Új privát üzeneted érkezett!

Itt is csodálatosan süt a nap! 8) 8) 8) Fél kettőre kell mennünk tanácsadásra, úgy gondoltam előtte meg utána sétálunk egy jót, erre pici fiam úgy alszik, mint a tej... :evil: :evil: :evil: Majd kíváncsi leszek, ezt éjjel is gyakorolja-e??? :roll: :roll: Nincs szívem felébreszteni, pedig lassan muszáj lesz, mert ma lesz az első alkalom, hogy egyedül megyek vele, és érdekesen fogom megoldani a babakocsi-hordozó-gyerek-pelenkázótáska dolgot innen a harmadikról. :shock: :shock: A babkocsi lent van a tárolóban, na de onnan is ki kell bányásznom. :roll: :roll: Na mindegy, ügyes kislány vagyok én, majdcsak megoldom valahogy. :D

Eszti: Szépek a képek! A tegnapiak és a maiak is! :wink: Az biztos, hogy én is csak becsülni tudlak, hogy mennyi mindent megcsinálsz egy nap. :roll: :roll: Nekem igazából csak dögleni lenni kedvem, meg max. csavarogni. :oops: :oops:

Nita: Szupik a képek, szépek vagytok! :wink:
bobóbaba
 
 


Screen, Till: Én inkább neki sem állok főzni...
bobóbaba
 
 


Főzés?
Pont azt meséltem a barátnőmnek, hogy vagy főzök vagy sétálunk... Több nem igazán fér bele.

Till!
Úgy néz ki midig egycipőben járunk. Nekem is kevesebb tejem van estére, amit pici lányom sérelmez is. Bár be kell vallja, az én hibám, mert pár napja nem fejtem, de tegnap szinte egész nap cicin volt, viszont ma legalább egyszer-egyszer fejek cicinként, hogy legyen neki teje. Nagyon kajaközpontú :)
pocok001
 
 

 
 

MrsParis, nagyon dizájn a babakocsi! :D Szofi pedig nagyon édi. Látom ő is imád karban lenni. :D

Aaaaaaaaaannyira jó, hogy eszembe jutattátok a főzést. Estére valamit alkotnom kell. Jaj, kenyeret is kell sütnöm... afenébe...

Pocok, a napokban én is elhanyagoltam a fejést. Elég volt azon a két napon a suliban. Most Milán nem panaszkodik... Remélem délután is elég lesz neki a kaja... :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


pocok,

akkor ma mi sétálunk :lol: :lol:
(mostmár nyugodt lelkiismerettel)

Kép
screen
 
 


Csajom full bealudt...séta :?: :!:
Vendég
 


Sziszkó!

Kb. 2,5 éve mikor feljött Pestre, egy munkahelyre kerültünk, onnan. Mi azóta is jóban vagyunk! :)

Lili

Kép
édi16
 
 


Screen!
Köszi! Mi is ;) Lumpoltunk is : vettem magamnak ebédet :)
pocok001
 
 


Szerintetek hülye Anyuka hogy fej?! Hát a kézi kallantyú alátesz egy melltartóbetétet, hogy hangtalan legyen... No comment!
pocok001
 
 


Sziasztok Csajok,

Én is itt. Köszönjük a gratulációkat, nagyon édik vagytok.

Jól vagyunk. Marcit mi is 7-8 körül fürdetjük, akkor viszont úgy ordít, hogy mire cicre kerül annyira elfárad, hogy utána 5-6 órát alszik, még egyszer kel hajnalban és utána már csak reggel.

Csajok segítsetek abban, hogy mi is oltatjuk ma magunkat. Én megkértem a szűk családi kört, mamákat és tesókat, hogy ők is oltassák be magukat, mert csak az jöhet a gyerekhez, aki be van oltva.
Szerintetek jó ez így, vagy aki oltatott az csak magát és a férjét oltatta? Most tök genyónak érzem magam, mert az egyik mama azt mondta, hogy ő nem és én meg azt, hogy majd akkor jöhet, ha lemegy a járvány. Ugye a gyereknek nem lehet baja, ha én most oltatok a szoptatás alatt?

Eszti, járgány nagyon vagány és Sophiet meg kell zabálni azzal a hatalmas fekete hajával.
A többi képet is megnéztem és minden baba gyönyörű. Majd én dobok fel ide Marciról, ha le tudom végre kicsinyíteni.

Mindenkinek puszi

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!!!!!!!
Barnika megkapta ma a 2 oltását!!!!!!!!sírt szegény nagyon!!!!!!!
Viszont ma 2 hónapos!!!!!!!!!!!!!!!!!
méreteit nem is mondtam Barninak......4840gr és 59,5cm!!!
Tündér én is utálok fotózkodni...ez látszik is rajtam.....
Screen nem fotós a hugom,....szerintem csak érzéke van hozzá.....
én csütörtökön megyek nyírásra.....:)))
Eszti csúcs az új járgányotok!!!!!!!!!!!!!!és helyesek is vagytok de nagyon!!!!!!!!
Bobó köszi........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pocok: :D :D

Kkia: ANYATEJ!!!! Inkább azt erőltesd, mint a tápos pótlást.

Itt is ezer fok van. Ilyen novembert kérek minden évben. :lol:

Kép
Kép
tündér09
 
 


én havat akarok!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted::twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted::twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted::twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted::twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, ne akarjááááááááááááááááááááááá!!! :lol:

Jók a családi fotók, ilyen kreatívságokat én is szoktam csinálni, tök egyszerű, én a PhotoScape-et töltöttem le hozzá, ingyenes és egyszerű. Lehet keretezni, szerkeszteni, vörös szemet eltávolítani stb.

Köszönjük a dicsiket!

Holnapra kitaláltam, hogy jól meglepjük majd Apát :D kifigyelem ma, hogy honnan megy a TESCO-s busz (ingyenes :wink: :D ) és holnap elmegyünk meglátogatni melóba (TESCO mellett van a melóhelye) Kép hadd gyönyörködjenek a munkatársai is Toffee-ban :D jó lesz, felhívom, aztán mondom Neki, hogy itt vagyunk a bejáratnál így fog nézni :shock:
Vendég
 


Eszti szép kis meglepi lesz!!!!!
a hugom tudja ezzel a photoscape-val csinálni.én iszonyat béna vagyok... :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita nagyon szép a családi fotó.

Vcsibe,Screen nektek is tetszik ha sír a fiatok?Nekem is.Olyan édes tud lenni néha még hagyom is egy kicsit amíg gyönyörködöm benne.Úgy tudja remegtetni a kis száját olyan édes,hogy a szivem megszakad a sírásától és aztán megetetem.Szóval akkor nem csak Én vagyok ilyen szenya,hogy tetszik a gyereke sírása. Kép
Sziszkó ,hogy van Martinod?

Monica,Betty?????

Séta nálunk biztos nem lesz ,hideg van és a napnak még nyoma sincs.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Nita ezt a havas dolgot komolyan gondolod??????????? :shock: :shock: inkább süssön a nap.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Na ennyit a beígért jó időről... Itt egy percre sem sütött ki a nap!!!
Screen, ránk már a nap se süt... :mrgreen:

Egyelőre ennyi tellett tőlem, kislányom itt lóg rajtam félálomban... itt volt egy bnőm, aki közölte, hogy Szonjának jóval többet kéne aludnia és hogy ez valszeg azért van, mert nem eszik eleget és nincs az a jóllakottság érzése... szép lassan csak ráparázok a szoptatásra én is... :roll: :roll: :roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Szilveeaa
Ne hagyd magad!!!!!!!!!!!!!
pocok001
 
 


Őzi: én is voltam tnap kontrollon,minden ok,csak 3 :shock: kacsát v. mi a sz@rt dugott fel,mert nem találta a méhszájamat :shock:
Ez elég szar volt,azóta én is picit vérzek,olyan rózsa színesen,de mondta a doki,h erre számítsak. Lehet,h Nálad is ez,nem?

Kaja: ma Fédra is össze-vissza eszik fél 6 óta,kb. másfél 2 óránként eszik egy kicsit...fogalmam sincs miért...

Screen,Szilveeaa: nekem is a tököm tele ezzel az idővel,és még mi lesz?! Nekem is Olaszo. a kedvencem,de igazából mind1 hova,csak MELEGBE mennék... Nekem sztem a február lesz a mély pont.. :?

Mi sem mentünk tnap sétálni,kitettem a szűrét a teraszra,ma meg főzőcskéztem és szellőztetek,őt meg felöltöztettem és rányitottam az ablakot :?
Lusta vagyok kimenni... :oops:

Nita: jó ez a családi idilli kép! Szépek vagytok!

Tili: én sem kívánom a gyümit,most szedek vitamint+vasat+echináciát és azt eszem,amit megkívánok...
Nekem is estére kevesebb a tejem,én hozzátáplálok amikor kell,de van hogy hajnalban több a tej és akkor gyorsan fejek és ezt adom este a cicihez...
Homeós bogyó+ tea...nekem ez vált be... ja és a bnőm mondta,h váltogassam a teákat,mert hozzászokik a szervezetem és egy idő után nem termeli a tejet...szom-on váltottam teát(az is szoptatós,csak nem a laktoherb,hanem dm-es) azóta több a tej estére,nem kell a tápszer :lol:

Fédra is szokott néha köhögni,hajnalban mikor ébredezik a hosszú alvás után,sztem nem beteg...

Screen: sztem is C. míg kb.2 hete 1óra volt egy etetés,most max. 30 perc

Itt is sz@r az idő....

Kép
jovana
 
 


Helló csajok!
Tegnap kisebb botrány volt itthon úgyhogy este már nem jöttem, hanem mérgemben 9-kor elvonultam a kisebbemmel aztán reggel 6-ig húztuk a lóbőrt. (kb. csak 6-szor szopott ez időtartam alatt :shock: )

Bébinyuszi
: ugyanez van nálam is, egyszer 80-at szopik egyszer 30 jön ki belőle(m). Szopi után meg kb. ha 5 gr-ot le tudok fejni sokat mondok. De ne aggódj, jegyezd meg minden csoda 3 napig tart! Nekem most egész nap a csöcsömön lóg a gyermek + ami marad (0) azt még kigyötröm belőle. Tegnap este (még jó hogy gyűjtögettem napközben) cunisüvegből nyomott be 70-et aztán békésen szendergett. A Barninál is volt ilyen anno, úgy gondolom 3 nap alatt rendeződika helyzet, ha nem ráérek akkor aggódni!!! Kitartás! Szopi-Szopi-Szopi-Szopi-Szopi-Szopi!!!!!
Őzi: nekem is hunyorog, olynkor is amikor nincs fény. Nem hiszm hogy ez gond. Néha meg úgy néz teljes delíriumban mint aki be van lőve. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nita: nagyon szépek a képek :), jó ez a családi idill :)
Tilli: a sóskát nem kell rántani sztem, legalábbis én tejfölös habarással csinálom és nagyon fincsi. :shock: :shock:
Atejfogyás dettó, olvasd amit nyuszinak írtam!!!! Tarts ki!!!
Nekem a gyerekorvos nem javasolta a Mecsek babyt, mert a 4 féle hatóanyaga egyenként is görcsoldó egyben meg görcsöket okoz. De ha kell nekem van mintacsomagom elküldöm neked levélben van benne vagy 5 filter és akkor kipróbálod. :) Én sima édeskömény vettem a patikában 1 dl víz 1 csipet kömény azt adom, de nem sokat iszik belőle.
Tündér: "nem akar felszívódni retinán keresztül" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vasalás: na nekem azóta is elől van a vasalódeszka :mrgreen: , vasalni még nem vasaltam ugyan. :oops: Na majd ma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kkia: egyenlőre sztem hagyd a tápot, nem biztos hogy nem elég, az enyém is éhenkórász, de még nem halt éhen pedig most aztán kevés a tejci, de még él.

Hát itt kurvamód nem sütött a nap egyszer sem, ellenben a szomszéd reggel óta megint fúr. Ma is. 2 ónapja mindennap. Átmegyek azt mostmár agyonverem. :evil: :evil: :evil:

Pocok: én zsepit fogok a kallantyú alá :oops:
Melcsi: nálunk mindenki oltatott alapból. Mamám, anyán, én, mostmár a tesómék is, holnap oltják a gyereket a suliban. Jó ez így!
Eszti: tök jó a kocsiztok :)

Tegnap csendélet csak így hagyott olvasni :)
Kép

Tesókáim :)
Kép

Na megyünk szellőzni . PÁ
anyabebi
 
 


Kép

Kép
jovana
 
 


Kép

Kép
jovana
 
 


Kép
Királylány... :lol:

Kép
jovana
 
 


Mindig így tartja a kisujját... :wink: anyjától örökölte... :roll:

Kép
jovana
 
 


Kép

Duna korzón ultra sz@r időben

Kép
screen
 
 


Kép

Apával.... :lol:

Kép
jovana
 
 


Screen: Teo tök pasis... :lol: édes naon...

Kép
jovana
 
 


Sziasztok!

Eddig bírtam Nélkületek!!! :)

Jovana :)

gyönyörű!!!!!!!!!!!!!

Nita :)

Ti is nagyon szépek vagytok - jó kis családi fotóalbum ...

Én ma egész nap mozgásban voltam a gyerekkel ERGO csak aludt ...
3 órát sem volt fent ... kíváncsi vagyok az éjszakára :roll:

Szilveaa és mindenki :

könyörgöm világosítsatok fel hogy mennyit kell napküzben aludni egy ekkora gyereknek mert én is erre vagyok ráparázva ...

mondjuk én ma a dokinő által előírt 110 tápi helyett du kipróbáltam mennyit enne magától ... 160 volt az üvegben ... megette ... Lehet hogy éhes általában???

R
zsrit
 
 


Anyabéb,

ez a Barni gyerek mindig olyan viodám, mint Te :lol:
nagyon helyes kis csapat vagytok!

Jovana,

királylány édes pofa! Kis rózsaszín!! :wink:

a mellékelt kép szerint csak elcsavarogtunk. Genya egy idő volt a Dunaparton.

A Vörösmarty téren már állítják a karifát, megnéztük. Aztán a H&M-ben a 44-es kabát szűk volt mellyben :shock: , irtó édes babaruhák vannak, de ellenálltam.
Az OVS-ben nem tetszett kabát sem, de legalább egy csipet Itália feeling ért.
Aztán az Anitában vettem egy FEKETE szoptatós mellytartót, 15 ropi :oops: ja, és 85 F :twisted: mivaaaaaaa? hova nő még a csecsem :?: :?:

végezetünk betértünk a DM-be, kipróbálok a DM-es pelenkát. Meg vettem egy utazós popsitörlő tartót.

Hát ennyi. Gyerek egész nap alszik, mint a Kisangyal.
Majd indul az éccakai műszak....

Kép
screen
 
 


Lányok az létezik,h nemtom levágni a körmét a babaollóval? Ti mivel vágjátok le?

Kép
jovana
 
 


Dm-es palus nekünk bevált,de drágább,mint a pampers...

Kép
jovana
 
 


zsrit,

az én gyerekem napközben összesen max 2-3 órát van fent.
ezt éjszaka sajnos bepótolja: akkor szerintem 6-ot is fent van :shock:

és fogggalmam sincs mennyit eszik, de 10 percnél nem többet...

Kép
screen
 
 


screen :)

Teo cuki!!!

na ettől fosok én is - mert a héten nappal nem aludt viszont éjjel meg 12 órát 2 kajával ...

Jovana :)

én babaollóval ... de szerintem simával is lehet, csak le kell fertőtleníteni alkohollal ha ti is használjátok ...

Kép
zsrit
 
 


Sziazstok!

Bébik nagyon édesek a képeken!!!!

Zsrit!
Manóink pont egyidősek.Martin 130-at eszik meg.(De hozzáteszem szerintem még néha enne.Ha gyűri a kezét a szájába,akkor még enne.)De tegnap etse csak néztem mikor 60 ml után beájult,még büfi se volt. :shock: :shock: :shock: És utána csak 4 óra múlva ordított,hogy éhes! :oops: :lol: :lol:
De a 130 ml általában elég szokott lenni.Ja és napi hatszor-hétszer! :roll: :lol:
Hogy mennyit kell aludniuk??? Szerintem változó! :roll:
Ha semmi képp nem akar aludni lánykád,lehet hogy csak azt igényli,hogy foglalkozzanak vele! :lol: :wink: Mi is szoktunk iylet csinálni,főleg az esti evés után! :shock:

Édi!
Ha beszélsz Zsófival,puszilom! :lol: :lol: :lol:

Kicsike!
Köszi kérdésed,jól van Martin! :lol: Szerintem észre se veszi,hogy neki gipsz van a lábacskáján. :roll: Ezt abból gondolom,hogy azt is szépen emelgeti. :lol:

Lányok!
A babóknak mikor kell megtartani a fejüket?
Martin már kb 1 hetes kora óta emelgeti a buksit,de persze akkor még nem tudta megtartani.Mostmár elég szépen megtartja. :)

Főzés:Mióta itthon vagyunk először tegnap kellett főznöm.Eddig vagy anyum vagy anyósom küldte a kaját!Isten tartsa meg jó szokásukat! Kép

Eszti!
Az iwiw-re is írtam,nagyon szépek vagytok! :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ma főztem,illetve sütöttem prószát,meg almás palacsintát... meg lesikáltam a 3részes ülőgarnitúrát és felmostam,viszont nem voltam már levegőn múlt hét óta :roll:
Zsrit: lehet,h éhes... én általában érzem,mikor ette tele magát, ami kitart 3-4 órát,és tudom mikor fog felkelni kb. 1-1,5 óra múlva,mert nem kajálta tele magát... (bár én nem mérem) próbáltam olyat is,h kaja után adtam Neki teát,illetve 2 etetés között is adtam,h kibírja a 3 órát,de a sima tea nem nagyon kell,csak a cukros :shock:

Kép
jovana
 
 


Csajok!
Ezt ma csináltam és fel kell tennem! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép Nem lehet elég korán kezdeni :-) :-) :-)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Szisz: :lol: :lol: :lol:

Mi az az egyszeri anyasági támogatás? Mi ennek a hivatalos neve a MÁK honlapon? vagy azt nem is ott kell intézni?

Kép
jovana
 
 


Ez az Anyasági TÁmogatás?

Kép
jovana
 
 


Sziszkó megvan miért alszik olyan jól a fiad!Most elárultad a titkot. :D :D Nagyon édes,a lába pedig erősödni fog ,hogy még igy is emelgeti.
Én Martinom nagyon sokáig tartja már a fejét és forgatja is,nagyon ügyes.
Viszont van ami zavar.Alszik és már sokszor észrevettem,hogy összerezzen álmában.olyan mintha megijedne.De mitől amikor csend van?Felemelt kezekkel alszik és a kis kezein látom leginkább.Ez mitől lehet?Másnál is van ilyen?

Anyabébi, Sziszkó ,Screen,Jovana ,Eszti,nagyon szépek a babák.
Jovana valóban mint egy kis királylány.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jovana a MÁK-nál kell intézni és egyszeri anyasági támogatás.
Netről lelehte tölteni az igénylő lapot kinyomtatod és elküldöd a többi fénymásolt cuccal együtt.Aztán dől a lé. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


jovana írta:Lányok az létezik,h nemtom levágni a körmét a babaollóval? Ti mivel vágjátok le?


én vételeztem egy új bőrvágót. Azzal.
De a lábán még nem csináltam, pedig már ott is időszerű lenne :lol: :oops:

Kép
screen
 
 


Jovana!
Én is babaollóval vágom Neki.Ne félj tőle,nem vágsz bele a kis kezébe! :wink:

Anyasági támogatás:Múlt hét hétfőn vagy kedden adtuk postára a paprt és szombaton már kaptam is az sms-t,hogy utalták a lóvét.AMúgy Nektek mennyi?Én 64 ezret kaptam.Ez mindenkinek egységes? :roll: :shock:

Kicsike!
AKkor Te Martinod is nagyon ügyes! :lol: :wink:
Nyugi,Martin is csinál ilyet alvás közben,hogy megretten,pedig nem ijesztgetjük! :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudok jonni mostanában és olvasni sem mindig érkezlek Benneteket :-(
Férjem megbetegedett és tegnap elkaptam tole én is :evil: anyum is beteg, így O sem tud eljonni segíteni, nekem meg kicsit sok ápolni azuramat és ellátni a kicsit is :roll:
En még egyenlore bírom tartani a frontot, de félek hogy már nem sokáig , mert folyik a taknyom nekem is :?
félek, hogy a babácska is megbetegszik..:-(

Kicsike, ez a Morro-reflex, teljesen normális, asszem 4 hónapos korban fog elmúlni......mi babánk is "ijedezik" álmában

Alvás: napkozben nem sokat alszik Gina,olyan 20 perceket, de ha ki tudunk menni sétálni, olyankor nagyot alszik, a kajaido is eltolódik ilyenkor, de egyébként 3 óránként eszik és ezt be is tartsa napkozben.
Ejszaka: éjfélkor alszik el és alszik 6-7-ig, utána szopi és még visszaalszik a kovetkezo szopiig. Ez egy hete van így kb. és megmondom oszintén, hogy orulnék is, ha így maradna! Igaz, ezáltal az estéink kicsit fárasztóak, mert fent van és foglalkozni kell vele, de legalább nem kell kelni hajnalban :D

Mult szerdán voltunk tanácsadáson, akkor volt a babácskánk 4150 g és 55 cm.

Fotók gyonyoruek!

Jók legyetek, vigyázzatok magatokra!
ginuska
 
 


Nagyon szépek a gyerekek!

Zsrit
Enyéim napközben kb. 3-3,5 órát alszanak (9-10 és 12-2 között kb.)
Fürdés nálunk este 6-7 között van.

Betegeknek jobbulást!

Szopis dolgokhoz nem értek....
Vendég
 


Lányok: köszi az infókat!!! :lol:

Kép
jovana
 
 


Jovana: nagyon szép kislány a királylányod :), látom a harisnya még rátok is nagy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Screen: Teo is gyönyörű, micsoda kis durcáűs szája van :lol: , ja és ne hidd, hogy a Barnim mindig ilyen, ne tudd meg milyen hisztis tud lenni, tiszta anyja :mrgreen:
Ritám: Szia! Hogy vigasztaljalak a gyerek ma egész nap rajtam lógott :shock: , a jóság sem tart örökké :mrgreen:
Jovana: én még nem vágtam, de a Barninál a csipesz vált csak be.
anyabebi
 
 


Ezt a Barni írja, tisztán odavan már azzal hogy tud írni :):

barni anya mami mama
nyúl ing
anyabebi
 
 


Nem lehet elrontani már most a gyereket?!
Nekünk sikerült rácáfolni,az 5-6órai kaja után nem akar aludni és kézben van csak el... érzi mikor jön Apa haza és ő kezdetektől ilyen tájban járkált Vele...ma ép nincs itthon,így én szívok...(fáj a hátam)

Kép
jovana
 
 


Zsrit: Fédra 5.30 körül eszik,utána csicsizik velünk kb.8.30-9ig,majd kaja és dél előtt kb.1 órát alszik még,a következő kaja után is kb.1 órát alszik,de ha megyünk sétálni,akkor alszik kb.3ig. utána estig max.10-20 perceket 2x.

Kép
jovana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: