Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Nekem megvolt a mai napi alvás adagom,10-12ig. Elvileg 3.15-től meg 5-től tanítok.
Apa nem tudott kajálni ebédszünetben mert dolga volt, úgyhogy még leugrok, neki is viszek kaját előtte.

Brizo
Hát ez bizony már baba hcg. Gratulálok!!! :D

Kis
Én is sütök még ma...van egy csomó alapanyag amit el kell használnom.

Puszi
Maca vibe...de ez perui tán :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


Brizo
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Hát nem sokat írtatok...már megint én vagyok... :?

Nekem meg már elegem volt az éjszakából és fél 6kor felkeltem. :? A természet készít az alváshiányos éjszakákra. Ma aludtam a legrosszabbul eddig, minden volt, felriadtam többször is...azt hittem telefonrezgésre, de inkább csak a saját hörgésemre, fújtatásomra, a hasam bugyborékolására (na ez már több hete nem volt).Kettőkor, amikor kimentem pisilni már halál éhes voltam...de nem ettem. Melegem is volt, a méhszájam is elkezdett csipkedni egyszer, a vádlim majdnem begörcsölt...szóval inkább felkeltem...tegnap este úgy gondoltam, hogy jobb lenne ha nem éjjel jönne rám a szülés, legalább had aludjuk ki magunk...erre? :roll: Nappal csak nyugisabb...meglátjuk...nem olyan egyértelmű ez még..ki tudja azonban a méhszáj hogy áll?Remélem szépen nyilogat már titokban. :wink:

Tegnap este "bemutattam " apácskának az összepakolt táskákat, hogy ő is tudja mi merre. A babaruhavasalást még nem fejeztem be...de mára tervbevettem a konyha fertőtlenítését is, mindent ki/lesúrolok fertőtlenítővel.

Megnéztem Alexa szívhangját ahogy felkeltem 150es volt. Jó ez a kütyü.

Na tessék írni sokat! :D

Kép
vizkriszisback
 
 

 
 

Sziasztok!


Brizo: mai teszt???? :P

Vkrisz: most már napok kérdése, és a kezedben tarthatod a Kisasszonyt!

Kis*: jól vagy?

Bri: alig írsz,...



Én jól vagyok, néha szúrogat a pocim, még vérzek, de nem annyira. Leszedtem a kötéseket, nagyon szépek és picik a vágások.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Puszi: köszönöm igen :D bár itt Zalában nagy fene köd van (gondolom persze máshol is) emiatt kicsit depisebb ma a hangulatom, de a délelőttömet megint a pakolás jelentette, majd a vasalás, ebéd, s most pihi és szieszta.. Nemsokára megyek barátnőmhöz kicsit vendégeskedni, aztán láss csodát, megint eltelt egy nap.. Még holnap szabad, de hétfőn sajna már 12 óra meló :? Na de csak karácsonyig dolgozok, utána talán 2 évig semmit :wink:

Pihengess sokat, és ne emelj azért nehezet, ha nem muszáj :)

Vizkrisz: mi aza kütyü? :D

Tücsi? Merre vagy? És aki régen jeletkezett szintén, hova bújtatok?

Mai drukkjaim: ++++++++++++++++++++++++

Puszika!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Mai drukkjaim :D

Puszi,örülök,hogy gyógyulgatsz :D

Lexa,gratulálok a szívhangokhoz :D boldog várandósságot!
Én pont ma 1 éve mensiztem utoljára...el se hiszem.

Vkrisz,apa értesít minket ha szülsz?

Itt is ködös nyálkás idő van,nem is mentünk ki.Jöhetne már a tavasz,de még olyan messze van :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is bekukk.

Brizo, itt is +++++++++++++++++++++ :D

Lexa drága! Csodálatos időszak elé nézel, én is vágyom rá megint! :oops: :lol: UH képet csináltatok?

Kiscsillag, :cry: :cry: :cry: :cry: De a fagyibabák majd ügyik lesznek ám! :wink: Ezt neked: :)
Kép
Megkérdezhetem, mi volt a fájdalmas esemény? De ha nem akarsz róla beszélni, nem muszáj...

Puszikám, örülök, hogy (majdnem) minden okés! Azért a spontán se kizárt, ez is tök jó!
:wink:

Mabe, aranyos Molli és Nyulasz Bogyói is!! :wink:

Na megyek, mert Apa altatja Alettát, bár igazából fordítva szokott elsülni, és ő alszik be hamarabb! :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Hali!

KIs
Babyszívhangmonitor. :D 7000 ft volt. (E-bay)

A délelőtt tanítással telt,aztán volt egy kis főzés, akkor volt egy kis menzis hasfájás, de az elmúlt. Aztán apával ettem lent a boltban, aztán most ébredtem 2 óra szunya után. De mostmár tényleg állhatok neki súrolnia konyhát. :?

Párom meg anyós még mindig nem egyeztek:párom bezárna egy hétre, anyós szerint meg dolgozzon csak mert miért akar ő mellettünk láb alatt lenni az első héten?...semmi értelme. Anyós se kap végülis egy hét szabit,csak félnapokra engedik majd el mert sok a a meló bent a suliban. Na erre én jól kitaláltam, hogyha megszülünk ma-holnap, akkor h-p-ig bezárunk, nem dolgozik senki,a vevők kibírják, megértik...és még péénzügyileg is jól járhatunk, mivel az elszámolás nálunk mindig pénteken van, hétköznap sok a kiadás, hétvégén pedig szinte semmi. Szóval ha ügyesen lavírozunk még több pénzt is kereshetünk munka nélkül mint munkával a héten. :D De akkor holnap legkésőbb szüljünk!!! :lol:

Nyulasz
Apa persze tuti megírja,de már a másik topikomból van egy telószám...sztem ők megírják majd itt is hamarabb. :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


Rana: de jó Téged is látni :D, bár megértem, hiszen ikrek mellett kevés a szabadidő anyukának, apukának szintén.
Az a pingvin - egyenesen haláli :D :lol: Köszönöm! :)

Vizkrisz: ez jól hangzik, és nem is drága, és a paramamikat talán meg is tudja nyugtatni kicsit - most néztem egy fajtát a neten, és azt hittem drágább egy ilyen kütyü :roll: :)

Nem tudom, merre milyenek az időjárási viszonyok, de itt Zalaegerszegen akkora köd van, hogy a városban is szinte veszélyes a közlekedés
:shock:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Most írt az egyik ismerősöm, hogy Barcikán is látogatási tilalom van a gyerek, nőgyógyi és szülészeti osztályon. Hát remélem a papák a szülésre bejöhetnek!!!
Utána meg amúgy sem engedték be eddig sem őket az ajtón túl...majd lesétálunk a büféhez ha látni akarjuk őket. Csak így ők nemláthatják a babókat..de majd fotózunk sokat. Amúgy nálunkrooing-in van, bababarát kórház.
Én is felhívom majd a dokim reggel, hogy muszáj-e délre menni, csak jó lenne megebédelni,várni vagy 2 órát és utána menni.:)
Most a konyhát suvickoltam,flóraszeptes vízzel átmostam mindent, a vasalást még nem tudtam befejezni, majd este filmnézés közben.:)
Ma két adag teát ittam és 2 adag bogyót vettem be...hátha.;)

Kis
Itt is köd van, de nappal nem olyan vészes. Mégis volt egy baleset az ablakunk alatt miközben délelőtt tanítottam. Egy 71 éves bácsi egy lada-szerű autóval cikázott át mindenen, majdnem nekiment egy szembejövő busznak, fel az út egyik oldalán a fűre, visszatolatott, felment a másik oldalon, ment tovább, befordult a kövi kanyarnál, felment a járdára,ott kivitt egy elsőbbségadás táblát, majd át az úton, kivitt egy másikat, csúszott a füvön, át az úton, bele a patakba. :shock: De a kocsi nemigazán tört össze, szerintem ő is megúszta kisebb sérülésekkel. Állítólag szívbeteg volt, de sztem részeg is...mert különben miért nem állt meg már az első esetben a füvön ???

Kép
vizkriszisback
 
 


Most kelltem fel pisilni és a szép csíkos teszt miatt nem tudok most visszaaludni az izgalom miatt

Pár napja néha napközben, főleg este, nagyon görcsöl a hasam alja, de sokkal erősebb, mint a menszesz görcseim, de csak percekig tart. Ugye már a méhem dolgozik? és nem rosszat jelent?
Bocs, ha esetleg primitiv kérdést teszek fel, de lehet lesz még egy pár, hiszen még sosem voltam ilyen állapotban és helyzetben.

Holnap már vérvétel és délután kettő után megtudom a várva várt eredményt :!: :!: :!: :!:

Köszi mindenkinek a csíkerősítő drukkot, úgy látszik hatásosak :wink:


Lexa én is szintúgy örülök nektek, hogy sikerült a lombik és ráadásul két babóca van a pocidban :)

Vkrisz és Kiscsillag itt is nagy köd volt az elmúlt 2 napban, ma még nem néztem ki az ablakon (redőny lehúzva)

Vkrisz jól kitaláltad, hogy mi legyen a bolttal és hogy mikor kéne szülnöd, gondolom ezerrel jár az agyad :wink:
Várjuk majd a híreket apától, vagy a másik topikról :) :) :) :!: :!: :!:

Csomee te meg már holnap lehet tesztelsz ugye?
Csíkerősítőimet küldöm neked !!!!!!!!!!!!!!!
Neked mikor kell hcg vérvételre menni?

Bridget napok óta nem írt, talán csak nincs valami probléma :shock:

Kép
brizo
 
 


Szép jó reggelt!

Mi éjfél körül feküdtünk. 2-kor már pisilni voltam. Volt éjjel menzis görcs, egyszer talán egy bazi nagy nyilaló fájdalom, de lehet azt csak álmodtam...mert ennyi volt. Horkantás, ilyenek nem voltak..de sokat forgolódtam...és a gyomrom úgy gurgulászott ha hanyatt vagy bal oldalon feküdtem, hogy gondoltam...tuti hasmenés lesz és akkor ez a szülés jele. De eddig semmi...10 perce keltem, eddig pisi volt egy fél 3 in 1.

Brizo
Gratula az egyre erősödő csíkocskához!!! A hasszurka normális. No para! Csak light-osan pörögj! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Nahát, izgalom izgalom hátán :D

Brizo: gratulálok a szép teszthez, tessék magatokra vigyázni, s előre is drukk a holnapi magas HCG-hez :D

Vizkrisz: ez egyre izgibb :D Drukk a mai vizsgálathoz :wink:

Én ma lazulok egész nap - holnap meló, pedig a hátam közepére sem kívánom :twisted:
Azért majd sűrűn benézek :wink: Hátha hozhatom gratulációimat :wink: :wink: :wink:

Pusszantás!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Tényleg izgalmas dolgok történnek is. Drukkolok mindenkiért.

Kép
petne
 
 


Hello!


Lexa: tegnap kihagytalak, bocsánat! :oops: Szívből gratulálok!!! :D :D

Brizo: holnapra magas HCG-t! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Még itthon és egyben. :? 11-kor mentünk be a kórházba, tényleg látogatási tilalom van járványmegelőzés célzattal, de apás szülés az mehet. :D Megnézte a doki a méhszájat, kicsit rövidült talán a méhnyak de még mindig 2111...szerinte még éretlen...nem szülünk a héten. Persze könnyen ígérget ilyet, hisz vasárnap van. :wink: De amúgy komolyra fordítva a szót, nem így értette...szerinte pár napig még tuti nem. Kedden nst ha addig semmi változás, aztán meg kell őt keresnem...de ha nem jön Alexa akkor utána már lesz flow és magzatvízvizsgálat is vmikor. Remélem nem várat már magára sokáig!!! :roll:
Amúgy vittünk minden cuccot, bent is hagytuk a csomagtartóban..így legalább azzal már nem lesz gond ha menni kell.

pusz

Kép
vizkriszisback
 
 


Jó reggelt!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat! Meghozta a várva várt dupla csíkos tesztet. Erősebb, mint a múltkori 12. napi tesztem (25-ös), úgyhogy talán kicsit reménykedhetek. Nagyon örülök, de mégis jobban féltem ettől az eredménytől, mint a negatívtól. Majd holnap után ha erősödik látványosan a teszt, akkor kezdek örülni igazán.

Vkrisz: Drukk, hogy mostmár Alexa mielőbb kibújjon!

Brizo: Gratula a szép dupla csíkodhoz! Remélem, jössz majd a szép magas hcg szinttel. Nekünk nincs vérvétel, majd jövő héten szerdán megyek uh-ra, ha addig marad a csíkos teszt!

Természetesen a többieknek is drukkolok!

Szép napot!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Szép jó reggelt!

4.50 körül ébredtem az első pisire, utána menzis görcs, de elmúlt, aludni viszont már nem tudtam, felkeltem, legalább mindjárt kész a tejberizs. Apjuk is felkelt mert felébredt, hogy kijöttem, amit ő úgy élt meg, hogy kiszaladtam, pedig nem is. De legalább neki is több ideje van összeszedni magát munka előtt, egész jól van ma reggel.

Tegnap jöttem rá, hogy bár van vagy 100 body-nk, rugdalózó kb 4 db!!!
Néztem a tescoban tegnap, 2100 egy jobb fajta, tesos 3db 2300 (most épp nincsenek leértékelve), ezért vettem is a tesz-veszen tegnap este egy alig használt 6-os csomaogt 2000-ért, még a postaköltséget is állja az eladó. Hosszú ujjú, nem vékony, szép mintásak, csajosak.


Csomee
Ez ígéretesnek tűnik. :D Mennek a csíkerősítők!!!

Brizo
Biztos szép magas lesz a hcg már! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


"Málnalevél tea:

--MÁLNALEVÉLTEA:A mélnalevélből készült teát évszázadok óta a női termékenységet fokozó szerként fogyasztják. A hiedelem szerint erősebbé és feszesebbé teszi a méh izmait, a vajúdás alatt pedig segíti a méhösszehúzódásokat. Ha a kismama a terhesség utolsó pár hetében rendszeresen issza ezt a teát, csökkenhet a szüléskor oly gyakran fellépő súlyos vérzés kockázata, rövidülhet a szülési fájdalmak ideje, sőt még maga a szülés is könnyebbé válhat.A terhesség korai szakaszában azonban nem szabad inni belőle, minthogy egyes nőknél serkenti a méhösszehúzódásokat, s ezzel könnyen vetélést okozhat.
A málnalevéltea csillapítja a menstruációs görcsöket, ha a havi vérzés kezdete előtt néhány napon át fogyasztják.
Csecsemők és kisgyermekek esetében is alkalmazható olyan általános emésztési panaszok kezelésére, mint renyhe bélműködés, a hasmenés és a székrekedés. Enyhe vérzéscsillapító hatásának köszönhetően szájvízként is használható. A málnalevél tea jó még cukorbajra, vese és hólyagbántalmak ellen, izzasztó hatása is van, valamint számos teakeverék összetevő része. De meghűléses betegségre használható a szárított málnalevél és bogyó főzet is.
Ajánlatos, a szülés előtti hetekben napi két csésze /max.1l/ teát elfogyasztani (a 38. héttől) Egy csésze teához egy kanál szárított málnalevelet teszünk, leöntjük forrásban lévő vízzel és tíz percig letakarjuk. (Beszerezhező patikákban és gyógynövényszaküzletekben)"
Lehet ettől izzadok éjszaka annyira? :roll:
De azért remélem arra is jó, amire tulképp iszom. :wink:

Kép
vizkriszisback
 
 


A málnalevelet gyakran használják a gyógyításban. Alkalmazási területei: nátha, torokgyulladás, hasmenés, és a terhesség különböző szakaszainál.

A málnalevél tea különösen a terhesség előtt és a terhesség utolsó heteiben a leghasznosabb. A terhesség 34. hete után rendszeresen fogyasztható.

A málnalevél tea hatásai:
- fellazítja a kismedence izomzatát
- méregtelenítő, salaktalanító hatása van a bélben, ezzel biztosítja a jó bélmozgásokat
- a bél simaizomzatával együtt a méh simaizomzata is rendszeres ingereket kap, ezzel magyarázzák a málnalevéltea méhkontrakciókat kiváltó hatását
- megkönnyíti a vajúdást

Kép
vizkriszisback
 
 


Csomee, hűű ++++++++++++++++++++++++++++++++!!

Brizo, elhiszem hogy izgalomba vagy a 2 csíkos láttán!! Ilyenkor minden görcs természetes, de ha nagyon fáj azért hívd fel a dokit!

Vkrisz, én nagyon szeretem a tescos 3 db-os rugiját, igaz mi pizsiként használjuk, de jó az anyaga nagyon! Napközben meg nem nagyon adok rá hosszú ujjú rugit, max ujjatlant és alá bodyt. Alexának meg üzenem bújjon kifele!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Csomee :D csíkerősítők mennek!!!

Brizo,szép magas hcg-t kívánok!

...és mindenkinek+++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Helló!!!

Csomee: jeeee!!!! :lol: ++++++++++++++

Brizo: nagyon várlak! +++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Alexa kirúgja a ház oldalát annyit fészkelődik most. :shock:
Én meg álmos vagyok...lehet megint ledőlök...délelőtt már fetrengtem 1,5órát... :roll:
Volt hatalmas wc-zésem is...lehet, hogy készülődik már ez a test vmire... :wink:

Holnap ha addig nem szülünk megint zsufi napom lesz, tanítok vagy 4 embert, ...most jut eszembe, hogy max csak 3-at mert 9kor nst és hát én oda is szerveztem embert. :?

Kép
vizkriszisback
 
 


Vkrisz,pedig holnap a nagy nap :lol:

Brizo :?:
Vendég
 


Sziasztok :lol: :lol: :lol: :lol:

HCG 932 :!: :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink:

Eufórikus állapotban vagyok és nagyon elfáradtam, úgyhogy dőlök is le aludni, ha tudok
Majd később reagálok mindenkinek.

Csomee csak így tovább :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Csajok el sem hiszem, hogy ilyen szép magas a hcg-m.

Az 1. uhu majd csak dec. 9-én szerdán lesz, az még több, mint két hét, addig növesztem a babócáka)t szépen.
Hú de soká lesz az még
:roll:
Holnap valszeg elmegyek a házidokihoz, hogy maradnék tovább táppénzen.

Köszönöm mindenkinek a szurkolást, kérném továbbra is míg meg nem szülök :lol: :lol: :lol:

Kép
brizo
 
 


Brizo!
:lol: :lol: :lol: Már annyira vártalak! Ez csodálatos Hcg!!! Gratulálok!!! :lol: Ikergyanús!!!! :lol:
Jó pihenést!

Csomee!
:lol: Csíkerősítők mennek! :arrow:
Vendég
 


Sziasztok!
Mi most értünk haza a temetésről.


Brizo!
Nagyon szép szám! hatalmas gratula!

Csomee!
Gratula, és csak így tovább!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Brizo
Hatalmas gratula!!! :D Jó pihenést!

Kép
vizkriszisback
 
 


Brizo, :D :D :D Jeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink: ...ez bizony ikergyanús,kösd fel a gatyád :lol: Mi is több mit két hetet vártunk az első uhuig,de ez már olyan édes várakozás :D Dec 21-én volt a vv,és jan.7-én mentünk uhura.Viszont akkor már szívhangok is vannak! :wink:

Bumi, :(
Vendég
 


Ja,és nekem három dobogó szívű babával et+12-őn 445 volt a hcg!...hány babát is kaptál vissza? 8)
Vendég
 


Brizo
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Brizo: Gratulálok!!!!! Kép :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Brizo,Puszi
Egyszeruen nincs idom irni...de olvasok :roll: hetvegen meg nem netezunk :oops: Vgyis csak ritkan na de majd a heten jovok mar normalisan remelem :roll: De szoritok mindenkinek 8)

Brizo
Neked a hcg-d marha szep magas :D 8) Hanyan lehetnek odabent :shock: :lol:

Puszi
Te veled most mi lesz lehet azt nem olvastam mert pl ma a masik oldalra vissza sem lapoztam meg de mar futok is tovabb :roll: :oops: Jovok majd mert azert mi meg vgyunk egy aran akik babasodasra keszulunk nem igaz 8)

Tovabbi drukkok mennek minden verzenyzonek 8)
++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: okés, megértelek! Velem? Folytatás jövőre, addig spontán, hátha,...

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Bri, Csomee, drukkolok nagyon!!!!!!!

A többieknek is :wink: . Kinek mihez kell.

Kép
petne
 
 


Sziasztok!
Olyan jókat írtok, gratulálok én is!
Nekem múlt hét hétfőn volt az első beültetésem és remélem hamarosan nekem is pozitív lesz a tesztem!
Szurkoltok nekem is?
Puszi! :D
zsuzsinka
 
 


Zsuzsinka
Drukkhegyek mennek!!!+++Miért kellett a lombik?

Kép
vizkriszisback
 
 


szia!
Nálunk a férjem miatt kellett..
zsuzsinka
 
 


szia!
Nálunk a férjem miatt kellett..
zsuzsinka
 
 


Éjfél előtt feküdtem le,akkor a pisilés után mintha a nyákdugó lett volna a wc papíron...legalábbis volt rajta egy csomó nyálka.
1.15:pisi
1.30:1. fájás
1.38:2.fájás
1.46:3.fájás
1.54:4.fájás
Kijöttem. Most Alexa csuklik.
2.05:5.fájás
Menzis görcsök, de azért nem olyan fájdalmasak, kb fél percig tartanak...na várok hova fejlődnek...elmúlnak-e...
Alexa mozgolódott majd
2.12 6.fájás

Kép
vizkriszisback
 
 


2.21:7.fájás
Vettem be arnica c 30-at,avajúdás kezdetekor kell.
Hát nem tudom ez már a fajúdás-e, a fájdalmak nem olyan erősek mint képzeltem,tetény hogy 8 percenként jönnek...hátvárok türelmesen...apát még nem zaklatom.
Mostmár a magzatvízszivárgást is nézem,wc papír van betéve a bugyiba hajtogatva, hát elég nedves volt...de majdkiderül mitől...

Kép
vizkriszisback
 
 


2.31
2.39

Kép
vizkriszisback
 
 


2.49
2.56
3.08 (de lehet,hogy 3.02kor is volt vmi...csak közben pont kakaóscsigát ettem a konyhában ülve:D )
Amúgy sztem ténylegszivárog a víz egy picit...

Kép
vizkriszisback
 
 


3.15
Vettem be caulo.-t.
Homeopátiás oxitocin. Idő előtti burokrepedés, fájásgyengeség esetén segíti a méhnyak tágulását. Kitolási szakaszban erősíti a gyengülő, leálló fájást.
3.21

Kép
vizkriszisback
 
 


Vizkrisz!

Irj ha indultok!
Kitartast, majd ha tenyleg Alexa keszulodik kifele.
Sok erot es energiat.

:lol: :lol: :lol:

Magi
Vendég
 


3.29
3.38
És megállapítom, hogy tényleg szivárog a víz, 2db 3-4 cm-es paca is volt a papíron és már vmi barnás váladék is. Felkeltettem apát, készülődünk... :D

Majd jelentkezünk...

Kép
vizkriszisback
 
 


Brizo, GRATULÁLOK!!! Gyönyörű hcg!!!!

Vkrisz, összes drukkom a tied a mai napra!!! Életed legszebb pillanatait fogod átélni!!!++++++++++++++

Zsuzsinka, hát hogyne drukkolnánk!!!!++++++++++++++++++++

Bumi, temetés :( .

Kép
kata05
 
 


idézem Kriszt:
Szia.bent vagyunk a kórházban,méhszáj változatlan,fájások 50-60 asak,áll.120 kell a táguláshoz,vmi barnás trutyi szivárog,valószínűleg kiraknak az osztályra és várok."

ezt fél 7kor irta
Vendég
 


P.Kata: Köszönjük a tudósítást!!! Szegény Krisz, remélem beindul a folyamat minél hamarabb! (ezek szerint nem a víz folyt neki)

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?