Új privát üzeneted érkezett!

Emese!
Hát lehet h az alma nyomta a kis pociját,nem?Na majd holnap kiderül h fog e neki fájni!
Vagy a másik mumus a foga :wink: :lol:

annus11
 
 


Bogi ma hathónapos? Boldog félévet neki!!!!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ildi, popsitörlő elindult az Alföldre! Jövő héten anyáméknál fel lehet markolni! Címet, egyebet priviben/telón egyeztetünk, de skype-ról is volt már szó, nem?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

Hehe, Annus, fogat csak 12 hós kor után szeretnék látni a szájában :) az apja is megmondta, cuki így fog nélkül :) :) azóta 1 órája tök jól elvan...

Timi,
köszi :)

emese1979
 
 


Bogi, Bogyó, Léna és Petya: boldog félévet!

Larának meg csodaszép 7. hónapot!

:D :D :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ez olllyan nemér, mindig mire elolvasom a 100 oldalt, mindenki elhúz vacsizni (meg ebédelni). :P

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Bangala,
bejelöltelek az iwiwen. Ha Hannus Rád fog hasonlítani, a kedves papája kergetheti majd az udvarlókat asszem.

na most ráérnék, erre sehol senki :) ez az én formám...

na mait még szerettem volna: a Libresse.hu-n lehet regisztrálni, havonta 2 mintacsomag kérhető a termékeikből, ha vkit érdekel.

emese1979
 
 


Éngyerekem délután kettő óta alszik. Benézek hozzá, hogy hát azért már az mégis sok, hát tágranyílt szemmel szopja az ujját :)

Már Esztót akartam kérdezni, csak ő most tanul ezerrel, hogy Álmos háromhónaposan mennyit aludt?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi, du kettő óta??? Van alvókája. :lol:
Blanki ma aludt 2x félórát, ordít is, de nem tudom elaltatni sehogy. Egy óra múlva meg fürcsi.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Én itten vagyok :) várom apját haza fürdetni.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Emese, nem lehet, h az alma marta a pociját, azért ordított?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Timi,
akkor Danid is jó alvó :) Hát, annyit mondthatok, h Álmi SOKAT aludt! Nagyon sokat :)

mi is sok boldogságot kívánunk a hófordulósoknak!

Vmi még: akit érint, bocs az offért: egyik ex-kollegám foglalkozik kutyatápokkal, főleg prémiummal, de van olcsóbb is, nagyon jó áron. Ha vkit érdekel, priviben átküldöm a részleteket (nem kapok belőle részesedést stb. :lol: :lol:

emese1979
 
 


Az utóbbi pár napban alszik egy ilyen ötórásat. Ma például úgy aludt, hogy tegnap este nyolctól ma reggel negyed hétig, aztán szopi, vissza fél nyolcig, aztán kilenctől kb. két órát, aztán babakocsiban séta közben egy felet, aztán kettőtől mostanáig. Noooormális??? De most komolyan...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Emese, Regőm nekem ő :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi,
ne haragudj :shock: tudatlan vagyok... Azt hittem Regő a vezetéknév :oops: :oops: milyen eredetű név, meg akartam nézni a nevnaptar.eu-n, h javítsam a hibámat, de nem adott ki rá eredményt :lol:

emese1979
 
 


Anikó!


Köszönjük!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Semmi baj :) többen hitték már, ritka név. Magyar, a regős szóból származik.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


http://hu.wikipedia.org/wiki/Reg%C5%91

ez így nem tudom, bejön-e, nekem látszik a hosszú ő a menüsorban...

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Mi mindjárt fürdetünk.
Anikó, Emese gyertek vissza este dumcsizni, veletek is úgy karattyolnék már. Anikó, ht-t elkezdtétek?
Emese, buggyos rucit láttál?
Ne maradjatok ki a húzásból. Marci azt mondta Bogit is szívesen megajándékozná :D

Timi, Regő szépeket alszik :D Marci is nagyon sokat aludt, bár ő inkább többször 2-3 órát, mint egyhuzamban 5-öt :-) Méh most sem panaszkodhatom, de 1-2 óránál többeket egyszerre már nem alszik (csak éjjel persze).

Évi, gyerekek takarítása :mrgreen: Kis helyesek, viccesek, bolondosak :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


hello,

megvagyunk, csak nem nagyon volt kedvem jönni... :?

Van, akiről fogalmam sincs kicsoda, jön, majd megy, sok ez kicsit nekem, de majd felveszem a fonalat :shock: :D

Emese, boldog félévességet Boginak! :D

AM-nek tegnap még hőemelkedése volt, a torka már nem piros, tehát a hasmenés valszeg nem a torokvírustól volt, ha volt egyáltalán torokvírus... :? Szóval mondtam a dokkernek a babauszit, azt mondta, hogy csekkoljuk le (székletmintából) hogy nem onnan van-e a hasmenés. :roll:
Szóval lányok, én nem hittem magam túl parázósnak, de látni a kisfiamat lázasan, ordítva, amikor semmi nem jó neki -hát, bizony elsírtam magam néhányszor. :(
Mostmár sokkal jobb kedve van szerencsére, viszont a cicikaján kívül mást nem kér :shock:

Szóval gondolom a hozzátápit majd valami minimális mennyiségtől kell újrakezdeni. :roll:

Ja, lehet nem jövök ameddig el nem dől ez a nyílt/zárt kérdés...

legyetek jók, puszi!

Kép

Kép
adraci
 
 


Jaj, mai féléveseinket és az egy szem 7 hónaposunkat sok boldog isten éltesse :D
Trixi, Mniki kérte, hogy küldd a kajás listádat, mert hétfőn reggel 8-kor nyitásnál megy bébikaját pakolni a pelenkázótáskájába :D (Bocsi, ha már lebeszéltétek)...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, jövő héten kezdjük a ht-t. De almát már nyomtam neki oda, amikor ettem, nagyon jóízűen cuppog rajta. :D Remélem, kanállal is megy majd. Nálatok?
Este már nem jövök, megyek mindjárt fürcsizni, Blanka nézi, aztán v.v..
Dóri, akkor hétfőn menjek értetek? Nem írtál privit!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Köszi Gyöngyi, elküldtem már neki, de reakció még nem volt rá!
Első körben Ancsikának küldtem véletlenül, és csak vártam a visszajelzést, de nem kaptam semmit!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Adri, jobbulást AndrisMarcidnak! Én is új vagyok, gondolom ezt tudod :oops: de én tervezek maradni...

Gyöngyi, Ti megkezdtétek a hozzátáplálást?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi,
szép, ritka nevet választottatok akkor.Nekem még a Kéra, mint magyar lánynév tetszett nagyon, csak az nincs még "törzskönyvezve", én még Bíborkát szerettem volna, férjem Bogit meg Fiónát :shock: :shock: szóval maradt Bogi, de illik hozzá :)

Adraci,
AM-nek jobbulást. Azért az nagyon durva lenne, ha babsuszin szedte volna össze!

Gyöngyi,
majd jövök fél10 körül, férjem dorbézol ma. Ruci még nincs :( de majd lesz :)

Na viszem le Sztivikét, már itt eregeti a galambokat a lábam alatt...

emese1979
 
 


Gyöngyi,
Marcellónak pedig tegnapra boldogságos felet :)
Hozzátápit Ti megkezdtétek? Anikó?

na megyek, mert kirakja a galambfészket a lábam alá a kutya...

emese1979
 
 


Emese, nekünk ha lányunk lett volna, Boglárka Julianna lett volna :) Julianna azért, mert párommal a négy nagymamánk közül három Julianna volt.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Sziasztok, ma se volt rossz napunk! :wink: De nem kínozok senkit, lényeg, hogy megérte eljönni!
Holnap megyünk haza, remélem nem lesz takony idő...

Köszi mindenkinek a jókívánságokat!

Isten éltesse a féléveseket! Lénus, Petya, Bogi, áááá és még valaki, tuti, hogy négyen vannak a 21-edikeiek...

Eve, gyere a talira, én nagyon szeretnék veled talizni!

Emese, de jó, hogy ma többet jöttél. Nem lenne itt az ideje kipróbálni, hogy áll Bogi tömegundora? Gyertek át, és nézzük meg, hogy bírja Csanit? :wink: :D

Adri, szerintem itt már oldódik a hangulat, te is lazíts, és ne vedd a szivedre ezt a nyílt-zárt témát.

Pemete, nem kell mindent mindig elolvasni és reagálni! Mindenki akkor és annyit jön, amikor és amennyit tud, ez az alapszabály.

Ja, Anika, nagyon jók a képek!

Fűles, én nagyon örülök neked!

Oh, és az újak közül, azt hiszem manora írta, hogy nem faja a hozzátápi! Hát, amit Annus leírt az az utcsó szóig igaz: Csani sem remekel, és akkor finom voltam. Most itt a nyaraláson rápihenünk, aztán holnap-holnapután alma, aztán sütőtökkel próbálkozom. A baracktól bőgött, az almából legutóbb egy pici lement anyatejjel keverve, de csak nagy duzzogva. Kivi vagyok mi lesz holnaptól.

Puszi mindenkinek, szép estét, holnap jelentkezem.

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Adri, szegény AndrisMarci, és szegény Te, tessék most már minden babónak, mamának és papának, meg úgy egyébként is mindenkinek álleszcuzámmen egészségesnek lenni!

Emese, Zsüci, :oops: igazán, nagggyon jól esnek a bókok :) Hani egyébként tök apja, csak a szeme, meg az ujjai tán én lennék.

Egy csomó mindent kérdezek, de sose jön rá egy válasz sem :shock: lassan asszem megsértődök :D

Én a Regőt lánynévnek tippeltem volna, mint ahogy a Hedviget fiúnak. De nagyon szép név fiúnak is :D

Évi, mi épp pizzázunk, elfogyott a ketchup, tudnál esetleg egy keveset felmosni nekünk??? :lol:
bangla
 
 


szép estét.

gáz hajnalunk és gáz nappalunk volt úgyhogy röviden csak.

Annus,
nekem is elég húzós a suli, gyakorlatomat elengedték mondjuk mert én olyan munkakörben dolgozok, amilyen szakra járok. De kezdek belefáradni már, azért húzosabb mint amikor Álmi pici volt, mert most már ugye nem alszik annyit :)

Timi,
Álmos állandóan aludt :) írtam is itt a csajoknak, hogy unatkozok :)

egyébként üdv az újaknak.

Szofi,
irigyirigy nagyon a hálidéj miatt :)
pihenjetek sokat.

mennem kell, fürdés van.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Adri, nemááááá. Ne vedd a szívedre a tegnapit, senkinek nem esett jól. Térjünk vissza mindannyian a régi kerékvágásba. A zugolvasóktól való félelemtől zugolvasókká válnak egy csomóan???
Sajnálom, hogy AM-et betegnek kellett látnod. Nálunk még nem volt szerencsére se láz, se semmi (a begyulladt körmén kívül :-)), de tudom, hogy engem is így megviselne mint téged. Jobbulást Marcellódnak.

Bangla, ha hiszed, ha nem, én azóta is forgatom az agyamban a kérdésedet, hogy gyertek-e talira. Mert egyfelől nagyon szeretnénk látni titeket (megszaglászni by Tinu), de másfelől...olyan sokan leszünk. Mindig van egy kis kockázat, bár beteg babót soha nem visznek talira az anyukák. Mi erre az orvosi előírás? És a saját szülői megérzésetek? Volt már egyébként Hani nagyobb babatársaságban? Én azt mondanám, hogy úgy rendezkedjetek be, hogy két szopi között beugrani egy órára. És ezt lehetne később növelni.

Timi, Anikó, mi holnap almázunk először. Anikó, mi az v.v.. ? :oops:

Emese, köszi a köszöntést. Megnőnek ezek gyárekek...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


No mi eljutottunk oda, hogy Apa is szívesen eljönne GYED-re, ha nekem lenne valami jól fizető, biztos meló. (Ha én többet tudnék keresni, mint most ő,akkor már megéri, mert ő meg több gyed-et kapna,mint én most) Szóval ha valaki tud valami tutit, nyugodtan lehet bombázni az ajánlatokkal!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na elfelejtettem magamat meghallgatni a rádióban. :lol: De eszembe jutott, és most letöltöttem innen:
http://real1.radio.hu/kossuth/
Mentés másként volt a címe. Három részre szabdalták, amit mondtam, meg jól megvágták. Eredetileg 20 percet beszélgettünk. Elég fura műsor szerintem. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Adri, szegénykém!!!!Jobbulást AM-nak!!!Elhiszem, hogy kiborított a látvány!Remélem hamarosan jól lesz.
Esztó, jó hallani Rólad is néha.Hű,én nem is bírnám tovább csinálni.Még ez a hátralévő 3 hét is végtelennek tűnik.... Kitartás!!!Mikor lesznek vizsgáid?
Tinu!Persze, hogy más, hogy milyen érdekeket néz. De le lehet,és szerintem el kell fogadni azt is. De nem biztos, hogy van más ok is háttérben.Pl. elemezz engem nyugodtan, hisz pszichológus vagy. :wink: Ok?? Na a tények.Imádok és imádtam szoptatni!!!Nagyon jó érzés volt a tudat, hogy a saját testemből táplálom,attól gyógyult meg születésekor, attól lett nagyon husis(mióta hozzátápi van már nem duci). :lol: Jó volt nézni, érezni a kis tejcsi szagot rajta, érezni,ahogy dolgozik. :D És nagyon rossz érzés volt, hogy 4 hónaposan apadni kezdett a tejem, és már kellett neki más is, én nem voltam elég.Rossz volt látni, hogy a cicit kiköpte, de a szopi utánra odakészített kaját leste és majd megőrült, csak had szerezze már meg. És rossz, hogy már csak egyszer szopizik, nem kétszer,amire mondjuk vágynék. Mindent megtettem eddig is, több válságot átéltünk, állandóan fejtem, szaporítottam, csak legyen. Egy valamire nem voltam hajlandó:akkor mellre tenni,amikor csak elsírja magát. Nem láttam értelmét(mert akkor alig evett pár kortyot-na azt meg minek, szerintem) másrészt én szentül hiszek a napirend gyerekre és anyára gyakorolt jótékony hatásában. Ahogy Te pl. az igény szerinti szopiban. Szóval imádtam-imádok szoptatni,DE. Nem érzem, hogy szeretném mondjuk fél év múlva,ha a mellemet csócsálná. Ő már nagy fiú lesz akkor. Eszik mindenfélét, rág, stb.Jön-megy. A szopi számomra = kisbaba. És ennek szerintem nincs semmilyen lelki háttere, csak én így érzem. De ha szerinted van valami érdekelne.
Bocsi,ha valakit nem érdekel a téma, de ismétlem, továbbra is jó hangulatban,kedvesen beszélgetünk Tinuval egy témáról. Szíves megértéseteket ezúton is köszönjük. :lol: :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Blanki lefektetve. De vleg kel majd még egy adagot rányomni, szopi közben ájult be.
Gyöngyi, hát vice versa.

Esztó, sajnálom a nehéz napot, hiányzol ám nekünk! Legalább kedvenc Álmosomról dobj fotót!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Nem akarok bunkó lenni :(

Köszönöm Lara nevében a köszöntéseket :), ajándékként tőle azt kaptam, hogy ma elkezdett kiülni, illetve felül, csak éppen a háta még nem egyenes :)

Boldog féléves szülinapot: Bogi, Léna és Petya :)
edua2003
 
 


Esztó, köszi :) én is már majdnem azt akartam írni, hogy hiányzik a fiam... majdnem hat órát aludt, úgy ébresztettük fürdéshez!

Bangla, én is rágtam... asszem én nem mennék, nem amiatt, hogy tényleg beteg lenne valaki és attól Hanna, hanem mert megapara. Ha paráznék, nem vinném, inkább majd ha erősebb lesz a vágy, mint a félsz.

Tinu, én is elfelejtettem, pedig úgy megjegyeztem... és nem is tudom lejátszani se. De majd holnap elmeséled! :)

Na megyek, sakkozunk az urammal.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Petya ma feledik szülinapja alkalmából azzal ajándékozott meg minket, hogy extra nyügi. Kb 5 percig volt/van el egyedül! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Boldog felediket Larának is!!!Miért lennél bunkó Ildi?? :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


5 perce történt:


Kép Kép
Kép
edua2003
 
 


Ildi, gratulálok, Lara nagyon kis ügyi. Ez a kiülés már nagyon ért nála. Kis tornászlány :-)
Nademost...ugye nem az van, amire gondolok??? Hol vannak a vonalzóid? Miért nem akarsz bunkó lenni? Nyugtass már meg légyszi...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Igen Ildi,aggódunk!!!!!
Gratulálok,micsoda kis tornász!!!!!!
Gyöngyi, ugye ti is még csak fókáztok???Nem csk mi vagyunk még így el??? :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tinu, erről teljesen lemaradtam. Vagyis láttam vmi Mentés másként bejegyzést, de fog. nem volt, mi a fene van. Mikor volt és hogy?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ildi, Lara a második képen tisztára a férjed! Nagyon ügyes! Puszi neki!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Gyöngyi nem akartam írni a hétvégén, gondoltam ülepítem az olvasott anyagot, de így sem bírom feldolgozni :), csak olvasok, olvasok és már azt sem tudom lassan követni, hogy ki-kicsoda, egyszerre annyian lettünk :)

Zugolvasó akartam lenni, de így nem sok értelme van a dolognak :)

Vonalzót meg majd ha kedvem lesz csinálok másikat :)
edua2003
 
 


Hát, Niki, ha a fókázáson azt a hangot érted, hogy ű ű ű ű, azt lelkesen szokta Marci mondogatni :D Persze tudom, hogy mi a fókázás, de Marci semmi ilyesmit nem csinál. Max. tolat néha. Köszöni, remekül elvan hason, háton. Forogni is csak akkor forog, ha nagyon muszáj. Azt is csak hasról hátra. Se kukázás, se számlaevés, semmi :D De nem aggódon...még.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Anikó, Niki aranyosak vagytok :)

Niki, hát úgy tűnik sose jön el a tavasz és az államvizsga...:) dec 11én lesz egy vizsgám, de lehet már elöbb is (legalábbis még csak erről az egyről tudok, vagy lehet fel kéne mennem az etr-be és megnézni a vizsgákat...:) )

Tinu,
kivi vagyok az interjúra, majd holnap meghallgatom, most megy a tv, nem hallom tőle :)

Anikó, a kép neked :)
Kép Kép

jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ildi,
Lara nagyon szép, és nagyon ügyes!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ne is aggódjatok a srácok miatt, majd beindulnak ők is! Addig meg ki lehet szaladni pisilni anélkül, h vissza a járókába lenne. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?