Új privát üzeneted érkezett!

Csibe, Sophia is szokott veszekedni a cicimmel szopi közben, Ő is morog, mint a kölyökkutya :lol:
Riszpekt a suli miatt és gratula a beadott beadandóhoz!

Kicsike, köszi :D
Vendég
 


Hihi, kölyökkutya...na igen... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Itt vok már, /Anyabébi, olyan jól esett, hogy hiányoltál :P /, csak :P kiscsajom rámnőtt és olyan suta vagyok bal kézzel írni :lol:
Este meg nem tom, mi lelt, de elaludtunk 22.30 körül...

Végigolvastam, és amint felszabadul a jobb csöcsöm -és ezáltal a kezem - jövök :D tartsatok ki :wink:

tillidian
 
 

 
 

Na végre ma kaptam lóvét.Szeptember óta nem kaptam semmit és most végre itt a táppénzem,az első 15nap amit a munkáltatóm fizet.Időben mi?Annyit kaptam azt sem tudom mire költsem.
aztán még lesz 3 nap amit a TB.fizet valamikor.Jövő héten meg talán már megjön az anyasági is.későn adtam be a papírokat mert ugye először elkellett intézni,hogy rendesen legyen meg a gyerek neve a születési anyakönyvi kivonaton.ez a sok intézkedés ezekért a kevéske kis pénzekért .Tiszta vicc.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok csajok,
csak életjel, mert f@sza kis mellgyulladásom volt/van, két napig láz, két napig irdatlan, konstans fejfájás (ez nem tudom attól volt-e), kislányom pedig érzi, h gond van a mamival, és extra nyűgös és megnyugtatni sem tudom. Plusz a tejem is sokkal kevesebb lett, így még éhezik is időnként. Most a tejparán túl azon idegeskedek, h nem mentem el dokihoz, mert lázam már nincs, meg annyira nem is fáj, de a pirosság makacsul tartja magát, nem tudom mi lesz így hétfőig.

chardonnay
 
 


Sziasztok!

Gyors életjel: Hát az sok nincs, mert eszméletlenül fáradt vagyok. Kisasszony kisajtol belőlem minden energiát :)

3 Hetes adatok:

Súly: 3900 g (2960 al engedtek ki a kórházból)
Hossz: 53 cm (49-el születtünk elvileg :shock: :shock: :shock: )

Védőnő szentbeszéde: Tartsátok be a 3 órát, sokat hízott a Liza!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Mondd azt a gyereknek, hogy nincs kaja????

Na majd még gyüvök! Jön a dédi hozzánk :)

Pussz
Vendég
 


hello,

elmentünk a kopaszi-gátra, ahol nulla méter volt a látás, azaz tejföl köd volt. Kábé én voltam az egyetlen idióta, aki babakocsit tologatott. :lol:

Dokinénit hívtam, azt mondta, h a felbontatlan Neomycin szemcseppet használjam és felforralt -visszahűtött vízzel mossam előtte.
Mindjárt indul a terápia. :?

Csibe,
nekem is veszekszik a cicivel, ha feszkós. Van, hogy üti-vágja, hadonászik, tátog, de nem kapja be... Ja és karmol is. Írja a Suttogó, h már idejekorán el kell neki mesélni, h ez fáj anyának...

Kép
screen
 
 


szegény Char :cry: :cry:
kenegeted vmivel? hol piros???

Kép
screen
 
 


Sztercsi, nem semmi - mjdnem 1 kiló!!!
Ki a védőnőd??? Nekem pont azt mondta a gyerekorvos, hogy ilyenkor nincs olyan (csak extrém esetben), hogy túlsúly!!!
Vendég
 


Na 10 perce jöttünk meg a sétából, Milán már csatlakozott a hálózatra, mohón tömi a fejébe a tejcit. :lol: Nagyon jól kibírta ezt a három órát. :) Az én ebédem is készül, gyorskaja. Sütőben készül a sültkrumpli, mellétettem három virslit is. Tolok majd mellé egy kis fejes salátát és lőn: ebéd. :D

És! A nap fénypontja. Eljutottam fodrászhoz!!! Végre megint csini, rövid a hajam... Kép

Char, ez a mellgyulladás nagyon gáz. Még jó hogy akkor már múlóban van. A sógornőm szerint senki sem ússza meg a szoptatás alatt... Ő is jól megnyerte anno. Az öcsémnek kellett segítenie, hogy a pangó tej kijöjjön. :?

Sztrecsi
, jófej a védőnőd. Az enyém inkább elégedett volt, amikor az egy hónapos státuszon Milán már másfél kilóval volt nehezebb a születéskori súlyánál.

Screen, Teó még verekszik is a cicivel? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Csibe melyik fodrásznál voltál,akit mondtam?De jó Neked. :?
Screen nagyon harcias Teó.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Mindenki megnyugtatására, alvás-para ellen:
http://velvet.hu/poronty/2009/11/13/szo ... te_gyerek/
Vendég
 


Csibe, babástul voltál fodrásznál???
Vendég
 


mrsparis írta:Csibe, babástul voltál fodrásznál???

Ühüm, máshogy lehetetlenség. A babakocsiban bealudt, mire odaértünk. Kicsit nyekergett, de majdnem végig aludt. Nagyon örülök. :D :D :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Na vagyok gyorsan (kiscsajom kenguruban lóg rajtam :P )

Vcsibe,
nem vagy semmi! :shock: Ügyes! :wink:
(én tennap próbálkoztam csajostul a DM-ben, végignyekeregte a kenguruban :roll: )

Sztercsi,
anyatejesek vagytok? Csak mert nekem ugyanezt mondta a védőnő (Lencsimet 2580-nal hoztuk haza, tegnap volt 4050 gr :P ).
Én végigolvastam mindent ezzel kapcsolatban, és anyatejes babákat igény szerint kell etetni!!! Másképpen a tejképződés látja kárát :?

Char,
ölellek! :( Gyógyulást!!!

este folyt köv...

tillidian
 
 


Sziasztok,

sikerult végigolvasnom a hsz-eket, néhányra reagálnék..

puncitisztítás: a nagyajkak és a kisajkak kozott ki kell tisztítani, mert belemegy a kaki és az galibát okozhat, ha nincs kitisztítva! De legjobb tisztavizes vattával és nem illatosított popsitorlovel! A kisajkak kozé viszont nem szabad betorolni!

porolés a cicivel: nekem is szokta húzni-vonni, cibálni a cicit a babókám szopizás alatt és kozben tekereg! Ilyenkor a pukik kínozzák, vagy a kaki nem tud kijonni, esetleg a hasija fáj! En ilyenkor elmondom neki, hogy ezt nem szabad csinálni anyuci cicijével :roll: és el szoktam venni tole pár percre, amíg meg nem nyugszik!

Pattogó, tessék jonni, én kimondottam szeretem, ha te és Datolya megosszátok a tapasztalataitokat velunk......sose venném okoskodásnak, sot, nagyon jól esik, hogy segítetek nekunk, elsoszulo anyukáknak!!!! :wink:

Moncsi, ezt nevezem! le a kalappal elotted, hogy még konyvelni is tudsz 2 gyerek mellett! AZért gyere, ha tudsz! (én beszélek, aki mostanában alig jelentkeztem :oops: )

Sajnos jól elkaptam a nyavaját azuramtól....tegnap, tegnapelott még a babát is nehezemre esett ellátni, annyira szarul voltam :cry: :cry: , ma már jobb, de még mindig folyik a taknyom és fáj a torkom! De legalább lázam nincs már...

Eszti, boldog hófordulót! :D

Mi meg ma vagyunk 2 hónaposak..... :lol:

Képzeljétek, valamelyik nap aludt a Georginánk éjszaka egyszerre 7 órát és 9 órán keresztul nem evett :shock:
de én nem ébresztettem fel, :roll: , mert orultem, hogy aludhatok és oszintén akkor még nem is számoltam utána, hogy valójában mennyi ido is telt el, csak utána, amikor felébredtunk! Mindenesetre elfogadnám az ilyen éjszakákat 8) .....viszont rá 2 napjára pedig hajnali fél 3ig fent kuruttyolt, nem tudtuk volna sehogyse elaltatni...ráadásul éppen akkor voltam a legszarabbul, szóval rémálom volt :evil: A férjem próbálta ringatni, hogy én pihenhessek, de nem tudtam én sem aludni...lázas is voltam...lehet, hogy érezhette, hogy beteg az anyuci?! :roll:
ginuska
 
 


Szilveeaa:köszi...én is így csinálom...ezek szerint jól

Elveszett báránykák jó,h jelentkeztetek...

Kép
jovana
 
 


Hülyék ezek a védőnők!
Ha megkérdezi azt kell mondani, hogy csak 3 óránként szoptatsz!!!
Az enyém kiemelte, hogy szoptassak amikor kér a gyerek, akár 2 ciciből is!!!
Char: gáz a mellgyuszi,ha nem javul el kéne menni a dokihoz!!!
Ha meg kevés a tejci szoptass, szoptass,szoptass,szoptass,!!!
anyabebi
 
 


Hello lányok!

Gyors életjel, két szopi és két altatási kísérlet között...alig alszik manókám...felváltva ringatjuk anyuval...mi ez??? Hidegfront?

Ma megkezdtem az alkoholmentes sör kúrát, hátha...

Megyek, Macikám ordít megint, 10 percet, ha csukva volt a szeme...

Ja, küldök egy képet :-)

Kép

Kép
kkia
 
 


Kkia: front van!!!! Édes a törpe!

Kép
jovana
 
 


boldog hófordulót, Eszti, Ginuska!

Kkia, ééééééééééééédes egy bébike! :lol: :lol:

annyira mondtátok a fodrászt, h én is bejelentkeztem jövő 7re. Teoval megyünk, kiváncsi vagyok..... 8) 8)

Kép
screen
 
 


mingyá debütál a tummy!!
:P

Kép
screen
 
 


Kkia: Akkor biztos a front, de ma nekem is kézben alszik a gyermek, ha lerakom 2 perc múlva pattan ki a szeme. Egész délelőtt szunyázott és majd éjjel biztos alszik . Muhahaha, álmodik a nyomor mi?
Maci édespofa :)
anyabebi
 
 


Monica..Barni is csinálja ezeket:
röhög
emeli a fejét
felismeri a hangunkat
Tündér én ugya ezeket csináltam....nem tettem tisztába
nem beszéltem hozzá
mindeszt vak sötétbe.....
és hamar meg is lett az eredménye!!!!!!!!!!!!!!!!
Kicsike nekünk múlóba van a koszmó:)
Anyabebi ugyan olyan cumitok van mint nekünk:)))))))))))))
Paris gratula Sophiának az elsó hónphoz!!!!!!!!!!!:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Screen: nekünk meg apa debütált ma fürdetésben először (még jó hogy egész héten szabin volt :evil: ), de nem sírt a gyerek, nálam meg ridogál néha. :shock:
anyabebi
 
 


Na ciasztok!

Jelentem,
nálam is kifogyott a tej :( Vacsira 20 milit tudott szegénykém szopni...ma még nem adok pótlást, majd holnap...na eddig húzam most is :?

Zsriti,
ilyet még nem hallottam, hogy romlana a tej a cickóban :roll: Már lázgörcsben fetrengenél, nem? :roll:
Doki mit mond?

Anyabébi,
te csiholtál tejet valahogy? :roll:

tillidian
 
 


Lányok,
minden Nagytesós Sorstársnak nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! Próbálkozom... :roll:

Tápszert milyen vízzel készítitek?
Én vettem humana babywassert, úgy tudom, azt nem kell forralni :roll:

tillidian
 
 


Tetszik a képek alapanyaga :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Till
Tápszerhez én sima, felforralt vizet használok.

Punci tisztítás
A kisajkak közé nem nagyon szoktam benyúlni. Ha annyira kakis, akkor a csapnál lemosom...
Vendég
 


Char: mellednek gyor gyógyulást!

Vcsibe: gratulálok a befejezett és beadott menedzsment esettanulmányhoz! Nekem ehez még nem kúszott vissza az IQ-m a megfelelő szintre. A következő félévben meg nem tudnám azokat a tanegységeket felvenni, amiket kéne, így marad a jövő ősz.

Kkia: ez a megfontotl, ám nagyon érdeklődő tekintet nagyon tetszik! :lol: :lol:

Twins: nagyon helyesek az ikrek! És mekkorára nőttek már!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Köszönjük a hófordulós köszöntéseket! :D

Csomó dolgom van, jönnek ma anyuék meg tesóm az Ikrekkel :D újabb próbálkozás, hátha ebben a környezetben jobban megértik, hogy Sophia bizony az én kisbabám és ráadásul IGAZI :D

Délután beszámolok mi volt!

Pusszantok Mindenkit!

Ui.: amúgy mi ez a pangás? frontolnak a babák? :lol:
Vendég
 


Hello lányok!

Eszti, ja frontolnak a babák...Bár Macikám a 7 órás evés után egy órát még nézelődött, emésztett, hatalmasakat pukizott és mérgelődött hozzá, de aztán most elaludt...Éjjel viszont 9től 3ig, majd 4től 7ig aludtunk :shock: :shock: :shock:

Anyabébi, bevált a komlóital? Folyamatosan gyarapszik azóta a tejcitek? Nekünk hajnalban 20 g, reggelre 50 g...pedig megittam azt a bűn rossz sört is :cry: Most lecserélem a fitolac-ot a Hipp szoptatós teájára, hátha...

Lányok, köszi a punk Maci dicsiket :D Tényleg ilyen érdeklődő szemekkel tud nézni a drága...és néha erőlködik, mintha mondani akarna valami okosat és akkor csücsörít a szájával, olyan mint egy tátogó halacska :lol:

Képzeljétek, kutyanagyfiam is beteg...szerintem pszichés alapon...tegnap reggel még evett, aztán amikor mentem ki hozzá, csak feküdt, nyáladzott és hasmenése volt. Kijött az állatorvos délután, adott neki antibiotikumot és vért vett tőle. Az eredmény estére meg is lett: májgyulladás...de közben Zeuszkám jobban lett, már farkas éhes, iszik, enne is...de azt még nem lehet. Kap egy gyógyszert és ha rosszabbodna, akkor infúziót is kell kapnia, de remélem, hogy arra nem lesz szükség...főleg, hogy egyedül leszek már itthon, nem tudok vele furikázni vagy sokszor kimenni hozzá. Tuti, hogy az betegítette meg, hogy alig foglalkozunk vele, amióta babci megjött...

Tegnap feladtam a MÁK papírokat, most várom a csodát...még én sem kaptam táppénzt október eleje óta, szóval ráférne a bankszámlámra egy kis tuning :roll:

Kép
kkia
 
 


Kkia remélem meg gyógyul Zeusz!!!!!!!!!!
Barnikám ma fél 7-kor kelt :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


bocsi nem fél 7 hanem fél 8 kor......ne vagyok elég kipihent....... :P :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tilli Én a Jana baba vizet használom.

Nita nekünk nagyon nehezen akar javulni ez a koszmó dolog.Tök ciki,pedig mindig tiszta a gyerek és fürdetem is rendesen meg olajozom is,és mégis.tegnaptól Johnsons olajat használok.

Ami a leg fontosabb ,képzeljétek TEGNAP TÖBSZÖR IS OLDALRA FORDULT MARTINKÁM.Már megcsinálta 1 hete is de akkor azt hittem,hogy biztos a pelus húzta el ztán tegnap betettem a kiságyba és mire odanéztem,hogy mi ez a nagy nyögdécselés az Én Fiam már az oldalán feküdt.Utána mindig visszafordítottam és újra oldalra fordult persze a jobb oldalára azt szereti jobban.Aztán kmitámasztottam,hogy arra már ne forgolódjon utána ballra is átfordult.Nagyon büszke vagyok rá.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike ne legyen ciki a koszmó..akinek van gyereke szinte mindenki átesik ezen.....szóval nyugi!!!!
ügyes fiú Martinka!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kicsike :)

nekünk anno a dokinő írt fel gyógyszertári A vitaminos olajat én csak azt használom, mert attól tuti nem lesz semmi baja ... lehet nektek is az kellene ...
plusz koszmó ügyben: én kezdetektől minden nap sima vízzel mosom a haját és heti egyszer samponnal ... azt mondta a dokinőnk így megelőzhető a koszmó

Kép
zsrit
 
 


Merre jár ma mindenki??? :shock: :shock: :shock:

Eszti, Ginuska: Egy ici-picit megkésve, de boldog hófordulót!!! :D

Nálunk ma extra nyugis nap van, eszünk-alszunk. Most itt ül az ölemben, és mindenáron a monitort akarja elérni... :D Csak attól félek, hogy ennek a jóságnak este/éjjel meglesz a böjtje... :roll: :roll: :roll:
bobóbaba
 
 


Sziasztok! Emlékeztek még rám? :roll:

Nagyon sajnálom hogy nem tudtam eddig jönni hozzátok, hisz tök jó egy csapat lett itt. :wink: De sajna úgy néz ki hogy az idén már nem is tudok jönni. :cry: :cry: Az a helyzet hogy épp egy lakásfelújítás kellős közepén vagyunk, plussz egy költözködés is vár ránk. ( az új lakást újítgatjuk ). Baromi nehéz és fárasztó egy alig 1 hónapos babával és egy majdnem 4 évessel. De egyszer talán túl leszünk rajta (remélem karácsonyra már nyugi lesz :roll: )

Úgyhogy ezúton is szeretnék mindenkinek BOLDOG KARÁCSONYT ÉS MÉGBOLDOGABB ÚJ ÉVET KíVÁNNI!!!

Jövőre ha addig nem felejtetek el akkor még szeretnék jönni. :roll: :wink:

Ja!! Nagyon édesek a babák egytől-egyig!! :D

Millió ölelés mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Halihó, na ki van itt? :D :D :D


Ennyire még sose voltam lemaradva, de szívből gratulálok minden mamának a gyönyörű babákhoz!

Ennél sűrűbben továbbra se tudok majd jönni, de most, hogy eljöttünk anyáékhoz, az első dolgom volt (miután a Törpe elaludt), hogy benézzek hozzátok!

Megnéztem a képeket a gmail-en, tényleg csodaszépek a porontyok! Raktam én is képeket (hogy fekerülhessünk a tablóra :wink: :oops: :wink: , Monica :wink: )
De ezek nem olyan frissek, majd hozok újabbakat is.

Remélem, mindenki jól van!
Az én életem szept. 28. óta álomszép. Soha ilyen boldog nem voltam még!

Persze az eleje nehéz volt, és gondok mindig is lesznek, de ez a kis Manó feledtet mindent.
Nem tudtam, hogy lehet valakit ennyire szeretni!

Amúgy okt. 2-án jöttünk haza, súlyban elég rendesen visszaesve, mert nem nagyon akart szopizni a drágám, de azóta belejöttünk, csak szopik, és már 4400 gramm.

Most csak ennyire futotta tőlem, mindenkinek jó egészséget és sok boldogságot kívánok még egyszer!

Amint tudok, jelentkezek megint!
Addig is puszilok mindenkit!
Vendég
 


Sziasztok Csajok,

Először is Eszti, Ginus gratula a hófordulóhoz.

Anyabébi, halálra röhögtem magam a képen, ahol a fiad énekel, beszarás ez a gyerek.
Mi az a Karmalaz amit ittál a tejcsi miatt???

Csibe, de ügyes vagy, hogy tanulsz gyerek mellett, nekem nem lenne erőm. És irigyellek, hogy fodrászhoz is eljutottál.

Moni, te se vagy semmi az éjjeli melóddal. Azért pihenj is.

Pattogó, én is örömmel vennék egy kis okoskodást, három gyerekkel csak értelmeset tudsz mondani. Úgy hogy gyere légyszi.

Char, jobbulást a mellgyuszihoz, remélem hamar túl leszel rajta.

Kkia, gyönyörű a törpi.

Az én gyerekem is egész nap rajtam aludt volna, most egy órája elájult és mindegy volt, hogy a kiságyba van, de addig 5 percenként kelt, ha letettem.
Nálunk is cumizás lett a vége, mert a minden szoptatásnál az utolsó fél órában már csak cuclizta a cicit.
Az enyém is harcol a cicivel. Feszeng, hörög, bedurran az agya és elkezd ordítani. Na ilyenkor betoltom a szájába és akkor a mellembe ordít tovább. Néha jókat röhög, de éjszak felidegesít.

Csajok a koponya és hasi uh-t és a csípőszűrést hol lehet magánba megcsináltatni, mert nem szívesen vinném a gyereket hatezer ember közé???

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk a hófordulós koszontéseket! :lol:

Judy, Gnemoni, de jó, hogy jelentkeztetek!

Tegnap furdés, etetés után (8 korul) elaludt a babucink, csodák-csodájára, na de meglett a bojtje hajnalban :evil: , másfél óránként kelt.....
asszem inkább maradjunk az eddigi verziónál :roll: , legyen fent éjfélig, de olyankor legalább alszik ébredés nélkul 6-7ig :lol: :lol: így én is ki tudom magam pihenni
ginuska
 
 


Ginuska szépen lassan csökkentheted hogy korábban fekteted és eteted..

nekem api cirkuszol néha hogy tegyem előbb le a gyereket ne 10-kor.modom oké de egyik napról a másikra nem lehet.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judy, Gnemoni
Jó rólatok is olvasni :D Móni nem lehet könnyű ilyenkor lakást újítani :? Neked is boldog karácsonyt!!!
Judy, nagyon szépen megnőtt a babci!! Gartulálok!!

Melcsi
Menj esetleg a Madarászba, ott 7 000 Ft, de nem kell várni, időpontra mész. Vagy a Budai Gerincközpontba, ahol Screen is volt, az is magán, 5000 Ft.

Char
Mitől kaptál mellgyulladást?? Csak úgy jött, vagy volt olyan hogy kimaradt szoptatás? A legjobb módszer ilyenkor a szoptatás....akkor is ha fáj.

Gina
Csak nem az influenzát kaptátok el? Picit hogy védted meg? Szájkendőt hordtok? Jobbulást!! :cry:

Till
Az én nagyobb fiamnál is megvan a kettős érzés... nagyon szereti a picit, de ugyankkor féltékeny is..ez egészséges szerintem. Akinél van még egy nagyobb tesó ott, lehet könnyebb, mert ugyan a gyerkőcök többen vannak, de a nagyobbak tudnak egymással már játszani, ami klassz, mert az én nagyom igényli a társaságomat, és nem tudok vele annyit foglalkozni, mint korábban. Igen, valahogy osztódni kellene, de inkább mi is együtt mesélünk, próbáljuk bevonni a fürdetésbe, stb..
Te fiad már még nagyobb, lehet kezd kamaszodni 8)
Tápszerhez tehetsz babavizet is, azt nem kell forralni... de igaz olcsóbb a felforralt és lehűtött változat.. azért próbálkozz még a szopival, tedd rá többször, hátha... fejni már én se tudnék, mert annyi van, amennyit kiszív... iszol eleget?

Kicsike
Martin nagyon ügyi :lol: Peti is forog, pl a fejét rendszeresen belefordítja a lepedőbe, fordul hasra az oldaláról...de főleg akkor ha fájdogál a hasa...

Kkia
Kutyunak jobbulást!!

Paris
Jó 7vgt!! Most mi is utazunk, névnap, szülinap, nagy vendégség, nem tudom hogyan fogjuk bírni... :roll:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Nitácska, eddig úgy volt, hogy 7-8 korul furdés, utána evés, de nem akart elaludni utána, mindig megvárta a kovetkezo evést, ami 23.00-23.30 korul szokott lenni és ezután szokott csak elaludni!

Ugy gondolod, hogy próbáljam hamarabb furdetni és ezáltal a kovetkezo (utolsó) kajaido is korábbra kerul? Vagy hogy?
ginuska
 
 


Ginuska igen de csak szépen fokozatosan....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ginuska, Nektek is boldog hófordulót!!! :D

Őzike, remélem nem lesz gond, kívánom, hogy jobban sikerüljön, mint nekünk a múltkor :roll: !

Mai nap jól sikerült, ikrek édik voltak, majd mesélek bővebben, csak most ébred a lánykám! Új képeket tettem a gmailre!

Móni, Judy, jó, hogy jöttetek!

Ja, akartam már írni, hogy Anikónk is megvan, jelentkezik is nemsokára, csak Debrecenben vannak és ott nincs beállítva a gépen a jelszó, fejből meg nem tudja, de olvas minket, úgyhogy képben van :D iWIWen üzent, amikor hiányoltam :D
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kukk, vagyunk :P

Nahááát, Gnemoni, Judy!!! :D Elveszett báránykák :D
Jó Titeket "látni" :D

Twinsandi, Kicsike, Őzi,
köszönöm a tanácsokat!!! :P

Gmelcsi,
http://karamalz.hu/
én ezt iszom, napi 2-t minimum. DM, KAISERS, TESCO-ban lehet kapni.

Őzi,
köszi! Igen, ma döntöm magamba a folyadékot, hátha... :roll: /hajnalra lett tejke megint, úgyhogy ma még nem izzítottam be a tápoldát, de fejni én se tudnék egy grammot se.../

Megyek főzni, este megint bekukk :P

tillidian
 
 


Nitácska, OK, koszi, megpróbálom :wink:
Kulonben egyszer volt úgy, hog 22.30ra kerult az utolsó etetés, lett 23.15 mire végeztunk vele, de az istennek sem akart elaludni, megvárta akkor is az éjfélt :lol:
Nálunk még azért nincs az a kokemény napirend, de azért napról-napra jobban alakulgat :wink:

Eszti, koszi ......jaj, milyen ééédesek azok az ikrek, ahogy ott leskelodnek a kiságynál :D

Ozike, nálunk még nincs járvány szerencsére, úgyhogy talán nem!!!!
ginuska
 
 


Szemezgettem az elmúlt két hónapból, visszaolvasni lehetetlen.
Utólag is mindenkinek köszönöm szépen a gratulációkat, nagyon aranyosak vagytok! :D
Amúgy, ha sikerül otthonra internet, jövök majd sűrűbben, de ez nem tudom, mikor következik be. Mert ugye annak utána is kéne járni, de négy fal közül... :roll: Na, majd látjuk.

Nálunk az esti program: 7 körül fürdünk, attól függően, mikor kezdjük, 1/2 8-8-kor szopizik, aztán éjfél és 1 között, utána 4 és 5 között eszünk valamikor.
Szóval 2x vagyunk fönt. Nemrég még 3 volt, úgyhogy ez jó.
Most indulunk haza, 8 körül következik enni, addigra megfürdünk.
Mindenkinek nyugodt éjszakát kívánok!
Majd jelentkezek!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: