Új privát üzeneted érkezett!

Nitácska, te valamit naon jól csinálsz... :lol: 8)

(amikor vendégek vannak, Teo áldott jó fiú. Mindenki azt mondja, h ilyen nyugodt babát ritkán látnak. Kezdem elhinni, DE akkor jön az iccaka.....)

Kép
screen
 
 


Hm... Hajdúszoboszló? Anyósék elvállalnának még egy babát napi néhány órára? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Üdv. Csajok!

Gyors bekukk, és csak félig olvastam vissza, de ha meg van a takarítás még visszatérek! (Most a Nagymamám sétál kint a Pantival, én meg takarítok, vasalok, mosogatok...mingyáááá'!)

Csibe, Anyabébi: Csak hozzászólás, és okulás képpen írnám, hogy mi tegnap mentünk be a Jysk-be és a felfújható akciós matrac mellett mi is vettünk ilyen fotelt (fehéret, vagy vajszínűt).
Na, és férjecském elment Anyósékhoz, olyan 20 percre, na mondom majd ÉÉNNN összeszerelem mi baj lehet, tuti nem lehet nehéz...
Szóval jól haladtam (örök "harc" van közöttünk, hogy ki tud valamit hamarabb összeszerelni, ha ilyen van.) :lol: az első fázissal a fa résszel, a csavarokat szépen beazonosítottam, összeraktam, jött a fém váz...kezemben az ollóval nagylányosan bontottam szét a ragasztást, na meg a műanyag szalagokat :shock: :shock: :lol: !!! amikre a Hajnika még gondolta is, hogy mi a szarnak kell ezt ennyire becsomagolni, majd 2 hosszabb elvágása után esett le, hogy bakker ezen ülünk, és ez nem csomagolás. Ráááá 1 percre jött haza a Rami, na mondom most mit fogok kapni..., de megértő volt mert nem cseszett le... :roll: Megoldottuk máshogy. (És engem is kibír.:D)
Na a huzat ráhúzással mi is bajlódtunk még ketten is. :wink:

Szóval csak ezt akartam gyorsan megosztani. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnalocska 2009.11.23 16:07-kor.
hajnalocska
 
 

 
 

Csibe :)

szerintem menjetek valami bababarát helyre .. pl. Kolping.
Ahova nem kell mindent cuccolni, van kiságy meg ez meg az ...

Screen :)
jól hangzik ez a Hajdúszoboszló is :)
nnna én a három kölökkel örülök ha itthon ellavírozom ... majd nyáron :)

Zanikó :)

Tamara kis tündér hogy ilyen békés!!
Éjjel mennyit alszik emellett?

Nita :)
hogyhogy csak négyszer eszik??
Tőled meg meg kell kérdeznem, hogy mennyit alszik nappal ha éjjel így nyomja :lol: :lol:

Bobó :)

a tegnapi napunk DETTÓ ugyan ilyen volt ... ultra gáz.
Ma meg ezsik alszik ... nem értem.
De kíváncsian várom hogy akkor is alszik-e éjjel ha nappal nem alszik :?:

R

Kép
zsrit
 
 


vcsibe írta:Hm... Hajdúszoboszló? Anyósék elvállalnának még egy babát napi néhány órára? :lol: :lol: :lol:


:lol: szerintem Anyósék n számú babát elvállalnak :lol: megtuugyákcsinálni :lol:

Kép
screen
 
 


Csibe akkor majd hívlak..... :lol:
Screen én csak ilyen vagyok...akármilyen hisztis babát ide adnak tuti olyan lenne mint Barni. :oops: :oops: :) :)
Zsrit azért eszik már 4x mert délelőtt hatalmasat alszik......szóval a reggeli etetéstől ami fél 8 körül van alszik egész fél 1 1 óráig.....
utána meg fél 6 körül eszik és utána meg 3/4 10 kor.....és éjjel szépen alszik....
délután meg rövidebbeket..kb 1-2 órákat alszik......ha Máté hagyja.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita , te vagy a mi Suttogónk! :wink:

Kép
screen
 
 


megint off, de annyira jóó:

"Van egy guminőm, Pamela Anderson a neve. Ha pedig nem fújom fel teljesen, akkor Medveczky Ilona."

Kép
screen
 
 


Zsrit,éjjel is alszik Tamara.Annyira,hogy a tejcsi végét nem is szívja ki....

Kép
Kép
zanikó
 
 


Screen :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita :)

Barni ultra jól nyomja akkor ...

Zanikó :)

Tamara szintén :)

Enyém gyerek ma ezt csinálta evés, 1 óra fentlét alvás ... Kizárólag és sírás nélkül ... de persze hogy persze rommá parázom magam hogy éjjel meg fent lesz...
A hülyebarom anyja szegénynek :lol:

Ma volt a dokinő és Zoé 4850 gramm és 60 centi :shock:
lepadlóztam ... persze hogy nem elég neki a dobozon írt tápszer mennyiség ...
de nem dagi szerintem inkább csak nagy úgy arányaiban
(gyanús, mert mindketten törpék vagyunk :))

Kép
zsrit
 
 


Hajnalocska, én simán összeszerelek bármit (a régi lakásban villanyt, vizet szereltem...), de amióta a Tomival együtt vagyok, max inaskodni vagyok hajlandó. :D Szóval a fotel szétvagdosása a Tomira vár. :lol: :lol: :lol: (de azért ügyi vagy... :wink: )

Screen, ez nagyon brutál vicc... én meg ráadásul vizuális alkat vagyok... elképzelem azt a guminőt... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Közben nézegetem a bababarát helyeket. Majd Tomival megdumálom, hogy anyagilag és helyileg mire gondolt... No meg mit szeretne ott csinálni. Mivel mi kirándulósak vagyunk, de ha mi átfagyunk, nem érdekes, de a babával már nagyon kell tervezni... Szóval ez inkább láblógatós üdülés lenne...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Zsrit remélem ha nagyobb lesz is ilyen gyerek lesz!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betojtok olyan oldalt találtam: http://vampiregang.com/catalog/index.php
Baba-mama-papa ruhák, de haláli mintákkal... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Megjöttünk!
1 hós adatok:
4820 gramm
57 centi


Köszi Csajok az anyósos hsz-eket, majd még Szilveeeától kérek szívlapátot :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Screen, vicc k***a jóóó! :lol:

Nita, Te párod anyja sem semmi :shock: :evil:

Csibe, én ismerem ezt az oldalt, nagyon jók!!! :D
Vendég
 


zsrit, eszti,

szééééééépen növögettek! Gratula!

csibe, bazi jó ez az oldal :lol: :lol:

Kép
screen
 
 


Hello lányok!

Anyám haza, első nap egyedül :? Nem mondom, hogy fitt vagyok és fürge...De azért délben már reggeliztem is és délután 4kor voltam pisilni, amikor az uram hazajött :roll: Tiszta Hawai :roll:

De azért nagyon élveztük a napot kettesben. Kaptam a szemem közé egy kis pisit, talpacskáját beletette a kakis pelusba, amit éppen szedtem ki alóla, de hát ezek az én hülyeségeim...a logisztika még nem az erősségünk :roll:

És tutira megint front, mert délelőtt nulla alvás...délután viszont már nyugi volt és a teraszon aludt a kisherceg 1 órát. Nem mertem ebben a hidegben tovább kint hagyni. Behoztam, levetkőztettem és aludt tovább...Most azonban apa szórakoztatja fürcsiig.

Remélem, holnap már tudok visszaolvasni is...

Puszi!

Kép
kkia
 
 


Eszti,Zsrit nagyon szépen nőnek a babáitok.Ügyesek vagytok.

Screen guminő nagyon jóóóóóóóó. Kép Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kkia nyugi majd minden megy simán.Először Én is azt hittem hű most mi lesz Anyu haza ment és nekem kell mindent megoldani.Aztán tök jól alakult minden.Mindenben belejöttem.1-hétig volt itt nálaunk segíteni,haza ment utána ráadásul jól be is lázasodtam úgy nyomtam még 1 hetet,de hidd el az a legjobb ha ketten illetve hárman vagytok a babócával.Azért ha időd engedi gyere és mesélj.Szembe pisilés nálunk is megvolt,sőt még a kaki is. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


2 órája altatok :shock: :evil: :evil: :evil:
Most letettem..................VIZSZÍNTJELZŐ BEJELZETT :evil: :evil: :evil:

MÉrem az időt, meddíg bírja....Várok....

Kkia!
Logisztika??Áhh, reflexek! ÍGy is szembefosik ha akar! :wink: :wink:

Eszti, Zsrit!
Nagyon ügyesek a babyk! Mekkorák lettek!!!

Eszti!
Anyósal ne is foglalkozz!!!!! MAjd rájön a saját hülyeségére! Nekem az anyám ilyen mint a te anyósod. Nem fogja fel, hogy félek a H1N1től, ezért ő inkább úgy döntött nem is jön hozzánk :shock: :shock: :shock:
Én ezt a "banyakorra"(változókor) írom, mert ennyire nem volt hisztis!Mindenen megsértődik.
Vendég
 


Paris sajna pokol szó szerint az életünk mellette.....a mostani szemétsége.hogy a számlákat nem tudja fizetni de oda se adja..kb 2 napja elkapott az ideg és elküldtem a jó kurva anyukájába........most párom elvette a 2 havi villanyszámlát,....illetve felszólítást!!!!!!!!!
remélem még nem késő befizetnünk!!?

szép súlya van kis Sophinak!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na, megvolt a csípő projekt: tekergetés, koponya, pocak és csípő uh... Minden szuper, Szonja csak módjával méltatlankodott és mérges buddha fejjel méregette a dokinőt... Szuper volt ez a Budai Gerincközpont, nekem megért öt ropit, hogy húsz perc alatt végeztünk és nem kellett szívni fél napig üvöltő gyerekek között...

Zanikó
Ez tényleg döbbenet, hogy mennyire hasonló a két csajszi! Nálunk ugyanez: szopi után egy órát szórakoztatni kell, majd nyafizik és akkor alvás két órát, de egyet biztos!

Till, Csibe
Nálunk két napja van orrdugulás és gőzöm sincs, hogy mitől. Most porszívóztam, de nem sok minden jött… Ha rájöttök mi ez, tájékoztassatok engem is lécci!

Screen
Kiváncsi lennék, hogy ha elhagynád az infacol-t és a gripe watert, nem ugyanez lenne-e a helyzet, mint most… Sztem egy idő után rááll a kis gyomruk a földi létre és működik szuperül minden. Én pl. volt, hogy muszájból megetettem másfél óra múlva és semmi baja nem lett, pedig általában erre mondják, hogy a gyomorfájás okozója…

Wellness és szopi együtt nekem is kérdés... úgy szaunáznék pl.,de parázok (mirt pont ezen ne paráznék??? :roll: ), hogy nem lesz tejem, mert az az aztán kihajtja a vizet az emberből...

Anyabébi
Zseni a fotó! Köldök: nekem is volt így, de csak kitöröltem egy alkolholos fülpiszkálóval, aztán hellóka...

Char
Onnan tudom, hogy üres a cickó, hogy nyomkodom veszettül és ha már totál laffadt és semmi nem jön belőle, akkor kiteszem a kiürült táblát… :lol:

Esztikém
Szívlapát megy!!! Ha nem gond, akkor egy XL-est küldök…

Zsrit, Eszti
Basszus, akkor a kis Tokahontaszom nem is annyira dagesz! Most hét hetesen 5100 g… Ti is jól belehúztatok!!!

Kép
szilveeaa
 
 


mindig akkor jövök, amikor már mindenki lelécelt...
És Till is Dr. House-t néz...
:cry:

Kép
szilveeaa
 
 


na most nézem, hogy hirtelen meg 8 hetesek lettünk a vonalzó szerint... múlt héten még csak 6 volt... ha így haladunk januárban Szonja iskolába megy :D

Kép
szilveeaa
 
 


Bekukk,

életjel :P Átlósan átfutottam, amit írtatok, holnap jövök írogatni is, most csak ennyi futotta :roll: :P


Szilveeaa,
sajna House már elfogyott...de úgyis csak csukott szemhéj mögül tudnám nézni, úgy kivagyok :x :lol:

Álomkóros brigád, joccakát - kevésbé virrasztósat! :P

tillidian
 
 


Vcsibe, menjetek kolpingolni! Gyerekkel a legjobb!

Eszti, nagyon sajnálom, hogy ilyen anyósoddal a kapcsolatotok, remélem magához nyúl (lehet egyébként, hogy tényleg az hiányzik neki, vagy valaki más nyúljon hozzá).

Zsrit, nem csodálom, hogy Zoé nem sokat alszik, hogy is aludna szegény! Hiszen állandóan ennie kell, hogy ilyen szép nagyra és nagyot nőjön.

Nálunk tegnap délután-este volt "nyűgösködés". Azért idézőjelben, mert nem volt komoly, csak önmagához képest volt nyűgi Bene. Egyszerűen nem akart elaludni, sehogy sem volt jó szegénynek. Cicizett, félig beájult, testhelyzetváltoztatás, szemei kipattantak, nyüszögés, ringatás, sétálás. Éhes már nem lehet, gondoltam én, aztán amikor újra cici közelébe ért, megint bepakolt egy emberes adagot, én meg csak néztem. Ezután kezdődött minden elölről. Mondtam, hogy most már biztos nem éhes, így Férjem ujját kezdte el lelkesen rágni (cumi persze túl puha lehetett), heves nyálzás közben. Tudtuk is rögtön, hogy biztos fogzik 8) 8) 8) . Férjem elő is kerített egy rágókát, mondta, hogy sterilizálja, én is, hogy ne tegye be a mikróhullámú sterilizálóba, inkább a forralásos módszer, mert hátha rágóka nem szereti a mikrót. Férjem persze van olyan tehetség, még így a harmadik gyereknél is, mint fent említett apuka (D-vit) és betette a mikróba. Hát persze, hogy igazam lett (úúúúútálom, ha igazam van, mindig csak ilyen helyzetekben) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: . Ekkor elérkezett az éjfél, Férjem kidőlt. Gondoltam még egy próbát teszek a cicivel, aztán Bene megy a csüccsbe, én meg lelkesen hajtogatok majd, néha ringatom,néha aerobikozok Benével a vállamom (attól általában bealszik). Na megvolt a cicizés, amikor is megint úgy evett, mintha fél napja éhezne és szerencsére elaludt.
Nekem ebből a műfajból elég volt ez az 5-6 óra, úgyhogy emelem kalapom azok előtt, akik egész nap így nyomják!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Csibe: menjetek mindenképpen! mindkettőtöknek szüksége van egy kis levegőváltozásra. Most még nem fontos szerintem, hogy bababarát legyen a hely. Mi anno a fiamat közénk tettük és úgy aludt: és ettől a néhány naptól nem szokott át a mi ágyunkba! A fürdést meg úgy oldottuk meg, hogy beálltam vele a tus alá. Kis leleményességgel minden áthidalható. :D Mi is megyünk a két ünnep között, nem akarok tovább itthon ülni bezárva. :roll: Szerintem ha tartjátok a napirendjét, akkor nem lehet semmi nyűglődés. Most még úgyis az a fontos neki, hogy ANYA ott legyen vele.

Anyabebi: köldök vérzése ilyenkor még előfordul.

Eszti: anyósod nem kicsit f@szkalap. Örülj, hogy a férjed melletted áll ki. Ha nem érti meg, hogy ekkora gyereket nem akartok végigvonszolni az országon, akkor no comment. MOndjuk nem értem, hogy lehetnek ennyire rugalmatlanok, egyszer ők is beülhetnek a kocsiba és mehetnek hozzátok látogatóba. Ezt annyira utálom, amikor csak azon a jogon, hogy ők a szülők, elvárják, hogy mindig a gyerek hívja őket, a gyerek menjen hozzájuk. Nálunk is volt háború mire belátták, hogy nekik is ugyanakkora távolság a mi lakásunk, mint nekünk az övék valamint a telefon felemelése nem kerül extra izomterhelésbe.
:roll: Mára viszont már rendeződött ez a fajta szülői hiszti. 8) Szóval kitartás!

Kép
Kép
tündér09
 
 


Ja, és a karácsonyi ajándékok jelentős részét tegnap sikerült megvennem! :D :D :D :D Hurrá! Remélhetőleg így elmarad a tömegben való tülekedés idén. 8)

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tündér!
Gratula! Nagyon előrelátó vagy!

Szörcsi, orrfolyás
Nekünk a védőnéni Fliumar-t ajánlotta, bevált ;) Nem szörcsög és könnyebben veszi a levegőt.

Nagyon szépen növögetnek a babák. Mi még a 4kg-re gyúrunk, de hamarosan meglesz ;)
pocok001
 
 


hello Csajszik,

közepes minősítésű éjszakán vagyunk túl.
Datolya, nálunk is újabb cicirekerülésért szólt a tamtam 1,5 óra után... Mondom, ám legyen..
Aztán végül a nagyágyban landolt :oops:

Este megyek nőgyógyihoz kontrollra, remélem utána hivatalosan is leakaszthatom az 'exit only' táblát a lábam közül :lol:

Kkia,
ügyes vaaaaaagy.
Én mára azt találtam ki, h kenguru rakom és elmegyünk pénzt kivenni meg a gyerekdokihoz, ha a szeme nem javult mára sem. (még nem néztem világosban)
De akkor a kenguruból ki kell venni a szűkítőt, h beleférjen anorákostul, ugye? Ez érdekes mutatvány lesz. Kicsit izgulok :lol:

szilveeaa,
én is gondoltam, h hagyom ezeket a csodaszereket a francba. Mondjuk az Infacol el is fogyott, úgyhogy azt egyszerű lesz nemadni :lol:

újabb kérdés: milyen alakformálást lehet űzni, amitől nem apad el/ lesz izomláza az az embernek? Spinning mondjuk?

Kép
screen
 
 


tündér,
de ügyi vagy!
én még semmi. De ma, ha a kenguru bejön, akkor elsétálok megrendelni egy képet. 8)

Kép
screen
 
 


Köszi szépen mindenkinek a hsz-eket a problémámhoz. Megnézünk egy-két helyet és majd eldöntjük, hogy egyáltalán tetszenek-e.
Tündérnek igaza van, hogy ilyen pici babával nem kell sok dolog (bár egy kádnak örülnék). Csak az lenne a lényeg, hogy legyen bőven beltéri program is. Mert sokat nem lehetünk hidegben, kirándulni (már csak a szoptatás miatt sem). Viszont nem is szeretnénk egész nap a szobában kuksolni.
Erősen hajlok az egynapos kiruccanások felé, pl Gödöllő, Szentendre.
És itthon csinálok a Tominak és nekem wellness napokat. Pedikűr, manikűr, kozmetika simán. Szauna: jó sok forró vizet engedek a kádba és a szélére ülök. Jakuzzi: előző este babsólet lesz a vacsi. :lol:

Tyű, karácsonyi ajándékok??? ajaj...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Nita :)
és Zanikó meg Szilveaa :)

nem tudnátok segíteni hogy kell ilyen ügyesen beállítani egy bébit??

Igaz hogy nekem a harmadik de olyan béna vagyok mintha első lenne ...

Szóval az a bajom, hogy nekem kajával egütt bír ki kb. 1 órát ébren ... és ez a "játszás" szórakoztatás is nagyon döcögős ... egyszerűen nem érdekli nagyon semmmi még rajtam kívül, tehát nem nagyon tudom ezt megvalósítani amit írtatok ...
Plusz Nita nagyon érdekelne hogy van-e valami ötleted hogy arra szoktassam, hogy néha le legyen téve, de nem úgy hogy ott hagyom üvölteni ...
Illetve bárki más véleménye is nagyon érdekelne!

Tilli :) kitartás

Eszti :)
gratula az egy hós szuper méretekhez :)

Datolya :)
nem is tudom, hogy bírod!!!
sok sok sok ++++++++++++++++++++++ Neked :)

ja a tegnapi egész napos alvásból nálunk is az lett hogy hajnal 4-kor kisasszony úgy gondolta reggel van :roll: két órámba tellt de meggyőztem hogy NEM :lol:

Kép
zsrit
 
 


Rita és mire letelt a két óra, tényleg reggel lett :lol: :lol: :lol:

Én csajomnál úgy néz ki beállt a rend; 23-kor alvás, fél 4-kor evés, pelusozás, alvás fél 8-ig. Így nyomjuk általában. Nem panaszkodom.

Szilveeea, hát Szonja nem dagesz egyáltalán! Szeintem 1 hét és meghaladjuk az 5 kilót, mondjuk Sophia 40 gramm híján 4-gyel született! :D
Szívlapátot köszönöm, jöhet abből XXL-es is :lol: tegnap beszéltünk skype-on Roli öccsével, Neki meg már azt mondta a hülye barom anyósom, hogy azért viselkedett hülyén, amikor ott voltunk, mert neki új ez a helyzet, hogy unokája van :roll: úgyhogy napról-napra változik az indok :roll: de ezt neki: Kép
meg ezt:
Kép
meg ezt:
Kép
plusz a szívlapáttal szétküddddeni a fejét :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kkia, csak ügyesen!!! Én mondjuk ezért nem akartam 24 órás segítséget anya részéről, nehogy hozzászokjam a jóhoz :D így marhára tudok örülni, ha csak eljönnek és hoz 2-3 napra kaját és nem kell főznöm :P vasárnap óta pl. így dőzsölök és csak holnap kell főznöm, de kitaláltam valami jó kis rakott csirkemelles témát, amit csak összedobok, be a sütőbe, aztán annyi!
Vendég
 


Eszti,

én is még a 'pakkból' élek. Sztem én még holnap is. :lol: :lol:
Süti meg annyi van.... tejóóég. :lol:

Akartam írni, h Teo kábé 2-3 napja rászokott arra, h az egész öklét próbálja a szájába tömni. Nem éhes, ezt is teszteltem, csak úgy... :roll:

Kép
screen
 
 


Tündér, nagyon ügyes vagy, hogy már beszerezted a karácsonyi ajándékokat!

Screen, hát igen, Benedek is cicizni akart, csak hülye anyja nehezen jött rá, ráadásul úgy gondolta tudja mennyi a gyereke kajaigénye.
Este megyek nőgyógyihoz kontrollra, remélem utána hivatalosan is leakaszthatom az 'exit only' táblát a lábam közül
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsrit, köszi a +++++++++++++-okat! Bár a műsoros est-éj után csak 5.45-kor kelt Bene. És ez már a második éjszakánk volt, amikor nem 1.30.-4.30-ig volt fenn, keresztbe téve az éjszakának, hanem letudta előre. Azért ez így már jobb.

Kkia, Kicsike, sok sikert a segítség nélküli léthez! Ilyenkor értékel az ember lánya igazán egy nyugodt pisilést, szendvicset és zuhanyt!

Tegnap az oviban ki volt írva, hogy bélgiliszta fertőzés fordult elő néhány gyereknél, figyelje mindenki a sajátját! Mivel két csoport használ közösen egy-egy vizes blokkot és ugyanígy jól el is vannak különítve egymástól a csoportok a Férjem reggel megkérdezte az óvó nénit, hogy a fiamék csoportjában vagy a mellettük lévőben fordult-e elő fertőzés. Az óvó néni nem tudott vagy akart válaszolni, így rám marad a feladat, hogy kigyötörjek egy érdemi választ a délutános óvó néniből. Mert ugye másképp figyel az ember, ha közeli a dolog. Lehet, hogy akkor pár-hétig nem megy Ákos oviba, mert azt olvastam, hogy sajnos a sima szappanos kézmosás nem megoldás és hogy pár hetes cscsemő is fertőződhet, a két gyerek teljes szeparációját pedig nem tudom megoldani.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Jó reggelt!

Siralmas éjszakám volt. Elromlott ez a gyerek, lehet visszaviszem kicserélni :cry: . Este 10 kor gondoltam lepunnyadok és akkor alszunk egy jót. Aha, gondoltam: gyerekecske fél 11-től fél 3-ig mint a fába szorult féreg üvöltött. Gondolkodtam rajta hátha szellőzni akar, megmutatom neki a negyedik emeleti magasságot :oops: . Aztán erőt vettem és a mosogatóba kapaszkodva (nehogy eldőljek) riszáltam a valagát. Persze mire az apja hajnalban hazaért addigra kuss volt, pedig ráhúztam volna a fejére :mrgreen: .
Most éppen a hattyúk tavának egyik áriáját adja elő a lelkem, de szerintem csak magát szórakoztatja vele mert néha elhallgat és fülel történik e valami. :lol: , najó felveszem kicsit bár elég sértődötten méreget.
Mindjárt kimegyünk a levegőre, hátha az jobban esik neki mint én :lol:, csak előbb le kéne vennem a hálóinget.

bakker jött a postás, szép látvány lehetek :lol:
anyabebi
 
 


Datolya basszus ez nagyon gáz :evil:
honnan látszik a bélgiliszta??

Kép
zsrit
 
 


Anyabébi, sajnálom a műsoros éjszakát! Remélem napközben tudsz egy keveset aludni!

Zsrit: viszkető végbélnyílás, székletben 0,5-1.5 cm fehéres cérnaszerű izék, esetleg végbélnyílás körül petécskék. Szerintem is gáz, ráadásul, mivel szappan nem hozza le és meg sem öli petécskéket, ezért bármelyik játék, használati tárgy tele lehet velük és ezek a szívós jószágok, akár heteket is életképesek maradnak így és szájon át bejutva a tápcsatornába már szaporodnak is. Ákos pedig szopja az ujját, ha fáradt. Remélem megússzuk. Állítólag a másik két közeli oviban sok a fertőzött gyerek.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya: ez a bélgiliszta duuuuuurva..

Kép
screen
 
 


Datolya, szívlapátot a bélgilisztának is :twisted: :twisted: :twisted:

Anyabebi, sajnálom a szar éjszakát, de ennek ellenére a humorérzéked a régi :D én legalábbis szétröhögöm magama hsz-eiden :lol: bocs
Vendég
 


Anyabébi próbálj meg napközben kicsit pihizni.A humorérzéked valóban nagyszerű.méghogy kicseréled a gyereket :D :!: Ez nagyon jó,és a többi is tetszik.

Bélgiliszta nagyon kemény remélem Ákos nem kapta el.Én sem vinném oviba az tuti.

Eszti anyóspajtáson már ne hergeld magad.Úgy látom mindenkinek van a családban ilyen idióta.Nekem is akad sajnos.Kössük össze őket és dobjuk a Dunába!!!!Mit szóltok?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Screen abból a sok sütiből dobjál Nekem is légyszi.

Fél 3 -ra megyünk ma neurológiára,az Ilka utcába.Szerintem semmi gáz nincs,de hogy mindenki nyugodt legyen elmegyünk.Ezt még a kórházba kérték mikor 1-hetes volt Martinkám és 2200g.Ahoz képest nagyon szépen feklődik és ügyesen mozog tartja a fejét stb.Korházban azt mondták,hogy gyenge a nyaki és háti izomzata azért kell mennünk.Ha gyenge lenne akkor a fejét sem tudná tartani szerintem.Na de nem kezdem Magam felidegesíteni inkább elmegyünk.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike, vagy lőjük a Holdra...az biztosabb!
Vendég
 


Sztercsi!!! SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!!!

Nem tudom Liza mekkora pelust hord, de ha még 1-est, akkor fel tudok ajánlani 1-1 majdnem egész csomag Rossmann-os és TESCO-s pelust (2-5 kilós), hátha Nektek bejön...mi már kinőttük így nem tudjuk elhasználni. Egy próbát megér. Ha valahol tudunk talizni, vagy jártok a városban és elugrotok érte, nagyon szívesen odaadom!
Vendég
 


kicsike,

nem lesz semmi gond.
Érdekes, h nekünk is kellett fejlődésneurológiára menni, de nekünk az Istvánban a Margit kórházat jelölték meg.

Sacher-torta jó lesz? :wink:

Kép
screen
 
 


Hello lányok!

Süt a nap!!!! És már megjártuk a falut. Elmentünk ebédért. Két bácsit, akik éppen a konyha előtt beszélgettek, kértem meg, hogy az egyikük kihozná-e az éthordónkat, mire ők: inkább hadd vigyázzanak a picire ők :shock: Berohantam, kirohantam 22 másodperc alatt, gyerek békésen aludt, bácsik meg könnyes szemmel fogták a babakocsit, de komolyan, mindketten fogták, el ne guruljon vagy el ne lopják! :lol: :lol: :lol: Teljesen meghatódtam! Majd megkérdezték, hogy hány hónapos. Az egyik 3-ra, a másik 2-re tippelt...Mondom, 3 hetes...alig hitték :D

Tegnap volt dokinéni, Kristóf 3580 gramm és kell az rohadt tápszer sajna...végignézte a méricskélős listámat és közölte, hogy majdnem három hetesen már a születési súlyát vissza kéne szednie, tehát pótoljak, mert ez a tejci nem elég. De nem adom fel és nem kesergek ezen! Még van három hetem szaporítani a tejcit, állítólag 6 hétig növelhető a mennyisége.

Lányok, köszi a szurkolást logisztika ügyben. Ma már sokkal ügyesebbek voltunk. Ja és a 6 órás evés után együtt aludtunk 10ig!!!!! Na jó, én inkább csak 10 perceket aludtam, de azért vízszintben voltam...

Ma állítólag hamar hazajön az uram és akkor visszaolvasok :roll:

Jók legyetek!

Kép
kkia
 
 


Helló csajok!

Kicsit kiszellőztem, meg persze vásároltam a barinőm bőszen őrizte a gyereket (séta közben) úgyhogy mégcsak futni sem kellett. Vettem végre hajfestéket is :).

Örülök lányok, hogy vidám reggeleket szerzek nektek, megmondom őszintén néha énis röhögök magamon. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Esztike ezt :arrow: Kép találtam kotorászás közben, elküldöm az anyósodnak :mrgreen: nekem van még belőle :mrgreen:

Jóllakott, ciciperverz gyerekem :)
Kép Kép
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: