Új privát üzeneted érkezett!

ANNUS! Van egy közös ismerősünk, Te honnan ismered? Mi egy gimibe jártunk, bár ő fölöttem párral, ha jól emlékszem.
bangla
 
 


Hát, berosálok a sógornőméken. Kaptam egy emilt az imént, benne ezzel:
"Szűcs Marci ma fél éves
Mosolya meg mézédes
Már hat hónapja ámulja
Anyja s Apja vigyorát
A nagyvilágot bámulja
Sose látott ekkorát
Gyöngyi Gábor jól hiszik
Övék most a legszebb kincs
Annál szebb meg úgysem nincs :-)
CSók
VP
Mamka
Miska
Berci
egykettőháromnégyöthathétnyolckilenctíztizenegytizenkettő (a 12 baromfi)
Sonka Kolbász és Szalonna: a malacok"

Szeretem őket :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Niki,
nagyon tündériek az óriási szemek! Alig látni mögöttük a gyerkőcöket (amúgy le se tagadhatnák, h rokonok) :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 

 
 

Bangla, megértettem, nem semmi! Na most már lecsekkollak iwiw-en! :wink:

hase, én is félig sváb! :lol:

Pillangó, Ádám gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!

Gyöngyi, az utcaseprősöd megint üt!!! :lol:

Na jóccakát, léptem
Vendég
 


Hát most, h babu alszik, és az esti dolgokkal megvagyok, gondoltam, holnap kóstolhatnánk egy kis sütőtököt.

A mai banán nem jött be Görgőnek :? De már unom az őszibacit és almát, gondoltam, próbálok újat..

Bangla, én olvastam: de szuper!! Izgis lehet a kultúrák szempontjából :) És kiváncsi vagyok Rád (is), biztos szép vagy:))
hase
 
 


Pillangó,
Ádám nagyon széééép!!!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Ó, Hase, igazán :oops: . Most majd mehetek a tali előtt fodrász-kozmetikus-fogyasztó, hogy megfeleljek az elvárásnak :D , de iwiw-en megtalálsz :)

Butterfly, kisfiad valami hipercsibész!

Gyöngyi, ez a vers király! Jók is az ilyen rokonyok a háznál, na.
bangla
 
 


Jó estét!

Üdv itt Butterfly! Nagyon szép kisfiad van!

Nórit is üdvözlöm körünkben. Képet kérünk a babódról!

Hanna már fél 7 óta alszik.
Annyira jó kislány. Tegnap is 6-tól hajnal 6-ig aludt. Egy szavunk nem lehet rá. :)

Jó éjt mindenkinek!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Tinu, ma belinkeltem egy videót,brutálszopi kommentálással.A 'na ez a brutálszopi' arra vonatkozott, ezen kell csodálkozni, nem a 2-3 évig szoptatáson.Remélm senkit nem bántottam meg.

Gyöngyi, rokonyék aranyosak.Meg a malacok nevei is :lol: Megesződnek? :shock:
zili
 
 


Bangla,
bejelöltelek iwiwen. És nagyon szép vagy, szerintem. :oops:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Méé tűnt el a vonalzóm??

KépKép

Kép
hase
 
 


na :arrow: , kidőlök.
Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Pillangókisasszony, Nóra a babaházból (jaj de irodalmi vagyok ma este) üdv nektek. Ádám szépséges szöszkeség :-) Meséljetek meséljetek...

Zili, még nyolcat mondj :D A malacok csüngőhasú kis vicces jószágok. Még nem tudom mi lesz a sorsuk, de bármi is lesz, az életük csodás volt malacléptékkel mérve, az tuti.

Szilvi de nem kell edénykészletet vennünk, ugye? :D Mi is nagyon szeretnénk menni hétfőn Marcipánnal (ha mehetünk), remélem összejön :-) Jaj, Anikó kérdezte, hogy a hétfői tali stornó-e, de nem tudom miért gondolta ezt. Ugye nem vetődött fel, hogy elmarad?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jesszum pepi csajok....... :shock: :shock: :shock:
Csak ennyi a véleményem a mai napról, minek után 3 órája küzdök a visszaolvasással :P

A lényeg, hogy a mai nap legjobbja Zsüci Te vagy!!!!!!

Ian, húúúúú, meg háááááááááá :oops: :oops:
Nagyon begyere nekem is :wink: :P

A legjobb hír meg!

Niki!
Nagy gratula a kismanóhoz, most már No para, oks?! :wink: :D

Újaknak üdv!

Egyelőre nem tudom követni, ki kicsoda.....bocsi

Sissy!
Mi megyünk hétfőn, Léna ma teljesen egészségesnek lett nyilvánítva :D
Innivalót viszünk :wink:

Van hely a kocsimban, jelentkező, akit vigyek a talira?????

Gyöngyi, a Borárosra elugrok érted, ha addig eljössz Hév-vel :wink: Tudod, hordink van pluszban....

Tegnap is meg ,ma is barátnőztem, vettem karira Lénusnak mássz utánam golyót, vagy mit, meg kinéztem a FP zenélős akváriumot, azt akarom beszerezni még.
Étvágya ma volt eddig a legjobb!
Mármint a kiscsajnak, nem nekem.... :oops:
Nekem sajna minden nap jó :lol:

Szofi!
Irigyirigy a romantikázás, meg masszázs miatt. A csülkös pacal miatt azért nem, mert azt utálom :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Bangala, Anita, Annus!

Jelöltelek Titeket iwiw-en :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Gyöngyi!
Nekem is az edénykészlet, meg a forever living products jutott egyből eszembe :lol: :lol:
Ha az, akkor bocsiiiiiiii :oops:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Haho Butterfly, Ádám édes!! Köszi, h jöttél!


Ugye nem hagytok most magamra? Még meg kell várnom, míg megsül a sütőtök :roll: :roll:

KépKép

Kép
hase
 
 


Barbi, akkor lestoppolnálak magamnak :oops: Ez egyenesen szuper lenne. Borárosig simán bemegyünk buszval meg HÉVvel. Ott hol találunk valami kényelmes, parkolásra is alkalmas helyet?
Jaj, de drága vagy!!!!
Kép
Akkor Dóri, neked viszem a popsitörlőket, Tinunak a fél zsírkrétakészletet, Kittynek a szajrét, Zsücinek a harisnyát meg a kanalat, Annusnak meg az Aventes doboztetőt. Én leszek a Mikulás.

Na jó éjt mindenkinek. Bangla jelöltelek, nagyon szépséges család vagytok. Olyan megható még ránézni is erre a kisnagylányra :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Oh, jó éjt!

KépKép

Kép
hase
 
 


Hahahihihehe!!!
Ha olyan sütőtököd van, mint a mai csirkevacsotránk, akkor le sem fekszel:)
Ötkor tettem be a sütőbe, fél kilenckor már nem bírtunk magunkkal az éhségtől, kivettem, de még rágós volt :shock:

Kép
Kép
zili
 
 


Lányok, puszi nektek, én is durmizok... Zsüci, nekem tettszett a békeharcod!:D
Meg üdv Nórinak és Butterflynak! Meg minden...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zili, honnan volt az a csirke?? :shock:

Hehe, épp kész lettem. 4 napi adag lett 8)

KépKép

Kép
hase
 
 


Na jók legyetek, mindenkinek jó éjt! :arrow:

KépKép

Kép
hase
 
 


Lányok,
visszaolvastam, és szeretnék elnézést kérni azoktól akiket bántott , hogy a szoptatás témában való második hozzászólásom igen keményre sikeredett. Úgy érzem a téma fölvetésére érkezett válaszok, túlzó gúnyolódások, és érthető álláspontom félremagyarázása konkrétságot követelt. Nagyon sajnálom.
Hase,
huuu nem értelek, szerintem kell a hozzátápi
A koktélos hozzászólást nem csipkelődésnek szántam, inkább összekacsintásnak, párhuzamba állítottam az én cigarettámmal.
pemete
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!
pemete
 
 


Gyöngyi!
Oks :wink:
Mikor vagy a Borároson? Csak mert akkor én is úgy viszem a fiúkat oviba, hogy már ne kelljen hazamenni.....

Hase!
Nálunk is sütőtök lesz a holnapi menü :wink:
Mármint Lénának, én nem szeretem....

Ja és ma Léna megette a brokkoli-krumpli-répát egy kis fokhagymával meg póréval turbózva. Nekem tök íztelen/sótlan volt. Mondjuk neki is jobban csúszott a tegnapi cékla-alma-krumpli, de ezt is megette aránylag jól.

na jó éjt mindenkinek, én is megyek alukálni :arrow:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na még a visszaolvasásnál tartok, eddig Szökést néztem, megsirattam Michael-t. :cry:

Mozza! Online is játszik. Milyen bónuszt tudsz intézni? Én nem igazán értek hozzá, konkrétan még a lapokat sem ismerem fel. :oops: Na de férjecském biztos örülne valami bónusznak. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Na most mentek aludni mmikor én végre ideültem. :)

Hozzátáplálás
Én azt vallom, hogy fél éves korig csak folyadék, mindegy hogy tápszer vagy anyatej. Ezt javasolja a Magyar Gyermekorvosok Társasága is. Haladni kell az idővel.. :)

Ennek fényében a lányok ma kaptak egy kevés almalevet. Nem élvezték. :) Eddig csak anyatejen éltek.

Most visszaolvasok, mert senkiről nem tudok semmit.

Szofi
Tetszik az avatarod. szép.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


pemete, ez abszolút jószándékú: oldalt van az emotikonok között kacsintás jel (4.sor uccsó), máskor tedd be és kevesebb a félreértés!

Nekem ma derült ki, hogy hétfőn du a 2. kerületben lesz dolgom és ha nem végzek túl későn, akkor onnan egy ugrás a 3. ker, meg a Szentendrein jönnék egyénként is haza, így ha beleférne az időbe, akkor felszaladnánk mi is egy kis időre. Kit hívhatok fel, hogy még mehetek- e?

Gyöngyvirágot elaltattam, Apa és Iringó már régen alszanak, én meg Zsüci után szabadon 2 deci Baileys társaságában kutakodok a neten.
Vendég
 


Már csak azrt is, mert kiváncsi lennék Léna baba legújabb csini rucijára! :-)
Na meg Gyöngyi, ha Te is ott leszel, akkor mindenképpen felugranánk pár percre, mert nagyon megismernélek! :lol:
Sissyvel meg poénkodtunk, hogy 9-én szeretnénk szülni, neki bejött, én késtem 7 óra 55 percet! :lol:
Vendég
 


Engem méééé nem jelöl senki iwiw-en? Én hiába kutakodok a béna fejemmel, nem találok egy csomó anyukát. Na. Tessék bejelölni.

Még Banglát sem tudtam megfejteni. Most visszatérek az előző oldalra és megpróbálom újra.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Böbi!
Neked akartam még írni, nagyon dögös a szemcsid, apára ne hallgass! :wink: :D
Engem nyugodtan hívhatsz, de gyertek csak, akármikor végzel!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Szó volt Petrusról. Szerintem ő azért nem jött, mert nincs ideje. Szerintem más ok nincsen.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Barba, a telód a blogon van?

Reny, kutass! Nézd meg Annus és az én közös ismerőseinket, van vagy 30 anyuka! :-)
Vendég
 


Reny!

Hogy keresselek? :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Böbi!
Igen :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Reny

Mondd a teljes neved. Bejelöllek. :)

Szoptatás
Még nem olvastam vissza. Akartam kérdezni ki szoptat még? Kik azok a babák, akik csak anyatejet kapnak és esetleg zöldség gyümölcsöt?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Barba, Te is fent vagy??? Én kerestelek, de nem találtalak!
Vendég
 


Reny, 34 közös ismerősöm van Annussal, egytől egyig babanetes kismamik.
Vendég
 


Barbi küldtem pü-t!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Böbi!
Igen, fent vagyok, de nem igazán jelöltem be senkit még innen.....
Na majd most :lol:
Egyébként Krich Barbara alatt megtalálsz :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Böbi! Tudom-tudom, nekem is van vagy 10-15, de van akiket sehogy sem találok. De most majd újra megnézem a közös ismerőseiteket, hátha van új. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!

jelöltelek is :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Anika téged már ismerlek. :lol: Nézd csak meg! :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Barbi visszajelöltelek. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny :oops: :oops: :oops: ne haragudj

Nem értem még el a vitát kiváltó hozzászólást. Nem tudom miről van szó. Mondjuk én beszélő gyereket is tudnék szoptatni. :) Azt hiszem náluk a szoptatást a gyermek igénye fogja meghatározni. Apor 13 hónapig szopott, de magától szokott le. Ikrek voltak a hasamban. :)

Kutyafüle

Gratulálok!!!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika semmi baj, néha már én sem tudom kiket ismerek. :)

Kutyafüle én elfelejtettem neked gratulálni, úgyhogy most megteszem. GRATULÁLOK a szívhanghoz! Jó lesz veled megint pocakosodni, egy kicsit mi is újra átélhetjük. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Lányok nem jutok a végére. Azt sem találom meg, hogy szóltatok e hozzám. Gyönyörűek a babák.

Glutén
A jelenlegi orvosi javaslat szerint a glutént érdemes 7 hónapos kor körül bevezetni. A lényeg: még szopjon a baba mikor találkozik vele.

Egyébként én szinte vallásosan hiszek a szoptatásban. Az életemben ezt tartottam a legfontosabbnak, hogy a kisbabáim szopjanak. Közhely, de minden kisbabának az édesanyja teje a legjobb táplálék, aztán egy másvalaki anyateje, csak ezután a tejpor.
A sógornőm nem szoptatott, én akartam neki akkor anyatejet adni, mert sok volt a felesleg, de nem kellett neki.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Hoztam képeket!

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika, furcsa, hogy nem kellett neki az anyatejed! Nekem nagyon jól jött, hogy Iringónak 2 hónaposan már nem tudtam a sajátomat adni és a mai napig kapunk 2 deci anyatejet naponta. Bár én nem vagyok anyatej fan, sok ellenpéldát látok, hogy 2 évig szopott, mégis beteges, illetve nem szopott, mégis csak ő nem beteg az oviban, de akkor is elfogadtam és adom az anyatejet a babámnak.

Barbi, kereslek! :lol:

Most már tényleg megyek aludni, Dórit még vártam, mert ilyenkor szokott jönni, de leragad a szemem.

Jó éjt!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?