Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bea! Örülök, hogy van akkor társam.:lol:
Török dokinál voltunk, ez azt jelenti, hogy most már hozzá fogunk mindig kerülni?
Ti most hol tartotok?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Én is örülők,hogy van mégegy Tapolcás! :)
Nem feltétlenül azt jelenti.Bár a többség általában őt választja. ( én is ). Azokon a napokon mikor mindkettő rendel meg szokták kérdezni melyikhez szeretnél menni.Ha a Törököt mondod akkor általában sokat kell várni.De a másik doki se rossz,volt amikor hozzá mentem. ( ha ő rendelt csak vagy siettem és pl. csak 1 sima UH-ra menetm akkor őt mondtam. ) De 1 jó tanács: ha nem akarsz sokat dekkolni általába az elejére menj!Ez az 1 ami "hagy némi kivetnivalót" hogy rengetegen járnak(sajnos egyre többen) és mindenki 8ra esik oda.Mi mindig fél8-ra megyünk hogy az első szórásba belekerüljünk és persze hogy legyen üres parkoló. :) Utána sokat kell várni ( közben inszemek.lombikok...)
Már kitapasztaltamTi honnét jártok?
Nekünk volt 2 inszemünk és két lombikunk eddig. :( Ebbe a hónapban lesz/lenne majd fagyibeültink,ha felébredne legalább 1! (amúgy 6 fagyibabánk van)
Nálatok mi a gond ha szabad kérdezni?
horváth beáta
 
 


Mi Sopronból járunk, ez kb. másfél órás utat jelent. Köszi a tippet, ha lesz lehetőségünk megpróbálunk majd párszor korán menni.
Most 30-án 10-re kell mennünk, úgyhogy az fix.

Drukk, hogy sokan ébredjenek!!! :D

Nálunk: én PCO-s vagyok (minden tünetével), a páromnál meg rossz eredményeket mértek, majd egy hónappal ezelőtt átesett egy hereviszértágulat-műtéten.
Egy 3 éves kislányunk van már (ő spontán, hatalmas csodaként fogant), és 3 éve hiába várunk kistesóra...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Sziasztok!

Ilyenis, huh nem semmi a történeted, én is a könnyeimmel küszködtem. Elképesztő, hogy ilyen emberek elmennek orvosnak örökre eltiltanám a praktizálástól. Mit képzel magáról ő az atyaúristen?! Szerintem ilyet a legritkább esetben lehet kijelenteni, hogy soha nem lehet valakinek babája, mivel a természet csodája kiismerhetetlen. Nehogy elhiggyétek neki! Mindenesetre ezek után elhiszem hogy két évig nem akartok orvost látni. És az örökbefogadás olyan csodálatos dolog!

Zsó, próbáld lefoglalni magad jó filmekkel stb most már eltelik ez a pár nap.

Nekem valószínű holnap-holnapután fog megjönni már érzem. Sajnos most elég rosszul viselem ma van a szülinapom, és úgy érzem, egyre szomorúbbak ezek a napok baba nélkül. Sok már ez a két és fél év.. Remélem jövő év ilyenkor már egy kismanó beragyogja ezt a napot.

Benigna, a Fert szedhetitek folyamatosan, legalábbis Fülöp doki a Róbert Károly Klinikán azt mondta. Szerintem elég kb fél évente kihagyni egy hónapot. Nem lesz baja tőle a férjednek.
vayacon
 
 


Vayacon,
isten éltessen!!!És adjon nektek kisbabát a következő szülinapodra legalább pocakba!

Most adok vacsit a férjemnek,mindjárt jövök!
Vendég
 


Lucuzs,
nagyon örülök,hogy sikeresen megjártátok Tapolcát!Biztosan nagyon jó kezekbe kerültök,tuti,hogy a másik doki is jó,hiszen gondolom Török nem dolgozik akárkivel,és ugyebár ő az igazgató.Ezt az intézetet ő hozta létre.

