Új privát üzeneted érkezett!

Pocaklakó
irtam privit:)hú ilyen szarul vagy??nekem meg ma épp az a bajom hogy semmi bajom,ilyenkor elkezdek parázni mi van odabennt :oops: én konkrétan tudom mikor fogant mert lombik,majd meglesem mit irnak :lol:

Panny
én is mindjáárt jelöllek :lol:

Antekirt
téged is :wink: :wink:

lányok van olyan akinek semmi hányingere nincs??

bibar
 
 


Szia Bibar!
Koszi az pu-t, megkaptam, be is jeloltelek. Ne aggodj, ha ma epp jol vagy!
Minden rendben odabent. Olyan furcsa, hogy egyik nap ilyen masik nap olyan..Lassan felkelek, ebedet kell keszitenem, es ehes is vagyok mar, attol fuggetlenul, hogy meg mindig kavarog egy kicsit a gyomrom. Borsofozi lesz, azt most ugy megkivantam... :wink:
pocaklako
 
 


Hát ha a kínait vesszük számításba akkor nekem egy lassan 3 éves fiam van. :-) Másikat meg sem néztem.

Kép

Kép
antekirt
 
 

 
 

Én nem hiszek a kínaiba egyátalán..a 3 fiamból a két kicsinek lánynak kéne lennie..

Hát mi Czeizel módszerrel (pé előtt 2 nappal voltunk utoljára együtt)"készítettük"a babucit szal 90%-ra lánynak kell lennie...de vannak kívételek és lehet h fiúcska lesz :wink:

Nekem is hullámzóak a napjaim..tegnap alig volt hányinger,ma megint egy kicsit jobban van :?

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Teljesen normális, hogy az egyik nap jobban, a másik nap rosszabbul vagyunk.
Én ma az utóbbiba tartozom 8) :roll:

Bibar írtam Neked privit a névsorról :lol:

Niki, ha voltál UH-on, írd meg feltétlen, hogy mi volt, de ne aggódj, mert úgyis rendben minden, meglátod!! Azért drukkolok!!

Megy még ma valaki UH-ra?

Sziasztok! Megyek egy kicsit pihenni, mert labilis vagyok, hol hányingerem van, hol szédülök :(
Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Sziasztok Csajok!
Talaltam egy jo kis oldalt, lehet hogy mar ismeritek, foleg a gyakorlo anyukak, sok hasznos dolgot talaltok itt. Ingyenesen letoltheto e-konyvek, nagy babaszakacskonyv stb, kismama munkak stb..
Akinek van ideje, kedve kukkantson be.
http://www.kismamablog.hu/
pocaklako
 
 


Sziasztok,

Barbi, Manorka édesek a lányzók. Panny téged is bejelöltelek, aranyosak a fiúk is. :lol:

Manorka, csak nem egy next-et kedvelő anyuka vagy?Úgy láttam az iwiwven.Olyan szép cuccaik vannak. Bár én nem újonan veszem hanem teszveszen, ebayen, de nagyon imádom.

Judit, a kínai naptár szerint nekem is fiam van. Most pedig elvileg lányt várunk. Majd kiderül. Apa először is fiút szeretett volna, én lányt. Nem is kérdeztük meg, hogy mit várunk csak a szülőszobában tudtuk meg. De a férjem azt mondta, most nem vár ilyen sokáig. :lol:

Bibar, nekem még nem volt hányingerem. Bár nagyon az elején vagyok Hozzátok képest, ma még csak 4+2 napon. :o

Ma a gyógyszertárban rákérdeztem a folsav szedésére szoptatás mellett, de a gyógyszerész szerint elég a gravidában lévő folsav. Akkor a femibionban miért van a többszöröse? Femibiont szed valaki? Ja és a gyógyszerész azt mondta, hogy inkább álljak le a szoptatással mert vetélest okozhat. Marha jól , megnyugtatott.

Ma voltunk délelőtt ringatón és Brigi végre élvezte, eddig mindig össze-vissza járkált. Olyan édesen tapsikolt.

Kriszta

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Manorka,

az UH-os rendelő adatait elküldöd? Mi Fehérváron voltunk 4D-en, de szerintem nem a legmodernebb a gépük.

köszi

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Manorka,

az UH-os rendelő adatait elküldöd? Mi Fehérváron voltunk 4D-en, de szerintem nem a legmodernebb a gépük.

köszi

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Manorka,

az UH-os rendelő adatait elküldöd? Mi Fehérváron voltunk 4D-en, de szerintem nem a legmodernebb a gépük.

köszi

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Antekirt bejelöltelek, nagyon szép a családod.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kri07 2009.11.18 15:33-kor.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Csajok, megint eresztek egy kicsit.... :cry: :cry: :cry:
Csak most picit elenkebb, mint elotte...mar megorulok az aggodalomtol..szerintetek mit tegyek, azon kivul, hogy fekszek es szedem az utrot???
pocaklako
 
 


Kri!
Bejeloltelek :D :D
pocaklako
 
 


Ezt most kaptam az iwiwen, gondoltam kiteszem ide is:

RITKA VÉR KELLENE!

KÜLDD TOVÁBB, KÉRLEK!

B RH pozitív jótevők segítségére vár egy 29. hétre
született kritikus állapotú kisfiú!

30-376-01-52 30-376-01-52

Küldd tovább!
Neked egy perc, neki az élete
pocaklako
 
 


Manorka
köszi aranyos vagy :wink: :wink:

én is bejelöltem akit tudtam :lol: :lol: nagyon szép családokat láttam :lol: :lol:

Pocaklakó
nem tudsz mást csinálni mint PIHI!!!aa dokidat nem tudod felhivni hogy megnyugodj egy kicsit???

Kri
nekem a gravida mellé ajánlották a folsavat :oops: :oops:

bibar
 
 


Sziasztok!

Most van épp a Született Feleségek reklám alatt, így gondoltam bekukkantok.

Niki! Mi volt a mai UH-on?

Kriszta megadom a rendelő számát, meg hogy kit keress, átküldöm priviben.

Ma jó kis napom volt, iszonyatosan émelyegtem. De hát ezt vártam, nem? Akkor ne panaszkodjak, ugye? :)
Mi is volt az a csukjuk be a szemünket és legyünk a 12.héten? Mert benne lennék :)

Jó éjt Nektek!
Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Ja, még Juditnak szerettem volna írni, hogy PIHENJ, ne ijedj meg, csak sokat kell pihenni és ha egy-két nap megszünik, akkor is sokkal óvatosabbnak kell lenni most. Ez az időszak most erről szól.
Az segít a legtöbbet, ha sokat vagy vízszintesben.
Okés? Írj reggel ha tudsz, hogy hogy érzed magad, holnapra már biztos jobb lesz. De azért csak óvatosan mindent!

Puszi Nektek,
Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Jó reggelt!
Én nem voltam tegnap uh-n!!!!! Nem is mondtam, hogy megyek, csak, hogy ugye az én dokimhoz 2 hét múlva kell visszamenni,és azelőtt elmegyek hüvelyire még!
:lol:
Mosott rongy vagyok.Tegnap egyig forgolódtam az ágyban, nem jött álom a szememre, pedig nagyon fáradt voltam.Ma meg keltett ugye egy éhes pocak. Fú, úgy összebukta az ágát reggelre, rossz volt látni. Sajna még nagyon bukós,de talán már nem refluxos.
Tegnap nagyon megkívántam este a szalonnát.Ettem is nemsokat még 6 előtt. 9 felé már úgy émelyegtem és éreztem, hogy attól.Ááááá.Mondtam is pocakmackónak, hogy ha kérsz valami kaját, hogy küldjek, utána ne reklamálj, hogy mégsem volt jó! :lol: De szerencsére elmúlt.
Na megyek,szép napot!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Judit, nekem a dokim azt mondta, hogy ne ijedjek meg de lehet, hogy végig maszatolni fogok egy kicsit a 12. hétig.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Jo reggelt Lanyok!
Manorka: aranyos vagy, hogy ennyit aggodsz ertem. Persze pihenek amennyit csak tudok. Epp mondtam a ferjemnek reggel, hogy mas anyukak az elso honapokban fizikai munkat is vegeznek (ha olyan a munkakore), mennek mindenfele. En meg mar attol is osszerosalom magam, ha valami kis szurast erzek. Gondolom ez a tapasztalatlansag, nincs meg gyakorlatom a dologban, minden kis apro jelet oriasi fenyegeto veszelynek fogok fel. Tegnap peldaul annyira elkezdett gorcsolni a hasam, hog osszegornyedtem, nem tartott sokaig csak par percig, de ki sem tudtam egyenesedni. Ez lehetett egy rossz mozdulat, vagy a meh..persze en mar akkor is a legrosszabbra gondoltam. Pl. nekem van, hogy apro szurasokat erzek a pocimban..ti ereztek ilyet? vagy ha tusszentek belenyilall a hasamba...szoval egy szo mint szaz, jo lenne mar a 12. heten tul lenni...
Antekirt: ez is azt tamasztja ala, hogy valoszinu hogy tulaggodjuk az egeszet...es semmiseg.

Mar tiszta paranoias leszek: azt almodtam, hogy baboka angyal lett, ahogy felebredtem, azonnal a hasamhoz kaptam :oops: :oops: :oops:
pocaklako
 
 


Judit
szúrások természetesek,nyúlik a méhszalag és rendeződik odabennt a dolog :wink: a görcsöt azt nem tudom,nekem nem volt soha,én ezt is megkérdezném a dokidtól,ha tényleg ilyen erős görcsöd volt.Én mindenért hivtam annó :oops: :oops: jaj de rossz lehetett ez az álom,én meg a fiamról álmodtam hogy beleesett egy nagy vizbe és férjem utánaugrott és el is kapta,de olyan szörnyű volt :oops: :oops:

Niki
szegény ilyen bukós??a pocaklakódnak akkor nem izlett a szalonna :wink: nekem még mindig semmi émelygés pedig lassan 7 hetes vagyok :oops:

Manorka
igy van ne panaszkodj :lol: :lol: jaj még nagyon odébb van a 12. hét :oops: nekem minden este a fenékbe szuri jelzi hogy milyen sok van még addig :oops: :oops:

Olyan szép idő van,mindjárt megyek sétálni egyet Olivérrel :lol: :lol:

bibar
 
 


Hali!
Csatlakoznék a 12. hétig téli álmot aludni kívánók táborához... Nekem nincsenek jobb napok, sőt :( Folyamatosan rosszul vagyok, éjszaka is :cry: Tudom, én akartam, és ezzel jelez a manó, hogy minden okés, de bevallom nagyon szarul viselem :oops: Pedig még hol a vége... Bocs a nyafiért!

Judit! Pihizz! Én is azt teszem. Asszem ki fogom íratni magam ha ez így megy, mert egész nap kb feküdni van erőm. Tegnap aludtam ebéd után, ma már délelőtt is :shock: OK, picúrnak most erre van szüksége, én meg bármit megteszek, csak neki mindene meglegyen! :) :wink:

Szúrkálás normális, ahogy Bibar is írta :wink:

Én is jelölgettem mindenkit akit tudtam! Nagyon jók a képek :)

Megyek, visszafekszem...

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Bibar, tudod ez az émelygés is annyira személy függő. Nekem sincs, csak most tegnap. Meg nem is kell gyakrabban pisilni se, pedig manóval állandóan kijártam.Mondjuk az is igaz, hogy itthon alig iszok egy nap 1l-t meg a 3 helyett.esze neked szoptatás!!!!!
Azért még, hogy nincs tünet, lehet minden rendben.Örülni kell neki, ha jól van az ember lánya.Én csak rettenet fáradt vagyok, meg nagyon sokat szédülök.Meg a melleim. Hát a fejések és a szopik.Hűűűű.Hát nem esnek jól. De Rikiért is meg akarok tenni mindent.Így fogak összeszorítva és hajrá!!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Pocaklakó!

Én a helyedben emelném az adagot!!És tényleg minél több pihi!Az első fiamnál volt hogy 3x1-et kellett hasznánom mert erősebben barnáztam.

Én is beállok a 12.hétig alvásosok táborába :wink: :wink:

Kutyafüle!

Márk fiam volt ilyen nagyon bukós..és tudod meddig tartott?Amíg nem tudott teljesen egyedül és biztosan ülni..kb.8 hós koráig.Eszméltelen és ijesztő mennyiségeket bukott majdnem minden szopi után...és az benne a vicces h a bukás után kezdhettül előlről a szopit mert éhes volt az üres poci miatt :wink: Szerencse h nagyon sok tejem volt és tudtam neki fedezni a dupla etetéseket anyatejjel :wink: Emlékszem h mindig minden tej szagú volt a lakásban mert váratlan helyzetekben tette ki a taccsot :wink: és nem mindig tudtam teljesen feltakarítani azonnal.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Lányok!

Egy pár napja már olvasgatlak Titeket, de csak most lett egy kis időm hogy be is írjak. A naptár szerint ma vagyok 7 hetes. Rettenetesen izgulok, mert augusztus 3- án volt egy műszeres befejezésem missed ab.miatt. Akkor nagyon ki voltam borulva, első terhességem volt, és nagyon vártuk a picit. Várom már a karácsonyt, akkor leszek 12 hetes.
Amúgy semmilyen tünetem nincs, múltkor is csak mellfeszülés volt , most még az se.
Üdv. Timi
tamara75
 
 


Sziasztok,

Judit, nem beszélsz az orvosoddal? Biztos megnyugtatna. A szúrkálást én is érzem, de ahogy a lányok már írták nő a méhünk. :) Pihenj sokat!

Tényleg jó lenne már a 12. hétnél tartani. Annyi mindent összeolvastam már, ez sem jó. Mindig figyelem magamat. Briginél egyáltalán nem paráztam. Most meg folyton agyalok. :oops: A barátnőm szerint ez csak rosszabb lesz, márnint a gyerekek számának növekedésével, neki 3 van. :lol:

Bibar, mennyi folsavat szedsz még a gravida mellett?

Manorka,megkérdezhetem, hogy milyen képszerkesztőt használtok? Köszi a rendelő adatait.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 


Tamara
üdv :wink: végre még valaki akinek nincs tünete :wink: :wink: drukkolok hogy minden oké legyen a multkori rossz élményed után :cry: :cry:

úgy látom mindenki nagyon várja a karácsonyt :lol: :lol:

Niki
a mellem nekem is fáj,neked extra rossz lehet fejni is :cry: de tényleg muszály Rikiért :wink: :wink:

Barbus
jól teszed ha kiiratod magad,legalább tudsz pihenni no meg a virusokat is kikerülöd :wink:

na megyek mert ébredezik a ma extra rosszul viselkedő kisfiam :wink:

bibar
 
 


Szia Timi,

üdv közöttünk. Sajnálom ami a babátokkat történt. Most biztosan minden rendben lesz.

Panny bejelöltelek.

Kriszta
Kép

Kép

Kép
kri07
 
 



Sziasztok Lanyok!
Niki: a buko temahoz nem tudok sokat hozzaszolni, csak annyit, hogy mivel nekem meg o lesz az elso babam, nincs tapasztalatom. De ha engem orokol, akkor naon az lesz..picinek en is minden nap 2x pancsiztam, 2x oltoztem, 2x vacsiztam, mert minden este a fejemtol a bokamig osszehanytam magam..szegeny Anyukam mindig meselte....csak azt tudom mondani kitartast... :wink: :wink: :wink:
Barbi: csak aludj amennyit a babod megkivan, azt szoktam gondolni, ami egyebkent egy nagy marhasag, hogy amikor fekszem akkor no a babo, apanak mindig mondom, megyek mert noni akar a baba, lefekszem, egyebkent en is tobbet vagyok vizszintesben, mint fuggolegesben..de hat ez van :lol: :lol: Majd szaladunk meg eleget...
Panni: kerdeztem a dokinomet, azt mondja ez az adag megfelelo..napi 1 huvelygyongy 200 mg. Most epp minden okes a barnaval... :wink: :wink:
Timi: Udv koztunk! Meselj egy kicsit magadrol...
Kriszta: felhivtam a dokimat, nem tudja miert volt a tegnapi gorcs, a szurkakra o is azt mondta, hogy normails...
Valaki puffad kozuletek?
SZep delutant mondenkinek!
pocaklako
 
 


Köszönöm az üdvözléseket.
Én csak folsavat meg magnéziumot szedek, és a sógórnőmtől kaptam egy biolekvárt, amiben benne van minden szükséges vitamin. Szerintem az Elevit, meg hasonlók tele vannak szintetikus anyaggal, és csak éhes leszek tőlük, de persze ez csak személyes vélemény. Nemsokára megyek dolgozni, de igyekszem naponta legalább egyszer benézni.
tamara75
 
 


Csajok, szed valaki Elevitet koztetek? Ha igen, milyen mennyisegben?
pocaklako
 
 


Magamról:
Májusban házasodtunk össze 8 év után, és utána kezdtünk "dolgozni" a babán, ami rögtön össze is jött, de úgy látszik csak most jött el az ideje. Most biztos nagyon irigyelni fogtok, mert nekem "saját" UH gépem van, mert szonográfus vagyok. De higgyétek el annyira nem jó. Az előző babámat állandóan nézegettem, teljesen a szívemhez nőtt,majd végül azt is én diagnosztizáltam, hogy nincs szívhang. Azt az érzést nem kívánom senkinek. Akkor megfogadtam, hogy a következő bébit nem nézegetem (mondjuk elég nehéz kibírni).
tamara75
 
 


Üdv.Tamara!

Tényleg van otthon saját uh-d??De jó neked :wink: Bár tényleg nagy lehet a kísértés hogy folyton nézd a babát.Kórházban dolgozol?

Van sajna egy közös benned meg bennem...én aug.1.-én voltam műszeres befejezésen missed ab miatt :(

Szerencse h mindketten ilyen hamar babásodtunk és nem lesz most semmi baj!!!!!!!!

folsav:én is szedek pluszba az Elevit mellé.

Pocaklakó!

Én Elevitet szedek,napi 1 szemet...csak azért ezt mert ez maradt meg régről legalább 60db és még nem járt le a szavatossága :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Betoltam a 2 pipicombit, meg a sültkrumplikám, ugyhogy most jóllakottan jövök!:) Estére majd főzök karalábé levest:) Hacsak addig meg nem eszem nyersen:) Imádom!!

Tamara
Üdv köztünk! Sajnoálom az angyalkátokat! :( De most!!! Most mindennek jónak kell lennie, és lesz is! Nálunk is a második terhesség. Szonográfus= UH doki? Buta vagyok a szakkifejezésekhez:) Nálunk UH-s néni, vagy UH-s bácsi:) Bár nekem a nőgyogyim csinálja az UH-kat:)

Pocaklakó
Én első terhességnél Gravidát szedtem. Ha jól emlékszem akkor 2x1-et. Aztán idén mikor ujra teherbe akartam esni, elkezdtem az elevitet, de én attól meghülyültem. Szó szerint. Nagyon ingerlékeny lettem,és agresszív. A férjem már válni akart. 3 hónapig szedtem, de szerencsére rájöttünk, hogy az elevittől. Mióta nem szedem, nem vagyok dilis!:) (Jó, teljesen normális sosem voltam:) )
Most nem szedek külön vitamint. Csak egy raklap mandarint, meg karalábét, meg almát. Sztem az jobb mint ezek a bogyók.

Jajjj! Tudjátok min vagyok kiakadva! Bocsi, ha valaki nem ért velem egyet! Vannak már gyerek vitaminok! Marslakócska vagy mi a fene! Megáll tőle az eszem! Egy egészséges gyereknek, ne mondja nekem senki, hogy ilyen szarokat kell ahhoz szedni, hogy ne legyen beteg...Inkább gyümölcsöt, meg zöldséget adjanak annak a gyereknek, és akkor se lesz beteg.... Olyan érdekes! A narancsot mért nem reklámozzák? Vagy a sárgarépát??"Előzdd meg a náthát!! Egyél nyers sárgarépát!!" Nem sokkal jobb lenne??És a répának nincs mellékhatása, max kicsit sárga lesz a gyerek:) de az nem karosítja a szerveit.
Na de ez egy kis magánvélemény:) Bocsi):

Hasszurka, és görcsök! Nekem is van! Ugyhogy nyugi!(Bocsi, már nem emlékszem, hogy ki kérdezte). Én megkérdeztem a dokimat, hogy ez normális e. És igen, ő is azt mondta, hogy ahogy a szallagok nyúlnak, meg az izmok azért szurkál. A görcs meg nem biztos hogy alhasi, mert ilyenkor azt mondta, össze lehet téveszteni vele a bélmozgást. De nekem mondta, hogy mivel tudom milyen a vetélő görcs, amég nem érzek olyat, addig ne aggódjak. Csak alakul a testem, készül a nagy pocakra:) (Ez az én esetemben a még nagyobb pocak:) HIHI:) )

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Timi/Tamara: hogy szolithatunk, mert mind a ket nevet olvastam.. :)
Sajnalom ami a piciddel tortent, es gondolom a legborzasztobb az volt, hogy te szembesultel a bajjal :P , na de majd a mostani...
Kulonben lanyok asszem nekem is volt egy vetelesem, nem vagyok benne biztos, csak annyi volt, hogy majusban kesett nem tul sokat a mesim, kb egy hetet, es joval fajdalmasabb es erosebb volt mint egy szokasos mesi. De meg annyira az elejen lehetett, ha egyaltalan az volt, hogy meg agyilag nem is jutottal el odaig, hogy egy tesztet csinaljak, mar megtortent... igy nem vagyok benne biztos
Panni: en is elevitet szedek, napi 1 szemet, na itt legalabb az adag stimmel, bar a dobozra is ez van irva, de mar inkabb megkerdezlek titeket is. :wink: :wink: :wink:
Te nem vagy megelegedve az elevittel?
Meme: de jo, hogy itt vagy? kajcsiiiii :wink: :wink: :wink: en is az iment kajaltam be, csak csipegetesnek indult, aztan szedintem majd fel kg gorog joghurtot pusztitottam el piritossal, az uzsi egy boseges vacsinak felelet meg, a baj, hogy meg ma tuti ehes leszek :( :( :( Meme, ne aggodj, nekem is van hasam, es mivel mar egy picit not is a babo miatt, vagy a puffadas miatt vagy nem tudom, en buszken tolom ki a pocit, mar most..mivel mar egy kicsit latszik...a 9. honapban pedig mar akkora lesz, hogy nem fogok mogule kilatni, Apa mindig ezzel szivat.... :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Pocilakó
de neked nincs sacc 30kg fölös pocak:) Nekem sajna van. De amég api így szeret, és az egészségem is rendben van( kivéve PCO, de az meg nem a túlsúly miatt van), addig nem érdekel:)
Egyébként, mióta terhes vagyok, fogytam 3 kg-t, viszont a hasam olyan, mintha már most nőne, mert ami eddig jó volt gatya, azt már be se tudom gombolni...:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


na, nem lesz karalábé leves. nem bírtam ki, ugyhogy inkább elropogtatom nyersen:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sehol senki? Egyedül vagyok, mint a kisujjam??:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Kajáááák, fú én egész nap ennék. Komolyan attól vagyok rosszul ha nem eszem.

Viszont amit írtatok az Elevitről az kissé elgondolkodtatott. Pl én ingerült lettem mostanában amit észrevettem és szörnyen lelkiismeretfurdalásom van miatta, illetve veszett éhes vagyok, bár az akár a gyomorsavnak is betudható.

De még az a bűvös 12. hét annyira messze van.

Üdv, Tamara!

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ti szeretnétek tudni a baba nemét, még mielőtt megszületik? Én IGEN!!! Nagyon várom már, hogy eljussunk odáig, hogy megmondját, hogy kisfiú, vagy kislány!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Még egy kérdés. Egy kicsit indiszkrét.... :oops:
Ti nem kívánjátok jobban, és többször apit, mint eddig?? Nálunk apa lassan ott tart, hogy nem mer hazajönni a melóból:) :oops:

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Szia Meme!
Ismeros a kerdes :lol: hat meg az erzes.... :twisted: :twisted: :twisted: De miutan elkezdtem a barnat alabb hagyott a lelkesedes..igy csak nyugiban elvagyunk :roll: :roll: :roll:

Erdekes lanyok amit irtatok az Elevitol, en nem vettem magamon eszre ezeket a tuneteket. :)
pocaklako
 
 


Pocilakó:
Juuj, akkor teljes önmegtaartóztatás...megértem:( Szegény! De ha eltelt a 12 hét, akkor elvileg, már nem fogsz barnázni, és akkor aztán.....!!!:)

Elevittel meg szerintem az van, hogy lehet hogy valamelyik vitamin több van a szervezetemben, és az elevittel együtt meg túl sok. Aztán azért zizzenek be tőle. Vagy valami anyagra allergiás vagyok, ami benne van. Nálam ez nem meglepő:) Nekem a laktacid feminától is méhszájsebem lett....pedig rendeltetés szerűen használtam:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


jóéjt csajok!szép álmokat!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!
Most értem haza a munkából, hulla fáradt vagyok. Nem is maradok sokáig. Ha bármi szakmai kérdésetek van írjatok nyugodtan,ha tudok válaszolok (persze én sem tudok mindent).

Panny:
Én is abban bízom, hogy kétszer egymás után csak nem történik meg!
Nem kórházban dolgozom,hanem magánrendelésen.
Hmeme:
Nem vagyok orvos,a szonográfus az szakaszisztens.
Pocaklakó:
Hát elég gyanús hogy az a májusi egy vetélés volt, valószínű nem tapadt meg rendesen.

Én már úgy nézek ki mint egy 16 hetes terhes,iszonyúan puffadok. Ti nem?
tamara75
 
 


Szia Tamara!!!!
Üdv itt!Én is sajnálom,ami régebben történt, de ez a baba,tutira jönni fog 8 hónap múlva!!!!! :lol:
Amúgy én is nagyon puffadok. De szerencsére nem zavaró!
Na :arrow: kezdődik a nap!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tamara
én is puffadok,főleg estére már akkora pocakom van :shock: :shock:

Meme
nekem mint lombikosnak a teljes terhesség idejére nem ajánlott az intim együttlét :oops: :oops: Olivérrel is ez volt annó :cry: :cry: én is szeretném tudni a nemét,már alig várom :wink: :wink:

én is farkaséhes vagyok állandóan,sósat minden mennyiségben,de oda kell figyelnem mert Olivérrel 18 kg hiztam és nehéz volt lefogynom,most nem követem el ezt a hibát :oops: ja és cukros is lettem a terhességnél és most arra is figyelek.

hú majd szét robbanok,tegnap kiraktuk a kukát mert csüt van kukaürités,és estére ellopták :twisted: :twisted: 800 ft egy ilyen szar,most vehetünk egy másikat :twisted:

bibar
 
 


Jajj Bibar, de gáz, hogy lopják a kukát!!!!! :?
Én Rikivel 21kg-t híztam.De 5 hónap alatt le is ment 22. :lol: És nem sok mindent tettem érte. Örültem neki.Nincs még farkas étvágyam. Rikivel is később jött.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok Lanyok!
Meme: ertjuk egymast :lol: :lol: :lol:
Tamara: aszta ki sem birnam, ha este kellene meloznom, es hidd el nem a lustasag beszel belolem, ha mar elvisszuk a kutyusunkat setalni egy 20 percre en hulla vagyok, es le kell fekudnom...
A puffadas nekem is megvan..nekem eleg zavaro..
Bibar: teljesen megremultem amikor irtad, hogy 18 kg-t hiztal...hat ha csak azt szamolom, ha me ejszaka is 4-kor fel kellett kelnem egy kis kekszet enni, mert majd kilyukadt a gyomrom..es este a meg ettem fel 9-kor, a legjobb uton vagyok :cry: :cry: :cry: De egyszeruen, ha elkap az ehseg nem tudok nem mit tenni, ennem kell.
Bibar: de gaz mar a kukat is lopjak. Hova jutottunk... :?: :?: :?:
Niki: lehet, hogy ilyen az alkatod, sokan szenvednek a fogyival..szerencses vagy, hogy neked mind visszament.
A baratnom majusban szult, 112 kg-rol indult es 118 kg-mal szult, szules utan 103-ra ment le, de sajna a szopi alatt visszaszedte.

Csajok, Baboka ma 8 hetes!!! Meg 4 het es remelhetoleg konnyebb lesz. Szep napot mindenkinek!!!
pocaklako
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?