Új privát üzeneted érkezett!

Tilli, nekem meg tönkretette a bal cicimet a kiscsaj. Úgy fáj szopinál, hogy csillagokat látok.

Vanda, jaj de car lehet! :? Én is úgy félek már előre ettől a fogzásos időszaktól. Pont akkor fogja kezdeni, amikor én is már melózom itthonról. Klassz lesz... :(

skrisz72
 
 


Vanda!
Sajnálom az idióta szomszédot :? 4 fog egyszerre, szegénykém :shock:

Lona!
Én is ujjatlanról beszélek. De KicsiZére méretben még találtunk bőven, csak mostanra hogy "NagyZé" lett, elfogytak :evil: Neogranormonosat még az első körben használtunk, azt is vettem előre, jó volt, messze sokkal jobb, mint a Pampers.

Angel!

Mi nadrágot veszünk, de ahhoz is bodyt adok, van egy csomó sima pólóderekú felsőnk is, úgy kaptuk, de még 1X sem adtam rá, az egyfolytában a nyakában lenne. Hosszúujjas rugit mi csak éjszakára hordunk, pamutot, a hálózsák alá. Nappalra itthonra hosszú ujjú body és ujjatlan plüssrugi, lábfejes. Elmenős ruha meg hosszú-ujjú body, harisnya, bélelt nadrág, van farmer, kord is, kertészgatya etc. + kardigán, és zsupsz bele a hordozós bundazsákba. Az nagyon bevált, tök praktikus szerintem. Overall még várat magára.

Till!
Jól értem egyben alszik 11 órát?? Azta... :shock: 800 dr, na az sem semmi. és tudod, a méret teljesen lényegtelen, gyerek tejet fakaszt, kis ügyes :)

Skrisz!
Egyik ismerősömnél is ez volt, és kiderült, hogy a mellbimbója mellett volt egy icipici seb, ami begyulladt, és ő is kész volt teljesen annyira fájt neki a szopi, de nem lehetett látni a bibit. Antibiotikummal hozták helyre.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na most már aztán tessék írni irgumburgum!!!!!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Tilli nagyon köszi! :wink:
Tényleg 11 óra alvás egyhuzamba? :shock:

Skrisz igen nekem is volt egy ismerősöm akinek a mellbinbója körül sajna kisebesedett!

Lányok tud nekem valaki olyan tisztitószert mondani ami fertötlenít?
Esetleg permetezős?
Néhány bútort szeretnék lefertőtleníteni, tehát olyan kéne ami "bababarát".
Ha tudtok azt is írjátok meg lécc, hogy hol lehet kapni.
Nagyon köszi!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Helló-halló!

Ez életjel.
Vagyunk vagyunk, Marci fogzik, én totál kimerültem, holnaptól elhúzunk 1 hétre pihenni...

Cuppi Mindenkinek!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Nagyon helyes, két pirospont kiosztva :)

Rani!
DM-ben van valamilyen klórmentes fertőtlenítő, nm jut eszembe a neve, ma megyek oda, igyekszem megnézni.

Viktu!
Hova utaztok? Akárhova is irígy Lois vagyok..... :roll: Fogacskára mit használtok??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én is életjel.Annyira gyönyörű idő van :D Jó lenne,ha már legalább március lenne.

Angel,cuki :D

Viktu,jó pihenést.Fogacska :roll:

Till,nem keveset és nem kevésszer kajál Lencsilány :shock:

Skrisz,nekem az első 6-7 hétben végig romokban voltak a bimbóim.Most már jobb...sajnálom!

Lois,akkor hol fogok 74-es lábfejes újjatlan plüssrugit venni? :shock: Mert a 68-as lassan nem lesz jó...

Van valami ötletetek karácsonyra a családnak ajándékügyileg?A babafotós naptár szerintem már nem annyira nyerő :roll:
Vendég
 


:)
Hazamegyünk a Nagyszülőkhöz (Kőszegre-Szombathelyre-ill. Ausztriába-közel van, így mindenki boldog lesz-)

Azt hiszem már mindent kipróbáltunk. Osanit/Chamomilla/Dentinox!Vibrocul/ dörzsinyúl,

-rágókák semmire sem jók...
Nem csak fogzűr van, hanem sok apró minden összejött.. Jó lesz kisimulni... :)

Rani! én Frosch tisztítószereket használok... Nem csak a baba, magunk miatt is.
Erre gondoltál Lois?

Cupp!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


loislane írta:Rani!
DM-ben van valamilyen klórmentes fertőtlenítő, nm jut eszembe a neve, ma megyek oda, igyekszem megnézni.

sanitol azt hiszem a neve, almazöld a flakonja, nem?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


raniko írta:Lányok tud nekem valaki olyan tisztitószert mondani ami fertötlenít?
Esetleg permetezős?
Néhány bútort szeretnék lefertőtleníteni, tehát olyan kéne ami "bababarát".

miért akarod a bútort fertőtleníteni? :roll:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viktu,
jó kikapcsot! 8)
dörzsinyúl? ammegmi? :shock:
Dentinox se jó? barátnőm azt adott, ha majd kell, bíztam a szerben :?

Nyulasz,
:D
nőttök akkor szépen!
mi még elvagyunk 62-esben, de már nem sokáig!! :wink:

Rani,
mi a kiságyat pl. Chicco folyadékkal töröltük át.

Frosch az a békás, ugye? próbáltam vmelyik terméket, de vmiért nem tetszett :roll:


ma csak 3/4 óra után kezdődött a bömbi Dévénynél! :D azért nem bízom el magam.
holnap Margit kh fejl. neurológia kontroll, ettől szoktam tartani :roll:
és tuti kiszúrják, hogy nem hasaltunk nonstop :roll:

angel37
 
 


Viktu, szörnyű ez a fogzás. Remélem hamarosan túllesztek rajta. Sajnálom, hogy semmi sem használ. :(

skrisz72
 
 


Köszi lányok lehet hogy akkor én is veszek Chiccot!
Holnap jön a bútor jipííííííííííííííííííííííí! :D

Viktu jó pihenést!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, majd tegyél képet a bútorról, ha összeraktátok! :)

Képzeljétek, Esztivel ma tudtunk babakocsizni háromnegyed órát. Végig csend volt, csak akkor gajdolt kicsit, ha a szemébe sütött a nap. Ma a hintát is próbáltam újra, az továbbra sem jön be neki.

skrisz72
 
 


Nyuszi!
Én a Coraban vettem anno 74es rugit...

Viktu!
Ha minden kötél szakad, próbálj meg neki éjszakára Panadolt adni. Vagy legalább dörzsöld be vele az ínyét.
A Dentinox felesleges pénzkidobás, nem ér semmit.

Mi még mindig taknyolunk (négyesben) plusz tegnap Cirmike megszerelte Balum biciklijét, aminek következtében a mentősök szabadították ki a kezét és a sürgősségin kötöttünk ki, szerencsére nincs semmi, picit még piros és duzzadt az ujja, de más baj nincs. :?
vovanda
 
 


Skrisz,éljen a babakocsizás :D Kár,hogy a hinta nem jön be Eszternek :? Mi imádjuk.

Angel,remélem mindent rendben találnak :D Kicsilány nálunk is 62-ben nyomja,de most nyúlik nagyon,úgyhogy szerintem hamarosan kicsi lesz.Viszont súlyunk megállt,nem is csodálom,öülök,ha a napi 400-450 gram kaja megvan.Tegnap este kereken 5 kiló volt,de 3 nappal ezelött is :roll:

Rani,akkor alakul a szoba :D

Vanda,hű,ez jó carul hangzik.Taknyolás is,meg a bicikliszerelés is :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Igen alakulgat nagyon várom hogy hozzák már és, nagyon kíváncsi vagyok hogy is fog kinézni.
Reggel kaptam smst a szülésznőtől, hogy a mai szülőszobalátogatás elmarad látogatási tilalom miatt. :roll:
Hát jól jártam!
Nem is tudja mikor lehet majd menni.

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyulasz,
jaj ez a szotyorgás :roll:
ezt minden kölök produkálja?
ez nem fért a fejembe nekem se, hogy volt, hogy annyit se evett/nap, mint kétkilósan :shock:

most amúgy jól híztunk, 2 hét alatt majdnem 300g-ot :D tegnapig... erre tegnap esti mérésnél minusz 50g :?

mára tartogattam egy szép piros csíkos ujjatlan rugit (egyszer volt rajta), hát basszus alig fér bele a lába :shock: de most már akkoris ebben megyünk!! 8)

most már nagyon fosok, tökhülye vagyok, mindjárt megyünk...
kaja persze hülyén jött ki ,így vagy éhes lesz, vagy hányni fog - van még kb 10 percem eldönteni :roll:
csak legyen majd hajlandó emelni a fejét és támaszkodjon, és produkáljon egy szép koponya uh-t :oops:

angel37
 
 


Rani,
ez most a Péterfy?
ott a koraosztályon is zárlat, egy hete ezt mondták legalábbis, hogy lesz!
amúgy meg úgyis látni fogod a szülőszobát, nem úszod meg :wink: :wink:

Vanda,
jáj, ez a bicajszerelés :roll:

angel37
 
 


Rani,ha más nem,majd a szülésedre csak beengednek :lol:

Angel,rugi :lol: szotyorgás :x ...a kajával mi is mindig hülyén jövünk ki :? Sok drukk mára!!!Dióbaba,csak ügyesen!!! :D
Vendég
 


Sikerült egy picit visszaolvasni, de nem tudom magam utolérni, viszont érdekes módon már egyáltalán nem zavar.

Angel: popsitörlődoboz jó dolog, nem szárad ki a tartalma és nem szakad, annyit húzol belőle, amennyi kell. Kajcsihoz gratula, Dévényeshez is. A végén kacagni fog a csajszi, hogy végre rámolhat tornásznéninél. Norbikánál nekem is jön egy kis trutty kaja után, nem nagy tétel, de a szőnyegpadló igazán jól néz ki. Mivel bejárják az egész lakást, öröm padlót súrolni esténként. Vagy vasalok, vagy súrolok. Azt hittem, az evés könnyebb lesz, ha a kezükbe adom a tízórait, csak nem számoltam az utána következő takarítással. Mire lemosom az etetőket, elmosogatok, padló felvixolva, jöhet az ebéd.

Fogzásra nem használok semmit, gondoltam, én is kibírtam valahogy. Akartam venni Dentinoxot, de a gyógyszertáros lebeszélt. Az ő unokájának nem ért semmit. Egyébként én is féltem a fogzástól, de Kircsikénél észre sem vettük, picit nyűgösebb napközben, evésnél rángatja kezdetben a fejét, ennyi. Norbika amolyan férfiember, nyíg, nyávog egész éjszaka, felsír 5-6X, vérzik az ínye, egyszóval minden baja van. Viszont 4 foga kint van, 2 jó nagy lapát felül, 2 szép alul.

Igyekszem majd jönni, de a szülinapi őrület miatt kevesebb az időm, férjuram vizsgázik jövő héten, aztán Mikulás-ünnepség a suliban, Mikulásvonatozás a Bükkben, utána karácsony, szilveszter, férjem szülinapja és lehet, hogy kipurcanok év végére. Úgy látom, a december nálunk full-extrás hónap lesz az elkövetkezendő időkben. :D

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!


Vissza olvasni nincs időm. Elkezdtem a karácsony előtti nagytakarítást.
Gréti nagyon jó baba, néha vannak nyűgösebb napjai akkor csak én kellek de 24 órából 24-et vele legyek. Imádom és nem érdekel. Éjjel megint 2-szer eszik ezt kb. 2-3 hetes koráig csinálta de sebaj majd visszarázódok. Ha éhes akkor éhes. Tegnap sétáltunk nagyot , ma pedig kengurval voltunk lent. Élvezte mert bealudt, kivettem kenguból és az erkélyen alszik tovább. Én lassan megfagyok mert nyitva az erkély ajtó de nem merem kicsukni. :).
Ja igen hétfőn lett fülbevalónk, nagyon cuki sírt egy kicsit de hamar megbékélt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Ha fogzás van, lehet fogínyvérzés? :shock: Tegnap véres volt a pelenka, amit a szájába gyömöszölt Eszti egy hiszti során. Nem korai még három és fél hónapos korban fogzani? Azt hittem felsértette a fogínyét a körmével. Le is vágtam csutkára az összeset tegnap. :roll: :roll: Na majd megpróbálom meglesni, hogy mi újság a szájában...

skrisz72
 
 


Halihó, életjel :wink:

Tündérek a pocaklakók és a már kinn lakó Prüntyik!!!! :P

Angel,
remélem minden okés volt a fejl. neurológián xxxxx (Boldog Névnapot- kicsit megkésve)

Rani,
biztos nagyon szép lesz a bútor, képeket kérünk :wink: szülőszoba látogatást meg nem fogod megúszni :wink:

Vovanda,
nemnormálisszomszéd :twisted: (ismerős sajna)

Mi pihizgetünk ezerrel, pocak növekszik. Kedden voltunk dokinál, minden okés, ja és azt mondta, h biztos mind a ketten lányok? Szóval két hét múlva jobban nézelődik ez ügyben. :)

Leo,
drukk ++++++++++++++++++
pusszantás Mindenkinek

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Hááát a bababútorok alakulnak de sajna vannak vele problémák. :(
Ahol leszabták úgy néz ki nem volt megfelelő a kés így vannak esztétikai hibák lepazogzott itt ott.
Hívtuk őket és meg figják nézni szóval így még nem izgulok.
Vannak dolgok amiket cserélhetnek is sajna.
Hát ez van.

Tudom a szülőszoba látogatást azt így se úszom meg de jó lenne még február elött benézni oda is csak mint kíváncsiskodó!!

Angel nem a Péterfy hanem a Sz.Imre.

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz!
Ritkán, de előfordulhat, hogy korán jönnek a fogak. És akkor lehet vérzés, már csak azért is, mert mindent rágnak és mindennel dörzsölik az ínyüket, ami a kezükbe kerül... De lehet, hogy csak valami felsértette.
vovanda
 
 


Vanda, megnéztem a fogínyét, már amennyire hagyta, de nem láttam semmit.

Angel, ma este kipróbáltam a tápit (milupa milumil). Mindkét cicit leszívta, de nem aludt el és tépázta az amúgy is kisebesedett mellbimbómat. Olyan vízhólyagot csinált rá, hogy csak na. Szóval utána csináltam neki 100ml-t, amiből a felét be is vágta. Aztán egy kis sírás, és elaludt. Kíváncsi vagyok, mikor ébred hajnalban. Így hát ma este megtört a jég... Azért jó lenne, ha elég lenne neki a két cici is. De most úgy éreztem, kevés neki.

skrisz72
 
 


Most írtam egy megahosszút, és elszállt a virtuális éterbe.... :evil:

Még 1X nincs humorom bekörmölni, szóval csak címszavakban:

Nyuszi!
Kengurugoldban van rugi, de randa, drága és nincs választék. Nekünk nem is lett, mert az a két darab ami fennmaradt a rostán, az meg lányos volt. Vettem viszont ott vastag pamutot, aminek bolyhos a belseje, annak elfogadható volt az ára, bár az sem túl maszkulin de elmegy :? Meg a Tescoban találtam egy árva darabot, bár az 3-6 hós, de nagy méret, simán 74-es, bodyal együtt volt, normális áron. Na az nagyon cuki :)

Én a Sanytolra gondoltam, de nem próbáltam, én csak a játékait fertőtlenítem Chiccoval mióta tömködi a szájába.

Rani!

Mi is voltunk szülőszoba látogatáson, de bevallom, nekem nem esett jól, valahogy túl kézzelfogható volt és megszöktünk... Mentségemre legyen mondva 40 fok volt, én meg 36 hetes voltam... :oops:

Skrisz!

Tápizás: Kíváncsi vagyok milyen éjszakátok lesz így...és ne bántson a dolog!! :)
Nekem 4 hósan jött már a fogam, tesómnak 10 hónaposan...van ilyen :roll:
Babakocsizás:Éljenéljen :D Zét is zavarja a nap, mióta nagyfiú, így kénytelen voltam felháborítóan drágán megvenni a kocsihoz a napernyőjét.. :?

Most a bázistalpon gondolkodom hozzá, mert már annyira rühellem a macerát a bekötéssel, főleg mióta ilyen hamar sötétedik, bénázok.
Orsi, nektek volt a BBC-hez? Vagy ti annak a hordozóját nem használtátok?

Hinta már Zénél sem akkora sláger, a játszószőnyeget csipázza nagyon :)

Vanda!

Szegény Cirmilány, mi történt?? Küllők?

Viktu!
Jó kisimulást :) Szóval fogzásra semmi?? Ez nem jó hír...bíztam az Osanitban, nekem azt annyira dicsérték :?

Tobikám!
Na mi van, csak nem vegyes páros lesz a végén? :lol: :lol:

Angel!
Na mi volt a fejlődésneurológián?? :)

Szöcske!
Jó kis programok :) Mi az a Mikulásvonatozás?? :shock:

Nálunk megvolt a csípőkontrollt, Doktornéni már csak akkor vár vissza minket, ha Zé elindul :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hahó Csajócák! :D

Eltűntem, mert kihasználtam, hogy Lencsilánynak ma szokatlanul álomszuszék napja volt (előtte 2 napos virrasztás), és renovíroztam a nappalit - ráfért :D .

Rólunk gyorsan: megvolt a csípőszűrés. Van egy kellemetes "jobbra ferde fel és medence tartás"-unk, így mostantól csak hason alhat, feje a bal válla felé nézzen :roll: hááát, próbáljuk, de mindig visszafordítja jobbra :?
Viszont kedd reggel óta szorulásos a kiscsaj...kedden volt egy éjszakánk, ordított, mint a sakál 4 órán át, és a hüle anyja nem jött rá, hogy aznap hajnalban tojt utoljára - apja oldotta meg a rejtélyt :roll: -végül hajnalban pocakmasszír és lázmérős biztatás után sugárban küldte az anyagot :shock: . Most ezzel kínlódunk...

Holnap reggel jön támadónéni, aztán nekem 6 hetes kontroll...

tillidian
 
 


Skrisz,
szerintem szuper, hogy CSAK most kell már hozzápótolnod!!! Én büszke vagyok Rád! :wink:
(bárcsak nekem is sikeredne még egy kicsit tejelni :roll: )
Amúgy sztem vérezhet az ínye fogzáskor :roll:

Vovanda,
kitartáááás :oops:

Nyulasz,
végül Ti mit használtatok szorulásra? :roll:

Holnap többet írok, ígérem :P

tillidian
 
 


Sziasztok!

Till,laevolac szirupot kapott reggel egy kis kanállal.

bocsi,mennem kell...
Vendég
 


Tilli, megkésve, de én is forralt csapvízzel készítem a tápit, már rutinszerűen tesszük oda a vizet apával, mindig van felforralva és azt isszák napközben is.

Lois: Mikulásvonat: mikulasvonat.hu-n lehet hozzáférni. Van egy kisvasútja Miskolcnak, ami a Bükkbe jár ki rendszeresen. Azt felöltöztetik, kidíszítik, rajta krampuszok szórakoztatják útközben a gyerekeket. Ha megérkezünk Lillafüredre, ott vár a Télapó, kap mindenki Mikuláscsomagot (amit a szülők előre kifizetnek... :lol: ), séta a parkban, ahol fel vannak öltöztetve a fák különböző mesefiguráknak (ezeket egy-egy helybeli tanári kar készíti), aztán visszavonatozunk a végállomásra. Unokatesóm szervezi, így nekünk kötelező a részvétel. Persze a nagyobb lurkók élvezik igazán, este fél 5-kor már ki van világítva a vonat és gyönyörű, csak a havat várjuk. Mi délután megyünk, még világosban, mert még kicsik vagyunk. Egyébként az ország minden tájáról érkeznek és ilyenkor megtelik egy kicsit a város.

Krisz, kíváncsi leszek az éjszakára. Fogakat mi is 3 hós kortól várjuk, de csak 10 hósan jött ki az első... Ismerős gyerek foggal született, kihúzták neki a kórházban, nehogy lenyelje. Azóta nincs elől 1 foga, anyu pedig irtó ideges, perrel fenyegetőzik.

Tobi: most ugrik a majom a vízbe! Szépen haladtok, már 27 hetes vagy!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Ma is 2-szer ettünk éjjel, most meg nyafika van. Megyek is dajkálom.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok,

Skrisz - Leának 2 hónaposan jön a foga.....a blogon meg tudod nézni, mikor bújt ki az első, de soká. Neki a Dentinox gél használt, babája válogatja.....

Till - Leánál is szorulásos téma votl sokáig, mióta eszik bébiételt áttértünk a napi 3x-i produkcióra. Én addig lightos kamilla teát (cukor nélkül) adtam neki, az kicsit meghajtotta.

Sajna ez a kör lombik úgy tűnik nem sikerült, mert asszem megjött......

Kép

Kép
leo50
 
 


Lois!
A lánc és a fogaskerék közé préselte be az ujját, ne kérdezd hogyan, életem rejtélye marad, mert szerintem egy bolhapiszok se férne be oda... :?

Till!
Szorulás: kaja előtt 1-2 kávéskanál kamillatea volt nálunk a megoldás.
Ha meg eléritek a 3 hónapot, pár kiskanál őszibaracklé is segíthet.
És kitartok, csak ne lennék én is szarul. Tiszta kóma vagyok, napi 5 kávé és ígyis csak szédelgek. Még jó, hogy van a szitter, a nagymamák nem remekelnek, ha Beánk nem lenne, megőrülnék...
vovanda
 
 


köszi aki érdeklődött, nem éppen a legjobb híreket kaptuk tegnap :( :roll:

persze nyilván nem a világvége, de most ez így kicsit sok nekem.

angel37
 
 


Angel!
Nagy a baj??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szöcske!
Ez nagyon jól hangzik :) Pont ma olvastam róla a Blikkben is. Kár, hogy annyira messze van :?
Kihúzták a baba fogát??????? :shock:

Vanda!
Nagyon leleményes a Kiscsaj úgy látom. Jobbulást nektek!

Leo!

Ne már........ :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Elolvastam "odaát" :( Elmagyarázod majd alkalomadtán mit is jelent??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nohát, tegnap fél 9-kor kezdtünk el cicizni. Utána jött a tápszer, 10-kor már aludt. 2.15-kor ébredt először, aztán 6.15-kor, majd 9.30-kor. Nem sokkal aludt többet, mint szokott. Kb. 1 órával. Gondolom picike a gyomra, több táplálékot nem tud magához venni. De legalább nem vagyok ma mosott szar. Napközben nem adok tápot, este meg majd meglátjuk. Ha elalszik a cicin, akkor nem kap.

Angel, sajnálom a rossz híreket. Majd azért megosztod velünk?

Leo, olvastalak a másik topikban. :( Na majd a következő!

Ja, én meg bejelentkeztem Dunakeszire csípőszűrésre. Nem megyek többet a MediMom-ba. Messze is van, meg drága is. Hasi UH-gal együtt csak 6900 Ft lesz.

skrisz72
 
 


Angel,sajnálom...mi a baj?

Krisz,akkor ezek szerint nem a tejcsi volt eddig kevés neki :roll:
Vendég
 


Nyulasz, nem tudom... :roll: Ma még nem adtam neki tápit. Szerintem kicsi a gyomra és ezért ébred 3-4 óránként enni. De tegnap tényleg úgy éreztem este, hogy kevés a tejem. Te hogy csinálod? Előbb leüríted minden alkalommal a ciciket, és pótolsz utána tápival?

skrisz72
 
 


Angel, majd írj, ha lesz időd, és megemésztetted a dolgokat, mert csak itt tudlak olvasni.

Krisz, most néztem vissza, nálunk kb. 4 hónaposan rendeződött a helyzet, a legjobb korszakukat élték akkor, csak ettek, "játszottak"(nézelődtek) és aludtak. Nemsokára szerintem nálatok is rendben lesz minden. Alváskérdés örök visszatérő probléma, Kira úgy alszik, mint a felnőttek, Norbikára azt hittem, alvászavaros, de egy frászt, csak a foga viseli meg. Most, hogy kijött a 2 felső szemfog is, alszik ő is, mint a bunda.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Krisz,igen,mostmár így csinálom,cici,aztán tápi.Persze mérem az evést.Délután van egy evés 4-5 körül,amikor csak tápit adok,hogy 7-kor,fürdés után legyen még tejcsi,mert amikor nem így csináltam,akkor alig volt,és este fontosabb,hogy jól egyenek.Ja,meg eleinte tápi,és utána cici volt,mert cici után nem fogadták el az üveget.Most is nehézkes,de már nem annyira.De így is másfél óráig eszünk :evil: Mindig kitolják a nyelvükkel az üveget,meg rángatják a fejüket...
Vendég
 


Angel!
Majd írd meg, mi volt. Jöhet priviben is.
vovanda
 
 


Nyulasz, jó akkor majd megpróbálom én is így. Ma még nem adtam napközben tápit, viszont másfél-kétóránként ciciztünk. Már kivannak a bimbóim. (Mire elküldtem volna ezt a hozzászólást, közben túllettünk a vacsorán is. Csak 20ml-t evett a tápiból, a többit ciciből. Édesem olyan aranyos volt, előbb evett a fájós ciciből, aztán a másikból, majd tápi, majd altattam a jó cicivel, de neki a másik kellett, ami fáj. Abból még evett és végül elaludt rajta.)

skrisz72
 
 


Krisz,nem semmi a kiscsaj :lol: És meddig aludt?
Vendég
 


Skrisz!
Másfél óránként cicizés?? Nem csoda hogy fájnak... :? Milyen tápit vettél?
Én elkezdtem olvasgatni hozzátápi ügyben, megint agitáltak, hogy kezdjünk el lassan kóstolgatni... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bocs a betolakodásért,
Krisz!Megnéztem Eszter fotóit nagyon szép, formás, cuki kisbaba!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, köszi! Most készülök michelin emberkét csinálni belőle. :wink:

Lois, Milupa Milumil HA tápit vettem. Szereti a gyerek, simán megissza.

Nyulasz, ma az esti fürdés előtt tápit adtam Esztinek. 120 ml-t nyelt be. A fürdés után meg simán leszívta még mindkét cicit is. Egyébként háromnegyed 1-kor kelt reggel. Nem számít mennyit eszik. De most igazán kíváncsi vagyok, meddig alszik majd.

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: