Új privát üzeneted érkezett!

Látom mindenki egy kicsit meglepődve reagált, hogy 4 embriót kaptam vissza. Mikor a biológussal beszéltünk beülti előtt, hirtelen én is meglepődtem, hogy 4-et is visszakaphatok akár, ha úgy gondoljuk, hiszen már az x-dik lombik ez :wink: Tudom, hogy így van a legnagyobb esélyem, hogy sikerüljön ez a lombik, ja és megis hatchingelték a kis embriókat

Bébike: a biológus fiatalemberrel végül is nem is beszéltünk, csak még pénteken, ő mondta, hogy 7 sejt lett. Hétvégén a hölgyet (nem akarok neveket írni) kellett hívni a megtermékenyülés miatt és hétfőn is ő volt bent, de a biológus hölgy egy másik transzferes csajnak mondta, hogy ő már a Cirisben biológus, csak ide még valameddig visszajár.
Dokink is támogatta, hogy visszakapjam a 4 embriót, mivel már a sokadik lombik.

Kiscsillag te már pénteken tesztelni akarsz :wink:
Drukkk neked is :!: :!:

Én még csak Et+2.napon vagyok, de ilyen pozítivan még sosem álltam hozzá, mint most, elvagyok itthon :lol: :lol: :lol:

Bridget már bizti túl vagy a terheléses vizsgálaton, majd gyere mesélj milyen volt.

Csomee a két kis embriód már szépen osztódik, mikor lesz a transzfer?

Tücsök örülök, hogy a babócáddal minden rendben. Ranának is voltak cisztái és neki is szép lassan felszívódtak, úgyhogy próbálj nyugodni egy picit :wink:

Csok-van. nem hülyeség amit kérdezel, ez bennem is mindig felvetődött mikor voltak a stimuk. Az első lombiknál nekem a db-i BB doki mondta, hogy nem javasolja már ilyenkor az aktív sportot, mert az nem tesz jót a növekvő tüszőknek pl: szétpukkanak stb.....
Az lenne a legjobb, ha te is megkérdeznéd a dokit, te db-i kaáliban vagy ugye?

Kép
brizo
 
 


Bri,
annyira sajnálom, hogy az ittléted vége ennyire rosszul alakult.
Remélem nem lesz semmi baj.
Én simán leugattam volna a fejét. Biztos nyomtatták valahonnan és akkor el van mentve egy fájlba és meg lehetett volna keresni.

Sajnálom, hogy nem tudtunk találkozni, de remélem egyszer majd ezt is összehozzuk.
Nagy nagy puszi és tessék vigyázni magadra.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Csak bejelentkezek: 2 szép embriónk van. 11-re mennem kell transzferre.

Drukkjaim mennek mindenkinek!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Csomee: nagy nagy drukkok 11-re, szóval ikrek lesznek ? :wink: hajrá!

Brizo: én nagyon örülök a négyesfogatnak, csak azért kérdeztem, hogy mit szólt a dokink, mert az első lombiknál nálunk a három embrike ellen nagyon tiltakozott (de nem hagytam magam :oops: ), persze ez az első beülti volt. Én biztos vagyok a sikerben! :D

Bridget, nem tudom, mi történt, én nem találtam meg a sztorit, :roll: de sajnálom, ha bármi is megzavarta az utolsó itthoni napokat. Hogy ment a vérvétel? holnap lesz már eredmény? A közelben van egy automata, én is jártam már úgy, hogynem volt nálam készpénz, de a buszmegállónál tudsz levenni (bár azóta nyilván ez már megoldódott :lol: )

Kiscsillag: drukk a tesztekhez, nekem most az Esthajnal-féle mutatta ki!! :D

Tücsi, de jó hírek!! :D Te voltál a Mens-ben a pozi teszt óta? A 12. héten Tűű doki is leállít a met-ről?

Csoki-vani: én a stimu első hetében még bicikliztem (ez mondjuk nem olyan ugrálós, mint aerobic), a második héttől már nem.

Tegnap csináltam még tesztet, szép erős lett, :D holnap reggel megyek a dokihoz 8-ra, végülis elmegyek ezen a héten (bár csak a jövő héten akartam, hogy legyen már szívhang), de a doki jövő héttől két hétre elutazik, és kérte, hogy előtte még menjek be. Most a legújabb parám, amit kitaláltam magamnak, hogy remélem, elmúlt már a streptococcus baci, amit a lombik után talált :oops: :roll: ezt is szeretném megnézetni. :roll:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Sziasztok! Nagyon köszi a válaszokat!

Csomee+++++++++++++++++++++++++++++ mindjárt visszakapod őket :D ++++++++++++++++++++++

Kis-csillag ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Brizo szuper hogy jól érzed magad és pozitív vagy, ez a mostani tuti menni fog+++++++++++++!!! (szerintem nem is egy :lol: ). Köszi a válaszodat, igen, megkérdezem majd a dokimat. Persze kibírom sport nélkül, asszem nem kockáztatok.

Bébike, köszi, igen, a bicaj meg az úszás nem veszi úgy igénybe a szervezetet (csak az úszás meg a fertőzések miatt nem jó ilyenkor...). Szóval hanyagolom a sportot egy időre (remélem hosszú időre :lol: ), talán még a decás hét elején kocogok egy kicsit. Szupi, hogy erős a teszt azaz :arrow: minden ok a babával :!: Drukkok holnapra!

Bridget köszi, hát nem pont arra gondoltam :oops: de köszi :D . Mindent úgy sem mernék beleadni stimu alatt :lol: (ha érted mire gondolok...). Átolvastam a másikba :twisted: ...

Zsófi cukik lehetnek a kicsik :D . Egymást is elkapják néha?

Puszi mindenkinek!
Cs-vanili
Vendég
 


Helló!!!!

Brizo: hányadik lombikod ez? :oops: Drukk a babóknak!!!!!

Csomee: már ikres kismami vagy!!!!!! Hajrá beágyazódás!

Bébike: doki után remélem sikerül megnyugodnod!

Bri: na mi volt vv.-en? Eredményedet várom elemzésre! :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csomee+++++++++++++++++++++++++++++++

Bébike, drukk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek mennek a mai drukkjaim.

Kép
petne
 
 


Sziasztok!

Brizo
Én értem, hogy 4-et kaptál vissza. :D Kívánom, hogy 1 vagy 2 tapadjon is meg!!!+++

Csomee
Drukkhegyek!!!+++

Bébike
Éljen az erős csíkocska! :D

Én délelőtt főzőcskéztem, volt a védőnő egy negyedórát, egy órácska bolt (árubeszerzés mistt ültem be), aztán ebéd, alvás, 3 óra tanítás.Most várom a párom.Amikor a havi bevételt terveztem, csak az első két hétre mertem tanítást tervezni magamnak...mert hát ki tudja? :wink: De a hétre próbálok minél többet betenni, előre dolgozni a kieső kb egy hónapot. Végülis most gondolkoztam, hogyha tényleg 24 körül szülök, akkor onnan nincs messze a karácsony, téli szünet...szóval akkor lehet már az évben nem is tanítok...legfeljebb msn-en ha nagyon muszáj. :D

Kértetek képet, íme:MAi, 38.hét.
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


Csak egy gyors kerdesre ugrottam be kesob talan visszatudok jonni.

Marhara gorcsol a hasam azt hittem megfog jonni de semmi es most volt egy hasmarsom :oops: lehet a cukros lotyitol vgy mire fogjam :?: :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: a cukros trutyitól? Ilyet még nem hallottam. :roll: (nekem mensikor szokott lenni) Eredmények?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Eredmenyek holnap lesznek emailben de holnap repulok.Csak aggodtam mert delutan ota gorcsol de nem egyszeruen :roll: most meg mar rendesen faaaj az egesz alhasam faj pont igy utazas elott :roll: de pirinek se hire se hamva :? Remelem elmulik...megmozdulni alig birok :roll:

Egesz nap mentem most meg semmire nincs erom pedig meg bekell pakolnom :oops:

Minnya megprobalok visszaolvasni kicsit :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kis*
Koszi neked meg drukk a penteki teszthez 8)

Nyulasz
Hosszu lenne nem akarok itt ilyenekkel farasztani senkit :oops: a mai napom se volt piskota :twisted: de majd a blogba is beirom csak meg nem tatok ott :oops: Hogy vgytok :?:

Brizo
Semmi extra en nagyon kukan ultem ott mert nem tudtam mit meg hogy kell :oops: :oops: ez a hajnal 5kor keles betett :shock:

Hajnoca
Ezeket a leleteket en vittem....beadtam es meg mielott bekerulhettem volna eltuntek :evil: es hogy majd kerjem ki itt a keruletiben ahonnan hozza kuldtek na jaaah csak nekem mar igy is tele volt a mai napom :x Na mind1 tali remelhetoleg nyaron osszejon februarban jovok de nem tom mennyi idore :roll:

Bebike
Jobb is neked most nem kell az idegesseg te kismami vgy 8) majd a blogban irom csak meg nem jutottam el odaig.Holnap reggelre
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csoki
Tudom en de konkretan a sportrol en semmit nem hallotam viszont az uccso napokban mar a birkozassal figyelni kell nehogy eldurranjanak legalabbis errol mar hallottam azert irtam ha szerintem az pl engedelyezett volt akkor a sporttal sem hinnem,hogy baj lesz de a doki a tuti :wink:

Puszi
Eredmeny holnap email-ben ha koran jon felteszem de ha nem vgyis aah nem hiszem mert mar reggel megyek ki a repterre :? de ahogy megerkezem felteszem 8)

Vkrisz
Tuti a pocid :D 8)

Csome,Kis*,Brizo,Bebike+++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép estét!

Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkokat! Megkaptam kicsiny embrióimat, akik 4 és 5 sejtesek voltak. A doki és a biológus szerint annyira szépek, hogy elég ikergyanúsak. )Tudom, hogy másnak is ezt mondják, de jól esett!) Hát...nem bánnám, ha most bejönne nekik.

Vkrisz: Nagyon szép kismami vagy!

Bridget: Sajnálom, hogy így megjártad a szívdokival. Holnapra jó utat kívánok!

Bébike: Gratula az erős csíkhoz! Gyere aztán holnap a jó hírekkel!

Brizo, Kis-csillag:+++++++++++

Puszedli: Drukkolok, hogy a műtét a lehető legjobban sikerüljön!

A többieknek is mennek a drukkok!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


megjooooot halleluja de ugy gorcsolok,mint meg soha :x

Csome koszi 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


jó reggelt mindenkinek!

Vkrisz, jókora a pocakod már!

Bri, örülök, görcsök múljanak el! Jó utat neked mára.

Akciósoknak drukkok mennek, olvasok, csak épp ezer a munka, este meg már nincs erőm hozzászólni :?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bri,
szerintem azért görcsölsz annyira, mert a múltkor nem jött meg - úgy emlékszem - most ugye két havi nyálka van bent és hormonokat is kaptál rendesen.
Én legalábbis erre gondolok.

Meddig leszel gépközelben?

Szívdokis papíros így már érthető. Azt nem tudtam, hogy te vitted.

Ha hazaértél és nem a pakolással leszel elfoglalva az új lakásban, akkor kerítsünk már sort a blogod rendezésére, okés?
Ég a pofám, hogy eddig nem jutottunk oda.
De ... most már van egy kicsit több tapasztalatom benne.

:wink: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Bri, vájruk az eredményeket!

Nagy drukk minden akciózónak! :D

Én voltam reggel dokinál, 9 mm-es petezsák "gyanús" képletet látott :D :roll: Mi az, hogy petezsák gyanú? :shock: Ma vagyok 5+2. (Tücsi, nálad hogy volt?) Persze nyugtatgatott, remélem, hogy minden rendben, méhnyálkahártya 18 mm, és a sárgatest bazi nagy. Két hét múlva kontroll. Vettek HCG -t is, délután lesz eredmény.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Tücsi, Te szedsz még progit? (Utrot vagy Duphastont?)

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike: gratulálok!!!! :D :D :D Boldog babavárást!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!
Bébike, 5+1 napon voltam UH-on: "4,7mm-es petezsák, benne a másodlagos szikhólyag látható" A dokid mit mondott? Szerintem minden rendben mert már az is nagyszám, hogy láttak valamit, ilyenkor még sokaknak van, hogy nem látnak semmit!!! Nekem a doki mondta is anno, hogy ne legyek szomi ha még nem lát semmit!!!
Duphastont szedek 3*2-őt!

KépKép
házitücsi
 
 


Bébike, nem lehet, hogy ikerek???

KépKép
házitücsi
 
 


ikrek, már írni se tudok (egyébként mostanában össze-vissza beszélek! :oops: :oops: )

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi, Puszi, nagyon köszönöm! :D Tudom, hogy túl aggódós vagyok, (ne haragudjatok, hogy itt nyavalygok) de a doki olyan óvatosnak tűnt, azt írta a papírra, hogy terhesség gyanúja és kontroll két hét múlva. 9 mmes petezsák gyanús képlet és azzal nyugtatott, hogy talán később volt a peteérésem, amivel aztán jól beparáztatott, mivel pontosan tudom, hogy mikor volt a peteérés (Lh teszt, nyák és ovus fájdalom miatt) és nem volt később. :roll: szóval épp a nyugtatónak szánt mondattól lettem ideges :roll: Pedig utánaolvasva, ha tényleg 9 mmes a petezsák , akkor az megfelel az 5 hetes kornak. (szikhólyagról nem volt szó) Hát ennyit mondott, de én azért boldog vagyok! :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Ikrek??? :shock: :D Hát tőlem jöhetnének :D :D

Tücsi, Te hogy bírtad az átállást a Merckf-ra? Nincs hányingered tőle? nem tudom eldönteni, hogy a terhesség miatt émelygek vagy a met miatt, de gyanítom, hogy ez utóbbi is hozzájárul, mert a váltás óta nagyon gyötör a hányinger, még éjjel is. :roll: Nálad?

Beültis lányok? hogy vagytok ma?

Bridget, megjött már az eredmény? szerintem minden oké lesz nálad.

Kép

Kép
bébike4
 
 


HCG szint 2189 :D :D nem is tudom leírni szavakkal, mennyire örülök :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike,
K. doki amúgy is ilyen.
'9 mm-es petezsák "gyanús" képletet"

Megmondja a tutit, ha nem lát ott valamit.
Hidd el nem fog kertelni, ha baj van!
Nekem anno simán, de 'jópofán" megmondta, hogy nekünk - a volt férjjel - a szex csak örömszerzésre jó. Pedig akkor még alig ismertük őt. Talán pár alkalommal voltunk nála.

Nyugi!! Az a babó vagy babák ott vannak. :D
2 hét múlva már akár a szívdobogást is hallhatod.

Ne legyél paramami! az már van!! Erről jut eszembe: Ranaékkal mi van?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Na akkor javítom!!!

Ezek BABÁK!!!
Halk gratula még! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bébike, mondom én, hogy ikrek! :lol: :lol:
Az átálást még mindig nem szoktam meg, és már nem is erőltetem a dolgot, még mindig csak 2x félszemet szedek! Elinte én sem tudtam eldönteni, hogy a terhességtől vagyok-e rosszul de amint visszacsökkentettem az adagom kutyabajom nem volt, szóval nekem eddig tényleg csak az Avandamet volt a jó, de most már elleszek ezzel a hangya adaggal a 12-ik hétig!

KépKép
házitücsi
 
 


Bébike: :lol: :lol: :lol: Kép Akkor most már hangos gratula!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bébike én is gratula :!: :!:
A dokink úgy látszik tényleg óvatos :wink:
Vigyázz magadra, minden rendben lesz, és tényleg nem parázni, én sem parázok, pedig még csak ET+3. napon járok :x :D
Ikrek, ez jól hangzik :wink:

Hajnóca Bébike dokija ua. mint az enyém, és őt nem K. dokinak hívják, te kire gondoltál?
8)

Ha jól számolom, kb. most kezdődik majd a méhecskémbe a beágyazódás :roll: Picit uncsi itthon, de lefoglalom mama és semmi negatív gondolat, csak a pozítivat szívon magamban :wink:

Kis-csillag és CSomeee babaragacsaimat küldöm nektek is :!:

Kép
brizo
 
 


Puszedli ez a 3. transzferes lombikom, + volt egy transzfer nélküli lombikom és egy fagyis lombik is.

Vkrisz, szép kis, szexis pocakfotót raktál nekünk :P :P

Kép
brizo
 
 


[quote="brizo"]P írta:brizouszedli ez a 3. transzferes lombikom, + volt egy transzfer nélküli lombikom és egy fagyis lombik is.

És egy elszólásod is :wink: :


[quote="brizo"]
írta:
brizo

Ha jól számolom, kb. most kezdődik majd a méhecskémbe a beágyazódás :roll: Picit uncsi itthon, de lefoglalom mama és semmi negatív gondolat, csak a pozítivat szívon magamban :wink:

:D :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Brizó,
én úgy tudom Kósa Zsolthoz jár, de lehet rosszul tudom. :?
Eddig abban a tudatban voltam, hogy egy a dokink.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Csomee de jó hogy szépek az embrikéid, na látod a vége milyen jól alakult :D . Millió drukk +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bébikeeee :D GRATULA és hát a dokik nyilván óvatosan fogalmaznak, főleg ha lombikosok csodabébijeiről van szó :D . De nem baj, ilyenkor úgyis a hcg a tuti!

Kis-csillag, Brizo +++++++++++++++++++++++++++++++
akkor az ágyazás három napos embriknél a harmadik napon kezdődik? És meddig tart kb?

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Bébike: gratulálok :D :D :D :D Nagyon szép HCG eredmény :wink:

Brizo: babaragacsok útban, vigyázz a babákokra!

Bridget: a hasmenés lehet a cukros löttytől, mivel egyik barátném, aki terheléses cukron volt a 24. héten, olyan hasmenése volt tőle, azt hitte megszül :shock: :twisted: :D de másnapra elmúlt teljesen! Éljen piri! Görcsök monnyanak le :twisted:

Vkrisz: csodaszép a pocid, és egyedi dizájnos fehérneműd van :wink: :lol: :D

Én megvagyok, kicsit alábbhagyott a lendület bennem :(
Szerdán megjöttek a tesztek, naná, hogy nem bírtam ki :lol:
Ma reggeli 25ös teszt csont nega :oops: :oops: :(

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Lányok,drukkolok nagyon!

Bébike,gratulálok :D
Vendég
 


Kis-csillag,na azért nem elkeseredni et+7-en!
Vendég
 


Nyulasz: nem keseredtem el - annyira, tart bennem a küzdeni akarás! És küzdök amíg kell :wink: De olykor az ember hajlamos egy kicsit pesszimista lenni, mint ahogy én ma.. :roll: :)
Megyek ma lazulós napot tartani ismét :) Semmi stressz, csak pihi és mesefilmek :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Jó reggelt!

Kiscsillag: na de miért is nem a 10-es érzékenységű tesztet próbáltad ki?!?! :-)

Bri: jó utat! :-) ez a leletelkeverős sztori durva :evil:

Brizo: drukkok mennek!

Csomee: gratula a 2 szépséghez! :-)

Bébike: örülök a kis petezsák-gyanúdnak :-D

Vkrisz: csini a pocid, lassan búcsúzz el tőle :-) ezt komolyan mondom, majd meglátod, nagyon fog hiányozni, nem gondoltam volna én sem :-)

Tücsi: gratula a hatalmas bébidhez! :-) remélem nem sokáig fognak ott fájni azok a ciszták.

Puszi: mindjárt itt a műtét, már csak párat kell aludni :-)

Hoztam képet:
Kép

Na, megyek, hívnak :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Kis*, Brizo drukkolok!!!!!!

Szezso, ááá tiszta szerelmes vagyok a fiadba, honna a csudából ez a hajkorona? :shock: A lábujjait meg legszívesebben megzabálnám! :lol:

Puszi mindenkinek!!!

KépKép
házitücsi
 
 


Szezso!
naon ari!
Lexa!
feltétlen jelentkezz!

Kép


Sziasztok!
Nálam ma 1.cn. És sajnos szerda este meghalt a férjem nagymamája. :(

Hoztam a mai drukkokat: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bébike!
Gratula a szép hcg szinthez!

Bri!
Szerintem is mindenki másképp reagál a cukros lötyire, úgyhogy lehet attól.

Csoki-vani!
Nekem a dokim azt mondta, hogy a mozgás torna jöhet stim ukor, csak lightosabban.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szezso!
Dönörű bébi! :)

Vkrisz!
te aztán tényleg csini kismama vagy!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Szezso, óriási a Te Bendegúzod! És milyen nagy, erős haja van. Nagyon cuki!!!

Kiscsillag, szerintem se aggódj ET+7-en, főleg ne 25-ös teszttel! Kitartás, még legalább 2-3 napot bírj ki :wink:

Vkrisz, nagyon csinos vagy, és ez a poci egyre nagyobb :wink:

Bri, Csomi ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bébike, nagy gratula!!! Boldog kismamiságot!

Kép
petne
 
 


Sziasztok!!!!!!



Bri: megérkeztél? Eredménye? :shock:

Szezso: annyira édes ezzel a hajkoronával a fiad!!!!! :P

Kis*: ET+7en korai volt nagyon ez a tesztelés! Drukkok mennek!!!!

Bumi: részvétem. :(

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bumi, őszinte részvétem :( .

Szezsó nagyon drága :D .

Kis-csillag, et+10 előtt neeee tesztelj! (Én még akkor sem szoktam, mert én félős vagyok :roll: - persze attól nem lesz jobb...)

Nyuszi, majd te is megmutizod a babákat :D ? (Vagy majd nézzek körbe 8) ?). Jól esznek már?

Csomee, Brizo, Kis-csillag +++++++++++++++++++++++++++ és Bébike majd az első igazi uhu-hoz +++++++++++++++++++++

Krisz, jó nagy a pocid, és jó bikinit rajzoltál magadnak :lol: .

Bridget, jó utat!

Puszi mindenkinek!
Vanili
Vendég
 


Hali!

Bri
Jobbulást!!!+++

Kis
Korai volt még a 25-ös teszt, még a 10-es is csak épp elkezdene csíkozódni extra halványan 10 perc után...esetleg.Drukk egy 2. csíkért!!!+++

Bumi
Sajnálom Pirit meg a párod nagyiját is nagyon!!! :cry:

Szezso
Nagyon éedes a kisfiad! :D És mekkora haja van! Látom érdeklődik tigris iránt. :lol: Én is úgy gondolom, hogy úgy fog hiányoni a poci mint az esküvőn éjfél után a ruha...gyorsan hosszá lehet szokni a haranghoz. :wink:

Köszi a fürdőruha dícséreteket,rendik vagytok, hogy a vastag combom senki sem említette. :lol:

Tegnap meg volt nst:jó lett,reaktív Alexa.Fájás nincs. Vérny100/80. Méhszájvizsg nem volt kellemes,eredméyn:egy ujjnyira nyitva.Uh:bdp :92, ac :303,fl :71. Összehasonlítva ez azzal mit nézni szoktam a neten:95,340, 75. Szóval most először kisebb mint az átlag mind, inkább a 37. hetinek felel meg, de nem tudom mennyire pontos a mérés, amit 2perc alatt lezavarnak. :roll: Amúgy a doki azt mondta, hogy jól fejlett magzat,úgy 3,5 kilóra becsülte.

pusz

Kép
vizkriszisback
 
 


Egesz utat gorcsokben utazva tettem meg :x ma mar kicsit jobb :roll: De piri nem nagyon mutogatja magat :? csutin megjott de akkor sem omlott azota meg olyan gyengusz :? Meg az kell hogy az a 3napos menzi lecsokkenjen 1-2naposra :x

MM-bol meg meg nem kuldtek az emailt igy ma rajukkuldtem egyet talan holnapra jon valami valasz :roll:

Alle
Koszonom a gorcsok mulnak sot ma mar mint olvastad jol vgyok :)

Hajnoca
tuti a hormonoknak hatasa van erre.De mnyh nem lehet olyan hude vastag mert mikor voltam a szurikon es uhu-ztak akkor 7.nap voltam es 7mm volt :? es tok normalisan napra pontosan jott ahogy a doki mondta...de mar jobb...

Blog miatt ne aggodj jo igy ahogy van...vegulis ami benne van az a lenyeg :wink: de ha lesz annyi felesleges idom majd szolok bar Evi baratosnem is felajanlotta mar,hogy barmikor segit mert mar nem nyaral otthon 8)

Bebike
Gratula a csodababodhoz :!: :D Varjuk az eredmenyeket 8)
2189 huuu azt a mindenit ismet fulig er a szam :D nagyon orulok nektek :!: :wink:

Kis*
Na akkor azt a hasmarsot annak tudom be mert se elotte se utana nem volt...a gorcsok meg piri miatt voltak de mar ngyon betojatam es kombinaltam minden felet :oops: 25-os teszttel kezdeni jaaaj :? nincs 10-es? :roll:

Szezso
Koszonom...hogy vgytok olyan ritkan irsz :roll: Micsoda hajasbaba Bendeguz es mekkorat nott :shock: :D

Bumi
Jaj de sajnalom a parod nagymamijat :cry: Reszvetem :(
Hasmars szerintem is attol volt mert uccso napokon en mar csak szilard dolgokat eszem :!:

Puszi
En megerkeztem de az eredmenyem meg nem...irtam nekik emailt... :roll:

Csoki
Koszi 8)

Vkrisz
Koszonom ma mar sokkal jobban vgyok....te meg mindig nem szulsz? :D Na mar olvasom is 1ujjra nyitott 8)

Petne
Koszonom a drukkot de miert is kaptam :oops: :roll: :lol:

Kis*,Brizo,Csome
++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Halihó!

5 után lent csöveltem apával, most elment a két ex munkatársával (DH) még valahova.Bejöttek a srácok a boltba 8.15kor, (8.30kor zárunk), úgyhogy ott kezdtük az iszogatást, csevegést, kibeszélést 10.15ig.Aztán én feljöttem és itt netezek:), párom meg csak átvedlett és még lement kicsit...mondom menjen nyugodtan, sose jár sehova, ezek meg jó srácok...de nem marad soká mert reggel ő nyit a boltban.

Én is ettem ma eleget, ezért most benyomtam egy grapefruitot is, hagy égjen a zsír.:) MEg a c vitamin is elkel.

Bri
Az az egy ujjnyi semmit sem jelent. :D
Még csak 38+2 vagyok, ráérünk még. :)

Kép
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?