Új privát üzeneted érkezett!

Réka, füled érjen bokáig! :-)

Álmos, Ármin és Csanád is csudiszépek (Borókából nem sokat látni, csak a csini popóját :D) Hogy tudnak mosolyogni ezek a csáveszek, fogadjunk elolvadtok tőle, mint a napon felejtett tejcsoki :lol: Én legalábbis így vagyok a Marcipános mosolyokkal.

Reny, Algopyrin mehet nyugodtan szopi alatt is (csak vényköteles), Rubophent nem ismerem. Jobbulást. Gyerekek legalább jól viselkednek?

Tinu, szerintem mire megveszed a kokkolínós körtés szagos vizet, meg miegymás, már ki is tisztítják neked a gatyát annak az árából (nem olyan vészes ám).

Mniki, neked akartam még írni az ebayes kérdésedre (kicsit késve, de törve nem).Szóval van olyan idióta brit, aki DHL-lel meg ilyenekkel fuvaroztat. Ezért ennyi az ára. Én is kaptam egy 0.99-es lábzsákra 45 fontos postaköltséget :twisted:

Szofi, Aerfen egy kelta istennő (azt hiszem a levelek és erdők tündére, vagy valami ilyesmi :oops: ) Tudod, nomen est omen...muhahaha...
Ja, nyugodtan licitálj az overálra, csak azért nyomtam rá egy licitet, nehogy valakivel aukción kívül megegyezzen az eladó. 13 napig még gondolkodom. Szóval nyugodtan licitálj, majd a végén küzdünk...első vérig 8)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na, mire a végére jutokk az olvasásnak!... :lol:

Mozza, nagyon drukkolok! Remélem, ti tudtok már vmit... Lili biztos jó kislény, biztos tudta előre, hogy most meg kell javulni... :cry: :cry:

Kutyafüle! Örülök, hogy mehetsz holnap dokihoz, aztán mesélj!

Reny, nagymamám, a 3., fiatal (2. felesége nagypapámnak), orvos, ő azt mondta, hogy a láz ebben a helyzetben rosszabb, mintha vmennyi jut a gyógyszerből esetleg a baba testébe. 6 óránként (de gyakrabban nem) be lehet venni Algopyrint. Hűtőfürdő és vizes lepedőbe csavarás... Brutál, de nekem mindig lehúzta... De azért mindenképp doki, hogy kiderüljön, mi a bajod!!!

Nagyon ügyi Boró, Csongi, Fruzsi! Meg Bogi is! Izus is olyan ügyin fedezi fel azt a jószágot!

Álmi és Csani gyönyörűek!!!

Ági, a te gyerekeid is szépek!

Anita, jobbulást nektek, persze, hogy nem maradt ki semmi Hannából!

_Zsuzska, grat a foghoz, a többi is menjen ilyen csendben!

Réka, Isten éltessen mind2 nevezetes napod alkalmából!

Tinu, ügyi vagy a teljesítménytúrával! Hát, a nem mosható cuccok... :?: Lehet, kipróbálnám 1 kis területen, hogy okoz-e bajt, ha én mosom, ha van olyan rész, ami nem látszik. De nem tudom, nem láttam a ruhákat... :roll:

Most ennyi, köszönöm a bátorítást, nagyon aranyosak vagytok, én talán nem is a tanulástól félek, nemnormális szinten szeretek tanulni, persze simán lehet, hogy beletörne a bicskám. De talán, ha eléggé motivált vagyok... :roll: Egyszer poénból a tel.könyv 1. oldalát tanultam meg. Nooooormális?? Nincs rá pénzünk. Ez tuti...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Tudom én, hogy nem az Algotól ment feljebb, csak arra gondoltam, hogy nem használt. Férjem is ezt mondta, hogy ki kéne hívni az ügyeletet. Hát nem tudom... Lehet megküldenek kicsit, hogy nem vagyok halálos beteg mit akarok egy kis lázzal.
Gyöngyi! Most csend van, de az elöbb Amina 2 óra alvás után ordítva ébredt. Amúgy 2-kor tudtam kicsit lepihenni, addig főztem pakoltam, Miráztam. Disznópörkölt tésztával a kaja, azt meg én meg nem eszem, ezért jött a mekiből a kaja. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

Ja, Tinu, akkor már van tuti tipp a ruhatisztításra... :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Gyöngyi, muhahaha!
Igazság szerint van overálunk, csak gondoltam 1 ft-ért nyomok rá egyet. Arról nem beszélve, hogy Csani még 3-6 hós méreten van, nem vagyok benne biztos, hogy a télen eljut a 9-12 hósig... :oops: Szóval hajrá Marcinak a kutsis overál, annyira édi! Megy a cicáshoz!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Reny, Rubophent meg a gyerekorvos tanácsolta szoptatás idejére, asszem az adagolás ugyanaz. Azt is beveheted! Csak nekem meg az bem használt.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszönöm Dóri, hogy megkérdezted. Akkor maradok az Algonál, aztán meglátjuk.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Dóri :lol: Én egyszer kisiskolás koromban a naptárban található összes nevet megtanultam sorban januártól decemberig :roll: :D A férjem azt mondta kissé autisztikus vonás; de nem lettem az!

Ennek ellenére Réka még csak most jut eszembe, név- és szülinapján sok boldogságot! :oops:

Kép

Kép
adraci
 
 


Na most látom, hogy mehet a Rubophen is. Juhéj! Az legalább használt tegnap is. Köszi!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Adri: igen, allergiás vagyok a poratkára. Gyerekkoromban csúnya asztmám is volt emiatt, most már csak simán tüsszögök, meg egy kis nehézlégzés.

Gyöngyi: majd megnézem az Intersparban van egy tisztító, hogy mennyit kér egy nadrágért és megszakértem a dolgot. Addig is beraktam a fagyasztóba. Lehet, hogy a végén a kabátot adom be. Csak emlékeim szerint brutál ára volt a bőrkabimnak, amit tisztíttattam minden évben. Persze lehet, hogy ez más tészta.

Dóri: akkor tanuljál tényleg, ha így szeretsz. Persze az orvosik nagyon-nagyon drágák. De utána kimehettek külfölde sok pénzért dolgozni. Svédország? :lol: :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


lanyok, Boro akkorat esett :cry: :cry: :cry: :cry:
jottem vissza a konyhabol es latom h all,erre ramnezett,dobott egy vigyort,egyensuly el,es bukott elore :cry: :cry: ko van itt, jo pont a szonyegre esett,de olyan keservesen sirt mar enis sirtam vele komolyan,meg 10mpig csak tatott szajjal uvoltott,nem vett levegot ugye,mar razni akartam...... aztan vegre kijott a hang is..
olyan jo lenne ha nem sietne ennyire ezt el,ezek utan inkabb uljon a seggen :evil:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti: nekem is ez a bajom! Hogy akkorákat szokott esni Csongor is! Bezzeg, ha egy kicsit várna... TÜci sose esett!

Kép
Kép
tinu
 
 


Reny, nyugodtan vegyél be Algot. Nekem szülés után egész sokat adtak fájdalomcsillapításra, és ugye szoptattam.
Mi lehet Mozzáékkal?Izgulok ám értük!!!!!
Eszto, akkor jól kinézünk tanulásügyileg....Te mit is tanulsz?Úgy értem mi leszel, ha nagy leszel?? :lol:
Panndi, barátosném is mondta.Csak én olyan blokkolós fajta vagyok. Ha beszélnem kell, leblokkolok.Meg stresszhelyzetben is. Ráadásul még nehezen is tanulok.De már legalább 4 tételen átrágtam magam.Na megyek, jöjjön az 5.! :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tinu,nalunk ez volt az elso,de nem voltam ra felkeszulve, pedig gondolhattam volna, ha igy nyomja a mozgast akkor lesznek esesek.. :? gondolom a java meg csak most fog jonni.....
komolyan inkabb varna egy kicsit :? gumiszoba kene :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


A csak fagyasztás azért nem elég az atkák ellen, mert a döglött
3,6atka meg az atkakaki is allergizál, de legalább nem szaporodika fagyott atka.
Az illatos vasalóvíz tényleg drága, annyiétr tényleg tisztítanak is...
Vasalóba senki se rakja, tönkrevágja a gőznyílásokat!!
Reny, még egy tipp, végülis csecsemőknek használható a noraminazophen kúp, akkor ugyanaz a hatóanyag szoptatós anyánál is használható.








,

Kép
Kép
zili
 
 


Zili: igen, tudom, hogy utána el kell még távolítani az atkamaradványokat is. Úgyhogy lesz nagy kefélgetés, porszívózás, aztán meglátjuk, mi van a szagával. Ha nincs turiszaga, akkor végülis vasalóvíz sem kell. Majd elnálik.

Kép
Kép
tinu
 
 


Mau
Ne rázd meg, ha annyira sír, hogy nem vesz levegőt. Inkább fújjál levegőt az arcába kevésbé drasztikus, de ugyan azt a hatást éred el vele és nem ilyed meg mégjobban. Nálam bevált.

Kép
Kép
incike
 
 


Netti, épp nemrég beszéltünk az esésekről :? Sztem ilyenkor főképp az ijedtség a levegőnemvétel oka, nem pedig a fájdalom.

Niki, van egy ismerősöm, aki egyszerre végezte a jogot és a közgázt. Jog vizsgán azt mondta, hogy sajnos nem tudott készülni, mert vizsgája volt közgázból, közgáz vizsgán meg fordítva :D Mondanom sem kell, nem volt egy uv-ja se :roll: Nem gondolkodsz valami hasonló trükkön? :lol:

Már én is izgulok nagyon, de biztos jobb dolga is van Vikinek, mint nekünk beszámolni. Legyünk türelmesek!

Kép

Kép
adraci
 
 


Zili köszi!

Amina meg most nyögte be, hogy nagyon fáj a füle. Már nem bííííírom!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu, kefélgessél :D :D
Bocsi :oops: :oops:

Kép
Kép
zili
 
 


Persze,nm hiszem h a levegonemvetel a fajdalomtol volt, egyebkent szokott ilyet csinalni, az arcba fujas nem jon be nala, megrazom kicsit es akkor mar okes is. akkor szokta ha elveszem a kanalat tole mert elfogy a kaja es o meg enne, akkor nagy visitasba kezd :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tényleg Tinu, ne haragudj..... :oops: :oops:
Incike ötlete a ráfújással nagyon jó.
Ági, jobbulást nektek.

Kép
Kép
zili
 
 


zili :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Zili: majd mondom az uramnak, ő is szorgalmazná a dolgot. :lol:

Reni: Amina :cry:

Kép
Kép
tinu
 
 


Zili :lol:

Vanni, írtam privit!

Kép

Kép
adraci
 
 


Asszem elrontottam a Fantás sütit. :cry: Nem hittem el, hogy a nagyobb tepsibe kéne sütnöm, és a kicsiben sütöttem. Tökre feljött. Aztán meg visszaesett, az jó, de közben a krém sem lett nekem habos. Nem kellett volna felolvasztanom a margarint? Olyan trutyis, kivált benne a margarin. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu
A margarinnak szobahőmérsékletűnek kell lenni. Nem szabad felmelegíteni, mert akkor kicsapódik és nem tudod eldolgozni szép simára.
Segíteni úgy tudsz a krémen, hogy 1/2-1 órára beteszed a hűtőbe és utánna habverővel újra kikevered.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.11.10 17:52-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Inci: köszi! Sejtettem, hogy ez lehetett a baj. Mindegy, most már rákentem a sütire, megesszük így. Legközelebb okosabb leszek. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, mivel kell összekeverni a margarint? Az az alkotórész nem volt túl meleg? Más ötletem nincs, majd Incike megmondja! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


No, már meg is mondta! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Na, hát azt hiszem, ezt a sütit még egyszer meg kell sütnöm, mert gyakorlatilag minden összetevőjét elrontottam. :lol: De látom benne a fantáziát. Viszont nem lesz a kedvenc sütim, nekem kicsit édes.

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza,
remélem kiderül, hogy mi volt, és nem komoly!!!!

Annus,
A hozzátápinál a védőnő és a doki adta az ötleteket... ha rajtuk múlna, már csirkét is kapna Marci, de én valahogy még nem akarom... Na, örülök, hogy meglett a kérdésem, ami a frizurádra irányult:) Jól áll neked ez a hossz, és szín. Kibontva kifejezetten:)

Gyöngyi,
Én is megkaptam az első GYED-et:) Nekem könyvelő személyesen adta be a kérelmet a GYED-re. Bemutatta az eredeti papírokat, és ott lemásolták.

Tinu,
de durva Csongi akrobata bébi:) Szerintem is érzi, hogy megteheti veled, elvégre ollan tapasztalt vagy már Tüci révén:)

Netti,
Hú, én is tuti a babával együtt sírtam volna.... Azt azért jó tudni, hogy nekik egy ilyen eset sem trauma... csak az anyukájuknak egy időre...
A gumiszoba jó ötlet... vajon hol árulnak olyat?:)

Zsuzska,
Hozzátápinál próbálkozás: hát, én 2-szer megpróbálom azokat, amit nem fogadott el Marci elsőre. Először mindíg szopi után próbálom, tehát annyira nem éhes már olyankor, de ami a "foga alá való", azt megeszi akkor is. Amit nem eszik meg, azt megpróbálom 2 etetés között, úgy félidőben, de csak picit, mert nem akarom, hogy a tej rovására menjen. Aztán egy pár napig az az ominózus felejtős, a szó szoros értelmében, remélem elfelejti a rossz élményt:) És akkor próbálom másképp szervírozni, pl az almát párolva, nem nyersen. Aztán ha úgy sem, akkor másnap mondjuk belekeverem abba, amit szeret, pl sütőtökbe, ha így sem nyerő számára, akkor oda van készítve egy adag olyan is, amiot szeret, hogy azért valami kerüljön a pociba, úgyhogy néha menüsor van:) Pl Alma párolva, alma sütőtökkel, és sütőtök magában. Egyébként eddig még olyan nem volt, amit először elutasított, és másodszor elfogadott volna.

Hean,
Éhen halni nem fog:) :) Hú, 9800gramm Áron baba, azta!!!!!

Eszter,
HOgy meg van lepődve Álmi, jól látom? Édes bogár:)
Ez a célka mennyire piros! Én is be kell öltözzek majd, ha ezt etetem szerintem....

Adri,
hát, most kicsit sűrűbb lett a taknyi, úgyhogy szívom, de ma csak 2-szer eddig, és alig jött valami, remélem nem lesz komolyabb... Privit megkaptam, ha megírod amail címed, el küldök ról egy videót is szivesen, hogy prezentáljam....

Overál: nekünk már a 74-es kicsi.... 80-as meg iszonyat hosszú, és az ujjánál nem lehet a kis kezét kiszedni, ami inagyon zavarja, már teszteltem... Lehet, hogy kivágom a gumit belőle, hogy vissza tudjam hajtani...

Mennem kell.... :(

Puszi mindenkinek!

Vanni
vanni
 
 


na itt!


Megjártam a fodrászt...de apa nem igen tudott mit kezdeni Izussal...a végén már le is jöttek :roll: na mindegy,hosszú!

Tinu!
Nem kell annyi cukor bele,és nem lesz olyan édes! :lol:

Aranyosak a gyerkőcök,a blogba is megvizslattam mindenkit!

Réka!
Isten éltessen mindenféle alkalomból! :lol:

Lilinek és Iringónak boldogságos fél évet!!!

Valaki nem tudja Mozza számát?Akartam volna írni neki h mi van,de nincs fenn a blogban....remélem h semmi komoly,csak nincs ideje írni....

Na mennem kéne fürödni meg vacsizni!

annus11
 
 


Annus: milyen igazad van a cukorral kapcsolatban! :lol: Kérünk képet a hajadról!!!

Tudom, hogy nem verseny, nem azért, csak élvezem ezeket az első pillanatokat, szóval azért képek a mutatványról és a kicsit sem féltékeny Tüciről:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,videód is van már ahol szalad Csongi????Hanna meg most is fekszik :lol: :(

Mindjárt fürdetek,csak beugrottam Mozza miatt!!!!Remélem minden ok!!!Jelentkezzzzzzz!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hátha nem haragszik meg Mozza, ha leírom mi volt:
csütörtökön műtik, ha nem megy tovább a 3 vesekő, már nincs a vesében. ha továbbmegy, akkor "csak" robbantani kell.


Niki,
én közgazdász leszek, logisztika szakirány...rohadtul unom már...még jó, hogy érettségi után megfogadtam, hogy a büdös életben nem tanulok olyat, aminek köze van a közgazdasághoz :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na Aminával megjártuk a fülészetet, velem meg az ügyeletet. Hát az ügyeletes sztori blogba illő, azt hittem a Kész Átverést forgatják.
Majd este leírom a blogba ha a férjem géphez enged. Ha nem, akkor holnap.

Kép
Kép
g_reny
 
 


jól elküldtem, mielött elköszöntem volna...
szóval szép estét mindenkinek :) át kell adnom a gépet. nem is baj, eg.nap itt ültem és irtam a beadandókat...

Jah,
Tinu,
hát én behalok Csongin. :) bakker, hát komolyan mindjárt focizni lehet vele. Tüci meg nagyon nagyon szép!!! milyen csajos ravasz tekintete van :)

Vanni,
Álmi néha túlságosan is csodálkozóan néz :D Gyöngyi egyszer jól megfogalmazta, hogy néz :)

na tényleg, balra el...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!


Előszöris mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm a drukkokat!!!!
Édesek vagytok!

Férjem itthon...hazaengedték...de műtik csütörtökön.
Van 3 veseköve, most kapott mindent....desztil.vizet a hasfalába, kontrasztanyagot, infúzió, görcsoldó stb....megjártunk 5 kórházat..végül Telkiben kötöttünk ki....röhej ez az eg.ügy.... :(
De nem ott műtik,. meg ott nem tudnak ilyet! :shock: :x
Na, szóval, sz*r helyen vannak a kövek...így nem lehet robbantani, csak ha elmozdulnak onnan....így most mozognia kellene...de szegény totál k.o....fekszik....de így meg tuti vágni kell...amit azért jó lenne elkerülni...
Csütörtökön jön anyum, ő vigyáz Lilire, mindenképp ott akarok lenni a műtéten.
Tejem.....nem tudtam este most szoptatni...nem volt semmi... :(
Nagyon-nagyon bízom benne, hogy reggelre lesz.....

Holnap jövök, meg visszaolvasok...most megyek és beájulok az ágyba....

Kép
mozza
 
 


Reni,
gyógyuljatok hamarhamar!!! Azért vmi okosságot tudtak mondani az ügyeleten???
Aminának sok sok gyógypuszi!!!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Legalább tudjuk mi van Mozzáékkal, köszi Esztó. Hát a vesekő az tud fájni, pláne három. Remélem megússza műtét nélkül.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Esztó!!!!!
Na, ez ám az éteri...dehogy harizom, jó hogy írtál helyettem. :D

Kép
mozza
 
 


Mozza közben megérkeztél. Nem semmi amin átmentetek ma. Szegény férjed. :( Remélem a tejcsi visszajön.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Esztó okosat nem mondtak. Konkrétan semmit!!! Ennél még én is okosabb vagyok.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza: akkor bűvöljétek a köveket, hogy elmozduljon. Lehet belül is dolgozni rajta, ebben tökre hiszek, pedig amúgy nem vagyok nagyon ezo.

Reni: és Aminával mi van? Antibigyó?

Esztó: nekem is 4 napom van a doga megírására. Asszem ma éjjel nem alszom. :cry:

Kép
Kép
tinu
 
 


Aminának most Cataflam cseppet kell adni meg Heim Pál-os orrcseppet. Ha 3-4 nap múlva is fájlalja a fülét, akkor antibigyó.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Netti! Szegény Boró!
Múltkor Hanna a franciaágyról esett le. Az ágy közepére tettem és kb. 2 percre mentem ki a szobából. Aztán hallom a nagy koppanást és hogy ordít. :shock: :?
Rögtön felkaptam,már a legrosszabbra gondoltam. De egy idő után megnyugodott és nevetett. Csak nagyon megijedt. Ugye forgolódott nyugodtan és hirtelen zuhant egy nagyot. Én is majdnem bőgtem.
Utána fél nap a fejét tapiztam,hogy nincs-e zúzódás rajta.

Teszek fel pár képet keresztelőset,de csak otthoniak. A templomban készültek még nincsenek meg.

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Jajj Mozza,örülök, hogy írtál!!!Jobbulást Daninak!!!!! Jajj szegény!!A vesekő az nagyon fáj!!Igyon rengeteget, alkohlmentes sört is vagy 1 l,meg vizet is vagy 2-3-at. Meg ha fel bír majd kelni az emeletről próbáljon egy lábon(amelyik oldalon van azon) leugrálni a lépcsőn sokszor. Ez talán el tudja mozdítani. Megpróbálni érdemes.Hátha jobban lesz már holnapra. A kilökődés nagyon gáz.Lehet minden, ájulás, hányás, görcs,stb. Utána kicsit könnyebb szerintem. Tényleg jobbulást neki.
Esztó, igen az finom lehet!Én pénzügy szakirányon tanulom ue.Cuki!!!Hanyadéves vagy?
Na lelövöm magam mára.Jó éjt!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


na itt

mozza én nagyon hiszek abban hogyha a férjed azt mondogatja magában (bár jobb ha hangosan kimondja) hogy elmozdulnak a kövek és jól vagyok, ezt nagyon sokszor, és közben vizualizálja ahogy a kövek elmozdulnak akkor elmozdulnak...anyukám ilyenekkel foglalkozik :oops: és nagyon nagyon bejön, de hinni kell
szerintem lefekvés elött csinálj egy szaporítófejést (én ezt szoktam ha úgy érzem nincs és parázok hogy nem lesz reggel, tudod 7-7-5-5-3-3 perc akkor is ha semmi se jön)

esések: jajj ezek a kölkök...Lili si ugye most ezzel az ülésfélével :shock: felfelé már tökéltes de visszafelé még nem megy, és vagy afeje koppan, vagy arcra esik vagy a válla fordul ki...á vagy 10szer kell vigasztalnom mert megijed, de 10mp múlva csinálja újra :?

Hanna csoaszép kiscsaj!

CSongi meg :shock:

jó szakdogairást, vizsgázást, tanulást (nekem is közgáz egyetemi diplmém van, de hogy semmit nem tanultam közgázt az tuti, mondtam is néha ha az orvosok is így kapnak dipl hogy orvosoak akkor húha...na nem vagyok ennyire büszke erre, mert a szakirányt -> idforg azt pöpec... :oops: de a közgáááz az gááz)



Niki , nyugodj meg, holnap minden okés lesz, jó hogy találtál helyettes dokit

Reni: neked jobbulást, Amina fülére gyógypuszi

hú na megyek és síelésre keresek vmi szállást! :?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Mozza, férjednek jobbulást!

Tinu: Csongi ügyes, Tünci szép :)

Netti: szegény Boró :(

Niki, Esztó: kitartás a tanuláshoz!

Dóri: orvosi sajnos nagyon drága :(
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?