Új privát üzeneted érkezett!

Ja! Megkaptam ma az anyaságit :)
Kép
anyabebi
 
 


Kkia :)
tök jó hogy ilyen pozitívan állsz hozzá és nem adod fel!!!
Én drukkkolok - egyébként a nővérem mesélte hogy neki kb. 6 hét után indult el rendesen a tejtermelés, addig állandóan pótolgatott tápszerrel, majd szépen beállt és 14 hónapig szoptatott ...

Sajnos mi táposak vagyunk :(

Enyém gyerekkel két órát kutyagoltam, nem aludt a babakocsiban, majd etetésre visszajöttünk és mire megmostam a kezem bealudt a mózesban a lakásban anorákban :evil: most leshetem hogy mikor lesz kaja ...

Kép
zsrit
 
 


Vcsibe......."Szauna: jó sok forró vizet engedek a kádba és a szélére ülök. Jakuzzi: előző este babsólet lesz a vacsi"...szarrá röhögtem magam......:)))))))))))
Zsrit próbáltad már hogy pihiszékbe viszed minden hova magaddal?
Anyabebi olyan cuki a kis Keni baba....nyugodtnak tűnik!!!!!

Kép
Kép
Kép
még több kép a gmailen!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Hahó Csajszik!

Épp 5 perceseket alszunk, próbálok gyorsan írni pár sort...

Datolya,
akkor Te is kaptál "ízelítőt" nyűglődésből! :wink:
(nálunk ma 11 óta tart... :roll: Vackorom viszont másfél évig így "nyomta", én már edzett vagyok :wink:

Eszti,
Anyósod über-hülle :shock: nyugi, ne is törődjetek vele! Majd lehiggad és laposkúszásban vonul unokázni :)

Tündér,
karácsonyi ajik - szuper vagy! :P

Na letelt az 5 perc, nyígás van :roll:

tillidian
 
 


kövi 5 perc :P

Screen,
nálatok milyen szem-gond van?
(mi születés óta csipáskodunk, mosogatom kamillával de nem hat. Gyerekorvos könnycsatorna átmosásra akarja irányítani szemészetre, de még várok... :roll: )

Zsriti, virrasztós kolléga,
Neked is kitartás!!! :D

Datolya,
giliszta? :shock: Atyaég! Asszem van valami gyógytea, amivel ki lehet űzni a kölökből, utána járok!

Anyabébi,
Nálatok is jó a "műsor"! Kitartááááááás!!!
(Tejnek örülök! :D most épp nálunk is van 3 napja, ugye így marad? :roll: :oops: )

Kkia,
gigadrukkok a tejeléshez!!! (nálam az esti félóránkénti "cici-gyaszatolás" beválik, úgy néz ki :roll: )

Anyabéb, Nita,
kölkök cukiiik :D

(nálunk ma 10.30-kor vigyori ébredés, majd 11től fábaszorult féreg-módjára óbégatás -bakker, van decibell a Lyányban :shock:
:lol: -ost második 5 perces alvás van épp...szal még a wcre is alig jutok ki...Amúgy heti progi: csütörtök délelőtt csípőszűrés, péntek délután nekem 6 hetes kontroll...)

tillidian
 
 


Nitácska,

Barni már óriásiii!! És hogy figyel a nagy szemeivel a fotón! Hihetetlen!!Nagyon hasonlítanak Mátéval! 2 tojás. kistojás-nagytojás :lol:

Kkia,
ügyes vagy!!! Édesek a bácsik!

Mi bevetettük a kengurut, elkutyagoltunk a gyerekszemészetre. Lehet, h könnycsatorna elzáródása van, azt a 2 ünnep között át kell mosni :cry: :cry: jaj, ne máááá, ne legyen. Szegénykémnek majd' kinyomta a dokinő a szemét.
Kaptunk egy másik szemcseppet, 10 napig csöpögtetünk....
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Kép
screen
 
 


till,

a szemorvos azt mondja, h 2-3 hós kornál előbb nem szokta átmosni, mert magától megnyílhat.
Teonak múlt héten kezdett csipásodni.
Amúgy nekem a gyerekdoki is és most a szemdoki is azt mondta, h nem kamilla, hanem forralt wasser.
Kamilla szárít és allergizál6.
:roll:
de jó lenne elkerülni ezt az átmosósdit...

Kép
screen
 
 


Screen :)

szegény Teo baba :(

Nita :)

próbáltam ... de akkor sem ... vagy én vagyok béna vagy nem tom
Fiúcskáid gyönyörűek!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
zsrit
 
 


fiúk köszönik a dicséreteket!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja, kenguru:
mire leértünk, elaludt abban is..
de valahogy nekem nem jön be. Gáz, ahogy összekuporodik benne + attól tartottam végig, h alul kiesik. :shock:
és a kabátomat nyalogatta :roll:

Kép
screen
 
 


Mi van ma? Front???

Sophiám nem alszik egész nap egyben 30 percnél többet. De, egyszer aludt 1 órát, de akkor meg befosott, arra ébredt :roll: utána elmentünk sétálni, a babakocsiban is nyitogatta a szemét állandóan :roll: én meg nem tudtam semmit csinálni egész nap és fáradtabb vagyok, mint amikor tudok :(
Vendég
 


Sziasztok!

Ne, legközelebb csak módjával dicsekszem… Hajnali fél háromkor nálunk is showtime volt: Szonja szerenádozott és amikor odatámolyogtam az ágyhoz, vidám kurjantással üdvözölt és szemlátomást beszélgetést akart kezdeményezni... Jelezte, hogy részéről most kialudta magát és talán szórakoztassam…Nagyon édes volt, de sajnos ezt nem tudtam akkor és ott értékelni… Nem tudom mennyi idő telt el, amíg lerendeztem, mert többször bealudtam és nem emlékeztem semmire (sztem simán én is megbüfiztettem, mint Till egyszer…)

Anyabébi
Neked is klassz éjszakád volt akkor… De Keni akkor is zabálnivaló!!!

Datolya
Te éjszakád is király volt…
Bélgiliszta!!! Bakker, még mi minden vár ránk!!!

Tündér
Te hol vettél ajándékokat???

Screen
Sacher tortát tartasz otthon??? Őrület… Dobjál már nekem is lécci!
Kenguru: pont az a lényeg a hordozásban, hogy olyasmi pózban van, mint a pocakban – vagyis összekuporodva, ami jó nekik.

Kkia
Drukkok a tejcimenyiség növeléséhez!!! ++++++++

Nitácska
De jó képek!!! Milyen két szép pasi!

Eszti
Lehet front, mi is kevesebbet alszunk, de most pont beájulás történt hála a jó égnek...

Lányok, rájöttem, hogy totál szar a napirendünk, úgyhogy most meg akarom reformálni... Ugyanis mi 11 - fél 12 körül kezdjük el az éjszakára letevést, fürdetés, stb. (addig a nappaliban nyomul velünk) ergo egy körül van ágyban a gyermek (és én). Viszont 10-11 körül kelünk.
Sztem ez hosszútávon nem lesz jó, mivel nem fogom tudni leszoktatni róla a későbbiekben... Oviba vagy bölcsibe meg nem vihetem délben...
Ti mikor teszitek le éjszakára? És mikor kell reggel?

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok Csajok,

Eszti, front van, az én gyerekem is ezt csinálta egész nap.
Anyósod abba nem gondolt bele, hogy ezzel a kis monológgal egy életre megpecsételte a kapcsolatot. Ráadásul nem gondolja, hogy ez a saját gyerekének, hogy esik?
Az én anyósom addig nem jöhet, míg a járvány le nem megy, mert nem lehet beoltani. Először én is megkaptam, hogy bezzeg anyámék jöhetnek, de visszafogott és most már belátja, hogy mi van. Mondjuk nem is tehet mást.
Ebből a vitából, csak anyósod jöhet ki szarul.

Nita, gyönyörűek a fiúk.

Anyabébi, ciciperverz fiad zabálnivaló.

Till, én gyerekem is egész nap 5 perceket aludt, most meg 3 órája alszik az apján.

Kép
gmelcsi1
 
 


MrsParis, mesélj csak arról a csirkemellről…!
És a frontban lehet valami. Milán kétóránként kajáért ordít és a szünetekben sem lehet mással foglalkozni.

Úgy irigyellek titeket, hogy anyukátok főz rátok… Nekem jó, ha akkor csinál valamit, amikor ott vagyunk nála látogatóban.

Kkia, aranyos a két bácsi. :D A tejci miatt ne aggódj, a baba majd szaporítja azzal hogy szorgalmasan szopik. Te csak igyál-egyél jó sokat. :D

Anyabébi, a pici ciciperverz baba eszméletlenül édes. Kb. mint egy elégedett, elgondolkozott ételkritikus, aki azon agyal, hogy milyen évjáratú bort kérjen a desszerthez. :lol: :lol:

Nita, aranyos a két kis pasid. :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Milán végre az ölemben húzza a lóbőrt. Szerencsére a szopipárnán, így a kezem szabad. Bár vasalni így sem tudok és valszeg szomjan fogok halni... :roll:
És csokipudingot akarok főzni / enni... (mostanában állandóan csokipudingot eszek... :roll: )

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Drága anyucik!!!

ismét vagyok egy rövidke hsz erejéig...olvasni tudlak benneteket a kicsivel az ölemben, de írni már nem tudok, mert ahhoz szükségem van mindkét kezemre.

sztercsi: nagyon aranyos vagy, de a kép csalóka. Aznap mostam meg a hajamat, szedtem rendbe magamat-mert jöttek a barátaink hozzánk ebédre-amúgy én is melegitőben rohangálok és a hajamat hátul összefogom hogy ne zavarjon, illetve ne legyen a kicsi szájában. Amúgy hajfestés is rámférne (de nagyon!!), mert tiszta ősz vagyok már!! szóval véleményem szerint nagyon lestrapált vagyok-főleg mert már 5 hete nem alszom-se nappal, se éjjel!!

lányok, olvasom, hogy nektek is van néha problémátok az alvással-mármint,hogy nem alszik a baba. Nekem nem csak néha, hanem majdnem minden nap ez probléma. Csak rövid időkre alszik el, és utána állandóan szopiztatok. A tápszert a gyerekorvos azt mondta hagyjam el (amúgy is kevés kiegészítőt kapott eddig), de úgy látom a tejem nem elég neki, legalábbis nem mindíg. Éjszaka sem akar elaludni max.1-1 és fél órákra én már teljesen kivagyok!!! Nagyon valószinű, hogy ez a probléma (tejhiány), de a kiegészitőt egy csomószor amikor megpróbálom, meg sem issza. Úgy csinál, mint aki először látja az üveget, de a cicire mindíg vissza tér utána-szóval vagy éhes még, vagy pedig csak szeret szopizni rajta. Ma végre elfogadta (délben, apától), de utána még vagy egy óráig szopiztattam. Minden fél órában ez egy kicsit strapás. Help!!!! :? :?

Csodásak a fotóitok: anyabébi, Nita!!! A tesók nagyon arik együtt-nekem is van ilyen képem fent az iwiwen,már a gmailre nem volt időm telepíteni, de pótolom majd.

Ja, Moncsi, vannak múlt hétről 1 hós adataim:
Mariangela múlt hét pénteken volt: 4630g és 56.5 cm.most megyek mert sír a kincsem!!!!!
puszo
betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Puuuuuuuuuddddddddingggg! Bammeg mehetek főzni, ellenállhatatlan vágy tört rám pudingfronton :).

Büdöskölök aludt egy nagyot 2-től idáig, most evett. Én addig megfőztem, persze alvás helyett. Sebaj majd ha bőg a gyerek iccaka átrakom a másik szobába :mrgreen:

Nita: babácskák csudaszépek :)

Én a legjobbakat mindig szilvián röhögöm meg csibén meg tillin. Az én poéngyárosaim.

Ó jaj, Maunika só megy a tv-ben. Eszti eszembe jutottál róla. :mrgreen:
anyabebi
 
 


Anyabébi, küldjél már át abból a pudingból a komppal ide a túloldalra! Milánka felébredt, rotyogtatott néhány isteneset, majd kiverte a balhét, mert tele van a pelus. Gyorsan ki is cseréltem, mert olyan szag jött belőle, hogy a macsek az emeletre menekült előle.
A pelenkázás után persze ismét kaja kellett a babácskának... De nem baj, mert nem kajált meg mindent a ciciből.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Csibe
pont most beszéltem egy kismamával, aki egy házban lakik a szüleivel és az anyja minden nap főz rá!!!! Ahhhhhhh.... Úgy én is tudnék enni bakker... Így meg semmi étvágyam...

Anyabébi
Azért passzolj nekem is egy kis pudingot - jó lesz a Screen féle Sacher szelethez... :mrgreen:


Nekem totál lelaffadtak a melleim!!! Ez normális, komolyan? Mondjuk tej van benne, bár épphogy elég - sokszor még a másikból is adnom kell... Ráadásul már egyre inkább el tudom képzelni hogy fognak kinézni, ha abbahagyom a szoptatást... :shock: :shock: Ja, persze hozzáveszem a narancsligetekkel tarkított hátsómat és combomat...!!! Lehet, mégiscsak hozzá kellett volna mennem apjukhoz, amikor kérte... Most már késő lesz...

Kép
szilveeaa
 
 


Betty, szerintem elég lehet a tejed az egy hós adatok alapján... Inkább csak cicizik őnagysága... Cumit nem adsz neki? Lehet, hogy nyernél pár órát, amit alvással tölthetsz...

Kép
szilveeaa
 
 


részvét,akik nem alszanak éjszaka..."sajnos"én még mindig csak jót tudok mondani a Lényomról... most már másfél hete 22.30-7.30-ig alszik... :lol: és de. is szuszizik,ebéd időben levegőzik,du fürdésig viszont foglalkozni kell Vele...
Ma voltunk has+koponya uh-n,minden ok,csak mindkét vesén van vmi pici tágulat,azt mondta a dokinéni,h semmi baj,gyerekek 1 éves korukra kinövik,de azért 2 hónap múlva kontroll

Valakinek hasonló élménye?

Múlt héten mikor sütött a nap,mentem a bnőmmel sétálni a gyerkőcökkel 2x is...olyan jó volt...tnap meg egy másik bnőm jött trécselni,ma egyész nap csavarogtunk,de.kórház utána meki,majd haza szopi és utána még babakocsival séta.... tök jó volt :lol: és még főztem is most este...
hnap meg megint jön egy bnőm, este meg egy baráti pár... na így nem leszek depi... :lol:
pedig szom-on annyira kivoltam,még bőgtem is....

Kép
jovana
 
 


Szilveaa én levittem fél 10-re a fürdést+kajcsit és így is reggel 7 fél 8 kor kel...
köszi mindenkinek a fiúk dicséretét!!!!!!
puding....hmm.....nekem a szekrénybe van 2 doboz duo puding,......... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jovana
Fédra 22.30-7.30-ig non stop alszik??? :shock:
Előtte fürdettek, úgy 10 körül?
amúgy igazad van, menni kell és találkozni emberekkel, különben befordulunk...

Kép
szilveeaa
 
 


Nita, TI IS??? Na de 7 - fél 8-tól akkor felkel és kezdődik a napi móka, igaz?

Kép
szilveeaa
 
 


Ma csupa jó hírrel tudok szolgálni.
Kicsi lányom átlépett a 4kg-sok körébe :)
Neurológián kaptunk egy szép negatív leletet :)
Pici csaj egész délután aludt :) Most volt 2 óra hiszti, de ha minden igaz- lekopogom- megint alszik
Egyre többet gügyög.
Viszont 4 hetes kora óta aktív a BCG oltásának helye, nem korai ez?!
Kajaügyben nagyon szerencsés vagyok, Anyukám gyakran főz nekünk, és ezen a héten rendeltem kaját. Így ráérek délután főzni...
Azt az alvásdolgot elhamarkodtam.
Ja és megkaptuk az első családi pótlékunkat :)
pocok001
 
 


Kukucccs! :D

Lencsim eddig fél7-kor fürdött, 7től szopi, ringatás, 9kor bealszik, 10-kor megint szopi-ringa, majd 11től hajcsi 2ig, eztán kaja 4kor, 6-7 között, ésatöbbi.
Deee: ma 6kor fürdettem, és 8-kor bealudt :shock: (még nem is vacsizott igazán, itt állok tátott szájjal, a D-vitaminos kanállal a kezemben és ilyen képpel: :shock: )
Mostmivan??? :roll:

Szilveeaa,
sztem próbáld meg korábban fürdetni, csak úgy kíváncsiságból, hátha :roll: :P

Pocok,
gratula a 4 kiló übereléshez :D

Szilveeaa,
nálam is ugyanez mell-esleg a probléma: síklapos csöccsenetek :roll: :mrgreen: - narancsbőrre majd kitalálunk valamit :wink:

Na, ha tudok, jövök még, ha nem hagynak, majd holnap :P

tillidian
 
 


Betty: nálunk is szeret cicin lenni,de csak játszana,hát én ilyenkor leveszem a ciciről,büfi,ő megg nyafizik,de cumit benyomom és akkor csönd van...

Kép
jovana
 
 


Nekem 2 napja nemhogy nem lapos a csöcsöm de állandóan tele van. Kismocsok nem bír annyit enni amennyit én termelek :lol:
Ja! Újra kétóránként szopik (néha) és nem keveset, tegnap lemértem egy zabát próbaképpen 110-et zabbantott. Az sztem nem kevés.
Lassan buddhakört alapíthatunk mert utolérjük Szonjátb :mrgreen: , a szemöldökráncolás meg amúgy is alap. :lol:

Bocsi csajok a pudingomra irigy vagyok, felzabáltam az egészet, oetker grízpuding ez a kedvencem :) (kakaóval megszórva :oops: , kár hogy tejszínhab nincs itthon.)
Off: a terhesgatyámba alig bírtam belepréselni magamat szombaton, pedig nem hízhattam, alig eszek. Mondjuk nem mértem még magam szülés óta, nincs mérlegünk.

Új reklám! Tibi-kakaóvaj-millllyen pihent feje van a kakaóbabnak, beszartam a röhögéstől :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
anyabebi
 
 


mi már 21:40-től 7-7.30-ig alszunk:))))))
reggel eszik..tisztába tesszük és együtt tv-ünk..utána szépen megy a helyére és 1-ig alszik.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


screen írta:till,

a szemorvos azt mondja, h 2-3 hós kornál előbb nem szokta átmosni, mert magától megnyílhat.
Teonak múlt héten kezdett csipásodni.
Amúgy nekem a gyerekdoki is és most a szemdoki is azt mondta, h nem kamilla, hanem forralt wasser.
Kamilla szárít és allergizál6.
:roll:
de jó lenne elkerülni ezt az átmosósdit...



Nálunk is volt ilyen probléma!

Mi is kértünk még nov. elején időpontot szemészetre, de mondták, hogy könnycsatorna átmosásra csak 3 hónapos korára csinálnak, amúgy holnap kell/ene menni, de kopp-kopp lekopogom 1 hete gyönyörű lett a szemecskéje, mert 3-4 hétig Tobrex-eztem csöpögtettem naponta többször, de nem, hogy jobb, rosszabb lett, aztán mondom a picsába, kamilla aztán kész és azóta jobb lett, már szép nem csípásodik, és kamillázni sem kell.

Pöttyei vannak valakinek???!:D
hajnalocska
 
 


Jó reggelt ,jó reggelt.
Vége van az éjnek.Napsütéses reggelre ébrfedtünk végre. Kép Kép Kép
Mindenkinek küldök napocskát,hogy az éjszakázás könnyebben kipihenjétek.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!
Kicsike, pöttyet korai vagy, még mindenki kómában fetreng (csak a babák kukorékolnak)

Szilveeaa, hát ha anyám ilyen közel lakna hozzám, én már idegroncs lennék... Már az is elég volt, hogy egy városban laktunk. Néha arra mentem haza, hogy ott van nálam, vagy otthagyott valamit. Beállított valami kajával (ez még oké), vagy egy turkiból, kínaiból szerzett borzalmas ruhával. Aaaaaaaaannyira jóóóóóóóóóó volt...
Szóval jobb, hogy ő Dújv, én Szigethalom... Legrosszabb esetben ott a Pizzahalom pizzéria. :lol:

Tegnap néztem én is a ciceimet. Vajon mi marad belőlük a szoptatás végére??? :? Eddig nagyon jól bírák a strapát, 34 évesen is teljesen rendben voltak. De hogy most mi lesz velük... :?

Buddhakör, szeretném Milánkát is jelölni, olyan hörcsögképe van. :lol:

Csajok, nektek sem nő a szőrötök úgy, mint eddig? Sem a hónaljamon, sem odalent nem nő rendesen. Borotválni szoktam, szóval két nap múlva már elég borostás szokott lenni. De most csak néhány ványadt szál figyel. És a körmöm is alig nő. Ezt nagyon jól látom, mert műkörmöm van.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Tegnapi neurológiai eredmény TELJESEN JÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!
Levetkőztettem ,ránézett a dr.nő és megkérdezte,hogy ezt a babát ki küldte?Merthogy már ránézésre sem tűnik úgy mintha valami baja lenne.Megvizsgálta és közölte,hogy nagyon erős ügyes fiú.SZép véleményt írt róla és jöhettünk haza.Megnyugodtam ,hogy nincs semmi gond.Húúúúúúú.


Csibe szauna,jakuzzi nagyon ötletes :D

Eszti a Hold gondolod jobb ötlet?Benne vagyok de akkor kössük be a szemüket ,hogy még véletlenül se lássanak ide le. :twisted: :twisted:

Screen Nekünk is a Margitot írták a kórházban ,csak az egyik szobatársam felnőtt neurológus csajszi volt és Ő javasolta ezt a dr.nőt.Beutalóval lehet menni és fizetni itt sem kell.Időpontot kérsz és még várni sem kellett semmit.
Torta jöhet jöhet jöhet!!!

Kkia szurkolok,hogy beinduljon a tejcsi.+++++++bácsik nagyon meghatóak lehettek.

Anyabébi ciciperverz fiad fantasztikus milyen zabálnivaló pasi.Anyaságit Én is tegnap kaptam meg.Pudingot Velem is megkívántattad.

Zsrit Mi is táposak vagyunk ne izgulj.néha bejátszik a cici is de már csak naponta 1xés akkor is kevés.Ez van.

Nita nagyon jó két pasid van.

tündér nagyon ügyes vagy,hogy már beszereztél minden ajándékot.

Pocok családit Mi még nem kaptunk.Gratulálok a neurológiai eredményekhez és a 4kilóhoz.Mi is arra gyúrunk,tegnap este hiányzott még néhány deka.


Szilveeaa mi este legkésőbb 7-kor fürdünk azt án 8-ig megvan a kajcsi ,2-ig alvás kaja aztán reggel kb.6ig alszik.Én még igy is megvagyok vele elégedve,hogy csak 1x eszik éjszaka.Az lesz majd az igazi ha már az is kimarad.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


hallo,

Kicsike, milyen rímekkel indítod a napot!
Szupi, h minden rendben volt a neurológián!

Szilveeaa,
a napirend reform gondolatodon szénné röhögtem magam. Arra gondoltam, h lehet, h nekünk meg a ti napirendeteket kéne kipróbálni, mert bár mi 8 körül (+/- 1óra) fürdetünk, de említésre méltó alvást éjfél/1 előtt nem sikerül produkálni...

Csibe,
nekem a terhesség alatt se nőtt annyira a bundám. Meg most se.. Defura..

szoptatás: azt nem értem (már régóta, de mindig elfelejtem megkérdezni), h honnan tudjátok, h kifogyott a cici??? én egy ciciből adok, oszt ha kifogy, akkor lehet szépen várni 3 órácskát és jöhet a másik. Vagy Teonál a lendület fogy ki előbb?
Laffadt csöcsök ismerős téma... eccer laffadt, másszor lufi..
:roll:

megint car volt az éjszaka, de ez már lassan említést sem érdemel. Majd szólok, ha nem car. :oops:

ja, tennap voltam 6 hetes kontrollon, minden OK.
Fogigátlás témában azt mondta, h az ő kedvence a hormonos spirál, 40 ropi.
még nem döntöttem..

Kép
screen
 
 


Hajnalocska,

mi is a Tobrexet kaptuk.
Pedig szép reményeket fűztem hozzá.
Ja, olyan van, h magától megnyílik a könnycsatorna, most erre várok. :lol:

már vagy 100x akartam neked írni, h van egy veled azonos nevű ismerősöm, vagány pilótalány a malévnél :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Hahó!

Mi is jelentkezünk!
Jelentem, éjszakára elmúlt a front, lánykám 23-tól 4-ig aludt, akkor evett, 20 perc múlva már aludt is és 8-kor kelt. Így én is pihiztem kicsit a fárasztó nap után...

Én nem tudom mi volt ezzel a leánnyal napközben, de 2 óránként evett, hol 60-at, hol 110-et és mire abbahagyta, szinte kezdhettem elölről!

Anyabebi, én attól a reklámtól rosszul vagyok :lol: annyira gáz a feje annak a kakaóbabnak és ahogy masszírozza azt a faszit...fujjjj a hideg is kiráz tőle, pedig nem vagyok homofób :lol: :lol: :lol:
Maunika sóóóóóó :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Melcsi, anyósom nem az a belegondolós fajta :roll: :roll: hanem egy kretén! De kezdek túllenni rajta, bevettem a Leszarom Tablettát és kész :D

Szerváltam pihiszéket 3000-ért, ugyan nem elektromos, de sebaj. Micimackós :D akinek ilyen "sima" pihiszéke van, nyugtasson már meg, abban is elvan a baba ugye?

Mellyek: háááát...én is fosok egy kicsit mi lesz velük...enyémek simán bedurrannak 3 óra alatt két etetés között (éjjel meg 4-5 óra alatt folyik is :roll: mit folyik, ömlik!) amikor leszívja a kiscsaj, akkor meg lelaffad (jó ez a szó :mrgreen: ) és fogalmama sincs mi lesz, ha majd átalussza az éjszakát!!! Szétdurran a mellem reggelre, a múltkor, amikor átaludta véletlenül reggel muszáj volt fejnem, mert majdnem megőrültem úgy be voltak durranva!!! De ha fejek, akkor hogy fog alkalmazkodni a mell a megváltozott szükségletekhez?! Valaki képben van ezzel?

Gratula a jó eredményekhez mindenkinek a dokinál vagy konrollon volt!!!

Screen, én ugyanígy szoptatok-eddig nem volt panasz! És elég is neki plusz ha lapos a cici, akkor is van benne tej bőven, kipróbáltam, zuhanyozáskor szopi után megnyomtam, csak úgy spriccelt :lol:

Betty, alvásproblmára nincs ötletem; túlélésre kell játszani :roll:

Buddhakörbe mi is jelentkezünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Roland mondta valamelyik nap, hogy lassan nem fog kilátni Sophie az arcpogácsái mögül :lol: hogy a tokáról ne is beszéljek :lol:
Vendég
 


mrsparis írta: akinek ilyen "sima" pihiszéke van, nyugtasson már meg, abban is elvan a baba ugye?



akkor én most megnyugtatlak jól: a simában is remekül elvan. :lol: :lol:

mindenki menjen sétálni, süt a nap, tavaszi meleg van.

Kép
screen
 
 


Köszi Screen :D
Amint Sophie felébred (mert 9 óta alszik), pelusozok, szopiztatok és már megyünk is sétálni. Most szerintem a nagy kocsival megyünk, hogy zökkenőmentesebb legyen a séta (a lengéscsillapító azért akkora kincs!!!) :D gyönyörű idő van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :wink:

Csibe, Gordon Ramsey csinált a múltkor olyat, hogy tepsiben legalul csirkemell szeletek, rajta mindenféle zöldségek, a telején pedig krumplipüré a reszelt sajt a legtetejére, be a sütőbe, azt kész! Ezt gondoltam kipróbálni, bár szerintem a husit elő kell sütni, mert a többi cucc szénné ég, mire a hús átsül...de nem tudom, hogy nekiállok-e ennek, vagy sima csirkesali lesz...
Vendég
 


Halihó!
Tegnap elszállt este amit még írtam,m lemerült ez a szar...
Most nincs idegem újraírni...

csak néhány hozzászólás...

Szilveeaa: nálunk így van kb. 2 hete: 8-8.30. fürcsi (a végére ordít a kajáért :? ) utána kaja...kb.22.00-22.30ig eszik,közben szuszizik egy keveset majd beájul...(nonstop alvás)és reggel 7.00-7.30.ébredés,vigyorgás,majd pelus csere(és ruha),majd kaja(hol sokat,hol kevesebbet,ha kevesebbet,akkor kb.másfél óra múlva újra eszik),aztán a nagy ágyban alvás ebédig(kb.11-12 óra) utána kicsit fent van,aztán felöltöztetem és levegőzés (ha jó idő van én is sétálok Vele,ha nem,akkor csak a terasz), utána kb.3órakor kaja és ébren van egész estig,néha bealszik max.20percre...
Mire Apa hazaér(6 körül) már nincs el egymagában se a pihiszékben,se mózesben,igényli a szórakoztatást KÉZBEN :shock:

Szóval nálunk így néz ki egy normális nap... :lol:

Kép
jovana
 
 


Süt a nap... 8)

Megyek sétálni... :lol:

Különben ROHADTUL elegem van,h SEHOVAsem tudok bemenni babakocsival!!!!!!!!! elvileg városban laknánk,de még postára se lehet bemenni,se henteshez,mindenhol min.3-4 lépcsőfok,keskeny bejárat!!! Hát én pedig nem hagyom kint a gyerekemet az utcán!!! ha meg alszik,nem akarom ezért felébreszteni,elvégre nem azért sétálunk,h ébren legyen!!!!! most azt csinálom,h a hordozót pattintom a vázra(de szerintem ez nem annyira kényelmes alváshoz..) és csak a vázat hagyom kint az üzletek előtt...marhajó :evil: :evil: :evil:

Na nem morgok,hanem öltözünk és húzunk....

majd jövök még...ha vkinek kellenék... :wink:

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!

Tudom rég voltam ismét, de nagyon lefoglalja napjaimat a pici... Ő sem alszik igazán napközben, most is azért csak szerintem, mert tegnap iszonyatosan kifáradhatott. Egyrész szinte egész nap ordított este 10ig, másrészt tegnap kapta meg a kéthós oltást, két darabot egy-egy combjába...
És most panaszkodnék picit, ha nem baj...
Ránkszólt tegnap a védőnő, hogy sokat hízott Kende, két hét alatt fél kilót. És hogy ez miatt ne emeljem a kajaadagját, egyen csak 130-akat napi 6 szor.
No de kérdem én??!!! Ha nem elég neki, mit csináljak? Amúgy picit sem dagi vagy ilyesmi... Erre is rákérdeztem hogy szerinte dagadt a gyerekem?? Azt mondta nem, de akkor is sok a fél kiló két hét alatt, merthogy egy hónap alatt a 600g hízás a normális.
Tehát nem vagyunk normálisak.
Kivagyok most ettől...
Ti mit csinálnátok?
Vagy a ti picitek mennyiket eszik??
Súly szerint Kende 5220g és tegnap 57cm-nek mérték, bár mi otthon 59cm-nek.

Lili

Kép
édi16
 
 


Édi: ne izgulj,mi volt,h 2 hét alatt híztunk mjdnem 600gr-ot,aztán meg volt hogy 1 hét alatt cs 150-et,és nem volt gond sok hízás...

Valaki,segítség!!!!!

Aki net közelben van megnézné nekem,h a Bp-i és pest megyei,közép-magyarországi igazgatóságnak mi a címe? azaz hova kell küldenem a kérelmeket?
Találtam egy excell tabit,de nemtom megnyitni....most mennék feladni....
Please help!!!!!

Kép
jovana
 
 


Lili, védőnő szerintem idióta :evil: Sophia 400 grammot hízott 2 hét alatt és a dokinéni direkt megdicsért minket, hogy nagyon ügyesek vagyunk :D
Kende ráadásul tápszeres, nem? Mert az én védőnőm azt mondta, hogy a tápszeres babák amúgy is többet híznak...

Jovana, ezt én is utálom, meg hogy a JÁRDÁK IS KÁTYÚSAK!!! A gyeker meg kirepül a babakocsiból a göröngyökön :evil: :evil: :evil: nkünk amiatt lett a pici babakocsi, hogy beférjek a boltokba stb., az a rohangálós kocsink, a nagy meg a sétálós...azon van szuper lengéscsillapító, terepre is jó :D csak bazi nagy :roll:
Vendég
 


jovana
1139 Budapest, Váci út 71.
1430 Budapest Pf.:3

Lili

Kép
édi16
 
 


MÁK Budapesti és Pest Megyei Regionális Igazgatósága
Központi cím
cim: 1052 Budapest, Semmelweis u. 13.
telefon: (1) 429-5300
fax: (1) 429-5344
e-mail: igazgato@bud.ahh.gov.hu
web: http://www.allamkincstar.gov.hu
Postacím
cim: 1364 Budapest, Pf.: 288.
Vendég
 


Édi,Eszti: nagyon kösziiii,ezer hála....
De most melyik cím a jó? Amit Édi írt v. Eszti féle?

Nagyon is jó a súlygyarapodásotok Édi!! Ne törődj a védőnővel!!!

Kép
jovana
 
 


Tök ritkán nyerek laptaetőt!!!! De jóóóóóó... :lol:

Kép
jovana
 
 


sziasztok!!!!!!
Kicsike köszi!!!!!!
Édi szard le a védőnőt....ők csak azt mondják ait az iskolába tanultak.......én a Barninak 170 milit adok napi 4x,5x.......
én vagyok a gyerek anyja nem pedig ő!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jovana

Én a kivastagított címre küldtem anno az anyaságihoz és a családi pótlékhoz a leveleket!

Lili

Kép
édi16
 
 


Köszi a bíztatásokat lányok!
Én is úgy vagyok vele, hogy én vagyok az anyja, szóval... Csak akkor is rosszul esett. :(

Lili

Kép
édi16
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: