Új privát üzeneted érkezett!

Kaki téma,szóval aki épp eszik lapozzon!
Honnan tudom h nem jó a kakija...Azt olvastam hogy látni a kakinál h a kaját amit kapott tudta e megfelelően hasznosítani.Ugye Iza pépet kap,hát a kakin is ilyen pépes...nem teljesen kemény,de nem is az a folyós :D Arra számítottam h a cékla után lila lesz a kaki...de olyan furi nekem..sütőtök után meg sárga lett...mintha az ebédet látnám vissza....Na de honnan állapítsam meg h mennyire hasznosította a kaját???Naponta többször is kakil amúgy,minimum 2szer.

annus11
 
 


annus sütőtök és sárgarépa után nekünk is narancssárga, cékla után nem vettem észre semmit, brokkoli után enyhén zöldes volt, gesztenye után meg szürkés, mennyit hasznosít? fene tudja, beleavatkozni szerintem nem tudunk :)

Sütőtökföldet kellett volna vennem, jöhet minden mennyiségben, más mehet a fenébe, főleg az üvegesek :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mozza! Nem tudom találtatok e már kórházat, mert a visszaolvasásnál tartok még, de miért nem mentek a férjeddel az Urológiai Klinikára? Szerintem ott tudnák a legjobban kezelni, én is ott jártam a vesegörcsömmel.

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

Ildi!
Hát dehogynem!Ha mondjuk a céklát nem tudja megemészteni rendesen,most mondtam egy példát,akkor nem adok neki még.Helyette eszik olyat amit rendesen feldolgoz a kis pocija!Egyrészt a pocinak se jó gondolom,másrészt Izusnak se mert nem lakik jól,nem hízik stb.Vagy hülyeség????

annus11
 
 


Kép Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Lara :shock:

annus11
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:28-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Lara már rajthoz állt! :lol:

Ági, én is azt olvastam, hogy szoptass "nyugodtan" lázzal is... De miért nem hívod fel az ügyeletet?

Emese, mi holnap eszünk először almát. Pürét. Remélem több hajlandóságot mutat Csani, mint a leveknél... :?

Szereztem légkeverős kombinált gáztűzhely-villanysütőt... :D Höhö, mostmár talán nem lesz minden sütim vacak! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anikó, küldök neked szundimanókat... :roll:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Netti, érdekes vendégek... Részvétem... :shock:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, amióta léget keverek, még a sült husik is finomabbak.
Netti, brrrr....
Dóri, örülök, hogy nincs gond.
Léna hogy van?
Mozza, mielőbbi javulást a férjednek.


Hangos ház: hát a mi 6 emeletes házunkban egymás fölött vannak a budik és nincs hangszigetelés :shock: :evil:

Pukihegyek, újságlapozás, cigis harákolás- kinek van ott gusztusa cigizni barnamedve közben :shock: :shock:
A legjobb, amikor hallom fölöttem kicsapódni az ajtót, vécéülőke fölcsap, húgyazubugás elindul, olyan, mintha mellettem állna :shock: :shock:

Kép
Kép
zili
 
 


Netti!
Huu,gondolom 3 év múlva látjátok őket legközelebb....szóval nyugodtan dobd ki őket :wink: gondoljanak amit akarnak!

Zili :lol: :lol: :lol:


Szofi!
Hurrá!!!Én is imádom a légkeverős sütőt!Azóta minden süti "kifut" a tepsiből....



