Új privát üzeneted érkezett!

Sztercsi, nekem meg a gyerekorvos erőltette nagyon, hogy minél hamarabb menjünk :roll: na mindegy, lényeg, hogy túl vagyunk rajta!

Mai séta elmaradt, pedig verőfényes napsütés volt, de Sophia átaludta :lol: na majd holnap!

Rita, én lányom nem sírós, ezért ha véletlen sír, olyan szinten megrémülök, hogy mi baja van, hogy csak na :shock: de Ő tényleg csak végső esetben sír (ha nem veszem fela kiságyból, ha be van kakilva és nem vettem észre, ha böfiznie kell, ha éhes)!
Vendég
 


És a lényeg, hogy minden rendben, nem vagyunk csípőficamosak!

Zsrit!
Tanúsítom! Sophia nem sírós baba, csak nézegetett a rendelőnél! :) :)
Vendég
 


Na megjártuk a kórházat, voltam kontrollon, minden f@sza... Mondta a doki, hogy most már mindent lehet, amit eddig nem (hát a listából már volt, amin túl vagyunk ugyebár... khmkhm... :oops: :lol: )
Hormonális spirál addig nem játszik, amíg szoptatok, azt mondta, hogy három hónap múlva menjek rákszűrésre, majd akkor megbeszéljük... Addig óvszer vagy "vigyázás"... Dejó...

A vigyázásról mindig nagyikám jut eszembe, amikor egyszer megkérdeztem, hogy ők anno hogy védekeztek. Erre ő: "hát a Papa kiszállt". :lol: itt jegyezném meg, hogy szegénynek öt kaparása volt... Papa nem mindig tudott jól időzíteni úgy látszik...

Pocok
Mi éjféltől alszunk 5-ig, aztán egy schnell szopi (15 perc), utána Szonja egyből bealszik – szerencsére már megtanulta, hogy éjjel alvás van és még ha nyekereg-nyikorog, akkor is hagyom, bealtatja magát – majd 8-9 körül megint kaja és utána esetleg még alszunk a nagyágyban. Én ezt szoktam nyomnni, mert képtelen vagyok felkelni... Este bármeddig fent vagyok, de a nyolc órai szopihoz mindig úgy kelek fel, mint akit a vesztőhelyre visznek...

Eszti
Mi minden csípőizére több, mint hathetesen megyünk. Amúgy ezeket hat hetes kor után, legkésőbb három hónapos korig kell letudni... Legalábbis nekem ezt mondta a doki.
Babysling: tegyél majd fel fotót lécciiiiii... De úgy, hogy rajtad van a kis Sophia, nagyon kivi vagyok milyen!

Till
Én észre sem vettem és egyszer csak háromóránként szoptattam... Sztem finoman lehet befolyásolni a babót, én pl. mindig kihúzom még most is, ha esetleg előbb akarna enni (azóta nincs hasfájás, amióta ráálltunk erre). Ilyenkor sajna foglalkozni kell vele: cumi, ringatás, mászkálás, totális entertainment...

Rita
Ha hasfájás miatt sír, azt tuti felismered, mert akkor nagyon kétségbeesetten magas hangon süvölt... Screen irta talán, hogy „üveghang”... :roll: :lol:

Kép
szilveeaa
 
 

 
 

mrsparis írta:Már meg is vaaaaaaaaan, tesómék topicjában segítettek és leütötték nekem a licitet, itt az új babakocsink:
http://www.vatera.hu/osann_nania_kereke ... 60675.html

Gratula! :D Így már a párodnak is biztosan tetszeni fog. 8)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Nutellás tekercs:

375 g búzaliszt
1/2 cs élesztő
125 ml langyos tej
1 tojásfehérje
csipet só
80 g porcukor
50 g lágy vaj vagy margarin
1 tojássárgája
1 ek tej
nutella
Felverjük a tojásfehérjét a cukorral, majd a liszttel, élesztővel, sóval és vajjal elkeverjük, sima tésztát dagasztunk belőle. Hagyjuk megkelni. (Én csak bedobáltam ezeket a kenyérsütőgépbe, most keveri)
A megkelt tésztát lappá nyújtjuk, vékonyan megkenjük a tojássárgája és a tej keverékével, majd megkenjük nutellával. Hosszú háromszögeket vágunk a megkent tésztából, majd a szélesebb végüktől indulva feltekerjük és a maradék tojásos tejjel megkenjük.
A 180 fokra előmelegített sütőbe toljuk és és megsütjük. :)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Eszti
állat a hordozó, ügyi vagy!!! én most használt rugikat lőttem a neten 62 és 68-asokat 400 Ft-ért... Nem fogok 3 ropiért vadiúj Kenguru Goldokat vásárolgatni basszus, pláne hogy a kis Tokahontasz nő, mint a bolondgomba...

Csibe
Naon szuper a recept! Meg fogom csinálni. Kenyérsütőben csak az első pittyegésig hagyod? Merthogy az enyémen nincs külön olyan program, hogy dagasztás...

Kép
szilveeaa
 
 


íme egy aktuális fotó a kis Tokahontasz Buddháról...

Kép

Kép
szilveeaa
 
 


szilveeaa írta:íme egy aktuális fotó a kis Tokahontasz Buddháról...

Hogy én ezen a képen milyen jót röhögtem. :lol: :lol: :lol:

Én a kenyérsütőgépen a "tészta" programot választottam, mivel keleszteni is kell és így az is meglesz.
Most kel a tészta, kíváncsi vagyok az eredményre. (nem tudom megnézni, mert Milán pont a cicin lóg)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Till
Úgy látszik minimanók belehúztak!

Őzike
Semmi bajunk, csak Anya paraanya- szakmájából eredőe, így megmutatjuk magunkat.

Látom nem csak mi vagyunk kaja és ringatásfüggők ;)
pocok001
 
 


Milán nem olyan elszánt, mint Tokahontasz:

Kép

És így pihizik a pihiszékben, miközben anya vasal, netezik és tanul egyszerre. :lol:

Kép

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Ja, ez volt az előbb a dobozban: Kommandósok vitték kórházba a terhes nőt
http://tenyek.tv2.hu/Belfold/TenyekCikk ... ommandosok

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Zsrita: az alvás nekünk is ilyen, egész nap kómás halál ideges vagyok mi baja, estére meg kinyílik a csipa aztán be se csukodik reggelig :shock: .
Én odavettem magam mellé éjszakára, kicsaptam a cicit aztán önkiszolgáló :mrgreen: , én "jókat" alszok ő meg evésszünetben bambulászik. :)
A hurcolászásról annyit, hogy anyám itt volt 2 napig tegnap meg a barátnőm vigyázott rá 2 órát és már elvárja, hogy hurcolásszam a csöpp seggét. Kiidegelnek. Én nem altatom, ágyba bele aztán aludjon! Érdekes amíg nem jött senki addig el volt magába, de elcseszerintik nekem!!! :evil: :evil: :evil
A tápszert sztem úgy add ahogy a doki mondja, mert azt máshogy hasznosítja a baba szervezete. :)
Esztikém: akartam írni a Nania-t de látom már rátaláltál. 26-ért sztem sok lett volna, de a 14 baráti ár érte. Nekem is tetszik nagyon :). :
Szilveeaa: "Este bármeddig fent vagyok, de a nyolc órai szopihoz mindig úgy kelek fel, mint akit a vesztőhelyre visznek... "
Na látod ez már a másodiknál nem így lesz :cry: , éjjel akármeddig fentvagyok, de reggel 7-kor kelni kell mert a Barnit kell navigálni különben sose indulna el az iskolába, félóra veszekedés és utána már vissza sem kell feküdni :roll: :mrgreen: ,Ma kivételesen visszadőltem és 10-ig szuszókáztunk az aprósággal :oops: :lol:
Tokahontasz gyönyörűszép imádnivaló kis Buddha :)
anyabebi
 
 


Szilveeea, Tokahontaszod édes! Az a nézés :lol: :lol: :lol: megmutattam Rolinak, azt mondja "hááát, nem valami barátságos a baba" :lol: :lol: :lol:
Majd lefotózom a hordozót benne az ÉN tündéremmel! Ha megérkezik...

Anyabebi, kiakadtam miután láttam, hogy újonnan lenne 28 ezer (csak nem lehet kapni Mo.-on jelen pillanatban), hát annyukpicsáját adják használtan 26ért lábzsák meg esővédő nélkül de jó, hogy visszamondtam! Már válaszolt a nő amúgy, hogy rendben a visszamondás :P az új eladója viszont még nem írt vissza :evil: :evil: :evil:

Csibe, nutellás cumót tuti megcsinálom jövő héten hmmmmm...
Milán baba gyönyörű!!! Pihiszék látom bejövős :D :D :D
Kismama férje gyorsan kapcsolt, leintette a kommandósokat :shock: :lol: emlékezetes szülés lett :D
Vendég
 


Sztercsi :)

köszi! igyekszem ... de azt hiszem a mélypontról - átmenetileg - kimozdultam :)

mindenkinek köszi az alvásos infókat :)

Szilveaa :)

akkor asszem nem hasfájós a kisasszony csak szimplán üvöltős :) :roll:

Eszti :)

nagy mákod van Sophie-val hogy ilyen minta baba!!

Én ma arra jutottam hogy az életben mindennek megvan az oka, értelme tehát annak is hogy most ilyen szinten szívok Zoéval - ez is valamire tanít - ha túlélem - de valszeg túlélem ...

Ma új trükköt próbáltunk:
este 7kor fürdettünk nem 9-kor - így nem este 10-re pattan ki a szeme talán ... holnap beszámolok :)

R
zsrit
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!
ma megkaptam a H1N1 elleni oltást........még élek.......
nőgyógyásznál is minden ok!!!!!:)))
Barnit elvittük csípőszűrésre....vele is minden ok...api volt bent vele.....én nem tudtam bemenni..

MOnica nagyon jó lett a statisztika!!!!!!!!!!!!...ki is nyomatattam.......

Anyabebi nem kora a le esése a csonknak......Barninak a korházba a 4. napon esett le.......:)))

a mi éjszakánk...este 10-kor kaja és reggel fél 7-kor kelt!!!!!!!:))))))))

Melcsi sok sok boldogságot kívánok!!!!!!!!

Csibe hány fele voltatok szűrésen?szigethalmon az sztkba voltatok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kicsit bekukkantok...

Monica
Nagyon jó a táblázat, a tabló, a statisztika :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Moncsi
tényleg szuper lett a statisztika, nagyon ügyi vagy!

Eszti
Nem mindig ilyen Szonja, csak ha éhes... Kajában nem ismer tréfát... :lol:

Csibe
Milán de cukiiiii! Ezek szerint jól alszik a pihiszékben... Én kaptam kölcsön egy Fisher Price szórakoztató központot, van ott minden: halak, forgóka, zene, vízesés hang, több fokozatú ringatás... Hát magasról lesz@rja... Utálja, maximum öt percet hajlandó benne eltölteni, elkezd úgy nézni, mnt a fenti fotón, majd ordítás... Még jó, hogy nem adtam ki pénzt egy ilyen eszközre, biztos tökön szúrnám magam... :lol:

Anyabébi
én már most azon parázom, hogy mi lesz, ha majd suliba kell vinni... Kelés hajnali fél hétkor.... Ahhhhhhhhhhhhhh

Kép
szilveeaa
 
 


Nagyon szépek a babák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Andi: veletek mi újság? Babák jól vannak? Képek?

Csibe: lécci fotózd mále ezt a tekercset mert nem vagyok túl vizuális, és nemtom elképzelni a megkent háromszög feltekercselését. :oops: Béna vok tudom. :lol:

Má nem azért de mintha férfiasodna a gyerek frizurája :), eszem azt a csókos száját :lol:
anyabebi
 
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kezdünk alakulni....vannak egészen jó, nyugis napjaink :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


jaj Andi, őrület milyen tündériek!!! És olyan megható, ahogy összebújnak!
Jó, hogy vannak nyugis napjaitok! Az ilyeneknek én is örülök, de gondolom neked még nagyobb öröm lehet!!! :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


nem tudok aludni, úgyhogy garázdálkodok. 8) 8) :lol: :lol:

A SZILVIÁKAT ISTEN ÉLTESSE NÉVNAPJUKON!! :wink:

Kép
Vendég
 


Gmelcsi, szeretettel gratulálok Marcellhez!

Szilvik, boldog névnapot!

A mai éjszakánk már egészen istenes volt. Bene kelt 11.30-kor, ébren volt egy órát, majd innentől kezdve még kétszer kelt, de rendes volt nem hepizett, csak evett és már aludt is vissza.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!!!!!!
jó reggelt!!!!!!
ma ismét fél 7-kor kelt Barni!!!! :) :) :) :)
Andi....annyira szépek az ikrek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!örülök hogy már vannak nyugis napjaitok is!!!
így már tudsz pihenni is??!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A mi éjszakánk ismét felejthető volt ... :(

Szilviknek boldog névnapot!

Szilveaa :)
tokahontas ultra cuki :):)

Andi :)
az ikrek is gyönyörűek!!!
nyugis napokért nagyon irigyellek!!!!
nekünk minden nap egy küzdelem még .... remélem lesz jobb is.

Nita :)

az éjszakáitokért IRIGY IRIGY :lol:
nekünk szerintem kb. 2 év mire ide eljutunk ....
Te mikor fürdeted Barnit?


R
zsrit
 
 


Cumisok - akinek cumizik a gyereke:
Nálatok van éjszakai cumi tömködés?
Mert én kb 200szor adom neki vissza ... lehet nem kellene?
Vagy le kellene szoktatnom hogy alváshoz cumizzon?

Kép
zsrit
 
 


Jó "reggelt"!

Csajom fél 9-kor kelt, most altattam vissza.
Ébredés után nagy-nagy séta készülődik, olyan szép idő van!

Tegnap nap közben szinte csak evett meg aludt. Este 9-ig nyomta, evett, aztán éjfélig kukorékolt! Fél 4-kor evett, fél 9-ig aludt. Én nem panaszkodom, de Nitát azért irigylem! Bár 2 hós korára Sophia is eljutna idáig...!

Megérkezett ma reggel a babysling, csúcsszuper! Mondjuk a leírása majd levélben érkezik utána, egyelőre elég bonyolultnak tűnik :oops:

Rita, KITARTÁS!!!

Nania hordozós csaj nem válaszolt még mindig...! Mindjárt felhívom telefonon, ma mennék utalni, a babyslinget is, meg ezt is, nem akarok 2x menni bankba! :evil: :evil: :evil:

Juj, holnap megyünk Fehérvárra!!! :D
Vendég
 


Rita, Sophia meg UTÁLJA a cumit, én ezen vagyok kiakadva! Pedig nekem úgy tetszik, ha egy baba cumizik, jó ez hülyén hangzik, mert mindenki mondja, hogy örüljek, hogy nem cumizik! Apjától néha elfogadja, ha nyugtalan (szerinte azért, mert tudja, hogy Nála nincs cici :D ), de tőlem SOHA!!! Fintorog és kiköpi meg öklendezik tőle!!!
Vendég
 


Szilveea, gondoltam, hogy nem ez az alap Szonjánál :lol: :lol: :lol:

Rita, nehogy most meg kitaláld, hogy "megérdemled", hogy Zoé kikészítsen...! Persze, mindennek oka van, de ebben a dologban most szerintem nem kell az okot keresni, egyszerűen csak nyűgös baba, pocakfájós is esetleg és kész. Szerintem 1-2 hónap és rendeződnek a dolgok, hidd el!
De nagyon örülök, hogy minden nap jössz, már csak a kérdéseid miatt is, hátha tudunk segíteni, legalább abban, hogy jobban érezd magad egy fokkal!!!
Fiúk egyébként hogy vannak?
Párod be tud segíteni vagy Neki marad a meló?
Vendég
 


Hahó lányok!

YES, egy nyugodt éjszaka :-))) Legalábbis ahhoz képest :roll:
Nappal nálunk is kóma van, este fürcsire (7 körül tartjuk) úgy kell ébresztgetni, majd utána jön a virgonckodás...De azért tegnap is sikerült 10kor ágyba tenni, 1 óráig volt egy kis séta oda-vissza, kis szopi, de aztán 5ig alvás. Ja és úgy alszik, hogy a légzésfigyelő egy nap többször is beriaszt :roll: Macikám pedig alszik tovább, mint a bunda...már nem is ijedek halálra, csak félig...megsimizem a kezét, összerándul, tudom, hogy jól van, csak alszik :roll:

Eszti, Screen, Vcsibe - nem tudom, hogy mitől lehet ez az őrült kapkodás a cici után...nekem is fel kell vennem és meg kell nyugtatnom, mire lehiggad annyira, hogy a szájába tudjam tenni és helyesen csatlakozzon rá. Mert az sem sikerül elsőre mindig...

[b]Melcsi[/b] - de jó, hogy jöttél! És hatalmas GRATULA a kis Muskétás társunknak :D

Csípő UH - nálunk is 6 hetesen kell.

Eszti - szupi a babahordozós kocsi! És a babysling is!

[b]Szilveeaa[/b] - boldog névnapot!!!! Tokácska imádnivaló :lol: :lol: :lol:

[b]Sziszkó[/b]- neked is boldog névnapot :D

Kép
kkia
 
 


Andi nagyon szépek a babák.Örülök,hogy szépen alakulnak a dolgok.

Szilviáknak nagyon boldog névnapot. Kép


Martinom ma éjszaka nagyon jó fiú volt.igaz tegnap este mondtam neki,hogy ha lehet akkor hagyja aludni az apukáját mert már nagyon fáradt és későn ért haza a melóból.
Szóval este 22-30-kor evett tápszert utána pedig reggel 4-kor cicizett,és 5-30-kor még kért 60tápszert.Nagyon nyugis éjszaka volt,de ez már a második.Lassan alakul a dolog. Kép Angyl az Én Fiam.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szilveeeanak és Sziszkónak nagyon boldog névnapot!!!

Felhívtam a Vaterás csajt, még azóta be sem kapcsolta a gépét, nem is tudta, hogy elkelt a hordozó :roll: mondtam neki, hogy sorry, hogy sürgetem, de 3 hetes bébivel nem szívesen mennék 2x bankolni...ari volt, rögtön küldi a számlaszámot! Hurrá, akkor jövő héten itt a csodakocsi!!!
Vendég
 


Ti fel szoktátok ébreszteni a babcit, ha túl sokat alszik két evés között? Mert én próbáltam, de tök mindegy, álmosan úgysem eszik...viszont a doktornő szerint kellene...

Még egy gyakorlatlan kérdés: köldökcsonkunk leesett az éjjel, a pelusban találtam meg. És most hogyan kell ápolni? Még mindig alkohol és hintőpor? Egy icipici nedvességet még láttam a helyén éjjel :?

Kép
kkia
 
 


Kkia, én nem ébresztem. szerintem ha nagyot alszik, az pontosan azt jelenti (ha nem sárgult be persze), hogy jól meg lett tömve a pocak! Nem feltétlen kell 3 óránként ennie minden babának! Sophia volt, hogy a kórházban is 4 órát aludt...

Köldökcsonk: amikor nekünk leesett, akkor is picit még nedvedzett utána, én alkohollal már nem kenegettem, nehogy csípje neki, hanem a hintőporral szórtam fürcsi után. Néha még most is fertőtlenítem és hintőporozom neki, hogy meggyógyult, biztos ami biztos...
Vendég
 


Eszti, köszi! Én is úgy éreztem, hogy neki jó, ha alszik...ha éhes lenne, jelentkezne tutira...

Köldökcsonk ügyben is köszi :D

Kép
kkia
 
 


Eszti :):) köszi a bíztatást (is) - de szerintem egyébként megérdemlem ...
Túl ideges, pörgős és aggódós vagyok ... kiscsaj meg érzi
de nem bújhatok ki a bőrömből sajnos.
És meg kell találnom a helyem ebben a mostani bezárt helyzetben - ez nagy feladat nekem ...

Kép
zsrit
 
 


Zsrit Barni 21:50-kor fürdik és 10-kor kajál...)
Barnika cumis de éjjel ha kiköpi akkor addig küszködik míg az újját be nem kapja..:)
ja meg fürdés előtt 1 órával felkelte ha alszik és játszok vele..fárasztom...
Paris el fog jutni Sophia is...kicsit legyél "kemény":)

Szilviknek sok boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))

Kkia én csak napközbe keltem Barnit ha nem kel magától.....de erre kevésszer van gondom....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már akartam kérdezni; a Ti gyerekeitek hogy és mennyire mozognak? Mert Sophia már egy hete átfordul a hátáról az oldalára és vissza (oké, vissza könnyű, de odafordulni nem annyira és simán megcsinálja). Anyukám kolléganői meg tök kiakadtak ezen, hogy ilyenkor még nem szoktak ilyet csinálni :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Andi: akkor egyre gondoltunk :), nagyon jók a képek :)

Szilviknek énis Boldog Névnapot Kívánok!!!!

Enyém gyerek fürdött 8-kor este, aztán szopi, alvás 23:30-ig, szopi, alvás fél 4-ig, szopi, alvás 7-ig. :) Tündér bogaram :)

Zsrit: a cumi sajnos ilyen, amíg nem tudja visszatenni magának addig szívás, de utána tök fasza. Nekem a gyerek a mózesban alszik mellettem a matracon, mert kurva macerás volt fél percenként a cumi miatt ugrabugrálni. :shock: :oops:
Zoéhoz még annyit fűznék, hogy sztem valóban nem véletlenül választ minket a baba, neked Zoé azért jött, hogy türelmet tanítson és azt hogy bízz magadban, mert számára te vagy a tökéletes anyuka, ő nem szeretne mást Kép

Eszti: nekem is kiköpi ha nem kell neki meg öklndezik. Én akkor szoktam a szájába dugni amikor fáradt és tudom hogy bár evett eleget mégis tátog és akkor elfogadja és elalszik vele, aztán kiköpi. A Barni a 5 napos korától 4 éves koráig szívta, na ő aztán nem köpte ki sose. A Kenéz meg nem akkora cumis már most látom.

Kkia: a köldököt ugyanúgy alkohol, hintőpor tisztítás után amíg be nem záródik rendesen a seb (én belesöpröm a hport a lukba). Figyelni kell nehogy vérezzen. Én egy nap 2x szoktam puceválni és nekünk ez így elég is. Viszont borzasztóan kiszáradt a bőre a hintőportól a köldöke körül, úgyhogy mostmár letörlöm a maradékot. :shock:

Ma kiviszem az ifjat sétálni, úgy döntöttem ebben a szép időben, de örök parám az öltöztetés. :shock: MI a lóf@szt adjak rá? Amire gondoltam: Body, harisnya, kötött kantáros nadrág, kardigán (még gondoltam alá egy vékony hosszúujjú is) és erre az overáll. Ez sok?

Ti mit adtok rá?[/b]
anyabebi
 
 


Zsrit! Sokszor én se tudom, miért sír. Tegnap is azt hittem éhes, már csináltuk is neki a tápszert, de még hűlt a kaja, mikor a mellkasomra fektettem, és ott úgy elaludt, hogy 4 órán keresztül fel se kelt.

Anyabébi
, öltöztetéssel én is ugyanígy vagyok, fogalmam sincs mennyi ruha kéne rá, sokszor még benn se tudom, hogy tegyek rá takarót, vagy elég a ruhája. :? :? :?

Eszti
, én babám és oldalára fordul, meg vissza, de úgy tudom ezt elfelejtik majd, és aztán később lesznek újra képesek rá. (de lehet, h rosszul tudom, cáfoljatok meg nyugodtan :D )

És boldog névnapot Szilviák!

chardonnay
 
 


Char: Vazzeg énis takargatom állandóan mint a hülye, múltkor még sapkát is húztam a fejére :oops: , utálom a telet. :cry:
anyabebi
 
 


öltöztetés nálunk:combidress+vékony hosszú ujjú poló+harisnya+farmer+bundazsák.......a babakocsiba van vastag pléd...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyabébi: Jaja, én is sapkáztam az első napokban, meg fürdés után még most is szoktam. Közben kb 25 fok van a lakásban :)

chardonnay
 
 


Nita :)

mi az hogy "keményebb" ?? :?:

Anyabébi :)
szerintem nem kell lakásban sapkázni ...
kintre mi: body, hú poló, gatya - ez alap + overall és sapi
de van zsák a kocsihoz

ja és igen - Zoé tanít, csak lassan és fáradtságosan megy a tanulás

:D :wink:
zsrit
 
 


Kép Teo 5 hetes

Kép
screen
 
 


köszönés helyett feldobtam a gyerekem képét :lol:

SZILVIÁK, Isten éltessen benneteket! :lol: :lol:

Zsrit,
én ma pl. egy hú body + ujjatlan rugi + egy plüss kardigán. Így bele a sétazsákba, oszt ennyi.
Ma voltunk fejlődésneurológiai szűrésen a Margitban (szerencsére minden rendben), ott néztem, h valaki 5x ennyi cuccot ad a gyerekre + a babakocsi be van zippzárolva :shock: :shock: lehet, h én ridegtartást alkalmazok?? :?: Azért parázok, h meg ne fázzon!
btw, annyi szegény koraszülött volt ott.... jajj.

én tegnap úgy döntöttem, h nem erőszakolom a kiságyba a gyereket (sztem már úgy megutálta, h zsigerből ordít tőle), hanem szépen magunk közé tettem. Aludtunk 1 ébredéssel.
Persze zéró pihenés, mert állandó para, h össze ne nyomjam. De legalább ő jól érezte magát. :lol:
az már eggyel jobb!!

Megyek szoptatni!!!!

Kép
screen
 
 


Screen, Teo nagyon édes! :D

chardonnay
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: