Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla mivel szúrta meg a fiad az ujját?
Vendég
 


Sziasztok!

Röpcsike

Nagyon sok boldog névnapot!!!! :wink: :D

Kép
Vendég
 


Holnapra nagyon drukkolok mindenkinek aki megy, hogy minél hamarabb végezzetek és csupa jó híreket kapjatok!!!!!
Jó talizást!!!!! Legalább elütitek az időt, míg várni kell!!!! :D :D :D

Fybike

Üdv köztünk!!!!! Köszönjük előre is a segítségedet!!!!
Honnan tudod hogy Murbi olvas minket? :shock: :lol:

Mary

Vagyok én is iwiwen!!!! :wink: Mindjárt küldök pü-t!!!!

Twist

Annyira tetszik a nagy dinnyéd!!!!!!! :D :D :D Remélem teljesen jól vagytok mindketten, olvastam a blogodban is hogy most már nem keményedik annyit a pocakod. :wink: :D

Kamilla

Sajnálom a kisfiadat!!!! :( :shock: Mi a fenétől lehetett ez? :?
Rövid protokoll? :wink: Mikor kezdted? Urbihoz kerültél akkor most már?
Neked is küldök pü-t iwiw ügyben!!!!
Vendég
 

 
 

Adri

Párodnak is utólagosan sok boldogságot szülinapja alkalmából!!!!
Olyan nagy szívás hogy megint megvárakoztattak!!!!
Kiváltottad ezek szerint a tüszőrepit! Mennyibe került most?

Krisztike

Anyukád jobban van? A kezed olvasom már sokat javult!
:wink:

Baba

Döntöttetek már az intézettel kapcsolatban hogy visszamentek vagy jöttök a SOTE I-re?

Rena és Kedi is nagyon hiányoznak!!!!


Én ma voltam az ARO-n.
3/4 8-ra oda is értem vérvételre, csak elfelejtettem a múltkor a naplósorszámot kérni a vv beutalóra, így Katiékhoz vezetett először az utam. Itt hamar végeztem 9 körül kezdte Murbi a rendelést, második voltam(érkezési sorrend volt), és doki bácsi mondja hogy van két szép tüszőm!!!!! Mondom a jobb oldalon?(úgy éreztem ahogy kotorászott), azt mondja igen a jobb oldalon. Mondom a jobb petevezetékem hiányzik!!!!! :( :( :(
Átnyargal a bal oldalra: ott is van két kisebb tüsző!!! Azt mondta akkor ezeket növeszgetjük, érleljük, így aztán még ma is kaptam Fostimont, és holnapra is felírt 1-et, szombaton tüszőrepi, hétfőn pedig menjünk 1/2 10-re, mert azt mondja maguk messziről jönnek ugye? :wink: Mondom 140 km. Jó akkor hétfőn 1/2 10-re legyen a párom ott, én meg kb. 2 óra!!!!!! :wink: :D

Úgyhogy mivel eddig a Clostitól 1 tüszőm lett mindig, így most a Maca-Guarana-E vitaminnak tudom be hogy több tüszőm is van!!! :wink:
Vendég
 


Ditke:)
De jó:)Az ilyen híreknek örül az ember lánya:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:41-kor.

mary80
 
 


Lányok, nagyon szépen köszönöm Mindenkinek, aranyosak vagytok :!: :!: :!: :D

Leugrottam a városba egy, két dologért, mindent kaptam kivéve kartont, mert a papír írószeres sajnos bezárt már :( , pedig venni akartam egy kartont, amire kiírtam volna a neveteket amikor az ARO-n reggel várok, hogy mmzsó, kriszti, mary.........tudjátok mint a sofőrök a reptereken, hogy kit várok :!:

Szia Ditke :!: :!: :!: :D
Örülök, hogy hamar kaptál naplószámot (nekem is kell) és Murber doki is pikk-pakk behívott! :D Az ultrahang vizsgálattal egyébként én is így vagyok mint Te, hogy időnként teljesen összekeverem, hogy éppen melyik oldalt nézi, mert amikor azthiszem, úgy érzem, hogy a jobboldalt nézi, akkor biztos, hogy a baloldalt nézi. És persze van olyan, hogy eltalálom, hogy éppen mit néz, de persze nem mindig. Mondjuk szokta mondani, hogy jobboldalt és baloldalt mi van. :wink: GRATULÁLOK a 2 szép tüsződhöz........aztaaa, lehet, hogy ikrekkel leszel terhes!!! :D
Vendég
 


Lányok a papíron az van, hogy 8 órától lehet menni vérvételre, előbb be lehet már menni a váróba? Én úgy emlékszem, hogy fél 8-kor már be lehetett menni. :roll:
Vendég
 


Röpcsi:)
Kriszti már múlt 7-en ott volt 1/2 8-kor és utána én is befutottam, és levették a vért:)
De azt hiszem Katiék csak 8 óra körül érnek be, persze,lehet, h. tévedek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:41-kor.

mary80
 
 


Tudom a mensi ideje ilyenkor változhat, de érzem, hogy fel vagyok puffadva.....ami mindig a mensim elején szokott így lenni. :roll:
Vendég
 


Akkor 7 órától már ott vannak a vérvételesek??? :shock:
Vendég
 


röpcsi
Én már negyed 8-kor ot leszek.Gyere nyugodtan.Be lehet menni.
kamilla
Sajnálom a kisfiadat.De mostmár jó hogy túl vagytok a nehezén.
Most nekem ínhüvelygulladásom van,de nekem mások a tünetek.
Szerintem a kisfiadnak nem az volt.De a lényeg hogy jobban van.
Gondolom milyen nehéz lehetett neked.Nagyon sok puszit
küldök neked és a kisfiadnak is.Gyógyító puszit.
ditke
Anyukámnak hörgőgyulladása mvan.Kapott gyógyszert.
Egyenlőre azt szedi és vissza kell majd mennie.
De örülök a 2 tüszőnek.Kívánok neked 2 szép babát. :D

én úgy örülök lányok hogy reggel talizunk :!: :!: :!: :!:
krisztike54
 
 


mary
miért nem vagy toppon?Rossz kedved van?Nem történt semmi
ugye?
krisztike54
 
 


Ja nem is írtam az új hírt.Tele vagyok kiütésekkel.
A hasam meg a hátam is.Az lehet szerintetek a decatól?
Elég csúnya,de még nem vészes,csak aggódom hogy valamit nem
birok attól lehet?Allergia?
krisztike54
 
 


röpcsi
Igen 7-től ott vannak.Te is korán jössz?Mibe leszel?
Hogy foglak megismerni?
krisztike54
 
 


Kriszti:)
Lehet a Deca-tól sztem, tudod, a hormonok...beleavatkoztak a dokik/szurik a szervezetünk működésébe.
Röpcsi:)
Ma olyan búcsúztatón voltam(1 1/2 órás), hogy még a pap is sírt, és meglett embereknek is igencsak potyogott a könnyük...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:41-kor.

mary80
 
 


Én is nagyon örülök, hogy holnap talizunk :!: :D

Kriszti és mary, a konzikor kapott papírra Nektek is ráírták nem, hogy reggel jelentkezni kell vérvételre utána meg uh vizsire, nem?
Néztem a papíromat és ez van rajta, de Kriszti Te azt mondtad, hogy neked csak vérvétel volt + konzi, uh vizsgálat nem volt.
A vérvétel vizsgálat eredménye alapján döntik el, hogy lesz-e uh vizsgálat vagy sem? :roll:

Régen tudtam, de most nem jut az eszembe, hogy mi azaz ösztradiol?
Vendég
 


Jaj Mary, kit búcsúztattatok??? :(
Vendég
 


Anyum volt bnőjének a fiát.Iszonyatos volt, pedig már sok mindent megéltem.:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:41-kor.

mary80
 
 


mary
Nagyon sajnálom.Akkor ténleg iszonyatos lehetett.
Sajnálom ténleg.
röpcsi
Amikor felmetünk múlthéten azt mondták a Katiék hogy
ultrahang vizsgálat nem lesz.Pedig igen rajta van a papíron.
Ezt én sem értem.Csak vérvétel volt.Nade ha holnap meg lesz
akkor az ciki lesz mert nekem nagyon megvan.
krisztike54
 
 


Akkor lehet a decatól van a kiütés?
krisztike54
 
 


Köszi lányok.
Azért írtam, h. volt, mert anyum sem él már...:(
Azt hiszem, mára ennyi elég volt belőlem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:42-kor.

mary80
 
 


mary
Ne legyél szomorú.Gondolj a jóra most és koncentrálj a
kisbabádra aki nemsokára a pocidban lesz.
Tudom most könnyű ezt mondanom,de gondolj valami
vidám dologra.Nekem sokszor bevált.És ténleg sajnálom
a mai napodat.Reggel talizunk.

Puszi
krisztike54
 
 


Kriszti, köszi,rendben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:43-kor.

mary80
 
 


Na elteszem magam holnapra.röpcsi nem írsz vissza
hogy mi lesz rajtad holnap?Hogy ismerlek fel?
krisztike54
 
 


Mary
Nagyon sajnálom a barátnőd fiát :!: :( :cry:
Megkérdezhetem, hogy mi baja volt?

Sajnálom Mary és részvétem Anyukádért :!: :cry:
Szerintem biztos nagyon büszke Rád, hogy ennyire küzdesz a kisbabáért és biztos, hogy sok segítséged ad odafentről :!: :D
Maradjál, hiszen ez a fórum, nemcsak a babákról szól, hanem rólunk is, azért vagyunk, hogy az örömünket és a bánatunkat megbeszéljük :!: Kép

Lányok Titeket miről felismerni :?:

Kriszti és fájnak is a kiütések :?:
Vendég
 


Na akkor mindeggy.Majd csak megismerjük egymást.
Én lefekszem,mert fél ötkor kelek.Akkor indulok.
Jó éjt mindenkinek.
Reggel tali :D
krisztike54
 
 


nem fájnak röpcsi,csak néha viszket
krisztike54
 
 


Mary
Kép
Vendég
 


Mary
Kép
Vendég
 


röpcsi
Nekem rövid fekete hajam van.Farmer meg szürke kapucnis
pulcsi lesz rajtam.És rajtad?
krisztike54
 
 


Bocsi Kriszti, csak kajálni voltam! :D
Vendég
 


mary,röpcsi
mikor jöttök reggel?Hánykor?
krisztike54
 
 


röpcsi
semmi gond egy gyors válasz még belefér.
Szóval mi lesz rajtad?mikor jössz?
krisztike54
 
 


Nekem is rövid hajam van, de egy kicsit göndör, most növesztem, szemüveges vagyok, fekete nadrág, fekete kék feliratú pulcsi lesz rajtam. :D
Vendég
 


ok
majd figyellek.
Puszi
krisztike54
 
 


Jó éjt
krisztike54
 
 


Bocsi Csajok 2-szer küldtem a képet! :oops: Megbolondult a gépem! :?
Kriszti én is elvileg negyed 8-ra ott leszek! :D :wink:
Vendég
 


Jó éjt! Szerintem is biztos, hogy allergiás lettél, mert nekem annó az inzulin gyógyszertől voltak ilyen tüneteim, aztán elmúltak!
Vendég
 


Ditke, de jó, hogy jelentkeztél:)) Igen, én is bírom a dinnyémet.)))) Tök jó, hogy már mindjárt 34 hetes leszek:) Nagyon féltem a koraszüléstől, de már jól haladunk, lehet, hogy akár 37-38-39 hét is lehet belőle, aminek nagyon örülnék:) Érett a baba akkor és hamar haza lehet jönni szülés után a kórházból. A korababákat még bent tartják egy ideig, de ők is egészségesek, szépek, nagyok lesznek. Csak nekem jobban tetszik ez a hamar-hazajövetel dolog!

Mizu a barátnőiddel, kell még őket istápolnod?
Vendég
 


Sziasztok, koszi a fogadtatást
Megpróbálok válaszolni a kérdésekre

Murbinak köszönhetem a gyermekemet. Hogy nézi a fórumokat akkor mindenki tudta, Annácska mindenkinek elmondta.

A túlstimú a beültetés után lett, iszonyat kin és fájdalom, leghamarabb azt látod, hogy hatalmas puffadás lesz a hasad. Iszonyat szarul voltam, véralvadásgátló meg valami más gyógyszert kaptam, ..én nem kerültem kórházba vele, de ha komolyabbra fordul egyenesen intenzívre kerülsz.
ÉS még valami!!!! HA véletlenül ez bekövetkezik beültetés után, igaz, hogy megszenveded, de biztos lehetsz 10 nap múlva gyönyörű HCG-d lesz.
A cukor az nálunk családi örökség, ezért én figyeltem rá és 6 héttől már inzulinoznom kellett magamat, a végén már 50 egységet adtam, megszültem és azóta tök rendi a cukrom.

Nyugodtan kérdezzetek
fibyke
 
 


Szia fibyke!
GRATULÁLOK A PICIKÉDHEZ :D :wink:
Nem értem, hogy Anna miért mondta el mindenkinek, hogy Murber doki olvasgatja a fórumokat :?:
Talán azért, hogy az ember nem írjon rossz dolgokat?
Vendég
 


Sziasztok csajok!

meg volt a találkozás.... :?: Kép

Kérünk beszámolót kivel mi van :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Mary!Részvétem.Nehéz időket éltél meg.A továbbiakban sok örömet kivánok!
Krisztike a fiam dokija inhüvelygyulladásra is gondolt de bakteriális eredetűre ami az ujja megszúrásából alakulhatott ki,nem attól mert megerőltette a kezét az más fajtája.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Én volnék az első fecske a mai ARO-s találkozóról! :wink:
Nem tudom,Röpcsi,Kriszti és Mary mikor szabadulnak,azt mondták nekik,11-ig nyugodtan büfézhetnek...
Én hamar sorrakerültem.A férjemmmel voltunk serológián,vérvételen,ott vettek le egy külön csőbe ösztradiolnézőbe is,így 1 szúrással megúsztam.
Murber hamar hívott és 3 tüszőm van:2 nagy jobb és bal oldalon,1 kicsi bal oldalon,még kaptam 1 Fostimont,szombat este be kell adnom az Ovitrelle-t,és hétfőn inszem!

Ditke,szerintem lehet,hogy találkozunk,a férjem fél 9-re megy,én meg 1-re.Te fél1-re,ugye?
Vendég
 


Sziasztok! Kivel mi volt ma?
Mmzsó, gratula, nagyon sok szép tüsződ lett, nekem sosem volt ennyi inszemikkor:) Így biztos nagy esélyetek van, drukkolok!

Fibyke, egyetértek azzal, amit írtál, nekem is enyhe túlstimus tüneteim voltak lombik után. Vagyis azt hittem, hogy azok, de kiderült, hogy csak a terhesség erősítette fel ezeket az érzéseket. Nem lett semmi gond és nemsokára megszületik a babócám :wink:
Vendég
 


Mmzso, gratulálok a tüsződkéidhez... Kép
nekem a baloldalon van(volt) szép 2 nagy....kedden kaptam a repiszurit...azért még ma is.... Kép Kép
többiek nem értetek még haza :?: :?: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok Csajok!
Kamilla:)
Köszi, de hidd el, h. ez semmi/egyébként nekem egyik szülőm sem él már/,de vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben lévők, ezt nagyon jól tudom!
Mi Krisztivel délben végeztünk, szegény Röpcsi még várt:(de ugye sietnem kellett, beadnom a Fostimont, ne harizz Röpcsi, h. nem vártunk:(
Krisztinél is és nálam is indul a stimu mától!
7főn újabb vérvétel, és akkor már UH is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:44-kor.

mary80
 
 


Mmzsó és Röpcsi:)
Örülök, h. + ismerhettelek Titeket!:)
Mmzsó, tudod,mindig pozitívan!:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:44-kor.

mary80
 
 


mary80, örülök,hogy végre kezdődik a stimu.... Kép akkor jó lett az ösztradiól :?: meg is uh-ozott :?:
Röpcsi, szegényke de remélem te is jó hírrel jössz... :roll: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok megjöttem!
Elindult a stimu!!!!!!!!!!
Jaj úgy örülök.
mary
Bromobol mennyit kell adni?Felet?Mert a nagyokos gyógyszertáros nő nem írta rá,papíron seholnincs.Én meg már elfelejtettem
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?