Új privát üzeneted érkezett!

Röpcsike, a lombiknál mindkét petefészekben sok tüsző érik. Aszem nekem 6-6 érett meg. De vannak üres tüszők is, vagy éretlenek, nem is tudom. És a 12-ből 9-et tudtak leszívni.
A 9-ből 8 megtermékenyült, tehát amiket leszívtak, mind érettek és erősek voltak.)
Vendég
 


Jaj, ezer bocsi a laptetőért!
Szeretettel átruházom Rátok a laptetőt, hozzon szerencsét a babásodni vágyó topictársaimnak és gyönyörű, egészséges kisbabákat!!!!
Vendég
 


Szia Twist!
Nekem most még csak a deca van, a petefészkek leállításánál tartok, stimut még nem szúrok!
Vendég
 

 
 

Oksi Röpcsi, de valaki kérdezte, hogy majd melyik petefészekben fognak érni a tüszők, vagy ilyesmit. Arra próbáltam válaszolni:)
Vendég
 


Drága Twist, nagyon aranyos van! :D Szívesen megosztom veled a rám eső, átruházott laptetőm felét, hogy ne csak Nekem hozzon szerencsét a lombikprogramkor, babásodáskor, egészséges baby születésekor stb., hanem Neked is hozzon sok-sok szerencsét a még hátralevő kismamás idődre és Dorka problémamentes megszületésére :!: :D :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma megint szívtam........ :evil:
Na a lényeg,bal oldalon 2 szép nagy tüszőm van Kép holnap reggel 10-kor kell beadni a repesztő szurit.... :wink: aztmondta Urbi,hogy ma és szerdán kell együtlennünk.. :oops: :lol: húúú csajok remélem sikerűlni fog...
Dec.6-án kell megjönnie pont mikuláskor.... :?
Röpcsike, nagyon köszönöm :!: :lol: :lol: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok csajok!
twist
Sajnálom,hogy elmegy a párod.De bizti itthon lesz ha megindul
a szülés.Nem lesz semmi gon ne aggódj.Megértelek,én is
mindenképp azt szeretném ha a párom is velem lenne,mert
ő a kettőnk babája.
Adri
Nagyon sajnálom a mai napodat.És végülis mikor kerültél sorra?
röpcsi,mary
Nem teljesen jött meg,mert még csak barnás valami van.
Lehet megint barnázik és meg sem jön.Hát ha csütörtökön
is magas lesz az ösztradiol akkor nagyon szomorú leszek.
Már megint aggódom.
Én nem vagyok sírós a decatól csak ha valami olyan van
mint pl a minap,hogy anyukám lebetegedett akkor sírtam.
De én egyébként is ilyen vagyok úgyhogy észre sem veszem.
krisztike54
 
 


röpcsi
örülök,hogy sikerült elintézni a rákszűrésedet. :D
krisztike54
 
 


Badró, tévedsz! Mikuláskor lesz az, hogy NEM kell megjönnie :lol: . drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist:)
Végigolvastam ma a blogod, és én is el kezdtem a sajátom, már ha egyáltalán lesz, aki olvassa :lol:
Na, de nem is ez a lényeg.
Az iwiw-vel nem akartam tolakodónak tűnni, ne haragudj!csak gondoltam, ha fent vagy, bejelölnélek,ahogyan Mmzsót is, ha olvassa,és fent van.
Adri,
sajnálom!
Krisztike:)
nyugi,ne keseredj el!
Hát...belegondoltam abba, amibe nem szabad,tudom...Karácsony előtt tesztelhetünk, ha minden jól megy;és ha nem sikerül...milyen ünnepünk lesz...
Na, nem rontom a hangulatot...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:34-kor.

mary80
 
 


Adri jó pihenést mára, igazán megérdemled :!: :wink:
Nagyon szívesen, örülök, hogy segíthettem :!: :wink:
Mennyibe került aztán a fecskendő cucc :?:

Kriszti
Óóó, de sajnálom, mi baja van Anyukádnak :!: :?: :(
Jobbulást kívánok neki :!: :D
Te, hogy vagy, fáj még a kezed? Párod, hogy van?
Kriszti, ugyan már aggódás ide v. oda mi vagyunk a "depressziós" (bermuda) háromszög: Te aggódsz, Mary meg én sírunk! Kép

Babaimadó, de jó, hogy jelentkeztél!!! Mi újság, hogy vagy?
Vendég
 


Röpcsi:)
Szívemből szóltál:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:34-kor.

mary80
 
 


Ha elveszettnek érezzük magunkat majd szólunk egymásnak, ok?!:lol:
Vendég
 


Rendben:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:34-kor.

mary80
 
 


Komolyra fordítva a szót, szerintem nagyon viseljük a dolgokat :!: :wink: Aggódni mindig fogunk valamiért, akkoris ha a babáért küzdünk, akkor is ha várandósak leszünk már vele v. velük és akkor is ha megszületik. Sírni pedig szintén mindig sírni fogunk, mert a hormonok dolgoznak bennünk, felkészül a szervezetünk a babára, ha kismamák leszünk, akkor meg azért mert a szívünk alatt hordhatjuk Őt, őket és ha megszületnek akkor pedig az érkezésünk, meglétük miatt fogunk sírni :!: :oops: :cry:
Vendég
 


Upsz, nagyon jól viseljük........bocsi :!: :oops:
Vendég
 


Röpcsi, aranyos vagy! Olvasgatlak titeket. Csak eddig nem nagyon szóltam :lol: :lol: , de itt vagyok és drukkolok ám!

Én jól vagyok, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Adri,
nagyon örülök a jó híreidnek!hajrá!Végül mikor kerültél sorra?

Jó volt veletek találkozni,Lányok!csütörtökön 8-ra megyek vérvételre.Szerintem megint szoknyában.Ha Murber megvizsgál,jobb szeretem a szoknyát...
Reggel voltam laboron,EKG-n,és a Fostimont is beadta a háziorvos asszisztensnője.Holnap serológiára megyünk reggel.Megy minden,mint a karikacsapás.
Vendég
 


Sziasztok!

ja,igen fél 10-kor értem oda.... 1óra helyett 2-re jött Urbi és fél 4-kor mentem be..... :evil: 6-ra értem haza...... :evil: :x
babaimádo,hát igen akkor nem kéne megjönnie...... :roll: :wink:
mmzso, én is most indulok beadatni a Choragont 10-kor kell..... :lol: és holnaptól akció...... :oops: :lol:
Csütörtökön megint tali lesz nektek a klinikán.......mindenkinek Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


röpcsi
Köszi jól vagyok már a kezem is alakul.Még fáj de már sokkal
jobb.Párom már mától dolgozik,úgyhogy ő is jobban van.
Anyukám meg elkapta az influenzát,de elküldte a doki a tödőgondozóba mert sípol a tüdeje stb...
Úgyhogy ezért aggódom nagyon.Ma ott van.Remélem nem lesz
semmi baj.Nagyon bízom benne.
Csütörtökön leszünk egy csomóan a klinikán?????
Jaj de jó :D :D Örülök nagyon.
Ténleg mi vagyunk a bermuda háromszög. :D
adri
Nem semmi ennyit ültél a klinikán.
mary
Csak arra próbálj gondolni,hogy sikerülni fog.
Képzeld ma megjött rendesen.Remélem csütörtökön rendben lesz
minden.Te érted hogy miért nem számít,hogy megjön-e vagy sem?
Van ennek valamilyen magyarázata?
krisztike54
 
 


twist
Mostmár elkezdem én is majd olvasni a blogodat.Kíváncsi
vagyok,biztos tök jó.Az a baj én nem szeretek olvasni,és
nehezen veszem rá magam az olvasásra.pedig tök jó dolog.
krisztike54
 
 


meg van a beadás.... :lol:
szerintetek mikor repednek meg a tüszőcskéim :?:
mert nemnagyon találok aChoragonról semit....azt írják 24 és 36 óra.... :roll:
Krisz, nem lesz semmi baj anyukáddal :!: :!: és végre megjött neked....hány napra :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Értem Kriszti!
Örülök, hogy jobban vagy Te is és a párod is! :D
Szorítok, hogy Anyukádnál minden rendben legye! :wink:
De jóóó, megjött, ez klassz! :D
Én most péntekre várom a mikimet, akkor leszek a 30. napon és akkor meg is szokott jönni, de lehet, hogy most a múltheti lombikért való izgulásom, drukkolásom miatt v. a deca miatt most v. egy, két nappal később fog csak megjönni! :roll: Kíváncsi leszek! :roll:
Kriszti neked azért mert nem volt jó a vérvétel eredményed Urbi azért megvizsgált uh-al, ugye? Bocsi nem emlékszem! :oops:
Vendég
 


Adri Gratulálok a szuri beadáshoz :!: :wink:
Én is úgy tudom, hogy 24 óra 36 óra tüszőrepedés.
Az egyik alapkezelésemkor reggel 8 órakor kell beadatnom a Choragont és nekem másnap estére volt olyan érzésem, hogy hat a gyógyszer, mert iszonyúan elkezdett fájni az alhasam!:( De persze van olyan, hogy nem fáj.
Vendég
 


Mary tegnap szerintem tiszta káosz volt az agyam, mert most esik le, hogy Neked már sikerült egy lombikprogram igaz? Abból sikerültek az ikrek!
Vendég
 


Bocsi, visszaolvastam meg felmentem az iwiw-re, félreértettem a dolgot. :oops: Úgy látszik a tegnapi káoszba jobban gondolkodtam mint most. :(
Egy oldallal előrébb a válaszodat olvastam, de a kép alatti szöveg kiment a fejemből! Habár ha úgy vesszük nagyon szép félreértés, ami hamarosan valóra válik és Te leszel majd fent a saját picikéiddel! :wink:

Ma mmzsó megy a klinikára, holnap meg azthiszem csak Ditke! :roll:

Csütörtökön reggel ott leszek az ARON! :D
Vendég
 


Csajok, bocsi, most már itt vagyok:)
Röpcsi:)
Semmi gond, vhol az enyémek is, hisz tegnap is vigyáztam rájuk, és a "kezem alatt" fejlődtek:)
A próféta szóljon Belőled!és ezt kívánom Neked is, és minden babásodni vágyó sorstársunknak!
Na, mára is meg volt a napi sírásadag:((

Kriszti:)
Az előbb beszéltem Annával, és azt mondta, h. ha csúszik pár napot, az még nem baj, de ha nem jön meg, akkor más hormonok is felborultak a szervezetben, és az nem jó:(
Tudod, ezért írtam, a túl nőből vagyunk, és a jelek szerint működik Nálad is, tehát megjött!és ez jó!

Mmzsó:)
Téged megtalállak iwiw-en?Nem akarok tolakodó lenni, félre ne értsd!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:35-kor.

mary80
 
 


mary80 én is fennt vagyok...jelöljbe :lol:
írok privit!

Kép
Adri
badró1
 
 


Mary
Biztos hamarosan így lesz :!: :D :wink:
Én még ma nem érzékenyültem el. :roll:

Tudom nem nekem írtad, de.....
A mensi csúszással én is számolok, de remélem, hogy a mindig rendesen jelentkező mensim most nem hagy cserben és nem fordul most először elő az, hogy meg se jön! :roll: Szerintem ez nálam kizárt :!:
Vendég
 


Bejelöltelek Benneteket, Mmzsó és Adri:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:35-kor.

mary80
 
 


mary80, tök jól állt a szőke haj neked :!: :lol:
és szépek vagytok a pároddal...... :lol:
mmzsó,küldem privit.... :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri:)
Köszi, szerettem is:)
De hát ugye a lombik...
Köszi szépen, Ti is:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:36-kor.

mary80
 
 


Hogy érted, hogy a lombik? Akkor nem ajánlják a hajfestést?

Adri érzel valamit, fájt amikor beadta Anyud?
Vendég
 


Röpcsi:)
Terhesség alatt sem ajánlatos, csak a színező, a festés nem igazán.De ha az ember mindenáron akarja, akkor az 1. trimesztert ajánlatos kivárni, s aztán lehet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:36-kor.

mary80
 
 


röpcsi
Nem vizsgál meg ultrahanggal a doki.Csak a véreredményt
mondta.
adry
37 napra jött me most.
mary
Akkor jó hogy megjött?Ha nem jött volna meg az nem is lett
volna jó.Akkor a Katiék miért mondják hogy tök mindeggy
megjön-e vagy sem.Nem értem.
krisztike54
 
 


mary
lombik alatt sem lehet festeni?Csak azért mert nekem holnap
lesz festés.Terhesség alatt tudom hogy nem,de llombik alatt miért
nem lehet?
krisztike54
 
 


Egyébként nekem sosem volt rendszeres a mensim.
Volt olyan hogy majdnem 3 hónapig meg sem jött.
Csak gyógyszerrel.Úgyhogy nálam minden előfordulhat.
De akkor nagyon örülök hogy megjött.
krisztike54
 
 


Röpcsike, ugy érzem mint tegnap is a pét....nem érzem jobban..
nem anyu adta be nem merte...a körzetihez mentem és az aszisztens adta be... :lol: nem fájt csak kicsit csípett :?
szerintetek ma lehetünk együtt vagy csak holnaptól akciózzunk :?: :roll: :lol: :wink:
ma van a párom szülinapja 30 éves.... :lol: :oops: gondoltam üneplünk..... :lol: :oops:

Kép
Adri
badró1
 
 


Kriszti:)
Fesd be, ha gondolod, én is gondolkoztam rajta egyébként.Csak parás vagyok, és én már nem merem.Tudod, gyógyszert sem mertem bevenni, pedig napok óta piszokul fáj a fejem.:(
Katiékat nem tudom, ezt nekem Anna mondta.Bízom benne.
Adri:)
Ünnepeljetek:)
Megy a drukk:)Nem azt mondta Urbi, h. holnap legyetek együtt?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:36-kor.

mary80
 
 


Adri
Szerintem tartsd be amit Urbancsek mondott és akkor legyetek csak együtt amikorra Ő mondta! :D Az a legbiztosabb! :wink:
De mondok még valamit ma ugye nem lehettek együtt, ugye? Akkor szerintem várjátok meg az éjfélt és utána 5 perccel már másnap van, amikor meg már együtt lehet lenni.
Vendég
 


mary
a fejedre nyugodtan vehetsz be gyógyszert.Én is vettem
már egy jó párszor mióta szúrom magam.Algopyrynt.
Azt néha lehet terhesség alatt is.
Nem mondta az Anna miért nem lehet lombik alatt hajat
festeni?Akkor még nincs baba.
krisztike54
 
 


Figyelj, Anna a mensest mondta, a hajfestést nem!az az én parám!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:36-kor.

mary80
 
 


Mi lesz ha befestem?Változhat a hormoneredményem?
Vagy miért?Nem értem.Magyarázd már meg légyszi.
Mert a terhesség alatt a baba miatt nem lehet.De nekünk
még nincs baba.
Bocsi hogy így faggatlak,de kíváncsi vagyok.
krisztike54
 
 


mary
Tudom hogy a hajfestést
krisztike54
 
 


tudom hogy nem bocsi.Rosszul írtam
krisztike54
 
 


Na már belebonyolódtam.
krisztike54
 
 


Szóval te miért parázol a hajfestéstől?
krisztike54
 
 


gondolod lehet összefüggés a hormon és a baba között?
krisztike54
 
 


az Urbi azt mondta tegnap legyünk és szerdán....
de tegnap nem voltunk....fáradt volt és álmos..... :cry:
hát nem tudom mi legyen..... akkor lehet csak holnaptól.... :roll: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


jaj már olyan hülyeségeket írok.Gondolod lehet a festék
és a lombik között összefüggés?
Bocsi
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?