Új privát üzeneted érkezett!

twist
Nagyon szép a pocid!!!!!!!!Jól vagy most?
krisztike54
 
 


Krisztike
Úgy értettem, h. ezért magas még az ösztradiol szint-mert úgy működik a szervezetünk, ahogyan kell.Van olyan nőci, akinél magas a ffi hormon, a tesztoszteron-hisz tudjuk, h. abból is van bennünk-és az is gondot tud okozni;tehát ezért írtam, h. úgy működünk, ahogyan kell, függetlenül attól, h. +jött-e vagy sem a Deca alatt.
Remélem értetted, kicsit bonyolítottam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:29-kor.

mary80
 
 


Mary
lehet hülye vagyok bocsi de nem teljesen értem
krisztike54
 
 

 
 

Nem te vagy a hülye, én nem tudok reálisan magyarázni:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:29-kor.

mary80
 
 


mary
akkor magyarázd el reálisan légyszi :D
krisztike54
 
 


Köszi a pocakdícséretet:) Úgy kell nézni, hogy fejjel lefelé van benne a baba:_)
Igen, most köszi, jól vagyok. Szóval, ha terhesség végefelé lesztek, akkor ne üljetek egész nap, attól keményedik a poci. Nálam is ez volt a baj. Inkább fekve kell internetezni, meg ilyesmi, vagy ülés közben feltenni a lábainkat és akkor nem lesz baj:)

Mary, üdv a fedélzeten!:) Sajnálom, ami eddig történt veletek, nehéz lehetett!:(

Röpcsike, ügyi vagy a szurikkal, olvastam, hogy a párod nem is merte beadni. Te vagány csaj vagy! HÁt bármilyen melltartó jó, csak kell bele valami kis papír betét, mint egy pici kávés filter, olyan. Van már szoptatós melltartóm is, én ajándékba kaptam a sógornőmtől, így nem kellett vennem. Újonnan aszem 4000 Ft lenne.

Krisz, te is nagyon ügyi vagy a szurikkal!!
Vendég
 


Twist
Köszönöm szépen:)
Nehéz most is...jó Neked, h. nemsokára anya leszel.
Mindannyian arra vágyunk, tudom...:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:30-kor.

mary80
 
 


Mary, Heves megye nincs valami közel, mennyi idő míg beérsz a klinikára?
Vendég
 


twist
Köszi a jó tanácsokat.Megfogadjuk.Csak már jussunk el
odáig. :D
krisztike54
 
 


Röpcsi, 1 óra alatt vagyok fent Pesten busszal+ kb.20 perc,amíg az ember lánya elkeveredik a Klinikára:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:30-kor.

mary80
 
 


Mari fent vagy az iwiw-en?
Vendég
 


sziasztok!

Twist,
nekem is tetszik a pocakod és örülök,hogy jól vagy!

Kriszti,
nem lehet,hogy az ösztradiolod túl magas és nem alacsony?ugyanis a Decapeptyl-t azért kapjátok,hogy a petefészkek leálljanak,hogy amikor elkezdenek stimulálni,minden úgy történjen,ahogy ők akarják és a szervezetnek ne legyenek "magánakciói".Hogy jobban tudják uralni a folyamatot.Szerintem azért néznek ösztradiolszintet most nálatok,hogy eléggé lement-e,vagyis leálltak-e a petefészkek.ez az én logikám aztán lehet,hogy nincs igazam.Említettem,hogy én is kaptam Gnrh-t 5 évig és pontosan ez volt a célja,hogy a petefészkeim ne termeljenek ösztradiolt.(vagy ösztrogént,ezt sosem értettem,mi a különbség).
Úgyhogy türelem,a te szervezetednek lehet,hogy több ilyen anyagra van szüksége.

Kamilla,
gyógyuljatok!

Adri,
jó bulizást és hm...hm... :lol:

Mary,
jó messze laksz!Kívánom,hogy hamar sikerüljön és ne kelljen sokáig koptatnod a klinika lépcsőjét!
Vendég
 


Ez a fagyasztott embriók-téma még mindig izgat,azt hiszem,hétfőn megkérdezem Murbertől.
Röpcsi,
persze,lehet,hogy összefuthatunk.Murber 9 körül szokott kezdeni és úgy vettem észre eddig,nála érkezési sorrend van.Meglátjuk,meglátjuk-e egymást :lol:
Vendég
 


Mmzsó-köszi:)
Tudod, pozitív gondolkodás:))
Te Pesten laksz?
Röpcsi-ment a visszajel.
Twist-tényleg szép a poci:))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:30-kor.

mary80
 
 


mmzsó
Igen le kell mennie.Miért azt írtam,hogy fel kell mennie?
Most magas,és lejjebb kell menni.Remélem lejebb is megy.
Ha rosszul írtam akkor bocsi.Véletlen volt.
krisztike54
 
 


Tudjátok mit csinálnék ha nyernék a lottón?
Vendég
 


Ha nagyon, nagyon sokat nyernék, azonkívül, hogy mindenfélét kifizetnék belőle, adnék a SOTE-nak pénzt, hogy az ARO-t tegye át egy nagyobb, belső udvarhoz közeli helyre. Több orvos legyen, hogy mindenkivel időben foglalkozzanak, nekünk betegeknek ne kelljen mindig a váróba üldögélnünk, kimehessünk a zöldbe, közel legyen a büfé, hogy ne kelljen az egész épületen át végig mennünk stb.
Az ambulancia szerintem jó helyen van, de miért van hozzá közel a szülészet? ennyi erővel lehetne a meddőségi osztály is, nem?
Ha észrevettétek, csak nekünk kell végig mennünk az épületen a büféig.
Vendég
 


Zsu, túl vagy már a műtéten, nagyon eltűntél, remélem minden rendben van veled! :D

Babaimado, hogy vagy? Remélem minden ok :!: :D :wink:

Luna, ma is voltál tornázni, milyen volt :?: Mára várod a mikit, ugye?
Vendég
 


Jaj,Krisztike,dehogy írtad rosszul csak felületesen olvastam.biztos lehetsz benne,hogy lejjebb fog menni a hormonszint.1000%.Csak idő kérdése.

Mary,
én Pesten lakom,méghozzá 10-15 percre a klinikától.mázlink van ilyen szempontból.
Vendég
 


Kriszti, csütörtökre szerintem is bizti, hogy jó lesz az eredményed és indulhat a stimu :!: Nem gondoltál még arra, hogy nem véletlen az, hogy így történt, hogy még kell a Deca, hogy aztán később induljon a stimu, legyen a leszívás, aztán a beülti és Karácsonyra a fa alá pont oda tudd tenni egy piros kis masnival a párodnak a 2 csíkos tesztecskét :?: :!: Szívből kívánom ezt neked :!: :!: :!:

És a többieknek is :!: :!: :!: :D :D :D :wink:
Vendég
 


röpcsi
De aranyos vagy.Képzeld tegnap számolgattam,pont
úgy jön ki az egész,hogy a szülinapom napján,vagy
előtte egy nappal kb tesztelhetek ha minden jól megy.
Az lenne életem legszebb ajándéka :D
Én is kívánom neked szívből,hogy neked is ez legyen
a karácsonyi ajándékod.Meg persze mindenkinek aki
szeretné.
krisztike54
 
 


Krisztike,
én is most külön szurkolok neked,hogy a szülinapodra babácská(ka)t kapjál ajándékba!

Nálam úgy lesz számításaim szerint,hogy már a zesóm szülinapjára (16.)is fogom tudni,sikerült-e.

Röpcsi,
tök jó,hogy leírtad ezeket a pénz-nem pénz-várakozás eseteket a proffal kapcsolatban!

Szép vasárnapot mindenkinek!(én egyedül vagyok,férjem dolgozik.este 7-ig :( )
Vendég
 


mmzsó
Köszi aranyos vagy.Én is drukkolok neked nagyon,hogy
sikerüljön.Én úgy örülnék ha mindenkinek aki itt van a fórumon
sikerülne egymás után. :D
krisztike54
 
 


Sziasztok:)
Mmzsó, értem, és tök jó Neked ilyen szempontból,de 1 gyerkőcért ugye mindent vállal az ember:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:31-kor.

mary80
 
 


Sziasztok!

Jön valaki holnap az ARO-ra :?:
mert ugye én megyek mert elmaradt pénteken az uh..... :cry:
remélem Urbi megnéz...... :roll: :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri,
én megyek!8-ra vérvételre és utána Murberhez!Be lesz fonva a hajam,szoknya lesz rajtam.Vsz.bordó.
Hogy sikerült a szülinap?
Vendég
 


helló, oké én már fél 11-körűl ott leszek....majd akkor nézlek :lol:
köszi nagyon jól sikerűlt..... :lol: kicsit másnapos vagyok nem a piátol... :lol: nem bírom az éjszakázást.....kezdek öregedni :roll: :wink:
többiek pihiztek :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Twist:)
El kezdtem ma olvasni a blogod,és nagyon tetszik:)
Egyébként is nagyon szeretek olvasni, de a sikertörténetek adnak az ember lányának újabb lendületet, v. inkább lelkierőt?
Már az elején +könnyeztem, mi lesz még később?...

Holnapra Csajszik kitartást, ne kelljen sokáig várnotok!
Kriszti aztán csüt. a mi napunk lesz:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:31-kor.

mary80
 
 


Adri,
én reményeim szerint fél 11-kor már ott se leszek :roll:
eddig fél 10-re mindig kész voltam Murbernél,de ha holnap nagyon sok dolga lesz,akkor lehet,hogy látjuk egymást!
Vendég
 


Mary, ari vagy, hogy olvasod a blogomat:) Én vidáman próbáltam írni a blogba, lehet, hogy nem mindig sikerült úgy. :wink:
Ez a lombik eljárás - dolog nálam nagyon bejött. Kár, hogy ilyen későn, majdnem 40 évesen jutottunk el idáig. Bárcsak 25 évesen is ilyen bátrak lettünk volna, már rég több babánk is lehetne. De hát ez a sors keze, legalább addig lett két diplomám + szakvizsgám és két nyelvvizsgám...:-)

Jó talit nektek az ARO-n csajok!
Adri, nagyon irigyellek a másnaposság és a buli miatt:)) Néha én is meginnék egy kis finom vörösbort és hiányoznak az édességek is. Az egészséges életmód uncsi.:)
Vendég
 


Drága Twist:)
Nem írtál szomorú dolgokat, sőt!
Csak a Deca hatása, és az élettörténetem nekem sem 1szerű ám...na, de ez nem az a hely, ahol az ember önsajnálatba temetkezne, v. másokat szomorítana el az életében történt negatív dolgokkal...
Ő lesz az 1. gyermeketek ugye?Lehet, h. most nagyon nagy baromságot kérdeztem...:((((
Iwiw-en vagy?
Puszi:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:31-kor.

mary80
 
 


Sziasztok!
megvolt a tali a klinikán!Röpcsi is végzett már,de nincs náluk áram,ezért nem jön még.
Adri pórul járt:Urbancsek fél 10 körül elment öltönyben egy nagy paksamétával,szerintem előadása volt a SOTE-n,és azt mondták,1-kor jön vissza :x
Vendég
 


Mmzsó:eredmény?:)
Szegény Adri:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:31-kor.

mary80
 
 


bocs,kellett a gép a férjemnek,félbe kellett szakítanom a mondókámat.
Minden rendben (Murber sohasem részletezi,én meg nem kérdeztem,hány tüsző van,a végén úgyis megmondja.)
Kaptam egy szurit és holnap is,és csütörtökön megyek újra,várhatóan hétfőn inszem.
Megkérdeztem,hogyan szervezzem az onkológiai kontrollomat,meddig érhet majd röntgensugár és radioaktív izotóp.Azt mondta Murber,hogy csak az analóg adása alatt,a stimulálás alatt már nem.
Igyekeznem kell,jan.elejéig megcsináltatni a mammográfiát,mellkas rtg.-t és a csontizotóp vizsgálatot.
Vendég
 


mary
Képzeld nekem kezd megjönni.De az nem baj ugye azt mondták?
Stimunál sem gond?
Szegény Adri sajnálom.Nem semmi ez a várakozás ott fent.
Nem értem miért nem tudja két doki ezt csinálni.
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Iszonyat múlt hetem volt, emiatt nem tudtam olvasni benneteket. Na meg írni se.

Röpcsikém! Köszönöm az üziket, válaszolok mindenképp rájuk az elkövetkező pár nap valamelyikében!! Ne haragudj!!

Twist! Kukk be hozzám ide http://lunakreativvilaga.blogspot.com/2 ... aptam.html

Egy szép zongorajátékot ajánlanék nektek, nekem nagyon tetszik! :)

http://www.youtube.com/watch?v=rhN7SG-H ... playnext=1

Jobb minőségben:
http://www.youtube.com/watch?v=zQME-ChS ... re=related

Röpcsi! Amikor ezt először hallottam, a Bátyád jutott eszembe róla. Egyszer zongorázott amikor fent voltunk nálatok. Már nem tudom mit játszott... Jah, kábé több mint tíz éve volt.. :)
Vendég
 


Szia mmzsó! :D
Örülök, hogy találkoztunk és hogy hamar sorra kerültél! :D Murber szerintem elesett vagy mi, mert látni a járásán, hogy nem az igazi! :(
Holnap nem, de csütörtökön akkor talizunk, de akkor már én is maradok az ARON! :D :wink:
Szerinted mennyi időbe telik mire a felsorolt vizsgálatokat elvégezteted?

Remélem Adri is időben bekerül ma! :D :roll: Vele is találkoztam!:lol:

Nekem ma szerencsére sikerült megcsináltatnom a rákszűrés vizsgálatot, nem kellett sokat várnom és aranyos dokihoz is kerültem! :D :wink:
Írt pár sort a vizsgálatról, minden rendben van odabent! :wink: Jövő héten kell majd az eredményért bemennem.

Kriszti, ez szerintem tök jóóó, mármint az, hogy kezd megjönni :!: :D Szerintem, de nem akarok hülyeséget mondani, most hatottak a szurik, mert gondolom én ha teljesen leállítják a petefészek működését, akkor avval egyúttal ki is "kényszerítik" a szervezetünkből, hogy a vérzésünk megjöjjön, nem?!
Szerintem sínen vagy :!: :D
Vendég
 


Most beszéltem Adrival, azt mondta, hogy még vár, nem jött vissza Urbancsek és jó sokan vannak! :( :oops:
Vendég
 


Kriszti:)
Szerintem nem baj, tudod, nekem is + volt a múlt 7-en.
Lehet, h. ezért volt a te ösztradiolod magasabb picit, mint az enyém;bár tudod Kati mondta, h. teljesen mind1 az álláspont a menses-t illetően-ha nem jön, az is jó;ha igen, az is:)


Na, Csajok, akkor csüt-ön kis társaság lesz :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:32-kor.

mary80
 
 


Mary nagyon szép helyen laktok! :D :wink:
Párod horgászik is? Ti alakítottátok ki a tavat?
Vendég
 


Röpcsi:)
Köszi szépen:)
Férjem horgászik, de leginkább építeni szeret(ld.gokart, szöcske), és fával dolgozni:)
A tavat mi, 2 van, de a másikról nincs kép-sajna láttad azok is elég silány minőségűek:((
Te akkor nem jössz csüt-ön?:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:32-kor.

mary80
 
 


Az én férjem is szokott horgászni! :D Jaj, igen néztem is a gokartokat, nagyon állat, nagyon ügyes a párod! :wink:
Megrendelésre csinálja őket vagy csak saját magának, magatoknak?
Húúú, 2 tó is van, de jóóó! :D Télen beszokott annyira fagyni, hogy korcsolyázni is lehet rajtuk? Igaz mostanában nem voltak valami hideg telek. :roll:
Igen, csütörtökön mindenképpen megyek, mennem kell :!: :D Először vérvétel vizsgálatra, aztán uh vizsgálatra. :wink:
Csini vagy a képen, és arik a picik is! :D
Vendég
 


Csajok a lombikkor teljesen mindegy melyik petefészekben érnek meg a tüszők, nem, mert mindegyikből letudják szívni a folyadékot?
Vendég
 


Drága Röpcsi:)
Köszi:)Gyermekkorától kezdve nagy építő a lelkem:)
Legóból is kigondolt vmit, kútfőből és megalkotta:)
Igazából nem megrendelésre, de eladásra készítette,de aztán válság van, tudod...
A tó be szokott fagyni, a kutyimmal jókat csúszkáltunk rajta tavaly:)
Köszi szépen a babyk nevében is:)
Ők is itt taliztak, 1. lombik-3-ból 2 sikeredett,4 még pihen a fagyóban:))
Ez adjon erőt mindannyiunknak!
Ma olyan sírós napom van egyébként is, bizti a Deca...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:32-kor.

mary80
 
 


Óóó éppen ma mondtam mmzsó-nak, hogy nekem is időként el-el indulnak a könnyeim, elérzékenyülök, bizti a Decától van, mert nem vagyok egy sírós! :(
Vendég
 


Már írtam nemrég, hogy szerintem nálam biztos, hogy elkezdett valamit hatni a szuri kedden csak akkor éreztem a pocimnál fájdalmat, amikor Andi beadta, persze csak 1 mp-ig. Szerdán este amikor beadtam, semmi nem volt. Csütörtöktől viszont délutántól mindig érzem, de nem a hasam alját, hanem a bal oldali petefészkemet, környékét, a jobb oldalon semmit sem érzek. Fáj a baloldalon, olyan mintha érne a tüsző vagy mi, de gondolom, hogy a szuri dolgozik valamit. Ha beadom a szurit akkor ez az érzésem elmúlik. Arra gondoltam, hogy én mindig este adom be magamnak és lehet, hogy este fele a szervezetem már nem annyira reagál a szurira, próbál maga működni és ahogy beadom a szurit, avval végülis leállítom ezt a fajta működést, mert utána nem fáj, nincs semmi.
Nekem egyébként a baloldalam átjárható, a jobb meg nem.

Mary neked nem érzékeny valamelyik oldalon???
Vendég
 


Nem, Röpcsi:(
Most ez lehet,h. nem ideális, de nem érzem.
Reggel én viszont görcsölgettem, de gyorsan el is múlt.
A Deca kissé +kavarta a mensest nálam:(
Egyébként én érzékeny vagyok(nagyon is),és még a Deca rátesz 1 lapáttal.
De te már a stimus injekciót is nyomod?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:33-kor.

mary80
 
 


Nem, én még csak a decát nyomom :!: Múlthéten voltunk konzin, akkor indították a lombikot, azóta szúrom magamat és most csüt. kell először vérvétel és uh vizsgálatra visszamennem.
Vendég
 


Értem.
Na, megyek arra a tündérekre vigyázni, majd még jelentkezem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 16:33-kor.

mary80
 
 


Mary, igen, első baba, 14 év után jött össze, szóval abszolút a szemünk fénye lesz. És nagyon szerettünk volna kislányt és az is lett:) Előbb-utóbb az ember minden kívánsága teljesül:)

Hát, ma én is sírdogáltam, csak mert a páromnak 2 napos továbbképzésre kell mennie. De nem tud róla, amikor kezdett legörbülni a szám, gyorsan letettem a telefont:)
Mindig félek, ha nincs itthon egy-egy este, mert félek, hogy pont akkor indul be a szülés. Szerencsére az egész családja itt lakik tőlünk 500 m-re, és bevisznek a kórházba, ha bármi van. Csak én azt szeretném, ha ő vinne be, mert miénk a baba, vele együtt szeretném az egészet végigcsinálni. Remélem, hogy amikor eljön a szülés, ő itthon lesz és vinni tud és végig velem lesz.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?