Új privát üzeneted érkezett!

Ja és én ma nem is érzem a pf-emet egyáltalán.
krisztike54
 
 


Krisztike

Nekem is volt ilyen! Álmomból erre ébredtem! :cry: :cry: :cry: Akkor kezdtem el szedni a Magne B6-ot, és szerencsére elmúlt. :wink:
Vendég
 


ditke
De mi már szúrjuk magunkat 4 napja.Azóta már felszívódhatott
Nem?Egxébként nagyon ügyi vagy hogy így beadod
fenékbe a szurid :D
krisztike54
 
 

 
 

Ráadásul kb. pont abban az időben kért a dokim vv-t, és ott is rögtön látszódott hogy már az elkezdett magnézium ellenére is alacsony volt a magnézium a szervezetemben, akkor mennyi lehetett amikor nem szedtem? :shock:
Vendég
 


ditke
De nekem nem múlik.Még.Hát remélem igazad lesz és
elmúlik,mert nem egy jó érzés.Ráadásul már kb 3 napja
alig alszom.Amióta a Menopurt szúrom.Szóval kezdek
nagyon fáradni stb...
krisztike54
 
 


Krisztike

Mindenképpen említsd meg a dokinak ezeket a tüneteket ha mész!!!!!! :(
Van magnéziumod otthon? Én 3x2-t szedtem, míg nem lett jobb, aztán már csökkentettem.
Vendég
 


ditke
Nincs.Miért jó a magnézium?
krisztike54
 
 


Magnéziumhiány kezelésére szolgál.

Magnéziumhiány oka lehet:
- Táplálékkal nem kerül elegendő magnézium a szervezetbe (pl. diéta, fogyókúra), vagy felszívódási zavarok, alkoholizmus esetén.
- Fokozott mennyiségben ürül ki a magnézium a szervezetből (pl. állandó stressz, hányás, hasmenés, egyes vesebetegségek, vizelethajtók szedése esetén).
- Fokozott magnézium mennyiségre van szüksége a szervezetnek (pl. terhességben, legyengült állapotban, idős korban, sportolás kapcsán).

Magnéziumhiány esetén fokozódik az ideg- és izomingerlékenység, szívritmuszavarok, gyomor és bélrendszeri panaszok léphetnek fel, csökken a stressztűrő képesség.

Az alábbi néhány tünet együttes előfordulása magnéziumhiányra utalhat:
- idegesség, ingerlékenység, enyhe szorongás, átmeneti fáradtság, enyhébb alvászavarok,
- a szorongás jeleként emésztőrendszeri görcs vagy szívdobogásérzés (kardiális rendellenesség nélkül)
- izomgörcsök (lábikragörcs), zsibbadás
Magnézium kiegészítés javíthat ezeken a tüneteken.
Amennyiben a tünetek egy hónap elteltével nem javulnak, a kezelés folytatása nem indokolt.
Magnézium szükséges az izmok és idegek megfelelő működéséhez, a szervezet számára létfontosságú enzimreakciókhoz, valamint kedvezően befolyásolja a szív működését.
A B6-vitamin: nélkülözhetetlen a táplálék egyes részeinek felhasználásához és lebontásához.
A magnézium és a B6-vitamin kiegészítik egymás hatását, a B6-vitamin elősegíti a magnézium felszívódását.
Vendég
 


ditke
És a magnézimuot lehet a szurik mellett is szedni?
krisztike54
 
 


Persze hogy lehet! Ez csak ásványi anyag!!!! :wink:
Vendég
 


Akkor holnap veszek.Köszi a segítséget.Gyógyszertárban
lehet venni ugye?
krisztike54
 
 


Vény nélkül lehet venni a gyógyszertárban, Rossmannban, vagy DM-ben is! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok most olvaslak titeket....mindenki beteg.... :?: fejfájás meg minden :?: :?: :roll: :roll: szegénykéim :roll: :cry: :cry: :cry: Kép
Nekem meg semmi bajom nincs... :roll: pedig én frontérzékeny vagyok...... :? szerintem nektek ezek a tünetek a szurikkal kapcsolatosak tuti..... :roll: :?
Hát Ditke, igen én leszek az első tesztelő....(remélem pozitív).... :wink: különben nem érzek ugy semmit csak 2 napja iszonyat mennyit eszek.... :oops: :wink:
Krisz, a Magne B6 az tényleg jó...a párom is szedte..... :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri

Naná hogy te leszel az első pozitiv tesztelő, aztán követünk majd szép sorjában mindannyian!!!! :wink: :D

Csajok

Nektek ha összejön a baba akkor ki marad még a klinikán? Vagy mentek vissza a saját dokitokhoz? :wink:
Vendég
 


ditke,adry
Akkor holnap veszek is.Kegyetlen szarul vagyok.Rég
voltam ilyen ramatyul.Mennyit kell szenvedni a babáért.
Nem?
krisztike54
 
 


adry
Drukk neked.Ha sokat eszel az jó jel :D
krisztike54
 
 


Ditke
Igen, szerintem az időjárás is lehet félig-meddig a fejfájás oka, mert tegnap későeste már a férjem is mondta, hogy fáj a feje. :oops:
Én ha a popsiba kell adni mindig attól félek, hogy begörcsöl az oldalam. :oops: Aztán lehet, hogy hogyha már ott tartok mire ezt végig gondolom már be is adtam magamnak :lol: .............úgy, mint ahogy Te írtad a dolgokat. :D
A tüszőrepi beadásakor tehát akkor tesztel, meglehet nézni, hogy tényleg van-e hcg a szervezetünkbe :?: :!: Nagyon drukkolok, hogy 2 hét múlva a terhességi teszten 2 szép piros csíkocskát lássál :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink:
A leszívásra és beültetésre én is viszek majd kabalákat! :D



Kriszti sajnálom,hogy ilyen rosszul vagy, rosszul érzed magadat :!: :(
Ditke jól írta, mindenképpen szóljál a dokinak, mond el a tüneteidet, amikor mész, mert ebből komolyabb problémád is lehet.
Lehet, hogy valami mást ír fel, ki tudja? amitől nem leszel ennyire rosszul. Nem lesznek kiütéseid és nem lesznek az előbb említett panaszaid sem! :wink:



Mary
Hogy vagy?
Nagyon aranyosak, ügyesek lehetnek a babák :!: :D Szerintem nagyon, nagyon sokat számít az, hogy velük lehetsz, rengeteg pozitív érzés ér ilyenkor és ez át segít a kezeléssel járó dolgokon, mind a rosszulléteken, mind a szomorúság, rossz érzés érzetén, mert látod, hogy Ők sikerültek, vannak és ez belsőleg hajt Téged afelé, hogy nem szabad szomorúnak lenned, mert Neked is sikerülni fog, egyszer, nagyon remélhetőleg most és végre Te is Anya leszel :!: :D :wink:
Vendég
 


Adri
Szia! :D Örülök, hogy jól vagy és hogy jó az étvágyad :!: :wink:
Remélem jövő héten vasárnap már egy újabb kismamával beszélhetünk :!: :D :wink:
Vendég
 



Adri, jövő héten remélem a mikulás egy ilyen kis apróságot hoz majd Neked

Kép :!: :D :D :D
Vendég
 


de ari.....köszi Röpcsike....... Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri drukk:)
Röpcsi, köszi:)
Nagyon szeretem őket.
Én ma jól vagyok, és a pf.is érzem,úgy, mint tegnap:)
Kriszti, jobb már vmivel?
Csajok ti töltitek az érlelős papírt?aláírásra gondolok
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:56-kor.

mary80
 
 


Mary
Szívesen :!: :D :wink:
Milyen érlelős papírt? Embiset?
Vendég
 


Sziasztok!
Vidéken vagyunk a szüleimnél,este megyünk haza.Megpróbáltam visszaolvasni,eszméletlen,mennyit írtatok!Amire emlékszem,arra reagálok,bocs,ha nem mindenre :roll:
Kriszti,
remélem,jobban vagy már!Azért ezt mondd el a dokinak szerintem is.
Biztos tudják,kinek miért adtak azt,amit,ne aggódjatok.
PCO-ról azt gondolom,hogy a hormonvizsgálat és az UH alapján diagnosztizálták volna,ha az lenne.
TSH-t mindenkinek néztek a 3.napi vv.-en annakidején a hormonvizsgálatkor.

tegnap én is beadtam magamnak életem első szuriját,a tüszőrepesztőt,jól ment.
Holnap inszem!Utána már egész délután csak heverészni fogok,olyan jó,hogy holnap pont nincs munka.

Babaimádó,
gratula a teszthez!!!Csak így tovább,nagyon drukkolok!
Adri,
én is nagyon szorítok neked a Mikulás-pozitív teszthez!

Aztán mi jövünk Ditkével.
Szurizók,jó tüszőérlelést!Röpcsi,jó ösztradiolvisszacsökkentést! :wink:
Vendég
 


Ditke, kérdésedre válaszolva: reggel megyek újabb vérvételre.Tesztem nincs már, nem akartam venni, mert a vérvétel a lényeg és a tuti.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Röpcsi, mit????"Embiset"?
Amire az adag van ráírva, jelen esetemben a Fostimonból.elvikeben tudod ezt mással kellene beadatni, és annak kellene az aláírása.na, már most,ha én adom be, akkor is alá kell írnom?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:56-kor.

mary80
 
 


Mmzsó, hajrá:)
Megy a drukk:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:56-kor.

mary80
 
 


Merre vagytok?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:56-kor.

mary80
 
 


Helló!

Férjem szüleinél voltunk! :D

Bocsi Mary félreértettem amit írtál! :oops:
Vendég
 


Mary
Hát ez jó kérdés, hogy vajon most Te aláírhatod-e a tábliban, hogy beadtad vagy sem?
Szerintem ha ceruzával beleírod, aláírod, akkor abból gond nem lehet, mert végülis így igazolod, hogy mindig beadtad magadnak, de ha nekik ez így nem jó, akkor meg szépen kiradírozhatod! :wink:

mmzsó
Gratula a szuri beadáshoz, nagyon ügyi vagy :!: :wink:
Remélem szerdán már jó értékem lesz, habár mostmár nagyon belejöttem a Deca beadásba, tök simán megy! :wink: Egyszer-egyszer mondjuk olyan mintha a bőröm gumiból lenne, mert hiába akarom határozott mozdulattal magamba szúrni, olyan mintha nem akarná a tű át szúrni a bőrömet. :oops:

Drukkolok Mmzsó és Ditke holnapra :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Megjöttem.
Szüleimnél voltunk.Phiztem egész délután.Úgy fel vagyok
puffadva.Akkora a hasam mint állat.Most jobban érzem magam
egy kicsit,de már előre félek az estétől.Remélem fogok ma
aludni.
mary
Mikor jössz reggel?
krisztike54
 
 


mmzsó
meggynyugtattál egy kicsit.Köszi.Nagyon drukkolok neked holnapra.
mary
Én nem írom a papírt.Kéne?Jó neked ha érzed a pf-edet.
Én nem igazán.Ma semmit.Ill egy nagyon picit
krisztike54
 
 


Röpcsi, köszi ismét:)
Kriszti:)
Ahogyan szoktunk.1/2 8.
Nyugi!
Reméljük nem lesz rosszabb az éjszakád!
De holnap ezeket mondd el a Klinikán, ahogyan javasolták a többiek is!
Már én sem érzem...:(De hál'Istennek, nincs semmilyen panaszom sem!
Bár a fájdalomküszöböm elég magas,azt mondják.

Mmzsó:)
Akkor holnap talizunk Veled is?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:57-kor.

mary80
 
 


mary
Olyan jó hogy együtt ülünk és nem egyedül.Sokkal jobban
megy az idő is.Én egy kicsit előbb ott leszek de nem baj
majd várlak ott.Elmondom holnap a profnak a tüneteimet.
Te nem vagy felpuffadva?Én nagyon.Na jó nem biztos
hogy az injekciótól,de akkora a hasam mint egy lufi.
Jól vagy egyébként?
krisztike54
 
 


Szerintem is jó, bár tudom, néha too much vagyok :D
Nincs semmilyen tünetem sem szerencsére!
De Téged sajnállak nagyon!! :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:57-kor.

mary80
 
 


mary
Én meg irigyellek téged.Ne legyenek ilyen tüneteid neked
mint nekem.Mert szenvedek nagyon.Bár most jobb egy kicsit
de mindig este jön ki általában.Nemsokára beadom az esti
adagot aztán megint jó lesz.Remélem minél előbb leszívás
lesz,mert már nem akarom magam szúrni.
leszívás után nem kell majd szuri ugye? :?:
krisztike54
 
 


Nem, tudtommal.Csak majd bromo tovább és Utrogestan kúp a beültetéstől.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:57-kor.

mary80
 
 


Az kibírható talán.Nem?
krisztike54
 
 


De; ha nem vagy rosszul a bromotól.De így, h. este szedjük, így én is bírom;de tudod, amit meséltem, amikor reggel kellett:(
Nagyon sajnállak! :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:58-kor.

mary80
 
 


Mármint a panaszaid miatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:58-kor.

mary80
 
 


Majd csak vége már a szurinak aztán jó lesz.Én már
nagyon várom.Már egyre rosszabb beadni is.Olyan helyet
találni hogy jó legyen.Már elég na.Nekem legalábbis.
krisztike54
 
 


Mióta a Fostimont adom, a kihúzás után vérzik, pedig vissza is szoktam szívni a fecsit, h. jó helyre megy-e.Biztos a tű az oka.Sebaj, csak eredménnyel végződjön!
Majd beülünk a Karácsonyfa alá piros szalaggal és a pozitív teszttel :lol: Szépen fogunk kinézni :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:58-kor.

mary80
 
 


Na én megyek pihi,szuribeadás,alvással próbálkozás.
Reggel találkozunk akkor mary.
Szép álmokat mindenkinek :!: :!: :!: :!: :D
krisztike54
 
 


mary
Nekem is vérzik
krisztike54
 
 


mary
De jó lenne.Lesz na.
krisztike54
 
 


Ok, Kriszti, reggel.Próbálj pihenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:59-kor.

mary80
 
 


mary
Mostmár ténleg megyek.Jó éjt,szép álmokat.

Puszi
krisztike54
 
 


Neked is, puszi:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:59-kor.

mary80
 
 


Sziasztok Lányok!


Nagyon Drukkolok Nektek is holnapra :!: :D :wink:
Remélem sok és szép nagy tüszőitek lesznek :!: :D

Én is sajnállak Kriszti az eddig jelentkező tüneteid miatt. :(
Holnap mindenképpen mond el, hogy a kiütések még mindig megvannak, mutasd is meg őket és mond meg, hogy másnap mész bőrgyógyászhoz, valamint az idegességet, feszültséget, álmatlanságot is........
Vendég
 


Röpcsi, reméljük +lesz:)
Te csüt-ön mész újra?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:59-kor.

mary80
 
 


Azért jó ha ezeket elmondod, mert akkor tud segíteni v. megnyugtató választ tud adni a doki! :wink:

Emlékszem még egyik alapkezelésemkor valahogy jobban fájt a tüszőrepi után a hasam és ezért akkor fel is hívtam Murber dokit, aki azt mondta, hogy ez normális nincs probléma, de ha nem bírom akkor mennyek be az ügyeletre.
Nem lett aztán semmi bajom, de nagyon megnyugodtam, hogy beszélhettem vele. :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?