Új privát üzeneted érkezett!

Szia Dorka! :D Üdv közöttünk!Mihamarabb babásodást kívánok!!!
Mióta van az a "nem olyan rég"?
Mi 2 évet vártunk Marci fiamra, már lombik kivizsgálásba kezdtünk, mikor jelentkezett spontán :lol: Most kistesóra "gyúruink"
Valami probléma van nálatok, vagy még nem voltatok kivizsgáláson?
Írj még egy kicsit magadról is :)
Vendég
 


Szia Fürtöske!

Mi kb 1,5 éve egyátalán nem védekezünk. Nem mondom azt, hogy az első időben konkrétan "rágyúrtunk"a babára, de ettől függetlenül volt némi reménykedés. Most a 2. hónap volt, hogy figyeltük a peteérést, lábak fel stb. Kivizsgáláson még nem voltunk, múlt héten jártam nőgyógyásznál,azt mondta, hogy 2 hónap rákoncentrálás után ő szerinte meg kellene vizsgálni a férjemet, utána jönnék én. Tehát jövő év elején.
Eddig igazából azért is nem erősítettünk rá konkrétan, mert bennünk volt, hogy lakáshitel, autóhitel stb. Aztán rájöttünk, hogy soha nem lesz olyan, hogy minden tökéletes. Most viszont már úgy hiányzik valaki az életünkből, s reménykedtünk, főleg én. A férjem mondta, hogy ez hosszú hónapok gyümölcse lesz, de túl pozitívan álltam hozzá, ami nem baj, csak még kell egy kis idő. Legalábbis remélem, hogy nincs egyikünknek sen semmi baja.
dorka84
 
 


Sziasztok!!!

mi hétvégén pihentünk, ammyira szar idő volt. Bencus tegnap és ma meg annyira nyűgös, hogy alig alszik.. ez a hülye hideg front.

Bridg!
Köszi Bencus nevében!!!!
Drukkolok, hogy mielőbb menasszonka legyél!!!!

Fürti!
Gondolhatod, hogy ki vagyok éhezve már egy kis hancúrra... rég volt december már :oops: :oops: :oops: Lehet, hogy nekem is eidulna a tejem :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Dorka!
Üdv néked! Mihamarabbi pozitív tesztecskét kívánok!!!!
Én először egy teljes hormonképet kérnék, hogy lássátok, hormonálisan minden rendben van-e? ?Meg hőmérőzés is jó lenne, hogy lásd, van-e peteérésed?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Sziasztok!

Dorka, üdv köztünk. Drukk a spontán babához!

Fürti, nem is tudtam, hogy ebben is hasonlítunk. Lexire 23 hónapot vártunk, bár ő nem spontán baba.

Többiek?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsuzska, akkor hamarosan hajrá. :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Bizony, valamikor a jövő héten megyünk kontrollra és utána szabad a pálya :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


laptetőőőőőőő :lol:
Vendég
 


Fürti, akkor mindent bele! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Furti
Hat majd tulteszem magam rajta...mar sokkal jobb...elvoltunk kicsit a hetvegen es a lakast is rendezgettuk jott tett nekunk most ugy erzem visszarazodtunk a normal parkapcsolati eletbe.Tudod mikor sokaig egyedul hagyom mindig hozzaszokik az egyesdullethez es visszakell zokkentenek,hogy o igenis nem egyedul van :roll:

Gondolkozik,hogy elmenni golfsuliba szilveszterkor mondtam neki egy esetben mehet...es nevettem...(nana a gyuru :wink: :lol: )Ne nem mondott ra semmit :roll: Merthogy ha o menne eljonne anyum addig legalabb de azert akarom,hogy erezze,mondtam neki kosse fel a gatyajat..mert pl mi most azert nem tudunk utazni mas orszagba szilveszterre esetleg (tudod mindig megyunk valamerre) mert nekem nehezkes a bejutasom az orszagba :roll: Es a baratoknak ezt mondta szombaton erre mondja a lany,hogy jaj hat azt kell mondani azert jossz ennyit nyujorkba mert te mennyire szereted...mondom a csajnak nekem annal sokkal jobb otletem van,hogy lehet fixalni ezt a vizum kerdest :twisted: 8) Ranezek emberemre mondom neki kosse fel a gatyajat :lol:

De csak hallgat :roll: Es az igazsag az nem azert szeretnek gyurut kapni mert en kertem vgy mondtam :? en azt akarom,hogy o adja...magatol :roll:

Dorka
Kép
Nagyon jol megfogalmaztad a dolgokat! :wink: Erzem az eterhullamaink azonosak remelem jokat fogunk beszelgetni :) Bar most egy kicsit lapos a topik :oops: Orvosod is ngyon jol latja le a kallappal :!: Eloszor apa nezes :!: Hisz hiaba nyomnak teged tele hormonokkal ha esetleg nala van a bibi :? Na de nem lesz csak jo taktika na :wink: Orulok,hogy jottel es mielobbi babasodast 8)

Zsu
Eszik szepen?Szopi van?Mikor lesz a 6.heti kontroll?1het? :idea: Na most olvastam...jovoheten lesz a nagy nap :lol:

Beze
Itt lenni en is csak csorog a telo a skype,eszem is igy alig tudok irni es ma meg kell valamit kezdeni is magammal mielott apacska hazajon :?

Noci
Jobban vgy? :roll:

Kitty
Mi a palya?Menzi? :roll:

Pendi
Gyere most mar es legalabb egy privivel neha tudasd,hogy jol vgy :roll: Majd jol felhivlak aztan leshetsz :twisted: :lol:

Enis
Hetvegen volt program? 8) Janyzoval beszeltel :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szombaton jol kirittyentettem magam van rola foto is majd megmutizom 8) Apacska is jol erezte magat es kicsit osszerazodtunk...azt hiszem ez kellet most nekunk... :)

Kepzeljetek elvagtam tegnap az ujjam :roll: de olyan szinten hogy tok szetnyilt... :? ha lett volna biztositasom en tuti mentem volna dokihoz de igy :twisted: nem mentem :roll: apacska tapasztgatta es cserelgette a tapaszokat...es hat ezutan varni sem birtam a konyhaban igy segitett nekem fozni vacsit 8) japan curry volt ngyon szeretjuk...apacska volt a fokukta en meg a seged... :lol: Aztan a lakast is rendezgettuk tok jol telt a vasarnapunk 8)

Vegre kicsit visszarazodott abba a vilagba ahol mi ketten letezunk nem pedig o egyedul :oops:

Furtiiiii
Majdnem egyutt ovulalunk bar ahogy elnezem a tesztjeim lehet nekem is 3nap nem csak 2 :roll: Teszteket csinalsz? 8)

Nagy drukkok mindenkinek :!: :!: :!: :!:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csak olvasgattam és gondoltam írok,van 5 percem.Sajnos csak az utolsó hsz-ekre bírtam rápillantani :oops: így bocsi,ha visszajöttem írok mindenkinek.

Bridget,
nem,Renivel nem beszéltem "úgy",alaposan,mert nincs mit mondanom neki.Úgy értem annyit mondhatnák,mint Lenin,vagy ki mondta,hogy "tanulni,tanulni,tanulni" :roll: :roll: Ezt ő is tudja,és igyekszik,de még nem eléggé...különben meg agyon nem üthetem,mi sem voltunk jók a reál tárgyakból,úgy látszik örökölte a rossz géneket. :evil: :oops:
Ő angol intenzíven van,az szuperül megy.Ez van,csak úgy megjegyeztem itt nektek,hogy magamról is írjak.

Akkor jó hétvégétek volt,és kissé magadra találtál
8) Ez jó :D
Mi wellnesezni voltunk a Danubius hotelben,szauna,gőzfürdő,sósvíz is volt,ami meddőségi problémákra is jó :D Azóta is folyamatosan görcsöl a hasam :evil:
:roll:
Amúgy ezt nem terveztük előre,most is úgy indultunk,mint mindig,szombaton 2-kor telefonált a férjem,hogy megyünk?3-kor már úton voltunk 8) Engem sem nehéz rávenni semmire :lol:

Húúú....csúnya nagyon az ujjad? :cry:
Képet lássuk!!! 8)

Zsuzska,
december??? :shock: Hol van az már!Akkor te most olyan vagy,mint egy szűz kislány ,várod az első alkalmat :lol: Drukkoljunk?Vagy azért még tudod mit kell csinálni :lol: :lol: :lol:

Dorka,
szia.Üdv itt.Jövő év elejéig még bármi lehet...

Kitty,
:x Ez nem igaz,én mindig azt hittem neked aztán egyből összejön. :oops: :roll: Fránya piri,miért nem tud időben jönni legalább :(

Beze,
Fürti,
puszi nektek :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára enis 2009.11.23 21:15-kor.

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Megyek Benkőt nézni :x :oops: :roll: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Okes vegulis olvastam utana,hogy milyen tantargyakrol van szo..azokkal en is hadilabon altam :oops: es nem valami fontosak iiigy mar azert maaas en azt hittem mar ngyobb baj van :wink:

Wellness jaaaj de irigy mirigy vgyok most :twisted: 8) :lol: :wink: :roll: :oops: :) :shock: :o En meg vizi erobikra mentem volna ma tudod itt a 44-en a hazban van uszoda es gym is 8) es egesz jo dolgok vannak jogaora vizi erobik meg meg csomo mas dolog...de az ujjammal igy nem tok menni ezert maj szobabiciglizni fogok meg vgy gyalogolni :roll: megyek is mert mar 4ora :shock:

Fotom csak homalyos van rola mert perom ideges volt es merges,hogy nem erti miert fotozom a kezem amikor folyik belole a ver :oops: (mert o kotozgette at es en meg mondtam neki varjon mert meg lefotozom :oops: :lol: :oops: szal homalyos de majd ma megkukkolom :roll:

Danubiusz az hol van?M.orszagon :shock: Gondolom milyen jo volt 3man voltatok?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek az üdvözlést, azért látom, ti már jól összeszokott kis ban da vagytok :)

Tegnap este apajelölt szerelmem a fürdőkádból kiabálta, hogy azonnal menjek be. Már elsem tudtam képzelni, hogy mi történt
Elkezdett kérdésekkel bombázni. Honnan tudom, hogy meg fog jönni? A mellfeszülés nem lhet e baba első jele.
Aztán mondtam, ez menstruáció lesz.
Aztán meg elkezdte mondani, hogy azt hiszi, vele van a baj. Ez volt az első ilyen jellegű érzelemkitörése.Most én nyugtatgattam, a december lesz a mi hónapunk. Szülinapok, karácsony, nyugalom, több együtt töltött idő :)

Annyi vitamint szedek. Ti is szedtek valamifélét? Abból 3-mat az orvos javasolt, a többit magamtól, mert máskor is szoktam.
De ez most picikét sok.....

