Új privát üzeneted érkezett!

Várjuk ám az új kismamikat nagyon. :)



vicky79
 
 


Szia Vicky!
Mi még szerintem nem találkoztunk, én még viszonylag új vagyok itt. Nagyon jól esnek a szavaid, hogy te is várod a további kismamikat! :) Olvastam a babás fórumon, hogy vasárnap be kell feküdnöd a kórházba. Kitartást neked, drukkolunk, hogy jól viseld, és bent maradjon még a kislányod! Sok erőt kívánok neked!

Nati!
Bencus ma is nyűgös volt, vagy javul már a helyzet? Én csütörtökön reggel megyek a Kaaliba. Csatlakozom a többiekhez, és én sem engedem, hogy elmenj innen! Lehet én is lombikozni fogok, de ez még nem elég indok itthagyni ezt a jó kis társaságot! :twisted:

Bikfy!
Én is gratulálok sz uncsitesódnak! És kívánom, hogy csatlakozz te is hozzá, hogy együtt babázhassatok! :)
Annyira jó képeket raksz fel néha! :lol:

Vius!
Nagy gratula nektek és gyors gyógyulást! Sok boldogságot! TEljesen megértem, hogy most nem akarsz kistesóra gondolni, de még nincs is itt az ideje, ráérsz azzal még! Most Itt van DArinka és ez a fontos! Csodaszép kislány!

Babicsek!
REmélem már nem fáj a fejed!

Beze!
Lexike nagyon ügyes, hogy már feláll kapaszkodás nélkül! :)

Timejka!
Örülök, hogy már jobban vagy! REmélem teljesen elmúlik ez a betegség!

Dita!
Én is nagyon szurkolok neked, olvasom egész nap a másik fórumon a híreket. Remélem azóta már tényleg kibújt Miló baba, csak még nem jutott el hozzánk a híre!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kikinda79 2009.11.24 12:27-kor.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Dita bébi ma 21 óra körül megszületett!!!

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Most már megyek aludni, jó éjt mindenkinek!!!

Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Gratulálok Dita és Miló! Végül tényleg szép nagy baba lett! :)
Bikfy! :lol: :lol: :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát lányok!
A tegnapi nap is történt egy csoda! :lol:
Ez olyan jó érzés!

rodina74
 
 


Hál'istennek semmi betegség nem volt szerintem.

timejka
 
 


Mit csináltok csajok?

Most voltunk anyuval körülnézni, egy ilyen karácsony előtti túrán, hű csajok, hogy én mi mindent tudnék venni magamnak. :shock:
Én egy önző dög vagyok. De parfümből kinéztem vagy 10-et.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Én épp az ellentéted vagyok! Bárhol voltam eddig, semmit nem láttam magamnak! Na, meg másnak sem nagyon!
Igaz, a parfümök engem nem nagyon hoznak lázba!

rodina74
 
 


A parfümökről le tudtam mondani, de képzeld el, vettem egy nagyon szép barna táskát. De gyönyörű ám. Tényleg.

Csak alig tudtam a lakásba becsempészni, nem akartam, hogy api meglássa. Így cselhez folyamodtam, vettem egy 8-as tekercs klotyó papírt, a mögé elrejtve hoztam haza.
Na nem mintha szólna érte, csak már nekem nincs pofám...... na mindegy, most már itthon az új szerzemény. :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én, ha így vásárolok, mindig azt mondom, hogy anyu vette nekem előkarácsonyi, vagy szülinapi, vagy valamilyen ajándéknak!
Bár az én párom sem szól érte semmit, sőt én nagyon ritkán veszek valamit magamnak. Ha visszagondolok, nem is tudom mikor vettem magamnak utoljára valamit. Az elmúlt két hónapban biztos nem!
Igaz, minden pénzem a babára és a vizsgálatokra ment el!

Táskát én is vadászok már jó pár hónapja, de én smucig vagyok, nagyon. Pár ezer forintnál nem vagyok hajlandó többet adni érte! :roll:

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi, abszolút én is ilyen vagyok, már nem tudom, hányadszor indultam el múlt héten, hogy na, most meglepem magam, mert nagyon régen vetem valamit, hát magamnak újfent semmit, Lexinek viszont egy együttest és 4 pár zoknit. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Helló Csajok!

Képzeljétek, én egy hős vagyok. Mindent bevallottam apinak.
-röhögött- no comment :lol: :lol: (enyém a világ legjobb apija)

Amúgy én is csak azért vettem meg, mert nagyon le volt árazva.

8000 Ft-ról 2490-re. Hülyének is megérte. Nem??? :lol:

Különben én sportot űzök a vásároljunk minél olcsóbban dologból. Csizmát (bőrt) nagyon csinosat, csajosat 2500 Ft-ért vettem. Bementem a butikba, 20.000Ft alatt nem is voltak. Láttam, az eladó egy dobozba rakosgat tök szépeket. Mondja á, ezek már nem kellenek senkinek, mert tavalyi modellek. Azt mondta, ha gondolom, megnézhetem őket. Meg is vettem. Nem volt még szebb és kényelmesebb példányom. Már 100-an állítottak meg, hogy hol vettem, mert nagyon dögös. Meg sem merem mondani. :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Amúgy meg baba ide vagy oda én néha bizony megveszek dolgokat magamnak. Rájöttem, így könnyebb a lelkemnek.

Nem tudom örök koplalásban leélni az életem. Én boldog és csinos mamija akarok lenni ennek a babának.
A barátnőm szokta mondani, addig vásárolgassak, míg nincs gyerek, utána már úgyis minden őrá fog menni. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Ez így igaz. Amikor Bence megszületett nagyon sokat sétáltunk. Egy butik előtt mindig elmentem, mert a kirakatba tök jó ruha volt. Gondolkoztam, hogy megvegyem, ne vegyem. Nem vettem meg, mondván, hogy ezért a Bencének mennyi ruhát vehetnék. Szóval én ilyen lüke vagyok. Most már javultam egy kicsit ilyen téren.

Csizmát akarok venni, de olyan drágák, hgoy sajnálom rá a pénzt. Most egyébként nem is kéne vásárolgatni, mert máshova kell a mani.

timejka
 
 


Timejka!

Egyszer azt olvastam egy pozitív gondolatos könyvben, hogy ne félj kiengedni a kezedből a pénzt és akkor csőstől jön vissza hozzád.
Na azóta ezt terápiás jelleggel alkalmazom. :lol:

De komolyan. Azt hiszed több pénzem maradt volna hó végére, ha ezt a tásit otthagytam volna a boltban? Dehogy....... Majd máshol bespórolom. Így viszont sokkal jobban érzem magam. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, örömmel olvaslak Téged mindig, Te egy nagyon jó ember vagy, azt kivánom hogy ajándékozzon meg az élet egy gyönyörű bébivel, mert annyira megérdemled!!!!!!!!!! Ölellek!!

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Bikfy, igaza van Timejkának, amíg tudsz, költs magadra, utána úgyis a picire megy minden pénz. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ja, lányok eszembe jutott, hogy mit vetem magamnak utoljára! VAgy két hete elromlott a telcsim, és minden régi telefonom is használhatatlan állapotban van. Ez a telcsim is 3 évig bírta. Így kénytelen voltam venni egy újat, de úgy adtam ki rá a 10.000 forintot, mintha a fogamat húznák! Ilyen drága telcsim még sosem volt! Pedig mi ma már tíz ezer forint. Semmi!

Lehet, hogy én is több dolgot vennék, ha igazán tetszenének a cuccok.De éppen ez a baj, hogy nem tetszenek. Alig találok olyat, ami azért nőcis, de nem kurvás, amelynek szép színei vannak, de nem rikító, és amit az én formámra is lehet kapni. NAdrág, szoknya vásárlás nálam borzasztó, a széles csípőm, nagy kerek fenekem, viszont vékony derekam miatt mindent övvel kell hordanom, és a nadrág vagy szoknya felső része ezért itt ott buggyózódik. Szóval ezért leginkább csak famert hordok.
Á, nem könnyű az élet! :wink: :roll:

rodina74
 
 


Valakinek meg van még a TITKOK?
Úgy emlékszem régen valaki feltette ide, de nem találom.
Most úgy gondoltam, hogy talán elolvasnám, hátha segít! HA valakinek meg van, jutassa már el! Köszike

Bikfykém!
Az a táska nagyon megérte! Érdekes, én is azt szoktam mondani, hogy : A hülyének is megérte, hát még nekem! :wink:
És vannak akik nagy szemekkel bámulnak rám, teljesen értetlenül! :shock:
Látom, nem csak én vagyok ilyen fluggos! (jó értelemben!) :wink:

rodina74
 
 


Szia Rodi!

Ezt a titkot keresed? :)
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1236172151.1075.pdf
Én nem olvastam, csak lementettem a linket, mikor szó volt róla, hogy egyszer még jól jöhet! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!

Köszönöm, igen ez az! Látod te milyen előrelátó voltál. Ha haza megyek letöltöm a gépemre! Köszike :D

rodina74
 
 


Sziasztok!
Most értünk haza a temetésről. Nem volt jó, nem szeretem az ilyen helyzeteket. :(
Mindenki olyan szomorú.
De remélem, hogy eltávozott egy lélek, de kapunk majd cserébe egy másikat.

Rodi!
Én a könyvet tökre nem tudtam elolvasni, de a filmet végig tudtam nézni. Szerintem inkább azt töltsd le.


Ditusnak meg hatalmas gratula!

Pusz a többieknek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
kösz az ötletet, majd rákeresek!

Sajnálom a temetést, meg, hogy ilyen az élet! A párom azt szokta mondani, hogy a halál egy kozmikus botrány!
Remélem, hogy hamar kaptok cserébe egy édes pici babát!

rodina74
 
 


Lányok!
Ma nagyon tevékeny napom van. Úgy döntöttem, hogy kipakolok két szekrényt, ami a konyhában van, és mindenféle papírokat, és elintézni valókat szoktam odarakni. Jó kis munka lesz!

rodina74
 
 


Hi friends!

Bumi!
Igazán nagyon sajnálom a temetést, de jó, hogy most már végre túl vagytok rajta. Ölellek.

Suska!
Én is imádlak!!! :D

Rodi!
Férjecske szakvizsgára készül, ezért itthon nem lehet takarítani sem, mert megbolondul. Pedig nekem is ki kellene rámolnom vagy 3 ruhásszekrényt. Nem jössz el segíteni? :D
A Titkot én tettem fel, de látom Kiki már odaadta.

Kiki!
Mi a helyzet? Jó volt a hétvégéd? Lelked? Remélem erős vagy, mint egy oroszlán. Tudod, mi nem adjuk fel. :wink:

Beze!
Most farmert szeretnék magamnak, kb. 1 éve nem vettem újat, mert ha terhes leszek, mi lesz. Na mostantól leszarom, veszek egy csuda dögöset, és tetszelgek apimnak. Na meg én is jobban érzem magam tőle.

Timejkám!
Te hol voltál ma? Nehogy eltűnj!
Fölbiztattalak büdös betyár és elmentél csizmát venni mi? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, helyes! :lol:

Bumi, sajnálom, de legalább már túl vagytok rajta.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy
Dehony mentem csizmát venni. Meglátogattam a régi dokimat (akinél szültem), mert most lombik alatt hozzá megyek, mert ott akarok szülni. Bal oldalon semmi, jobb oldalon 24,8 mm tsző. Viszont a mnyh kicsi 6,6 mm. Írt fel egy Femibion 800 vitamint. Ezt favorizálja most. Szóval röviden ennyi. Mondtam a jobb oldal nem számít, mert nincs petevezetőm, de aszonta, hogyne számítani, így is sikerülhet. :lol:

Barátnőmék amikor elmennek vásárolgatni utána mindig elad a párja egy autót. Addig nem nagyon. Szóval van benne valami.

Rodina
Ma a gyermek szobáját ganéztam, szőnyeget sikáltam, de még kell egy részen, mert nem tom mi az örödögöt csinált, nem jön ki a folt.
Holnap jön a mi szobánk és így tovább és így tovább.

Ma tök jó kedvem van. 2 hét múlva lehet, hogy elmegy.

timejka
 
 


Timejka!
Ez gyönyörű tüsző! Figyelj, egyél sok mézet (méhpempő kapszulát) és tejterméket, főleg túrót. Igyál palástfű vagy cickafark teát. A femibion pedig nagyon jó, én is ezt szedem, bár drága egy kicsit. De szerintem tényleg ez a legjobb terhességi vitamin! (A gyógyszergyártó jöhet nekem néhány százalékkal! :wink: )
Timejka, szóval teljes gőzerővel hajrá! Ne hagyd apát aludni! :oops: :lol:

És ne gondolj arra, hogy mi lesz 2 hét múlva! Lehet, hogy jót is tesz a takarítás, vérbő lesz a méhed, ami a nyh-nak is jót tesz!
Ez lesz a te hónapod! :wink:

Bikfykém!
Elhiszem, hogy a szakvizsgánál még takarítanod sem lehet. Én nem bírom magam rávenni, hogy megcsináljam. Igaz a munkámhoz nem is nagyon kell, de azért idővel neki kellene állnom. Már megfogalmazódott bennem, hogy talán jövő évben neki kellene futnom, de idegeskednék ész nélkül, és akkor terhesnek lenni, nem túl jó dolog. Habár ki tudja, akkor biztos nem azon morfondíroznék, hogy jön-e a baba, hanem be lennék sz@rva a vizsga miatt. Párodnak milyen vizsgája lesz?Az első vizsgája?
Szólj, és megyek segítek! Ha rám jön, imádok pakolni!

Beze!
Lexinek milyen volt az éjszakája? Jól aludt? Nappal hagyott neked egy kis szabadidőt? Várjuk ám a legújabb képeket!

NAtikám!
Nem ma voltál a KAáliban? Mi volt! Mindenképpen gyere mesélj!

Dy!
Remélem már otthon vagytok! Ha van egy kis időd írj röviden, hogy mi van veletek! Képeknek is örülnénk! Mindennap eszembe juttok! Ha egy szóra is, de jelentkezz! Remélem a műtétet megúsztad!

rodina74
 
 


Timejka!

Már miért menne el 2 hét múlva a jókedv? Nagyon szépen haladsz. Csak így tovább.
Ha már ennyire benne vagytok a gyakorlatban, tényleg jöhettek hozzánk rámolni, sikálni. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Ez az utolsó szakvizsgája, büntiből és most nagyon be van gazolva. Még nem is láttam ennyit tanulni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi
Majd beszélek a gyógyszergyárral az érdekedbe. Majd küld el a bankszámla számod :lol:

Én annyi tejterméket eszem, iszom, múltkor vettem túrót, csináltam körözettet és egyszerre megettem. Mézet majndem mindennap eszem egy kanállal, meg propolisz cseppet szoktam.

Ja és azt mondta a doki, hogy holnapra lehet, hogy megreped, még jó tegnap engedtem apának, pedig nem volt kedvem hozzá. Ma is elkapom. Ma még csak a 12. cn-on vagyok.

Tényleg a Dy jöhetne már.

Nati melyik Kaáliba megy, volt?

Bikfy
Holnap délbe indulok, majd valamikor érkezem. Úgyis kell a másodállás :D

timejka
 
 


Timejka!

Fizetni azt sajna nem tudok, mert új farmerra spórolok. Így is jössz? :D

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok,
megjöttünk, Kováts doktornő egy tünemény!!! Nagyon szimpatikus, emberséges, céltudatos. Nem beszélt sokat a programról, az inszemhez képest annyiban más, hogy azokat a petesejteket ott leszívjuk, belerakjuk a spermiumokat és már mehetnek is vissza :lol: :P . Tehát lesz ICSI is meg sima is, mert a sok inszem után nem lehet tudni, hogy mi a gond... persze minden függ a tüszőcskék számától, meg minőségétől, stb.
Jövő hét kedden megyünk uhura, akkor megnézi a mai hormonlabort, meg lesz Apának spermiogram, nekem citológia, aztán ezek függvényében megbeszéljük a következő lépést. Ha minden oké, akkor JANUÁRBAN MÁR INDUL IS A PROGRAM :lol: :lol: . Én is így szerettem volna, most két hónap pihi, aztán azt hiszem kész leszek egy újabb próbálkozásra :P . De ha addig spontán jön kistesó, hááááááááááááát, én leszek a legboldogabb!!!!!!!!!!!!!

Bumi,
nagyon sajnálom a temetést, gondolom most borzalmasan érzitek magatokat, de holnaptól új nap és új élet kezdődik!!!!!!!!!!!

Bikfy,
vásárolj csak és légy dögös!!!!!!!!!! Utána tényleg csak a gyerkőcre költ az ember :lol:

Timejka,
én a pestiben voltam. Nekem nagyon tetszik, reméljük sikerrel járunk!!!!

Beze,
gondoltam éjszaka rád!!! Bencus vagy háromszor kelt, de lehet, hogy többször is... zombiként járkáltam át hozzá :wink:
Tetszik az új vonalzód!!!

Rodi,
láttam ma kétszer is a dokidat... hát... sose kedveltem az ilyen "debella" embereket :oops: Megértelek!!!!! Eredmények vannak???

Kiki,
hogy vagytok??????
Vendég
 


Bikfy
És akkor nekem hogy lesz csizmám?

Nati
Én is úgy számolom, hogy januárba kezdhetjük a lombikot. Akkor egyszerre leszn terhesek. persze mindekivel.

Most igyak cickafark teát? Azt kell egyáltalán a második felébe?

timejka
 
 


Natikám!

Ezek nagyon jó hírek, igazán nagyon örülök nektek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!

Na jól van, nálad a pont. :lol:

Lesz naci is és csizma is. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hogy miből, még nem tudom, de lesz, ezt megígérem. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejka!

Te apid mennyire gavallér? Kérd tőle azt a csizmit karira!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Natikám!

Nagyon örülök, hogy tetszett a Kaáli. Magával az intézménnyel nincs problémám, csak én nem választottam jó dokit. Ez az én formám. Kováts doktornőről nagyon sok jót hallottam, ha most kéne választanom, akkor őt választanám.
Sajnálom, hogy Bencus nem aludt! Remélem ma éjszaka jobb lesz!
HOlnap megyek a hemophiliára, és ott már eredmények lesznek!

Timejka! Bikfy!
Nekem van vagy 3 évvel ezelőtti csizmám, aminek lyukas a talpa, lefittyedt a sarka, és már hámlik a bőr róla. Ha gondoljátok nektek adom! :wink: :lol: (Vicc volt, nincs ilyen csizmám!)
Én szívesen megyek segíteni, csak legyen kaja! Én nagyon bélpoklos vagyok!

Jaj Istenem, a január milyen szép hónap lesz! Nekem már egyszer bejött! Jó lenne megint!

Bikfy!
Ha esetleg kell büntiből anyag, szólj, mert azt tudok szerezni. (Bár nem mind friss!) Vagy ha kérdés van, jöhet, abból nagyon jó vagyok!

rodina74
 
 


Rodi!

1 hét múlva megy, remélem már minden a fejében van. Azért nagyon köszi. Érdekes, de én is büntiből vagyok a legjobb. A polgit viszont felejteném, hogy a rohadás üssön belé.
Kaja lesz, csak gyere! Mit ennél?

Lassikán elköszönök, ma dolgom van.

Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Hát akkor kéznél a segítség! :lol: Én is a polgárt utáltam a legjobban. A bünti viszont a véremben van!

Kajával kapcsolatban mindegy, csak jó sok legyen! :wink: :lol:

Most lehet, hogy megköveztek: De vagy egy kérdésem. Nézitek a Benkőt? Én annyit röhögök a lányokon! Soha nem néztem sem Győzikét, sem olyan beköltözőset, de ezeken a szövegeken behalok!
:P

A mai napi két kedvencem:
Veszekedés közben Ivett szövege: Mi van, majd mit csinál?! Körberajzol? fejest ugrik? Beír a nőtanácsba! - Ez az évszázad szövege!

A másik az Okos Tündi, aki azt mondta a délutáni beszélgetésről, ahol mindenki összhangban volt: Olyan harmonikában voltunk! Nobel díjat neki! :lol:

Lányok, vessetek meg nyugodtan, de én ezt élvezem! :lol:

rodina74
 
 


Jajj Rodi, dehogy kövezlek meg, én is Benkő miatt léptem le előbb. Én "megmondom az őszintét" minden alkalommal vinnyogva röhögök. Nálam Edit a favorit, ahogy minden adásban 8x -10x hirdeti, hogy ő egy intelligens nő. Na akkor már folynak is a könnyeim, nem bírok magammal.

És én Győzikének is rajongója voltam. Azokon a szövegeken, amik ott is mentek, halálra röhögtem magam. És hülyeség lenézni az ilyen embereket, el kell fogadni, hogy ilyenek is vannak közöttünk, ők ugyanúgy élik az életüket, mint bárki más. És nem is kevés ilyen ember van. Én élveztem. Vannak ilyen és olyan emberek is. Ettől színes a világ. Nem azt mondom, hogy példakép kell legyen, de álszentkedni sem szabad, mert rengeteg Győzike él ebben az országban.

Képzeld én a kis hős beoltattam ma magam az 1. adag Gynevac-cal. Nagyon rinyáltam, de megvolt. Kicsit izomlázam van a helyén, de nagyon örülök, hogy ez a történet is kipipálva. Hátha pont ez fog nekem segíteni. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Te hogy állsz a Gynevac-kal?

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Nati!
Örülök, hogy tetsz a dokid! Hajrá januári lombik, vayg spontán bébi addig!

Rodi!
És miért nem váltasz dokit, ha a tiéd nem tetszik? Szabad orvosválasztás van, megteheted, és még csak megindokolni sem kell. Én átkértem magam simán a másik dokihoz, és legközelebb már oda megyek.
Egyébkén mi is nézzük Benkőt, mert annyira sz@r, hogy már jó! Halálra röhögi magát az ember azon, hogy mi hüjjjje a többi ember.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nem lesz csizma, gyerek lesz.

Én csak kicsit nézem a Benkőt, mert tényleg nagyon hülyék a nők.

Igyak cickát vagy ne igyak?

bumi
Hogy vagy lelkileg?

timejka
 
 


Azt olvastam, hogy a ciklus első felében cickafark, második felében palástfű teát kell inni. Akkor most hogy is van ez? Én már belegabalyodtam.

Sehol senki?

timejka
 
 


Halihó!

Timejka!
Én úgy tudom, hogy ciklus első felében málnalevél, második felében vagy cicka vagy palást, de vegyíteni is lehet. Van egy topik lentebb, peteérést, beágyazódást segítő gyógynövények! Ez egy régebbi topik, olvasd el, és akkor hátha tudsz döntetni. Én is így tettem akkor.

Bumi!
Váltottam, de nem csak orvost, intézményt is! Pont erről szól most az életem! Ez már október közepén megtörtént. Igaz, hogy Dévai vagy a BMC lesz-e a befutó, még nem tudom. De a Dévai az tetszett. BMC-be december 10-én megyek. (Több mint 2 hónapra rá kaptam időpontot!)

Bikfy!
Gynevacból még én is csak az elsőn vagyok túl, mert a következőt nem mertem beadatni magamnak, nehogy terhes legyek, mert arra nem tesztelték. De holnap már nyugodt szívvel adatom be, mert ma a 31. napon leesett a hőm, így a hétfő reggeli nega teszt biztos. Most azon imádkozom szombat előtt ne jöjjön meg!

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm kérdéseteket, jól vagyok. Nagyon bízom a januárban, és már látom előre, hogy egy egész zebra mént fogunk összehozni év elején! Szívesen látnék azért addig is egy-két zebrát, kedves spontánkodók! :)

Igazából amiatt, hogy esélyünk sincs spontán babára, az ilyen kimaradó hónapokban egész jól tudok pihenni, merek szaunába menni, és nem jár folyton azon az eszem, hogy hátha most sikerül... Ahogy mondani szokták, minden rosszban van valami jó, én ezt a részét egészen megszoktam így, hogy most nincs miért reménykedni, leereszthetek kicsit, és csak a januárban bízhatok. Aztán persze januárban még sokkal jobban szeretném, és még inkább beleélem magam, ami azért nem biztos, hogy szerencsés, de nem tudok nem optimistán hozzáállni. Úgyhogy januárban sikerülnie kell! :)

Most hétvégén anyósomnál voltunk, vidéken lakik, így egész hétvégére odautaztunk hozzá, de Dita miatt titokban rá-ránéztem a fórumra, mert nagyon izgultam érte.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: