Új privát üzeneted érkezett!

panndi te jóóóó ég.... :shock: :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Panndi! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ez meg hogy???? És mi van a rozsdagyűrűvel? Kapott tetanuszt, vagy mi???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nem, azt valószínű megúszta. Hát lányok, elég kemény volt, az tuti, én is lefáradtam.
Vendég
 

 
 

Későn írtam, már válaszoltál.. De akkor is :shock: :shock: :shock: :shock: . De a rozsda azért még érdekel... :roll:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ismét későn írtam... :lol: Huh, ügyi volt Zsófi!!! Meg a Dokibá. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Fitie, jó, ha néha benézel, de azért magatokról is írhatnál! :)

Niki, Fitie már régebben bejeletnkezett, de csak fel-felbukkan. :)

Mozza, hát nektek is :shock: :shock: :shock: ! Most akkor kórházban van? És mi a teendő? Mikor jöhet ki? Jajj...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Na, megyek, nemsokára indulni kell a fiúkkal. Még nem tudjuk, milyen kiszerelésben megyünk. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Panndi :shock: :shock: :shock: Jaj, Zsófi de ügyes volt...

Lányok, köszönöm mégegyszer, hogy örültök a nagymamámnak!

Lilla, fantasztikusan mászol! Csani is eltanulhatná lassan... 8)

Mozza, sajnálom, hogy nem okés a helyzet. De most mi lesz? Hogyan tovább? Várják, hogy kipisilje szegény a darabokat?

Reny, remélem hamarosan jobban leszel.

Fitie, gyere néha, és hozz képet!

Barbi, extrafasza a gatyó, amit Csaninak túrtál! Újra és újra beleszeretek!

Megyek, gyerek a parkettán...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


ok akkor én fitieről lemaradtam :oops: :D bocsi :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jajjjjj,

Panndi, lélekjelenlétből, lelkierőből csillagos ötös. De a döntés tökéletes volt. Ez nem játék. Örülök, hogy jó dokit fogtatok ki, aki segített meghozni a döntést. Kicsi nyuszkónak gyors javulást kívánok. Remélem gyorsan elfelejti.

Mozza, sajnálom, hogy nem alakultak jól a dolgok. És igen-igen, mi a köv. lépés? A telkiben nem műtenek, nem?

Popitörlőket megvettem.
Összesen 16 darabot, így 4 db még szabad préda. Valaki? Dóri?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, ha más jelentkező nem akad, elviszem azokat is!
Honap igazság szerint megyünk abba az irányba, lehet, h felkapnám - Ti otthon lesztek? Bár férjemmel konzultálnom kell mindenképp.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


És nicsak, nicsak, új avatar? Nagyon szuper!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ildi, neked akkor hány db?

Gondoltam festek egy picit, de nincs itthon papír. Úgy mint főzésnél: legyen fokhagymás- nincs itthon fokhagyma. Akkor legyen kakukkfüves- elfogyott a kakukkfű is. Így magvas mustáros lett a cukkinis csirkemell. Viszont minden jel arra mutat, h ideje lenne bevásárolni. :P

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


A rizst ki is hagytam, ahelyett barnarizs lett. Tip-top háztartásom van. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó. én a boltban vagyok így...eldöntöm hogy chilis babot csinálok, csak húst babot és chili alapot nem vettem :D :D de kekszet, turórudit igen :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Haj, nehéz a háziasszony dolga! :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó, igen, avatart cseréltem :oops: Annus után megjött a kedvem. Ja, Annus, szuper az új mini retró Iza (mióta csökkentették le a mérethatárt 80 pixelre????? shit...) Bár meg kell mondjam az előző avatarod nekem olyan ikonikus volt (nem akartam nagy szavakat használni, de mégis :D)
Egyébként tthon leszünk (férjemnek ma este lesz haver-sör-bowling találkozója, ha már nekem tegnap baba-mama tali volt :D). Szóval nyugodtan jöhettek, esetleg előtte szólj rám, hátha sétálunk, vagy elugrunk valahova.
Hehe konyhaművészet :D Így születnek az újdonságok.
A múltkor megmaradt 5-6 száraz kiflink mondom ne vesszen már kárba, Afrikában mégiscsak éheznek, meg nincs tékozlás, pazarlás vagy mi, legyen mákosguba. Így átmentem a boltba és vettem mákot, van. cukrot, van.pudingport és tejet mintegy 1500 HUF értékben, merthogy ne vesszen már kárba az a 6 kifli....:lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, ok, felhívlak, ha megyünk. Sok esélyt nem látok rá, be kell valljam őszintén. Férjuramat idegesítik az efféle partizánakciók, h ki kell térni vhova, vmi számára érdektelen ügyben. Még nekem van lelkifurim, h merem kérni. Más ffipajtása is ilyen?

Annus régi avatarja nekem is ikonikus. Még a végén visszaszavazzuk. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Én is itt, :)

Anikó ha lehet 6-ot átvennék :), legalább ebben az évben már nem kellene venni :)

panndi, hűha nem semmi Zsófi :(, én egyszer a munkatársamat vittem a szemészetre, mert védőszemüveg nélkül flexelt, de Zsófi azért ettől messze áll még, mégis sikerült neki a fémforgácsot belerakni, áááááááááá ezek a gyerekek :)

Sose felejtem el, Édua 3 évesen dugott gyöngyöt az orrába, szerencsére az orrszívó és egy hapci segített :)

Lara éppen a spárgát gyakorolja szorgalmasan :)

mozza sajnálom férjedet :(, nehéz ügy ez a kő :(

én is akarok avatart :), csak nem tudom annyira lekicsinyíteni, valakiiiiii segítsen :)

főzés: nekem csak akkor jön az ihlet, ha meglátom az éhes pedagósus férjemet :), akinek nincs ideje a suliban enni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Egyetértek, nekem is fura most annus avatarja, nem ehhez vagyok szokva, és a karácsonyi számláló is bezavar, bár az jól jön, mert Édua minden nap megkérdezi mennyi nap van még karácsonyig :)

86-os Halász Judit-ot hallgatunk, Lara egyfolytában rám néz, nem érti ki énekel :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na pihiképp bekukk.Bár ma egész jól állok!
Mozza,sajnálom a férjedet!Rémes lehet ez most!Kitartást Neked, neki pedig jobbulást!!!!
Dóri szorítok délután.Rendben lesz!!!!!+++++++++
Reny, én még nem láttam Auchan meg nincs itt.Így nem tok nyilatkozni jó-e. Bár már 21 fajtáról ige,Szóval bátran kérdezzetek! :lol: :wink:
Zsüci kb a 6. héten lehetek.
Zsófi nagyon kis ügyike volt!!!!!Eleged lehetett Panndi,nem irigyellek.
Na :arrow: vissza tanulni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nos!
Megjártam az Alllet!Egész jó!!!igaz csak nézelődtem leginkább....Épp Keresztes Ildi lépett fel,olyan szépen és szépeket énekelt!!!!!!!nagyon szép hangja van élőben is és szebb is :lol:
Aztán bementem a H&M-be...én még soha nem voltam :oops: Mert muszáj megnéznem a gyerek ruhákat.Láttam pár érdejes és igen drága dolgot :roll: nekem nem igen jöttek be ezek a hello kitty dolgok...Volt azért olyan ami szép volt és nem hello kittys 8) de szerintem semmivel se olcsóbb mint a NEXT!!
Jó nagy interspar van,oda is berobogtam!Akciós a csirkemellfilé :lol: és vettem ágyneműt akciósan...meg akciós HIPP főzeléket Izusnak!Csak 215 Ft és BIO,gondoltam megnézzük! :wink:

Na ennyit erről!Tök szupin megcsinálták!!!Tetszikkk!Megyek máskor is!!!!Legközelebb oda is szervezhetünk randit :wink:

Oh köszönöm az avatar dicsit,hát igen...khm.Egy ekkora vigyort nehéz is elfelejteni.Max ünnep napokon visszateszem :lol:
És igen,számolok karácsonyig!!!Bár most beszéltem nővéremmel,h 2 ünnep köztt röffenünk össze!Tök jó!!!Szilveszter meg remélem a balcsin,juuppii!

Zsófi :shock: :shock: Atya ég!!!!Szegény,de milyen ügyes és milyen jól viselte!!!!!!

annus11
 
 


Ildi!
Küldd a képet!!Csinálok avatart!!!Most már én is tudok! :lol:

annus11
 
 


szóval csak röviden amíg alszik a poronty :D
2009. május 20-án született a fiam, 4 év sikertelen próbálkozás után a második lombik gyümölcseként. a IIes női klinikán szültem, dr. Radványi Krisztina nőgyógyász, Gönczi Katalin szülésznő (és még sokan mások) segítségével, 16 óra vajúdás után végül szerda reggel 6 óra 18 perckor császármetszéssel megszületett Peti. azért volt szükség a császármetszésre mert a ctg már a kórházba érkezéskor elég rossz értékeket mutatott (le sem vették rólam a vajúdás során és felkelni sem hagytak az ágyból :( ) a rossz szívhang és az elöregedett lepény ellenére szerencsére teljesen rendben volt a kisfickó, pár órára berakták melegedni az inkubátorba. most pedig lassan betölti a 1/2 évet :D bal alsó fogacska kint van, lusta kis figura, hasról hátra szépen fordul néha már visszafelé is sikerül :D elég rossz evő, viszont jó alvó gyerek (nálam ez épp fordítva van :P )
Peti 4 napos: Kép Vigyori: Kép készülünk a karácsonyra: Kép

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


most is próbáltam és nem tudok 18,5 KB alá menni, a pixel sikerül :)

annus küldöm, köszi :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


fitie, nagyon edes a kisfiad! :D
hat az nagyon rossz volt nekem is h fekve ctg miatt es ugy vajudni :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Anikó, én is csak végső esetben fordulok (szép nézéssel) a férj adukártya felé. Amíg nem muszáj, addig intézem magam a dolgaim. Figyi, ha nagyon nem fűlik hozzá a foga, ne erőltesd, megoldjuk valahogy másképp.

Annus, én nem is tudom mi ez az Alle...valami új bevásárlóközpont? :-) H&M nekem sem kedvenc. Egy rucink van onnan, a kockás zokni a múltkori fotóról :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


tenyleg, ki hogy tolti a szilvesztert??? :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi!
Tudod hol a Budai skála?Vagyis hol volt?Az okt.23.utca,ahogy a petőfi hídról lejössz!Na annak ahelyén épült,most nyílt!!!Soksok nagy mozi terem is van ám!!! :wink:

Na minnyá,dolgom van :arrow:

annus11
 
 


Kutyafüle eszembe jutottál ma. Játszótéren nézegettük Marcival a sokaságot. Sok kétgyerekes mami volt. Jövő ilyenkor már te is kocsiba tolod a picit, Riki meg motorozik mellettetek :D

Fitie, nagyon édes ez a Pepe bébi :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok. Szofi, örülök az örömödnek :D

Betegeknak jobbulást, felnőttnek, gyereknek egyaránt.

Gyöngyi, én megvenném a törlőket.

Rekap, sima papírvattát kérj a patikában, az olyan mint a jó vastag de puha itatóspapír, méretre vághatod. Hogy wc-be dobható -e, nem tudom, de asszem igen...

Jaj, kicsi Zsófi :cry:

Kép
Kép
zili
 
 


én sem hallottam még Allee-ról :)

fitie üdv itt, nekem Édua volt piszok rossz evő, ja és nekünk is ilyen pihiszékünk van, és útálom mosni :)

annus nekem sem való a drága gyerekruhás bolt, így is van elég ruha és csak a szívem szakadna meg mindet elajándékozni :)

elküldtem :)

férjemre én se sokat számíthatok, állandóan hulla, már reggel úgy kell fel, nem sok öröme van a munkájában és ez megkeseríti :(

annyira csönd van, végül Lara nem aludt el kaja után fél 2-kor, hanem most egy fél órája dőlt ki :), de legalább alszik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


fitie Peti nagyon aranyos :)

Györgyi lassan kevés lesz a törlőkendő, felcsaphatsz viszonteladónak, látod még rakhattál volna rá közvetítői díjat is :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Panndi! Bátor Zsófi megdicsérve! :)

Szilveszter: én biztosan itthon. :) Gondolom megvárom az éjfélt, aztán alvás. A gyerekek bizti felébrednek a pukkanásokra, más nem tudja őket visszaaltatni, úgyhogy első az Anyukaság, itthon maradunk. Amúgy nem is tudom hová mehetnénk. Elég rég kiestem a bulizásból. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jaaj, még:
Dóri, drukk

Kutyafülének meg hatalmas gratula:)

Kép
Kép
zili
 
 


Annus! Avatar király lett! Maradjon!
Allee-ban nem láttad véletelen a Chicco boltot? Megnyílt már?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus, asszem az Alle (ott a volt Skála helyén van, nem?) nekünk gyalogtáv, szóval szólj, ha van kedved még menni, és elnavigálni minket a helyen!

Én meg még mindig nem küldtem Emesének az avatarképet kicsinyítésre, amit akartam. Mert tök hülye vagyok! És az e-mail címét se találom!!! :evil: :x :cry:

Fitie, nagyon édes a kisfiad!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Panndi,
jesszus, mi a fene lehetett az Auchanos szatyorban...?? Örülök, h ilyen jól megoldódott a dolog, de bakker, ez nagyon gáz. Már látom, hogy ősz hajszálaim száma exponenciálisan fog gyarapodni a jövőben...

Kutyafüle,
6. hét... Ahh, régi szép emlékek. Akkor szívhangotok még nem volt, vagy már igen? Dejódejódejó... A férjeddel remélem végül nem vesztél össze!

Fitie,
szia! Nagyon-nagyon szép kisfiad van, nekem a Kisherceg jutott róla eszembe! :lol:

Netti,
szilveszter?! Hol van még az?! :shock: Én mindenesetre azt meg tudom mondani, hol NEM: B.almádiban, a férjem hülye haverjaival, meg anyósommal... Tavaly ez volt a program, férjemék őrjöngve buliztak lenn a kisházban, mi meg anyósommal TV-ztünk... Én már ugye terhesen, no alkohol, no cigi... :x :x :x :x Vazz, ilyen sz*r szilveszterem még nem volt...

Anikó,
én Gyöngyihez hasonlóan önjáró vagyok ilyen témákban! Ha kell valami, felpakolom a gyereket, be a kocsiba, és uzsgyi! :wink:

Tegnap céges buli ölég jól sikerült... :lol: :lol: Kicsit borozgattam, végre! De azért nem volt minden a régi: engem, aki korábban a cég iránti lojalitás élő szobra voltam, most cseppet sem érdekelnek a cég ügyei... :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Reni,na en sem terveztem nagy kiruccanast most :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja, ami a szilvesztert illeti! A barátaink Szeged mellett, Újszentivánon bérelnek egy házat, és atomfasza bulit tartanak, ahova hivatalosak vagyunk! 8) És természetesen nem fogunk elmenni! :lol:
Itt Pesten nincs akivel nagyon bulizzak, az én bandám Szegedi. Szegeden meg nincs olyan aki szilveszterezés helyett a gyerekemet pesztrálná. De lesz még annyi szilveszter! Szóval nem bánom! Ez az első év legyen csak minden Csaniért! Majd ha már egyedül megy bulizni, akkor visszasírom ezeket a boldog békeidőket, nem igaz?! :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Igen,megnyílt a chicco bolt,bár nem túl nagy!

Szilveszter.Hát tavaly itthon voltunk ,itt volt egy haverunk meg átszaladt egy régi ismerősöm is,mindenki beteg lett és elmaradt a buli ahova ment volna...Aztán előtte készenlét volt apának.De volt h lementünk Szolnokra pihiztünk,meg a balcsi tesókkal.
Idén megint a balaton,2 nővérem családostul+mi.Meg ki tudja még h ki jön,mert most másik helyre megyünk...(idén vettek tesómék egy házat a balcsinál)

Na bezsúfoltam magunkat Izussal az avatarba! :lol: :lol:

annus11
 
 


Zsüci, ezt mennyire átérzem, jó ég! Én azt hittem, hogy a kollégákkal kölcsönösen el fogunk halálozni (kínok között) egymás nélkül! Erre magam számára teljes meglepétésként, telibe lesz*rok mindent és mindenkit... :lol: :lol: :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


köszönöm lányok :D szebbnél szebb gyerekek vannak ezen a fórumon, nemhiába a május a legszebb hónap ;)

Édua
hát mosni és szétszedni valóban nem kellemes, viszont Peti imádja. megtanulta húzgálni a kutyust rajta így éjjel-nappal zenél, apukája kilátásba is helyezte hogy sürgősen kiszereli az elemet belőle.
mit kezdtél a rossz evő kiscsajjal? volt valami ügyes kis trükk vagy praktika amit megosztanál velem? Peti néha nagyon szörnyű tud lenni :( most pl azt játsszuk hogy csak félálomban hajlandó enni, amikor ébren van kiköpködi a kaját :( elringatom és támadok a cumisüveggel :lol: amit kanállal adok azt eszi kb 3 kanál erejéig, utána bubikat fúj belőle illetve szétkeni az arcán és persze mindehhez röhög a képembe :D

köszönöm a fogadtatást, majd igyekszem gyakrabban jönni :)

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Ildi!!!!Nem tudom én se tovább kicsinyíteni!!!!!Ezzel a képpel lehet a gond....vki próbálja már meg!!!


Szofi!
Jövőhéten elmehetnénk akkor az Alleeba!!!!

Amúgy ha nem mennénk a balcsira itthon lennénk,és amíg a gyerkőc édes deden alszik,mi kihasználnánk apával h kettesben vagyunk :lol: 8) Ja amúgy ez nem ilyan ereszd el a hajad buli,mivel több gyerkőc is lesz!Iza a legfiatalabb,de 2,6,8 évesek is lesznek! :wink:

Szofi!
Milyen avatart szeretnél???Hátha a tiedet le tudom kicsinyíteni.....

annus11
 
 


Jaj Fitie!
A nagy "dolgom" közepette nem is üdvözöltelek!Emlékszünk ám rád!Gyere csak bátran!!!!Nagyon szép a gyerkőc!!!!Olyan jók a képek!!!

annus11
 
 


nekem is jöhetnek az avatarok:
gyongyi_kabaikukacyahoo.co.uk (a kukacot rajzoljátok :-))

Annus, jó az avatar :D

Zili, viszek neked 4 db-ot vasárnap, aztán majd veszek még 4-et holnap :P

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Szofi,
a sálért átugranék valamikor jövő héten, ha nem gond. Esetleg megdumálhatnánk, és mehetnénk hármasban Annussal Allee-zni...? Annus...? Esküvőre vagyunk hivatalosak 28-ra, és néznem kell édesbabának valami alkalomhoz illő szerkót! :lol:

Dóri,
drukkolok, h ne kelljen többször mennetek!!!! Csuricsuricsuri!!! Jövő hét csütörtökön egy baba-mama kör esetleg...?

Barbi,
Lénussal mi a helyzet? Doki mit mond az étvágyára (ill. annak hiányára)???

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jajj, Zsüci, de naív vagyok, azt hittem nászajándékot! :lol: De hát Kamilla Hercegnő toalettje mindenek ferlett! :lol:

Zsüci, Annus, mit szólnátok rögtön a hétfőhöz? :oops: Nem azért, mert annyira nem bírok magammal, hanem mert mi szerdán elutazunk vasárnapig wellnessbe, kedden meg neurológushoz megyünk, továbbá itt lesz az anyósom, akit a történtek miatt most nem lenne tanácsos faképnél hagyni... De ha nektek nem jó, akkor megértem, szóval nem gáz!
Viszont a rákövetkező hét bármely napja is jó!!! (nov.23-29)

Gyöngyi, mivel Emese nincs itt, Annusnak meg nem találom az e-mail címét, neked küldeném! Köszi, puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Fitie, üdv itt! Pepéd cukimanó! :lol:

Szilveszter: tavaly szerencsére nem jött össze a férjem terve, itt akarta a faluban kibérelni a kis éttermet és haverokkal partizni. És bár tökélyre fejlesztettem az alk.mentes sörivást, enyhén szólva megy fel bennem a pumpa, ahogy másokban mellettem az alk.szint. :P Idén is bepróbálkozik sztem, h itt legyen a parti, hát...majd meglátjuk. :wink: Rapszodikus éjjeli Blankival max. éjféli kocc, oszt jóvan.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Nekem jó a hétfő!!!!Benne vagyok!!!!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?