Karácsonyi ajándék? Mit vesztek apáknak? Nekem nincs ötletem, most sajnos.
Ami lenne, az túl drága, és válság van :)

Szép napot mindenkinek!!!!Bár nekem most nincs túl sok kedvem dolgozni! :?
dorka84
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Bridg :? sajnálom a kezedet, de a jóviszont,hogy apával rendben vannak a dolgok, és ne agyaljál!!!!!Sorban szépen rendben jön majd minden ahogy annak lennie kell :wink:

Dorka :) hát és apától ez meglepő fordulat? :)
Szerintem apának sem ártasna szedni valamit, én annoo apába nyomtam az e-vitamint, meg jó a cink-c vitamin kombináció is.
Én is e-vitamint+c szedtem :) (apára ráfér a vitamin, mert a munkája is olyan és már 41 éves)
És amikor vizsgálaton voltunk kiderült,hogy neki még éppen jó a spermája a spontánhoz.De hát azóta eltelt majdnem 2 év, és lehet, neki is romlottak :?
Mit dolgozol?És merrefelé laktok?
Jól láétom, te 84-ben születtél :shock:

Karácsony nem tudom apának, valami egyszerű, mert ugye Marci a fontosabb most ajándék-ügyben :)

Kismanómat lefényképeztem szarvasos ruciban, majd felrakom :lol:

Nócival ugye nincs baj??????

Enis :) de irigy vagyok!!!!! :P
Vendég
 


Őt is etetem e és c vtaminnal :)
Igen, most decemberben leszek 25, a férjem pedig 30 éves :)

Komáromban lakunk, de Tatabányán dolgozom, halmozottan hátrányos helyzetűeknek indítok felzárkózatató képzéseket, munkaerőpiaci programokat a Munkaügyi Központon keresztül. Most is éppen egy ilyen felzárkózató programon dolgozom, csak most tegnap is meg ma is olyan kedvetelen vagyok, nincs semmi ötletem, nem haladok.

Nagyon jó neve van Marcinak, tetszik :D Biztos jól áll neki a szarvasos ruha, rakd fel mielőbb :D
Irigyellek titeket, hogy játékot hoz a Jézuska......Ha kisgyerek van a családban, olyan más a karácsony. Nem?

És ti merre laktok?
dorka84
 
 


Sziasztok!

Élek nincs baj! É talán annyit mondhatok, hogy talán gyogyuló félben a lelkem, hogy meg tudom oldani ezt a problémát is!

Dorka! Üdv köztünk! Örülök, hogy itt vagy velünk!
És ez ám a szép munka! Ez legalább tele van kihivásokkal! És végül piri anyó meglátogatott már????? Addig tessék pozitivan álni a dologhoz mig piri nincs meg fullra! Bár anyumnak 6 hónapig meg volt velem szal bármi is lehet!
Én nem adtam a páromnak semmilyen vitamint és én se szedtem csak hébe hóba mikor eszembe jutott az elevitet! Mi közel 2 évet vártunk rá! Nekem nagynehezen csináltak egy terheléses cukor vizsgálatot ami kimutatta, hogy kicsit magas a cukrom és ez megöli a kis tüszöcskéimet és ez a bibi! Erre elkezdtem csinálni egy diétát éás kaptam mellé merkformin tablettát! És láss csodát a 2. hónap a miénk lett! Nekünk lett a legszebb karácsonyunk, mert december 20.-án csináltam pozi tesztet! Szal bármi is van nem feladni! Lehet, hogy hosszú lesz az út, de megéri! Én is sokat ssírtam, hogy a francba már megint meg jött, de egyszer csak nem fog!
És sajna mint látod van köztünk olyan aki lombikkal probálkozik és probálkozott! Nem feladni épn most csak ennyi mondhatok! mindösszesen akarni kell és nem szabad hagyni magad, hogy lerázzanak a dokik! Velem sajna ez volt! Szóval itt mindannyian fogjuk egymás kezét! Jól látod mi egy össze szokkott kis csapat vagyunk! Gyere és te is benne leszel a mi kis csapatunkba!
Kivánom neked is tiszta szívemből, hogy minnél hamarabb egy boldog család legyetek, mert nincs is ennél szebb dolog a világon!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kedves Nócika!
Őszintén bevallom, hogy pár könnycseppet előhoztál a szememből, ahogy olvastam a soraid.
Azt elhiszem, hogy gyönyörűséges volt az a karácsony. A legszebb karácsonyi ajándék Andrisomnak egy pozitív teszt lenne a fa alatt :D

Nem jött még meg, de holnap max. holnaputánra meg fog. Feszülnek a melleim, a hasam puffad. Nálam mindig így kezdődik, sajnos.

A munkám valóban szép, és változatos. De nagyon nehéz. Ezeknek az embereknek a nagy része, már feladta, rá kell őket szó szerint beszélni, hogy soha nincs késő tanulhatnak, érdemesebbek egy jobb munkára. Sok esetben a munka helyett is a segélyeket választják, mert így könnyebb. Sokan 8-10 gyermeket nevelnek,borzasztó körülmények között, néha picit elfog a düh.

De sokan ebbe születtek bele, és nincs esélyük erjük a kitörésre, mert beszippantja őket a környezetük.

Nekem eszem ágában sincs feladni :)
Csak erős az érzés, az akarás, egyre erősebb, és ezáltal erősebb a kudarcélmény.
Azzal is tisztában vagyok, hogy egy nagyon hosszú út legeslegelején állok, és mivel az eddigi életemben semmi nem ment egyszerűen, ezáltal ez sem fog, d epozitívan állok hozzá a dolgokhoz. Minden hónap egy újabb lehetőség, és egy újabb lépcsófok a célhoz vezető lépcsőn.
Már nagyon költői vagyok :D

Befejezem, mert még el kellene küldenem néhány jelentést. Holnap kint leszek a Családsegítőben, az jó lesz, jobb , mint az irodai papírmunka.

Mesélsz nekem picit magadról Nóci? Te mit dolgozol?

És mindenkire és minden élményre, tanácsra, tapasztaltar és egyátalán mindenre olyan kíváncsi vagyok :D
dorka84
 
 


Sziasztok!

Dorka, én is sejtettem anno, hogy nem lesz könnyű sétagalopp a gyerekvállalás, hát igazam lett, Lexire 23 hónapot vártunk. Persze megérte! :D
Apa karácsonyi ajándékát most ütöttem le a vatera-n, ő nézte ki magának, nekem sok dolgom nem volt vele. Így azért könnyebb. :wink: 2 db hangfalat kap. Persze valami apróbb meglepit azért kitalálok. :wink:

Brid, szegény ujjad... Hát nem végeztél félmunkát... Jobb már?

Enis, jól tettétek! Mi majd jövőre, valamikor év elején megyünk el hármasban, leüdüljük az üdülési csekkjeinket. Már várom, 2007 karácsonya óta nem voltunk sehol.

Nóci, nagyon szépeket írtál megint.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Dorka
üdv itt! Remélem, mielőbb babás leszel!

Zsu
csak nem kistesóra gyúrtok? ;)

Bridget
örülök, hogy jól telt a hétvégétek, ujjadat sajnálom!
Holnap ovu! Hajrá!!!

Enis
a wellnesért baromi irígy vagyok!

Fürti
hajrá kistesó projekt! Szurkolok!

Beze
boldog 10. hónapot Lexinek!

Nóci
naná, hogy megoldog ezt is! Erős csajszi vagy, megy ez neked!

bocsi, hogy nem jöttem, de vasárnap anyu névnapját ünnepeltük (holnap lesz), tegnap délelőtt főzőcskéztem, du. meg kozmetikusnál voltam.
Ma meg telefonált bátyám, hogy rosszul van anyu, így bejöttem hozzá, csak holnap megyek haza. Most már jobban van, épp a szomszédasszonnyal beszélget, így gyors ideültem.
Vendég
 


Kitty, köszönöm, nagyon figyelmes vagy! :D
Anyukádnak jobbulást és előre is boldog névnapot!

Fürti, az is lehet, hogy apa katonái az eltelt idő alatt javultak. :wink: Szóval hajrá, hajrá! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hozok képeket, ha nem bánjátok. :)

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
köszi anyu nevében is!
nagyon édes Lexi! Ismerősöméknek is ilyen utazóágyuk van, csak kékben, és az ő 9 hónapos fiának még egy foga sincs. Ehhez képest Lexi már ragadozó :lol:
Vendég
 


Dorka, én Várpalotán lakom.

Kitty :? sajnálom anyukádat, de jó hír,hogy már jobban van :wink:

Nóci Drága, hát előkerültél megint egy nagyon jó hozzászólással :wink: :) (mint mindig :wink: )Örülök,hogy kis lelked jobban van már :)

Beze, hát nem tudom, ez az apa-katona dolog.....meg hát ő veszélyes munkahelyen dolgozik, igaz még csak egy éve, elég sok méreggel dolgoznak, és olyanok, hogy gyengítik a spermiumot, fejl.rendellenességet okoz, szóval vegyiüzem. :? Ez mondjuk hosszabb évek során alakul ki, így nem árt tényleg a mihamarabb babásodás :) Meg ő sem fiatal meg én sem :?
Tündér Drága a kis menyem!!!!!!!

Rakok én is képet, de sajna egy lett csak, mert lemerült a gép és nincs több elem, hiába kattintgattam, kettő lett csak, pedig fényképeztem vagy 5-öt :evil:
Kép
Vendég
 


Hello!

Bocsi csajok, de nagyüzem van nálunk, megy a felújítás.
Emlékeztek, nemrég volt a fűtésszerelés, és most kezdődik vasárnap az ablakcsere (egy nap ablakcsere, nappali, konyha, hálófülke, egy nap faljavítás, így van beütemezve.
szerencsére a kisszobát megcsináltattuk 5 éve, így lesz egy nyugodt hely a gyerekeknek).

Közben fürdőt is felújítjuk, mivel 30 éves már, utáltam. Szar volt minden. Bordó-bézs lesz, majd teszek képet. Ma megvolt a régi csempe leverése, aztán napokban jön a vizes, hétvégén ablakcsere, takarítás, aztán hét elején jön a burkoló, megint takarítás.
Tervben van utána a hálófülkében némi falbontás, aztán szetszedni a régi beépített szekrényt, mert szeretnék mindkét oldalon végig gardróbszekrényeket csináltatni, mert már nincs helyünk pakolni a cuccokat. Kell ágy is,mert ami most van, az arra jó, hogy a gyerekek "betegre" ugrálják magukat rajta. (néha őrjöngenek egyet) Szóval ezek a tervek.

Ja és az egész megkoronázása a teljes festés, mert az ablakcsere és a fűtésszerelés miatt azért keletkeznek károk. MÉg jó, hogy a keresztapám meg a fia festő, így legalább azon spórolunk.

Gondolom megkérdezitek magatokban, hogy honnan szakadt ránk a bank, lejárt a Fundamenta takarékosságim, és most a nyakára hágunk. Remélem azért kitart még amíg visszamegyek dolgozni mert egyébként egy fizuból és gyedből elég nehéz hosszútávon élni. Szóval épp jókor jött.

Meg nálam is volt némi válság, nem családi, hanem olyan magamban elrendezős. De mivel sündisznóként viselkedtem, (csak akkor sirtam, ha nem látott a Zoli), de láttam rajta, hogy idegesíti, mi van velem, aztán cetliket irogatott, meg sms-eket irt, hogy szeret, ezért irtam neki egy 7 oldalas levelet, jól is esett kiirni magamból a nyügjeimet. Na szóval, néha nem az történik, amit elterveztünk, de ezen most már túlléptem.

Majd jelentkezem, hozok képet az új fürdőről. Remélem jó lesz.

Dorka! Üdv itt! Én is Komáromban lakom.

Beze,Fürti, Zsu! Szép képek! Megnéztétek az enyémeket?

Kitty! Jobbulást anyukádnak!

Noci! Remélem sikerül megoldani a problémát. Regi is sokat nőtt már!!!! Szép kislány!

Enis! Hát igen, kis gyerek kis probléma, nagy gyerek nagy probléma, ezt mondják. Én még nem tudom, de nemsokára kiskamasz lesz a gyerekem. Olyan gyorsan nő.

Bridget! Téged is mindig ér valami! Meggyógyult az ujjad? Mindjárt belekuksizom a blogodba!

Mennem kell nemsokára aludni! Szóval nem leszek mostanában!
De azért néha idekukkantok, hátha valaki hoz egy pozi tesztet.

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Jó reggelt Lánykák :)

Már hajnal 5 óra óta fent vagyok, büdös kölök úgy döntött, ő már kialudta magát :? :lol: Na, mindegy, megvárom, mig kidől, aztán én is utána csatlakozom :)

Kati :D örülök hogy jelentkeztél és hogy megoldódni látszanak a gondok. :) Meg a gyerekek se legyenek betegek :?
Fürdőszobáról képet kérünk!!
Megkeresem a blogodat mindjárt, de olyan ritkán jössz, hogy sokszor addig már túllapozunk :?
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti
nagyon édes Marci! Szőke herceg :wink:

Kati
Boldog névnapot!
nem semmi munka, főleg így télen.

Bridget,
anyukádnak is boldog névnapot! És persze neked is (a 2. neved úgyis Katalin) :wink:

No, mentem főzni, anyu csirkeragu levest rendelt, meg csirkepörit :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti, nagyon édes kis vejem van! :D

Kitty, 8 + 2 negyed fogunk van. :wink:

Kati, boldog névnapot! A képeidet nem néztem, megkeresem majd a blogodat.

Bridget, anyukádnak boldog névnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Kell egy ügyvéd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baj baj hátán! Elegem van!!!
Jó valamelyest ez most az én hibám!!! A lényeg a régiek tudják, hogy miről is van szó na a régi aki vállalta volna új irodába megy és ott nem vállal saját ügyeket! Így mivel most ráérnék bajlodni az üggyel addigra Ő megy máshova! pehh!

Katik! Nagyon boldogságos nevetek napját!!!!!

Kati! Tyüha! Ti aztán így kari elött jól belevágtatok, de ami kell az kell! A takaritás miatt nem irigyellek, de a szépség és a változás miatt pedig megesz a penész! Szépüljetek ügyesen aztán várjuk a képeket!!!

Kitty! Mi lett anyuddal??? Neki is boldogságosat! Nagyon fincsikét fözöl anyucidnak! Küldhetsz nekem is belöle!!!

Fürti! Sajnálom, hogy a ks manócskád olyan korán ébresztett mi ma 7-kor keltünk elösször!!! :oops: :lol: Utána vissza szunyiztunk és aludtunk 10-ig!!! :lol: :lol: :lol: És ezen a képen iszonyú helyes a kis manod!!!

Beze! A képeket sose bánjuk!! Nagyon kis édes a kis Lexike!!!
Ja és regisztem a vaterára!!!!

Brid! Merre vagy??? Ujjacskád hogy van????