Iza első szava kérem szépen!!!!
ninni=inni :shock:
Most nem viccelek!!!Etetem éppen,látom vmi nem tetszik neki.Na gondoltam magamban hozok neki teát,hátha szomjas.Erre mit hallok a gyerektől:ninni! :shock: Hozom a cumisüveget és mit aki életében nem ivott még úgy cuppan rá :shock: Kíváncsi vagyok mondja e máskor is :wink: Vagy csak véletlen volt 8) :lol:

annus11
 
 


annus :)

zili mi 4-emeletesben lakunk, de mi vagyunk legfelül :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


lányok csupiképet illik még felrakni Laráról? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi!
Illik nem illik lássuk!Vagy tedd a blogba!!!

annus11
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:27-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:27-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ez megy, szorgalmasan gyakorolja, még nem tud kiülni, de napok kérdése :), egyik lábát már behajlítja és akkor oldalraborul :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na ilyen pózt még nem láttam!!!Én azon is lestem mikor Iza nyújtott lábbal simán be tudta kapni a lábujjait.....Kis balerina csajszi lesz Lara is!!
Ja és Edua meg...továbbra is gyönyörű,kész nő lesz lassan!!!

Netti :lol: :lol: jó kidobó showt!
Szerintem vmennyire most már tudatos,elkezdenek szótagokat mondani stb.Bár én cseppet sem csodálkoznék ha Iza előbb beszélne mint menne....

annus11
 
 


Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!
Beteg babáknak, mamáknak, papáknak jobbulást!!! Szoptathatsz lázasan is, ugye a kész ellenanyagok is átjutnak a tejcsivel, ez is fontos ilyenkor. Csak igyál sokat-sokat!
B. ma már jól volt, a nagyijával itthon hagytam, én meg elmentem vásárolni Brendonba meg a Tuskóba.
Netti! Kitartás a rokonsággal és csak keményen!!!
Fölöttünk is vannak hangos eksönös szomszédok, együttérzek Veled Niki. Ja! Meg hangosan nézik a tv-t, hajnalok hajnalán. Múltkor erre ébredtem, már gondoltam, hogy felmegyek és +kérdezem, maradhatok-e, mert hallani már hallom, de sajna nem látom.
Na megyek, mert etetés és alvásidő.
Nyugodamasat mkinek!
füles33
 
 


Netti a családot nem válogathatod meg én már csak tudom :)

megyek én is megfürdetem Larát, Édua még nem jött haza, csak az apja, ugyanis Édua bezárta a kocsiba a kulcsot anyósnál és nem tudják kinyitni, férjem ezért hazabicajozott a pótkulcsért :)

tegnap valóban nem én voltam a béna, és nem is a beltéri romlott el, hanem a központi antenna nem ad jó jelet :)

Ja és két kábel is elromlott, férjem már ki van akadva :)

Jó éjt!

Bár én még nem kapcsolom ki a gépet :)

annus Iza nagyon ügyes :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:26-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:26-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Ildi!
jaj de ügyi Lara!!!!!!

Netti!
Én szépen mondanám h köszönjük a vendéglátást,majd máskor is találkozunk.És elkezdeném előlük leszedni az asztalt is,mielőtt még tovább buliznának! :lol:

annus11
 
 


Lara de ügyes :)
Fruzsi ma kezdett el négykézlábazni :)

Netti, gondoltam Rád, láttam az autót a házatok előtt ma este 8)

Úgy néz ki, annyi lesz a reggeli szopinak, egyszer kihagyta, azóta a két ciciből kb 30 grammot tud összekaparni magának a kiscsaj.
Vendég
 


mEGBOLDOGULT FŐISKOLÁS BULIK ALKALMÁVAL, HA A SZÓRAKOZÚÓEGYSÉGET ZARTÁK VOLNA, AKKOR A KOCSMÁROS LEOLTOTTA A VILLANYRT ÉS RÁNK SZÓLT, HOGY FOGYASSZUK A HELYSÉGET :shock: :x :x :shock:
HÜJEKAPSZLOK.
Lara ügyes nagyon.
zili
 
 


Lara nevében is köszönöm, igyekszik a kiscsaj, mindent egy hónap alatt akar megcsinálni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:25-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, ők nyolcan egymással is most találkoznak régóta vagy csak miattatok mentek hozzátok????Mer'jól elvannak nélkületek :shock: :shock: Ennyi erővel kocsmában is lehetnének :shock:
zili
 
 


találtam etetőszéket Larának, csak éppen nincs raktáron :)

http://babyfun.axiomarket.hu/item/bimbo-etetoszek

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:28-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 



Szép jó estét!

Netti! Ez tényleg durva. Szerencsére nekünk nincsenek ilyen rokonaink. Vagy legalábbis nem jönnek hozzánk. :)
Kitartás!

Ildi! Ez a kis Lara nagyon ügyi. Olyan cuki,ahogy kidugja a kis popóját. Hihetetlen,hogy ilyeneket tud!! :shock:

Annus!

Nagyon ügyes Iza,ha tényleg azt mondta. :shock: :shock: Le vagyok döbbenve,hogy mennyire fejlődnek a babók.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Halihó mindenkinek!

Sűrű volt az elmúlt két nap, csak most olvastam vissza. Látom, vannak betegeink. Jobbulást nekik!

Annus: tegnap hajnali fél 4-kor befejeztem a dogámat! Aztán aludtam 3 órát és mentem a nagyim temetésére... Szép volt nagyon.

Ildi: Lara nagyon ügyibaba és milyen cukin gyakorol!

CSongi meg megtanul felmászni az ikeás ágybetétre. Tudjátok, az a vastag, rugós. Nem ágykeretben van nálunk, hanem a földön. Sprintel, fel az ágyra, aztán le az ágyról - ezt általában arccal előre. Szegénykém, borul nagyokat, de legalább fárasztja magát. Megzabálom, annyira cuki, csak aludhatna többet. Tegnap éjjel is már magam mellé tettem az ágyra, bár utálom a fekve szopit, mert ülve folyton le akartam borulni - elaludtam szoptatás közben.
Na megyek, csak be akartam jelentkezni, hogy még élünk. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Köszönjük az álommanókat, reméljük, dolgoznak éjjel erre!

Netti, bakker, jó tuskó csapat (nehari, h ezt a rokonyokra). Anyukád nagyon édesen önfeláldoz!

Ildi, Edua csodaszép! Lara csupi képe meg falra kívánkozik tényleg! Zabálnivaló! Az etetőszék nekem nem tűnik vmi strammnak/stabilnak, a tegnapiak sztem jobbak!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó, már szórják az álomport Blanki szemére! :)

Netti, hát ez metál!!!Húzzanak már el! NBem veszik észre, hogy egy fél éves gyerek lakik nálatok?!

Jaj, Ildi, annyira szuper az az etetőszék, élőben meg még inkább klassz!! Én láttam ugyanis a babaszafariban. Csak azért nem ilyett vettünk, mert ez nem dönthető-összecsukható, hanem fix.

Tinu, de jó, hogy kész a doga...

Panndi, sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Emlékeztek még?
Kép

Akkor Csongi is fárasztja magát :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Szofi de azt írja, hogy dönthető :) :shock: , amúgy meg még mindig nem tudok dönteni, főleg, hogy férjemet nem érdekli :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ajaj, nekem már fejnem kellene, hűha húzom a csíkot :)

Jó éjt!

nosztalgiázok itt és közben elmegy az idő :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi!
Még szép h emlékszünk!!!Én is csináltam tegnap egykis emlékeztetőt...mindjárt feldobom!!!


Tinu!
Hurrá doga!!nagyi :( Csongi :shock: Alvás :cry:

Szofi!
Csani drágám remélem ma elalszik időben!!!Iza ma mindenféle nyűglődés nélkül elaludt 7kor...Igaz előtte le volt fárasztva!Lócival randizott,aki végig aludta a sétát...Iza meg elvolt a lányokkal :lol:

Kép

annus11
 
 


Annus, Jaaaj, most talán jó lesz! Csani felriadt, de adtam neki még szopit, és most kidőlt. Apa viszi szundizni. Én is remélem, hogy ma jobb éjszakánk lesz...

Én is pont ma néztem az első képeinket, összeszorult a szívem, már el is felejtettem, hogy mennyire pici volt... Bocsi, de muszáj ezt becsatolnom:
Kép

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jézus, már sírok is, hülye hormonok!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ezért akar az ember másikat...

Léptem, jó éjt!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ildi,
Lara annyira édes, főleg a puccos képen! Vagy 5x tekertem vissza :) :) Édua is gyönyörű!

Annus,
átadom majd szomszédasszonynak.
Mikor mentek az Allee-ba? Lesz vmi üzlet, ahova be szeretnétek nézni, vagy csak úgy?

Szomszédnyanyának átadom a jókívánságokat :) Ákoskának ennek örömére alul kibújt 2 fogacska :)

Netti,
rokonok :shock: :shock: remélem elhúztak már. Ez az a típusú vendég, akit többet nem hív az ember :? :lol:

Gyöngyi,
pay pal-t feladom, túl macera lenne újat kreálni, ahol a felhasználónév a férjem neve (a bankszla az ő nevén van), meg ezek után annyira már nem bízom a rendszerben... amúgy az elutalt lóvét pénteken visszakaptam...

most erre a szettekre (is) gyúrok, hátha lesz majd fent:
Kép
Kép

emese1979
 
 


Édes, Istenem, hogy elment ez a fél év...
Lara már lábujjhegyen settenkedik Iza meg kész hölgy :-)
Szofi, hát jól megadtad nekem is az alaphangulatot :cry: :)
Tényleg, én még akkor csak settenkedő kukkoló voltam. Ilyen volt az én egy hetes Marcipánom:
Kép
Felteszem a legkedvesebbkedvencfotómat is (de azt csak a blogba). És most Kutyafüle boldogságosan irigy vagyok rád :D

Netti, nyugalom van már? Remélem...:roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi,
szépséges az a blogbeli fotó! Olyan meghitt :)

na akkor már én is 2 napos képet Bogiról:
Kép

emese1979
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a sok jobbulás kívánságokat, szerintem használt, mivel ma Léna étvágya sokkal-sokkal jobb volt :D
Reggel szopizott rendesen, de. megevett 3/4 üveg alma-banánt, ebédre nagyot szopizott, majd alvás, du. szopi+ a maradék alma-banán de még láttam, hogy enne, így kibontottam egy üveg sütőtök-almát, abból is evett még egy kicsit. Vacsira egy picit szopizott és 60-80 gr pépet evett. Mindezeket sírás és hiszti nélkül!
Tök boldog vagyok!

Inci!
Benjinek is jobbulást, remélem hamar túl lesztek rajta!

Susy!
Asszem ilyen magas lázzal már nem lehet szopiztatni, de nézz utána netem ezért. Jobbulást!

Ildi!
Húúúú, Lara nem semmi!!! :shock: :shock:
Nagyon ügyi!

Netti!
Rokonok :shock: :shock:
Remélem már elmentek........

Annus!
Hű, miket mond Iza :D

De édesek ezek az első képek, én is mindig elkezdek pityeregni, ha visszanézem őket. Főleg mivel tudom, hogy soha nem lesz már ilyen pici babám...... :( :(

Ma szülinapi buliban voltunk de., majd nagyimhoz mentünk ebédre, ott aludtunk családilag, tök jó volt :D
Holnap lehet elmegyünk fogaskerekűzni....meg átsétálunk a Normafához rétesezni :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi, örülök Léna feltámadt étvágyának. Üzenjük, hogy csak így tovább :D Jó kis programnak tűnik ez a holnapi, küldök nektek jó időt hozzá.

Emese, ha belefutok ilyenbe, vagy hagymásba ebayen, szólok, jó? :-)

Na, teszek fel még egy-két dolgot teszre, aztán pápá ma, szevasz holnap :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?