Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!

Krisz!Én is aggódtam, hogy biztosan jól lakik -e a Ded, mert a Szamantafoxos' keblek hamar elmúltak, (sajnos :oops: ) de valszeg elég így is a tej, mert nő a kölök, mint a gomba...Szóval ne aggódj, van tejed bőven, Eszter úgyis reklamál ha kevesli.Ha az megnyugtat, hogy a táp a polcon van, írasd fel.

Én sima Ikeás etetőszékben etetem Marcit, nem nagyon akar kiugrálni, leköti a memme:) ..bár ő csak az evés idejére van benne, aztán megy vissza a tapira, amilyen ficánka, nem merném egyedül hagyni egy másodpercre se.

Üléstéma nálunk is aktuális, most még nézegetek, sajna ami tetszik horrodrága...

Timi!Nagyon ügyes az Anyukád!

Lona! Csodaédes Marci-és mennyi haja van!

Till! Afene. Kitartás....

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Krisz lányom 7 honapos és még mindig cicizik így azt tudom mondani neked, hogy nekem is voltilyen érzésem, és én ismindent ittam és ettem attól hogy legyen és hogy érezzem hogy keméynek a melleim. Attól hogy nem olyanok a melleid attól lehet még tejed, azt mondják, hogy nme is jó ha kemény.
És igen ilyen korban van egy ugrás, mikor "dolgozik"hogy több teje legyen.

Sára most 9 kg. és 2-3 hete adok hozzátáplálást, de azt is ugy hogy előtte cicizik.

Én homeos bogyot szedtem és fitolac teát ittam, amennyit csak birtam.
De hidd el van.

Kép
lili&ana
 
 


Vagyok :P

Lencsi még mindig nem alszik...pontosabban bealudt vagy 5x ma, de amint leteszem, felkel, és vagy csak nézeget, vagy nyöszörög, sír. Semmi nem jól sem ölben, sem ringatva, sem kenguruban :roll:
Viszont annyit küzdött ma, hogy hason fekve átfordította a fejecskéjét a másik oldalra :P

Nyulaszka,
foggalmam sincs, elég-e a tej, laposak a csöcseim, én is ezzel küzdök, mint Skrisz :roll: Ma már mindent ettem, ami mozdítható, most valami car alkeszmentes sörrel küzdök :oops:
Igazából mérni sem tudom, mert egyfolytában cicin lóg...anyum megmondta, hagyjam abba az igény szerinti szoptatást, mert attól nyűgös, hogy össze-vissza eszik, és így nekem sincs rendesen tejem :roll:
Tanácstalan vagyok, mert Vackor ilyenkorra már maga kért 3 óránként, de ez a csajszi más :roll:

Skrisz,
írasd csak fel a tápit!
Én is felírattam, ki is váltom holnap. Csináluk egy próba-mérős napot (mérhetek vagy 20x :mrgreen: ), aztán meglátjuk :roll:

(Apa most megsajnált és átvette egy kicsit a csajszit, most ringatja, én meg gyorsan netezek egyet :lol: )

tillidian
 
 

 
 

Tobi,
Te hogy vagy? :P

(köszi, hétvégét kibírtuk :P -nekem sajna fárasztó volt: mivel egy szobában aludtunk a fiúkkal, fél éjszaka ringattam a virrasztós Lencsilányt :roll: -ma próbáltam volna alvást pótolni, de nem sikerült...)

Liliana,
üdv itt ismét! :P

Leónak drukk!!! (Bátrak, ilyen hamar kistesó-projekt? :roll: )

Nálunk sem lesz több lombik, (bár még van 2 TB-s alkalom), de Apa nem akarja, mert összesen 8x stimuztak és nagyon félt, nem lesz-e később gondom belőle :roll:

tillidian
 
 


Timi!
És én pont így fogok röhögni rajtad.... :D
Nagyon szép a dekoráció, Anyukád nem kicsit ügyes :)

Ranikám!
Lógj itt , majd mi szórakoztatunk! :)
Szerintem azért karanténba ne helyezd magad, csak azokat a barátokat kerüld, akik betegek, vagy van valami tünetük (szerintem amúgy is szólnának neked a találkozás előtt, ha van valami bibijük) Ez nem lappangó kórság, ha valaki úgy érzi bujkál benne valami az hanyagoljon, de a többiekkel azért bulizhatsz :wink:
Mi is tavaly ültük a Drágám eme kerek szülinapját, én is babát vártam akkor :D Én kicsit kornyadoztam, de mindenki remekül mulatott, meglepi-buli volt :)

Pálgi!
Én is simán elzavarok bárkit kezet mosni, még ha csúnyán néz is, akkor is ha nem nyúl a gyerekhez.
Én megértem, hogy "betojtál", néztem a híradóban ma, remélem jobban lesz a Kismama, ez szívszorító :(

Oltóanyagról: Én felcsaptam a telefonkönyvet, hívogattam, aztán csak találtam olyat ahol volt :)

Tobi!

És ez friss fertőzés?? Mert ha valaki hordozó, az ált. mindenképpen kijön a terhesség alatt a meggyengült immunrendszer miatt. Bár úgy tudtam, hogy korábban, nekem a 7.-ik héten jött ki a vállamon, jó szar. De utána többet nem.

Angel!
Szóval hason lehet tv-zni, okééééé :wink:

Leokám!
Gratulálok, ez nem semmi!!! :D Remélem holnapra szépen egymásra találnak a srácokkal :)

Liliana!
Üdv itt újra!
Sára gyönyörű.. azok a szemek.... :shock:

Szöcske!
Én ma a barátnőmnél ezt az etetőszéket csodáltam meg, nagyon szuper, de húzós nagyon!! Ennyit nem szánnék rá. Vélemény?
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Skrisz!
Sajnálom, hogy megint tejcsifrász van :( Szaporítás, hajrá :) Fejéssel szaporítani nem próbálsz?

Ülések:
Én isofixeseket nézegetek, de majdnem leestem a székről, olyan árak vannak :shock:

Till!

Sajnálom a strapás napokat :? Pocakja nem fáj a kicsi lánynak??

Mi ma egész nap mentünk Zével, nagyon jól vette, oda és vissza is végig aludt. Vittem neki játszószőnyeget, végig karattyolt míg ebédeltünk, szóval tündér volt. Aztán kivillantotta a pasis énjét, a barátnőméknél bukott egy cifrát a bőrkanapéra (pedig sosem szokott), aztán Pusziéknál tolt egy akkorát a pelenkába, hogy megint átöltözés lett a vége :roll: Ez már csak egy ilyen férfigyerek: Eszik, ürít, szellent, böfög de olyan hangosan, hogy csak nézek :shock: :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Viktu, Tilli, Krisz,
ahogy egy kedves netes ismerősöm fogalmazott a lufikorszakot felváltja az aszaltszilva :wink:
de elvileg a mennyiség attól még megvan.
a rendszeres cicizés után el szokott múlni az a kezdeti keménység meg csurgás.
nálam fehér holló, kb 12 óra kihagyás után történik néha ilyen.

Lois,
Kis?Z-d alkotott :lol:
Kiccsajom lány létére műveli ezeket a dolgokat felnőtt férfiember hangerővel :D
vinnyogunk rajta, ahogy belelő az éjszakába v. böffent :shock: :lol: nemritkán pár másodperc különbséggel mindezt.
ja és újabban, hogy tápol is, ahogy erőlködik egy kakán :shock: utána meg fülig ér a szája.

Tillikém,
most már van fogalmad, nos Lencsi hányemeberes? :wink:

Viktu,
jövő héten járunk Péterfy felé!! holnap kérek időpontot, ha el nem felejtek :roll:
szerinted tudunk összehozni valamit? :wink:

Nikó,
köszi a leírásokat!
Gréti és a szuri :? na hátha majd a köv. jobb lesz, az első nálunk is rémes volt!

Szöcsi,
köszi!
ahhoz már ülni kell, nem? ő még nem tud rendesen ülni :? vagy már kéne? :oops: (4 hó 1 hetes)
pedig egyszerűbb volna! :wink: így egy kézzel őt fogom!

angel37
 
 


Angel!
Jaja, én sem bírom komoly arccal hallgatni, amiket alkot...az Apája, meg ugye rém büszke, hogy Kicsifia milyen embereseket böffent :oops:

A ti hintátok nem olyan, mint a miénk? Mármint hogy ki lehet belőle venni a hintaszéket, lehet fixálni, és akkor abban lehet pl. etetni :)

Jééé, csupa hármas a vonalzónk.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
A nagy cici elmúlik, a tej attól még elég.
A gyakoribb evés meg valszeg növekedési ugrás.
vovanda
 
 


Jó reggelt!

Látom éjjeli műszak volt! :wink:

Köszönöm anyum dícséretét! Nagyon büszke vagyok rá!

Korán reggel lementem vérvételre. Az ajtóig jutottam, még állóhely sem volt, viszont köhögés annál inkább, úgyhogy gyorsan rájuk csuktam az ajtót, 9-ig lehet menni, nemsokára újra próbálkozom. Csak jó lett volna letudni egy úttal, mert nem igazán férek a kormány mögé. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

gyors leszek, bár Gréti itt kacag mellettem de ma kényeztetni akarom. Estére belázasodott popsiba volt 38,6 ez azt mondják tök normális. ami aggaszt az a következő: kb 40 perc kellett ahhoz, hogy elindúljon a láz lefele. Adgg folyamatosan 38,6 volt popsiba. Most vagy kinyomta a kúp egy részét vagy nem tudom mi volt.

Timi:

Szuper a szoba, akartam írni tegnap is de szerintem elfelejtettem a nagy izgalom miatt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó: most néztem a képeket! Nagyon szépek vagytok! Láttam megnyerted a pink szülőszobát! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois bébi, figyu ez q...va drága, és ami a célja, van olcsóbb és sztem tök jó ugyanúgy, figyu:
http://www.chicco.com/novita/polly/index.asp

a chicco etetőszékek nagyon jók, nekem nem ez van, másik szín, 19900ért vettem annó de bármelyik chicco szék jó, a funkciója ugyanaz mint ez a peg perego.

na ilyen van nekem:
http://www.kengurukid.hu/kidshop/popup_ ... d=wcixrkbv

ez is drága, de van mindig leárazás, mert 2007-es divatú...
Vendég
 


Timi!

Igen megnyertem. :)


Lois:

Etetőszék:

Szerintem is jó a chicco. Nem ér annyit a peg-perego

Grétike alszik így picit még netezhetek.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Teljesen normális. Babafüggő, hogy mennyi idő alatt hat a lázcsillapító.

Etetőőszék: mi anno Baluval kaptunk egy Peg Peregot, használtan vettem hozzá még egyet, én nagyon szeretem. Használtan egész normális áron lehet venni.

És bocsi, hogy ilyen szaggatottan vagyok, kölkök rá vannak cuppanva a klaviatúrára, nem tudok tőlük normálisan még visszaolvasni sem.
vovanda
 
 


Vovanda:

Akkor nyugiba vagyok, köszönöm.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Hahó :P

Lois,
de jó, hogy már így mászkáztok :D
Ne gondold, hogy csak a pasik ilyen malacok :mrgreen:

Játszószőnyeget szeretik a babók?

na nyűgösködünk, majd jövök

tillidian
 
 


Sziasztok!

Én is játszószőnyeget vadászok...nekem nagy kell,de amihez van játékhíd is,mert még sokat vannak háton is.Ezt néztem:
http://www.babamoon.hu/termekek.php?act ... lap&id=386

Nikó,szegény Gréti.De szerencsére ma már jobb,ugye?
Vendég
 


Nyulasz!

Egyenlőre nem lázas, most alszik bár 20 perce ennie kellett volna de még hagyom had aludjon. Persze közbe folyton nézem a hőjét a fülébe.

Huha nagy játszószőnyeg? Ez nagyon szuper amit néztél.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Halihó!

Leónak 11 babája van.
Nincs net közelben, ahogy tud jön.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nyulasz,
nagyon király ez a játszószőmyeg (fel is írom később még jó lesz)

Niko,
jobbulást Grétinek!!!!

Lois,
még soha nem volt ilyenem, már elnézést "mint aki kutyát sz...tt" :roll:
ma megkérdeztem a dokimtól, azt mondta terhességgel jött

Voltunk ma vizsgálaton, uh-n, minden okés. Lányok becsült súlya 800-810 gramm :D szépen növögetnek :)
most én vacilálok az oltással kapcsolatban, mert a pánikkeltést azt első osztályúan csinálják :evil: már a dokim is azt mondja, h döntsem el mi legyen..... p...ba de szar ügy

Cicik teljenek meg tejcsivel, MOST!!!!

KépKép
tobi
 
 


Tobi:


Köszi,
Oltás: hát nem könnyű a döntés senkinek nem főleg nektek kismamáknak. Jó lenne tudni mi igaz és pánik keltés.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois,
:wink:
Makilány apája is rém büszke, aztán mondja, hogy reméli leszokik egyszer erről :lol:
igen, levehető a hinta és fixálható is! mondasz vmit, bár nagyon alacsonyan lenne...
nekem az etetőszék magas és van előtte vmi tálca, amiféle Huncinak van!
no 333-hoz grat! :wink:

Nyulasz,
amikhez ív van azok a bébitornászók :)
múltkor becsatoltam ide a mi dzsungelosunkat, de itt is van baloldalt a babanetes oldalon a Fisher-price izénél megjelenik!
csak hát az nem nagy, lassan Maki is lelóg róla.
jó, amit idelinkeltél! az elég kettőnek! :D

Tilli,
szeretik, de lehet hogy, Lencsit még nem érdekli! :wink:
Kiccsajt is az utóbbi hetekben igazán, mióta fogdossa is.

Tobi,
szépen egyszerre nőnek! :D :D
döntés :roll: nem irígyellek én asszem nem

Timi,
vv :?


én ma ultraalulteljesítettem tejelésben, határozottan közeleg a kifogyás :roll: vérzésem közeledik, még amiatt is kevesebb.

de néha nem tudom mit izélok a mennyiségen, ma is pár perce egyedül hagytam a dzungelban, mire ránéztem rátaccsolt és bele is feküdt mindkét pofijával :roll: :roll:
ma a tököt is rámköpte.

angel37
 
 


Lona,
bocs, kicsit megkésve, most néztelek meg benneteket a közösön, Mártonod nagyon édes kis pofás fickó! :D :D gratu hozzá még egyszer!

Nikó,
rólatok nincs a közösön? :oops:


majd rakok én is néhány újat vmikor.

angel37
 
 


Leo hírek szuperek! Köszi Hanna! :lol:

Irattam fel tápszert. Azt mondta a dokinéni, hogy ha akarom, akkor csak este a cicizés után próbáljam meg. De magától nem írt volna receptet, szerinte szépen gyarapodik Eszter, és ez a lényeg.
H1N1-ről is szó volt, a terhes kismamiknak csak a második-harmadik trimeszterben szabad.

Lona, Márton nagyon cuki baba.

Nyulasz, klassz szőnyeg! Nekünk FP dzsungeles van. Most is azon nyüszít a kiscsaj. Unja magát. :wink: Ott nincs cici. :lol:

skrisz72
 
 


Angel:

Nincs? Hol tudom megnézni? kinek küldjek képet, hogy rajta legyen Gréti?
Egyik este csináltam pár képet:
Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nikó 2009.11.11 21:04-kor.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Krisz,
akkor tejpara kipipálva? :wink: más nem, jó lesz a polcon tejnövesztőnek :wink: milyen tépot írtak fel?
azért ha egyszer kipróbálod, kívánics leszek, végigalussza-e az éjszakát.

Nikó,
nagyon édes Gréti, kis pucér, pofis! :lol:
és milyen szépen áll a lábfeje! :roll: :wink:
a közös gmailes oldalra te tudsz képeket tenni!

angel37
 
 


Angel:

Nem tudom azt g- mail címet, elküldenéd privibe?

Mindig elfelejtem írni: 5040 g és 59 cm Gréti.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nekem is van problémán Sárával, több gyerekes mamik segítsetek.
Sára ujszülött kora óta a kiságyában aludt külön szobában. Egyre nehezebb volt szoptatni a fotelbe így ágyban fekve szoptattam. Már ugye ezt megszokta rituálé. Ja és éjjel az elejétől kezdve csak 1x ébredt fel cicizni és aludt is.
Mostanában viszont mikormegyek fel a lépcsön este, felébred már csak a halk lépcsőzésemre is és akkor is csak az ágyaban tud tovább aludni, és modtanában már sürübben is fel ébred. Jól van lakva, mert nem akkar cicizni csakhogy érezzen.

Nagy szív kell a leszokatáshoz tudom, de mégis hogy lehet egyszerűen és kimélve megcsinálni.
vagy várjam meg mig nagy lesz és magától le szokik?

Kép
lili&ana
 
 


Olyan jó látni ilyen pici babákat.

Az enyém is pici, de még is olyan nagy a tiétekhez képest.
Ugy repül az idő.

Nem emlékszem, de Leonak az első is ahogy látomlombik volt, de mi is volt a baja?

Kép
lili&ana
 
 


Hunci!
Ez a chicco is nagyon tetszik, köszi. Annyira nem nézegettem még, csak ezt a PP-t láttam használat közben és tetszett. De nagyon sokallom az árát.
Bírom ezeket a szín-kifutásokat, a BBC babakocsimat is így vettem olcsóbban. Az is jól esett :roll:

Zé nagyon szereti a játszószőnyegét, nem is gondoltam volna, hogy ennyire jól ellesz rajta. Neki Tiny Love-s ( http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=46) van, én a teszveszen vettem vadi újan féláron, igaz, hogy a zenélő egység nem volt hozzá, aminek bevallom kicsit örültem....mert ha még egy cuccunk elkezdi játszani a für Elise-t tuti eret vágok :oops:
Én most kapok egy járókát, nem tudom fogjuk e használni, ha mást nem legalább bele tudom hajigálni a játékokat :)

Till!
Zével mi nagyon hamar elkezdtünk mászkálni, de akkor nyár volt. Ma kimentünk kicsit, meg is áztunk, de legalább felavattuk az esővédőjét a babakocsinak.

Tobi!
Annyira csúnya? te szegény... :?

Angel!

persze én sem ilyennek gondolom állandóra az etetőszéket, csak átmeneti megoldásnak írtam, míg más nem lesz. Miénkben 1 éves kissrác evett, Apuka leült elé egy nagy párnára, működött a dolog.

Skrisz!
Na ez jó, mindig ott lesz "B" verziónak a tápszer, legalább emiatt nem fogsz idegeskedni, hogy éhen marad Eszter.

Nikó!
Újra csak rácsodálkozom Grétire, mint egy kis alvósbaba, gyönyörű :)

Leo!

Szuper, gratulálok, remélem jól vagy :)

Én annyira gáz vagyok mostanában.... tegnap lecseréltük a kocsimat, odafelé vettem a régire matricát, visszafelé a másikra meg elfelejtettem :roll: Aztán este pénzt utaltam egy bundazsákra, erre rossz számlaszámra utaltam el..... kész vagyok magamtól :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois,a terhességi iq csökkenés még kitart :lol: Klassz a szőnyegetek,de nekünk kicsi :roll:

Krisz,vegyél neki műcict,és lógasd azt fel :lol: Na csak vicc volt,még mindig függő a kiscsaj?Hát,nincs is annál jobb dolog...legalábbis szerintük :lol:

Angel,milyen az új lakás?Hát igen,nehéz megszokni,hogy fogy a tejcsi mennyisége.Most látom csak,hogy mennyivel egyszerübb volt csak szoptatni.De ez van.Mi most délután 5 körül csak tápizunk,este meg rápótolok...a többi még tejcsi,bár volt,hogy 2 óra tájban is kellett Balázsnak még tápit készíteni.Evvan :?

Nikó,milyen édes kis ducipofi :D
Vendég
 


Én kaptam egy Peg Perego etetőszéket kölcsön és vettünk egyet, szintén Peg Perego Dondolino, hogy majd ring benne a gyerek. Hát egy nagy hülyeség, csak magában ring a szék, ha benne van az én "súlyos" gyerekem, meg se moccan. Amúgy funkcióját tekintve szuper, szerintem az etetőszék az anyukáknak nagy-nagy segítség. Mostmár eljutottunk arra a szintre, hogy bekanalazom a joghurtot, aztán elmajszolják egyedül a kiflit, körtét, banánt. Szerintem jó, ha gurul, dönthető a háttámla és nekem az egyik kéttálcás. Eszik a gyerek, tálcát lekapom róla, ott van alatta a másik, amin eljátszik, amíg mosogatok. Ja, és ötpontos legyen. Márka mindegy.

Angel: a miénk dönthető szék, nem tudtak még ülni, talán 6 hósak voltak, amikor beletettem őket (korrigáltan 5 hó). 8 hósan felcsatoltam rájuk a merev előkét, eleinte ordítottak, aztán megszokták azt is. Kaja után mindig pohárból isznak, a tápi megy csőrösből+az utcán is csőrös van.

Tegnap fogászaton voltam, addig apával megtanultak tapsolni. Olyan aranyosak, Norbika este félig már aludt, de akkor is tapsikolt!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!!!

Mi a játszószőnyeget ajiba kapjuk, barátnőm Németországba lakik és jön karácsonykor.
Nyaggatott, hogy mit hozzon és nem tudtal mebeszélni hogy elég ha ő jön az is nagy ajándék így a játszószőnyeget veszi meg.
Igazi karácsocsi meglapi lesz még nekem is. :lol:

ÚÚ Tobi de szép nagyok már a lányok!
Én is nagyon kíváncsi lennék Milánra de csak jövőhéten megyek nőgyogyihoz. :roll:
Még egy 4D-t is tervezünk apával de azt csak a 30. hét körül és az lesz az utcsó.(már alígvárom!!!)

Nikó nem könnyű ez a szuri dolog nekem ezért "fáj" igazán a fejem. :roll:
Gréti írtó édes!! :wink:

Lois piszit mintha szét lennél esve drága!
Rád férne egy kis pihi!! :lol: :lol:

Leonak hatalmas gratula a babókhoz!!! :D

Az etetőszéket mikortól szokták használni?
Gondolom míg cici van addig nem igazán kell.

Én ma nem aludtam valami jól.
Fájt a hasam alul ha háton voltak moldalt meg szúrt az oldalam.
Szerintem Milán valamit nyomhatott mert ahogy felkeltem elmúlt.
Valami jó felvés tipp????? :roll:
A másik estnként néha rámjön heves szívdobogás ez normális??? :roll:
Többször van de ahogy jön pár másodperc múlva elmúlik.

Lois mi is vettünk bundazsákot vagyis szerintem ezt hívják annak valaki fe is tette ide a képet a Brendon Outletbe 3000Ft-ért.
Nagyon szupi!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Szasztok!


Lois:

Köszi a dícséretet, nekünk is tiny love játszószőnyegünk van csak más fajta. Van hozzá hasaló párna amit írtóra utál Gréti. Apa szokta használni nyaktámasznak ha játszanak.
Én sem vagyok toppon napok óta, tegnap 4-szer nyitottam ki a mosogató gépet de mind a 4 alkalommal oda is csuktam az ujjamat, mindenbe belerúgtam amit lehet lefejelek. Szóval full béna vagyok.

Lányos anyukák: ki lövettétek már a babák fülét? Mikortól javasolt? Nagyon sírtak a babák? Szeretnék már Grétinek fülbevalót de nem tudom mikor lövessük ki.

Timi:

Székesfehérváron van egy ékszerbolt a Plázánl a sétáló utcába ott vállalnak fülbelövést csecsemőknek. Nem tudsz róla valamit? Rendes és ügyes a csaj? itt senki nem vállal a városba nálunk.
Róla lenne szó:

http://www.fulcimpalyukasztas.hu/csecsmo_fulbeloves_videken.html

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó: nem tudom, hogy ügyes-e, de a honlapja nagyon meggyőző! Azt tudom, hogy barátnőm is szerette volna már egész korán a kislányának, de a védőnő és az orvos is lebeszélte. Valami olyasmi rémlik, hogy fél éves kort mondtak neki, de erre nem esküszöm meg. :oops:

Rani: most már számíthatsz arra, hogy itt is szúr, ott is nyom és sehogy sem jó feküdni. Ilyenkor én egy kicsit felkelek éjjel, sétálgatok a lakásban, aztán visszafekszem és gyorsan elalszom, amíg nem érzem, hogy fáj itt-ott. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nikó nekem még annó a születésem utána korházba lőték be.
Én azt hallotam jobb minnél elöbb, de persze lehet hogy valaki ezt megcáfolja.

Párásítóba tudtok segíteni?
Találtam egy jót de csak hideg párásítást tud meleget nem szerintetek ez gáz?

Ezt néztük?
http://bolthely.hu/gyogytermekek/id/003 ... AMAX_GYVH7

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi köszi erre nem gondoltam! :roll:
"Helyrerázod" a lányokat mi?! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: :lol: valahogy úgy! :lol: Van amikor elég a szép szó és a simi is, de egyre ritkábban. Már nem tudnak hová menni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi van ez így kicsi már a kégni!! :lol:
Milán rögtön beindul ha simi van olya édes!
Néha úgy kinyomja a bal oldalamat hogy a jobb oldalon nincs semmi igazán formás vagyok akkor a jobbomon. :lol:
Csak tudnám olyankor mit csinál. :roll:
Apa szerint felhúzza a lábait és betámaszt, megpróbálja tágítani a kégli falait! :lol:

Azta már a 34. hétbe vagytok!
Nem semmi!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: azt képzeld el, amikor jobb oldalt fekszem egy ideig és a hátamra fordulok, akkor a jobb oldalam kicsúcsosodik, a bal, meg szinte lapos. Összebújnak a törpök, csak nekem fáj kegyetlenül. Na, ilyenkor kell a helyrerázás! :lol: A betámasztást ismerem! Enyémek is csinálják siminél. Buksi kézbenyom, 4 db láb a húgyhólyagomon támaszt ki, hogy jobban a kezembe-vagy apáéba simulhassanak. Ha apa keze van a hasamon, akkor még ugrálnak is. Tuti érzés, olyankor rendszerint pelenkáért vagy kegyelemért könyörgök! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem vesztem el, csak inkább még olvasgatlak benneteket, mert túl sokat hozzászólni még nem tudok, de ami késik nem múlik. :lol: :wink: Még csak kérdezgetek és rengeteget tanulok tőletek. :wink:

Lona,
gratulálok Nektek!! Sok tejcsit és boldoságot kívánok!! :lol:

Niko,
gyönyörű Gréti!!!! :lol: :lol:

A háziorvosom most mondta, hogy gondolkodjak el a védőoltáson, mert ő bizony félti a kismamákat. A szaklapokat olvasgatja és sok kismama beoltatta már magát, de semmi probléma nem volt. Most itt vagyok kétségek között. :?

Tegnap voltunk uh-n. 7,9 cm a baba és minden rendben van. :lol: Még a kombinált teszt eredményét várjuk. A 16. heti Integrált tesztről mi a véleményetek? A dokim azt mondta, hogy ha van felesleges 15 ezer forintom akkor hajrá, de ez se pontos. :shock: szóval ma teljesen tanácstalan vagyok. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Timi,
most még jót nevettem a babák mozgásán, de majd jövök ám én is. Persze egy baba csak nem csinál olyan nagy felfordulást a pociban mint kettő. Ők már rendesen buliznak és bandáznak. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


De jó olvasni, hogy itt szúr ott fáj. Olyan hihetetlen, hogy 2 hónapja és kb 2 hete még Gréti is bentlakós volt.
Nagyon furi az egész és olyan felfoghatatlan, olyan régen szerettünk volna babát és itt van és imádom imádom imádom!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Timi elhiszem hataémas buli lehet akkor odabent és már tuti megy a harc, hogy ki bújjon apa keze alá!! :lol:

Lili háááááááát nem tudom mekkora buli lehet Timi pocakjába de hidd el, hogy egy baba is tud hatalmas bulit csapni. :lol: :wink:
Milánnak nagyon megy! :lol:
Az oltás miatt elhiszem, hogy aggódsz és kétségek közt vagy!
Az első orvos akiről ÉN hallottam, hogy a kismamákat oltatná.
Az én dokim nem pártolja se a védőnőm se a házidokim. :roll:
Talán így még nehezebb!

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko,
remélem már nem soká én is érzem a bulit. :wink: Tegnap az uh-n úgy kinyújtózkodott, hogy ugyan nem éreztem semmit, de elgondolkodtam, hogy mi lesz ha két hónap múlva csinál ilyet. :lol:
Oltással kapcsolatban nálam teljes a káosz. Vettem már fertőtlenítőt, ha olyan helyre megyek rögtön törlöm a kezem, maszkot és mindenki beoltatta magát a családból. Eddig ez a legtöbb amit tehetünk.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Pocakosok!
Értekeztem a sógorommal, most okosították H1N1ből. A második harmadtól aki akarja, nyugodtan szúrassa meg magát, nem lesz vele gáz.
vovanda
 
 


Ciao :P

tudtátok, hogy a felicitasnak babacsomagja is van? Regisztrálni kék, és már küldik is a kupont :D
http://www.felicitas.hu/hu/index.php?pa ... ba_csomag/

tillidian
 
 


Vovanda,
végre megkaptuk a rucit, kösziiii :D
/légzésfigyut végül szerzett Apa, de azt is köszönöm :P /

H1N1,
TOVÁBBRA SEM merem oltatni a családot...Apa nem hajlandó, Vackort meg én nem merem kitenni ennek...

tillidian
 
 


Tilli! Jól tudod, babacsomag is van.

Füllyukasztás: Kirának az 5. hónapban lyukasztotta a gyerekorvosunk. Van védőnő is, aki tud lyukasztani. 1 hónapig kellett bennehagyni, amit belőttek, aztán lehetett rendes fülbevalóra váltani. 6 hósan keresztelték őket, ezért siettünk. Szerintem nincs korhoz kötve.

Timi, nagyon ügyik vagytok.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Vanda: köszi az infót!
Én továbbra sem szúratom magam, a környezetemben az összes orvos ellene van.

Till: párom néhány napja azt mondta, hogy ő megszúratja magát, aztán tegnap meggondolta magát, mert hallott ellenvéleményeket.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: