Új privát üzeneted érkezett!

Zsu!
Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubikaKép
Akkor küldöm mélben mit tudok adni!

zsuKép
neked is írtam!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Ma feladtam a nevezési szalvikkal 1ütt 8csomagot, remélem minden érintetthez elér idöben!
Jubi köszi a bíztatást nem aggódom én a helyezésem miatt-tudom én azt!Kép) Mégegyszer kérdezném-pedig már mondtad, hogy mivel kented le a csendéletes kép keretét? részletesen kérném, hogy mi ez mert szeretném én is kipróbálni. olyan szép, annyira megtetszett!
Elöre is köszi!
abby
abby
 
 

 
 

Abby!
Az én művem sem egy extra, nem a helyezés itt a lényeg, hanem hogy megmutassuk, kiből mit hozott ki a téma Kép Biztosan gyönyörűt alkottál, kíváncsian várom a holnap estét Kép
Jóccakát mindenkinek Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Sziasztok!

Végre beindult az oldalam a gportalon, így megnézhetitek az eddigi "műveimet". A cím: http://gportal.hu/portal/kelly68/
Én is várom a holnapot, itt fogok lógni egész nap a neten.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Köszi LányokKép

Koda, ajjajjKép a rózsák a gyengéim, kezdnek giccseim lenni Kép és már nem csak szalibólKép
ma a lányomon is rózsa tetkó vanKépKépKépKépKép
És még nem is én tettem RáKép

JubiKép nem leszek kész a pályázni valómmalKép sajnálom...

De a rózsás pályázat legközelebb remek ötlet!! abból van sok-sok kész cuccosomKép

Hajni
hajnii
 
 


Debreceni Lánykák!
Nekem is van egy Kreatív Kezek üzletbe való 20%-os kuponom Kép
Kell-é valakinek?
Ja, és szívesen feljánlom a Praktika borítóján cafogó lekvár matricákat is(4 őszib.,4 sárgab., 4 szilva) , ha már idén nekem kimaradt a lekvárfőzés Kép

Szandra
krampuszmama
 
 


SziasztokKép

Elkészült a galamkaki-patináns képem.

egy távolabbi:
http://babanet.hu/album/albumimages/2350/69339.jpg

és egy közelebbi kép:
http://babanet.hu/album/albumimages/2350/69340.jpg

Kérném a véleményeteteket, hogy ez a technika mennyire tetszik neketek?????

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, nálunk a galambkaki nem ilyenKép

Nagyon tetszik, szerintem szuperKép

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


ContiKép

Nagyon köszönöm, örülök, hogy tetszikKép
A galambkakit zetrmészetesen arra értettem, mikor a szobrok fejét megtiszteli a galam és olyan zöldes lesz. Így biztos tudod mire gondolokKép Abban is van valami savszerűség, ami a szobrokat kimarja.
Megyek és nézem az oldaladat!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok!

Tegnap volt az első gipszöntésem, ezzel kapcsolatban: Az normális, hogy a kiöntött gipsz felületén vízréteg keletkezik? Igaz mára eltűnt és simán ki is jött a formából a képnek való, de esetleg kevés gipszet tettem bele?

Az auchanban vettem egy sütit és a doboza ilyen a belőle kiöntött gipsz pedig ilyen

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Koda!
Nekem is nagyon tetszik a madárkakis képed! Tökéletesre sikerült az utánzás! Nem lehet, hogy tényleg az? Kép

Conti!
Mi még nem is találkoztunk! Isten hozott itt!
Pont most mosogattam el egy sütisdobozt és fel is akarom tenni, de te megelőztél. A te sütisdobozon valami fantasztikus!!! Nagyon tetszik! Sajna nálunk nincs Auchan! Kép Ezt a fajtát csak kimondottan ott lehet venni?
A gipszöntésre visszatérve. Ha több a víz, akkor az ki fog ülni a felszinére. De amikor kiszárad a forma, akkor az eltünik. Nincs vele gond, talán annyi, hogy ha kevesebb a gipsz és több a víz, akkor gyengébb a kép. Én jó tejfölsűrűségűre szoktam kikavarni. Ílyenkor nem fog fogni a képem hátulja és talán hamarabb szárad!
Kíváncsian várom, hogy mi lesz ebből a gyönyörű keretből!! Ugye megmutatod?

LÁnyok!
Dekupált már valamelyikőtök műanyag cserépre? Valahol mintha láttam volna már. Mivel kell lefesteni???

Ma nekiállok este egy képnek és egy ceruzatartónak.

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko, köszi a választ, akkor legközelebb sűrűbbre keverem a gipszet! Most egy darabig még szárad a forma, de aztán persze megmutatom mi lesz belőle.
Műanyag cserépre még nem dekupáltam, de tápszeres doboz műanyag tetejére igen. Szinezett gessot használtam, de nem lett tökéletes. Lehet hogy a diszperzit jobb.

Lányok, van ötletetek arra, hogy egész szalvit szeretnék dekupálni, de még nem láttam sehol akkora képalapot, vagy azt már szabatni kell? Ja, és próbáltatok már parafalapra dolgozni?

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


ContiKép
Lehet kapni egész képes alapot. Van gipszkiöntő forma is és van hugarocel szerű anyg is. Én már láttam többször is és nem csak itt nálunk Miskolcon. Pesten pláne, hogy kell lennieKép
Én már dolgoztam parafára. Csak fehérrel jól alá kell alapozni és már mehet is munkaKép Az oladalamon az egyéb kategóriában megtalálod. A poháralátétek azok.

A vízréteggel kapcsolatban annyit, hogy nekem szinte mindíg van a gipsz tetején. Majd beszívjaKép

AnykoKép
Örülök, hogy neked is tetszik:
Biztosítalak, hogy nem igazia akakiKép. Így néz ki az IDEA PATINA:
http://www.maimeri.it/Idea_EN/colorprod.asp?mnu=02

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Baromi jó lettKép

Conti!
Lehet kapni egyész kiöntőt, de vigyázni kell vele.
A közepét alá kell támasztani valamivel -én könyvekkel szoktam- mert a súlya lenyomja és úgy ronda.

Szandra
krampuszmama
 
 


Koda!
Nekem is tetszik!!!!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


NaKép örülök, hogy nem rettent meg senki a zöldes patinátólKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Koda! Most már befejezheted és elmondhatod mindenkinek, hogy ezt nem Te csináltad hanem egy régiségboltban vetted! Mert én ezt nem hiszem, hogy sk.ilyen szépet lehet készíteni!Kép) 'ébként nálunk itt Miskolcon is van forma rengeteg és eszméletlen sok szalvi tudod a Melinda hobbyboltban. És nagyon rendes a pasi még ajándékot is szokott adni!Kép
Conti! Nagyon jó az oldalad és ez a forma nagy ötlet valóban! nekem is szokott lenni víz a gipsznél..ma is öntöttem!-de akkor nem olyan jó..esetleg eltörik amikor már dolgozol vele! Ki kell ezt tapasztalni, de még nekem nem sikerült...majd a századiknál!Kép
Én is várom már nagyon a müveket, olyan jól kitalálta Jubi ezt az egészet! Biztos nagyon szépmunkák lesznek!...mondjuk belölem nem sok mindet hozott ki a téma!Kép)
De nem nyígok már itt nektek többet, olyan amilyen, de legalább van és még csináltam addig is kikapcsolódtam picit!Kép
Kellemes 7végét!
abby
abby
 
 


Lányok!
Láttátok már a pályamunkákat????
Itt képtelenség dönteni!!!! Ezek gyönyörűek!!!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Koda!
nagyon klassz a galambpatinás képed!
Conti!
A süti is finom? Mert akkor holnap vennék én is.Kép) Ja .. és mekkora az átmérője?

Csatlakozva Krampuszmamához nekem is van olyan cetlim , ha kell valakinek.

Anykó!
Én nem látom a pályázati képeket. Kép(
szorgosstuci
 
 


Anyko!

Hol vannak a képek?? Már meg leht nézni őket? Én nem látom sehol..

AbbyKép
Ez nagyon aranyos dícséret volt, mintha hájjal kenegetnének és hízik a májam rendesen!
kösziiii! Pont ezt a hatást akartam elérni, mintha régiség lenne. Etek szerint sikerült?!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szerintem csak főpróba volt és Anykó éppen ott járt! KépKép

Ezt küldöm minden játszótársnak! Kép
szorgosstuci
 
 


Mit szólnátok ahhoz, ha a játék után elárvereztetnénk a műveket és a befolyt összeget felajállanánk egy gyermek kórháznak.
Ha nem is túl nagy összeg , de össze jönne talán egy kissebb eszközre való.
Vagy ez butaság?
szorgosstuci
 
 


Koda tényleg sikerült! Valóban nagyon szép lett! Gratula!Kép
Én sem látom a müveket, söt azt írja ki van még 1 napom pályázni! Kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan gondolta ezt a dolgot és mit alkotott! Biztos szépek lesznek nagyon!
Stuci az ötlet nem rossz szerintem, csak ki venné meg? És pontosan hová adnánk a pénzt? Kellene még valami támogatás ehhez szerintem!
abby
abby
 
 


Stuci, a süti tűrhető volt, nekem inkább rögtön a doboz tetszett meg, ez szörnyű, már mindig ezt fogom figyelniKép Egyébként 17 cm az átmérő.

Ma újra gipszeztem és sokkal jobb lett, pár perc alatt beszívta a vizet a tetejéről.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Lányok!
Jubi oldalán bal oldalt a menübeb. Tengeri pályázat címen. Ott van az csak nyissátok ki a szemeteket!!! :o

aNYKO

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó! Gondolhatod , hogy nem véletlenül írtam , hogy nem látom. Én is oda kattyintottam és csak a zöld csík látszik.Pedig nyitva van a szemem.
Conti!
köszi ! az egy egész jó méret.Ha vacak a süti , majd valami vendégnek adom.Kép
Abby!
Ez csak egy ötlet volt . Ugyan így meglehet hirdetni és van egy csomó hely ahova fel lehet ajállani a pénzt.utána kell nézni , hogy lehetne ezt lebonyolítani , feltéve ha mindenki beleegyezik. Kép
szorgosstuci
 
 


Koda!
Visszaolvastam kicsit és nekem nagyon tetszik az a "csokis müzlinek" titulált képkereted.Én unicumos üveget töcsköltem be ilyen anyaggal , de ha nem haragszol lelopnám az ötleted és kipróbálnám én is kereten. Kép))
szorgosstuci
 
 


StucikámKép

Csak bátran!! Én ugyan nem akarok semmi ötletet megtartani magamnak! Azért mutatom, hogy ilyet is lehet!KépKép Sok sikert hozzá!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép

AnykóKép
Magam részéről már követtem el műanyagcserép átalakítástKép Diszpit használtam hozzá, aquacolorral szinezve. Vagy három réteget vittem fel rá, mire szépen fedett, mindegyik réteg között várni kell bőséggel, hogy meghuzzon a festék. Festés elött érdemes jó megcsutakolni a cserepet.

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


No én is láttam a pályázatos képeket! Eszméletlenek!Kép
Hát az enyémen még látszik, hogy kezdö vagyok. De akkor is úgy örülök!Kép
Tisztára mint karácsony elött, olyan izgi!Kép
Én is u.így csináltam müanyagra mint Ágiboszi és jó lett...a nöklapján van a bemoldalamon,de a gportalra is fölteszem majd!
Nézzétek meg a képeket!Kép
abby
 
 


Sziasztok!
Délután még csak próba volt, éppen pakoltam fel a képeket, és azokat leste ki AnykoKép
De most már élesben ELINDULT A SZAVAZÁS! Mindenkinek gratulálok az alkotásához, és sok sikert kívánok!!!
Jelezne nekem valaki, hogy müxik-e nektek is?
Köszi, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi !
Működik és csodaszépek a holmik !
Nehéz lesz választani,de még van idő.

Zsóka
bizsóka
 
 


Jubi, működik!

Nagyon-nagyon gyönyörűséges mind!!!!

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Jubi!!!!

Szomorkodom. Hazaűztem a családot ma a Balcsiról, hogy én még nevezni szeretnék a versenyre, erre szépen lekéstem!
Na jó, a fele poén, amúgy is jöttünk, mert Savaria Karnevál van. (fő téri ablakunk alatti nagykoncert színpadon most is nyomják)...de hát szegény műveim Kép((((

Mindegy végignéztem a többiekét és már szavaztam is. Nagyon jó ötlet volt ez a kis háziverseny Kép
paat
 
 


Krampuszmama!

Legjobbkor írtad! Most száradt ki az első nagyalakú öntvényem, de mág nem fogtam neki a ragasztásnak. Egy darabban célszerű, vagy 4 felé vágva. Egyben nem tudom, hogyan fogjam, elvágva meg egy kicsit látszik szerintem.
Öcsémnek csináltam egy vadászos képet a sikeres vadászvizsgájára. Marhára nem a világom, de...
Szóval a negyedes képem kerete olyan széles, hoigy ha ráviszem a keretre is mindenhol a széléig, akkor majdnem ráfér egy teljes szalvi. Poénul néz ki, majd teszek fel róla, ha végre megfejtem a módjátKép
paat
 
 


Paat!

Nehogy elvágd a szalvétát!!!!!
Nem tudom Te milyen technikával ragacsolsz, de ezt mindenképpen úgy csináld, hogy a szalvéta tetejére kened a ragasztót.
Ezt máshogy csinálom mint a negyedest, tehát nem a szalvéta közepéről indulok a sarkok felé az el a ragasztós ecsettel, hanem a felső vízszintes oldal közepétől az egyik mellette lévő sarokig, majd közvetlenül alatta folytatom szintén vízszintesen. Ha az egyik oldal kész kezdem a másik oldalt. Röviden először lekenem a függőleges szimetria tengelytől jobbra eső részt, majd a balt.
Remélem ezt a fogalmazványt rajtam kívül más is érti Kép

A pályázatról!
Annyira jók lettek az alkotások, hogy már bánom, hogy blamálom magam a pályázati műveimmel Kép

Sok sikert a többi pályázónak!
Szandra
krampuszmama
 
 


Sziasztok!

Elkészült a mai alkotás és a sütiformás gipszkép más oldalról itt. Lehet hogy el kellett volna dugnom a rózsás pályázatraKép

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok Hölgyek!

Koda!
Köszönöm az engedélyt! Vigyázok , hogy azért ne uo.legyen mint a Tiéd!

Sajnálom , hogy az ötletem az árverezésről nem talált túl nagy visszhangra ,pedig nekem nincs is gyermekem. Kép( SAJNOS !

Szépek az alkotások , még gondolkoznom kell , hgy melyikre szavazzak.:? Van pár jelöltem!
szorgosstuci
 
 


Ja, képzeljétek, ma három hobbi boltnál jártam és mind zárva volt a fenébe, végül elmentem egy fitolandba és vettem három cserepestKép

Szandra, jó hogy írtál a nagy képről, én is erre készülök, csak kapjak ekkora alapot, én fára szeretném.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti!
"Lehet !"
Ez csodaszép!
szorgosstuci
 
 


Conti!
Nekem is nagyon tetszik mindkettő!!!

Szandra!
Nekem nagyon tetszik a képed!! ( sejtem, melyik a tiedKép )

Segítsetek már legyetek szívesek abban, hogy hogyan tudok felülre dekorcsíkot tenni a g-portálos oldalra, és hogy honnn szeditek azokat a szép mintákat ....

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Én is megcsináltam a sütisdobozomból a képet. Vagyis még csak kiöntöttem. Hát ilyen lett:
Kép
Én most azt tervezem vele, hogy fényképtartót csinálok belőle. Pont belepasszol a fotó. De majd csinálok bele valami szalvettás dolgot is!
Szerintem ez is jó, bár Conti sütise fantasztikus!!!!

Szavaztam. Nem kell mondanom ugye, hogy milyen nehéz volt!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Zsu!

Ha bejelentkezel, megjelenik a "Root".
Itt rákattintasz a "stílus és a felület"-re.
Ha van a gépeden lementve valami szép kép, vagy jópofa motívum, akkor a háttérkép file-nál kiválasztod (tallózás)
Ha kipipálod, hogy "ismétlődő háttérkép", akkor ahányszor kifér vízszintesen annyiszor megismétli.
A "fejléc minimális magasságánál" pedig, hogy függőlegesen mekkora helyre van szükséged.
Ezzel játszadozhatsz 0 és 250 között.
A "Beállí"t gombot ne felejtsd el néha megnyomni Kép
Remélem tudtam segíteni.
A pályázati munkámnál valóban ismerős lehet az egyik, de huncutul kettővel neveztem :-)

Conti!
Nagyon szépekKép

Anykó!
Klassz lett a süti forma, mi lesz benne?

Szandra


Sz
krampuszmama
 
 


SziasztokKép

Sütis lányokKép csuda jók a keretnek valók! Igazán ötletesek vagytokKép Csak nehogy erre fogjátok a sok süti vásárlásátKép

PaatKép
majd megmutatod a vadászos képedet?? Kíváncs vagyok rá.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Megint én. El is felejtettem mondani, hogy vettem GESSO-t. Ti használtátok már? Isteni vele dolgozni. Olyan jól fed. pedid fém dobozra dolgozok vele.
És az előbb a kisfiam volt olyan kedves, hogy majd' egy egész doboz dec. ragasztót kikent a padlószőnyegre, meg meg is ette a felét. csak arra lettem figyelmes, hogy fújgat meg nyújtogatja a nyelvét...hát nem ízlett neki a ragasztóKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Most már újra itt vagyok, teljes gőzzel. Az elmúlt héten vendégeink voltak, így csak néha tudtam bekukkantani.
Megpróbáltam visszaolvasni...amire emléxem: Koda madárkakija (ez nagyon tecc), a sütis formák is szuperek!! Nekem is van egy kerek, de még nem öntöttem ki. Viszont a múlt héten kaptam kölcsön formákat, így ezekből öntöttem párat:
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P1050354.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P1050355.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P1050358.JPG
Az utóbbi kettő szilikon öntőforma, ami szerintem sokkal jobb, mint a műanyag: tartósabb és könnyebben kijön belőle a gipsz!...csak az ára kicsit borsos.Kép
Az utolsó formára pl. el tudnám képzelni a Koda féle patinát madárkakival Kép

Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Ezek fantasztikusak! Különösen az első! Azt el tudnám én is képzelni a polcomon!!Kép Most boltolok a szegedi művészellátóval ilyen patina ügyben. Mert hogy ennek van egyéb formája is. Most a bronzos-feketés félére fáj a fogam. Esetleg téged érdekelne valamelyik?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda, köszi a dicséretet az oldalamon, most lebuktattam a lányom, ott van a műve a pályázatonKép

Jubi, nagyon klasszak a formák, mennyi egy ilyesmi szilikon, és hol lehet kapni?

Ma végre vettem egész szalvinak való falapot, csak nem merek nekiállni, talán majd este, egyedül megküzdök vele.

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti!
Sajnos nem kaptam sütit.Kép
Ha adhatok tanácsot , akkor az egész szalvit a vasalós techikával csináld.
szorgosstuci
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?