Új privát üzeneted érkezett!

Bumi!
Jaj de jó! Jaj de jó! Így már nem érzem kakukktojásnak magam! :lol: Sajnos én nem foglalkozok már matekkal egyáltalán. Az egyetemen úgy elvették az önbizalmam, hogy elvégeztem, de ennyi. :oops:

Rodi!
Én meg a jogot nem tudnám megtanulni, az biztos! Minden elismerésem Nektek! :)

Bikfy!
Jól emlékszem, hogy te is tanítasz?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sehol senki? Egyszer tudok este jönni, és egyedül vagyok?
Lányok, hol vagytok? :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szia Kiki!

Igen, tanítok is, egy suliban dolgozom,napközizek meg angolt tanítok, van tanítói diplomám is, meg magyar szakos, meg van mezőgazdász papírom is, most gyógypedagógiát végzek, meg a félkész jogom. Tanultam én már annyit, hogy csuda. És most már nagyon unom.

De a matekosokat mindig irigyeltem. Ahhoz sohasem értettem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2009.11.25 20:30-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Kiki!
Most már itt vagyok! de sok email, illetve privi elmaradásom volt. Gyorsan bepótoltam!
Ennyi matekos között lassan kisebbségi érzésem lesz! :lol:
Én amit tudtam matekból az nagyon élveztem, az egyenletek a kedvenceim voltak. De ha mértan volt, akkor meghaltam! A körzővel a füzetembe sosem tudtam úgy kört rajzolni, hogy ott végződjön, ahol kezdtem! Ha meg két vonalzót kellett egyszerre használnom, akkor olyan volt, mintha egy láthatatlan emberrel kardoztam volna! szörnyű! Annyira, de annyira béna voltam! Szóval nekem ennyi maradt meg a matekból, meg az, hogy nagyon jól tudom kezeni a számológépet! :lol:

rodina74
 
 


Rodi!

Nekem a térlátásom volt kaka. Átlók, átmérők, szögek, csúcsok és élek, miből mennyi.......ááááááááááááááá :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


A párom informatikus. Neki kellett matekból szigorlatozni. Mi még akkor nem voltunk együtt, de mesélte ő is és a szülei is, hogy két héttel a szigorlat után egy közös ebédnél a párom eszébe juttatták a matek szigorlatot, és a párom kirohant a wc-be és kidobta a taccsot! Szép, mi! 2 héttel utána! Alig lehetett a matektól parás! Szegényke!
Egyébként én tudtam volna a matekot élvezni, ha jól, és logikusan magyarázták volna. De sajna, nem.
NA, ezért nem lettem én matematikus! Csak ezen múlt! :lol:

rodina74
 
 


Bikfy!
Az angol tudásodat nagyon irigylem! Az nekem is nagyon kéne! De sajnos semmi nyelvérzékem nincs! :cry:
Pedig olyan jó lenne!

rodina74
 
 


Tudod, aki tanítja az nem tudja.

Én beszélek németül, angolul, spanyolul is, de az angolom a leggyengébb. Erre mit tanítok? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi, küldtem privit.

KépKépKép
bikfy
 
 


Itt vagyok, el ne menjetek! Mindjárt visszaolvasok. :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi! Láthatatan emberrel kardozni! :lol: Ez nagyon aranyos kis hasonlat volt! :)

Bikfy! A térlátásom azért nekem sem olyan jó, mint a pasiknak! Nekik nagyobb agyterületük van erre... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jaj, az angol az nekem se megy jól...
Rodi, én azért nem lettem jogász, mert ahhoz történelemből kellett volna felvételizni! :lol: Na jó, nem, de a szüleim szerették volna! Vagy legalább orvos... Hát, ehelyett lettem matematikus. :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Ment válasz privi!

Kiki!
NA nekem a töri és a magyar ment. Imádtam őket! Egy időben magyar tanár akartam lenni, aztán lecsúsztam és hülye rendőr lettem! :lol:

rodina74
 
 


Ez komoly? Nem is tudtam, hogy rendőr vagy! :)
Nekem annyira tetszik, hogy itt ennyien vagyunk, ennyi félék, mindenki más, és mégis ilyen jól megértjük egymást, mert egy célért küzdünk.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok,

Csajok,

nekem bejelenteni valóm van, sokat rágódtam, hogy mikor hozzam nyilvánosságra a dolgot, de úgy döntöttem, hogy teljesen pozitív leszek, biztosan minden rendben lesz, mert rendben kell lennie.

Tehát, szombat reggel miután már 50x napja nem jött meg és enyhe hányinger gyötört csináltam egy tesztet, íme:

Kép

Szóval, útban van a Kistesó, igazi Csodababa, mert talán kétszer voltunk együtt a fogantatás ciklusában, azt is csak gyorsan-gyorsan... :oops:
Tegnap voltam ultrahangon is, 8 mm a Pindurka és dobog a kis szíve. Határtalan a boldogság, egyben izgalmas is, mert alig 1,5 év lesz a két baba között a korkülönbség.

MIndjárt csinálok vonalzót is.

Egyenlőre csak drukkokat kérek, gratulációt csak a 12. hét után. Nem kaptam semmilyen gyógyszeres támogatást, hisz spontán terhesség, emiatt izgulok rendesen, hiányzik a jó öreg Utró megnyugtatása :oops: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!++++ :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Monic!

A babásba is írtam: Megy a drukk! És nagyon örülök, hogy csoda történt veletek! Minden rendben lesz! :lol: :wink:

rodina74
 
 


Apróhirdetés:

8 hetes kismama zebrapárját keresi.
Jelentkezéseket a "zebrák mindig párban járnak" jeligére kérem. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!

Lassan 8 hónapja ebben a topikban senki nem tudott egy rendes pozitív tesztet produkálni! Sajnos nem úgy néz ki, hogy egyhamar találsz magadnak zebrapárt! Kívánom, hogy ne legyen igazam, és legyen készülőben egy újabb kis zebra!
Egyébként nekem van már zebrapárom, ugye Bikfykém?! Csak még a zebrás teszt hibádzik! :? de majd az is meg lesz! :lol:

Szóval Monic, nagyon drukkolunk!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

rodina74
 
 


Rodi!
Hát itt van nekünk Monic, utána most már csak sikerül szép lassan nekünk is a két csík! :)

Hú, most megyek aludni. Holnap 1/2 8-ra megyünk a Kaáliba, így is alig alszunk már. Jó éjszakát mindenkinek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kikinda79 2009.11.26 12:20-kor.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szépséges Napocskát!

Kép

Rodikám!
Ugye tőled tanultam pont, hogy a felhők felett mindig kék az ég?

Hát legyen így.

Az már igaz, hogy én Rodinak ígértem a zebrapárságomat. A dupla csíkos tesztjeinket is remélem hamarosan megtaláljuk. Tudom, hogy már nincs sok idő addig. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy!
Én nekem a nyelvek a halálom. Egyszerűen nulla a nyelvérzékem.


Monic!
Hatalmas gratula!
Én sajna nemigen leszek a zebrapárod.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bikfykém!

Nem kötlek magamhoz! Kívánom, hogy legyél Monic zebratársa! Mert az azt jelentené, hogy végre megkapod azt a jót, azt a csodát, amit tényleg megérdemelnél már!
Ezt a mondást én a nagyikámtól hallottam, tőle tanultam. Ő pedig a kedvenc filmjéből az Elfújta a szélből vette!
Hinni kell benne!
Ja, és szerintem sincs sok időnk a babásodásig! HAJRÁ! :wink:

rodina74
 
 


Kiki!
Ha majd megjöttök, gyere mindenképpen, és mesélj, hogy mi volt a KAáliba!

rodina74
 
 


Natikám!

Mostanában ritkán vagy velünk! Ha az időd és Bencus engedi, gyere, mert nagyon jó, hogy itt vagy velünk!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Meg voltam róla győződve, hogy már írtam nektek a reggelről... Lehet nem küldtem el a hozzászólást? :oops: Mert egyszer lefagyott a gép, azt tudom... Na, akkor gyorsan pótlom.

Voltunk hajnalban a dokinál, megbeszéltük, hogy januárban lesz a következő inszem. Vagy majd meglátjuk, attól függ, hogy mikor fog legközelebb megjönni. Mindig hosszú ciklusaim vannak, de amilyen szerencsém van, most biztos pontos lesz, és akkor még egy ciklus ki kell maradjon a téli szünet miatt, ami megint kérdés, hogy milyen hosszú... Szóval nem vagyok sokkal okosabb, január eleje és február közepe között valamikor lesz a következő inszem. Hogy azután inszem vagy lombik, azt még mindig nem tudom, kb. mindig csak a következő lépést döntjük el, aztán meglátjuk. A férjem szeretne azon túl is még egy inszemet, én még nem tudom. Persze azt mindketten elfogadnánk, ha a következő inszem sikerülne, és akkor teljesen más "hogyan tovább"-on kell gondolkozni, nem azon, hogy lombik vagy inszem, hanem pl. azon, hogy milyen babakocsit vegyünk... :P

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bumi!
Én két évig Debrecenben jártam egyetemre (1998-2000), lehet, hogy ismerjük egymást?! Vagy nem ott végeztél, csak most laksz ott?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!

Képzeld Kiki, én így jártam! Január 4-én nyit a Dévai és pont az nap lett voln a 4 cn-om, amikor még hormont érdemes csinálni, és lehetett volna inszemizni. Na szombaton kellett volna megjönnie, mert az a 35. nap! A pofátlan piroska nem tegnap reggel meglátogatott! Hát ez a sorsom! Így nekem is február eleje lesz belőle kb. Azért bosszant a dolog, mert a legutolsó inszem előtt, amikor alig vártam már hogy megjöjjön, akkor meg 46 napig húzta. Most, hogy csak annyi lett volna a dolga, hogy időbe jöjjön, nem, ő most akart! :twisted: Na, mindegy! Remélem addigra már lesz egy két pozi teszt, és vígan csatlakozhatunk a többiekhez! :wink:

Örülök, hogy a Kaáliba minden rendben volt!Gondolj arra, hogy mindegy,hogy mikor lesz a következő inszem, január vagy február, de biztosan sikerülni fog! :wink:

rodina74
 
 


Szia Rodi!
Akkor már sikerült döntened, és a Dévai nyert?
Akkor lehet, hogy egyszerre lesz a következő inszemünk? Hú, mi lesz itt januárban, februárban!! :wink: :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babicsek!
Rég jártál erre? Hogy telt a hétvége minden rendben?

Nati!
Hogy érzed magad? Bencus jól van? Te is régen jöttél. Gondolom, várod már a jövő keddet! De jó lenne, ha ti is januárban kezdhetnétek! Vagy ha addig összejönne egy spontán baba! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Monic, drukkok mennek, aztán majd pár hét múlva gratulálok is! :wink:

Nati, tényleg régen voltál...

Drukk mindenkinek, jó lenne már zebrahegyeket látni. :)

Megjött a járássegítő, tündérke nagyon ügyesen kotor vele. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

Milyen ez a járássegítő, nem tudom, hogy néz ki, tudsz róla küldeni képet? Biztos nagyon édes benne Lexike! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Levi ma megkapta a 3 hós oltását így 3,5 hónaposan. Már 7400g és 63 cm. Hosszra nem gyúr, csak súlyra. :lol:

Mai képek:
Kép
Sinlac előtt
Kép
Sinlac után
Kép
Pihegek...
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kiki, képet csináltam már, de még nincs fenn a gépen. Linket mindjárt küldöm, ha úgy is jó.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 



Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Milyen teát érdemes inni hogy minél több tejem legyen ugyanis már ma este anyatejet kap a kincsem eltelt a 24 óra az antibiotikum beszedése óta.
Ma voltunk hallásvizsgálaton és jó volt minden kapott fülit is.

Most alszik készülünk fürdeni aztán etetés és remélem alszik utánna és nem fog sírni.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok

Monic
Itt is drukk. Én szívesen lennék a zebrapárod, meg szerintem mindenki.

Csajok
Én matekot szerettem, de sík hülye voltam hozzá. Majd ha a Bencének kell korrepetálás, majd szólok nektek.

Bikfy
Voltam nálatok, hogy sika-mikáljak, ne voltál otthon, így hazajöttem és itthon takarítottam.

Vius
Én már el is felejtettem, hogy milyen teát ittam. Laktoherbe. Most jutott eszembe, de látom, hogy a másik topicon már írtak választ erre.

Gyerekemnek ma fönt kiesett a foga, így most két foga hiányzik elől fönt, tök édes, viszont estére belázasodott. Holnap viszem dokihoz.

timejka
 
 


Na most én tudok jönni, Ti nem.

timejka
 
 


Szia Timejka!
Ha gond lesz a matekkal, csak szólj! Bumival szívesen segítünk!
Te nem szeretnél Bencéről képet küldeni? Biztos nagyon aranyos! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze! És ehhez odaáll, mint egy bevásárló kosárhoz, és tolja? Meg rá is tud ülni, ha jól értettem?

Linácska! Annyira édesek a gyermekeid!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Linus!
Szupi édesek a skacok. :wink:

Timejka!
Vazze, itt volt felakasztva neked a kulcs, hogy be tudj jönni. Nem találtad meg? Pedig kaját is hagytam neked. Mi is a kedvenc ételed? ........na pont azt hagytam. Még meleg volt. És hagytam gőzölgő kávét is. Akkor most újabb időpontot kell egyeztetnünk. :D

Rodi!
Az Isten verje meg ezt a pirit.
A másik kérdésedre válaszolva a diéta és a torna kezdte beszabályozni a ciklusomat, azóta van peteérésem is. Pedig akkor még semennyi gyógyszert nem szedtem. Amióta azt is szedem, minden csodás. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!
Járássegítőről és gyerekről kérnénk képet! :wink:

Kiki!
A korrepetálás nekem sem ártana. Sík hülyéket is vállaltok? :wink:

Bumi!
Nálatok minden okés?

Vius!
Remélem azóta már vacsizott is a mi kis Darikánk és édesdeden alszik.
:wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikinda
Ja, persze Te még nem láttad a gyermekemet, valahol van fénykép itt a topicon róla, de ki tudja hol. Aranyos, főleg most ha nevet, mert elől hiányzik 2 foga. Teszek a héten képet megígérem.

Bikfy
Biztos nem a megszokott helyre tetted a kulcsot, pedig ott kerestem. Na mindegy, legközelebb odafigyelünk erre is. A kaja, hát igen éreztem az illatát, fini lehetett.

Most viszi apa a Bencét orvoshoz, nagyon remélem, hogy nem tüdőgyulladása volt, alig aludtam éjszaka, annyit köhögött és mindig felkeltem rá. Lázas is volt. Na, de sietek haza melóból.

timejka
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap este még próbáltam írni, de sosem küldte el, így feladtam. :(

Bikfy! Mi van itt, hogy mindenki lehülyézi magát! Először Rodi, aztán te, nem tetszik ez nekem! :) Egyébként persze, látom itt mindenki azzal segít, amivel tud; főzés, takarítás, egy kis matek... :twisted:

Timejka! Köszi, várom a képet! Jaj, remélem rendben lesz a fiad! Sajnálom az éjszakát, meg ezt a betegséget.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Bikfy, oks, csak neked felrakok majd egyet, ígérem. :wink:

Bencének jobbulást kívánunk!

Többiek? Nati :?:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Vius, nekem nagyon jó volt az urtica urens 5ch nevű homeopátiás golyó, 2x5-öt kell elszopogatni belőle, messze jobb ízű, mint a szopis teák.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tegnap valami miatt nem volt netünk, a szolgáltató szerelt valamit, ha majd lesz időm visszaolvasok, de most nagy a hajtás a munkahelyen. Remélem stére már lesz otthon net!

rodina74
 
 


Sziasztok
CSak gyors bekukk majd jövök ha tudok hoztam pár képet.
Beze köszi Mindenkinek puszi és drukk!!!


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Gyönyörű Darni baba! És nagyon szép a fülbevalója!
Zabálnivaló! :lol:

rodina74
 
 


Szia Vius!
Milyen sokat változott Darinka azalatt az egy hét alatt, amíg nem láttuk! Csak az nem változott, hogy még mindig csodaszép! Jól áll neki a fülbevaló!

Rodi!
Hiányoltalak tegnap este, most már értem, miért nem voltál. Remélem ma már működni fog a netetek. Ma este viszont én fogok nagyon későn hazaérni.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: