Új privát üzeneted érkezett!

KAta jé tényleg, tegnap éjjel olvastam a himlőről és egybeolvadt az info. mert az egyik honlapon egy kisfiú megkapta az oltást és rá 3 napra barihimlős lett! :oops:

köszi jól, apa most nem volt itthon! dodozókörúton van.. szerencsére nem vagyunk betegek kopkopkop úgy látszik bejön az osci és enichachea kúra ..kopkopkop

úgy sajnálom hogy nm tudom megdögönyözni Lócit :cry: de én úgy féltem a kicsiket.. nem vinnék akaratlanul sem bacit seháse! :oops:addig kárpótolj sok sok képpel! :lol:
Vendég
 


jaj, bocsi hogy nem jelentkeztem tegnap, csak még anyós itt volt kiemntünk müllerbe bébikaját venni, meg rendes volt, felsepert és felmosott :D aztán délután meg pihi

szóval Máté már este jobban volt, 50 ml teát úgy másfél óra alatt bekanalaztuk neki a b6 vitaminnal, szegénykémet még nem láttam ilyen mohón teát szürcsölni. Szóval nem jött vissza, 8 előtt kapott cicit 3 percre, benn maradt, így 20 perc múlva kapott kis cicit megint. Másnap már rendesen cicizett, de gyümit nem kapott, csak ebédre krumplit anyatejjel.
Szerintem az oltás miatt volt, leírásban mellékhatásnak írtak hányást. Nemhogy hasmenés, de kaki sem volt aznap, sőt tegnap sem, ma már kéne kaksiznia. Pedig reggel meghőmérőztem.

Kata
utólag boldog névnapot

Szezso
ismerős amikor a háta közepe is szaros :lol: most már nem olyan híg a kaki, így nem folyik ki :P tényleg jó nagy haja van

Boni
szupi, hogy bervált nektek a homeós, én említettem gyerekorvosnak, az meg csak megmosolyogta, a stodalra azt mondta, hogy az mondjuk jó. Na mindegy, szerintem is hatásos :)

na elfelejtettem mi volt még, és másik oldalon van :x

Ja, azt el is felejtettem írni, hogy tanácsadáson 8960 gramm és 69 cm volt. Szurinál nem sírt, ügyes nagyfiú :D

Kép
gaby25
 
 


sziasztok lányok, most nagyon szégyellem magam, hogy így eltüntem

Pár napja írtam egy szép hosszút, és közben eltünt a hozzászólás, és olyan pipa voltam, hogy nem volt energiám még egyszer beírni.

Köszönöm szépen, hogy gondoltok ránk, elkél a bíztatás. Csak felhívtam a nődokit. Volt ugyebár a vizsgálat után 2-3 napig aztán elmúlt utána meg a hét elején megint elkezde. Kérdeztem én a dokit, hogy nem-e a klion-d marta ki a hüvelyem, de azt mondta hogy az ilyet nem csinál, és érdekelte, hogy keményedések is vannak-e. Mondtam neki, hogy változó, de szuri ide vagy oda most már bizony elég sokat keményedek amellett is. Úgyhogy azt mondta, hogy így ma muszáj megnézni, hogy nem-e nyiltam tovább.
Mindennek a tetejébe tegnap estére mindkét csaj lebetegedett, a kicsinek kezdődő hörghurutja van a nagyobbik meg inkább ilyen náthaszerű tüneteket produkál, de neki pirosabb a torka.
Lassan mehetek az ujabb szurira és viszem a maszkom, mert a kórházban változatlanul hepatitis és inlfu járvány van, ezért se nagyon akarnám én forszírozni ezt a befekvést. Ennyi rólunk.

Princzike: örülök, hogy jól vagy, ne parázz, én is mindig hason alvós voltam, de ahogy írták a csajok, érezni fogod amikor már nem lesz kényelmes a babónak. Most oldalt alszom szopipárnával a térdem alatt és a hasam előtt és így egész jó.

Olyan szépek a gyerekeitek, Bende is úgy megnőtt. Én nem tudom, merném-e géppel, de lehet hogy neked ügyesebb a kezed

Most mennem kell, mert még meg kell szárítani a hajam, Apa minnyá visz
stephie
 
 

 
 

Megérkeztünk az oltásról. Végig nevette az egészet. 6100gram, és 64 cm! :D

Kép
kata05
 
 


Boni ez a fotózos dolog tök jóóó és olcsó. Majd írd meg, milyen volt, én mindenesetre feliratkozom. Szerinted Bendit is vállalják?
A pénztárgép szerintem még nem Marcusnak való játék, csak tönkretenné. De így visszaemlékezve tök örültem volna egy ilyennek. :lol:

Szezso, Bendi gyönyörűséges, és az a séró. Én nem mertem eddig vágni. De, ha választani kell én géppel vágnám, azzal nem tudsz benne kárt tenni, míg az ollóval... . És mindkettőhöz le kell fogni.

Princzike, aludj úgy , ahogy jól esik. A gyermekedet védi a hasfalad, a méhed, és a benne lévő magzatvíz. Semmi baja nem lesz, ha hason alszol, én kb. a 20. hétig tuti úgy aludtam, de lehet tovább is.

Stephie vigyázz magadra!

kispiskóta
 
 


ZSu szerintem igen...

KAta szép méretek!

Stephie örülök,hogy jól!

csak olvassatok bele Kaálisba :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni, én már beleolvastam tegnap!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stephie: tényleg vigyázz magatokra!!!!! És írj gyakrabban, nehogy már agyon aggódjuk magunkat :wink:

Gaby: nagyon örülök, hogy Máté már rendben van! :-) milyen rendes Anyós :-D enyém is rendes, de nem járt nálunk szeptember óta :roll: pedig itt laknak egy köpésre, kocsival 10 perc....

Zsu: Bende nem izzad bele a sérójába? Minket főleg ez motivált a vágásnál, szopi után egy csurom víz volt a feje :roll:

Kata: aztamindenit, 6100 gramm? :-D ügyes volt, hogy nem sírt!!! Utána sem volt nyügi? Mondjuk Lóci minden fotójáról az jön le nekem, hogy egy nagyon nyugis, derűs baba :-)

Szóval volt hajvágás tegnap :-D ollóval, mert a gép nem vitte le neki, olyan hosszú volt, és olyan lágyak még a ticsek :-) elbámészkodott a pelenkázón fürdés előtt, Apa gyorsan lecsipegette neki, amit így lehetett, aztán felemelte nézegetni, akkor meg én lenyírtam hátul :-D nem lett tökéletes, majd igazítani kell néhány helyen, de iszonyúúúú cuki lett ezzel a rövid séróval :-D majd csinálok képet...

Szép hétvégét!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó
kiváncsian várom a rövid hajas képet :D igen, rendes az anyós pajti, azért hetente legalább egyszer jönnek megnézni picurit. Most itt is maradt velem éjszakára, hogy hányt, mert apa éjszakás volt. Pont itt voltak apóssal.

Kép
gaby25
 
 


sziasztok lányok!

Tegnap nőgyogyi bácsi azt mondta CX1100, ismét rövidebb, de nem nyílt tovább, viszont halkan megsúgta, hogy ennél egy picit rosszabb a helyzet,mint amit ő odaírt, de harmadszorra szülőknél már az se ritka, hogy a terhesség felétől nyitva vannak. Legközelebb 2 hét múlva találkozunk

gaby: Máté stramm legény, gyorsan kigyógyult, örülj neki

kata: szerencsés vagy, hogy nem sírt, nálunk Szandika a mai napig felzaklatja magát még az oltás előtt

boni: olyan sok kaális van, csak nem babáról van szó? :D

szezso: ügyesek vagytok, kiváncsi vagyok a frizurájára
stephie
 
 


Itt is köszönöm a drukkokat, a priviket, sms-eket! Nagyon ránk fér a drukk!
Puszi nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim minden rendben lesz! :wink: szúúúúúszáááááááááááá
Vendég
 


igyekszem szúszááááááááááá

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="boniko"]Z írta:bonikoSu szerintem igen...


Boni, ezt nem értettem. Mármint a pontpontpontot. Ha úgy gondolod Zsiginek való ez a játék akkor vedd meg neki. De én tudom, hogy nem az Én fiamnak való. Csak összevissza ütögetné, az aprópénzt a szájába venné, a papírpénzt meg eltépné. Tehát feleséleges tönkretennie. Ő most nagyon szuperül elvan a vonatokkal, autókkal, gyurmával, ceruzával.

Baba, belestem és naggggggyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!

Steph, sajnálom! Naggggyon drukkolok neked is!

kispiskóta
 
 


Szezso, de megszokott izzadni, de én nem merem levágni neki. Viszont ti tök ügyik vagytok!!! Lehet elviszem hozzátok Bendőt egy nyírásra! :wink:

kispiskóta
 
 


Zsu a fényképes kérdésedre írtam, hogy szerintem igen :? :wink: de azé köszi felvilágosítást bár Zsiginek nem terveztem ilyen játékot venni , csak láttam ezért írtam le nektek.. :oops: :? :roll:
Vendég
 


:oops: Na látod egy hasznos infóval lettél gazdagabb! :wink:

kispiskóta
 
 


Baba, nagyon de nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++

Ancsa, neked is ám!!!! Tudok, amit tudok! :wink: :D Lőrinc is metforminos baba!!!!

Steph, drukk!!!! Nem lesz semmi baj!!!

Szezso, hajvágással ügyik vagytok. Kép? Nem volt nyügi abszolut! Nagyon jó baba!!

Én kedden megyek fodrászhoz, már várom!! :lol:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Bocsika, ebédeltetés előtti nagy rohanásban ....

De be kell jelentkeznem, mert

BABIM! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kép
bettike
Eger
 
 


BABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Rettentően izgulok értetek, hajrááááááááááá!!! :lol:
(én is elsírtam magam, mikor olvastam... ) :lol: :oops:

Kép
szilcsi
 
 


Jaj, olyan aranyosak vagytok! Reggel megint vérvétel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAba naggyon drukkolunk családilag! vigyázz magatokra!
az első inszemeseknél Némócskának is nagyon alacsony volt a Hcg je és Réka már lassan 1 éves! :wink:
Vendég
 


és amit még szerettem volna, hogy most már remélem Puszedlinek, Ancsának, Sonjának sem kell sokáig várnia a csodára!
Vendég
 


Baba++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Nagyon várom a híreket!!!

Kép
kata05
 
 


Baba: drukkolunk neked és hcg tuning +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
stephie
 
 


Jó reggelt!

Babimnak indul a drukk-szállítmány :-D

Szilcsi: elfelejtettem írni, hogy örülök, hogy bejött a bölcsi és élvezed a munkát :-)

Stephie: remélem sokat pihensz :-) lányok jól vannak?

Kata: én már nov.14-én letudtam a fodrászt :-D én is alig vártam :-)

Itt a kép hajvágás után:
Kép

Apának mondtam is pénteken (amikor nyírtuk Bendit), hogy kíváncsi leszek, milyen hatása lesz a rövid hajnak. Anno volt egy perzsacicám, le kellett nyírni a szőrét, mert az egész összecsomósodott, aztán rövid szőrrel teljesen máshogy viselkedett :-) Bendi szombat óta rengeteget dumál, hangosan kacag :lol: most meg beájult a játszószőnyegen, jobb kezével még mindig a játékát szorongatja :-D

Ja, és lesz FP daloló mesekönyve karácsonyra :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Baba! :mrgreen: Nagyon szorítok nektek!!! ... továbbra is. :mrgreen:

Szezso! Gyönyörű kisfiad van! :D És jól áll neki a rövid haj is! 8)
szilbee
 
 


Szezsó, nagyon tuti Bendi a rövid hajjal!!! :D

Kép
kata05
 
 


Köszönöm nektek a drukkokat!

HCG:210!!!!!!!!! :D :D :D :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönjük a séró-dicséretet!!!! :-D

Babim: jajj, de jó, annyira örülök :lol: nagggggyon szépen növekszik a HCG-d!!!!! :-D UH-ra mész valamikor a közeljövőben????

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Baba, juhhhhhhhhééééé!!!! Éljen, gyönyörű!!!

Kép
kata05
 
 


Babim
ez igen, jól indul a hét :D drukkok mennek továbbra is

Szezsó
klassz lett a rövid haj :D milyen is az az fp daloló mesekönyv? fp= fiscer price?

Karácsonyra én thomasos törülköző pancsót vettem tesz-vesz, meg párnát akarok, imádja a párnákat :lol: majd jókat párnacsatázunk :lol: persze még kap mást is, de még nem tudom mit :P

apa meg felkészülhet januárig, hogy pár órát vigyáz Mátéra, míg mi nagymamikkal színházba megyünk :D végre megnézem a Rómeó és Juliát :mrgreen:

Kép
gaby25
 
 


BABAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ez az! így kell! nosztalgia nekem nov 30.án volt + a tesztem! dec.2 án 110 Hcg asszem

annyira bodogság!

b] GAby[/b] ilyen az F.P kiskönyv Kép


Szezsó jó lett séróbáró
:wink:
Vendég
 


Régi emlék, szép emlék!!! :wink:

Kép
kata05
 
 


Kata :lol: most válogattam a képeket, és a kedvencem még az amikor alszik rajtad Csigusz :lol: remélem lesz nekem is hasonló képem majd Lócival :oops:
Vendég
 


Tegnap apa és fia játszottak én meg KAta linkjével alkottam

Kép
Vendég
 


baba: ez nagyon jól hangzik, drukkolok továbbra is

szezso: Eszter hál istennek nem süllyedt lejjebb a náthába, így ma már ment suliba. Szandikának nincs láza, de éjjel is köhögött, adom neki a synupretet és kap hörgőtágítót. Szerintem az antibiotikumot felesleges így elkezdeni, ha nincs láz.

boni: most már legalább én is tudom milyen ez a kiskönyv amit annyira dícsértek. Mikortól mutatott Zsiga érdeklődést?
stephie
 
 


Reggelt

Babim ezt neked ha majd vonit gyártasz :wink: Kép

Stephie amint látod, az első perctől fogva :wink: ez december elején készült, 4hónaposak voltunk.
Vendég
 


Stephie, az a nő személy Boni képén én lennék! :wink:

Boni, nagyon jó lett a kalózos kép!!

Baba++++++++++++++++++++++++++++++++++!!! (uh-ig!)

Kép
kata05
 
 


Boni, ez nagyon meghatott.Köszi, drága vagy!

Kata, rámfér, mert szétparázom magam!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, nyugi ne parázz!!(na jó én is ezt tettem :oops: ). De tapasztalatból mondom minden nemű szúrkálás, hasfájás, mensiszerűérzés, görcsöcskék normálisak!! Nekem minden volt, kérdezd csak meg Bonit meg Zsút őket boldogítottam vele. És a 16. hétig fájt a hasam!!!
És nekem a mellfájdalom is elmúlt, de mikor fájt sem volt olyan, mensikor sokkal erősebben éreztem!!
Ha bármiben tudok segíteni írj privit! Ilyenkor egy kis megnyugtatás nagyon sokat jelent!!!!

Kép
kata05
 
 


Ugye hogy ugye a pozitiv teszttel nem szűnnek meg az aggódások! és ez egész életedben tartani fog! minden rendben van csodababával! most otthon vagy? vigyázz magatokra!
Vendég
 


Sziasztok!

Gaby: de jóóó, színház :-D igen FP=Fisher Price :-)

Jééééé, Minicsiga, Kata és FP daloló mesekönyv :lol: :lol: :lol:

Stephie: Szandikának jobbulást! :-) Te jól vagy?

Boni: hihi, nagyon vagány Csigusz azzal a kék napszemüveggel :-D

Babim: így van, ahogy a Csajok mondják, mostantól mindig lesz valami aggódnivalód :wink: de csak gyere ide is, mi is megnyugtatunk, hogy minden, amit érzel, nóóóórmális :-D

Túlvagyunk az oltáson, mármint Bendi :-D éééés nem is sírt!!!! :-) a ROTA-nál kicsit fintorgott, de ennyi. 6650 gramm és 64 cm :-)
Most meg kint alszik az erkélyen :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, de jó! Ügyi fiú Bendi, és jó nagy!!!Puszi neki!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Bocsika, de most csak egy reklám erejéig:

BUDAPESTIEK VAGY AKINEK MÉG JÓ!

VAN ELADÓ EBÉDJEGYEM!
ROSINTER ÉTTERMEKBE LEHET LEKAJÁLNI! 2000 Ft FELETT 1000 Ft LEHET BEVÁLTANI DEC. 31-IG!

AKIT ÉRDEKEL LÉGYSZI ÍRJON PRIVIT, ÁRBAN MEGEGYEZÜNK! ÉTTEREM LISTÁT IS TUDOK KÜLDENI!

Kép
bettike
Eger
 
 


Boni:dolgozok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kata, Boni, Szezso:pusszancs.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


hát ma megint aggódok egy sort, minimogyi hányt a kocsiban :cry: új cumisüveget vettem elő ma, nagyobb lyukú, és a kocsiban kapott inni, lehet ez volt a baj :? de régebben is ivott kocsiban, akkor semmi baja nem volt tőle. Most szerintem sok levegőt nyelt, és vagy hirtelen is ivott, és felrázta a kocsi. Szegénykém már tök álmos volt, mert délben kelt, és ez 3 után volt, csak elugrottunk pénzt kivenni. Aztán még itthon is öklendezett, csináltam b6 vitaminos teát, de nem akarta kanalazni szegénykém, így fél dedalon kúpot kellett adnom neki. Most alszik, igaz a kúptól még álmosabb is lesz.

Babim
nemsokára te is szétaggódod magad minibabim miatt, az aggódás már sosem szűnik meg, de ez így normális :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby, már elkezdtem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim
persze, tudom, hogy már most is aggódsz, én úgy értettem, hamarosan eltelik a 9 hónap :lol: :wink:

csajok nem tudom, hogy a november eleji pecsételés megjöttnek számított e, mindenesetre, most egyelőre nem jött semmi, szúrkált baloldalt, meg görcsölgetek, és hajnalban azért pisiltem egy tesztre :lol: nega, túl gyors is lett volna kistesó, persze ha úgy alakul szeretettel várjuk

Máté este már jól volt, nem is volt aluszékony a kúptól, aludt két és fél órát, utána már játszott, és hát az éjszakát sem aludta végig, pedig jó lett volna :lol:

Kép
gaby25
 
 


Gaby szopitól lehetnek ezek

örülök,hogy Máté is jobban.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?