Új privát üzeneted érkezett!

Szép estét nektek!

Puszedli, szívemből szóltál :) Kicsit szétzilálja a topikot a sok üres bejegyzés és nem is értem őket (pedig nem vagyok szőke :wink: )

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Laptető átadó a következő tesztelőnek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok lányok, jó rég nem voltam... és ezalatt mennyi minden történt :D . Csak az utolsó pár oldalra jutott időm, így csak kb vagyok naprakész.

KRISZ SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK ALEXA ÉRKEZÉSÉHEZ, BOLDOG, HOSSZÚ ÉLETET KÍVÁNOK NEKI!

Brizó, Csomee gratulálok Nektek, jól éreztem hogy siker sorozat lesz :D . Boldog babavárást kívánok :D .

Janka és Eszter tündériek vagytok!!! :D

Mindenkit puszilok egytől-egyig, az új bejegyzéseket én sem mindig értem (persze van akit igen, de akinek nem inge ugye az nem veszi magára...) ugyanaz a valaki írja őket?

Csoki-vanili
Vendég
 

 
 

de nagyon szétzihálja a topikotokat az irásaim,talán azért zavar titeket mert nem nyáladzok itt egész nap... :D :D :D nahát ennél nagyobb gondotok bajotok ne legyen hogy az üres üzeneteim nézitek :D :D :D
inci26
 
 


csokoládé vanilia ennek a valakinek neve is van,nem ártana vissza nézni a falat és látnád hogy ki irja..
inci26
 
 


Puszi, most nézem az aláírásod! Tényleg nagyon szupi!! Eddig csak a bari volt a látószögemben!

Brizo, hű már most látszódott a petezsák!! Nagyon jó!!++++++++++

Csomee, szép hcg!!!! Minden rendben lesz!

Lombikbaba, szépen erősödik a teszted! DRukk!!!!

Alle, veled mizu mostanság, magadról nem nagyon írsz?

Inci? :roll: Ki nyáladzik itt egész nap, rajtad kívül, mert h a te felkiáltó jeleddel van tele az előző oldal. A lányok csak azért szóltak.

Kép
kata05
 
 


:D :D :D puszedli ki fene vagy te hogy megmond valakinek hogy mással foglalja le magát :?: :?: :D :D :D maradj már...ez egy szabad topik nem :?: :!: :!: ha nem tetszik fordulj el...amugy kössz a tanácst,megfogattam nem küldök üres üziket és lefoglaltam magam mással :D :D :D látod :?: :?: erröl ennyit...
inci26
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
inci26
 
 


:idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
inci26
 
 


Inci, mi is kérdezhetnénk tőled ugyanezt, hogy ki a fene vagy!!!Inkább te fordulj el, és ne bántsd Puszit kérlek!

Kép
kata05
 
 


te kata neked nem szoltam aszem..és nem bántom puszedlit,eszem ágába se volt bántani is valakit,ha vissza olvasod a dlgokat akkor láthatnád hogy ki kezte...tudomásom szerint ide az ir meg azt ir amit akar...nen :?: :?: akkor ö mit szol be....
inci26
 
 


Nahát csajok :shock: No comment :evil:
Vendég
 


Lányok!
Ne már!
Nem hiszem el, hogy ilyen dolgokon kellene vitázni!
Én is lőttem egy smile-t, elnézést érte!
Szerintem nem ér annyit az egész, hogy bántsuk egymást emiatt!

ET+11: megint 2 csíkom van!!!!!
:D :D :D :D :D
zsuzsinka
 
 


na zsuzsi örülök neki hajrá :D a smileért meg nehogy te kérj elnézést :D
inci26
 
 


Én nem foglalkozom ilyen apróságokkal!
Ha valakit zavar, akkor abbahagyom!
Viszont nekem privibe mindig írhatsz felkiáltójeleket és bármit! Nem fog zavarni! Ha gondolod, még a mail címemet is megadom! :-)

A csíkom még mindig halvány, de van!
Ennyi év várakozás után nem tudom felfogni, hogy van remény arra, hogy tényleg babát várhatok! Egyszerűen hihetetlennek tartom és nem is tudom, minek kellene történnie, hogy elhiggyem?!
Mikor tudatosul ez az emberben??? :-)
zsuzsinka
 
 


Sziasztok!

Tücsike, el sem hiszem, hogy már ennyi idős kismami vagy! :D Csak így tovább! Köszi a gratulációt, de én most még csak kibicelek, esetleg januárban próbálkozunk. :oops:

Árnika, de jó, hogy benéztél! Már épp hiányoltalak. Egy sorral följebb olvashatod, hogy állunk... :wink: És ti????

Most csak ennyi voltam, majd még benézek.

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Zsu, nagyon drukkolok neked!!!

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Inci26,
azt hiszem neked kellene elfogadnod azt, hogy itt milyen az élet és mit tekintünk feleslegesnek.

Ha nem tetszik, hogy az 'öregek" megmondják neked a frankót, akkor el lehet innen menni.
Elhiszem, hogy unatkozol, de nem csak babanet van az interneten.

Ha nem neten akarsz lógni, akkor kezdj el kötni, szabni-varrni, takarítani, főzni ... vagy egyéb otthoni elfoglaltságot találni.

Ne zaklasd itt a kismamikat és a leendő kismamikat.

Mi kedvesen fogadtunk és mindig is így volt mindenkivel aki 'idetévedt" és ezt nem szeretnénk bezárttá tenni a topikot olyan miatt aki nem tudja elfogadni, ha 'felesleges" dolgok miatt szólunk.
Nem kell 'uppolni" a topikot smilekkal.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :? :? :? :? :? :? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? na most meg már azért is... pá pá :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D jol irtad hajnoca elég öreg vagy te már... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
inci26
 
 


Lányok!
Biztos vagyok benne, hogy nem szándékos bossszantás volt!
Most már mindenki tudja, hogy ne lövöldözzön! :-)

Egerecske!
Köszi a drukkokat!!!!!
zsuzsinka
 
 


te hajnoca, neked szolt valaki mikor ide irtad hogy elváltok van másik bakos,utána meg egint egyutt vagy az emberrel meg stb...neked ki szolt akkor :D :D :D :?: :?: :?: na látod nem hiszem el hogy ennyire zavar titeket egy pár smile.. hát mint látom pedig igy van..nagyon tacson lehetek :D :D :cry: :cry: :cry:
inci26
 
 


igy van zsuzsi nem szándékos volt,mert tegnap d.e csak te voltál fent meg én...de este vissza nézték az olalt és mivel nem tudtak kinek irni csöpi dumit igy megtaláltak engem..... :(
inci26
 
 


sziasztok.

Inci tenyleg nagyon szepen megkerlek hogy ne zilald szet a topikot.Tobben vagyunk akik olvassuk es szoritunk a lanyoknak,es nagyon sajnalnam hogy meg egy topik zatonyra futna.
tenyleg nem bantasbol de lecci ne csinald ezt.

Kép
monyo83
 
 


Inci,nagyon primitív vagy...sajnállak....de tényleg boldogíthatnál mást,mint itt vered a nyálad,hogy az ír,aki akar,és azt amit akar...nem vagyunk rád kiváncsiak,és ha te nem mész,hamarosan egymagad maradsz itt.
Vendég
 


na lássátok találtam én irni valot,,nem kell unatkozni,,azért szép lassan mindenki ir valamit :D :D
inci26
 
 


oké monyo nyertél,,,szép beszéd volt,igy kellet volna lereagálni már az elején is...és nem azzal jönni hogy ki milyen régota van itt...sajnos mindannyian itt vagyunk és egy célt szolgálunk...de nem igy kellet volna hogy nyissanak felém...nyulasz drága engem ne sajnálj szerintem sajnáld te is magadat :D
inci26
 
 


Nyulasz hozzad lenne egy kerdesem.ti hogy becezitek Noemit?

Kép
monyo83
 
 


Kép
inci26
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Inci, nem bántásból írtuk, amit írtunk. De mivel vagyunk itt néhányan, akik nem nyálverni jövünk ide és nincs is rá egy egész napunk, hogy végigpörgessük a topikot, ezért kértük, hogy ha lehet, értelmes dolgokkal töltsük ki a topikot.
Pl. Zsuzsinka zebrája tök jó hír, örülök neki, gratulálok neki :) Neked is hasonlót kívánok.

Ha meg felnőtt ember létedre megsértődsz azon, hogy valakik valami olyasmire kérnek meg, ami neked nem tetszik, az nem biztos, hogy a kérésküldőjének a hibája.

Ez egy összeszokott topik, kedveljük egymást, személyes ismeretségek is szövődnek, szövődtek, és ezt nem akarjuk kockáztatni SENKI kedvéért, mert sajnos az a tapasztalat (személyes), hogy egy idő után inkább nem jövünk fórumozni, ha negatív irányba fordulnak a dolgok.
Ha ezt el tudod fogadni, akkor szívesen látunk mint új topiktagot, ha nem, akkor.....

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Kata,
kedves hogy érdeklődsz :) Nálunk most sok történés nincsen. Az IR-m sajnos rosszabbodott, gyógyszert váltottunk, így a januári lombikot eltoltuk májusra. Februárban kell majd mennem cukros löttyöt inni, aztán kiderül, maradhat-e a gyógyszer vagy át kell térni az inzulinra.
Munka meg temet, fúzió van nálunk éppen, csak most van egy kis szünetem, be tudtam nézni.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


:D vettem a lapot...
inci26
 
 


Monyo,hú,még régebben olvastam,hogy milyen csodabébitek van,de hogy elrepült az idő :shock: gratulálok!
Mi főként Noncsinak,vagy Nonónak. :D

Inci,Ha ilyen gondjaim lennének,mint neked,hogy nem bírsz beilleszkedni egy társaságba,akkor sajnálnám magam :mrgreen:
Vendég
 


Lányok!
A dokinak szerintetek mikor szóljak a zebrámról? :-)
A 14.nap hétfőn lesz, én akkor gondoltam, de lehet, hogy már most is felhívhatom? Nem ismerem ennek a menetét. NEm szeretném, hogy letöljön a doki amiért "elkapkodtam".
zsuzsinka
 
 


Bocsanat, hogy most pont ide irom ezt, de ugy latom ide is elert az, hogy sajnos olyan is netezik, akinek nem valo.

Illetve elgondolkodtato, hogy tenyleg valo e mindenkinek gyerek? Az, aki nem tud elfogadni, dolgokat, nem tud alkalmazkodni, abban leli oromet, hogy vitat szitson valo e gyerek?
Milyen is lenne az O gyereke?
Hogyan none fel, milyen felnott lenne belole?

Hat ez nagy kerdes!

Valoszinuleg annak a taborat gyarapitana akik.......

Mar elnezest, de ez nagyon kikivankozott belolem.

Magi
Vendég
 


nyulasz bizony repul az ido,koszonom :D
10 hete tudom hogy Noemink lesz de valahogy nem tudom megszokni a Noci becezest :roll:
Magamban Nóminak szoktam hivni,masok elott a teljes neven,de mindenki Nocizik :)
azert tok jo hogy ilyen sok becezesi lehetoseg van,remelem majd valamelyik illik ra es tudom majd ugy hivni.

Inci ajanlom B verzionak a babanet chat-et ott porgosebb az elet mint a forumokon,probald meg hatha bejon.

Kép
monyo83
 
 


Lányok!
15-én uh-ra megyek! :-)
zsuzsinka
 
 


Zsuzsi,szuper :D Addig is kitartás,növeszd szépen a babád! :wink:

Monyo,akár Noi-nak is lehet becézni,hát valamelyik csak bejön :D Nekem a Nono a kedvencem :wink:
Vendég
 


Sziasztok!


Zsuzsi: :D így kell ezt csinálni!

Monyó: örülök, hogy benéztél, rég láttalak!

Inci: feltételezem, még olvasol: én nem vágtam fel semmivel a hsz.-omban. És ha visszaolvasod, láthadod, hogy nem bunkó módon kiosztottalak, hanem megkértelek. Mint utóbb kiderült, sokunk nevében. Gondoltam, hogy sokunkat zavar ez, ismerjük már egymást. És még valami: itt voltam én is és szerintem még többen tegnap, amikor csak nyilazgattál, etc., csak ezekre nem lehetett mit írni. De mivel más mondanivalód nem volt, és csak folytattad, megírtam. Kérlek gondolkozz el ezen. Nem akartalak bántani, de ahogy a Lányok írták is, ez egy közösség, miért nem igyekeztél beilleszkedni?

Alle: köszi, megkaptam! :P


Szép napot, később még jövök!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi,nagyon édes az aláírásod. :D És milyen igaz!
Itt csak egyvalaki kötekszik:
[quote="inci26"]d írta:inci26e nagyon szétzihálja a topikotokat az irásaim,talán azért zavar titeket mert nem nyáladzok itt egész nap... :D :D :D nahát ennél nagyobb gondotok bajotok ne legyen hogy az üres üzeneteim nézitek :D :D :D


...biztos a barátai már nem állnak vele szóba,hát nem is csodálom :lol: :lol: :lol:

Magika, :D
Vendég
 


na nem irtam már miota semmit még mindig rajtam rágotok :?: :?: :!: :!: :!: :!: rágjátok azt amit gondolok pusztuljator rolam büdös köcsögök :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
inci26
 
 


nyulasz te meg álj szóba anyikáddal és pusztulj rolam te majo nem is szoltam hozzád köcsög buzi mit patogsz :?: :D :D :D :D csipa pisi :?: :?:
inci26
 
 


8) 8) 8) 8) 8) 8)
inci26
 
 


:arrow:
inci26
 
 


:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
inci26
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :idea: :?: :!: :arrow: nyaljatok sot barom arcuak
inci26
 
 


:P
inci26
 
 


:D
inci26
 
 


ja,egy helyesírási program nem ártana a gépedre :D azt hittem itt mindenki azt ír,amit akar :roll: akkor meg mi a bajod?Tudod a moderátor ilyenekért simán törli a regisztrációdat...
Vendég
 


:?
inci26
 
 


8)
inci26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?