Új privát üzeneted érkezett!

Benigna,
nekem nagyon enyhe és ritka hőhullámaim voltak a Clostitól,de azonnal elmúlik,ha abbahagyod.
Mennyit vettél be a Bromocroptinből?Nekem napi felet kell,elég könnyen megszoktam.

Voltam vérvételen+UH-n,minden oké,kaptam szurit (Fostimon),holnap is kell,majd csütörtökön újabb vv+UH.Várhatóan hétfőn inszem.
Azt is megkérdeztem,a lombiknál meddig lehet röntgenre meg csontizotópra menni,hát csak az elején,a GnRH alatt,így majd igyekeznem kell elintézni ezt is!
Vendég
 


Benigna: köszönöm! Pajzsmirigy alulműködésem van (ill. volt, hisz gyógyszerrel be van állítva), inzulin rezisztens vagyok, i.. picit magas volt a prolaktinom!

Mmzsó: én Bromótól nagyon rosszul voltam az elején. Ma már csak napi negyedet szedek belőle.



Én is drukkolok ám Nektek Lányok! Kicsit írnátok magatokról?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a temetésről. Nem volt életem legjobb programja. :(


Beni!
Én tök sz@rul voltam a clostitól. Alig vártam, hogy az 5 nap lejárjon.


Puszi!
Tényleg érdemes kipróbálni a FER14-et. Van akinek a Maca Vibe is bevált. Cink, E-vitamin, C-vitamin az, amit mindenképp szedjen a párod!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Ja és még jó hatású lehet a királydinnye is!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi Bumi! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok,

köszi a clostis tanácsokat! Remélem nem lesz nagyon gáz. Most vettem be az elsőt 5kor. (Bár majd d.e kell szednem, de ezt csak ma délután tudtam meg a klinikáról :oops: ) A bromotol kifeküdtem anno. Inkább barátcserjére váltottam prolaktin csökkentésre.

Puszedli, tökjó,hogy be vannak állítva a hormonjaid! Szeritem már tuti jó úton jársz, és hamarosan babád lesz, úgyanúgy, mint mindenkinek itt a topicban! :D :D :D

Zsó, örülök, hogy minden rendben! Lehet, hogy amatőr a kérdés, de a tüszőrepesztő szurit mindenhol adják inszem előtt, az időzítés kedvéért!? :oops:

Bumi, erről a királydinnyéről még nem is hallottam! Ebből is van valami kivonat v. kapszula!?
benigna
 
 


Szerintem mindenhol adnak tüszőrepesztőt,igen.

Bumi,
túl vagytok ezen a nehéz napon,és remélem,a Nagymama hamarosan "küld nektek" egy kisbabát!
Vendég
 


sziasztok,

beadtam életem első önszuriját. Azt hittem nehezebb lesz megtennem. :lol: , dehát az elszántság győzött, és sutty már bent is volt. Most kicsit fáj a helye azért.

Ja és puszedli kérted, hogy írjunk magunkról. Hát én még új vagyok itt a topicban meg a témában is. Lassan két éve nem jön a baba nálunk. Apibajok voltak/vannak. Nálam az alap vizsgálatok során nem találtak semmit. (átjárható vagyok, és a hormonok is kb rendben) De soha nem voltam még a terhesség közelében sem. Tehát nem volt egy hónap sem, a spontán időszakban, hogy a legkisebb remény is lett volna. :( :( Piri jött ahogy kell, nem hagyott reménykedni időt.

Én azért reménykedem az inszemben. Ez lesz az első, de tudom, hogy ennek nem sokkal nagyobbak az esélyei a sok hűhó, uhu, meg szuri ellenére, mint a spontán teherbeesésnek. Ezért felkészültem egy hosszabb útra.

Bumi,
most biztos nehéz nektek, de mifelénk van egy mondás, hogy az elmúlás szomorúságát mindíg a születés öröme váltja. Nálunk két éve volt u.ez a családban. Kívánom, hogy Ti legyetek, akik az örömöt viszitek a családotokba!

Szép napot lányok!
benigna
 
 


Zsó!
Hajrá inszem!Remélem most sikerülni fog!!! :) Drukkolok nagyon! :)

Beni!
Én hál isten semmi mellékhatást nem éreztem anno clostitól. A szuriktól én is nagyon féltem elöször,de olyan hamar profi lesz az ember! :)

Puszedli!
Párom is a FER14-et szedte 3 hónapig,de sajnos nálunk semmi javulás nem lett tőle. :( Igy kicsit drágának találtam,hogy folytassa.
Neked hogy derültek ki ezek a "gondok"?Tudnál bővebben mesélni erről a témáról?Én is gondolkodom rajt,hogy kivizsgáltatom magam.

Bumi!
Sajnálom, tudom milyen rossz 1 temetés. :(
De tényleg azt szokták mondani ha valaki elmegy a családba akkor szokott utána kisgyerek születni! :)
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

A királydinnye természetes tesztoszteron növelő szer. A testépítők szokták szedni, és az ilyen boltokban lehet kapni. Mi sem próbáltuk még, de gondolkodom rajta.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!


Benigna: nekem nem egy ismerősömnek az 1. inszemből lett babája!!! Szóval van rá esélyetek! Nagyon drukkolok!

H. Beáta: nos, az átjárhatósági után csinálták nekem az inszemeket, és közben én már elkezdtem magamtól utánaolvasni a vizsgálatoknak, miket lehetne még megnézettetni. Ezeket aztán szépen sorban, kb. 1 éven át, de megcsináltattam:
- kromoszóma -geneteikai vv.
- trombózishajlam (APC rezisztencia, Leiden,...)
- pajzsmirigy
-inzulin rezisztencia
- immunológiai vv.-ek (ez vagy 40 féle)
- sóoldatos méhüregfeltöltés

Most ennyi jut eszembe. Persze kiderültek apróbb bajok, de igazából egyik sem akadályozza a teherbeesést, max. nehezítené, de mivel be lettek állítva, és így sem jött a baba, most (3 lombik után) elmentem laparra/histerora/átjárhatóságira (3 in 1ben műtétre), ahol is kiderült, miért nem estem teherbe spontán. A lombikok ettől függetlenül nem tudom miért nem sikerültek, lehet, hogy ez a belső nagytakarítás sokat ért és a köv. sikerülni fog, ebben csak reménykedni tudok.
Kicsit hosszú lettem, bocsánat. Remélem érthető amit írtam.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Puszedli, én nagyon drukkolok nektek, hogy most már összejöjjön ennyi vizsgálat és várakozás után!!! A kaáliban folytatjátok!?

Többieknek is drukk, Zsó és Bea majd írjatok az UH-król mi volt!

Vayacon, Tapi, Lucuzs!? Hogy vagytok!?

Bumi, utánaolvastam, a királydinnyének. Ez is olyasmi lehet mint a Maca, hogy elsősorban férfiakban ajánlják, de a női szervezetre is jótékony hatású :) . Bár nálunk a Macát is csak én szedtem, mert a páromnak az orvoson kívül senki nem tud semmit megmagyarázni, hogy miért jó! És el is bliccelte a Maca szedést :evil: Na mindegy a Fert legalább beszedte, mert az a Kopa mondta neki ... :roll:

Lányok itt Süt nap és ez tök jó! :lol:

Szép napot mindenkinek!

Én d.u tutira beiktatok egy kis mozgást, csakhogy teszteljem a closty hatását a szervezetemre :lol: !
Kép
benigna
 
 


Beni: igen, a Kaáliban. Ti hova jártok?


Nincs nagy pörgés,... :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Puszi!
Hát igen, néha kicsit ritkábban jövünk, de azért mindig mindenki benéz. :)

Beni!
Sajnálom, hogy nem nagyon akar beszedni semmit a férjed. De azért legalább az orvos tanácsára figyel.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,
jelentem,3 tüszőm van,2 nagy és 1 kicsi,szombat este tüszőrepszuri,hétfőn inszem!
Vendég
 


Sziasztok , csak egy gyors bekukk. Puszedli, a robert klinikára járunk.

Zsó , szép eredmény :) . Én nagyon drukkolok neked! Hajrá 7fő!

Hát Bumi néha nekem is elpattan az agyam néha, hogy milyen makacs, de ettől eltekintve egy arany ember :lol: :lol: :lol: .

Legyetek jók és vidámak. Az mindig jót tesz !

puszi
beni
benigna
 
 


Ma voltam Tapolcán kedden kell majd telózni felébrde-e valamelyik embrió.
Zsó!
Nagy drukk hétfőre!!! :)
Puszedli!
De ezeket hol csinálják nőgyógyászhoz menjek vagy elég a háziorvos?
Én sajna nem tudom vérvételkor milyenek az eredményeim, mert sajna Tapolcán nem kapjuk meg az eredményeket a vérvételről.Nem adják oda. :(
horváth beáta
 
 


Bea: első körben próbáld meg háziorvosnál. Ha rendes, sokra ki tud írni. A többit meg magánban tudod. :roll:

Zsó: hétfőre egy kalappal! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok! Bea nagyon szorítok a kis fagyasztott embrikékért, hogy ébredjenek fel!

Zsó, küldök neked is millió drukkot hétfőre!

holnap én is megyek a klinikára. Igaz még csak tüszőnézőbe, aztán a többit meglátjuk. A 14. napom szombatra esik. Gondolom akkor pénteken fogják csinálni az inszemet. Szerintetek!?

beni
benigna
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok hogy ritkán jövök de kevés az időm a sok meló miatt meg aztán velünk nem is nagyon történik semmi.

Beni, nekem olyan masszőrt ajánlottak aki mindenhol massziroz nem csak a talpon. Egy ismerősömnek most lett babája első inszemből miután elment hozzá jó pár alkalommal. De nekem is kissé drága, nem biztos hogy be tudom vállalni.

Lányok itt is találhattok természetes módszert a kiskatonák számának növelésére: http://www.gyorgytea.hu/gyorgytea_hu.ph ... l=termekek

Nők részére is vannak ötletek.

Én már régóta halasztgatom a hátralévő vizsgálatokat, egy nőgyógyászatit meg egy ir-t kell még idén megcsináltatnom, férjem december közepén megy spermavizsgálatra. Utána indulunk.

Addig is mindenkinek nagy drukkok.
vayacon
 
 


Sziasztok Lányok! Bocs, hogy eltűntem, de sajnos van igazolásom :( , betegek vagyunk/voltunk.
De messzebbről kezdem:
Hétfőn történt: Bogi először ment oviba! :lol: Nagy volt az izgalom, és a készülődés előtte.
Aztán kedden már a dokinál ültünk, Boginak mandulagyulladás (de nem az oviban szedte össze, mert már előtte is köhintett...):cry:, de "csak" köhög, láz nincs.
Szerdára már én is iszonyat cefetül voltam, és nekem szépen elkezdett felkúszni a lázam is. :?
Mire szombat lett, szerencsére mi már jobban voltunk, és meg tudtuk tartani Bogi 3. szülinapját:lol: , de most meg apa dőlt ki. :evil:

Mi holnap megyünk Tapolcára, apa mintát ad, aztán elvileg megbeszélés a hogyantovábbról. :lol:

Visszaolvastam egy kicsit!

Zsó! Drukk hegyek holnapra! :lol: :lol: :lol:

Bea! A babóknak kellemes ébredést! :D :D :D

Benigna! Uh után jelentkezz mi volt! :lol:

Remélem most már egyre jobban leszünk, és ígérem, akkor többet tudok jönni majd. Bár a mai nappal kezdődő advent és karácsonyi készülődés már előre látom, hogy nagyon zsúfolt lesz.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok!

Bea,drukk az ébredésekhez!
Vayacon,
hajrá vizsgálatok,hogy indulhassatok!
Benigna,
nekem 15.napon lesz most is és múltkor is.majd a tüszőidtől függ.
Lucuzs,
jobbulást nektek!És sikeres tapolcai utat!

Mindenkinek szép vasárnapot! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Lucuzs jobbulást nektek , remélem mostmár kilábaltok ebből a betegségből, és a nagy karácsonyi készülődés teljes gőzzel folyhat! A kislányodnak Boldog Születésnapot kívánok!
Akkor most egy pár napig még nem lesz ovi gondolom!
Szorítok , hogy a párod jobban legyen holnapra és minden rendben legyen az apimintával, és sikeres legyen a megbeszélés is!

Vayacon én maximálisan hiszek a masszázsokban, imádom, és szerintem próbáld ki ha teheted, nagyon sokat tud adni, testileg,lelkileg. Egy masszázsbérlet nagyon jó ajándék! Ezt majd mindjárt át is kiabálom a másik szobába, ahol a párom van! :lol: :lol: :lol:

Bár csajok ezek mellett a meddőségi kezelés és gyógyszer árak mellett mi biztos nem ajándékozunk. Viszont nálunk senki nem tud semmit, így kifelé azért fent kell tartani a látszatot....... :oops: :oops: :oops:

Zsó, drukk holnapra!!!!!!!!

szép estét!
benigna
 
 


Kép

Gondoltam írok nektek, mielőtt elindulok a dokihoz! Remélem hamar végzek, mert utána rohanok dolgzoni! Szép hetet mindenkinek! Írjatok, hogy mi volt ma !

puszi
beni
benigna
 
 


Zsó!
Gondolok Rád és drukk ezerrel! :)

Benigna!
Szerintem inkább hétfőn lesz az inszem.Nekem úgy szokott.Bár persze tüszőtöl függ mekkora.

