Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Drukk Krisznek és Alexának!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vizkrisz!

Mindent bele!
Azert ha tudsz pihizz egy kicsit!

MAgi
Vendég
 


Vkrisz,drukkolok nagyon :D Hajrá picilány,ma van a nagy nap!!! :D huh,még a szemem is belekönnyezett :oops:

Zsuzsinka,jókor jöttél,babaeső van!Hajrá zebrás teszt :wink:

Csomee teszt?
Vendég
 

 
 

Szép napot mindenkinek!

Brizo, szívből örülök :D , drukk a szívhang(ok)hoz!!! Addig türelem, türelem, türelem... :wink:

Vkrisz, szorítok neked nagyon! :) Úgy látszik, pontos lesz a hölgy... :D

Babák szépségesek!

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Sziasztok!

Brizo: Hatalmas gratula ehhez a gyönyörű hcg szinthez. Ezek bizony babák!

Vkrisz: Nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen és Alexa mielőbb megérkezzen!

Nyulasz: Babácskáid gyönyörűségesek!

A mai tesztem határozottan erősebb, mint a tegnapi. Remélem, hogy rendben lesz minden nálam is végre. (A kép nem adja annyira vissza, mint élőben!)

Kép Kép

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok! Micsoda jó hírekre jövök :D

Birzo: ez bizony hatalmas nagy hcg :D ez nem egyszoba összkomfortos babalakás, hanem nagyobb :D
nagyon gratulálok!!

CSomee: nagyon nagyon szép csíkok, a képen is szép erős! Mész vérvételre? NAgy gratula!

Vkrisz: drukk Alexának!!

Mi tegnap voltunk uh-n, szép dobogó szívecskét láttunk és most már émelygés is kerülget, most nagyon boldogok vagyunk! :D
Mindenkinek puszi :lol:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike: Gratulálok a dobogó szivecskéhez! Nem csodálom, hogy nagyon boldog vagy! :D

Nálunk csak uh van ET+21. napon. Ez jövő héten szerdán (dec.2-án) lesz, úgyhogy ha minden jól megy, akkor megyek a dokihoz.

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Öröm itt lenni Veletek! Annyi jó dolgot írtok!
Gratula a bébikhez és a csíkokhoz!! :-)
zsuzsinka
 
 


Sziasztok!


Vkrisz és Alexa: csak ügyesen!!! +++++++++++++++++++++

Csomee: gyönyörű szép!!!! Tutitutituti!!!! :lol:

Brizo: vigyázz Magatokra!

Tücsi: sokat gondolok Rátok!

Bébike: gratulaaaaaaaaa!!!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Micsoda öröm ilyen jó hírekre érkezni :D

Vizkrisz: Mindent bele, nagyon nagyon drukkolok és szorítok Nektek! :)

Brizo: azta :shock: hatalmas a HCG :) ezek bizony tényleg babák :D Gratulálok!!!!

Csomee: a mai tényleg erősebb :wink: halkan már most gratulálok! :D

Tényleg babaeső van, minden szempontból :D

Zsuzsinka: babaragacsok +++++++++++++++++

Bébike: Gratulálok Csodabébi dobogó szívecskéjéhez! Boldog várandósságot kívánok! :) :D

Most sajnos mennem is kell, de sürven benézek, s drukkolok Vizkrisznek, Apácskájának és Alexának :D

Sziasztok!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!
Én még csak most regisztráltam, de már egy ideje olvasom a fórumot.
Nekem most van az ET+12 nap de tegnap csináltattam egy hcg vizsgálatot és 2 alatti lett az eredmény. Ezért a doktornő leállította a gyógyszereket is. Most padlón vagyok, de belőletek merítek erőt,és a következő fagyibabákra erősítek. Szeretnék részt venni a fórum életébe még ha nem is mindennap fecsegek, de legalább megoszthatom valakivel búbánatom. Üdv. nektek :( :(
kukori 2
 
 


Kukori: szívből sajnálom. :cry: Első lombik volt? Írj kicsit magadról, magatokról, hogy megismerjünk jobban! És írj majd bátran minden nap!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kukori, üdv! Fel a fejjel, kislány! Neked is sikerülni fog egyszer! Sírj egyet és a keserűség előbb-utóbb elmúlik. Sok erőt és persze miahamarabbi sikert neked! :wink: Hanyadik ET volt?

Bébike, gratula a szívecskéhez, örülök az örömötöknek! :D Gyengéd rókalátogatást! :lol:

Csomee, nagyon szép zebrateszt, további drukkok! :D

Zsuzsinka, üdv és dukkhegyek!!

Kiscsillag, megint 12 órázol?

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


Puszi, te rendbejöttél?

Kép[/

Egerecske és Mackó
egerecske
 
 


A4-ik lombik volt, de szerintem el lett kapkodva egy kicsit én úgy érzem. Minden olyan mint egy futószalag. Mondanom se kell nyár óta próbáltuk de vagy festettek vegy szabadság vagy épp egy cistának kinéző (később kiderült ) TÜSZŐ VOLT . Mindig elmaradt a műsor. Mire lett volna egy fet akkor meg az utolsó nap a kezelésen lefújta a doktornő mert továbbképzése volt,és nekem altatásban megy a transzfer így nem vállalta .Most mire végére értünk nem nagyon érkeztem beszélgetni se a doktornővel mert mindig sokan vannak. Nekem a 2-ik sikerült volna ha nem szúrják el.
kukori 2
 
 


:D :D :D :D :D :D :D köszi egerecske!
Megpróbálok kis* után lépkedni és egy fagyis akciót betervezni vmikor tavasszal. Addig meg összeszedem magam . Valahogy nekem is jó lenne egy vonalzó sos hogy kell? Jó béna vagyok!Most elintézem a dolgocskáimat és este bekkukkantok. Jó itt köztetek! :lol:
Drukk mindenkinek! :wink:
kukori 2
 
 


Csomee,óóóóóóóóóó,ez nagyon csíkos :D :D :D

Bébike,látod-látod :D gratulálok!!! :wink:

Kukori,ez nem hahgzik jól :( léleksimi!...és hajrá fagyibébik! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Egecske és Kiscsillag! Köszönöm a jókívánságokat!

Egy hét múlva csinálhatom az első tesztet, már nagyon várom!
Pár napja kicsit beteg vagyok, ez megrémít, remélem nem okoz semmi gondot! Nem hallottatok ilyenről valakinél? Nem nagy gáz, csak a torkom fáj és nem érzem túl jól magam. Gyógyszert nem veszek be, lehet felhívom a körzeti dokit, hátha mond majd valami okosat!
Kukori2! Fel a fejjel! Nagyon szorítok érted!
zsuzsinka
 
 


Egerecske: köszönöm. Néha szúrogat a pocakom, de jól vagyok!

Kukori: :cry: :? Hova jársz?

Zsuzsinka: a betegség még jó is lehet azt mondják! Ugyanis lefoglalja a szervezetet, így a baba be tud közben ágyazódni!!! Úgyhogy hajrá!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


kukori,
azért a jó híreket is oszd meg majd velünk ... ne csak a búbánatot. :D
Szerintem lehet dokit kéne váltanod, ha ennyire nem vagy vele elégedett.
tudom nem jó tanács így a sokadik után, de lehet hamarabb írsz nekünk, akkor még jobban tudtunk volna segíteni.

Fel a fejjel ... hiszen a legjobbkor jöttél. Ahogy elnézem most megint beindult a babaeső mifelénk!
:wink: :D :lol:

Ettől függetlenül sajnálom, hogy ezeken kellett keresztül menned, de ... most már nem egyedül kell várnod a + teszt eredményig és utána az időt a baba érkezéséig, ... hanem velünk. :wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Gratula a többi magas HCGsnek!!! :D és reméljük Alexa már kint van Vkrisz anyuval.
:D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Puszedli!
De jó, hogy ezt írod! Még nem hallottam erről, de jónak tűnik! :-)
Remélem így van és szorgoskodik bent a kicsikém!

Nektek beültetés után volt valami "érzésetek"??
Nekem a hasam szokott kicsit nyilaldozni és feszül a cicim, de ezen kívül semmi. Bár tudom, hogy ez mindenkinél más...
Azaz igazság, hogy csak jár az agyam állandóan, már nagyon várom a tesztelést, de jövő hét ilyenkor tuti be leszek tojva az izgalomtól! :-)
ÁÁÁ, jövő hét ilyenkor már túl leszek rajta!
Vegyek teszteket vagy szerintetek elég amit a beültetés után adtak?
zsuzsinka
 
 


Kép

Kukori: ölellek és sajnálom, hogy ilyen kacifántosan alakultak a dolgaid. Sírd ki magad ma, és holnaptól ismét nézz előre pozitívan.
Nekem sem ment másként, bár én hunyó vagyok, mert már a tapolcai konzi előtt éreztem mélyen legbelül, hogy nem sikerült.. :roll:
De most már csak a fagyisra koncentrálok, s pozitívan nézek vele szemközt :)
www.tickerfactory.com oldalon nagyon sokféle fajta vonalzót lehet egyszerűen pár lépésből csinálni, angol, de nyomon követhető.
Egerecske: igen, még mindig 12 órázok sajnos, holnap is megyek nappalra, meg csütörtök-pénteken éjszakára.. De azért hanyagolni nem foglak benneteket, mert kell hozni a drukkokat nagy puttonnyal mindenkinek :wink:
Zsuzsinka: a 2 évvel ezelőtti lombikomnál a transzfer után olyan dáthás lettem, hogy kevés reményt fűztem a sikerhez, s mégis összejött, mert valóban ilyenkor a szervezet a meghűlés kórokozójára koncentrál, az a lényeg, hogy 37,5 fölé ne menjen a hőd :)
Puszi: varratok még bent vannak, vagy kiszedték már? :)

Drukk Vizkriszéknek :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


kriszröl még semmi reggel óta. remélem,azért hamarosna irhatom a jó hirt
Vendég
 


Köszönöm Kiscsillag!
Ez nagyon jó hír! Szerencsére 37fok fölé még nem ment a hőm.
Leszaladtam a gyógyszertárba és közben összefutottam a körzeti orvosommal. Mekkora szerencse! Nem akartam menni hozzá, nehogy benyeljek valamit a rendelőben, így az utcán konzultáltunk. :-)
Na, kúrálom magam itthon...
Puszi nektek!
zsuzsinka
 
 


Kis*: hétfőn mentem varratkiszedésre. Leszedte a doki a tapaszokat, majd közölte, hogy minden rendben, majd felszívódnak. :shock: Nos, ezt miért nem mondta a műtét után, hogy felszívódóst tett be? Na mindegy. Mindenesetre elég hihetetlen, hogy ez a damilos izé eltünik majd magától. És vajon mikorra?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


P.Kata: köszönöm, köszönjük, s nagyon várjuk a mielőbbi híreket :D Továbbra is drukk nekik!

Zsuzsinka: csak kúrálgasd is magad! Sok folyadék, C vitamin, s meglátod, nem lesz semmi baj - csak mellette megágyaznak a béjbik :D

Puszi: értetlenül állok a dolog felett :shock: felszívódót? kívülre? Ez számomra igencsak meglepő, nem nagyon hallottam róla, mert belülre oké, a császáromnál belső varratnak felszívódót raktak be, s arra azt mondták nekem, hogy fél év mire felszívódik :shock: Na de a külsőről nincs sem tapasztalatom, sem tudásom :oops: :roll: De hát remélem minél előbb :wink: :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


sziasztok lányok.bocsi hogy ide merek pofátlankodni igy ismeretlenül,de nektek köszönhetöen tudtam feküdni 8napot..sirtam ha rossz kedvetek volt,örültem ha örültetek..de most a segitségeteket szeretném kérni.november16án volt a beültetésem két babát kapttam vissza.tegnap csináltam egy halvány pozitiv tesztet,hivtam mindjárt a dokima kérdeztem az utro nem csinálhat e pozitiv tesztet?erre ö nem befolyásolja a pozitiv tesztet..ma ahogy tettem a helyükre az utrogolyokat láttam vérzek kicsit..akkor most mi ez lányok??ja most csütörtökön 26án kellene hogy megjöjjön..remélem nem fog..Bocsi hogy egy litániát leirtam pusy nektek.) INCI
inci26
 
 


Szia Inci!
Én azt hallottam, hogy nem gond, ha van egy kis vérzés, de mindenképp beszélj a dokival! Próbáltál utána újra tesztet? Mit mutatott?
zsuzsinka
 
 


Inci: mikor volt a punkciód? Kaptál akkor HCG szurit? Mondjuk így ET+8 napon már nem biztos, hogy az látszik, nekem már az ET+7. napon sem látszódott :) A vérzés, ha picinyke mennyiségű, lehet akár beágyazódásos vérzés is, illetve az utró tuti, hogy nem csinál pozitív tesztet. Mikor kell visszamenned? Lesz vérvétel? Hova jártok?
Ne izgulj, nem lesz semmi baj, tessék pihengetni, s ágyazni a 2 csodás béjbinek :D

Bocsi a sok kérdésért :lol: Illetve nem írtál litániát :lol: :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Lányok!
Tele vagyok csalánkiütéssel(mellkasom, hátam, arcom, nyakam). Azt olvastam, hogy ez az egyik mellékhatása az utrogolyóknak.
Ti tapasztaltatok ilyet? Ezért hívjam a kaáli-s dokimat?
zsuzsinka
zsuzsinka
 
 


Zsuzsinka: meggyőződésed, hogy az utrótól van? Mert az allergiás jellegű csalánkiütések az alkalmazott gyógyszer szervezetbe kerülését követően szinte azonnal jelentkeznek.
Nem szedsz valami más gyógyszert pl. a náthádra?
Mikor tetted fel az utsó golyókat? Mert ha csak reggel, akkor tuti nem attól van.. Illetve mivel gondolom az ET óta alkalmazod, szerintem előbb ki jött volna.. :roll:

(szerintem..) :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Zsuzsinka
Drukkok mennek!

Vizkrisz
Onlány születik :lol: :wink:
Kitartást!!!!

Csomee
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kukori
Hajrá fagyik!

Inci
Lehet, hogy az Utro kicsit felsértette a hüvely nyálkahártyáját. Feküdj! Lazíts! (a stressz nem jó). Szedjél Rutascorbint...
Vendég
 


Sziasztok, bocsánat csak felületesen olvastam ezért nem tudok mindenre reagálni!

Csomee, Brizo, Egerecske szívből gratulálok nektek!!!!

Puszikám, köszi a rám gondolást itt is!!!!

Zsuzsinka, igen létezik: én vagyok az akinek tele lett az arca és a nyaka az Utrótól, Duphastont szedek helyette!!

Vkrisz, hajrá-hajrá!!!

Mindenkinek pusz!

KépKép
házitücsi
 
 


Kiscsillag!
Igazad lehet, csak pár napja vettem észre...
Lehet a sok tejes dologtól van? Azt hallottam, hogy ilyenkor sok fehérje tartalmú kajcsit kell enni és nekem régen régen fehérje allergiám volt. Lehet így reagál a szervezetem a túl sok fehérjére... Náthára nem szedek semmit, csak mézes-citromos teát.
Leállok a fehérekkel, aztán meglátom mi lesz!
Köszönöm az infót!

Házitücsi!
Ha nem múlik, szólok a dokinak, hogy legközelebb más írjon, bár remélem pár évig nem lesz rá szükségem! :-)
Neked rögtön jöttek a kiütések?
zsuzsinka
 
 


Lányok!
ET után mikor lehet tesztelni? Most beszéltem egy másik lánnyak, akivel együtt voltunk a beültetésen 16-án és ő azt mondja, vasárnap már megcsinálja.
Hány nap után van értelme? Én a hétfőt terveztem, az lenne a 14.nap.
Puszi: zsuzsinka
zsuzsinka
 
 


Zsuzsinka, mindig 3-4 nappal azután jöttek ki miután elkezdtem szedni! Tévedés, hogy ha allergiás lennél akkor a hüvelynél is kellene kiütésnek lenni (nekem mindig ezzel érveltek), mert ahogy abbahagytam az utrót szépen helyre jött a bőröm! Szóval, teljesen egyértelmű, hogy arra voltam allergiás! Szerintem jobb lenne most hívnád a dokit!

KépKép
házitücsi
 
 


Drága lányok,köszönöm a szavaitokat,a beültetés november16án volt,nem kaptam én utána semmilyen szurit,amit eszek az prednizolon reggel féleste egy melkformin 2x1, femibion,meg béres c vitamint kell szedjek.ja és utrogolyo3x3.26án mot csütörtökön kellene hogy megjöjjön remélem nem fog....majd szombat fele tesztelek még egyet ha nem erösödik a vérzés..Ja pécsre járok az édesanyák utjára.Mánfai dr urhoz...
inci26
 
 


házitücsi!
Nagyon köszönöm!
Reggel fel is hívom, most már bizti nincs a rendelőjében! :-(
zsuzsinka
 
 


Zsuzsinka
Én ET+9-nél teszteltem először. :wink:
Vendég
 


Kép

Kedvcsinálónak... :wink:
Vendég
 


Mabe!
És akkor már kimutatta ezt a gyönyörűséget?? :-)
zsuzsinka
 
 


most írt Krisz:
Szia.azóta is csak várok.fájások nem erősödtek vagy sürüsödtek.hasonlóak voltak.nemrég keltem.azóta nincs fájás.hiába mozogtam.:-(uncsi.beindulhatna.pusz.

ez 15.31-kor jött
Vendég
 


Kata!
Sok puszit és kitartást küldök Krisznek! (ha lesz alkalmad megosztani vele)
:-)
zsuzsinka
 
 


Tücsikém: szijja!!! :D

Zsuzsinka: 10. nap után már tesztelhetsz! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Vkrisz: hajráááá!!! Drukkolunk!

Mabe: cuki a kis Hógolyód! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


[quote="zsuzsinka"]M írta:zsuzsinkaabe!
És akkor már kimutatta ezt a gyönyörűséget?? :-)



Kép
:wink:
Vendég
 


Mabe!!
Milyen szép dupla csík! Én is ilyet szeretnék!
Nekem csak egyszer volt ilyen, még évekkel ezelőtt a peteérés teszten!
Remélem a héten fordul a kocka és az én bébikémet mutatja! :-)
zsuzsinka
 
 


zsuzsika ha jol olvastam neked is nov 16án volt a beültetés?Zsuzsi érzel valamit alhas tájékán?nekem a beültetés után szinte áj hasam minden nap..
inci26
 
 


A "lombikosok" 10 parancsolata:

1. A kezelés alatt nem olvasgatunk internetet, „szakirodalmat", semmit, ami a lombikkal, meddőséggel kapcsolatos! Csak felesleges agyalásra ad okot.

2. A stimuláció alatt pontosan követjük az orvos utasításait, ha nem értünk valamit, rákérdezünk, és feltétel nélkül megbízol abban, amit az orvos mond, akármivel beszélték tele a fejed a fórumokon, a váróban, mert lehet, hogy Neked ez az első lombikod, de neki már a több ezredik, tudja, hogy mit csinál!

3. A stimu idején nem figyeljük a testünk minden rezdülését, hogy feszít-e a hasam vagy nem, van-e hányingerem vagy nincs, szédülök-e vagy nem, fáj-e a fejem vagy nem. Akár érzel valamit akár nem, abból nem lehet semmilyen következtetést levonni a tüszők éréséről. Erre való a vérvétel és az ultrahang.

4. Nem aggódunk az érő tüszők mennyisége, a nyh-a vastagsága miatt, és legfőképp nem foglalkozunk azzal, hogy a másiknak milyenek az eredményei. Ez nem verseny!

5. A punkciókor nem foglalkozunk azzal, hogy a többieknek hány sejtje lett. Egy gyerekhez elég egyetlen női és egyetlen hímivarsejt is. Ez nem verseny!

6. A beültetéskor nem foglalkozunk azzal, hogy a többiek hány sejtesen kapták vissza az embrió(ka)t, és milyen vastag volt a méhnyálkahártyájuk! Ez nem verseny!

7. A beültetés után nem keresünk tüneteket! Ha keresel, találsz is, és akkor az a baj, ha meg még sem találsz, akkor az a baj. A premenstruációs tünetek egyébként tökéletesen megegyeznek a koraterhességi tünetekkel, a megtapadást amúgy sem lehet érezni.

8. Az Utrogestan vagy más progeszetron tartalmú készítmény használatát akkor se hagyd abba a beültetés után, ha esetleg vérzés jelentkezik. A vérzés önmagában nem jelenti azt, hogy nem sikerült, viszont progeszteronhiány miatt megszakadhat az elindult terhesség.

9. A vérvételkor nem beszélgetsz a többiekkel arról, hogy ki mit érez, és milyen tünetei vannak, a hetes pontban már részletezett okok miatt.

10. Akárhányadik lombiknak futsz neki, nem latolgatod a statisztikai esélyeket a sikerre, ez nem matematika, hanem biológia!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?