Új privát üzeneted érkezett!

Böbi
nagyon jó, szeretjük. Persze van pár hátránya (pl nehezen záródó ablakok) , meg pár dolog ami jobb volt a lakásunkban (konyhagépek pl).
Maja pont ma mondta, hogy ez a lakás nem jó, a mi lakásunk a jó. EZt a Zsófi (főbérlő) lakását ő nem szereti :-)
Nem indokolta meg, hogy miért, hiába kérdeztem. Látszólag bejön neki is.
pumuklii
 
 


Ja, és gratulálok Iringónak a foghoz :) Fruzsinak még nincs :)
Vendég
 


Nálunk még a konnektorokban sincs dugasz :oops: Az elején jó sokszor rá kellett szólni, hogy mit nem szabad, nagyon kellett figyelni, aztán ennyi.
Panndi: Megy a drukk Zsófinak! Visszakeresek és elolvasom, hogy történt ez a dolog...

Kép

Kép
sissy29
 
 

 
 

Tinu, mi a baj???

Hunccutka, Böbi, Sissy, jó hogy jöttetek! :D Én mindig úgy örülök, amikoe vki megint ír. :)

Böbi, szegény Iringó! Nem ér így megkínozni egy ilyen gyönyörű lánykát!!! Grrrr... Gratulálok a sikerhez végül!

Hunccutka, Brigi remekül tornászkodik! :) Nem baj, ha nem tudsz sűrűbben jönni, nem haragszunk meg... :) De azért gyere, amikor tudsz!
Gyöngyi, ha vki már evett főzelékeket, jöhenek a "romlott tejből" készült tejtermékek, már 7-8 hós kortól simán mehet, nem tudom, Hunccutka milyen ajánlást követ, de sztem már jó nagyok ezek a gyerekek... :)

Sissy, én konkrét időpontot még nem ajánlottam a lányoknak, csak rákérdeztem általában napokra. De még senki sem felelt... :roll: Szóval változatlanul várom a válaszokat, meglátjuk, azért verekedni nem fogunk, jó? :) Merre laktok? Szívesen megyünk. Ahogy eddig is mindenhova... :cry:

Helyzetjelenteni is jöttem, Mozza: Dani megette a számára előkészített kb. 80 ml répát. Addig nem is volt hajlandó szopizni, amíg nem adtam oda neki, látta, hogy jön a kanalas kaja, és nem akart addig tejezni, amíg nem kapta meg, ami neki jár... :) :roll: :cry: Felnőnek mind... Pedig eddig mindig a szopi volt előbb... Na mindegy, azért még máskor is az eddig megszokott sorrendet próbáljuk, meglátjuk. :)

Na, megyek. Mindenki hangokat ad ki. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Panndi, jaj, akkor elkiabáltam, hogy kutya baja... :-( Szorítok nagyon. ++

Tinu, nálunk a férjem az aki tudja, mit jelent a záridő, meg rekesz, meg makro meg ilyesmi. Én minden negyed évben ellesek tőle egy fogást. Így aztán már tudom, hogy mire való az ISO, a white balance beállítás és hogy mire jó a szemfény :-) De legtöbbször így is csak kattintgatok. A fokozatosság elvét vallom :lol:

Kitty, sajna vállalkozós GYED...passz... Na akkor várjuk a te tapasztalataidat is éjjeli alvás ügyben :-) Keresztelőhöz gratulálok. Fotók?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


jajj megjött az overál, fel is húztam magam, a postaköltség én 600-at fizettem neki, erre kukászsákban adta fel 495,-Ft-.ért, na mindegy, de újnak írta és koszos, szerintem bizományos boltban vette vagy nem tudom :( áááááááááááá, és nem is olyan vastag, mindegy hátha ilyen enyhe telünk lesz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Lehet holnap megnézi valaki a lakást. Végre történik valami...

Trixi
ti eladtátok?
pumuklii
 
 


megjött a hippes rendelésem :oops:
Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


mniki úristeeeeeeeeeeen :), a 6 hós spenót burgonyában van tejpor, én jól eldugtam a fiók mélyére :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Lányok, nem mutattam még, mit szerváltam Blankinak ünnepekre:

Kép

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Dóri: Naná, hogy nem fogunk összeverekedni :D Én csak ajánlottam egy konkrét időpontot, nagyon belendültem 8)
Óbudán lakunk.

Kép

Kép
sissy29
 
 


Te jó ég, Niki, ez elég lesz egy ideig... :lol:

Jaj, Panndi, nem akartam hurrogni, azért nem írtam, de nekem gyanús volt, hogy ez a rozsdagyűrű-dolog még nincs letudva... :roll: :cry: Gyorsan szedjék ki, és gyógyuljon meg Zsófi szeme!!! És azt meg HOGY csinálják??? :shock: :shock: :shock:

Pumuklii, ez nektek bérlakás? Nem is tudtam... Majának azért biztos tetszik alapvetően. Remélem, legalábbis...

Tinu, megígérjük, nem adunk tanácsot, ha nem szeretnéd, csak írd le, ha szeretnéd kiírni, mi a baj! Különben anélkül is puszilunk, bármi is az, ügyesen túlleszel rajta!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Anikó, tündérmackótrendihercegnő lesz benne Blanka :D

Niki, svédasztal? :-) Nem semmi mennyiség :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Nem, még nem adtuk el. Csak jönnek az ingatlanosok sorban, de érdeklődőt egyik sem hoz. Az egyik azt mondja, hogy drága, és áll a piac, a másik azt, hogy jó árban van, és van pörgés...
Nekem mindegy lenne, csak menne már el!
Ma látatlanban ajánlottak volna érte 10 milliót. Abból még lejön a közvetítői jutalék, én meg megyek a híd alá. Azért azt szeretem amikor hülyének néznek. És persze még az 500 ezres konyhabútort is hagyjam itt neki ennyiért!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


anikó ahogyan Gyöngyi írná: körbepisilik a fiúk a kiságyukat, ha felveszi ezt a rucit :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Trixi, különben nekem a parfümödről is csak egy félelem jutott az eszembe, ismerve a hátteret... Nem lehet, hogy nem is parfüm, hanem vmi szívatás???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:22-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Anikó, ez csúcs szerkó!

Sissy, ha lesz autóm, én is szivesen megyek, de mostanában csak ígérgetek, mert hol autóm nincs, hol a lányok egyike/másika beteg. :-(

Panndi, szegény Zsófi!!!! Nagyon sajnálom!!!!!!!!!
Vendég
 


Nagyon vadító lesz Blanki! :)

Trixi, jaj, de sajnálom... :cry:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


na kicsim hangol, hogy kijönne már az ágyikójából, ahogy mondja, eeeeeeeeeeeeeeeeee :), megyek kimenekítem a rabságból :), negyed 1 óta aludt

mozza nekünk sem gyerekbiztos a lakás, így egy párszor volt virágültetés is Éduánál, de már Lara is kezd kertészkedni, a mérgező növényektől megszabadultam :), konnektorokban volt vakdugó, de lassan elő kell keríteni őket :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


jóvanna :oops: bűn lett volna kihagyni, kisüveges 100 ft, nagyüveges 150 volt :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hú, Panndi, szegény Zsófi! El se tudom képzelni, h szednek ki egy rozsdagyűrűt. Nem is akarom elképzelni. Drukk!

Niki, jól bezsákoltál kisLilinek!

Tinu, Gyöngyi sokkal többet tud a fotózásról, mint én! Részemről az alapbeállításokat váltogatom a fényviszonyoknak megfelelően (értsd: vakuzzon v. sem) :lol: Elég lusta vagyok utánaolvasni az ilyeneknek, gyakorlati előadás jönne be.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Holnap reggel szedik ki Zsófi szeméből. Ma már nyugi van... :)

Netti, mindjárt írok privit :)
Vendég
 


Dóri
igen, ez albérlet, amíg kész nem lesz a házunk.

Trixi
engem meg a dh-s hívott, aki mellesleg senkit sem hozott még. Először azt mondja h áll a piac, aztán meg h menjünk lejjebb az árral. Minek, ha úgyis áll a piac? Nem hiszem, h pár százezer miatt nem jön ki valaki megnézni, akit érdekelne. Alkudni is lehet :-)
Nekünk tavaszig ráér, remélem addig elmegy. Nem hiszem, hogy idén történni fog valami.
pumuklii
 
 


Niki, vegyél még, az nem pénz érte! :D

Tényleg Panndi, majd mondd el hogy tüntették el a rozsdagyűrűt. Nekem felszívódott, mert egyből ahogy éreztem a szúrást a szememben a férjem bevitt a kórházba. :roll:

Ildi, szerintem ne etess sok kenyeret azzal a gyerekkel :P, épp ma olvastam, hogy sok ronda dolgot tud okozni a glutén, akárcsak a tejszármazékok

Anikó, Blanki rucija vadítóóóóó! :lol:

Tinu, ez nem ér, belekezdesz, aztán nem mondod el! Najó, ha nem akarod... :roll:

Dóri, hogy neked milyen eszed van! Eszembe de jutott volna Trixi kapcsán ez az ötlet! Lehet orvos helyett nyomozónak kéne állnod? :lol: Ügyes Dani a répával!

Kép

Kép
adraci
 
 


eszembe de=eszembe se -pedig a placebóMaci bennem van... :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci! :lol: Kétségtelenül szeretem a rejtélyek megoldását is (de ezt orvosként is lehet!... :) ), csak az a baj, hogy Trixiéknél már minden lehetséges... :roll: Inkább azt mondanám, hogy egy kicsit jobban félek miattuk, azért ez ugrott be... :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Én is gondoltam erre, de a parfüm eredeti, még nem volt nyitva, az üveg nyaka is a helyén van, érintetlenül. Kerestem a csajt az iwiw-en, hátha fent van, és esetleg rákérdezek,hogy mi ez, de nem találtam rá. Egyébként Dávod-i a nő, és a hódmezővásárhelyi 1-es pota bélyegzője van rajta!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Van még egy, ami kísértésbe hoz:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWAX:IT

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


trixi valameliyk mobilszolgáltató tudakozója? lehet bent van

Kép
Kép
mniki84
 
 


Trixi! :roll: :roll: :roll: :roll: Gondoltam, hogy ezért kerested a nőt iwiw-en... Nem tudom, honnan tudhatnád meg, mi ez... A cím+a név nem ad ki telefonszámot az online telefonkönyvben?

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Blanka a particsillag :D
Anikó és mi volt a másik 3 csomagban? :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


anuikü nemáááá, ez nagyon cuki, kis nőcis :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Anikó, ez is csini! :) (Nekem még jobban tetszik. :) )

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


anikó, na...nekem is kéne egy kv. Adri csatlakozol? Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Lara ismételten elkapta az egeret:)

Mniki az nem pénz érte :)

Anikó dögös cuccok:)

adraci nem fogok etetni vele, elég neki a tejcsi, a zöldség, meg a gyümi, minek enne felesleges fehérlisztec zsömlét :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na tényleg megyek. Majd még jövök, sztem éjjel. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri: időpontot erre a hétre mondjak tali-ügyben? Vagy jövő hétre? Ezen a héten szerdán reggel dokinál kezdünk súlymérésre, de elég korán, szóval semmibe nem szólna bele. Jövő hét kedden viszont jön a védőnő hozzánk a nap közepén, szóval jövő hét kedden mi nem tudnánk menni.

Jó, majd leírom a blogba, de szépen kérek mindenkit, csak olyan hsz-t írjon hozzá, ami építő és nem romboló, mert jelen állapotomban átharapom a gigáját annak, aki bántani mer! :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyöngyi, hm, ez még meg sem érkezett... pedig ma is jött 4 csomi :oops: Next szetteket szerváltam be (jó)párat. Turi helyett nyomom most, ez a szett másik hárommal együtt, +szállítás volt 6500 Ft. 9-12 hósakat is vettem, azt először Panni-baba fogja hordani.
Fú, Dóri, ezt nem kellett volna, h még jobb. Nőőőő a kísértés. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Köszi, Tinu, hogy leírod!
Szerda,csütörtök vagy péntek, ami nálam szóba került, mnt időpont. :) Általában, bármelyik hét, akár most is. :) De akkor egy most szerdai igent már jegyeztem. Majdcsak kialakul... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Anikó, de kár, hogy nem tudok e-bayezni, ezt elvinném! :lol:
Vendég
 


Niki, kinyitottam az ablakot, jöhet egy jóféle eszpresszó! (nincs kv főzőnk :D )

Áhh, Lara egeret szeretne enni! :lol:

Trixi, remélem is, hogy ez egy ártalmatlan csomag!

Anikó, amikor ilyen ruhákat látok elolvadok! A gyengém a rózsaszín-csíkos harinnya! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Nincs a tudakozó rendszerében.... Asszem írok neki egy levelet, ha ennyire titokzatos a dolog :roll:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nekem meg szerencse, hogy nem tudok az e-bayhez hozzáférni! :D Regelni és p.p-t csinálni lusta vagyok :lol: És különben is most kezdtem el az absztinenciát. Nem licitálok semmire teszveszen! Már 1 hete! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Böbi, ha szeretnéd, licitálok rá Neked!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


férjemnek is szerencséje, hogy én sem e-bay-ezek :)

jajj kaptam tőle tegnap bókokat,: hízhatok, de csak fenékre, hogy olyan nagy legyen, mint a latin nőknek, jó mondtam erre, csak én hasra tudok hízni :)

Kapott tejcsit, aztán evett alma-krumpli-céklát :)

szegény gyerek egy életre megútálja az almát és a krumplit :), dehát mindent csak így eszik meg :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Én meg megyek, eszek valamit, az mindig meg tud vigasztalni. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Ildi, férjed vicces! :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Lányok még alszanak, én kávézom, és visszaolvasok 8)
Vendég
 


Ildi, AM-nek is az alma-krumpli a kedvence! :D

Kaptam egy olyan hírt, hogy menten idegropit kapok! Na megpróbálom elintézni, aztán majd írom mi volt... :evil: :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?