Megkérdezhetem,milyen műtéted volt Pécsett?És ki követte el?Ha indiszkrét vagyok,vedd úgy,hogy meg sem szólaltam!

Bea,
végre újra köztünk!Már nagyon hiányoltalak!Hajrá fagyibabák!Nagyon szorítok!Nekem holnap kell megjönnie,igen,volt inszem,és ha hajnalig nem jön meg,csinálok tesztet,mert már nem bírom idegekkel!
Vendég
 


Benigna,
felhívtátok Kopát?Kíváncsi vagyok,mit mondott!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsó! Kopát még nem tudtuk elérni. De az a helyzet, hogy most elég rosszul állunk anyagilag, ugyhogy pár hetünk van még informálódni, mire pénzhez jutunk :oops: .

Drukk megy a pozi teszthez !!!

Vayacon, mi is mondtuk Fülöpnek a dolgot. Már azt, hogy szedte 3 hónapig. Csak akkor még nem ütött szöget a fejembe, hogy mi legyen ezután, ezért nem is kérdeztem. Ugyhogy tök jó, hogy mondod, hogy mehet tovább. Majd beszerezzük, amint tudjuk.

Bea, Lucuzs én is sok sikertörténetet hallottam tapolcáról, (és csak egy nem sikert, ők feladták, úgy,hogy ki sem derült a háttere a sikertelenségnek. :( )

Ugyhogy hajrááá! :lol: ! Bea különösen a kis eszkimóknak +++!!!

Vayacon megkésve, de Boldog születésnapot kívánok! És hidd el, a kitartás meghozza gyümölcsét, mert így kell lennie és kész!
benigna
 
 


Vayacon! Utólag is boldog szülinapot! És jövőre százszor boldogabbat kívánok neked! :D

Zsó! Hatalmas drukkok mára!!! :lol: :lol: :lol:
Aztán gyere mutogatni a csíkokat!

Pécsen AVM-mel műtöttek (az agyamban volt egy kóros érgomolyag, azt zárták el két műtét során, mert nagyon nagy volt az agyvérzés veszélye... amúgy két tavalyi epillepsziás roham után derültek ki ezek nálam), a Hudák doktor csinálta, ilyeneket csak ő csinál ott. Nagyon profi hely, már ami a műtőt illeti.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,
sajnos nincs mit mutogatni,1 csík nem nagy élmény... :(
Már a hasamat is érzem,ma vagy holnap meg fog jönni.Most csak azért izgulok,hogy a proffal szót értsek hétfőn.Lombikkal kell folytatnunk és abból az 1.-t ő szokta csinálni,itt ez a szokás.viszont ő az,aki eddig kekeckedett a kockázatok miatt.

Hű,Lucuzs,micsoda komoly műtéted volt!De jó,hogy jól vagy már!
Vendég
 


Zsó! ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:
Szorítok, hogy jó irányba változzon a prof véleménye!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Zsó!
Sajnálom.


Nálunk: sajnos szerda este meghalt a férjem nagymamája. :(
Nekem meg megjött ma reggelre. Majd a ciklus 20. napja környékén akarok menni cisztanézőbe.

Pusz mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
Őszinte részvétem. :cry:

Nagyon drukkolok,hogy ne legyen ciszta!
Vendég
 


Bumi,
őszinte részvétem. :( Remélem a ciszta nézőben jó híreket kapsz.

Zsó,
...szívből sajnálom :( :( De nagyon jó, hogy máris előre nézel! Szorítok, hogy a prof mindenre igen-t mondjon.

Vayacon,
boldog szülinapot! Meglátod, jövőre még valaki felköszönt majd :wink:

Lucuzs,
...nem semmi műtét :shock:

Beni,
...ezt a hozzászólást egyszer már írtam, de eltűnt. Szóval mi is oda járunk és nem sokon múlt, hogy dec elején kezdtük volna az inszemet. Egyébként fel is írták a gyógyszereket, szerencsére nem kell lórúgás.

T
tapedli
 
 


Tapi,
hova jártok ti is?A Róbert Károlyba?És min múlt,hogy nem tudtatok kezdeni?
Vendég
 


Bumi!
Részvétem! :(

Vayacon!
Boldog szülinapot! ( igy utólag! )

Zsó!
Sajnálom,nagyon drukkoltam!Egyszerre bele is vágtok lombikba jövő hónapban?Hol csinálják akkor?Az tuti sikerül majd!Jó lenne ha már végre beindulna a babaeső!

Lucuzs!
Az nem számít ha azt mondják 10óra vagy 11.Mindenkinek azt mondják,de nyugodtan mehetek elöbb is.Vérvétel már 8-tól van és a mintát is akkor be lehet adni.Nagyon aranyos az a srác aki ott van! ( ő a kedvencem ) :)
horváth beáta
 
 


Bea,
hétfőn megyek a klinikára,akkor kiderül,mi lesz,de előreláthatólag a lombik csak januárban lehet,addig valószínű csinálunk még egy inszemet.Ha vállal a prof,akkor maradok a klinikán,nagyon nem szeretnék váltani.
Vendég
 


Zsó,

igen oda járunk. Az a helyzet, hogy idén is befértünk volna, de úgy döntöttünk így lesz nyugisabb. Az ünnepekben el is utazunk, nem lett volna jó rohangálni uh-ra.

Tegnap jött meg a barátnőm Londonból és hozott nekünk egy nagyon izgalmas dolgot. Spermabarát zselét. Azoknak ajánlják, akik babát akarnak. Pár hónapja olvastam a fertility-n erről és megkértem, hogy hozzon. Ott sem lehet kapni, meg kellett rendelnie. Egy próbát ez is megér :wink:

A jövő évet új erővel kezdjük, ha addig nem hat a zselé :D
tapedli
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnálom,hogy ilyen rossz hírekre jövök.

Zsó, sajnálom nagyon, hogy nem sikerült! :( Nagyon jó, hogy erős vagy és előre tekintesz!

Bumi, részvétem a párod nagyija miatt! :(

Lucuzs, az komoly műtét! Barinőm tesójának is volt, nagyon erős csaj lehetsz! Neked az ivf kezelés csak ujjgyakorlat ezek után! (Én meg a szuriktól félek, szégyelem magam :oops: )

Tapi, én nem tudom hogy, amit nekem felírtak az lórugás-e, nem mondtak semmit... A clostyrol már hallottam, azt kell szednem, asszem 5 napig a ciklus elején, meg puregon 300-at kell adnom magamnak (ajjaj :shock: ), minden másnap 50 U-t. Így laikusként nem tűnik olyan vészesnek. Remélem legalábbis...
:oops: :oops: :oops:

Beni
benigna
 
 


Sziasztok!

Bumi! Részvétem. :cry:

Bea! Ja, ez már nekünk is gyanús volt, mármint, hogy mindenki 10-11-re kap időpontot, de ettől meég lehet előbb is menni. :roll:
Egyenlőre nem tudom mi legyen a 30-val, mert nálunk épp ovis beszoktatás lesz, és nem szeretném, ha a gyerek sínylené meg a dolgot. De persze Tapolcára is nagyon mennék már!:roll:

Nálad mikor várható a beülti?


Zsó! Drukk holnapra! Majd gyere, és mesélj mit mondott a doki!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Beni,

nekem ugyanezt írta és erre mondta, hogy ez így light-os :D Már nem emlékszem, de úgy rémlik a lombiknál a Puregonból 150-et kellett szúrni :roll:
tapedli
 
 


Tapi, megnyugtattál! :D

Szép estét!
benigna
 
 


Sziasztok!

Zsó, sajnálom nagyon, hogy nem sikerült az inszem. Remélem kezdhettek a lombikkal, ott sokkal nagyobb az esély, sikerülni fog.

Beus, drukkolok a fagyibabáknak, ne izgulj, felébrednek és utána már csak az a dolguk hogy kapaszkodjanak. Minden rendben lesz, meglásd.

Bumi, sajnálom párod nagymamáját, részvétem. Ciszta meg most már szűnjön meg! :evil:

Lányok, mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, jól esik!

Hát lányok, nem akarom lehúzni a fórum hangulatát, de nekem valahogy nem jönnek mostanában össze a dolgok. Megint kismedencei fájdalommal szenvedtem a mensim alatt, két órát szenvedtem vele az éjszaka. Kicsit aggódom, hogy valóban meggyógyultam-e az endometriózisból. Remélem igen, és csak a fájdalom maradt meg. Ez elvileg lehetséges. Igazából szigorú diétát kellene tartanom, és heti három mozgás, ez állítólag segít. Csak olyan nehéz a munka mellett, de muszáj lenne belefognom.

Már alig várom az év végét bízom benne, hogy a jövő év szerencsésebb lesz számomra és itt mindannyiunk számára.. :wink:
vayacon
 
 


Vayacon,
úgy legyen! :D Remélem az új év mindenkinek sikereket hoz, ha előbb nem :wink:
Egyébként meg miért húznád le a hangulatot? Itt mindenki azt írja ami épp foglalkoztatja és megértem, ha idegesít ez a fájdalom. A diétáról és a mozgásról én is ezt hallottam. Vágj bele! Az elején nagyon nehéz mindkettő, de később már egyik nélkül sem fogod jól érezni magad. :wink: A megnyugtatásodra pedig talán meg kellene beszélned a dokival ezt a fájdalom dolgot...Talán akkor is, ha kicsit orrol majd mert nem diétázol. De legalább megtudnád miért van ez.

Mi is most húztuk meg a vonalat a férjemmel. Ismét elkezdjük a kondizást. Sokáig csináltuk, de ellustultunk. Jajj, pedig mennyivel jobban megy olyankor minden! A stresszkezeléstől kezdve az alvásig...arról nem is beszélve, hogy ha az ember a tornapadon kínozza magát és az fáj, nincs az a csábító étel amit befal ezután. A teremben ugyanis mindig arra gondoltunk, hogy inkább a diéta, minthogy megint egy sorozattal többet kelljen lenyomni :lol:
Úgyhogy drukkolok, hogy el tudd kezdeni mielőbb!

Megyek beülök a kádacskámba és jóóól kiáztatom magam :D Mindenkinek szép estét!

T
tapedli
 
 


Vayacon,sajnálom,hogy fájdalmaid vannak.Nem akarok olyasmibe beleszólni,amihet nem értek,de igazából azt olvastam,Török dr.-nak az az álláspontja,(tudod,akihez bea és Lucuzs járnak),hogy szerinte mindenképp szükséges az endometriózisnál a fél éves GnRH analóg-kezelés.Ő ezt tartja biztonságosnak,legalábbis ezt olvastam,és tudom,hogy a Fülöp szerint ez idejétmúlt és szükségtelen,de azért nekem ez néha eszembe jut...remélem,nem zavartalak össze és bocsánat,ha rosszul esett,hogy ezt leírtam.

Nekem megjött,vagyis megjövőben van.Holnap 1.cn.irány a prof!
Vendég
 


Sziasztok!

Kedves Vayacon,

dokiddal nem konzultálsz a fájdalomról!? Az endoról én nem tudok sokat, de az tuti, hogy a mozgás az segít egy csomó mindenben. Diétával kapcsolatban kaptál konkrét tanácsokat is, h milyen diéta!? Probáld meg! Egy kicsit ebből egy kicsit abból, nem kell nagyon szigoruan venni az elején! Hajrá!!!

Tapi,
én meg fordítva vagyok, hogy amikor állok a hűtő elött. Inkább majd elmek futni, de ezt a kóbászt most megeszem... :P

Zsó!

Majd megírod mit mondott a doki!!? Remélem vállal, és minden úgy alakul, ahogy szeretnéd!

Kép
benigna
 
 


Sziasztok Lányok,

mindig azzal a reménnyel olvasok vissza, hogy valakinél már megtörténik végre a Csoda. Olyan jó lenne egyszer jó híreket olvasni... Én már nem is emlékszem, hogy mikor fogant utoljára baba ebben a topikban? Lilla volt az? Mert ha igen, akkor nagyon kellene már újra valaki, hogy hinni tudjuk, lehetséges! (Lucuzs, köszi hogy a kislányod foganásával Te is ezt bizonyítottad. És tényleg szuper csaj vagy, hogy két ilyen műtéten vagy túl sikerrel, jókedvvel.)

Ne haragudjatok, nincs erőm reagálni minden hozzászólásra, de az új kezelésekhez, szurikhoz, szerekhez, zselékhez, mai konzultációkhoz éppúgy szorítok mint a sportos elhatározásokhoz. És ez tényleg nem csak üres duma, aktívan gondolok Rátok!

Köszönöm mindnyájatoknak, hogy folyamatosan és sokan hozzászóltatok a történetünkhöz. Beni, Neked külön is, hogy visszajöttél. Most épp elég rossz hangulatban vagyunk (képzeljétek, ahogy ez ilyenkor lenni szokott, a mi diagnózisunk után 7 napon belül 5 barátunk jelentette be, hogy babát vár - hát nem volt könnyű szembenézni az érzéseimmel...), de próbálok másra koncentrálni, a múlt héten pedig (én legalábbis) sok erőt merítettem az írásaitokból. Egyszer még visszamegyek majd az eredményekkel a nőgyógyászomhoz, hogy az ő véleményét is meghallgassam, de igazából ez már a sokadik rossz eredményünk, így búcsúnak szánom a dolgot, nincs most kedvünk semmi továbbihoz. Meg kell tanulnunk más irányba nézni, még ha ez most döcögősen is megy.

Csók Nektek
Ilyenis
ilyenisvagyok
 
 


Ilyenis,
jó,hogy jöttél.Látom,most időre van szükségetek,hogy gyógyuljon a lelketek.Remélem,nemsokára jobban lesztek!

Megjöttem a klinikáról és nagyon boldog vagyok!A prof úgy tett,mintha sosem problémázott volna,és annyit kért,hogy az onkológusom véleményére hivatkozva nyilatkozzak arról,hogy tisztában vagyok a kockázatokkal és kérem a kezelést.
Mivel ciklus 20.napon kell indulni,és pont karácsony lesz leszíváskor,nem indulunk most,de addig is lesz egy inszem.Meg is vizsgált az a doki,aki az előző inszemet csinálta,minden rendben,mehet a Closti és hétfőn megnéz.

Nagyon boldog vagyok,most úgy érzem,sínen vagyunk,megy minden,mint a karikacsapás!
Vendég
 


Zsó!! Ezek aztán a szuper hírek! A lombik azért tutibb, még ha több is a hormon! De azért arról a decemberi inszemről se feledkezzünk meg! :wink:
benigna
 
 


Hurrá, Zsó, örülök a jókedvednek! Remekül hangzik, én is úgy érzem, hogy minden elsimulni látszik, és az is tök jó, hogy nem semmittevéssel kell töltened az időt januárig: dupla esély lesz ez a sorstól, meglátod!
ilyenisvagyok
 
 


Zsó!
Úgy örülök,hogy rendben minden,jó kedved van és végre sinen vagytok!!! :) Nagyon-nagyon megérdemled már!Hajrá inszem!!!!

Vayacon!
Sajnálom a fájdalmaidat!Remélem hamar megszűnik!

Ilyenis!
Fel a fejjel!Tudom ilyenkor milyen rossz,ha az ember ilyen hangulatban van... :( De meglásd eltelik majd 1 kis idő és pozitívan fogsz majd hozzáálni mindenhez!Különben meg azt szokták mondani,mikor az ember nem is számít rá akkor jönnek össze a dolgok! :)

Lucuzs!
Napokban várom,hogy megjöjjön ( hál isten már kezd barnázni ),akkor megyek majd Tapolcára akkor irják fel a méhnyálkahártyanövelőt.De beültink csak akkor lehet,ha a fagyibabák közül valamelyik felébred! (sajnos eddig sose ébrdedt fel 1 se :( ) De ezt ugye előre nem lehet tudni... :( De talán most majd felébred legalább 1! :) Ha nem akkor se kenődünk el lelkileg már ujra kezdünk felkészülni a következő lombikra.
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Tegnap nagy volt itt a csend! Remélem ma jöttök!

Bea mi van pirivel?
Vayacon jobban vagy már?

Kép
benigna
 
 


Sziasztok!
Velünk továbbra sincs semmi. Hétfőn lesz a nagyi temetése.
Meg be kéne már jelentkeznem uhura. Nagyjából ennyi.

Pusz mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok köszönöm a vigasztalást aranyosak vagytok. Szerencsére ez a fájdalom általában csak egy-két napig szokott tartani, ebből egy-két óra, ami nagyon durva. És általában éjszaka jön ki. Igazság szerint nem nagyon van pénzem most visszamenni a magándokihoz, de valószínű nem tudna rá semmit mondani, hiszen ha kiújult uh-n úgysem látszik, és sajnos azt mondják valakinél akkor is megmarad a fájdalom, ha meggyógyult.

Én a gnrh-ról sokat hallottam már, akkor talán elgondolkoznék rajta, ha biztos gyógyulást jelentene, de sajnos erről szó sincs. Borzasztó mellékhatásai vannak amiket én nem tudnék elviselni. Szóval ez nálam szóba sem jöhet, irtózom tőle.

Most azon gondolodom, hogy elmegyek egy masszőrhöz, akire a barátnőm esküszik. Bár nekem eddig nem jöttek be a természetgyógyász módszerek, ezt még nem próbáltam, hátha.. Erre még valahogy ki tudnám szorítani a pénzt. Hátha tud segíteni ezen a fájdalmon is.

Zsó örülök a jó híreknek, jó úton jártok, szorítok!

Ilyenis örülök hogy jöttél. Adj időt magatoknak a döntéshez, bármelyik utat is választjátok, csak jó lehet a vége.

Elkezdtem diétázni, bár egyelőre ez inkább csak azt jelenti hogy jobban odafigyelek mit eszek. Sajnos az endós diéta elég durva, búzalisztes termékek, tejtermékek, hús, cukor kizárva. Ezeket próbálom csökkenteni. Mozgáshoz még össze kell szednem az erőt, nehéz a munka mellett. Ráadásul a hetet jó kis migrénes fejfájással kezdem. De most már tényleg nem akarok ennyit panaszkodni. Állandóan van valami bajom mint valami vénasszonynak. :evil: Szörnyű csaj vagyok. :x
vayacon
 
 


Benigna!
Hát elég sokat kellett várnom most is pirire. :( csak tegnap jött meg 44.napra.Ma voltam Tapolcán kezdem az estrofemet,jövő péntek UH.
horváth beáta
 
 


Bea,
hajrá,szurkolok!Azelőtt nem voltak ilyen hosszú ciklusaid?

Bumi,
drukkolok,hogy ne legyen ciszta.mikorra jelentkeztél be?

Vayacon,
miket hallottál a GnRH-ról?Én 5 évig kaptam.Zoladexet.Hát klimaxos az voltam,meg kb.fél év után a nemi életet is megnehezítette,ez igaz,de az endosok csak fél évig kapják.
egyébként a lombiknál a hosszú protokollban is használják a gnrh-t,én is fogok kapni,de azt minden nap kell szúrni.A Zoladexet 28 naponta kellett,egy picike pálcikát juttatnak a bőr alá,ami 28 napig hat.
Vendég
 


Sziasztok,

Bea, Hajrá fagyibabák!!!! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Vayacon, Talpmasszőrhöz tervezed, hogy mész, vagy más? Én jártam reflexologushoz, csak az a baj, hogy oda rendszeresen kell járni, ahhoz, hogy érjen valamit, egészségileg, de ahhoz meg nagyon drága nekem... :roll: :roll: :roll: De felfrissülésnek, meg relaxációnak tök jó bármelyik. Némelyik egy pszihomókussal felér. :lol:

Zsó! Peteérlelős drukk +++++ ! Decemberi inszemhez :) :)

Csajok megvettem a szurit, kicsit drága volt :shock: :shock: :shock: így a másik felét a gyógyszereknek ki sem váltottam. És ez "csak" egy inszem! Anyám! Kicsit kezdek parázni az egésztől. Eddig nem, de most iggen. :oops:

Na de azért szép hétvégét és pihenjetek, ha tehetitek!

Kép
benigna
 
 


Vayacon,

én megértelek, hogy félsz a gnrh-tól én is kaptam a lombikhoz és azóta is azt gondolom, attól kattntam ki annyira utólag... Nade ezt csak én gondolom. Van akinek meg se kottyan. Látod, Zsó is milyen sokáig szedte.

Bea,
hajrá! :wink:

Beni,
megkérdezhetem mennyi volt a gyogyi? Nekem Clostit, Puregont és ovitrellt írtak fel, meg utána Duphastont+Utrogestant. Ha ugyanezeket írta Fülöp, ahhor én is annyit fizetek majd... ráadásul a klinikán is fizetni kell majd az inszemért :roll:
Hát sajna ez nem olcsó mulatság :(

Szép hétvégét!
T
tapedli
 
 


Sziasztok!


3 napja volt átjárhatósági, hysteroscopiás és laparoscpoiás műtétem, ahol kiderült, hogy a petevezetékeim jóval hosszabbak az átlagnál, és nagyon kacskaringósak, ezért nem estem teherbe spontán.
Arra gondoltam, hogy "fel kellene tunningolni" Párom kiskatonáit valami vitaminnal, hátha akkor sikerülne eljutniuk a petesejtjeimhez.
Tudnátok ajánlani nekem valami olyan készítményt, ami Nálatok nagyon bevált? A Maca Vibét és az E vitamint ajánlották eddig.

Köszönöm és nagyon drukkolok Mindannyiótoknak, hogy megfoganjon a Babátok!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli,
a férjem a Fer14-et szedi.a www.fer14.hu-n olvashatsz róla.
Komolyan azt mondták,hogy a hossszú,kacskaringós petevezető akadály?mióta próbálkoztok?

Tapi,
meg szabad kérdezni,hogy nálatok mennyi egy inszem a klinikán?
Vendég
 


Újra küldöm a linket,toldalék nélkül:www.fer14.hu
Vendég
 


Na,ezt meg nem kékítette be :shock: nem értem :roll:
Vendég
 


Zsó!
Általában 30-35 napos ciklusaim voltak.De lombik óta 40-50 körüli. :( sajna

Beni!
Inszemhez szuri??? :oops: Én ahhoz csak clostit szoktam kapni.
horváth beáta
 
 


Bea,
én is kapok az inszemhez szurit.Fostimont.Tüszöérlelő.Lehet,hogy nem mndenkinek egyforma.nekem mags az FSH-m,lehet,hogy azért kellett.
Vendég
 


Sziasztok!

Tapi, a Closti+Puregon ért 25800 ftot fizettem.
Mondták a lányok a klinikán, hogy kb 50 lesz az össz gyógyszerköltség. De mégis más, amikor kiváltasz egy db ampullányi cuccot tb támogatottan 25 ezer forintért. A closty csak 800 Ft... Ezért a maradékot most ki sem váltottam. Majd amikor kell kb 2 hét múlva.
Ja és nekem utro nincs, csak ovitrell és duphaston.

Bea, én akiket eddig hallottam, azoknál stimulálva csinálták az inszemet a meddőségikben. Bár gondolom orvosfüggő! Kicsit növeli az esélyeket, de nem nagyon :roll: .

Zsó, lassan a 10. napon jársz, ha jól számolom! Mész uhura a hét elején!?

Puszedli!

Én is a Fer14-t ajánlom. Pesten van egy patika ahol meg lehet venni, na ez sem olcsó, de interneten is egyszerűen lehetrendelni!
Ez a hosszú petevezető érdekes! És mit mondtak a dokik, lombikoznotok kell? Remélem nem veszed tolakodásnak,hogy megkérdezem :oops:

Kép
benigna
 
 


Beni,
te hol is inszemezel most?
Ma vagyok 7. napon,holnap szedem be az utolsó Clostit.Reggel vérvétel+UH.Gondolom megint kapok szurit,menet közben dől el,hogy hányat.Nálunk a SOTE-n a Fostimont adják.
Vendég
 


Sziasztok!


Mmzsó: köszi!

Benigna: neked is köszi!


Még a Ferulantot ajánlották, azt használta vmelyikőtök párja?


Ismeretlen eredetű meddőség állt fent eddig. 5 sikertelen inszemen és 3 lombikon vagyok túl, egyszer sem indult el semmi,... ezért küldtek most erre a műtétre. A műtő orvos szerint csak lombikkal fog menni. Elméletileg mivel átjárható vagyok, lehetne spontán is, de gyakorlatilag szerinte kizárt. De gondoltam, hátha,... Gondoltam, ha a katonákat megerősítjük, többen lesznek, meg fürgébbek, hátha feljutnak az én hosszú petevezetékemen is,... vagy szerintetek ez hülyeség? :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


puszedli,szerintem nem hülyeség.Ki volt ez az orvos?Hol voltak az inszemek-lombikok?
(Én eddig azt olvastam,csak a lezárt petevezető az akadály,annak,hogy hosszú nincs jelentősége,de lehet,hogy rosszul emlékszem.)
szóval a párod kiskatonái rendben vannak?akkor biztos jót tesz nekik egy kis vitamin.
A Ferulantról is hallottam már,de nem sokat,mi azt nem próbáltuk,azt sem tudom,mik vannak benne és mennyi.
Vendég
 


Mmzsó: a Jánosban a főorvos műtött. Az inszemek-lombikok pedig a Kaáliban voltak. Párom katonái rendben vannak, most nem emléxem pontosan az adatokra,...

Ferulant: http://www.pharmaforte.hu/ferulant.htm

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Zsó, mi az Róbert klinikára járunk. Majd mesélj mi volt a dokinál!!! :)

Puszedli, szerintem sem fog ártani egy kis vitamin meg antioxidáns a katonáknak :wink: ! Ez a ferulant is hasonlókat tartalmaz, ahogy most néztem a linkedet.

Már jó sok minden van a hátad mögött! :oops: Gondolom már agyon vizsgáltak, endokrinologus meg minden! Semmit sem találnak!? :roll:
Drukkolok, hogy sikerüljön mihamarabb, akár spontán a baba!

Ma kezdem a clostit! Csajok van annak valami durva mellékhatása!? Mint pl a bromonak!? Az kétszer vettem be, aztán meghaltam, és eldobtam jó messzire. Szal ettől ugye nem fogok bealudni!? :roll:

Kép
benigna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: