Új privát üzeneted érkezett!

röpcsi,mmzsó
Nagyon örülök hogy megismerehettelek benneteket.
röpcsi ha hazaértél írjál mindenképp mi van veled.
Mit mondott a prof?
krisztike54
 
 


Kriszti:)
1/2 szemet kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:44-kor.

mary80
 
 


Köszi mary!
Beadtad a fostimont?Sikerült?
krisztike54
 
 

 
 

Nekem a menopurt,meg neked a fostimont reggel meg este
kell beadnunk.De ezeket is azonos időben kell vagy itt lehet
eltérés?Vagy úgy kell mint a decat 3 óra eltéréssel?
Nem tudod?
krisztike54
 
 


Persze:)
Ahogy hazaértem, kezet mostam, ledobtam a kabátom,és már estem is neki:)
A túlstimutól én abszolút nem félek.
Annyi rosszat kaptam már,h. ez már nem történhet meg!
Karácsonyfa alatt 2 csíkkal fogunk mindannyian büszkélkedni!:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:45-kor.

mary80
 
 


Hülye vagyok,nincs mit:)
Egyébként láttad ma én értetlenkedtem:)
Nem tudom, hogyan kell.:(
Szerintem, ha csúszik, abból sem lehet gond, de igyekszünk, beadni azonos időben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:45-kor.

mary80
 
 


Úgy legyen mary!!!!Annyira örülnék ha sikerülne nekem
is neked is meg röpcsinek is.
Ez lenne a legszebb karácsonyi ajándék.Na meg a szülinapi
is nekem egyben.Jaj olyan jó hogy már idáig is eljutotttunk.
Nem?Már tiszta lázban vagyok.
krisztike54
 
 


ezt most nem értem mary.Nincs mit?Meg hogy nem tudod
beadni?Nem értem.Mit nem tudsz meg mit nincs mit?
krisztike54
 
 


Megköszönted, én meg nem válazsoltam;tehát nincs mit-ezért írtam utólag.
Nem tudom hogyan kell=beadni betudom, az időpontot nem tudom, h. lehet-e eltérés.
Ja,amúgy a Blahán váltottam ki, és annyiba került ott is a Bromo:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:45-kor.

mary80
 
 


Mennyi az az annyi?Anyi mint a lehúzós patikában a klinikával
szemben?
krisztike54
 
 


Igen, annyi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:45-kor.

mary80
 
 


Akkor minden Pesti gyógyszertár lehúzós ezek szerint.
Te is 3 dobozzal kaptál?
krisztike54
 
 


Nem is mondtam, elértem a buszt:)Leintettem a sofőrt,aki volt olyan kedves,és megállt:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:46-kor.

mary80
 
 


Bocsi,h. egybe írok némely szót, de kínlódik a billentyűzetünk:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:46-kor.

mary80
 
 


Igen,én is,de minek kaptunk annyit?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:46-kor.

mary80
 
 


Helló Csajok!
Nagyon örülök én is, hogy találkozhattam veletek :!: :D Zsóval már a héten egyszer taliztam, de tökjó volt ismét látni :!: :wink:
Vendég
 


Röpcsi, mesélj már:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:46-kor.

mary80
 
 


Kép

úgy látom nemsoká jönnek a ........ Kép és Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


mary
ház ezaz minek kaptunk annyit?Örülök,hogy elérted a buszt.
röpcsi
Na mi volt?Már nagyon kíváncsiak vagyunk :!: :!: :!:
krisztike54
 
 


helló adry
Igen reméljük jönnek.Olyan jó lenne ha mindenkinek
sikerülne és indíthatnánk egy kismamis topicot :D
krisztike54
 
 


Kriszti:)az tök jó volna:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:47-kor.

mary80
 
 


mary
szerintem is tök jó volna.Na így is lesz majd meglátjátok :D
krisztike54
 
 


Na, itt vagyok, csak gyorsan Anyának le kellett valamit gépelnem! :(

Szóval, a doki annyit mondott, hogy végülis jó lett az értékem, de jövő hét szerdáig még kellene azért szúrnom a Decát, hogy teljesen jó legyen...... Szerdán pedig reggel ismét vérvétel vizsi. :D

Egyébként annak a csajnak, aki mellettünk ült, tudjátok az a szemüveges.
Vendég
 


Kriszti:)
A lombikos bnőm írta az előbb, h. neki sokáig kellett a bromo, még akkor is szedte, amikor már kismami volt.Tehát nem vagyunk kivételek,ezek szerint ez is protokoll.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:47-kor.

mary80
 
 


Köszi Mary, erre gondoltam :!: :wink:

Szóval aki ott ült mellettünk csaj, neki most volt a 2. lombikja. Remélem sikerül most neki! :wink:

A dokitól mikor kijöttem, a folyosó végéből odajött egy nő a "mi padunkra" leülni. Mondta, hogy reméli, hogy jó eredményeket kap már. Kérdeztem tőle, hogy lombikra jár? Mondta, hogy igen, elkezdte már! Lányok 1 hónapja szúrja már magát nem semmi mi! :shock:
Vendég
 


röpcsi
Már is lassan egy hónapja szúrjuk magunkat.
A csajszinak akinek most volt a második lombikja,mi volt
a probléma nem tudod?
krisztike54
 
 


mary
Gondoltam hogy valami ilyesmi lehet a dologban,mert
nem véletlenül ír fel ennyit a prof.jaj remélem nem lesz
baj a kiütéseimmel.Úgy idegesít.
krisztike54
 
 


mary
Mikor adod be az esti sziridat?
krisztike54
 
 


szuridat na.Már félreírok
krisztike54
 
 


röpcsi
Örülök hogy jó lett az értéked.
krisztike54
 
 


Kriszti
Az a nő a decát szúrja magának egy hónapja!
A másik nőnél, akinek a 2. lombikja zajlik, nem tudom mi volt a baj!
Vendég
 


Hát mi is a decát szúrjuk már lassan egy hónapja.
Ma volt a 20-adik napunk.
krisztike54
 
 



Köszi Kriszti én is örülök, hogy jó lett az értékem! :D
Először a doki azt mondta, hogy jók lettek az eredmények.......habár az egyik még lehetne azért jobb is, ezért mondta, hogy még szúrjam magamat.
Vendég
 


értem röpcsi.Én meg mindjárt beadom magamnak az esti
szurit.Bár most nem érzem magam valami jól.
Lehet a kávé miatt.Előbb ittam egyet barátnőmmel és
úgyszédülök tőle,meg fáj a hasam is egy kicsit.
krisztike54
 
 


Szia Ditke!

Köszi szépen az infót :!: :!: :!: :D :wink:
Hogy vagy?
Vendég
 


Kriszti sok sikert a szuri beadáshoz! :wink:
A hasadon és a hátadon kívül máshol is vannak pöttyök? Viszket is? Több lett, pirosabbak lettek, mint voltak?
Vendég
 


máshol nincs egyenlőre.Nem lettek pirosak.Mondjuk a
hasamon viszket néha.Na jövök nemsokára és írok
milyen volt a szuri beadás.Ok?
krisztike54
 
 


Oké! :wink:
Vendég
 


Na visszajöttem.Megvolt a szuribeadás.Az jól ment,de
az az összeszívás.Hát ezt még gyakorolni kell.
Párom segített.Rendi volt.Bevettem a bromot is.
Most megyek és lefekszem.
Még azt nem tudom,hogy a deca után lehet közvetlen
a menopurt szúrni?Szerintetek?
krisztike54
 
 


Mary, nekem is kellett a Bromo, tán 8. hétig kellett szednem, nem is tudom. A naplómba beleírtam.
Most meg már lassan a magas prolaktin szint lesz az elérendő cél, hogy majd legyen tejem.

Gratula csajok, hogy haladtok. Egyszerre lesztek kismamik:))

Nekem még nem jön a baba, 3 hét múlva terhesgondozás van és csak utána lesznek NST-k, és niincs jele koraszülésnek. Szép zárt a méhszáj, minden okés.:)
Vendég
 


twist
Örülök hogy minden rendben veled.te vagy a mi pédaképes
kismamink. :D
Nagyon drukkolok neked hogy minden rendben legyen
veled és a kisbabával is.Megkérdezhetem hova jársz
terhesgondozásra:Kaáliba?
krisztike54
 
 


Krisz, akartam én a Kaális dokinőmhöz járni, mert nagyon megszerettem őt, de nem vállal terhesgondozást. Ezért egy nagyon kedves, szimpi főorvos dokit választottam, akit a kolléganőm és a neten is egy csajszi ajánlott. Péterfyben dolgozik.
Nektek szerencsétek van, mert Murber doki vállal terhesgondozást is:) Mehettek hozzá és ismerősnél lesztek.)
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok nagyon örülök a sok jó hírnek!!!!! :D :D :D

Tovább is drukkolok!!!!! Sok kismamink lesz mostanában!!!!! :wink: :D

Twist

Nagyon jó hír hogy koraszülésnek nincs jele!!!! :wink: :D Csak így tovább!!!!!!!!!!! :D

Krisztike

Szerintem a Bromoból csak egy negyedet vegyél be szokatásnak, mert nagyon rosszul lehet tőle lenni!(én legalábbis az voltam) :?

Mmzsó

Hétfőn akkor találkozunk!!!!!!!!!! :wink: A páromnak 1/2 10-re nekem 2-re kéne mennem, de szerintem hamarabb odaérünk!!!! :wink:
Vendég
 


Mary, tök ari vagy, hogy regisztrált olvasóm lettél, most látom csak!:-)))
Én meg örülök, hogy veletek minden okés és kezelésen vagytok mindannyian. Ditke neked pedig hajrá hétfői inszemi!!!!
Vendég
 


Twist

Murbernek több köze lesz ahhoz a babához!!!! :wink: :lol: 3. inszem!!!!!! :wink: :D

Kérdezted a barátnőimet!
Az egyikkel holnap találkozom(ő a férjes), neki úgy néz ki menthetetlen a házassága! Súlyos anyagi nehézségbe hozta megintcsak a családját!!!! :evil: :evil: :evil:
A másik pedig nem nagyon akar most szólni hozzám!!!! :shock: De ez hosszú történet!!!!! A lényeg a lényeg, már 2-3 alkalommal előfordult hogy a "baráti társaság" összeröffent és elmentek szórakozni, nekünk pedig "elfelejtettek" szólni hogy megyünk e? :? :shock:
Vagy éppen összeröffennek xy-nál csak minket nem hívnak! :shock: Holott pont ők mondták nekünk(nem is olyan régen) hogy az előző baráti társasággal hogy jártak!!!! Szervezték ott is a bulikat és őket "elfelejtették" meghívni!!!!
Hát pont ők azok akik most ezt csinálják velünk!!!!! :( :shock: A csaj pedig közölte velem, hogy a "baráti" társaságból a csajok közül senkivel nem tud úgy elbeszélgetni mint velem!!!!! :shock: Hát ezek után már megkérdőjelezem hogy igazat mondott e? :shock:
Vendég
 


Ditke, az utóbbi barátnődről az jutott eszembe, hogy régen én is űztem effajta kétszínű játékokat, egyeseknek kedves voltam a szemébe, aztán a háta mögött szídtam. Egyszerűen nem tudtam valakinek a szemébe mondani, hogy nem kedvelem, hogy bajom van vele, csak mosolyogtam rá, azt hitte minden rendben. Aztán kerültem, utálkoztam vele a háta mögött stb. Ez a gyengeség jele volt. Több emberrel is sajnos ezt csináltam és rájöttek és kiközösítettek. Sokat tanultam ebből.
Az őszinteség a legjobb politika, azóta milliószor meghálálta magát már az őszinteség:) Nagyon bejön:) Talán annak a csajszinak is őszintének kéne lennie, mert jobban megéri. Akkor pl. tudnátok tisztázni a dolgokat. Addig viszont nem tudsz vele mit kezdeni, ha a szemedbe hazudik.
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti,Mary,
örülök,hogy megismertelek titeket!
Röpcsinek is örülök,de ő már régi ismerős,már hétfőn megismertem! :wink:
Mikor kerültetek sorra?
Örülök,hogy minden okés,Röpcsi,neked még egy kis türelem,és mehet a stimu.

Én nagyon elfáradtam ma,most értem haza.Úgyhogy lépek is pihenni.
Sziasztok,szép álmokat Mindenkinek!
Vendég
 


Twist, örülök, hogy minden rendben van Veletek :!: :D
Twist, az éhgyomor cukor vizsgálatra végülis hogy kerültél? Az nlc fórumon hallottál róla? Nem emlékszem, csak arra hogy erről beszéltünk és hogy Te előttem mentél el erre a vizsgálatra.
Twist, nagyon drukkolok és szurkolok azért, hogy akkor induljon meg a szülés és érkezzen meg Dorka, amikor itt lesz az ideje :!: :!: :!: :wink:
Jajjj, Twist, olyan jó, hogy itt vagy nekünk :!: :D
Vendég
 


mmzsó
Babás álmokat kívánok :!: :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?