Lucuzs!
Kár nem kedden mentetek,hátha összefuthattunk volna! :) Most 2. mintaadás+összegzésre mentek akkor?Majd írj mit mondtak!Remélem jó hírekkel jössz majd! :)
horváth beáta
 
 


Benigna,
mi volt a dokinál?

Bea,
holnapra drukk,hogy legyenek kis embriócskák!

Nekünk megvolt az inszem,ugyanannnyi lett a felhasznált kiskatona,mint múltkor(1,2mill).
Most itthon pihengetek.
Vendég
 


sziasztok lányok,

ó én reggel 15 perc alatt végeztem az uh-n. egy 15 és egy 13 mm es tüszőm van, ami a doki szerint megfelelő a 9. napon. Mást nem mondott. Holnap után ujra nézi. Én nem bánnám,ha csak 7főn lenne az inszem, de ez ugysem kivánság kérdése, meg különben is, hozzá kell szoknom, hogy nem én alakítom a programomat :lol: :lol: :lol:

én már kezdek mindentől parázni, pl, mi van ha apinak nem sikerül mintát adni, basszus ilyen hülyeségek jutnak eszembe, kész vagyok....... :oops:



Zsó! Pihengessél! Tudod, egy kiskatonának kell csak célbaérni!!!! :wink:
Én szorítok értetek!
Ez neked küldöm :)
Kép
benigna
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Tapolcáról!
Apa adott mintát, meg átesett egy andrológiai vizsgálaton is.
Az eredményekkel mentünk a nőgyógyászhoz. Aki végignézte az összes leletünket, és aztán azt mondta inszemet javasol. Kérdezte mikor is volt a mensi első napja, mondom ma van, erre a válasz, akkor szerdán kezdjem a clostyt, és jövő hét csütörtök uh.

Szóval hirtelen beledobtak a mélyvízbe, de igazából titkoban ebben bíztam. :wink:


Zsó! Akkor mostantól sok-sok drukk!!! :lol:

Benigna! Ezek szép eredmények! Hajrá!!! :lol: :lol: :lol:

Bea! Ma volt az ébredés?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lánykák!

Engem maga alá temetett a munka sajnos :cry: Most is csak rohanva írok, bár velünk nem történt semmi extra.

Zsó,
drukkolok mind az 1,3 millió kisfickónak :D Remélem ügyik lesznek!

Beni,
szép két tüszőcske! Api miatt ne idegeskedj, ügyes lesz majd meglátod! :)

Lucuzs,
ez aztán a gyors tempó! :D Így kell ezt csinálni!

Ha lemegy a nagy roham, jüövök sűrűbben, igérem!
Pusszantás mindenkinek és persze sok-sok drukk! :wink:

T
tapedli
 
 


Tapi,
jó munkát és vigyázz magadra!

Beni,
köszi a képet!Aranyos vagy!drukk a tüszőérleléshez és ne idegeskedj,biztosan menni fog!

Lucuzs,
ez remek!Ki volt a nőgyógyász,a Török?
Végül mi is a gond?Milyen lett a férjed eredménye?

Köszi a drukkot Mindenkinek!
Vendég
 


Zsó! Igen, a Török a doki. A probléma az én pcos-m, a párom eredményeit ők megfelelőnek találták, bár ez nekem kicsit fura.

20 millió/ml
motilitás: 60%
progresszív mozg: 20%
morfológia: 15%

Szerintetek?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Lucuzs, jól felgyorsultak az események! Ez akkor egy eredményes időzítés volt!!! :D
Szerintem, ha van legalább két ml ejakulátum, akkor ez nem rossz eredmény! Clostin kívül kapsz még valamit!?

Tapi, jó, hogy jöttél! Gyere azért , hogy csak januárban lesz eksön :lol: !

Zsó, egyébként a fekvés ajánlott az inszem után!? Én is szívesen pihiznék aznap! Hogyan készüljek!?
benigna
 
 


Ja és még azt szerettem volna megosztani veletek, hogy hazafelé jövet beoltattam magam h1n1 ellen. 4 éve volt egy tüdőgyulám, amibe kicsit majdnem belehaltam. És ez a vérzéses verzió igazán nem hangzik jól. :S
benigna
 
 


Benigna! 6 ml volt az ejakulátum mennyisége.
Csak clostyt kapok, és ez most nekem egy nagy próba lesz, mert egyszer szedtem összesen életemben, Bogi előtt fél évvel, de akkor hatalmas cisztám lett tőle...

Most, hogy így hirtelen inszem lett, én is beoltatnám magam, de még beteg vagyok, és amúgy sem tudom, hogy így inszem közben szabad-e?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én megkérdeztem a klinikán, azt mondták, hogy nyugodtan oltassam be magam. Inkább, mint egy korai terhesség mellett!
benigna
 
 


Benigna! Köszi az infót, holnap úgyis megyek a háziorvosomhoz, majd megkérdezem. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, viszont lehet, hogy téged nem oltanak be még egy darabig, mivel most voltál beteg. (Kicsit még fáj a kezem, olyan mint amikor beüti a zember v.hova. Szal nem vészes, lekopogom!)
benigna
 
 


Lucuzs,
szerintem tök jó eredmény,pláne inszemhez!
Bízzál bennük,nagyon jó szakemberek,mi együttvéve sem tudunk annyi okosat mondani neked,mint Török 5 perc alatt.
Hajrá és ne félj a Clostitól,biztos nem lesz semmi baj.
Vendég
 


Beni,
fekvésről:
jólesett,de nem kötelező,bármit csinálhatsz,fizikai munkán kívül.Előzőnél én például koncerten játszottam :lol:
Most nem volt dolgom,így jólesett pihengetni,de azért voltam boltban,meg kimostam a kádat este.
Vendég
 


Hú, Zsóóó, te zenélsz!? Jajj de jó! És milyen hangszeren játszol, ha nem indiszkrét a kérdés! :oops:

Nekem papírom van róla, hogy botfülű vagyok, de azért hallgatni imádom a jó zenét!

Anyám szerint születésemtől fogva megvan az a képességem, hogy el tudok énekelni egy dalt, úgy, hogy abban egyetlen egy hang sem stimmel. Max a szövegről lehet felismerni! :lol: :lol: :lol:

Szal, akkor akár jöhetek is dolgozni inszem után. Szuper! :oops: 8)
benigna
 
 


Bea, majd gyere, és mesélj, mi volt tapolcán!!!
benigna
 
 


Beni,
hegedűn.

Bea,
hogy van a kis csapat?Remélem,most sikerült az ébredés!
Vendég
 


Sziasztok!
Nagy meglepetésünkre és örömünkre 2 embiócska felébredt tegnap! :) Meg is volt a beülti 1 5sejteset és 1 7sejteset kaptam vissza! :) Nagyon örültem neki!11-re kellett menni de mondanom se kell fél1-kor kerültem rá! :( De képzeljétek csak egyedül voltam beültin az egész szobában csak 2-en voltunk apival! Tök jó volt.Dec.11-én megyek majd tesztre.Addig bizakodunk és most próbálom elterelni az egészről a figyelmemet mintha mi sem lett volna.

Zsó!
Remélem ti is többen vagytok már! :) Neked mikor lesz a teszt?

Benigna!
Na mi volt UH-on mekkorák a tüszőid?Most már akkor fix a péntek?
Amúgy nálunk ez a spermaleadás sosem volt egyszerű dolog sajnos.Api például ott helyben sose tudott spermát adni mindig úgy visszük!Egyszerűen annyira feszélyezve érzi magát ott ,és mindig azt mondta ő parancsra, időre nem tud anyagot leadni még ha vele voltam akkor se.Ne tudd meg hogy megviseli őt ez.Már sokszor ott tartottunk hogy nem tudunk sem inszemet se lombikot csinálni.... Tudom sokan csak nevetnek rajt mert mások nevetve adnak mintát,de akiknek ez nem megy azt nem is tudják min megy keresztül! :(

Lucuzs!
Tök jó hogy kezditek az inszemet!Mi is anno egyszerre belevághattunk.Inszemhez is lombikhoz is megvannak a "határok" minőségbe,mennyiségbe egyaránt.Török doki nagyon jó orvos és kedves is jó kezekbe vagy ne izgulj!Amúgy neked mit mondott az eredményeidre?
horváth beáta
 
 


Ja amúgy én is nagyon kezdek elgondolkodni ezen a H1N1 beoltáson... De itt errefelé annyira negatívan vélekednek róla... se a szűkebb se a tágabb környezetünkben senki nem oltatta be magát!Pont ma néztem 1 reggeli műsort ahol a Czeizer Ede nyilatkozott erről az egészről... és ő úgy vélekedik oltassa be magát mindenki nyugodtan és akár 12 hetes kor előtt is bármikor.
Szerintetek?
horváth beáta
 
 


Szia Bea! Jajdejójajdejó!!! Ügyesek ezek a gyerekek!!!! Húúú, hatalmas drukkk neked!!!!! Hamarosan zebrát pisilsz!!! :lol: :lol: :lol:

Ok, tök igazatok van, a Török jó orovos, tudja mi a dörgés, és ha ő így gondololja jónak, akkor így lesz, és nem agyalok rajta többet. :D
Amúgy nekem annyit mondott, hogy egyértelműen pcos vagyok, ez okozza a bajt, a hormonzavart, a hol van pé hol nincs pé-t, a hosszú ciklust. A metet szedem tovább, és reméljük a legjobbakat! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Akkor az hogy pcos vagy az semmibe nem kizáró ok?Azt a metet azt arra szeded?Itt neked nem csináltak külön vizsgálatokat?Bocsi ha hülyének tűnik a kérdés,de abszolut nem vagyok jártas ebben a témában.De érdekes ezek a tünetek nálam is helytállóak voltak és soha senki nem hozta szóba ezt a pco-t. :oops:
Ahogy olvasom pont megint 1 nappal később megyek majd én Tapolcára,mint te. :( Kár.
horváth beáta
 
 


Bea! Igen, megint épp elkerüljük egymást. :?

A pco nem kizáró ok, és igen, a metet arra szedem. Itt új vizsgálatok nem voltak, csak a megszokott vv, meg kenetvizsgálatok. Amúgy is nekem rengeteg vizsgálat volt ebben az évben, amíg elértem, hogy a megfelelő gyógyszert kapjam.
Ha neked is vannak hasonló gondjaid, ne várd, hogy valaki megmondja, mert nem fogja, hanem menj utána, vizsgálatasd ki magad és szerezz gyógyszert! Nekem sem segített senki... sajnos... vagyis a csajok a pcos topikban, nekik rengeteg köszönettel tartozom. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bea,
gratulálok az ébredő babakezdeményekhez!Nagyon örülök és szurkolok neked!
Ezen a pco-n ne agyalj,ahogy Lucuzsnál és sok ezer más nőnél felismerte a Török,nálad is felismerte volna,ha az lenne.nyugi!

Nálunk a SOTE I.klinikán azt mondta egy fórumtársamnak a prof,hogy ha beoltatja magát,3 hónapig nem lehet terhes.kérdezzetek utána ti is!Én nem oltatom be magam,sok C vitamint fogok enni-inni és ennyi.
Vendég
 


Zsó! Azért pontosítanék, nem a Török ismerte fel nálam a pco-t.
Sok dokit megjártam, mire érdemben foglalkozott velem valaki. Amúgy a tényleges segítséget egy endokrinológustól kaptam meg, ő foglalkozik ugyanis a hormonokkal.

Ez az oltás dolog fura, mert nekem meg tegnap azt mondta a körzeti orvosom, hogy ingyen kapom, ahogy azt a törvény előírja, merthogy fél éven beül babát tervezek. Ezek szerint akkor szabad terhesnek lenni. :roll:
De lehet még Tapolcát felhívom, mielőtt megszuratom magam...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Beaaa!!! Nagyon örülök! Ez nagyon jó hír, hogy két kis embrikét vissza tudtál kapni! Drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek!!! :D :D

Pénteken lesz az inszem. Már nagyon izgulok! :lol: 3 petikém van de egy tuti 22 mm-es a másik kettő kisebb.

Az oltással kapcs. : Én tényleg majdnem meghaltam abban a tüdőgyulladásban, amit fentebb írtam. Pedig nem vagyok egy táposcsibe. :lol: szerintem. Szal így, hogy kezd gorombára fordulni ez a járvány számomra nem volt kérdés. Persze,ha v.ki belázasodik az oltástól, az ugye gáz a teherbeesés szempontjából. Én a munkám során is ki vagyok téve olyan anyagoknak amik nem mondhatók kifejezetten egészségesnek.. :oops: Nehéz ügy ez is... Spec. engem ez jobban aggaszt. :evil:

Jajj, mindjárt csinálok egy visszaszámlálós vonalzót, de valami vidámat, ha sikerül! :lol:

puszi
benigna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: