Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még egyszer köszönöm a szülinapi és névnapi jókívánságokat. :)

Gyöngyi! Mi sajnos nem tudunk menni holnap, nekem fáj a torkom, Lilla baba meg már 3. napja szörcsög. Amúgy nem vagyunk rosszul, de fertőzhetünk, ezért inkább itthon maradunk.

Képzeljétek, Lilla baba két meglepetést időzített a mai napra! Elkezdett rendesen mászni, és kijött a jobb alsó foga. Én olyan boldog vagyok! :lol: Reggel még semmi sem volt, most meg benyúltam a szájába rutinszerűen, és éles dolgot éreztem. Megkocogtattam fémkanállal, és ott volt. :D

Mozza! Drukkolok a férjednek.

Füles! Üdv. itt, kérünk képeket.

Dóri! Most jutott eszembe, hogy elmeséljem, azért nem voltunk az usziban, mert apu dolgozott, most meg a nátha miatt nem valószínű, hogy megyünk. :?

Na, most ennyi, etetés van a kocogós foggal. :lol:

Réka

rekap
 
 


Réka: na kíváncsi vagyok, hogy alakul az éjszaka, hogy már kibújt az a fog! Kár, hogy nem jöttök holnap. :(

Kép
Kép
tinu
 
 


réka dejó. mit nem adnék egy reggel kocogós dologért, ma nagyon nagyon megszenvedtünk érte..

7 kor le is tettük, mert nem bírtuk/bírta...egész nap nyüszi volt, osanit után fél órával tudott csak aludni 20 percet, ezt 3szor...fülem fejem fáj... :?

szeme okés nem nagyobbodott a bevérzés...

mászó micimackót akarok, MOST! occsóón! :lol:

a rosszhír: nem megyünk holnap, nem jött meg a köcsög szállítmány No-ból! hogyaz a ... .... .......... ................. ................. ................... ...................... ........ ............ .................. .... ................... (sípszó)

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

Füles, üdv a csapatban :-) Nagymamámat hívták Borbálának. Nagyon szép név :-) Akkor kislányodat is felvettük a tesi tagozatos topikbébik közé :-) Marci fiam ének és jedi szakkörbe jár :D

Incike, sajnálom, hogy nem jöttök, szorítok, hogy a holnapi szuri Marcidnak simán (a lehető legsimábban) menjen. Drukk.

Dóri? Nem ringatózunk most sem? Na sebaj, majd Annus belép és felharsan az egyboszorkavan :lol:

Annyi kérésem lenne a talisok felé, hogy ne nagyon parkoljatok a közvetlen szomszédaink elé (ha benyúlik a kocsi eléjük nem baj, csak ELŐTTÜK ne nagyon foglaljuk a helyet. Jobb a békesség. :roll: Szemben velünk van egy zöld füves sáv, oda is lehet parkolni (ővele már amúgy is össze vagyok veszve...muhaha)

Szofi, írtam püt.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


mozza csuriban kezem lábam hogy sak robbantani kelljen (mondjuk az se hangzik túl jól)
Lili ügyes lesz holnap anyuddal nyugi, érti ő hogy baj van, jónak kell lenni, akinek már 3 foga van kérlek... :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Mozza, mennek a pozitív robbantós hullámok a férjed felé. Most járnak a nulláson, még ma este odaérnek :-)
Ne aggódj, Lili jó kezekben lesz. Most koncentrálj nyugodtan a párodra, aztán délután jól megölelgeted lánykádat.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Réka, Niki :-( Sajnálom, hogy nem jöttök.

Réka, nektek jobbulást kívánok, meg nagy gratula a mászihoz és a fogacskához. Ha egy üzlet beindul :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


mozza csuriban kezem lábam hogy sak robbantani kelljen (mondjuk az se hangzik túl jól)
Lili ügyes lesz holnap anyuddal nyugi, érti ő hogy baj van, jónak kell lenni, akinek már 3 foga van kérlek... :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Annus!

Csak neked írom gyorsan, hogy holnap reggel hívlak akkor, hogy mikor indulunk, próbálok 10-re készen lenni.......

Bocsi csajok, hogy nem reagálok semmire, de szörnyűűűűűűű napom volt, megyek ledőlök asszem...........

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi drága rendben van!!!Majd holnap várom a hívásod!!!!!Pihenj addig is!!!!

Minden kibújó foghoz gratula!!!

Réka,Niki!
Kár h nem jöttök :(

Gyöngyi!
Izusnak milyen szakkört javasolsz??? :lol:

annus11
 
 


Gyongyi, en behalok rajtad,komolyan :lol: :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Füles, üdv itt! :) Köszönöm, hogy megjelentél köztünk invitálásomra! :) Akkor továbbra is igyekszem, kedves minndenki, aki itt olvas bennünket, gyertek-gyertek közénk, mert olyan jó lenne nekünk is tudni rólatok!!! :wink: :lol: :D Borka nagyon ügyes lehet, meg biztos szép kislány, majd remélem, látjuk is! :) Boldog félévet nektek! :)

Lilla ügyes kislány azért! Foghoz, mászáshoz gratulálok! :)

Niki, remélem, kicsiLili fog aludni legalább éjjel!

Gyöngyi! Ne haragudj, de nem nyilatkozom direkt, nehogy megígérjem, és mégse jöjjön össze! Inkább, ha összejön, odaállítunk, és majd legrosszabb esetben eszünk vmi hazait! :wink:

Megyek, mert kell a gép uramnak!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mozza, Kutyafüle, drukkolok!!!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást, aranyosak vagytok! :)
Igen Pumukli ,egy napon szültünk.
Ha nem gond, nem raknék fel nyílt fórumra képet, bocsi de ez a nünükém. Na megyek, ma már nem jövök, jó éjszakát!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára füles33 2009.11.26 15:01-kor.
füles33
 
 


És persze boldog felediket Kolosnak is4 Bocsi mindenkitől, de csak Őt tudtam megjegyezni!
füles33
 
 


Füles! Üdvözöllek itt! Szép nevű a kislányod. Biztos édes!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Pumukli, köszi próbálkozom.

Füles,üdv itt.

Jó talizást nektek holnapra.

Réka, de jó nektek is kijött ma egy fog!Gratula a mászáshoz,

Gyöngyi, én olyan jókat nevetek az irásaidon mindig.Akkor Ármin steppelős szakkőrre jár, mert úgy jár a lába. :D

Mozza,drukk holnapra minden ok lesz tuti.

Na megyek House-t nézni.Jó éjt.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jajj, mi van már ezzel a Kutyafülével!!!???!!!

Gyöngyi, Csaninak is javasolhatnál egy-két fakultációt. Mert én eddig csak a vigyorgás+buddházás irányába véltem felfedezni tehetséget...A rekedt papagájhangú üvöltözést nem nevezném tehetségnek... :roll:

Mozza, holnap már nem lesz semmi! A mi pozitív energiahullámaink már rég felrobbantják honap reggelre a köveket! :D

Sajnálom, hogy aki nem jön Gyöngyihez az nem jön.

Gyöngyi mikortól lehet menni? Mert időben akarok indulni, hogy legyen parkolóhely! 8) Nézem a privit! Remélem meg fog felelni az elvárásaimnak, ami a 3 éves hülyegyereket illeti! :shock:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Wááá, Füles, dejódejó, én is Radnótis!!!! Csak én pont 94-2000-ig, 6 osztályos. Úgy látszik váltottuk egymást... :P

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Mozza! Holnapra drukk, hogy minden simán menjen!!!
füles33
 
 


Szofi, jöhettek bármikor :-) Gyermekem standard ébredési ideje reggel 7 óra 8)

Dóri, azért titkon várunk ám :-)

Nos akkor Csanit sok szeretettel felvettem a meditációs körbe (ommmmmmmm), Izát meg várják a műlovarnő- és F1 pilótaképzőbe (nekik van rövid lábuk, ha jól tudom) :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jaj, Nikit várom, azt hittem, mire ideérek, már itt lesz a jó hírrel.
Vendég
 


na en is Niki miatt,erre sehol?!

Netti
Kép
maumau
 
 


Sehol :(
Így kénytelen vagyok Született feleségeket nézni :)
Vendég
 


Na én megyek is, Nikit elolvastam a júliusiban, szóval húzhatok aludni :)
Vendég
 


Ja, és Niki: nyugi, mindne oké lesz továbra is!
Vendég
 


Sziasztok!
Szóval van egy szabályos 8mm-es zsákocskánk jó helyen, méhen belül.Úgyhogy egy kő,lezuhant. A többire semmi konkrétat nem mondott.A heg majd később derül ki,előrehaladott állapotban, hogy bírja,addig nem tud mit mondani. Az oltás.Keményebb dió volt.Nem volt hajlandó egyértelműen nyilatkozni,mert nincs a kezében semmi bizonyosság. Így azt mondta szerinte nem lesz baj.DE.Ha baj lenne az akkor úgy, hogy vagy nem marad velünk a 12. hétig vagy úgy, hogy olyan rendellenességet okoz,ami uh-val látható lesz a 12. hétig(pláne, hogy megyünk ezután Pestre magzati diagnosztikára, ha lesz szívhang)és ha ne adj Isten ilyen történne lehet lépni.De nem tartja valószínűleg.Szóval Isten kezében vagyunk, és én nagyon hiszek benne.
Hormont rám bízta, de mivel akkor nm szoptathatok,inkább várnék jövő hétig(akkor megyek a saját dokimhoz) hogy mennyit fejlődik addig.Ha nem eleget,akkor kérek.
Ennyi.Picit nyugodtabb lettem, de igazából mindig lesz min idegeskedni, így abba is hagyom.Ha nem marad velünk,akkor az Isten akarata lesz, és úgy kell lennie. De velünk marad és egészséges lesz!
Mozza, szurkolok holnap reggel!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


De aranyosak vagytok, hogy vártatok drukkolva. Megírtam és gyors beillesztettem Nektek is meg a júliusiaknak is. :oops: Meg elolvastam Mozzáékat.Megyek olvasom a többieket is.Mégegyszer köszönöm a drukkokat, és Panndi a bíztatást!!!! :)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Üdv Füles!!
Incike,ez csodaszép volt!Bőgtem is rajta egyet.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki,szuper, hat akkor most mar csak az kell h ne parazz annyit :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kutyafüle!!!Hivatalosan is gratulálok!Tudtam h semmi baj nincs!Nem lehet!!!

Holnapra jó talit!

Mozza+++++++++++Nem lesz baj!!!Lili baba pedig egy kis tündér lesz a Mamijával!Gratulálok a foghoz!
Nálunk sajna semmi nincs még.Pedig reménykedtem,mert ugye jön a karácsony. :cry:

Lilla babának is gratulálok a foghoz és a mászáshoz!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle! Gratulálok!!! Örülök, hogy minden rendben! :D :D :D

Mozza, Lili nagyon jó kislány lesz, remélem, férjednél arrébb másztak azok a kövek!

Reny, hogy vagytok?
Minden betegnek jobbulást!

Gyöngyi, tikon én is remélem, hogy tudunk mtalálkozni, de Szszm nagyon messze van tőlünk... :roll: Nincs vmi közvetlen repülőjárat hozzátok tőlünk: :P

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Bangla??? Várunk nagyon vissza! Remélem, nincs semmi baj veletek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!

Kutyafüle,
Gratulálok! Minden rendben kell,, hogy legyen! Hoggy benne! :)

Én is itt... sajnos mi sem tudunk menni. Marcikámnak idáig adtam időt, hogy az orrfolyása javuljon. Sajnos romlik, most hajnalban annyit leszívtam, hogy brutál.... Azt hiszem ez már nem csak a fogacska. Sűrű a váladék, és sok. :(

Mozza, drukkolok továbbra is! És gratulálok a 3. fogacskához! :)
vanni
 
 


Na reggelt!

Apa csak 8ra megy és ide a szomszédba!Szóval mindjárt jön a reggelim és a KVm!!! :lol: :lol:

Kutyafüle gratula itt is!

Gyöngyi!
Mi a fene ez a műlovarnő ,hogy a fenébe jutnak ilyenek az eszedbe
:lol: :lol: :lol: de az F1 képzés jó lesz,köszönjük szépen :lol: Úgyis F1 fanok vagyunk!

annus11
 
 


Jó reggelt!!!
De sokan betegeskednek itt! :cry: Jobbulást nekik!!!!
Mozza, drukkolunk, még ha már ezt nem is olvasod, csak utólag. Bizti rendben lesz minden!!!!
Olyan hát és derékfájásra ébredtem!Elfeküdtem magam biztos.De végre ez volt az első hajnal, hogy végig tudtam aludni, nem ébredtem fel buta gondolatokkal.
Megyek, mert Manó reklamál tiszta pelusért és kajáért.
Szép napot mindenkinek!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Na, a nóziból nem jön ki magától semmi, és azt mondta, hogy tuti, hogy nem fertőz, a foga ez... Szóval megyünk a talira, Zsücivel érkezünk kb 11-kor.
Puszi
Vanni
vanni
 
 


Jó reggelt,

Most csak annyit:

Kutyafüle, gratulálok, nagyon-nagyon szép hónapok előtt állsz, de hiszen tudod :-) Ne idegeskedj.

Tinu, ha Tüci szeret rajzolni, hozzatok színes ceruzát!! Van egy meglepim :-)

És ANNUSNAK EGY MŰLOVARNŐ:
Kép

Na pá!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vanni,Zsüci!
Jaj de jó!!!!Gyertek gyertek!!!!!

Iza most aludt el,szerintem mire Barbi jön fel is kel pont! :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt :)

Gyöngyi :lol: :lol:

Reggel nem kellett a cici Fruzsinak, elfordult, kiköpte, a tápszert meg nyeli :roll:
Vendég
 


basztikuli basztikuli basztikuli, hát nem volt jobb éjszaka sem...óránként keltem, mert Lili sírt...2kor felkelt :shock: cici, majd egy fél órás vergődés után elaludt...ekkor költözem ki a nappaliba...aztán reggel6kor riadó, szopi, hétkor szopi és most 8kor cicin sikerült elaludni...MOST EZ MIAEZ MÁÁÁÁÁÁ?????
ha jön a foguk akkor épp nem akarnak szopni nem???? :? és fog még elég bent csücsül, szóval nem úszom meg ma sem...szép kis nap lesz... :roll:

Niki, gratula (halk)

Gyöngyi... :lol: tökdinnye vagy( ha nem haragszol, de behidalok rajtad néha) :)

s a nap fénypontja...szereztem mászómacit 2500ért! muháhááháháh

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jó reggelt!

Kutyafüle! Nagy gratula!!!! :D Hát ez tök szupi. Talán kiscsaj lesz most :) Hihetetlen,hogy te jövőre megint babázol.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Panndi!Nekem dettó ezt csinálja Riki,csak esténként. És nem a tejjel van baja, mert ha lefejem és üvegből kapja,akkor nyeli,mint kacsa a nokedlit.Szerintem lusták szopizni.Nem lehet?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hú Niki,basszus, nem semmi éjszakátok volt!!!!!
Csajok,én egész reggel szédülök.De nem kicsit ám.A csuda lehet ez! :roll: :x

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


mégse szereztem mászómacit, a csajszi most mondta hogy hát nem magyarul mondja ám...fasza :?

Kép
Kép
mniki84
 
 


niki, lehet hogy terhes vagy? :lol: :) :o

Kép
Kép
mniki84
 
 


Na neeee?????? De most komolyan.Az okozhat szédülést?Rikivel sosem szédültem. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
De most ott van Riki,amúgy sincs 2 egyforma terhesség,pláne ha már van otthon egy gyerkőc!Azért tud adni plusz feladatot,nem?Próbálj pihenni!Mérd meg a vérnyomásod stb.


MNiki!
Jaj ez elég gáz...szerencsére nálunk max sokszor megébred de akkor nem szokott sírni vagy sokáig fenn lenni...a mi fogzásunk alattomos,hónapok óta kínoz...már nem merek a szájába nézni,mert ha nincs fog akkorát csalódok :lol:

Na én meg kivagyok...mr megint híztam :shock: de hogy???Ht alig eszek!!!Pörgök ezerrel.Akkor hogy??,Mondjuk ez az alig eszek nem a legjobb,ettől cska hízni lehet.De van h nem is kívánok semmit meg ha ennék Iza pont akkor kel fel stb.Múltkor is már szédültem az éhségtől....na most apci nincs a hétvégén,nem kell főznöm.Salin fogok élni és reggel este torna.Mert mrá lassan hányok magamtól.... :roll:

annus11
 
 


simán, lemegy a vérnyomid, mert oda kell a vér, én nagyon sokat szédölögtem

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki, nekem 6 honapig szedules volt a legjellemzobb az egesz napjaimra .. nincs ket egyforma :wink:

Panndi, Fruzsi megelegelte volna a cicit?

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?