Új privát üzeneted érkezett!

Helló Csajok, itt vagyok ám.

De, a vérzésem darabos volt, tele alvadt vér darabokkal, ezt a doki is látta. Én is gondolom, hogy elindulhatott valami.

De örömmel jelentem, gyönyörűen csillapodik a vérzés. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na Bikfykém, akkor ez biztos vetélés volt!
Biztos, hogy elindult valami, csak menet közben abbamaradt!
Szóval, jó úton haladsz! Ez nagy öröm! Jön itt a baba, hamarabb, mint gondolnád! Örülök, hogy csillapodik a vérzés.

Beze!
Hát, akkor tényleg kell egy gólya! Bár nem szeretnék tavaszig várni a zebrás teszttel. Látod a galamb nem hozott szerencsét, pedig nagyon megtisztelt! Talán majd egy gólya!

Natikám!
Bízni kell, mindig bízni kell! Nem szabad feladni! Még egy hét és jössz a pozitív teszttel, és mi örömködni fogunk! :wink:

rodina74
 
 


Rodika!
Nekem már olyan hamar nem tud jönni a baba, hogy jó legyen. Már ha ma terhes lennék, az is késő lenne. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Tudom, tudom! :wink:
Így érez mindenki! :lol:
De jönni fog és ez a lényeg!

rodina74
 
 


Nézitek a dominó napot? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lassikán elköszönök, mindenkinek jó éjt!


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Még valami:

Kép



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!

Meglásd, hamarosan te hozod nekünk az első meglepit. Aztán mi majd jól leutánzunk és végül mindannyian együtt babázunk.

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy: Remélem jobban vagy! Itt is írok neked! :) Pihenjél sokat, semmit ne csinálj!

Kép
babicsek
 
 


VIUS ÉS ZOLI!

NAGYON SOK ÖRÖMET ÉS BOLDOGSÁGOT ÉS LEGFŐKÉPPEN JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK! GRATULÁLOK!


Bumi: Foggad őszinte részvétemet. :(

Kikinda: Sajnálom hogy nem sikerült. Remélem azóta jobban vagy. És indulhat minden előről. Tudod a remény hal meg utoljára. :wink:

Lányok én most nem görcsölök a babadolgon. Annyi mindenre kell koncentrálnom, hogy szinte nem is jut időm erre. Na jó azért naponta 1-szer legalább eszembe jut, de ennyi. Most az influenzamiatt nem is lenne jó szerintem ha sikerülne. Jövőre megpróbáljuk megint. Képzeljétek valamelyik nap óvszerrel csináltuk. Ilyen is már régen volt. :oops:

JÓ HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!

Kép
babicsek
 
 


Szia Babicsek, sziasztok Lányok!

Köszönöm, ma még jobban vagyok, úgy tűnik, meg fogok maradni. Ma azért még pihenek, holnap doki, de műtét biztosan nem kell majd.

KépKépKép
bikfy
 
 


Halihó lányok!

Jelentem, kész az ebéd! Már 7-kor fenn voltam, nem tudtam aludni!
Ti mit főztök?

rodina74
 
 


Bikfykém!
Megszűnt a Niagara? Örülök, hogy jobban vagy! Azért ma sokat pihenj, még!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Bikfy, tuti baba volt a dologban, sajnálom, hogy nem maradt veletek. :cry: Az elsőt én is így vesztettem el, de nem véreztem ilyen erősen.
Viszont mivel sikerült spontán, a következő már a pocidban marad 9 hónapig beavatkozás nélkül. :wink:
Örülök, hogy csillapodott a vérzés.

Rodi, nálunk ma csak húsleves lesz, utána főtt hús zöldségekkel és krumplival. Ezt is a férjem főzte, mert nem tudok egyszerre takarítani, babázni és főzni is. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!

Hú, azt mi is szeretjük! Én is sokszor szoktam csinálni! Nálunk is egyszerű ebéd volt, paradicsomleves, krumplis tészta, málnás-vaníliás túrótorta. Igaz a tortát még nem kóstoltuk, mert nemsokára jönnek anyósék, és velük kezdjük meg!

Bikfy!
Látod milyen jó előjelek vannak! Úgy fog veled minden történni, mint Beze babásodásakor! Felkészültél, hogy anya legyél? :wink:

rodina74
 
 


Képzeljétek nemrég jöttünk haza a kisfiammal a nagyiéktól és a következő párbeszédünk volt a sötétben, ahogy bandukoltunk haza.

"Ha meghal az apukám akkor bennem fog élni?"
Mire én, "hát igen a gondolataidban és az emlékeidben."
Erre ő: basszus de nehéz lesz a fejem..."

Olyan aranyos volt.

Nálunk ma maradék volt. Zöldborsófőzelék.
Holnap fogok főzni valamit. Apus vett csirkemellfilét, abból lesz valami, meg szerintem vagy krumpli, vagy rizs hozzá. Meg valami egyszerű levest is kéne csinálni. Mondjuk a paradicsomleves nem is rossz ötlet. :)

Bikfy: Örülök, hogy alakulsz! Szerintem is baba lehetett a dologban. Most lennék kíváncsi mit mondana a természetgyógyász. Meg majd arra is, hogy mit mond a doki, miért volt ez.

beze: milyen rendes férjed van neked! Egyszer olyan jó lenne ha engem is meglepne az enyém. :roll:

Kép
babicsek
 
 


sziasztok viáék nem jönnek még haza via tegnap is és ma is belázasodott 38.1 nem tudni mi lessz a tejcsivel nahh majd kiderül.mért menne valami jol? üdv via anyu

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius Anyu!

Sajnáljuk, hogy Vius belázasodott! Tudni lehet, hogy mitől? A tejtől?
Biztos hamar minden rendbe fog jönni! Nagyon szorítunk neki, hogy végre mihamarabb legyen tejcsi, és végre hazamehessenek! Ezer puszi

Babicsek!
A fiad valami haláli! Ilyen szöveg! Hát vagy 2 percig csak röhögtem! :lol: Babicsek! A fiadról tettél már fel képet? Ha igen, bocsi, nincs előttem az arca. Ha tudsz, és nem zárkózol el előle, akkor örülnénk egy fotónak! Hisz itt nem csak a kisbabák vannak a középpontban, hanem a már nagyfiúk is!

Natikám!
Ma, hogy vagy? Jobb kedved lett? Nagyon szurkolok a zebrás tesztért!

Bikfykém!
Hogy vagy? Tudtál sokat pihenni? Minden rendben van, ugye? Remélem nincs baj, és nem ezért nem jöttél! Azért jelentkezz!

Kiki!
Remélem jól érzed magad, és a baráti társaság egy kicsit feledtetni tudja veled a bánatodat!

Beze!
Nektek, hogy telt a mai napotok? Kimozdultatok otthonról, vagy túl hideg volt hozzá?

Tőlünk, most nemrég mentek el anyósék. Most éppen az ölembe van a notebook, hallgatom a Csillag születiket, és a lábamat áztatom egy jó nagy meleg lavórba. A süti nagyon jó lett, anyóséknak is csomagoltam. Ők megleptek minket egy kis palacsintával, úgyhogy ebéd után már csak édességet ettünk!
:oops:

rodina74
 
 


Látom mindenki alukál már!
Megyek, olvasok még egy kicsit az ágyikóban!
Jó éjt!

rodina74
 
 


Tegnap óta senki?

Bikfykém!
Jelentkezz! Már komolyan aggódom érted!

Babicsek!
Ment privi!

rodina74
 
 


Látom a hétvége mindenkinek jól sikerült, mivel senki nem nézett be!

Bikfykém, azért érted nagyon aggódom! Jó lenne, ha jelentkeznél!
Úgy látom, lassan velem lesz tele a topik! :roll:

rodina74
 
 


Itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Minden rendben, reggel voltam bent a kórházban az orvosomnál, aki nagyon rendes volt, már az ajtóban várt rám.
Még mindig vérzek, de ez már normálisnak mondható.

Picit náthás vagyok, remélem az is gyorsan elmúlik.
Most elszaladok fürödni, később jövök, majd mesélek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Már nagyon aggódtam! Várlak, gyere mesélj!

rodina74
 
 


Itt vagyok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Na szóval voltam ma a kórházban, nagyon rendes volt, már várt a dokim. Abban maradtunk, hogy elmegyek az endokrinológushoz Pestre kedden, aztán szeretné tudni az eredményeimet, úgyhogy ezzel megint vissza hozzá.

Nekem ez olyan jól esett. Nem akart lerázni, úgy érzem, szívesen segít. Kicsit általa megint erőre kaptam. Érdekes, hogy ha nála vagyok, akkor mindig olyan stabilnak érzem magam, látom az utat, tudom, merre haladunk előre, stb. Az is érdekes, hogy nála még 1x sem bőgtem. Már mindenhol sikerült beégetni magam a hülye bőgéssel, de ő annyira határozott, stabil, még bőgni sem merek. :lol:

Szóval nekem most ennyi, alig várom a keddet.

Rodikám, te hogy vagy? Haladsz szépen előre? Kedved kicsit mintha jobb lenne mostanság és ennek nagyon örülök.

KépKépKép
bikfy
 
 


Más:

Van valami ötletetek karácsonyi ajándékra? Lassikán el kellene kezdenem nézelődni, de egyelőre nincs semmi ötletem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Viáékról valami hír?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Egész hétvégén halott volt a topik. Semmi hír Viusékról! Sajnos!
De reméljük, hogy minden okés. Ezek szerint Vius Anyu nem hívott téged.

Örülök, hogy minden rendben van veled. Örülök, hogy a doki így foglalkozik veled. És a legjobb az, hogy hiszel a dokidban! Ez a legfontosabb! Szerencsés vagy! Ő lesz a te dokid!
Tényleg, mag akarlak kérni valamire. Ha kedden mész a Mensmentisbe, légyszi, kérdezd meg, hogy ott csinálnak-e PCT vizsgálatot. Köszönöm

Igen, lelkileg jobban vagyok. Csinálom a vizsgálatokat, aztán januárig pihi. Én is már a Karácsonyra koncentrálok, a bébi dolog most másodlagos! Majd ha jönni akar, jön! Nekem sincs sok elképzelésem arról, hogy kinek mit vegyek. Pedig már voltam egy-két helyen szétnézni, de ötletet nem gyűjtöttem!

rodina74
 
 


PCT? Okés, megkérdezem. Az mire jó?

KépKépKép
bikfy
 
 


Barátnőm azt mondja, ő már vett egy-két könyvet a szüleinek, merthogy a könyv mindig szép ajándék.
Ezen én is gondolkodtam már, anyu régóta szeretne valami jobb minőségű parfümöt, hugom talán kitalálja, mit akar magának, de apám és a férjem????????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Na ők mindig az örök talány.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép sziasztok egy pár kép ha nem baj...via még mindig lázas

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


vagy is 37.9 csak javul most már üdv vius anyu

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius Anyu!

Nagyon jók a képek! Darnika nagyon gyönyörű, kis kerek arcú baba! Most már én is látom, hogy az apucijára hasonlít. Tényleg!
Hát, még egyszer gratulálunk! Vius jobban van? lement már a láza? Hazaengedték már, és ha nem, akkor mikor mehetnek haza? Jó sok kérdés, bocsánat, csak nagyon kíváncsi vagyok!
:oops: Pusziljuk Viust!

Bikfy!
PCT, az a vizsgálat, ahol megnézik, hogy öldösöm-e apa kiskatonáit! Sajnos nagyon sok helyen nem csinálják. Fülöp kifejezetten kérte, hogy ezt a vizsgálatot csináljuk meg. Csak azt nem mondta hol, vagyis, ahol mondta, ott úgy tűnik nincs ez a vizsgálat.
Nekem már bevált ajándék a könyvutalvány. Ha végképp nincs ötletem, akkor anyumnak szoktam azt venni, és akkor olyan könyvet vagy cd-t vesz, amit akar. És nem nyúlok mellé.

rodina74
 
 


Vius Anyu!

Sajnálom ezt a láz dolgot, vajon mitől lehet? Darinka viszont tényleg gyönyörűséges. :wink:


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok, remélem, holnap belecsaptok a lecsóba és mindenki ír, mint a bajnok. Kép

Lassikán elköszönök, elmegyek aluszkálni. Mindenkinek jó éjszakát kívánok!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!
Jó éjszakát neked is!
Remélem holnap már tényleg többen leszünk!

rodina74
 
 


Klassz hétkezdést kívánok mindenkinek, jó reggelt! Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


És akkor ma reggelre egy kis nyári emlék:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, nem volt otthon jó az internetünk.

Szóval csütörtökön hívtam a dokit, mondtam, hogy megint 20. naptól barnázás 27. napra megjött mensi, mire ő: stimuláljunk és ha nem sikerül lombik. Na ettől kikészültem, mert a párom nem akar lombikot. Otthon mondtam a magamét, mondtam, hogy nem nyugszom, amíg nem lesz bébi a pocimba. Neki nem kell hülye gyerek, 40 évesen ne szüljek (mégcsak 37 vagyok), lombik meg azért nem mert ikrek nem kellenek. Ezek után bejelentkeztem a győri Kaáliba és december 11-én megyek.

Rodina
Te hova jársz? Budapesttel az a bajom, hogy egyáltalán nem ismerem és tuti, hogy nem találnék oda sehova. És azt sem értem, hogy milyen és mennyi gyógyszert írnak fel, hogy ilyen nagyon drága? Kíváncsi vagyok mikor kerül sor lombikra.

Vius
Gyógyulj meg gyorsan.

Bikfy
Örülök, hogy már normális a vérzésed, egyébként meg a kutya meg a macska fáját.

Van Kriston intim torna dvd-m, most ezt fogom csinálni, mert ezt látom hogy kell.

Nem tudom kit, mit hagytam ki.

timejka
 
 


Timejka!

Olyan ritkán jössz, pedig már nagyon hiányoztál.

Hát érdekes a férjed hozzáállása. De azért nem mondok semmit, mert az én férjem is így kezdte. 1,5 éve még válni akartam, a szar hozzáállása miatt. Most meg kezét tördelve szaladt velem a kórházba. Próbálj vele türelmes lenni, hátha. De ne add fel az álmaidat.

Gyere gyakrabban! Ölellek: Bikfy

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy

Jöttem volna, csak nem volt otthon internet, melóba meg itt volt a főnököm.

Férjem hozzállása nem érdekel, (lehet hogy hülyének tartotok) mert akkor is lesz még egy gyermekem.

timejka
 
 


Sziasztok!

Viusnak jobbulást! A bébi gyönyörűűűűűű!

Bikfikám!
Örülök, hogy már jobban vagy. Nincs miómád véletlenül? Mert attól lehet ilyen jellegű vérzés.

Timejka!
Nem értem a férjed. Én az ilyen hozzáállást nem tűrném. Nagyon úgy tűnik, hogy ő nem akar már gyereket. Beszéljétek ezt meg. Ha mégis akar, akkor a lombikba is bele fog menni. Ott is lehet kérni, hogy csak 1 embriót ültessenek vissza.

Többieknek pusz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi

Akar, de nem fog rohangálni összevissza, hgoy legyen még egy. Neki természetes úton, spontán jöjjön. Nem tudom, hogy melyik intézet a jó. Ez az én bajom.

Azt se tudom, hogy palástfű teát igyek-e vagy nem-e, vagy csak várjak, de attól nem lesz jkó a sárgácskám.

timejka
 
 


Sziasztok!

Rodi, szombaton sehol, tegnap voltunk Pécsen, vettünk új fürdetőkádat, mert a régit a férjem kilyukasztotta sikeresen, illetve Lexi megkapta a tanuló kutyust. Hivatalos átadás mikulás. :lol:

Vius, gyors jobbulást kívánunk, szép a kislányod. :D A láz a császármetszéstől, vagy tejlázad van? Nekem is volt, de megúsztam hőemelkedéssel.

Timejka, ha az én férjem így állt volna a dolgokhoz, tuti elválok, már bocsánat az őszinteségért. :oops:

Bikfy, férjem kinézte magának az ajándékát a vatera-n, 2 db hangszóró, anyukám könyvet kap, apám bonbont, Lexi meg tanuló autót valószínűleg.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mi a garancia, hogy nála jobbat találok? Semmi! Nem haragszom csajok, azért kérdezünk, hogy válaszoljunk egymásnak és az őszinteség az meg kell. Ikrektől fél. De milyen sok előnye van: iskolába egyéb kedvezmények, több családi pótlék. Meg egy csomó kaja. Nem cserélem le a férjem úgy döntöttem.

Napok óta annyira ingerlékeny vagyok, hogy már megőrülök ebbe. Most megint eltelik 1 hónap mire megyek a Kaáliba hogy semmi nem történik. Pedig javíthatnánk a fránya hormonon.

Mi csak a gyerekeknek ajándékozunk (abból is van 8), páromtól semmit nem kérek én se veszek semmit. Kell a mani a bébihez.

timejka
 
 


Timejka, ebben igazad van. :wink:
A lombiknál meg semmi garancia nincs ara, hogy valóban ikreitek lesznek. Egyik ismerősömnek is 2-őt ültettek e, az egyik felszívódott, de a kisfiúk nagyon szép, és már majdnem 2 és fél éves.
De ha ikreket szeretnél, én drukkolok! Nekem azt hiszem, nem menne... :oops:
Halkan megjegyzem, 40 évesen is nyugodtan lehet szülni ma már. A 37 meg pláne nem kor!

Az ingerlékenység ismerős, bár nálam a fáradtságtól van, na meg a héten jön piri is! :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
Azért megelégednék egy babával. Most valamitől megint a régi vagyok. Tiszta hülye vagyok már.

timejka
 
 


Amikor végre tudok jönni, akkor Ti nem vagytok. Na sebaj, még találkozunk. Megyek a gyermekért, megnézem mit alkotott ma a suliba. Kék a korong, vagy piros? Ahhoz képest hogy őszi szünetbe megígérte, hogy a következő szünetig nem lesz kék korong, sajnos nem sikerült betartania, na de ennél rosszabb ne legyen.

Hófehérke itt volt régen, ugye? Tök eltűnt. Tudtok róla valamit?

timejka
 
 


Sziasztok!

Timejka!
Eszedbe ne jusson elválni!!! Egyik pasi így, a másik úgy. Az én férjem az 1. sperma vizsgálatnál totál kiakadt, én reggelig összepakoltam, mondtam, válunk. Aztán mégis kicirkuszoltam, elmentünk, megoldottuk a dolgot, de már az eredmény kiértékelésre nem volt hajlandő vissza jönni. Az orvos azt mondta, érdemes átgondolni, hogy ennek a férfinak kell-e gyereket szülnöm. Sokat gondolkodtam rajta, de azóta már meggyőztem magam, nekem ő a legjobb, már sok mindenbe beletörődött, kitart mellettem, a második vizsgálatnál már nem szólt semmit. Hidd el, vannak pasik, akik nehezebben fogadnak el dolgokat. De attól még nem rosszabbak mint a többi, csak ilyenek.
Nyilván nem tűrném el, ha verne, vagy csúnyán beszélne velem, vagy lealázna, na azt nem. De tudom, hogy szeret, mit tegyek vele. Nem bírja a kiképzést, de nekem a Jóisten dupla erőt adott, ezért aztán minden rendben. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: