Új privát üzeneted érkezett!

Twist

Csak a "barátnőmmel" kapcsolatban a párom is megjegyezte, hogy ha baja van, vagy volt, állandóan hívott és itt volt bőgni!!!!!! :? És tudom hogy igaza van a páromnak!!!! :? :shock:
Vendég
 


Jaj! Pont ez került laptetőre?! :( :cry: :oops:
Vendég
 


ditke lehet, hogy tudsz nekem válaszolni, kérdezhetek?
Vendég
 

 
 

Ditke
Ezt nemrég írtam, mi a véleményed róla?
"Már írtam nemrég, hogy szerintem nálam biztos, hogy elkezdett valamit hatni a szuri kedden csak akkor éreztem a pocimnál fájdalmat, amikor Andi beadta, persze csak 1 mp-ig. Szerdán este amikor beadtam, semmi nem volt. Csütörtöktől viszont délutántól mindig érzem, de nem a hasam alját, hanem a bal oldali petefészkemet, környékét, a jobb oldalon semmit sem érzek. Eléggé fáj a baloldalon, olyan mintha érne a tüsző vagy mi, de gondolom, hogy a szuri dolgozik valamit. A jobb oldalon nem érzek semmit. Ha beadom a szurit akkor ez az érzésem elmúlik. Arra gondoltam, hogy én mindig este adom be magamnak és lehet, hogy este fele a szervezetem már nem annyira reagál a szurira, próbál maga működni és ahogy beadom a szurit, avval végülis leállítom ezt a fajta működést, mert utána nem fáj, nincs semmi.
Nekem egyébként a baloldalam átjárható, a jobb meg nem."
Vendég
 


Csajok, bocsi, most kerültem géphez.Nekem 1/2 órája volt a szuri.
Kriszti,bocsi:(
Mmzsó, én is örülök:)
Twist,és Neked is:)Annak,h.jól vagytok, h. van kitartásod, és persze a blogban leírt történéseknek.
Na,elteszem magam holnapra.Jó éjt:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:47-kor.

mary80
 
 


mmzsó, ditke nemsokára itt az inszem napja :!: :D
mary, kriszti, nemsokára itt a leszívásnapja :!: :D
kamilla, szépen halad a lombikprogrammal :!: :D
Twist nemsokára célegyenesbe lesz, nemsokára karjaiban lesz Dorottya :!: :D
Adrinak nemsokára meglesz a kezelés eredménye....a 2 csíkos tesztje :!: :D
Luna, Neked nemsokára itt lesz az uh napja, a Closti szedés eredménye :!: :D
Nekem nemsokára itt lesz a stimu napja :!: :D

Tehát Lányok, mindenkinek, mindenhez:
Kép Kép Kép
Vendég
 


Csajok
Nem tudok aludni ki vagyok bukva.Most kijött rajtam valami
olyasmiszerű mint a szúnyogcsípés,és viszket is.2 helyen.
Arra keltem hogy viszket nagyon.Elhatároztam ma elmegyek
bőrgyógyászhoz.Nagyon ideges vagyok ez miatt.
Remélem mostmár így a cél előtt nem adja meg magát a
szervezetem.Majd írok mit mondott a bőrgyógyász.
Elmegyek mert már halálra idegesítem magam.Mondjon már
valamit.De szerintem ez valami allergia lesz.
Lehet a szurikba van valami olyan amit én nem birok.
Nem tudom.Na majd megmondják.
krisztike54
 
 


Szép reggelt:)
Kriszti, jelentkezz, ha tudsz valamit!
Nem lehet semmi baj, pláne a cél előtt!
Iszonyatosan fáj a fejem, úgyhogy ma szerintem pihi lesz, nem ugrálgatok a körzeti dokihoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:48-kor.

mary80
 
 


mary
itt vagy még?
krisztike54
 
 


figyu:a decat meg a menopurt lehet egymás után adni?
Én meg annyira feszült voltam éjjel hogy talán 2 órát
aludtam.Tegnap sem ma sem.Gondolhatod hogy kilehetek.
Kb egy óra múlva megy a buszom.Ott ülhetek egész nap
az esztk-ba a bőrgyógyászaton.
krisztike54
 
 


sajnálom hogy fáj a fejed.Vegyél homeopátiás bogyót ha
fájdalomcsillapítót nem akarsz bevenni.
krisztike54
 
 


Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok! Adri, köszi a kávét, jól esne.)))
Hogy vagy? Érzel már valamit?

Krisz, szegénykém, mi lehet ez az allergia? Mesélj majd, hogy mit mondott a bőrgyógyász? Te azonnal el tudsz menni hozzá? Nálunk egy hónap a bejelentkezés (addigra már magától is meggyógyul az ember).
Vendég
 


Sziasztok!
Én se vagyok ma a toppon! :oops:

Adri, hogy érzed magadat?
Vendég
 


Kriszti, bocsi:(
Most ébresztettek telefonnal, mert a fejfájás miatt visszadőltem:(
Remélem jó híreket kapsz:)
Én egymás után adtam be.
Estefelé leszek ismét.
Twist, jól vagytok?
Adri,jól jönne a kv:)
Röpcsi, mi baj?:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:48-kor.

mary80
 
 


Mary jobbulást, remélem hamar elmúlik a fejfájásod :!: :wink:
Kriszti sajnálom, hogy rosszabbodtak a kiütéseid és hogy nem vagy jó :!: :( Remélem nem kell a bőrgyógyászaton sokat várnod és kapsz valamit kencét v. gyógyszert, amivel hamar elmúlnak a pöttyeid :!: :wink:
Nekem mára pontosan megjött a vérzésem, de elég xarul viselem. :(
Vendég
 


szisztok!

Én most ittam meg a kávémat.... :wink:
már nem nagyon szurkál a hasam de még egy picit érzem a méhem....jövőhéten hétvégén kiderűl.... :roll: Kép
Röpcsike, mi van miért nem vagy a toppon :?:
itt nálunk zuhog az eső..... Kép
Krisz, majd írj mi volt a bőrgyógyásznál... :!: :?: :roll:
Twist, már nem sok van hátra....nagyon elment ez a 8 hónap....mindjárt megismerjük Dorkát..... Kép
már rég raktál táblát....teszel majd :?: :?:
többiek :?: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


mary80, küldöm a kávét..... :lol:
Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Nekem is ma baromira fáj a fejem, sajnos fél panadolt be is kellett vennem. A terhesség alatt a paracetamolos gyógyszerek ritkán, de megengedettek. Semmi más. Vagy a homeopátiás szerek, de azok nekem nem használnak. A STODAL szirupot próbáltam ki és csak szédültem tőle, rosszul voltam, de nem segített nekem. Másnak meg bejött:)

Adri, jó érzések, bíztatóak:) Bárcsak sikerülne!!!

Igaz Röpcsi, Adri, ezer éve nem csináltam táblát és új emberkék is jöttek közénk. Hát, akkor segítsetek nekem megadni az adatokat. Oksi?
Vendég
 


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.27 12:04-kor.
Vendég
 


oké, Twist :!: enyémet is :?:
Csajok írjátok meg az adataitokat Twistnek :!: :lol: :wink:
Csajok nem sokára jön.... Kép és mindenkinek hoz........ Kép tezteket :lol: :lol: :lol:
Twist neked meg...... Kép :lol: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Twist, a mesim nov 9. volt
köszi :lol: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adrika, honnan vannak ezek a jó kis képek?)) nagyon király a tesztes kép is, tök jó!
Vendég
 


Na megjöttem csajok.Gyors voltam.Hát csak felidegesítettem
magam.11 óra után odaértem,és azt mondja a nő:(ja 1-ig volt
rendelés)Sajnos már nem tudjuk fogadni mert az Oep csak
50 emberre ad ellátást és az 50 már megvolt.
Jövőhét keddre kaptam időpontot.
Szóval semmit nem sikerült intéznem.Most aztán marhára
megnyugodtam.Nekem is rossz a kedvem ma.
Lehet a szurik vagy az idő.
krisztike54
 
 


Sziasztok Csajok, kb.5 percem van jelenleg:(
Röpcsi, Adri köszi:)
Twist, sajnálom:(
kor:29, lehet, h. hülyeséget kérdezek, de nekünk a ciklus 1.nap a beülti napja lesz, nem?
Kriszti, szintén sajnálom:(
Ma ismét picsogtam, tiszta hülye vagyok :cry: :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:48-kor.

mary80
 
 


mary
ne picsogjál.Jaj szegénykém.A ciklus első napja a beülti napja?
Ezt nem értem.Micsoda?
krisztike54
 
 


mary
Küldök neked én is egy nagy ölelést:))
krisztike54
 
 


na, Kriszti akkor kedre drukkkk........ :lol:
Twist, a googleba beírom hogy képek vagy amit keresek és csomó mindent kidob és ott nézelődök..... :lol: :wink:
mary80, ne sírj.........én is küldök ölelést.... Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Krisz, allergia esetén menj az ügyeletre!:)
Ezt onnan tudom, hogy ez sürgős esetnek számít és velem is kétszer előfordult, hogy emiatt ügyeletre kellett mennem és el is láttak. Mármint adtak krémet, meg egy injekciót (amitől álmos lettem) és mondták, hogy majd menjek bőrgyógyászhoz, ha rendel. De hirtelen akkor is elláttak!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.11.27 14:54-kor.
Vendég
 


Mary, a ciklus első napja a mensi első napja, úgy számoljuk.
De nem is tudom csajok, mit kéne az utolsó oszlopba írni? Írhatnánk a tesztelés napját is, és akkor tudjuk, hogy kire mikor kell figyelni. Mit szólnátok ilyen változtatáshoz?

Kép
Vendég
 


twist
jó ötlet.Nem tudom hogy ez allergia-e?Még nem olyan vészes
úgyhogy úgy döntöttem kibirom keddig.

adry
ténleg jók a képek.
krisztike54
 
 


Drága Twist, én ma vagyok a cik. 1. napján, tehát november 27-ét írjál be légyszíves, köszönöm :!: :D
Fáj még a fejed :?: (Remélem már nem :D )
Ja és Kamilla és Luna nincsenek a tábliba.......



Igen Adri, nemsokára itt a mikulás napja :D , remélem én is, hogy mindenkinek hozd majd egy pozitív tesztet :!:
Neked ugye pontosan mikulásnapjára derül ki az eredmény?



Kriszti, szomorúan és mérgesen olvasom, hogyhogy jártál a bőrgyógyásznál :!: :evil: :evil: :evil: Mekkora egy pofátlanság ez az egész meghatározott betegfogadás szám :!: :shock: :shock: Bármilyen betegséged lehet, erre nem fogadnak, hanem hazaküldenek :!: :?: Ha nem mehet az ember akkor amikor beteg és akkor amikor rendelés van, akkor minek fizetünk TB-t :?:
Basszus, a franc üsse meg ezt a hülye rendelést és betegfogadási rendszert:!: :evil:
Jó lenne azért tudni, hogy mi a véleménye a dokinak :!: :roll:



Mary, Te jobban vagy már, nem fáj már a fejed :?:
Vendég
 


oké Twist, nekem oké :lol: :wink: Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


röpcsi igen akkor derűl ki..... :?: :?: :roll: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


röpcsi
Igen ezen én is felháborodtam.De nem tudok mit csinálni.
Kedden mehetek vissza.Tök jó nem?
Jobban vagy már?
krisztike54
 
 


Szerintem is jó ötlet Twist :!: :wink:

Adri, nagyon drukkolok, hogy aznap ne csak a szülinapomnak, hanem a Te 2 csíkos tesztednek is örülhessek :!: :D :wink:

Kriszti
Hétfőn nincsenek :?:
Köszi, igen jobban vagyok már, 2 órát aludtam, azt is össze-vissza, de most azért jobban érzem már magamat :!:
Vendég
 


Most keltem fel, aludtam egy órát, olyan furán lent van a vérnyomim, biztos a hülye idő miatt. A fejem már nem fáj, szerencsére:-)
Hogy lehet ennyire sötét az ég 16.23-kor? Elég nyomasztó idő van már egy ideje, nem?
Vendég
 


Röpcsike, tényleg köszi, nem raktam be őket!
Pótolom majd.
Dászit sem raktam be, de csak azért, mert nem tudom, hogy fog-e még jelentkezni.
Vendég
 


Twist
Szerintem ettől az enyhe téltől vagyunk mindannyian kótyagosak, fej fájósak, nyomottak. :roll: Elvileg most jó hidegnek kellene lennie! Én mondjuk nem bánnám, ha hideg lenne, persze nem csontig hatoló, csak hidegebb, mint ami most van.

Tényleg dászi merre lehet?

Mindjárt le kell mennem pelusért, pedig semmi kedvem sincs ebbe a tök sötétbe lemenni. :? Igaz a bolt velünk szembe van, de akkoris. :oops:
Vendég
 


Most jöttem a körzeti dokitól, táppénzes papírért mentem megint. Most pont a rendelés végére értem oda, így nem kellett várnom.)
Tényleg undorító idő van, köd és eső és sötét. Holnapra is esőt mondanak, hallgattam a rádiót. Tőlem legyen hideg, nem gond, csak száraz idő legyen, azt szeretem:)
Vendég
 


RÖPCSI és vagyok a Dászi! TWIST!Röpcsinek igaza van,csúnyán kimaradtam a tábliból :cry:
Ma voltam a prof.nál 7 tüsszőm van azt mondta szépek és alakulnak :D
Hétfőn újra kell mennem vérvétel +Uh.
Kaptam a Menopur mellé Orgalutrant,napi 1x kell adni a Menopur mellé,az nem változott abból maradt napi 2x.
Azt mondta a prof. lehet hogy szerdán már punkció és pénteken beültetés.
Ti tudtátok hogy az embriológus nő hétvégén is "ránéz"az embriókra és ha készen állnak a "beköltözésre" akkor telefonon értesitenek hogy be kell menni beültire?
Nem semmi mi?Ott mesélte 2 lombikos hölgy az AROn.Nekik is hétvégén volt.

Puszi!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok csajok!

Kérek szépen hcg növelőket, mertspontán terhességem van, 58-as hcg-vel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


félek..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gratulálok Babaimádó,megcsináltad!!!
Mostmár igazi babaimádó leszel ....a Te babádé!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Lányok micsoda jó hírekkel jöttök :!: :!: :!: :D :wink:

Kamilla
Twist szerintem azért írta azt, hogy Dászit nem rakta be a tábliba, amiért én azt írtam, hogy nem tudom merre lehet Dászi. Tehát, hogy tudjuk, hogy a dászi nevedet bizonyos okokból megváltoztattad Kamillára........csak mi ezt nem akartuk így kiírni, részletezni. Érted?

De jó híreket kaptál ma Kamilla, gratulálok :!: :D 7 tüsző, azt a mindenit :!: :shock:
A Menopurt mióta szúrod? Mindennap 2x1-et kell? Ez a Orgalutrant milyen szuri?
Hétfőn nem, de szerdán szerintem talizunk :wink: , mert akkor kell visszamennem visszaméretni a Decát!
Én valakitől valamikor hallottam ezt amit az embisnővel, embi nézéssel kapcsolatban írtál, tök jó :!: :!: :!: :D
Hétfőn dől el ugye, hogy szerdán jönnöd kell-e?
Fiad hogy van? Te is helyrejöttél már?
Nagyon sok takarítani valód volt mikor hazamentetek?

Babaimado
Hogy érted azt, hogy kérsz hcg növelőket? :shock: Spontán terhesség, csak halkan mondom, hogy de jóóó, nagyon szurkolok!!! :D
Vendég
 


Az altatóorvosnál akkor már voltál vagy most mész majd a héten?
Vendég
 


Az embriológusnő egyébként mindig nagyon kedves, aranyos :!: :D
Vendég
 


Jól van Röpcsi akkor megnyugodtam hogy tudod ki vagyok :lol:
Már azt hittem elfelejtettétek :roll:
Kedden kezdtem adni a Menopurt napi 2x1
Az Orgalutran megakadályozza az idő előtti tüsszőrepedést az LH szintet nyomja le.És ha már szép nagyok lesznek akkor jön az Ovitrelle amit leszivás előtt kell beadni 36 órával.Csak úgy mellesleg megjegyzem az Orgalutran 50.500 ft. volt és 5 db.ampulla!
Nagyon durva.
Nem kell mennem altatódokihoz mert tudod nekem még friss a lelet mert most volt a méhtükrözésen.Akkor volt minden előzetes vizsgálat.
A kisfiam már teljesen jól van,meg én is összeszedtem magamat nagyjából,hétfőn reggel megyek vele vissza kontrollra a Madarász u. gyermekkórházba és utánna meg Ő kisér engem az AROra.Ugyhogy az egy ilyen nap lesz.Kórházból kórházba.A lakás?Ne tudd meg 3 napig takaritottam :!:
Puszillak!Amúgy Te mikortól stimuzol?
Remélem szerdán találkozunk.Hétfőn tudom meg pontosan mikor kell mennem punkcióra.Jó éjt!
Babaimádónak minden jót!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Na, ilyen lett a táblázat, kicsit hiányos. De még babaimádót is beleírtam.
Babaimádó, nagyon nagyon drukkolok neked!!!!! Nőjön az a HCG szint!

Kép
Vendég
 


Kamilla, én elfelejtettem, de bocsi, mert lüke vagyok terhesen:) :oops:
Röpcsi, tényleg aranyos az embriológus nő, akartam is egy nagy doboz csokit vinni neki, mert őt kedveltem a legjobban, mindig kedves volt velem és segített és egyszer előre vett minket a sorban, amikor kértem.) Egy tündér!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?