Dorka! Nem kartalak megrikkatni! Ez csak tudod olyan szívből jövö izé!!! na tudod!!! :wink: És mit szeretnél rólam tudni????
A mensis dolog ismerős! Napokkal elötte én is érzem éreztem akkor is puffadtam is meg minden cici feszülés is volt de mint mondtam mig nincs piri addig van remény!!!!!!!!!!!!!
Nos én olyan voltam, mikor megjött iszonyú fájdalom ájulás minden honapban mentem injekcióra a fájdalomra! DE miután megszültem a nagy fájdalom elmúlt, de azért érzem, ha közeleg! De nem ájulok már el és nem görcsölök ugy mint elötte!
Kérdezz bátran bármit bármiről és amit lehet elmondok meg persze amit tudok!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


KATALINOK!!!!!!(BRID ÉS KATA)
Boldog névnapot kívánok nektek sok-sok szeretettel!!!!!!

Kép
Vendég
 


Beze
az már vmi :lol:

Nóci
már jobban van, hányingere van, meg szédül. De kapott gyógyszert, most már "csak" reggel van ez, amúgy elvan. Remélem, holnap már reggel se lesz.
Remélem, hamar rendeződnek az ügyeitek, eléggé elhúzódik :? , de tudom milyen ez, nekünk is volt hasonló...
Vendég
 


Bridget?Pendi?Csucsu?
Vendég
 


úgy eltűnt mindenki :roll:
Kitty, csak mi vagyunk talpon?

Láttalak a megjöttben :wink: ötletet adott egy kedves ismerősöm(akik azóta már elköltöztek a topicból)hogy újra kellene indítani 8)
háááát, meglátjuk. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is talpon lennék, ha nem lennének az állandó problémáim! Tegnap estére volt időpontom fogászatra, mert van egy érzékeny fogam a doki nem látta lukasnak, de azt mondta mára találjam ki, hogyí melyik érzékeny és ha nem találom ki a kkor Ő segit még pedig úgy hogy lefagyasztja az ominozus érzékeny fogam minusz 70 fokra :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o :o És akkor majd ő kitalálja, hogy mit kell vele csinálni! Na gondolhatjátok, hogy nem mentem vissza!!!! Ja és apának ki akarta huzni a fogát! Ő sem ment vissza han em helyette felkerestük a régi fogdokinkat! Én ugyan nem mentem be de apának nem kell kihuzni a fogát csak gyökérkezelni kell! Ez a nő nem tud mást csak huzni!!!
Aztán aposomat most tolták ki a műtőből és fél 11-kor tolták be! Jó hosszu volt! Este felé bemegyünk!

Kitty! Remélem anyuddal hamar rendbe jönnek ezek a dolgkot! És a hányinger mitől van?? Valamelyik gyogyi mellékhatása ez??

Füri! Te se voltál ma valami túl aktiv!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, köszönjük. Ha segítség kell a vaterá-hoz, szólj nyugodtan.

Megjött a járássegítő, tündérke nagyon ügyesen kotor vele. :D

Hol van mindenki? :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bocsesz csajok nagy hajraban voltunk mert pozi volt az PH tesztem 8) fozogetes ugyek intezese meg ablogom se irtam 10napja na ilyen se volt meg :? bar en ezt a pajzsmirigy alulmukodesemre fognam inkabb mert mindig almi vgyok es faradt... :? 2napja jarok az edzoterembe tok izomlazam van :x fozogetek 2napja apacska is itthon van thanksgiving unnep van ma itt felvonulas meg minden.Szal meg besem tudtam ugrani :oops: de mostmar tenyleg megprobalok jonni :oops:

Koszonom anyum es en koszonteseit 8) bar en a brigittat tartom azert jolesett :wink: :lol:

Kata neked happy nameday!
Kép

Nocikam neked meg oleles :roll:
Kép

Tobbieknek cupp-cupp majd megprobalok ma jonni normalisan es vissza is olvasok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!!

Csajok mi van, szrintetek, ha én ügyvéd nélkül adok be inditványt a biroságon?? Szerintetek meg tehetem????? Vagy muszály az ügyvéd??? Mit csináljak??? Kit kérdezzek??? És vbajon ezt mind hogy kell csinálni?? Van valakinek ötlete?? És akkor csak az illetéket kell kifizetnem és nem kell senkire sem várnom! Na szerintetek??? Vagy hülyeség????

Brid! Örülök, hogy végre tudtál jönni kicsit! És mesélj milyen ez az ünnep??? Meg nem tegnap volt a hála adás ünnepe??? Főztél azaz sütöttél pulykát???
És tessék gyurni apára!!!! Vagy inkább apával babára!!!! :lol: :lol: :lol: De szép lenne,ha........! :wink: Szurkolok!!!!! Csuriban mindenem!!!

Tegnap jött piri is! Hááát mit ne mondjak eléggé megéreztem fájt a hasam rendesen!!!
Aposomnak is jól sikerült a mütét!!!!

Cserfeskék!!! Hol vagytok?? Beze és Kitty?? Na de azért Fürti is ide tartozik!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, nem tudom, milyen ügyről van szó, vannak, amelyeknél kötelező az ügyvédi képviselet, másoknál pedig te is benyújthatod. Szerintem próbáld meg nyugodtan. Írj egy beadványt, vagy keresetet, ha lehet, több példányban nyújtsd be, minimum 3-ban, aztán majd meglátjuk, milyen választ kapsz.
Örülök, hogy apósodnak jól sikerült a műtét. Pirit én is megérzem mindig, bár görcseim már szerencsére nincsenek.

Brid, mennek a drukkok a spontán babához! Rajtam nem fog múlni. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Húúú, Bridg!Talán ez lesz a te hónapod!!!!! :wink:

Nóci :) Örülök,hogy apósnak sikerült a műtét és jól! :) Drukkolok,hogy rendeződjenek a dolgaid :wink:

Beze :) kibírod,hogy ne add oda a járássegítőt karácsonyig?
én még valamit lehet veszek a gomba meg a kisállatkák mellé, könyvet tuti, de még meglátom :)
Volt egy átaludt éjszakánk, hurrá!!!!!! :)
Irtad Beze a fogakat, hát én aggódom, hoigy Marcinak 6 van már 9 hós kora óta.Nem gáz ez?
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti
a másik topikba én inkább nem is írok, elég rossz a hangulat, és a hangnem :shock: Tényleg nem értem, ilyenkor hol vannak a moderátorok :?

Nóci
mi lett végül a fogaddal? Elég rosszul hangzik...
Apósodnak gyors felépülést!
Anyu hányingere valszeg a betegség miatt van, a szédülés meg a vészes vérszegénységtől :(
Ha nem választasz ügyvédet, akkor kirendelnek mellég egyet. De sztem jobb a fogadott, mert amit csak úgy "kapsz", az azért más.

Nekem még mindig nem jött meg. de evvan, majd jövő héten felhívom a dokit.
Én nem leszek most egy ideig, mert anyu nincs jól, így holnap beköltözök hozzá, hogy meddig, azt én sem tudom. Bátyám éjjel-nappal dolgozik, egyedül meg nem hagyjuk anyut.
Most meg reggel óta takarítok, hogy rendbe hagyjam itt a házat.

Jók legyetek!
Vendég
 


Kitty, anyukádnak küldöm a gyógypuszikat, hogy minél előbb rendbe jöjjön. Ha jobban lesz, várunk vissza.

Nóci, eszembe jutott, hogy az igazságügyi hivatalhoz is fordulhatsz, ott megtalálod az úgynevezett nép ügyvédjét. Ők tuti tudnak segíteni neked. Tanácsot biztosan kapsz ingyen.

Fürti, én is beleolvastam a másik topicba, hát finoman szólva is nagyon kiakadtam a hangnemen. Nem értem, ezt hogy lehet egy nyilvános fórumon engedni :!: :?:
A fogak miatt ne aggódj, több babáról is tudok, akiknek egyévesen ennyi van, inkább Lexinek van korához képest több. Nekem másfél évesen kint volt mind a 20, őszintén szólva nem bánnám, ha Lexi is végezne addig. :oops:
A járássegítőt már megkapta, úgy véltem, hogy addig nyugodtan gyakoroljon, úgyis mindig menne, karira meg valami mást kitalálok.
Gratula az átaludt éjszakához! :wink: Ma a miénk is jó volt, csak 5 előtt kellett mennem szoptatni, és 9-ig aludtunk. Kár, hogy ez nem mindig így van... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kitty, Beze :? hát igen, szerintem minden topic mindenkié, kisajátitani nem lehet! :evil: Meg egyébként is ők eltűntek a színről már.

Beze :) és karira van már ötleted?
Vendég
 


HozzászólásElküldve: 2008 December 13 Szombat - 16:32 Hozzászólás az előzmény idézésével Hozzászólás szerkesztése/törlése
Sziasztok lányok!

Köszi a hiányolást, de megérkeztem!
Ez aztán hosszú volt számomra ez a 2 nap amit lotva futva tettem meg!
Csütörtökön kiderült nem tudom megvenni az eladó hibájából a páromnak karira az utánfutot! Kicsit elszonytyolodtam, de már én is leakartam mondani a dolgot, mert már tul rég huzta halasztotta a dolgot és kissé bepipultam! Na mind1 ekkor döntöttünk apával, hogy közös ajándékot veszünk egymásnak és ugy lesz happy end! Már elég régi kis picike kis hütönk volt amit már rég leakartunk cserélni! Elmentünk hát a tescoba, mert már régen kinéztünk ott egy kasa kis hütöt, de persze már csak a minta darab volt amit nem ajánlottak, hogy megvegyünk, de mondván holnap akciováltás lesz, majd más! Oké! Akkor menjük át az Erzsébeti tescoba ott egy szikra hütö sincs! Ott vele szembe az auchan átmegyünk semmi a fogunkra valo! Onnan irány az Üllöi úti kis müszaki bolt, de semmi, mert már addigra bezárt! Na akkor irány haza! Másnap meló után irány a kis müszaki bolt ahol megintcsak nem tetszik a felhozatal irány a Lörincz center az elektro pontba ami lehuzta a rólot! Már marha pipák vagyunk! Vissza a tescoba ferihegyre, de ott is van valami müszaki bolt, be megyünk ki is néztünk egy hütöt, de persze joval drágább mint amennyit rászántunk igy kari elött! na mondjuk a csákonak, hogy kérünk 10 percet és ha nem megyünk vissza akkor eladhatja másnak! Átmegyünk hát a tescoba ahol találunk egy kasa kis hütöt kombi 59990Ft-ért! Tetszik hivom az eladot ezt kérjük! Oké menjek fízetni! Kifízetem kezemben a blokk és a fönöke kihozta a kocsnkhoz! nem tünt még akkor fel semmi! Hazaérünk ugy csomagolm ki mint egy kisgyerek! Imádok kicsomagolni! Lekerül a karton papir és a folia is! Akkr látom ez nem is az amit mi fizettünk ki! Kiabálok apának felháborodva kissé eléggé idegesen! De azt tudni kell, hogy este mentünk vacsizni cégesen! Na akkor gyors tusolás készülédés és irány vissza a tescoba dultam fultam!!! Keresem a pasit az eladot és nem a gorét mondom, hogy mért jöttem! Azt kérdi, hogy mi van maguknak nem jó a drága hütő?? Mondom, de csak a garancia miatt rinyázok mondom nem szorakozásból jöttem vissza! Erre Ő Mutassam a blokkot meg a gari levelet! És a hüttönek a garilevelét a doboz által töltötték ki és nem a blokk alapján! Tehát lényeg, hogy egy 59990Ft-os hüttö helyett kaptam egy kicsit nagyobb hütött amelynerk az ára 100000Ft! Örültem mnt majom a farkának! A pasi boldog karit kívánt és mi mentünk a kerianyumért vissza gyömröre! Onnan irány A munkahelyem ahol felvettük a kollégákat, majd irány zugló a trófea étterem! Kajűltunk boroztunk és nagyokat nevettünk! Ennek meg is lett az ára! Éjjel haza fele jövetben kisebb baleset ami sokba kerül, mert elütöttünk egy cicát aminek következtében én zokogok mint egy kisgyerek! Átérünk a sorompon és csipog az auto hőfokjelzője! Valami elszált! megállunk a kerianyumék elött és ömlik a kocsiból a víz! Kilukadt a hütő! Na kasa! Éjjel 2kor kit riasszunk??? Tesomnak reggel fuvarja van ő nem tud jönni! A kolléganöm akit még haza kellett volna vinni mendére Ő tudta riasztani a fiát! Jött is csori! Haza is huzott minket monorra4 Egy FT-tot nem fogadott el!
Hát ebből nekünk az a tanülság, hogy ha valami nagyon nehezen jön össze akkor valammi mindig történik! Valami rossz! De ezzel már sokszor megjártuk! A bab is nehezen jön! Vele is lessz valami, ha össze jön??? Félek csajok!!!!

Bocsi, hogy ezt bemásolom, de látnotok kell!

És elkövettem egy nagy hibát! A manóm még elöbb jött kb a 32. hétre vissza olvastam, de azt nem másoltam be! Majd ujra megkeresem! Rosszul mondtam a dokinak, hogy mikor jött meg utoljára anno! Nem november 12.-én hanem 18.-án! Elég gáz tudom!!!

Na látom meg jöttek a cserfeskék!!!!

Beze! Te ezt honnan tudod??? Csak nincs valami ismid arra?? Vagy tanultál erről???
Hogy kell beadványt irni?? Tudom, hogy az kell, de annak mit kell tartalmaznia??
Mivel ez nem büntető ügy akkor nem kell ügyvéd azaz nem muszály! Ha netán tudsz valamit priviben is megirhatod!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, jogász vagyok. Ezenkívül azért olvasok ezt-azt.
Beadványt vagy keresetet szeretnél írni? Tartalmaznia kell a tényállást, a történteket lényegre törően, ha vannak papírok, amivel alá tudod támasztani az elmondottakat, akkor azokat mindenképpen csatold. Jó, ha a beadványt/ keresetet 3 eredeti példányban készíted el, és azt küldöd el. A nép ügyvédjét viszont mindenképpen ajánlom, ők azért vannak, hogy segítsenek. Itt egy link, mit a figyelmedbe ajánlok.
http://www.kih.gov.hu/alaptev/nepugyvedje

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Fürti, egyelőre még nincs. Valami fejlesztő játékra gondoltam, majd körülnézek játék-fronton. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hab a tortán: sógoromat elütötte egy autó, de szerencsére jól van, csak este volt kórházban megfigyelésen. A feje be van dagadva, gondolom, ha vmi probléma lesz, azonnal dokihoz kell menni.
Vendég
 


JÉZUSOM!!!!! Kitty! Remélem a sogorodnak nem lesz komoly baja! És hogy történt?? MIt tudsz róla???? A gázolot bevitték legalább????? Más nem sérült meg????

Beze! Küldtem egy privit!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty, jó, hogy nem történt komolyabb baj! Most már valami jónak is történnie kell veletek!

Nóci, válaszoltam. ha így jó neked, akkor várom a választ.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok, elköszönök tőletek is, lelépek, mert vannak, akiknek szúrom a szemét és nem adom meg nekik azt az örömöt, hogy rajtam "csámcsogjanak"
Puszi, mindenkinek minden jót kívánok!!!!!!!!
Vendég
 


Fürti, ne már! Ezek az emberek nem érnek ennyit, hidd el nekem!!! De ha valóban ezt szeretnéd, tiszteletben tartom. :( Szomorú vagyok... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?