Új privát üzeneted érkezett!

adraci én még soha nem raktam olajat Lara kajájába :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Lara legjobb játéka: kihúznia a laptopból az egeret, hogy anya szenvedjen :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, a dokker mondta, h az üvegesben van, de a hazaiba rakjak a zsírban oldódó vitaminok miatt... :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 

 
 

jajj most esett le: tetszik neki, hogy pirosan világít :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mi is hazaértünk már! Tüci bevágott egy tányér bablevest. 8)

Tali jó vót! Köszi, Gyöngyi mindent!

Dóri: persze, hogy mennénk akár hozzád is! Énekeltünk egy kicsit ma is, de megmondom őszintén, nem annyira lelkesek a csajok vezető nélkül. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Ildi,dehogy,csak egyet kapott meg,de mar amugyis van neki sok fp ragoka csorgo meg ilyenek,azok veszik korul :lol:

Adri, en se tettem meg bele neki,de majd vmikor fogok :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Adri: én se tettem TÜci kajájába olajat soha. A tejben van elég zsír, majd abban feloldódnak a vitaminok. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Adri, olajat úgy tudom csak 7 hótól lehet adni... :roll:

Gyöngyi, köszi a vendéglátást, nagyoin jól éreztük magunkat a szép házadban! :D Megyünk máskor is!
Majd rakjatok csajok képeket a blogba, léccilécci, lécci!

Dóri, én kimegyek Békásmegyerre, mondjuk nem tudom pontosan hol van, de ha Pilisborosjenőre eljutottunk... 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Felnyomtam a képeket, Annus, hm... kis szerkesztenivalót hagyva neked. Egy kép rólad ráadásul 2x került fel, bocsi. Azt nem értem, h miért hagy egyre nagyobb távolságokat a képek között? Mit kellene máshogy csinálni?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


olivaolajat nekem is mondta mind a ketto doki, uvegesben van, haziba is tegyek, amikor hazit eszik nem kap tejet :)
(enyem)

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Tanulok, amitől ki vagyok borulva és össze fogunk veszni a férjemmel, amint hazaért.De jó is lesz. :cry:
Kolosnak boldog felediket!!!!
Nem haragszotok, ha megmutatom a kiccsatót? :lol: Kép 8,16mm fekete gyönyörűség. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza nem írt??Aggódom értük!!!! :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na, vmennyit sikerült javítani rajta.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó: milyen gyönyörű, ihletett képeket készítettél! NAgyon ügyes vagy! Jó a szemed a fotózáshoz. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Niki, nagyon szép a feketeseged :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu, köszi. :oops: Bár pont azt néztem, h "kicsit" jobban odafigyelhettem volna.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó: mi az, hogy kicsit jobban figyelhettél volna?

Kép
Kép
tinu
 
 


Képzeljétek, itthon van egy műanyag fellépő TÜcinek. Most CSongornak az a játéka, hogy feláll, illetve most feltérdelt hozzá és tolja a parkettán és persze megy utána. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


tinu nem kellene hergelned minket, lemaradottakat :) (nem megsértődésként írtam, és sértésként sem, csak úgy) :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Csongi elképesztő! :lol: Úgy értettem, h többnyire van egy elképzelésem, h mit akarok a fotón látni/láttatni, meg hogyan, de nem mindig társul az energy és kitartás a megvalósításhoz. Persze azért kismanókat nem könnyű elkapni. Amúgy szeretek fotózni. 8)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kamilla nem semmi, hogy mindenkinek hátat fordított, mert ő már tud ülni :)

Anikó jók a képek, babák gyönyörűek, anyukák közül megint nem ismerek fel egyet :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


megyek csinálom az esti rutint :)

Jó éjt!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Megyek én is kezem az esti progit, először anya fürdik- Blanki nézi. Aztán Apa is hazaér a végére, reméljük.

G.n., b.n.!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó: ja, értem. Igen, nekem is az a bajom, hogy figyelni kell a fotózáshoz, de akkor nem tudsz ott lenni. Pl. ma nagyon indiszponált voltam, nem nagyon tudtam fotózni. Az tetszett meg ma a fotóidon, hogy meglátod a szépséget az emberekben.

Kép
Kép
tinu
 
 


Képek a blogban.

Kép
Kép
tinu
 
 


Nagyon szupik a kepek!!!
hat azon jot rohogtem h mindenki fekszik, Kamilla meg hattal ul :lol: :lol:

Tinu, van kifejezetten erre ilyen "jarassegito" amit igy tolni kell maga elott, meg jatek center ha leul hozza.. en gondolkodom egy ilyenen! :roll:
babaszoban lattam mar 3e korul is. de Csongi akkor mar talalt maganak erre megfelelo eszkozt :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti: nekem valamiért nem tetszenek ezek a járássegítők. Nem tudom, miért. :roll: Valahogy úgy vagyok vele, hogy próbáljon inkább a természetes környezetben járkálni, nem akarom pluszban stimulálni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyermek megfürdetve, alva, én meg bekuckósodtam ide.

Nagyon köszönöm, hogy itt voltatok, jelenlétetekkel emeltétek a felnőtt emberek között eltöltött óráim számát, ami igen-igen jól esett. :-) Ja és Marci is azt mondta, hogy szeret ezzel a csapattal bandázni :D Amikor mindenki elment, olyan csend telepedett a házra (Marci bealudt), egyenesen hiányzott a zsibongás :-)

Annus, Anikó isteni finomat sütöttetek (Annus, mintha a kalácsod estére még finomabb lett volna :-)). Ja, Tinu, csak most olvastam vissza és láttam, hogy kérdezted, hozz-e lekvárt...De mint láttad az nálunk is akadt pár bödönnyi :-)

Az itt hagyott dolgok:
Tüci fél zsírkréta készlete (ott lapultak a papírtekercs alatt)
Egy Aventes pohártető
Zsüci Hamletje...brrrr...
Fényképezőgépet ezúttal nem találtam :D

Dóri, Réka, Niki remélem legközelebb már ti is tudtok jönni. (Dóri, szerintem a M0-ról a legegyszerűbb, csak ne legyen dugó
:roll:) És nem igaz, hogy nem voltunk lelkesek a daloásban, még delfint is vettünk a vásárban (amiről utólag számomra kiderült, hogy fóka volt, mármint az általam adott hang alapján :lol:)

Megyek én is szelektálok a fotók közül, aztán töltöm a legjobbakat.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ferjem is ezt mondta, megtiltotta h ilyet vegyek :)
csak nalunk lent nemtud nagyon mibe kapaszkodni joforman.. csak a kanape van :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Amig ti bandaztatok Boroka novesztett egy fogat elore :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti aranyos vagy, köszönöm! :D
Azta!!Hanyadik már Borónak?3 vagy 4? Nekünk egysemsincsen.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki,le se merem irni :D (4)

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, mikor eszik Fruzsi?

Netti
Kép
maumau
 
 


Azta!!!!!Tényleg nem semmi!
Csongó tornára, Ti fogra gyúrtok!!!! :lol:
Mi mindenben le vagyunk maradva.De fogadjunk egyik baba se túrta még fel a kukát!!!Na-na???Ugye!!!Azért mi is tudunk ám!!! :lol: :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki :lol: :lol: :lol:
Boro a sajat pelenkajara hajt mindig :roll: :lol:
sztem mikor felallt az is azert volt,h megkaparintsa a pelust :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki! Nagyon szép kis babácskád van!

:D

Jók a talis képek! Olyan jó látni ennyi babót egy helyen!

Elmentem ma nődokimhoz gyógyszert iratni és vittük Hannát is. Szegény meg elsírta magát,mikor meglátta a dokinőt. Gondolom a fehér köpeny miatt. Tegnapi emlékek még éltek benne. Ilyen nénik voltak,akik "bántották",pedig ők is mosolyogtak. :)

Netti! Hát nem semmi a 4 fog!!! Nálunk is fehérlik az ínye,de még semmi. Remélem Hannának is ilyen könnyen bújnak majd elő. 8)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Niki, édes a kis 8,5mm-es! :D Miért vesztetek össze a férjeddel? :roll:

Csongi már megint mit művelt :shock:
Borónak gratuláltam már a 4 :!: foghoz?

Gyöngyi, azt olvastam az ottmaradós listáról, h Zsüci zsírkréta készlete :lol: :lol: :lol:

A járássegítők nekem sem a kedvenceim... :?

Ha vki van itt most, küldje már el a blog elérhetőségét, mert nem otthon vagyunk és itt nincs beállítva :x köszi!

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci, Annus profiljában megtalálod. Zsüci zsírkrétái :D

Kutyafüle, nagyon szép kis mogyorót növesztettél a pocakodba :-)

Netti, fogtündér jó sűrűn jár hozzátok :-)

Ildi, az ismeretlen anyuka szerintem a tesóm :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Netti: nyolckor evett, és EVETT, ráadásul 250 grammot :) (Jaja, még benne volt a reggeli adagja is ... ) Szóval nem tudom, mi volt reggel :)

Kamilla ül, többi gyerek fekszik kép tényleg csúcs :lol:
Vendég
 


Járássegítő nálunk a ruhaszárító volt, azt tologatta állandóan :lol:
Vendég
 


van egy labtartonk ami konnyen csuszik, azzal szemez sokat, majd az lesz a jarassegitonk. kompba sose tennem azert :lol:
de a tolhato kis jarganyok nem rosszak,de Gabi lefujjogta,ugyhogy mindegy is :D

Adri, igen :lol: lemaradtal vmeikrol ? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, szuper! akkor reggel csak sztrajkolt 8)

Netti
Kép
maumau
 
 


Köszönöm mindenkinek, aki szorított! Tegnap megcsinálták mamámnak a szívkatéterezést, hogy lássák valójában mi a helyzet a szívének az állapotával. (Ugye az UH és az EKG rosszat mutatott). És kiderült, hogy nem is olyan szörnyű a helyzet! Csodával határos módon kiderült, hogy nem kell műteni, csak a gyógyszeres kezelés fenntartását javasolja az orvosi konzílium a látottak alapján! Annyira örülök! Erra a fordulatra egyáltalán nem számítottam, még csak remélni se mertem... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


hó dejó azért jöttem hogy fruzsi szopott e...de megnyugodtam.. :D miért csinálhatta :roll:

képek szupik :lol: kamilla csúcs :D bárcsak ketten csücsülhettek volna Lilivel :cry:

Bóró ideküldhetné azt a fogtündért kölcsönbe, ööö, vagyis előbb menjen izához... :wink:

Niki, cuki a Kistesóóóó :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


szofi, tök jó :))))

Netti, Niki, köszi az érdeklődést, aranyosak vagytok :)
Vendég
 


kutyafüle: pöttyöd nagyon szép :)
Ha a lányokat lefektettem, válaszolok a prividre!
Vendég
 


szofi Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szofi,orulok h ilyen jora fordult :wink:

Niki :lol: ez most nagyon sunyiban jott ki neki, eszre se vettuk :D neztem ahogy teli szajjal nevet.. aztan lattam h mintha.. mentunk ablakba szajba turkalni egybol :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hahó!


Szofi, de jó hírek!!

Borónak gratula az újabb fogacskához!! Ööö, alsó2+felső2? Remélem, csak szotyizik és nem ciciharap :P :lol:

Ma voltunk Ikeában, hát nem egyszerű gyerekkel, még szerencse, hogy barátném velünk volt és segített - huh.
viszont bababolt helyett inkább sétáltunk, ki tudja, még meddig lesz jó idő :)

Panndi, örülök, hogy Fruzsi újra függő :wink: :lol: :lol:

Sajna Gergő viszont végérvényesen befejezte a szopit :cry: :cry:

Megkaptam az oltásokat, ingyé. :P

Na meglesem a talis képeket, aztán lassan alvás. Mmint vmi hasonló sokfelvonásos drámai mű...

KépKép

Kép
hase
 
 


Szofi: jaj, de jó hír!!!!! :D

Kutyafüle: gratula a babszemhez!

Netti, nektek meg az új foghoz. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?