Új privát üzeneted érkezett!

Hékás.! megkaptam köszike
:wink:

Kép

Kép
henya75
 
 


[quote="henya75"]H írta:henya75ékás.! megkaptam köszike
:wink:


Na akkor tessék gyorsan képet is tölteni :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok Lányok!

Ki hogy van?
Na én elkezdtem vizesedni picit, etsére a bokacsontom nemigen látszik. De nem magas a vérnyomásom, normális, így nem aggódom :)

Pillesz
Melyik orvos volt ez???
Nekem is egyszer "sokkolták" a babát, nem tetszett nekem, de neki se... :roll:
Engem érdekelne a lista amit mondtak Neked! Csak azt nem értem, hogy minek cumisüveg??? 2 éve még adtak!!! Meg ruhát is, meg mindent, kivéve a pelust! De az is volt amúgy..
Cat__
Köszönöm, aranyos vagy, Lilinek már csak lila a homloka, de ennyi! Ahhoz képest milyen volt, ez már semmi! :)

Klári
Hurrá!!! (vérnyomásod)

Somaanya

Nagyon ügyi vagy, nagyon szép lett a szoba!!! Hát nálunk marad nyárra a festés, mi most nem festünk, de szerettem volna :(


Hű.. valamit akartam írni, de elfelejtettem...
Na visszaolvasok megint, hátha eszembe jut :)

Kép
buborka.
 
 

 
 

Ja tudom már :)

Oltás: Most megint úgy vagyok vele, hogy mégsemoltatjuk be magunkat :) Az ÁNTSZnél dolgozik egy ismerősünk, ahol sneki nem oltatta be magát, gondolom nem véletlen... Nincs is járvány, tök kamu, amit a híradóban mondanak..
Azt mondta, szól ha járvány lesz és ha megkapták az oltóanyag kísérleti eredményét, mert ugye az még nincs meg, milyen késői hatása lehet...

Bababuli
Nekem az első terhességemnél a barátnőim szerveztek egy meglepetés buéit, ami nagyon jól sikerült, nagyonmeghatódtam, nagyon aranyosak voltak!!!

Kép
buborka.
 
 


Csajok, ha valakit érdekel, én csinálom...
Ezek tavalyi képek, ideik a hétvégén készülnek..
Hátha :)

http://adventolkarcsonyig.blogspot.com/

Kép
buborka.
 
 


Klári! Elég nehezen viselem ezt az egész terhességet!!! :oops:
A folytonos gyomorfájás teljesen kiborít. Nem tudom semmivel elmulasztani...
Még jövő héten dolgozom, aztán jön a semmittevős időszak, meg a várakozás. :lol:
Amúgy már majdnem mindenünk megvan, babaruhák kimosva, már csak vasalni kell őket. Kiságy is a helyén, teljesen felszerelve. Már csak pár apróságot kell vennünk.

Kép

Kép
henya75
 
 


Voltam reggel dokinál, de ez a bkv-s utazgatás most eléggé megviselt, nagyon elfáradtam :?
Szerencsére minden rendben van, a vérnyomásom most aránylag jó, a vizeletem negatív lett, hát a vizesedés az változatlan.
Barnu még mindig be van fordulva, már kb2.5kg, és a méhszájam el van simulva C2000, ez pontosan nem tudom mit jelent :shock: A doki azt mondta még zárt csak megrövidült, ami jelzi a szülés közeledtét. Szerinte a terminus végét tuti nem várja meg, még kb2-3 hétre számoljak :wink: Ha az állapotom nem romlik és magától beindul a szülés, akkor szülhetek természetes úton :D
Meg volt az első CTG is, Barnu persze végig csuklott, így meg kellett ismételni!
Kaptam beutalót újabb laborra, meg Uh-ra. A házidoki be akarta adni a védőóltást, de én még gondolkozok rajta, még mindig bizonytalan vagyok :roll:
Megmérte a súlyom is, és hát 83 kg-t mutatott, vagyis 21 kg híztam :oops: Azt javasolta legyek fényevő :lol:

clara-csak így tovább a vérnyomással, remélem nem kell emelni az adagunkat :lol:

somaanya-nagyon szép lett szoba, ki festette?

pillesz-gratula a babakocsihoz, én még nézelődök, de mostmár sietnem kellene :D

Kép
Kép
bogaracska
 
 


Csajok! Ezen az oldalon szerintem nagyon jó áron vannak a pelusok!!! :o [url]http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu/2/pelenkak
Jó nézelődést![/url]

Kép

Kép
henya75
 
 


[url]http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu/2/pelenkak
[/url]

Kép

Kép
henya75
 
 


Hogy tudok ide linket beszúrni, hogy használható is legyen?

Kép

Kép
henya75
 
 


Szai Henya!

Én csak ctrl+c és ctrl+v-zem és általában sikerül!

Kép
buborka.
 
 


Bogaracska!
Hű, ezek remek hírek!!!
Úgy néz ki, Te tartod először a kezedben a babátokat!! Mondjuk ez nyilván :lol: , de értitek mire gondolok :lol: :lol:

Kép
buborka.
 
 


Verus, nagyon szépek a koszorúk! Ilyen ügyes vagy? Én mézeskalács házikót tudok, meg horgolt angyalkákat, anyu azokat árul :lol:

Henya, de jól elő vagy készülve! Kórházi csomag is össze van már állítva? :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Bogaracska, csupa jó hír! Drukkolok, hogy természetes szülésed lehessen. Emlékszem, én Marcival júni 6-ra voltam kiírva, a dokim folyamatosan azt mondta, hogy május közepe lesz szerinte, de tuti, hogy nem június. Hát június 1-én, hajnali fél 1-kor kezdődtek a fájások. Csak hogy ne a dokinak legyen igaza :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Brigi
Köszönöm a dicsérteted :lol:
Akkor Te is nagyon kreatív vagy!
Én idén tervezem a mézeskalács házikó készítését, remélem összejön, már jópár éve készülök rá, de mindig van valami, amitől nem jön össze :)

Jól összehoztad akkor a szülést! :lol: Még jó, hoyg nektek legyen igazatok!!! 8) :lol:

Kép
buborka.
 
 


Verus, nem én csinálom ezeket, hanem anyu. Ha én csinálnám, összedőlne azonnal :lol: Van tuti recepted, vagy elkérjem Neked anyutól, amit évek óta csinál?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ja, akkor félreértettem :)
Megksözönném, mert nincs receptem sajnos :( És fényképed van, hogy kellene kinéznie? :lol:

Kép
buborka.
 
 


A receptet elkérem, kép van egyről, de elég pocsék. Várhatóan hétvégén kerül fel újabb, addig meg tudod nézni ezt:

http://mari-kezimunka.freeweb.hu/

A díszek, ajándékoknál van azt hiszem, az utsó kép az házikó

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Találtam egy komolyabbat, de az egy egész falu :lol:

Kép

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Nagyon ügyes Anyukád van!!

Kép
buborka.
 
 


[quote="bogaracska"]
írta:
bogaracskasomaanya-nagyon szép lett szoba, ki festette?


Köszi Bogaracska! A párom az alapszínt, én a mintát. :)

Neked már tényleg nincs sok hátra! :shock:

J.

Kép

Kép
somaanya
 
 


Somaanya!
Nagyon szép lett a festés! Ilyenkor olyan irigy vagyok, hogy nekem nem ilyen ügyes a kezem.

Pillesz!
Sajnálom, hogy ekkora bunkó volt a doki. Legközelebb ne hagyd magad és szólj, hogy igenis nézze meg a méhszájat is.

Klári!
Nagyon jó a reggeli vérnyomid! Csak maradjon is így

Cat!
Köszi a névdicséretet!

Bogaracska!
Az jó, ha meg tudod szülni természetes úton, mondjuk úgy a 38. hét környékén.
Fényevő…….ez jó :D :D A súly miatt meg ne aggódj, ez a sok víz nagyon gyorsan lemegy.

Hékás!
Te előbbre várod Mincsit, mint én Andrét. Nem baj, ha te leszel a kontaktom? Vagy akkorr már nagyon elfoglalt leszel? Mi január 15 körülre várjuk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kima75 2009.11.20 15:20-kor.

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 


[quote="hékás"]A írta:hékás
http://mari-kezimunka.freeweb.hu/


Húúúú Brigi! nagyon ügyes az Anyukád! Milyen gyönyörű sapijai lesznek Mincsinek!!!! :D
Mennyibe kerülnek az angyalkák?

J.

Kép

Kép
somaanya
 
 


Hékás!
Mennyiért adod el nekem az anyukádat? :lol: :lol:

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 


Na, én is pont idénre terveztem a mézeskalács sütését. Nálunk a karifa díszek: toboz (le is van fújva pár db ezüstre), szárított citrom, narancskarika, szalmaangyalka. Nekem az ilyan naturális fák tetszenek, nem azok, amiket ott vinnyog a színes égősor. Most terveztem, hogy bővül mézeskaláccsal a fa is.

Verus: a közkedvelt Márkus volt a doki.

Én azt hiszem elég erős jóslóim voltak. De az is lehet, hogy nem azok. Kereken 10 percesek (voltak). 14.43-15.53-ig tartottak. Azért csak addig, mert bealudtam egy kicsit. A fájások olyanok voltak, mint menzeszkor, pár mp-ig tartottak. Ja, és nem volt az az egetrengető fájdalom, csak éreztem, hogy van hasam. És Panka baba elég élénk.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Ezek kellenek a János kórházba:

Iratok:

- kiskönyv
-személyi, tb. kártya
-házassági anyakönyvi kivonat/apasági nyilatkozat
-labor eredmények, előző zárójelentések

Testi higiénét biztosító eszközök:

-tisztálkodási szerek
-e.ü. betét
-WC papí, egyszerhasználatos WC ülőke
-papírzsepi, frissítő kendő
-melltartó betét
-mellkenőcs
-mellszívó
(persze egyéni ízlés szerint lehet bővíteni)

Ruhaneműk:

-elől gombos hálóing
-köntös
-szoptatós melltartó
-2 pár papucs (egy zuhanyozáshoz, egy mászkáláshoz)
-apás szülésnél apának is papucs (nem feltétel, csak kényelmi okokból)

Élelmiszerek:

-üdítőital
-citrom, szőlőcukor, csoki, keksz
-nem romlandó enni- innivaló apának
-pohár, evőeszközök
(itt is bővíthető a lista egyéni ízlés szerint. a lényeg, hogy ne étlen-szomjan töltsd a vajúdást)

Egyéb:

-telefon, fotómasina

A babának a kórházba:

-pelenka
-textilpelenka
-popsitörlő
-kb. 5db body
-kb. 5 db rugi
-1 bd kicsi cumisüveg

A babának hazaadáskor:

-1-2 textilpelenka
-pelenka
-rugi
-sapi
-takaró

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Verus: ez a lista tetszés szerint bővíthető. Pl. ilyen-olyan törölköző, zoknik, hálós és sima bugyik, kézfertőtlenítő, szopipárna, kicsi úszógumi...

Nem lehet lelőni ezt a gyereket. Folyamatosan dolgozik idebent, csuklik...remélem nem készülődik még ki.
Mert, hogy elkezdtem fájni eléggé megijedtem. Mostantól próbálok pihizni, bár ezt apával meg kéne értetnem (nehéz eset a szívem), meg holnap vendégek jönnek....majd kiszolgálják magukat, vagy a párom fog sündörögni.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


elszállt a hozzászólásom :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
lizzyy
 
 


Bocs, ez nem az én napom....

Örülök, hogy most mindenki jól van!

Somaanya, nagyon ügyesek vagytok!!!! irigy, irigy

Pillesz - az ilyen dokiktól totál ki tudok akadni. Ezért fogyasztottam már el egy jó pár nőgyogyit, mire kikötöttem a mostaninál...

Kérdés: Csajok, ismeri vki a Babylove eldobhatós melltartóbetétet? DM-ben voltam ma és nagyon kedvező az ára: 439 Ft/30 db, csak nem tudom jó-e? ráadásul ragasztóscík is van benne.

Ja, és a pelusok is jó áron vannak most!

Kép
lizzyy
 
 


és még ki akartam dühöngeni magam kicsit, szóval nemrég beköltöztek a felettünk lévő lakásba, fiatal srác, szóval most állandóan hívja magához a haverokat... Párom eddig 3szor volt már fent éjjel nála, hogy vegyék le a hangerőt... ma éjjel már én is felmentem... bocsánatot kér, meg minden, de nem érti meg, hogy társasházban este 10 után nincs buli....elmentek fél órán belül, végül, de hajnali 5kor hazajöttek, és megint hangosak voltak... :evil: :evil: szóval nem sokat aludtunk.... Ja, és felajánlotta, hogy megadja a számát, hogy ne kelljen felmennünk legközelebb..... :twisted: párom mondta, ne legyen legközelebb.... vmi őrület.... komolyan.... 1 hét múlva állítólag átköltöznek a szomszéd lakásba, remélem nem egy szellőzőn leszünk, mert az :twisted: iszonyat vezeti a hangot.......

bocs, de muszáj voltam kiadni magamból....

Kép
lizzyy
 
 


Pillesz!
Nem koraiak ezek a jóslók?

Kép
ágota 74
 
 


Ágota: mensi szerint 34. hetes a baba, méretei alapján 36. Meg azt sem tudom, hogy ezek tényleg jóslók voltak-e. És sikeresen begazoltam. Meg persze nem tudom azt sem, hogy mi újság odabent, mivel a doki b*szott megvizsgálni, mint azt fent is írtam.

lizzy: részvétem a szomszéd miatt. A gond csak az, hogy végülis nem tudsz sok mindent tenni, csak annyit, hogy szóltok neki. Vagy befejezi, vagy nem. És nyugodtan dühöngj! Én is azt tettem! :wink:

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Pillesz!
Meg tudlak érteni, én is hasonlóan jártam. Azzal a panasszal mentem hogy sokat keményedek. Gondoltam megvizsgál, erre nst-t csinált. A kettő ugye azért mégis más, jó lett volna tudni, tényleg mi a helyzet odabenn. Az ember akkor ha tudja hogy van vmi, mégis jobban vigyáz. Azt vettem észre hogy a nőgyógyászok egy része nem veszi komolyan a dolgokat. Legközelebb legyél határozott, és kérd a vizsgálatot. Sztem én is ezt fogom tenni, bár hogy most itthon vagyok, közel nem keményedek annyit.

Kép
ágota 74
 
 


Nilszi!
Szerencsemáknak és Nekem is (vagyis a fiainknak) ugyanilyen babakocsink van. Jó választás :lol:
Ez egy hasznos és jó videó a babakocsiról:
http://www.youtube.com/watch?v=psdssPrdPjE

Kép
akire79
 
 


Somaanya!
Nagyon jó lett a szoba, ügyi vagy!
A link is nagyon jó, leeht hogy ki fogom próbálni az egyik mintát (focizó macik). Hogy csináltad, hogy arányos legyen? Kivetítetted a falra?
Soma teljesen meggyógyult már?

Kép
akire79
 
 


Somaanya, angyalka 700 Ft, kissapka (fiú és lány is) 1500 Ft

Kima, jól járnál vele, ha csak kézimunkáznia, sütnie-főznie, virágot kötnie és beszélgetnie kell :lol: Ja, és bébiszitternek is kiváló :lol:

Pillesz, akkor keresek Neked mindjárt képet, ha az ilyen karácsonyfákat szereted. Én szeretem az izzósort, de az csak fehér lehet, és a fa is egyenlőre csak arany és bordó lehet nálunk

Lizzyy, én szerettem a DM_es melltartóbetétet, nekem az vált be.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás: nekem a horgolt cuccok tetszenek nagyon, meg a sapekok is jók. Most szeretnék fahéj rudakat is összekötözve feltenni a fára. Meg persze frissíteni kell a narancskarikákat is.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


na akkor a horgolt karácsonyfadíszek :lol:

Kép

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás: nagyon szépeket készít anyukád

Pillesz: köszi a listát (én is akartam kérni csak elfelejtettem)

Kép
Kép
alma26
 
 


sziasztok Csajok!

végre vége a hétnek! Én tegnap már sírva fakadtam a munkahelyemen, asszem tényleg vissza kell venni a tempóból.sokkal nehezebben viselem a melót, és a stresszt is. Viszont ma 15perccel rövidebben tettem meg a kutyasétáltatós kört, mint eddig, úgy látszik használt, hogy nagyrészt itthonról dolgoztam, mégha ezt este negyed 8-ig tettem is :roll:

Somaanya: marha jó a dekoráció!!!!Egyszerűen nagyszerű, az ilyeneket imádom.

Akire: a focizó macik melyik címszó alatt vannak?

Jó kis kreatív karácsonyi mindenféléket tettetek fel. Én egyszer csináltam adventi koszorút, azt jópár évig használtuk, idén tervezek megint készíteni, ha belefér az időmbe.

Nálunk egyébként minden rendben, gyermekem továbbra is nagyon aktív. A rossz hangulatom múlóban (kopp-kopp-kopp)

üdv:

szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


Az előbb elszállt az írásom :twisted:

Szóval:
Szerencsemák!
Örülök, hogy egy kicsit jobb a hangulatod. Remélem hétvégén még inkább javulni fog. Kényeztessd magad egy kicsit!
http://www.elephantsonthewall.com/proddetail.php?prod=610
A focizó macik a "mini murals P.1" címszó alatt vannak, de most találtam jobbat is a "silhouette safari" alatt (pl:small silhouette safari és az Lg silhouette safari P2 - persze nem rózsaszín háttérrel)
Egészen megjöt a kedvem a festéshez.
Jövő héten dolgozom utoljára, lehet hogy utána belekezdek egy ilyen projektbe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára akire79 2009.11.20 20:57-kor.

Kép
akire79
 
 


És képzeljétek, szerdán voltam pocakfotózáson egy profi fotósnál.
Ma tett fel két képet a blogjába (a többi jövő héten lesz meg) és alig akarom elhinni, hogy belőlem is mit ki nem tud hozni egy profi.
Hihetetlen!

Ha megkapom a képeket, akkor majd teszek fel belőle a blogba.

Kép
akire79
 
 


Akire: hol voltál fotózáson?

Kép
Kép
alma26
 
 


Ez itt a mi szobánk. Mármint Pankáé. A srácot továbbra is csak ajánlani tudom. A halakat én a teknőst a párom rajzolta, a delfint projektor segítségével a srác. Sima mosható, vízálló színezőpasztával, ecsettel festette, szóval nem speckó a festék és a technika.

Hékás: ezek a horgolt díszek is szépek, de én a horgolt ruhadarabokra gondoltam.





Kép

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Pillesz, nagyon szép lett!
Csak majd vigyázzatok, ne hagyjátok őt később felügyelet nélkül ceruzával/zsírkrétával, nehogy kedvet kapjon folytatni :wink:

Tegnap én is elkezdtem a vásárlást.
Felfedeztem valamit,szerintem nagyon hasznos lehet, főleg az elején:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... e&store=-1

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Lizzy, én Babylove melltartóbetétet használtam mindkét gyereknél, teljesen elégedett voltam.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!
Végre 33 hetes lettem, úgy örülök:)) Minden hétnek örülök, hogy nincs koraszülés és minden rendben van odabent.

Ügyes ez a topic, szerencsések vagyunk, senkinek nincs koraszülése, megfigyeltétek? Ügyik vagytok csajok!:)

A héten vettem észre, hogy van már előtejem. Néztem, hogy mi az a fehér 4 pötty a mellbimbómon és letöröltem és újak jöttek a helyükre. Innentől melltartóbetét kell.
Vendég
 


Pillesz!
Gyönyörű lett a szoba! Érdemes volt nekilátni!
És hogy fogják ezt majd nemsokára csodálni!:)

Kép
ágota 74
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszönöm a válaszokat a bacikkal kapcsolatban. Csütörtökön voltam nőgyógyásznál, minden okés, méhszáj 3000-es, meghallgattuk a baba szívhangját is. :) Hát a bacira nem írt semmi gyógyszert. Talált folyást, arra írt valamit, szerinte belekerült a vizeletbe is, azért mutatta ki a bacit. Hát nem tudom, remélem. Az az érdekes az egészben, hogy múlt hónapban is talált folyást, akkor is kaptam kúpot, de akkor érdekes módon a vizeletem negatív lett.

Ja és a hab a tortán, hogy húgom elkapta a H1N1-es vírus. Csütörtökön délután már lázasan ment haza, pénteken ment el reggel dokihoz és úgy néz ki, hogy elkapta. A legszebb az egészben az, hogy minden nap át szoktam menni anyuékhoz, mert közel laknak és így minden nap találkoztam vele is. És állítólag ez a baci már a lappangási időben is fertőz. Rendkívül boldog vagyok emiatt… :( Most reménykedek, talán megúsztam és nem kaptam el, majd meglátjuk.

Lizzy: Nagyon édes a kép a kislányodról!! :)

Pillesz: nagyon szép lett a szoba!! :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Alma!
Gödöllőn voltam fotózáson, egy nagyon ügyes csajnál, itt a weboldala:
http://www.adamjuditfoto.hu/

Ha a blog feliratra kattintasz, akkor a feljövő oldalon az első 2 kép én és a pocakom vagyunk :lol:

Adrienn!
Drukkolok, hogy téged elkerüljön az a fránya vírus.
Küldöm a vírusölőket :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Kép
akire79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?