Új privát üzeneted érkezett!

Eszternek és Atinak nagyon boldog szülinapot kívánunk!

anett
kállai
 
 


Anikó, sajnos nem csatlakozom a mai bulihoz :-( Fáj a torkom, nem igazán jó a közérzetem. Lehet, hogy csak a kialvatlanság, de nem kockáztatom, hogy esetleg bújkál bennem vmi és átadom.

Viki, amilyen erőnlétem van engem kell majd Eszterre bízni legközelebb, hogy vigyen át Anikóhoz. :-)

Atinak utólag boldog szülinapot!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Eszter,

Megkésve ugyan, de törve nem kívánunk Neked BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Kép

Ati,

NEKED is NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánunk kicsit megkésve.

Kép
Vendég
 

 
 

Viki,

Te megkaptad a kontaktlencsét? Én 3 hete rendeltem Acuvue-t, még mindig semmi....több emailt küldtem nekik, először múlt hétvégére ígérték, aztán holnapra, ma kérdeztem rá, hogy megkapom-e holnap, erre már nem is válaszoltak...
Tök pipa vagyok, hogy eltelt 3 hét tök fölöslegesen és most rendelhetek máshonnan és várhatok újabb 1 hetet, vagy mennyit...
Vendég
 


Judit,

kb. 1 hét után kihozták, de a Katáé nem volt raktáron, azért volt annyi. én telefonon beszéltem velük, mert aggódtam, hogy a hosszú hétvége előtt megjön-e, de minden rendben volt.
sajnálom, hogy így jártál... :? ezek szerint már mi se rendelünk többet onnan :(

milyen volt a buli? Szandra, rakhatnál fel képeket, ha már...!
Eszter de. Anyukámmal tortát sütött a bölcsibe, azért nem ment! :)

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,

Köszi, tegnap aztán jól helyreraktam őket e-mailen, hatásos volt, mert aztán felhívtak és állítólag ma megkapom a lencsét:) Kiváncsian várom...:))
Vendég
 


Sziasztok!

Szandra,
jók lettek a képek? Ha átküldöm priviben az e-mail címem, elküldöd nekem oda azokat amiken rajta vagyunk vagy a Levi vagy én? Előre is köszönöm :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 




Boldog születésnapot kívánunk mi is Zorkának! :-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Zorkának boldog szülinapot kívánunk!
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Zorkának!
Boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Zorka!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Zorka!
Boldog szülinapot kívánunk!
Ákos, Maja, Tomi, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Köszönjük mindenkinek a szülinapi jókívánságokat. Buli vasárnap lesz, természetesen Barney-tortával:)))
Vendég
 


Boldog szülinapot kívánunk Zorkának!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Zorkának mi is jboldog szülinapot és jó bulit kvánunk :D
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Zorka! Boldog szülinapot!
almi
 
 


Sziasztok!

Zorka!
Boldog szülinapot kívánunk Neked :wink:


Katus,
de jó, hogy újra írtál - egy kicsit mostanában el voltál tünve :roll:
A jövő héten valamelyik nap, átvinnék a nyugiszéket, remélem Levi addigra kilábal az orrfolyásból....
Majd egyeztetünk, jó?
Megadod priviben a telefonszámod? Én is elküldöm az enyémet!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Zorka,

nagyon boldog születésnapot kívánunk! :)

puszi

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


A várva várt képek:

Kép
feeling :lol:

Kép
megrontottuk a Dórit

Kép
Atiból fotós lesz


Kép


Kép
Levi autószerelőnek készül :)

Kép
Igazi szerelem

Kép

Kép

Kép
Zéti meg tuti nem kap otthon enni :lol:

Kép
Ati tudja mi a tuti, legközelebb elhívjuk a Caféba :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
Dóri és az ő szerelembabája

Kép

Kép

Kép

Hát ezek lettek.

szandrakiss
 
 



Szandra!

Tökjók! Köszi-köszi-köszi :D
Kérhetem majd nagyban őket?
Zitának továbbítom, köszi :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szandra!

Nagyon jók a képek! Én is megkaphatom nagyban? Nem tudom, hogy az e-mail címem tudod-e, ha nem priviben elküldöm. Előre is köszi. Pont az nap volt másfél éves, és itthon nem tudtam róla képeket csinálni.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Akit érdekel autóra való fényképes háromszög matrica, annak szeretném a figyelmébe ajánlani egy nagyon jó barátunkat, aki most elkezdett ezzel foglalkozni, a háromszög eső és időjárás álló, bármilyen kép megfelelő hozzá, és a rajta levő szöveg is bármi lehet, mintának beteszem ide a sajátunkat.

Kép

Két matricát gyárt le (mivel a legtöbb családnak biztos van még egy olyan autó a családon belül, amire fel tudják tenni) ennek a kettőnek az ára 1800 Ft., az elkészült háromszöget nyomtatás előtt mailben meg lehet nézni, és ha megfelel, akkor megy a nyomdába, aztán a készet postázzák.

Mail cím: dvst2001@gmail.com

Szilvi


<
sziszka78
Tolna
 
 


Hú, Szandra!

Nagyon jó képeket csináltál :shock: ! No és már igazi "művész" vagy úgy megválogattad őket...pedig milyen sokat kattintgattál...én szívesen megnézném a -szerinted- nem sikerülteket is :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


[quote="ermika"]S írta:ermikaziasztok!

Engem csak néhányan ismertek a fórumozók közül, Móni Bukfenc tornájáról. Erika vagyok, a "nagy" fiam Gergő 3 éves, a pici Tamás pedig épp ma 3 hetes.
A picivel szeretnék hordozókendőt használni. Sikerült megismernem egy nagyon kedves anyukát Vecsésen, aki meg tud nekem mutatni egy-két kötéstechnikát és néhány jó tanáccsal is ellátott a kendővásárlással kapcsolatban. Ettől függetlenül szívesen részt vennék egy hordozókendő tanfolyamon, de a két kisgyermekem mellett egyelőre nehezen mozdulok ki Vecsésről. Egy másik - szintén a kendős babahordozás iránt érdeklődő - anyuka, javasolta, hogy a helyi baba-mama klubba eljöhetne néhány alkalommal egy oktató, akivel lehet beszélgetni, tanácsokat kérni a kendős hordozással kapcsolatban, esetleg tanfolyamot is tarthatna. Ehhez azonban több érdeklődőre lenne szükség egy-két embernél. Szeretném tudni, hogy közületek, vagy közvetlen ismeretségi körötökben érdekelne-e még valakit a kendős hordozás? Ha megfelelő számú érdeklődő jelentkezik, akkor lehet, hogy még idén sikerülne megszervezni a hordozós klubbot.
Várom az érdeklődők válaszait.
üdv
Erika


szia Erika!

bár oktató nem vagyok, csak leszek egyszer, terveim között van h elvégzem a tanfolyamvezetői képzést.
ha szeretnéd, nagyon szívesen megtanítalak helyesen hordozni (és bárki mást is, természetesen).
hordozós klub szervezésben benne vagyok, csináljuk meg! Ja, és mosható pelusozunk is ;)

amíg nekem nincs meg a tanfolyamvezetői papírom, tudok hívni oktatót előadni, kispesten lakik az illető, már korábban mondta h szívesen jön előadni, ha a fia (másfél éves) engedi :). Addig meg dumálok én is nagyon-nagyon szívesen :).

zsu

zsu111
 
 


ja, és már vecsési vagyok 2 hete :) :) :)

zsu111
 
 


Szandra,

Szenzációs jók a képek, na persze kivéve azt az egyet, amit elrondítok.
Ezek után pironkodva teszem be a mai képeket, de a Barney-tortát muszáj megmutatnom:))



Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Judit!

Nagyon jó lett a torta! Amint látom Zorkának is tetszett :P !

Zélti is szereti a Barney-t, (csak tudnám mit esznek rajta ezek a gyerkők :roll: :arrow: én utálom :oops: ) megmutattam neki a képeket, s egyből felismerte :lol:

Zorka már angolul olvas :shock: ?

Erika, Zsu!

Én is kendőzgettem kicsit a Zétivel (meg Liliputis Mei Tai-t is használtunk), s most is tervezem, hogy használom majd a picivel...már csak azért is, mert sztem kénytelen leszek :roll: . Én csak képekről kötözgettem, így ha lesz valami okítás ez ügyben elmennék rá...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Boróka, tkp. én is azért kezdtem használni a kendőt, mert így volt megoldható h Emmával is tudjak (majdnem) annyit foglalkozni mint Fruzsi születése előtt. Na meg Fruzsina üvöltött a babakocsiban, így nem is erőltettük. Babakocsit nem is használjuk, eladjuk épp.

Egy barátnőm (vecsési) a kisfiát 1 hetes kora óta köti kendőbe, most 2 hónapos a kisfiú ;).

Szép napot mindenkinek, mi védőnőhöz megyünk ma, első látogatásunk nála :).

zsu111
 
 


Sziasztok!

Kis gondot okozott, hogy Borókát beazonosítsam, de sikerült :lol: :lol: :lol:

Judit!

Szuper a torta!! Látszik Zorkán, mennyire megörült neki! :lol:
Szerintem aranyos mese, az enyémek is szeretik. Évi ne felnőtt fejjel gondolkodj! És addig örüljetek, amig ezt akarja nézni a gyerek, az enyémek már a Hanna Montanaval nyaggatnak :roll: :roll: :lol:

Szandra!

Képek,......hát.........! azért se dicsérem, én nem voltam ott :cry: :cry: :cry:
Zéti milyen nagyfiús, eltünt a kisbaba, kész fiatalember!
Dóri egyre szebb!!
Judit jó az a kép!!Nem jött meg a lencse?
Ati , Ákos és Levi is milyen nagyok már! :shock: :lol: :lol:

Anikó!
Mi lesz a mikulással? Intézed, ahogy Anita ígérte? Megbeszéltétek? Mert akkor küldöm a pénzt!

Pusz mindenkinek

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Évi,

Speciel én is örülök neki, hogy Zorka a Barneyba szeretett bele. Átnéztél néha más mesecsatornákra, hogy milyen őrült mesék vannak? Barneyt legalább nem kell cenzúrázni, sőőőt rengeteget tanul belőle a gyerek.
A Barney-könyv ami a kezében van az egy kifestő:) Csak ugye nálunk semmi Barney cuccot nem lehet kapni, amiket elvétve találok a vaterán vagy a teszveszen az mind Amerikából meg Angliából jön.


Gyöngyi,

De, azóta megjött a lencse:) Azt hiszem éppen a fényképezkedés utáni napon. :)
Vendég
 


Na végre van netünk :twisted: :twisted: :twisted:

Zorka, utólag is nagyon boldog szülinapot!!!!!

Kép

Klassz a torta, és nagyon nagylányosodik Zorka :)

Szandra, valamit megbeszéltünk :roll: :lol: elég lett volna belőlem a 10.

Gyöngyi, milyen új vonalzóid vannak :D

Anita
putyu
 
 


Judit,
Helyes Zorka a tortával :D

Gyöngyi,
Én annyit intéztem Mikulás ügyben, hogy a Colpinggal megbeszéltem a 7.-e 5 órát. Várnak minket. A többi szervezéshez nem ragaszkodtam, így Adriék bevállalták :)

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szandra, szuper képeket csináltál, nagyon profi vagy!

Judit, tök jó a torta, de ki az a Barney? Látszik, hogy van némi (hatalmas) lemaradásom a mai mesékkel kapcsolatbam... Én még Mazsola & Tádé párosnál tartok, nekem már a Metróegerek is túl modernek voltak anno :lol:

Nálunk a fiúk lerobbantak, mindketten taknyosak, Marci köhög is. Magda holnap jön.

A gépem is elszállt pénteken, csak esténként tudok Apánk gépén garázdálkodni :shock: Mikor lesz már 2010 tavasz :?: :?: :?:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Pedig pont akartam mondani, hogy anyós elhúzott, a héten át tudunk menni. Úgy látszik Katus, Emőke vagy Évi fogja megörökölni azokat a homeos bogyókat:)))
Jobbulást a fiúknak!!!
(Barney a JimJam adón megy, szerintem Marcinak is tetszene. Délelőtt 10-kor szokott lenni. Aranyos, énekelnek, mondókáznak benne és egy csomót lehet belőle tanulni. )

Anikó,

Neked azért mondom, hogy anyós elhúzott, bandázhatunk:)

Katus,

Mi ez az eltűnés???Hogy sikerült a hétvége?

Ja amúgy asszem nem írtam, pénteken a doki 3400 gr-ra saccolta Tamarát. Elvileg még valamivel több mint 3 hét van hátra, de tőlem akár jöhetne már most is:)
És mégegyszer köszönjük a szülinapi jókívánságokat.
Vendég
 


Kata!
Mi most jövünk ki a takonykorból, most már a szokásos rekedtségnél tartunk, és legalább kint van a 13. foga is, ami miatt ez az egész volt, mert még hőemelkedése se volt.
Jobbulást a fiúknak!

Judit!
Jól nézett ki a torta, és gondolom finom is volt. Barny-t Dóri is nagyon szereti, és már néha próbálja utánozni is őket. Ilyenkor nagyon édes, pl: amikor ugrálna ő is, de még nem tud, legfeljebb lábujjhegyre áll. :P :P :P :P
Szép nagy lány lesz Tamara!

Anikó!
Köszönjük még egyszer a bulit.
Meg tudnád írni nekünk, hogy a Kolpingnak mennyit kell fizetnünk?

Gyöngyi!
Kár, hogy nem voltál, de Sanyit sem küldted! :lol: :lol: :lol:
Az idén Évivel, és Orsival karöltve próbálkozunk Anikó nyomába lépni Mkulás ügyben, így a pénzt majd nekünk kellene eljutatni.

Emőke!
Ti hogy vagytok?

Katus!
Jó volt egy kicsit már előben is dumcsizni, jó hogy ez a CBA nektek is elérhető távolságban van.

Szandra!
Remélem, nem sok a "képes" kívánságunk miatt nincs egy szabad perced se? :lol: :lol: :lol:
Még mindig nem tudok betelni a képekkel, ímádom azt amelyiken a Dóri a "szerelembabát" szorongatja, és többi manó is nagyon édes.

Anita!
Vizsgáid?

Erika, Zsu!
Zsu! Üdv Vecsésen! :P :P :P :P
Egyelőre mi kendőt nem használunk, mert Dóri már kinőtt ebből a korból, picur meg nincs.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri, köszi az üdv.-öt :D

most lehet h meglepődsz, de a lassan 3 éves Emmát hordozza a férjem (mei-tai-ban) ;). Orsi látta a hétvégén, bár akkor épp kendőbe kötöttük :).

(nem központi kérdés nálam a kendő, meg a hordozás, egyszerűen így alakult, de vsz a harmadik babánál sem fogok babakocsit használni).

Évi, beszélek ma a tanfolyamvezető ismerősömmel, úgy tudom min. 2 embertől kijön tanfolyamot tartani, a max. létszám 4 fő. (várandósoknak is tart tanfolyamot).

Tegnap a védőnő megcsinálta Fruzsi egyéves státuszát is, legalább nem kell mennünk most jó ideig :). gondolom másfél évesen mérné legközelebb, nem emlékszem Emmánál hogy volt Monoron...

szép napot mindenkinek :)

zsu111
 
 


sziasztok,

valaki berakná az utolsó verzióját a mikulásos táblázatnak? :oops: köszi!

Nagyon jók a képek! Szandra nagyon elkaptad a pillanatokat!
Zorka milyen nagylány már! és az a Barney torta! Eszter is szokta néha nézni, sôt azt az idióta dalt (itt vagyunk, jó nekünk...) is tudja már kivülrôl. amúgy szerintem is jó mese, csak a dalok kicsit bugyuták, ahogy lefordították...

Judit, örülök, hogy végül lett lencséd! 3 hét? én továbbra is drukkolok a a dec. 6-nak!

Anikó, még mindig mennénk, de Eszter nem 100as egészségileg (náthás+köhög ô is), úgyhogy majd jelentkezem...

Évi, nyugtass meg, hogy Zétinek semmi baja!

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,

Köszi, de a dec.6 kiesett, most annak kell drukkolni, hogy 5-7. között ne szüljek:) A dokim akkor Békéscsabán lesz, a saját fia keresztelője lesz, arról meg nem fog feljönni:(
Úgyhogy dec 3 az aktuális drukkolnivaló dátum:)))
Vendég
 


Viki :)

név....................dec.7. ..........1000,-/gyerek.................megjegyzés
Dóra....................jó....................oké................................. -
Levente ................jó.....................oké.........................talán Mikulás
Zéti, Boróka ........jó......................oké..............................-
Boga, Botond...... jó ......................oké............................ -
Maja, Ákos ...........jó......................oké............................ -
Ábel......................jó.......................oké............................-
Sára, Mari.............jó......................oké............................
Tami, Szonjabori...jó.......................ok.............................-
Tami, Edó..............jó.......................oké........................... sütit sütök
Lőrinc, Rebeka......jó.......................oké........................... Very Happy
Ati....................jó.......................ok...................


Kata,
mi újság a barátaitokkal?

Anita
putyu
 
 


Kis betegeskedőknek jobbulást!

Judit, Zorka nagyon édes ahogy csodálja a tortáját :-) Barney-t mi sem ismerjük, bár láttam már vhol :-) Teljes tv tilalom van egy darabig. Nagyival néha este az interneten egy-egy Mazsola és Tádét megnéz Ábel, de inkább csak a zenét hallgatja az elején és a végén, nagyon ritkán ül végig egy-egy részt.

Mi most jól vagyunk, csak a hasam néha beton keménységű estére a 3x2 magneb6 ellenére :-( (a görcsök mellett). Ajánlották a Schüssler sók közül a magnézium foszforikumot. Ismeri vmelyikőtök?

Erika, Zsu üdv Vecsésen és a topickban :-) Engem is érdekelne a kendőkötés. Ábelt sokáig abban vittem, főleg ha Bp-re mentünk, de nekem csak a baba születése után lesz aktuális, akkor tudok majd kimozdulni inkább.

Anita, ez az utolsó hír :-(, többet nem tudunk:
http://www.nepszava.hu/default.asp?cCen ... ID=1268652
Ésszel felfogtuk (amennyire lehet), de nehéz elhinni, hogy nem lép(nek) be az ajtón ... :-(

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke,

A MagneB6 cukorkának jó, másra nem-nagyon. Én Béres Magnéziumot szedtem, az 250 mg-os, napi egy kell belőle, mellesleg sokkal olcsóbb is ezáltal, mint a Magne B6. Nem is volt attól kezdve sem keményedés, sem lábgörcs.
Épp most hagytam abba, aszonta a doki most már nem tartjuk vissza, ha jönni akar jöjjön:)
Vendég
 


Közérdekű közlemény

Nov.23-tól 28-ig, azaz pénteken éjfélig 40%-os árengedménnyel lehet megvásárolni az Alexandra kiadó könyveiből jó néhányat, köztük az Anna és Peti sorozat könyveit is a webáruházukban.
Vendég
 


Halihó!

Viki!

Nem, Zétinek semmi baja...remélem így is marad!


Amúgy nekem is csak az a bajom a Baney-val, hogy néha bugyuták a szövegek /fordításai/, illetve a gyerekek énekhangja :? . No, és persze az, hogy nekem is néznem/hallgatnom kell :wink: Egyébként igazatok van, nagyon sok rémes mesét látni mostanában :evil:

Zsu!

O.K. :D

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Judit, nekünk olyan csatornánk nincs :(. Ha holnap megyek gyógyszertárba és úgy alakul, bedobom a bogyókat neked, jó? (vagy beakasztom a kerítésre.) Itt az ideje elkezdeni szedni őket! :lol:

A fiúk még mindig taknyosak, Marci most este belázasodott, tegnap csak hőemelkedése volt, és még mindig köhög. Egyébként jó az étvágya, és majdnem ugyanolyan eleven, mint egyébként lenni szokott. Magda szerint valami vírus :shock:

Anita, semmi hír nincs róluk... Én még mindig nem vagyok hajlandó tudomást venni az egészről, és azt várom, hogy mikor hívnak fel, hogy gáz volt, de időben le tudtak menekülni a hegyről, csak eddig valami miatt nem tudtak jelentkezni... :roll:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kedves Mindenki!

Olvassátok el Ti is, milyen vicces történetek kapcsolódnak a Mikuláshoz, és szavazzatok a legjobban tetszőkre!

http://koloknet.hu/975-mikulsok-innen-onnan/

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kata, Katus!

Boldog névnapot kívánunk!

Kép








Kata, Emőke, amíg remény van, minden lehet...

Anita
putyu
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?