Új privát üzeneted érkezett!

Netti!
A telkiben fizetni kell??Nem is tudtam! :shock: Na mondjuk nem vagyok képben a fizetős kórházakkal! :oops:

annus11
 
 


na megnéztem ezt a Telkit...na most már tudom mért nem ismertem 8) :lol: Nem is mondok rá semmit inkább :lol: :lol:

annus11
 
 


Szent Imre esetleg?Az nem jó?Olyan sok jót hallani róla!!!!Én voltam ott sűrgősségin egyszer,meg voltam elégedve!Igaz fél napot ott ültem,de közben a koponya ctn át mindent megnéztek!

annus11
 
 

 
 

........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:16-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Neti, bejött nektek a quinny? Tetszik? Nem bánod a Stokke-t?

Na, hogy csináljunk karácsonyra fullos bohócot a gyerekből:
http://cgi.ebay.co.uk/Luxury-Baby-Snowman-Costume-Xmas-Tom-Arma-6-12-Months_W0QQitemZ120492860103QQcmdZViewItemQQptZBaby_Clothing?hash=item1c0def22c7
:roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi :lol: :lol: De Marci milyen jól mutatna benne :lol: :lol:

Netti!
Mondjuk igen,elvárható lenne h egész nap van doki,de ettől még nem állna ott egész nap mellette!Meg mi a fenét tudna csinálni?Nézik egymást?Akkor ezért ment 3szor a doki,mert normál esetben reggel van vizit oszt csókolom 8) :lol: :lol:

annus11
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:16-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:16-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:15-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi!
Valdd be hogy ezt kerested,és közben akadtál rá erre a hóemberre :lol:
http://cgi.ebay.co.uk/SEXY-SANTA-OUTFIT ... 414a8869aa

annus11
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:15-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:15-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus :lol: :lol: :lol: Ez a ruha éppen hogy a melleimet takarná csak. Bár végülis.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A múltkor gyanútlanul valami mamas&papasos dolgot kerestem (mi mást? :P ) és egy csomó teleszkópos mobil krómrúdba akadtam. Ha arra lenne szükség, gyors' elhajítom a ruhaszárítót a szoba közepéről és jöhet a stripper rúdtánc :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi :lol:

Boro leugrott a kanaperol az elobb,fejjel elore, de Gabi kezei kozul ugrott ki.. aztan elkapta a labat en meg a fejet,mivel a foldon ulok :) 1centi kellett volna a foldhoz...
jaj mik lesznek meg itt.... :idea:

Netti
Kép
maumau
 
 


Bár azért azt megnézném, ahogy szegény postás tolja a biciklijét rajta az én króm rudammal :lol: :lol: :lol: :lol:

Netti, csak óvatosan a fickándozással. Boróka úgy látszik szeret veszélyesen élni.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:14-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi!
Azt hiszem az az ezres amit adtál neki a múltkor kevés lenne :lol: :lol: :lol:

Netti!
Iza is össze vissza mozog a kezemben!Érdekes,vhogy az ölemben még aktívabb....de én egyenlőre örülök h nem mászik úgy mint pl Csongi :wink: :lol: Aki után szaladni kellett a talin is...

Tinu!
Jut eszembe!Siekrült befejezni az iroményt?

annus11
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:14-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Oh a mosógép is nagy sláger!Szerencsére a miénk felültöltős!De a szomszédban agyerek mindent bepakolt a elöltöltősbe...meg csapdosta az ajtaját,de volt h nézte ahogy mos a gép 8) :lol:
Az én férjem meg anno segíteni akart a mosogatásban és a tányérokat meg úgy minden evőeszközt bepakolt a mosógépbe és elindította!Szóval ő találta fel a mosogató gépet ha úgy vesszük :lol:

annus11
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:23-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Igen,a mosógépbe tette a koszos edényeket!Még kicsiként!Szóval össze tört pár dolog...mindent megszerelt,a TVt is.Kiszedegette belőle amit tudott!A régi TV-k ugye még nem voltak olyan jó műszakilag....na aki tudja milyenek voltak az első Tvk tudja miről beszélek :lol: :lol:

Én most akarok neki venni egyet,hogy ne cumisüvegből igyon.Csak az AVENTES itatófej olyan drága!!!Annyiért már egy újat kapok üveggel együtt! :roll:

annus11
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:24-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:23-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Na nekem is megjött ma,4 nap késéssel.De elsőre egy 32 napos ciklus tök jó!!!!Most már jöhet a menet! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok

Most nem tudok visszaolvasni csak gyors bejelentkezés.

Benji beteg, 39,2 a láza és megy a hasa. Tegnap dokinál voltunk. Valami vírusos fertőzést kapott el, de, hogy hol azt ne kérdezzétek, mert nem voltunk sehol.Kpott gyógyszereket (smectát, cebion cseppeket, lázcsillapítást). Ráadásúl a láza nem lefelé megy, ha nem felfelé. Hűtőfürdő, ha semmi nem hat akkor Heim pál kh. Apa nincs itthon, de a hom. barátunk akivel szomszédságban vagyunk elvisz, ha nagy a gáz csak 1 telefonomba kerül. Tegnap is elvitt minket. Imádja a gyerekeket. Fogyatékos gyerekekkel foglalkozik, táboroztatja őket stb.
Szóval ez van. Várom a javulást.+ elmúlt a mensesem szerdán erre tegnap megint megjött. Hétfőn doki, mert ez nem normális.
Mindenkinek további jó hétvégét. Sziasztok.

Kép
Kép
incike
 
 


Benjinek mielőbbi gyógyulást!!!!Egyem is meg,szegényke....Remélem nálad meg nincs semmi komoly,jó lenne ha beállna ez a menszi!



Netti!
Mit gondoltál,hogy most akarta a mosógéppel mosni az edényeket! :lol: Tudom meglepő,de azért a férjem nem sík hülye :lol: :lol:
Én kicsiként meztelen csigát gyüjtöttem,meg békákat és hasonló! 8)
Iza is cimke van!
Tudom h van más fajta is az itatóból,de én csak azt a fejet akartam volna megvenni,mert üveg van hozzá,de annyiért már veszek egy olyat ami komplett üveggel van! :wink:

annus11
 
 


Ja és céklát is imádja!Alig tudtam lapátolni,olyan gyorsan nyitotta a száját 8)

annus11
 
 


Alíznak boldog névnapot!!!!

Kalloni!
Olvasol még minket? :lol: Ti is fél évesek!!!Gratula!!!

na lelövöm magam,mert ki leszek zárva... :arrow:

annus11
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:24-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 09:24-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Esélyem sincs csak ezt az oldalt visszaolvasni, remélem mindenkivel minden ok :lol: :lol:

Gyöngyi,
fiad ügyi a babakocsival :)

Benjinek mielőbbi jobbulást!!!
A kutyasétáltatós pajtásainkon is átment ez a vírus (az egész családon), de kb. 2 nap volt.

Mi megvagyunk, Bogi kapott ma almalevet. Az első 4-5 kanállal szépen megette, aztán köszönte szépen, neki annyi elég volt.

A talis képek nagyon jók, meg nagyon szép az új háttér a blogban!

emese1979
 
 


Sziasztok!

Álmosnak, Banjinek, S-nak boldog fél évet!

Alíz, boldog névnapot!

Olyan volt eddig a menet, hogy nem tudtam előbb jönni.

Annus, nagyon jó a téli háttér!
Izusnak lehetne már foga...

Gyöngyi, Niki, meg akinek még zajos az együttélés másokkal, kitartás, a gyerekek is megszokják, mi is laktunk társasházban, fel sem tűnt... Niki, tudom, nektek nem vicces, de innen eléggé az... :)

Álmi nagyon csávó a mezben!

Mozza, sajnálom , hogy nincs jól a párod, remélem, hamarosan javulni fog, és a kövek kikerülnek... :roll: Hová szeretnétek vinni? Van már ötlet? Lili ügyi volt nagyijával!

Netti, Gyömgyi, gyerekek ügyik lettek, hogy tudnak bkocsizni!

Jó lesz nektek az Allee! :) Mutassátok, mit vettetek majd! :)

Szofi, nektek jobb éjszakát! Bár annyira azért nem tűnik vészesnek, ha ennyi lesz a gond a fogak miatt... :roll:

Benjinek jobbulást! :)

Lénának is jobbulást, jaj, nagyon megijedtem, mert Dani egy picit fura pár napja, de csak 1 kicsit. És ő is túl jól tűr minden attrocitást. Remélme, nem beteg nagyon ő is! Léna nagyon hős, és mostmár tuti hamar meggyógyul!

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Annus, köszi a linkeket!

Benjikének mihamarabbi jobbulást... :cry:

Emese, tök irígy vagyok, hogy Bogi megette az almalevet... :evil: :lol:

Annus, Netti, jól elvoltatok itt egész nap! látom Gyöngyi is néha beleszólt egy-két kéjrúddal a társalgásba!

:D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, én is nagyot nevettem a kosztümökön és rudakon... :lol:

Képzeljétek, nem kell több kontroll, makkegészséges Samu, na nem is hittem, hogy baj van a szívével egész tegnapig, a kontrollig. Úgyhogy most megint minden szép. :) Most Szofit egy kicsit húzom: nagyon izgi utunk volt a kórházba, majd elmesélem, csak most jött haza Apa, megyek, jól megnézem. :)

És aludtam ma éjjel. Ilyen már akkor volt utoljára, mikor még Dani meg sem fogant... :) De nem bírtam, bealudtam, mikor csak le akartam ülni Dani etetése után pihenni picit, és mikor felébredtem, már nem bírtam magam rávenni a fejésre. Ezért szoktam inkább ébren maradni... :) Szóval 11től aludtam. És Dani nem kelt a szokásos 6kor, hanem csak 8kor. Így 9(!!!) órát aludtam nagyon kis megszakítással - amikor a fürdő útbavételével elmásztam az ágyunkig. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszönjük a drukkokat!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri,
de jó, h Samuval ok minden, és megnyugotatok!!! Az alvásért meg nagy puszi Danónak :)

Szofi,
Bogi ha mi eszünk, akkor neki is kell, ha nyújtom felé, nyitja a száját. Az almalénél is ezt csináltuk, mindtha én is ettem volna, persze Boginak rögtön kellett... próbáljátok ki Ti is, hátha! Amúgy Bogi is mostanában sokszor felsír, ált. 11 -fél12 körül alszik csak be mélyen, tegnap pl. 3szor riadt meg :(

emese1979
 
 


Csajok , lehet hulyeseget kerdek de lehet szoptatni ha lázam van 39,5 folyton van minden hidegrázás is meg egyebek olyan hülyén érzem magam.

Bocsi most csak ennyire jöttem a dokinőmet nem érem el.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Gyöngyi, köszönöm még1x!
Ildi, féltucat popótörlőd nálam figyel! :D

Mozza, javulást a férjednek!

Ági, fogalmam sincs! Gyógyulj meg Te is gyorsan!

Léna és Benji is mihamarabb gyógyuljon meg! Azért nem semmi, Barbi, h a lyányod ilyen jól titkolta a betegséget! Ne legyen lelkifurid, honnan tudhattad volna?

Niki, nem semmi szomszédok! :D

Dóri, igazán jó hallani, h végre aludtál egy jót!

Szofi, akkor Csani eddig elég jól viseli a fogzást. Szerencsés, akinek az éjszakája nyugis marad. Drukk, h pikk-pakk kibújjon a fogacska!
Blanki is ordít ezerrel, töm mindent a szájába. Fogról álmodunk. Én meg álmodásról, vagyis alvásról. Kérekszépen 5 órát egyben! (4-gyel is kibékülök.) 8)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó, utaljak vagy elég lesz, ha idekerül a városba és elmegyek érte :), mert azért az már túlzás lenne, ha helyembe hoznátok :)

Dóri jaj de jó,hogy Samu egészséges :)

Ági elviekben azt mondják, hogy lázas tejet nem szabad adni, én passzolnék :(

Lara kb délben bevágott egy aventes pohárnyi alma-tököt, és azóta nem jelezte, hogy éhes lenne, 3-tól aludt mostanáig :)

Én meg különválogattam az első pocis képektől, mostanáig, hogy miket kellene előhívatni, papír alapúvá tenni, 161-nél megálltam :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, elég lesz, ha odakerül. Múltkor én is szép adagot hívattam elő, de olyan jó hagyományos képekkel is rendelkezni. Bár albumba még nem raktam őket. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hát igen,nagyon ráérek itt egyedül :oops: sajnos :roll:

na de Dóri,örülök h Samuval minden oké!!És a hosszú alvásodnak még inkább örülök!!!!

Anikó!
Akkor neked megy egy 6 óra alvás EGYBEN!!!!Remélem hamar odaér,elsőbbségivel adtam fel 8)

Ági!
Fogalmam sincs lehet e így szoptatni....tán elkaptál vmi influt?Remélem semmi komoly és a gyerkőcök megússzák!!!

Emese!
Üdv itt!Nagyon eltűntél!Szomszéd asszonynak meg boldog szülinapot így utólag is!!!Nincs kedvetek Alleebe jönni???Hátha Bogit kevésbé viselné meg ha csak nézelődünk,sétálunk!Na?

Netti!
Céklát én krumplival adtam.Megfőztem a céklát,turmixoltam,majd a szintén turmixolt krumplihoz kevertem.Mivel ma kapta először,ilyen 1/5 cékla arányban kb.Holnap majd nagyobb adagot kap belőle!
Én is akarnék vmi gesztenyét venni...na majd hétfőn az intersparba lenézek ott tuti van vmi bio fagyasztott pucolt geszti!

annus11
 
 


Anikó igen én is azért akarok albumot :), köszi

Ági jobulást!

Lara inkább a habtapit rágja, se tej, se pép, várunk, fogtündér merre jársz? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Fénykép...ne is mondjátok!Én az első 6 hétről 100at hivattam elő...aztán utána 5 hós koráig 200at...... :oops:

annus11
 
 


Sziasztok!

Anikó, nagyon szívesen és még egyszer ne haragudj a telefon miatt (mint kiderült az Ergóban hagytam, az meg a gardróbban, ott meg csak csörgött-csörgött :-)) Igazából nem is számítottam rá, hogy jöttök (bár sajnos amilyen trehány vagyok, ha számítottam volna rá, akkor is az Ergóban maradt volna :roll: ) Hasitasit kellene hordanom, abba meg belevarrni a mobilt :D Na szóval használjátok (el) egészséggel ti is meg Ildi ti is.

Találtam még egy ismeretlen eredetű babylove-os lila kanalat is (Barbi?)

Dóri, örülök a jó híreknek. :-)

Emese, jaj, Bogi is belépett a nagyok táborába. Almás lány :-) Nagyon ügyi. Hogy állsz a PayPal-lal? Feladtad? Láttál azóta hagymás rucit?

Ági, engem azzal a jó tanáccsal engedett ki a dokim a kórházból szülés után, hogy bátran szoptassak akkor is ha lázas vagyok, ne foglalkozzak vele, mit mond a védőnő :P Jobbulást neked!!! Mit nyeltél be?

Alizoknak (TüciAliz, HeanAliz) nevük napja alkalmából sok boldogságosságot!!! :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ildi!
Fogtündér foglalt!!!!!!!!Én már olyan régóta várok rá,tessék sorba állni 8) :lol: :lol:

annus11
 
 


Gyöngyi!
őőőőőő,alila kanál is a miénk,szerintem :lol: :lol: mondta én h költözök 8) :lol: Még jó h vagy 8 db volt egy csomagban :lol:

annus11
 
 


Ja de használjátok egészséggel a kanalat,bár lila,de hátha Marcinak is tetszik és Iza kanalazási technikája is átragad rá közben :lol: :wink:

annus11
 
 


Tessék enni nem akar, de tornászkodik szorgalmasan, legújabb módi, kezek lábak nyújtva négykézláb és fenék fenn a magasban, ja és a kiülést gyakorolja szorgalmasan, csak abból még kidől :)

Annus oké, majd kérünk sorszámot! :)

Gyöngyi köszi :)

annus akkor én nem is sokat válogattam ki :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Bekapcsoltam neki a nagy babalemezt, hagy táncoljon a kiscsaj :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Használ neki,előrejutott fél cm-t, és orrabukott, annyira belendítette magát :) cukikám :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?