Új privát üzeneted érkezett!

Kata, Katus mi is boldog névnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Kata,

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!

Kép
Írtam privit!
Katus,

Te ne potyázz, tudom, hogy Te áprilisban tartod:)))
Vendég
 


Kata, nagyon boldog névnapot!
Fiúk hogy vannak?

Katus, akkor Neked nem!:D

puszi

KépKép
KépKép
wiki12
 
 

 
 

név....................dec.7. ..........1000,-/gyerek.................megjegyzés
Dóra....................jó....................oké................................. -
Levente ................jó.....................oké.........................talán Mikulás
Zéti, Boróka ........jó......................oké..............................-
Boga, Botond...... jó ......................oké............................ -
Maja, Ákos ...........jó......................oké............................ -
Ábel......................jó.......................oké............................-
Sára, Mari.............jó......................oké............................
Tami, Szonjabori...jó.......................ok.............................-
Tami, Edó..............jó.......................oké........................... sütit sütök
Lőrinc, Rebeka......jó.......................oké........................... Very Happy
Ati....................jó.......................ok...................
Eszter..................jó.......................ok...............................

Köszi, Anita!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Kukk!

Köszönöm mindenkinek, aki gondolt rám is :D Eddig tartott a jó világ, már megint lebuktam :D

Kata,
BOLDOG NÉVNAPOT!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kata!

Kép

Katus!
Azért neked is kívánunk még egyszer boldog névnapot! :P :P :P :P

Van még valaki, aki jönne a Mikulás bulira? Zsu, Erika?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Kata,
Boldog névnapot kívánunk Neked!

Adri,
A Colping nem kér semmit, de tavaly mikuláskor is meg farsangkor is az összegyűjtött pénzből egy kis ajándékcsomit állítottam össze Nekik.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Boldog névnapot a Katalinoknak! (Orsi, te Katalin is vagy, ugye? ;))

Adri, mikor lesz Mikulás buli? ill. látom, 7-én. sztem ráérünk akkor, mit kell tudnunk? gyerkőcönkénti 1000 ft-ot kinek? délelőtt vagy délután? hol? sütit sütök én is szívesen, ha megyünk :)

zsu111
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


köszi Lányok, mindenkinek!

Katus, Neked is boldogot, még ha nem is most tartod! :)

A fiúk még mindig elég ramaty állapotban vannak, este Marci lázas volt, délelőtt már "csak" hőemelkedése volt. Zalán is szortyog szinte egész nap, az ő orrát is sűrűn kell szívni. Magda javaslatára ma kétszer is nagyot sétáltak a friss levegőn, az szerintem jót tett nekik. Remélem, éjjel nem lesz gáz egyikőjükkel se...

Judit, a homeós golyók közül én csak a cimicifugát és a caulophyllumot használtam, a többire nem volt idő, pedig állítólag azok is nagyon jók. A gátmasszázsolajról pedig annyit, hogy szülés után a dokim megsúgta, hogy ha ezeket nem viszem magammal, akkor nem úsztam volna meg a gátmetszést (így pedig még csak nem is repedtem). Majd előkotrom a netről a golyók adagolását, és elküldöm priviben.
Én egyébként nem tervezem, hogy a golyók lejárati ideje alatt újra gyereket szülök :lol: , úgyhogy ezeket mindenképpen elajándékoztam volna! Használd egészséggel! :D

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!
Kata, Boldog névnapot! Legényeknek jobbulást!

Sajnos mi is le vagyunk betegedve :-( Pénteken bedugultunk 2,5 órára az M0-on, amikor leborult a trágya az útra. Semerre nem lehetett menni, így valószínű Atinak nagyon jót tett a ködös trutyiban való ácsingózás. Ati alakul, már csak az orrát kell szívni, de ki tudja meddig. Most is horkol szegénykém :-( Én is alakulok, remélem holnapra már jobb lesz.
Ebben a nagyon szép időben mi is kitotyogtunk az utcába. Nem lehetett kihagyni. Ati először sétált teljesen egyedül. Nem is akarja megfogni a kezem :-( Mondtam neki, hogy forduljunk vissza, de arra sem hajlandó. Cipelhettem haza, ő meg ellenkezett.

Gyöngyi, köszi a segítséget!

Adri, Évi, Orsi! Ha valamiben segíthetünk, szóljatok! Remélem néhány nap alatt már rendeződünk!
almi
 
 


Kata! Katus!

Boldog névnapot Nektek!!!


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Kata!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata!

Fiúknak gyors gyógyulást!

Reni!

Nektek is mihamarabbit!

Judit!

A minap kutakodtam a mail-jeimben és találtam otthoni "gátmasszázs" instrukciókat. Átküldjem? (bevallom mi talán ha 1-2x próbáltuk itthon :oops: )

Mondjuk nekem Zétivel volt gátmetszés (sztem az Uzsokiban szinte mindenkinek van...de, lehet hogy tévedek), de olyannyira jól sikerült, hogy másnap törökülésben üldögéltem az ágyon, amikor egy volt szülésznő kolléganőm éppen meglátogatott, s elképedve kérdezte, hogy nem fáj-e a gátsebem? Én meg csak bambán bámultam rá, hogy milyen sebről beszél :roll: ? (aztán ciki, nem ciki :oops: itthon megnéztem tükörrel a dolgot, és hát nem láttam túl nagy változást odalent :wink: ) Szóval ha esetleg most is megúszom ennyivel, egye fene...jöhet a szike :lol: !

Szandra!

Nekem jó a kicsi is, csak sok legyen belőle :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Csak most van időm újra írni.
Köszi a gartulációkat.

Judit, neked majd megy (illetve már ment) e-mail is, plusz fotókkal Tomikáról.

Elhiszem, hogy nagyon várod már Tamara baba érkezését. Drukkolok, hogy minden simán, gyorsan menjen, és ezúttal szép emléked legyen majd a szülésről.
Egyébként ugynabba a korházba mész majd, ahol Zorka született?

Zorkának így utólag
Nagyon boldog születésnapot!

Zsu!
Szívesen megyek a tanfolyamra, ha meg tudod szervezni az oktatót. Időközben sikerült beszereznem egy rugalmas hordozókendőt. Már használom is, egyelőre csak előre kötve, de rövidesen majd szeretném a hátamra is kötni, és ez valahogy nem megy, valamit nem jól kötök, úgyhogy mindenképp jól jönne egy kis útmutatás valakitől.

Adri!
Mikulás buliba máshová megyünk, mert a közvetlen szomszédunk, minden évben "személyesen meghívja" magukhoz a Télapót és az utcánkban lakó ismerős gyerekeket is, így mi ott szoktunk Mikulásozni.

Erika
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára ermika 2009.11.28 23:17-kor.
ermika
 
 


Halihó!

Nincs valakinek egy felesleges vonalas telefonja kölcsönbe?

Ki kellene derítenünk, hogy a telcsink car, vagy vonalunk nincs időnként, ugyanis ez a vezeték nélküli digitális masina bizonyos időközönként furcsa hangon "zajong". (nem, nem akkor amikor valaki hív...)

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Zsu!

A buliról a következőket kell tudnod:
ideje: 2009. 12. 07., s ha jól emlékszem 5 órakor (Úgye Anikó?)
hely: A Lőrinci út elején van egy Colping játszóház, kb a vasútállomással szemben, de sajna a pontos címet nem tudom. Valaki esetleg?
Csomag: az Éviékkel együtt kb 1000,- Ft/ gyerek értékben összeállítunk egy kis csomagot, amit majd a Mikulás kioszt a gyerekeknek. Idén valószínűleg a hugom férje.
A pénzt legfeljebb a buliban odaadod, mert nem valószínű, hogy addig még összefutunk.
Sütit, rágcsát, innivalót szoktunk vinni a közös nassoláshoz.

Tényleg, vegyünk műanyag poharakat, hogy tudjunk miből inni?
Vannak játékok, amikkel a gyerekek jól elvannak. Mi pedig próbálunk minél több mindenkivel legalább néhány szót váltani.
Ha valamit kihagytam segítsetek ki, légyszi!

Szandra!
Én nagyon türelmes típus vagyok, úgyhogy csak nyugodtan azokkal a képekkel.

Minden kis, és nagy betegeskedőnek jobbulást kívánunk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Ja, és azt majdnem elfelejtettem megírni, amit a hugom üzent:

Mivel elegük van mindenből, még a laptopjukat is földhöz vágták, csakhogy minden kapcsolatot megszakítsanak velünk! És ez olyan jól sikerült, hogy szegény gép ki is purcant. :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :lol:

Komolyra fordítva a szót, egy darabig most csak nálunk fog tudni netezni, így ritkábban fog jelentkezni, mert este tíz körül (amikor általában írni szokott) már nem jön át.

Jó éjt mindenkinek!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Évi,

Köszönöm, aranyos vagy, de Zorkával is volt gátmetszés, és most sem tiltakozom ellene. Nekem sem okozott semmi gondot a gátseb. Nem tudom elképzelni, hogy egy 4 kilo fölötti gyerek gátvédelemmel meg tudjon születni anélkül, hogy repednék, akkor meg már inkább vágjanak...
Úgyhogy az olajat tovább is adom majd az utánam szülőknek:)
Szerintem a bogyókból is fog maradni, Katától egy fél patikát kaptam!!!

Ma este újra dokilátogatás, kiváncsi vagyok mit mond.
Vendég
 


Adri, köszi az infókat :)

Megyünk vsz mi is mikulásozni (ill. tuti h megyünk, max betegség esetén nem), sütök sütiket: tej-és tojásmentes muffin, kakaóscsiga? hm?. (tej-és tojásmentes diétán vagyok, úgyh ilyeneket szoktam sütni, de legalább a legkisebbek is ehetnek majd belőle ;))
Ha Orsi párja nem ér rá eöltözni, sztem a férjem elvállalná, megbeszélhetem vele :).

vihetünk műanyag poharakat is, meg alkoholos filcet, vagy matricákat, hogy ne keveredjenek a poharak:).

tényleg, viszünk vizet meg üdítőt is.

zsu111
 
 


Judit, mi volt a dokinál tegnap? Nem szülsz még? Én ilyenkor már nagyon vártam, hog történjen végre valami. :)

Évi, nekünk nincs vonalasunk. :(

Nálunk a fiúk már jobban vannak, csak az orrukat kell néha szívni. Tegnap én is lerobbantam, hőem., torokgyull., fáj mindenem. Apósom is itt volt a héten, tegnap ő is torokgyulladással ment haza :(. Szóval úgy néz ki, hogy valami klassz kis vírust nyaltunk be, de remélem, 1-2 napon belül mindenki egészséges lesz... Tele a tököm az egésszel. Ma valószínűleg elmegyünk Győrbe, mert így nem fogom túlélni a jövő hetet egyedül :evil: .

A mikulással kapcsolatban én sajnos nem tudok semmit mondani, mert egyedül (IDŐRE) elindulni a két fickóval egyelőre mission impossible :shock:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Ne is mondd...én is nagyon várom, de még mindig totál zárt a méhszáj, nem valószínű, hogy a következő 1 hétben lesz valami...
Doki felírta a házas életet receptre:)
Ráadásul most még nincs látogatási tilalom a MÁVban, de bármelyik nap kitalálhatják...
Remélem hamarosan túl lesztek a takonykóron, jobbulást Mindenkinek!
Vendég
 


Kata!

Ha gondolod miku előtt elmegyünk hozzátok, és segítek "gatyába rázni" a kisfickókat :wink: Ha minden igaz Apa is ránk ér akkor...

Mi sem használjuk ám a vonalas telcsit, csak hát ugye a UPC-s internet miatt kell :? S gondoltam ha már fizetünk érte legalább működjön.

Judit!

Köszi az Alexandrás infót! Adriékkal kihasználtuk :P !

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ja, Judit!

Az egyik barátnőmnek csütörtök délután még totál zárt volt a méhszája (akkor volt a dokink magánrendelésén), péntek délben meg már kezében volt a babó. A dokink rá is csodálkozott péntek reggel a kórházban, hogy bement szülni :shock:
Szóval még bármi lehet a hétvégén... :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kata,
én is szívesen megyek segédkezni :)

Évi,
nektek nincs gondotok a UPC-vel? nálunk állandóan gáz van, hetente többször kell telefonálni, persze mobilról, mert a vonalasról nem tudom őket hívni....próbálok keresni jobb és olcsóbb szolgáltatót, most a kábeltv, net és telefon 16000Ft. Ha valaki tud valami jót szóljon, köszi :)

Anita
putyu
 
 


Judit, a házasélet ebben tényleg segít (mi 2 órán belül indultunk a kórházba :oops: ) És a málvalevéltea is nagyon jó!!!

Anita, Évi, köszi a felajánlást! Tegnap este Marci megint belázasodott. Még taknyos is egy kicsit, de ez a láz lehet a fogától is, mert ma reggel vettük észre, hogy az egyik hátsó foga bármikor előbújhat (úgy, hogy előtte még kb. 3 fognak üres a helye). Szóval meglátjuk majd a hét második felében, hogy milyen állapotban lesz(nek)...

Nálunk egyébként a céges mikulást az influenza szezonra való tekintettel idén úgy oldják meg, hogy az ünnepség elmarad, helyette a nagyobb gyerekek egy-egy rajzot, a kisebbekről pedig egy fényképet küldünk be, amiket kiállítanak majd januárban, és postán küldenek minden manónak egy mikuláscsomagot.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!
Sajnos még Atinak is szívni kell az orrát... És nem is eszik rendesen. Már fogyott 350 g-ot :-( Érezni, ahogy megemelem :-( No, mindegy. Vicces, hogy pont a lekvár fogyasztásával ment el az étvágya :shock:

Judit! Szorítok nektek, már nincs sok :-) Nekünk nem működött semmilyen indító program :-) A másodiknál lehet hatásos lesz :-)

Anita, nekünk is upc-van. Állandóan gáz van vele, de sajna a hűség még köt. Egy éve, amikor váltani akartunk felhívtuk őket. Jobb nem lett a helyzet, de mondtuk, hogy számoljanak újra, mert ezt soknak találjuk és gyakorlatilag lefelezték a telefon-internet-tévé díját (19-ről 10 E Ft lett). Ezért maradtunk. A házban mindenkinek t-home van.
almi
 
 


Sziasztok!

Holnap megyünk a sóbarlangba sóoldatért. Ha valakinek kell szóljon elhozzuk és mivel úgyis kocsival leszünk le is szállítjuk.
Egy nagy kannával (ami két szobára elég) 3500,-

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Gyöngyi,

azzal mit kell csinálni? :oops:

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Zorka!

Isten éltessen utolaga is!


Katáknak is boldog névnapot!



Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Drága Gyöngyi!


Kérünk szépen! Köszi!

a.
kállai
 
 


Más is válaszolhat! :D

Anett, folttisztítót mikor tudod hozni?

köszi, Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 



köszi, Szandra, arra elég, hogy eldöntsem, szeretnék én is egyet! :)

aztán csak reménykedem, hogy a kanna mellé használati utasítást is kapok....

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!
Mi egyhét alatt kihevertűk a 13. fogacskát, és most már a hangja is. Bár azóta mindennap ki kell szívnunk a babák orrát, mert ők még náthásak.
A sóoldatot mi már üzemeltük, és múlt héten többször is voltunk a sószobában.

Reni!
Szerintem a nátha miatt nincs étvágya Atinak, hisz gondolj bele, hogy amikor mi is náthásak vagyunk, mi se eszünk annyit.
Dóri is így ját, ő is kb 30dkg-t fogyott. De legalább komolyabb bajunk nem lett. Se láz, se influenza, kopp, kopp. Mindent úgy sem lehet megúszni, még lekvárral sem, de tavaly ezen időszakhoz képest, Dóri most először volt egy kicsit taknyos, és rekedt, míg tavaly gyakorlatilag egészen tavasz végéig egy-két jobb hetet leszámítva, orrot szívtunk, és kétszer nagyon lázas is volt.

Zsu!
Jó, hogy jöttök, reméljük addigra mindenki teljesen egészséges lesz.
Mi veszünk, akkor műanyag poharakat, te meg ha tudsz, hozz légyszi alkoholos tollat. Köszi!

Judit!
Dórinál igaz már pár nappal hamarabb kezdett nyílni a méhszájam, de a szülés előtt pár órával, még álló burkunk volt, vissza is zavartak a szibába aludni, mert szerintünk még nem fáj az annyira, és jó ha másnap lesz ebből valami. Ehhez képest 6 óra múlva meglett Dóri. Az ügyeletes csak nézett, hogy ez meg, hogy lehet.
Úgyhogy még bármi lehet. Egyébként nálunk se jött be semmilyen praktika, ezért is kellett túlhórdáért befeküdnöm. Pedig a 31. hét körül nem sokon múlt, hogy nem császároztak meg.

Kata!
Jobbulást nektek, és jó útat!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Gyöngyi, szeretnék én is kérni egy flakonnal. A héten mi Győrben vagyunk, hogyan tudjuk lebonyolítani a cserét? Bár aZUram a héten otthon van (meló után)...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Judit, fejlemények vannak, hogy ma még nem jelentkeztél? :D Tényleg, ki kap sms-t, ha megszületett a kistesó? :D

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Viki!

Szandra tökéletesen leírta! Felsőlégúti panaszokra kiváló! A csillapíthatatlan éjszakai köhögéseket is megszünteti. Nekünk is ezért kell! A lényeg, hogy minnél nagyobb felületen párologjon a lakásban.
Egy nagy edénybe, lavórba kell önteni, és a szekrény tetejére rakni ott párolog egész télen. Igazából az ágy mellé jó tenni, hogy minnél közelebb legyen, de nálunk ez nem megvalósítható. Így a szekrény tetjén volt és döbbenetesen jó volt a hatása. Kétnaponta meg kell kevergetni, leszedni a széléről a kicsapódott sót és ennyi.

Kata!

Elhozzuk és majd egyeztetünk, ha hazajöttetek. De holnap 6 és fél 7 között tudnánk szállítani :lol: ha az jó? nekünk mindegy.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jelentem még egyben vagyok, semmi jele, hogy ez mostanában változna...
Smst fog kapni Katus, Anikó, Anita biztos:) De akár Neked is küldhetek Kata, most már megvan a számod:)
Vendég
 


Küldök néhány képet, bizonyíték Szandra profizmusára :-)

köszi Szandra! :-)

Kép Kép Kép

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke! Tényleg szuperek a képek! Jó alanyból könnyű jót kihozni :lol: :lol: Bár a fotós vitathatatlanul profi! :lol:

Viki! Elküldöd a címed ??? akkor eset be tudnánk dobni a sóoldatot!

Judit! akkor jössz a mikulás bulira!!!! :lol: :lol:

Apropó! ADRI!! bedodhatjuk ma a pénzt??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Emőke, Szandra!

Nagyon jó képek!!!Gratula az alanynak is és az elkövetőnek is!
(irigy-irigy) :)
Vendég
 


Nagyon csinos vagy, Emôke!
Szandra, jók a beállítások!
Judit, még talán belefér az idôbe pár kép....:)
Gyöngyi, köszi!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 



Gyöngyi!
Boccs, de nem jutottam tegnap géphez, pedig itthon voltunk.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Lányok segítsetek légyszi. Keresek egy mesélő könyvekhez tartozó alapkészletet. Bele lehet rakni a könyvet és a kártyát és ahogy lapozza a gyermek a könyvet úgy mesél a szerkezet.

http://www.babaszoba.hu/csevego/valasz/382069/8938621

ilyen. Rendeltem az Alexandrába hozzá való könyveket (én h...., figyelmetlen), de a boltokban már nem lehet kapni az alapkönyvet. Vissza kell küldenem, de elkezdett tetszeni... :-)

Hátha...

Nagyon köszönöm!


anett
kállai
 
 


Anett!

Erre gondolsz?

http://209.85.135.132/search?q=cache:tD ... clnk&gl=hu

Nekem a babaszobás linkre csak a reg. oldal jött be...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anett,
Ezt találtam:
http://www.vatera.hu/meselo_konyv_verda ... 44715.html
Nekik sincs most alapkönyv, de lent a kérdéseknél azt írja, hogy karácsonyig valószínűleg lesz... Talán érdemes figyelni.
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?