Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Bridget: válasz ment is priviben :wink:

Csomee: nagy-nagy drukkok a holnapi punkcióhoz! Sok szép petikét kívánok! ++++++++++ :D

Bébike: igyekszem azért sokat pihizni, de apára sem várhatok mindent :oops: így is amiben tud segít, de ő dolgozik, én meg táppénzen "henyélek" :lol: :lol:

Kata: igyekszek, aztán majd kiderül, pozitív vagyok, de mint tudjuk az élet részben kiszámíthatatlan, de akkor is pozitív vagyok :lol:

Megint túl vagyok egy álmatlan éjszakán, a sok ivás megteszi a hatását, éjjel többször is ki kell mennem, s ennek dacára hajnali fél6kor ma is kidobott az ágy :( Nem beszélve arról, hogy tegnap este egy rossz fordulatot követően olyan éles szúrás volt bal oldalon a petefészek magasságában, hogy azt hittem beájulok.. :lol: Na de minek fészkolódok igaz? Olyan vagyok mostanság mint egy sajtkukac :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Már megint egy laptetű :shock: :lol:
Megosztanám valakivel :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Szép jó reggelt!

Kis*

Nálam is hasonlóan telt az éjszaka:wc, forgolódás, szúrka. :D De azért jobb volt mint tegnap...és én 6.30ig bírtam. :D
Azóta reggeliztem, netezgetek, várom, hogy a párom felébredjen magától.

Drukkhegyek a babák tapadásához!!!+++Sztem éld nyugodtan az életed most is, csak ne erőltesd meg magad, a mozgás fokozza vérkeringést, segíti a nyálkahártya működését, a megtapadást...én nem vagyok híve a 2 hetes fekvésnek.

Ma remélem sikerül elszállítanunk már a felesleges bútordarabokat és ennyivel is beljebb leszünk.

Kép
vizkriszisback
 
 

 
 

Vkrisz,
anyós maga sem tudja mit akar. ... csak vagdalkozik, hogy kicsit a pórázt szorosabbra foghassa.
szerintem.

Bri,
veled aés Teruoval álmodtam.
... azt, hogy bent ültem Bóval a kocsiban amiben ti is és nem ismertél meg. ... azt sem tudtad ki vagyok és szegény párod megijedt tőlem. :cry: :shock: ... olyan fáradtan ébredtem .... és még a volttal is álmodtam.

Valaki megtudja nekem mondani, hogy miért álmodok még a voltommal és a volt barátnőmmel aki a felesége?
Annyira le tudok ilyenkor zsibbadni! :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kis*
Megyek olvasom
+++++++++++++++++++++++++++++;

Hajnoca
Annak az egynek orulok,hogy nem mi zsibbasztottunk le az almodban....de amit veunk almodtal azon szetrohogtem magam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mar tobbszor is kerdeztem,hogy megy a vezetes de meg nem valaszoltal lehet ezert almodtad ezt? :lol:

Brizo,Bebike
++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Csomee, éppen kérdezni akartam a vonalzód, hogy 1 hét 1 nap vagy mi, szóval csak így titokban... :P Drukk hétfőre!!!! :lol:
Én is hétfőn megyek dokihoz!:-)

Kis-csillag, régen nagyon sokat játszottam, a Red Allert és a War craft volt a nagy kedvencem! És a gyűrűk urát is nagyon szerettem! Ez most amit játszom mindig felidegesít, mert kifutok az időből! :twisted:

Brizo, drukk neked is a hétfői transzferhez!

Kata, azé' még ne szüljek már! :lol: :lol:

Bébike, azonnal válts át az Avandametről METRE!!!!

Akcióban lévő lányok! Igyatok sok frissen facsar narancs levet nekem bejött!!! Máig iszom mindennap!;-)))

Puszi mindenkinek!!

KépKép
házitücsi
 
 


Lányok,drukkok mennek! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bébike :D azta :D !!! Gratulálok! Ez egy igazi erős csíkos!

Kis-kis-csillagok kapaszkodjatok!!!!!!

Brizo, Csomee :D +++++++++++++++++++++++++++++

Puszi mindenkinek!
Vanili
Vendég
 


Kis*, Brizo!!!!!!!!
++++++++++++++Drukkhegyek!!!!

Bébike!
Hát ez a teszt valami csodaszépppp!!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Bébike, én ugyan nem szedtem Avandametet, de asszem azt kismamaként nem szabad, át kell állni metre. Szerintem sos hívd fel a diabetológus dokidat vagy aki az IR-t nézte, hogy mitévő legyél. Nehogy ezen múljon bármi is!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Zsófi, Csoki-vani, Nektek is nagyon köszönöm :lol: Mai teszt is szép erős :D

Csomee, hát akkor nagyon drukkolok holnapra, hú, de izgi! (ezek szerint elmúltak a bacik, minden rendben van!! :) )

Kis-csillag: tudom én, hogy van ez, de azért pihizz minél többet!

Bridget, nagyon kedves vagy :lol: Sajnálom, hogy ilyen rövid időt volt a Párod, de majd még bepótoljátok! :lol:

Brizo, hogy vagy?

Puszedli: igaza lett a dokinak, megjött? drukk

Tücsi: igenis, már átváltottam és holnap hívom is a doktornőt, csak igazából addig azt nem tduom, hogy ha 2/1000-es Avandametet szedtem eddig napi 2szer, akkor most 1000 mg met-re kellene átállnom napi 2-re? (Merckformin van otthon és én korábban abból 3szor500 szedtem, de az nem is ért semmit.) Te hogy váltottál át a lombiknál?
Ma van az első nap, hogy egyáltalán nem görcsölget a hasam, eddig sokat görcsölt és a mellem is fájt. Már megindult a para, hogy ma miért nincsenek görcsök és cicifeszülés :oops:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Alle, igen, tudom, megbeszéltük a Mens-ben, hogy amint van valami, abba kell hagyni és sima metre átállni, csak azt nem beszéltük meg, hogy mennyit kell akkor szedni :roll: de holnap telózok.

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike, nekem Tűű doki mondta, hogy ha természetes úton lett volna baba akkor a pozitív tesztkor azonnal váltsak át MET-re a lombiknál meg a stimukor kellett! Én Avandametből 2*1-et szedtem a Mercformin XR retardból az Avandamet előtt szintén 2*1-et szedtem a 750mg-osból, de most napi másfelet szedek, mert nem tudtam egyből a teljes adagot szedni (visszasírom ma is az Avandamet-et azzal olyan jól voltam, ezzel a Retarddal meg megint ennem kell hajnali 3-kor-reggel 7-kor szóval nem kerek...)

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi, köszi, avandából 2szer 1000et szedtél?
holnap telefonálok, de ez most olyan hirtelen jött :lol: hogy a váltást még nem is tudtuk megbeszélni :roll:

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike, igen!:-) Elhiszem, hogy hirtelen jött, én ma nézegettem a tesztjeimet, még mindig nem fogtam fel, hogy sikerült! :roll:

KépKép
házitücsi
 
 


Köszönöm a drukkokat! Holnap amint tudok jelentkezek, hogy mi lett az eredmény!

Szép estét mindenkinek!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Csomee,nagy drukk :D

Brizó,Kis-csillag nektek is :wink:

Bébike,asszem mindenki elkezd parázni,amikor enyhülnek vagy megszűnnek a tünetek :lol:

Szép napot mindenkinek :wink:
Vendég
 


Tücsi, köszi! :D

Nyulasz, igen, tiszta para vagyok (szóval akkor normális, ha változóak a tünetek? Beninél még eszembe se jutott, hogy valami gond lehet, most meg itt parázok), úgy érzem, csak a szívhang fog megnyugtatni :oops: :P

Csomee, nagy drukk!

Brizo, gondolok Rád, nagy drukk a transzferhez. :D

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike,persze,hogy normális.Kapsz egy kis progipótlást?Mikor mész dokihoz?Teszteltél még azóta,gondolom,és szépen erősödik,úgyhogy nyugi :D
Vendég
 


Nyulasz, de jó hogy itt vagy :D akkor igyekszem megnyugodni :lol: Igen, teszteltem és erősödik :D És használom az utrot is, a dokihoz én szívem szerint csak jövő héten mennék, jó lenne szívhangot hallani, addig az utrón és a várakozáson kívül mást úgysem lehet tenni

Kép

Kép
bébike4
 
 


Bébike,ez nagyon jó :D igazad van,menj csak a jövőhéten!A pozi teszt után mi is csak két hét múlva mentünk,és már volt szívhang.Nehéz a várakozás,dehát ha a teszt is erősödik,semmi kétség :D
Vendég
 


Sziasztok!

Brizo: nagy drukk a transzferhez, s babaragacsok útnak indítva! ++++++++++++++ :D

Csomee: remélem sikeres volt a punkció, sok sikert és drukk a randihoz! +++++++++++++++ :D

Bébike: türelem és nyugalom :D babaragacsok neked is :wink:

Én csak vagyok.. Elvagyok.. Barátnőmmel ma lazulós napot tartottunk, dvd-ztünk (ő most 27 hetes..), elkísértem védőnőhöz, kutyátsétáltattunk.. De emellett egész nap fura érzésem volt, amolyan émelygős.. Erre most nemrég hogy hazaértünk, rám tört az öklendezés :oops: szerencsére kíséret nélkül :lol:
Sorstársam, akivel egy napon volt a beülti, ma csinált egy tesztet :shock:, de ma még csak ET+3 napon vagyunk, nem is meglepő, hogy full nega lett - viszont ezek szerint a múlt héten hétfőn kapott HCG szuri már kiürült belőlünk :wink:
A héten várom Esthajnaltól a teszteket, s pénteken ellövök 1-et, ez már tuti - bár apácska nem örül neki :oops: :lol:

Szép napot :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Bébike: türelem ............................ :lol:


Ma 2-kor megvolt a transzfer és képzeljétek mind a 4 embriócskát visszakaptam. 2db 8 sejtes és 2db 6 sejtes van a pocimban :!: :D :o :lol: :wink:
Most pihizek, itt alszunk ma pesten, majd csak holnap megyünk haza.
Ma kapok egy ovitrelle-t is még, plusz a duphaston és a utro napi 3x2 mindegyikből.

Kép
brizo
 
 


Hali!

Zebraeső van lányok!!!Tessék aláállni!!! :lol:

Tücsi
Drukk Mázlinak!!!+++

Bébike
Babatapik és csíkerősítők mennek továbbra is!!!+++

Brizo
Ez aztán a beülti! :D Nagyon sok sikert a megtapadáshoz!!!+++

Nekem ma laza napom volt. :D Nem tanítottam egy szemet sem és csak 7kor keltem, úgy hogy tegnap 10kor már szunyáltam. Persze éjjel volt pisi 1x. Voltak itt ma a haverék 12 körül, apácska is hazajött és sütöttem pizzát is. :D
Másik:nekem mostanában kb egy hónapja tobbször van olyan, hogy a saját felhörgésemre vagy horkanásoma riadok, ma éjjel szinte pánikszerűen...mint aki nem vett levegőt vmeddig és hirtelen vesz és ilyen hörgő hanggal, de legtöbbször nem is befelé hanem kifelé fújom a levegőt és volt olyan , hogy nem a számon, hanem az orromon..de ez olyan intenzív, hogy egyből fel is riadok.Hogy mi a fene ez???El vannak ernyedve ezek az izmaim?
Amúgy hozzáteszem, hogy lábikragörcseim egyáltalán nincsenek már, pedig magnézium nuku, lehet a málnalevél tea mégjobb rá. :D Zsibbadni sem zsibbad semmim, szóval nem nyom semmi ideget a babó. De ma du szörnyű álmom volt, egy másik doki vizsgált és azt mondta, hogy nincs bennem semmi élő...vagy vmi ilyesmi...na erre is olyan riadalommal keltem, csak úgy dobogott a szívem és égett az arcom, aztán ahogy magamhoz tértem, tudtam, hogy ez csak álom volt. :? De mostanában Alexa mintha kevesebbet mozogna, aztán tuti azért álmodtam ezt.

Pusz

Kép
vizkriszisback
 
 


Hellósztok, Krisznek igaza van :lol: .

Én úgy érzem ez egy siker-széria lesz sok-sok babával
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Kis-csillag, Brizó, Csomee +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bébike nyugiiii, erősödik a teszted, szépen megkapaszkodott már a babád :D . Egyébként igazad van, én is csak szívhangra mennék, megéri várni egy hetet.

Tücsi mikor mész kisMázlistát nézni?

Zsófi nagyon drágák a babáid :D .

Puszi?

Bumi?

Lányok én elkezdtem a méhpempőt, mert bár csak januárban kezdünk (február eleje lesz a beülti ahogy kalkuláltam), de hátha apa katonái addig belehúznak valahogy :roll: és sikerül egy csodabébi... a dokim szerint csak icsi jöhet szóba megint :( ).

Puszi mindenkinek.
Cs-v
Vendég
 


Lányok, köszönöm szépen a drukkokat! :lol:

Brizo, ez aztán a tuti beülti!! Hogy vetted rá a dokikát a négyes beültire? :D :wink: Milyen a másik biológus? (Én ma telefonáltam, de csak a Nikivel tudtam beszélni, a dokival nem) Nagy nagy drukkok, ez most tutira sikerül!!

Kiscsillag: tessék csak ilyen lazsálós napokat tartani! Az émelygés meg jó jel, nem? :wink:

Vkirsz: nekem Benivel az ujjaim zsibbadtak nagyon, reggelre mindig szörnyen be volt dagadva. a felriadásra nincs ötletem :roll:

Csoki-vani, én nagyon drukkolok Neked is!

Kép

Kép
bébike4
 
 


Szép estét!

Bébike: Halkan már gratulálok a picurhoz!

Brizo, Kis-csillag: Babaragacsok mennek!!!

Nálam a leszívás nem volt a legjobb. 5 tüszőm lett. Ebből mindösszesen 3-at tudtak megszúrni. Majd holnap kell 9-kor telefonálnom, hogy mi van velük. Hát...nálam ez a mai punkció volt a negatív csúcs. Na mindegy, majd holnap elválik, hogy egyáltalán lesz-e transzfer.

Mindenkinek mennek a drukkjaim!

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Jó reggelt!

Csomee: meglátod, majd pont ez a lombik fog sikerülni :wink:

Kiscsillag: drukkok mennek :-) azért pihenjél is :-D én támogatom a pénteki tesztet, nagyon izgi lesz látni a HCG növekedést :-) milyen érzékenységű tesztet rendeltél?

Brizo: azta, 4 babó :-D tuti siker!!!! Drukkolok!!!

Bébike: gratulálok!!! :-D annyira örülök, hogy csodabébi lesz ismét :-D

Vanili: Nektek is drukk egy spontán babához!!!

Vkrisz: pocakfotót nem dobsz? Én anno a 38. héten csináltam az utsót, a 39. heti már a szülőszobán készült :wink:

Bri: már készülődsz hazafelé?

Nyulasz: Anyukád hogy van?

Tücsi: hogy vagy? 30 hét múlva itt rágjuk majd a körmünket és azt kérdezgetjük, na, egyben vagy még?? :-D

Puszi: mensid?

Hajnoca: húú, Te is tudsz produkálni érdekes álmokat :lol:

Zsófikám: gyönyörűek a Babákok!!! :-D olyan színes, csörgős labdája Bendinek is van, bár egyelőre csak én játszom vele :-D

Skrisz: mi újság? Régen írtál :-) (mondom én... :roll:)

Kisbuta? Estike? Rana?

Mi megvagyunk. Éjszakák változóak, néha a hajnali szopi után már nem akar visszaaludni Bendi. Kivéve ma, de lekopogom :-) Sokat gőgicsél és mosolyog, nagyon jó látni, hogy mennyit fejlődik napról napra :-)

Mindenkinek szép napot!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Én szívesen beáll(nék)ok a zebraeső alá :D

Bébike: remélem, így még nem éreztem magam, persze mára nyoma sincs a dolognak.. Az is lehet, hogy tegnap csak elcsaptam a gyomromat.. Mondjuk azt sem hinném, mert akkor nem lett volna étvágyam.. :roll: Sebaj :D

Szezso: két 10-est és két 25-öst rendeltem, s a 10-est szeretném majd kiprószálni.. :roll: :D A többi már a természet dolga :)

Csomee: drukk a sikeres osztódáshoz, csuriban értetek mindenem!

Lassan megyek, 11kor pénzügy ZH-m van.. :twisted: :twisted:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Jó reggelt!

Csak gyorsan: 2 szépen megtermékenyült.

Majd még jövök!

Puszi

Kép

Kép
csomee
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon gyors bejelentkezésre futja, bocs, hogy nem név szerint:

Zebrásoknak gratulálok!

ET utániaknak mennek a +++++++++++++++++++++++++ enerdzsik.

Punkció utániaknak sikeres randit!

Kismamiknak puszi a pocira.

Babaképek csodásak.

Kép
petne
 
 


Sziasztok!!


Kis*: péntekre ezt kívánom Neked: Kép

Bébike: csíkerősítők mennek!

Brizo: 4 baba? Hát akkor biztosra mentek! :wink: Ezer drukk!!!!! :P

Csomee: tessék szépen bízni!!!!!! ++++++++++++

Szezso: 3. cn., köszi az érdeklődést! :oops: Fotó a legényről?



Rólam: 3. cn, jövő hét szerdán lesz a műtét. :oops: :?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lányok,mai drukkok mennek! :wink:
Vendég
 


Puszi: akkor drukkok indulnak a laparhoz!!! :-) utána egy spontán baba?! Mit szólsz? :wink: most nincs friss kép, de majd lesz :-)

Kiscsillag: már alig várom a pénteket! :wink:

Csomee: gratula a 2 szépséghez!! :-D

Nyulasz elbóklásztam, és máshol olvastam, hogy játszószőnyeget akarsz venni :-) nekünk olyan van, amit kinéztél :wink: nagyon-nagyon szuper!!! Csak ajánlani tudom :-) 2 gyereknek is bőven elég lesz, még akkor is, ha már pörögnek-forognak :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok, tegnap voltam egy új dokinál, asszem őt választom, kicsit sokat kellett várni, de nagyon alapos és kedves vot! A babucink, szép nagyra nőt 18,7mm-es az ülőmagassága, láttam a kezecskéit és a lábikóit is!:-) Ami egy kicsit aggaszt: mindkét petefészkemben ökölnyi ciszták vannak, elégé fájnak is... :?

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi: de édes lehetett!!! Apa is bent volt? Cisztára mit mondott a doki?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Hoztam a mai drukkokat!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bébike!
Gratula a zebrához!Csíkerősítők!!!++++++++++++++++++++


Velünk továbbra sincs semmi babaügyileg. Melóm meg még mindig rengeteg.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Puszikám, Apa most nem volt bent, de azt mondta, hogy a két legfontosabb UH-on bent volt és az örök élmény számára+ most is kaptam képet szóval nagyon örült ő is!:-) A cisztákkal sajnos nem lehet mit tenni, csak reménykedhetünk hogy felszívódnak! Viszont a házasélet továbbra is tilos mert attól kipukkadhatnak és az gáz lenne a bababára nézve! :?

KépKép
házitücsi
 
 


Tücsi!
Bizti nem lesz semmi gond a cisztákkal! Meg ugye az egyik biztos a sárgatest, de az is lehet, hogy több is, az meg pont jó.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csomee, akkor ikrek :D ! Szuper!

Tücsi, lényeg, hogy a babával minden a legnagyobb rendben! A cisztáról én azt hallottam, hogy az első trimeszterben felszívódik.

Bébike, Szezsó köszi :roll: igyekszünk :roll: . De nagyon meg lennék elégedve a februári bébivel is :) én türelmes vagyok (már amikor :? )

Szezsó várjuk a képeket!

Puszi jó hogy már megvan az időpont, ez nagy lépés lesz előre.

Brizo, Kis-csillag, hogy vagytok? Drukk az ágyazáshoz++++++!

Puszi mindenkinek!
Vanili
Vendég
 


Lányok még elfelejtettem valamit. Tudom már egyszer kérdeztem, de hátha valaki tudja... :roll: Szerintetek a stimu alatt lehet sportolni? (Főleg futásra és aerobicra gondolok). - Ez azért jár a fejemben, mert nem tudom, hogy pl a beadott hormonok nem ürülnek ki ettől túl gyorsan (izzadás :oops: ) (vagyis pl a hatása nem lesz olyan mint kéne...) vagy a tüszők nem pukkadnak e ki... stb... Lehet tiszta hülyeség amit kérdezek :lol: . Köszi.
Vendég
 


Nekem is lenne egy kerdesem bar jo keso van...hatha meg jon Puszi :roll: Szal holnap megyek a terheleses cukira meddig ihatok ma este? :roll:

Csoki
Nekem a punkcio penteken volt es meg szerdan egyuttlehettunk engedellyel :wink: Nem hinnem,hogy kipukkadnak de ez a szamuktol es nagysaguktol is biztos fugg :roll: Dokid kell majd megkerdezni az a tuti :wink:

Puszi
En is gondoltam rad menzi ugyben mert nekem sem jott meg meg :x Hetfon doki azt mondta ugye hogy 10nap kb mire megjon hat az pont csutin lesz most :? latom azert te mar 3.cn-en vgy es lassan jon a mutet is :wink:

Akciozoknak drukk!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: Hátha Puszi jelen! :lol: Ha jól emléxem, éjféltől nem szabad már inni sem. Reggel sem, semmit. Vizet se.
Pirit küldöm! ;-)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Tudtam mostansag itt szoktal lenni :wink: koszi amugy elobb lemaradt jo az uj vonalzid 8) Vizet lehet inni ejfelig vgy cola is lecsuszhat? :oops:

En ma voltam dokinal tok kivgyok ugyhogy azert nem is jottem masikban irtam mi volt :?

Remelem piri jon mert vettem LH teszteket es jovo ciklusban apait anyait beleadok :twisted: :lol:

Meg egy kerdes kartyaval lehet fizetni :roll: mert ha nem meg megkell kora reggel allnom valahol levenni... :shock: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: ne igyál colát inkább! :wink: Sztem lehet kártyával fizetni (én kp-ben szoktam), de ha mégsem, tuti van a közelben automata! Eredményt kérheted mailben is, csak akkor mondanod kell a recepciósnak. Spontánhoz nagyon drukkolok! (mi volt dokinál?)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Bri: na, megkerestelek a másikban, b@sszus de durva!!!! :twisted: Felháborító! Jól megszívtad te lány! Sajnálom. Ez (ilyen) a magyar eü. Katasztrófális. :evil:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Koszonom az infot..igen az eredmenyeket mail-ben kerem :roll: Bar ha kene se tudok gyogyot vinni magammal max anyuek tudjak utanam kuldeni :?

Hat a dokit ne is mond es wazze PROFESSZOR :twisted: aranyos volt csak hat igy hogy lehet dolgozni oszinten :idea: :roll: Nem is erdekel megyek vissza mar csak 2nap es utana elfelejtek minden ilyen dolgot :wink:

Neked meg nagy drukkok mar elore is a mutethez :!: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csomee: gratulálok a két szép embrikéhez! +++++++++++++
Mikor lesz a transzfer? :D
Petne: már 10 hónapos a leányzó, hogy szalad az idő :wink:
Puszi: köszönöm a zebrát! Remélem ilyet hozhatok :wink:
Már csak 7 nap a műtétig :D Amikor nekem volt ugyanilyen 2007 májusában, a következő ciklusban már el is indult a projekt.
Nyulasz: szép napot nektek! :D
Szezso: már én is kezdek tűkön ülni - pedig nem is vagyok fakír :lol:
Bumi: azért a munkához úgy állj hozzá, hogy más is hozzáférjen :wink:
Tücsi: gratula a picúrhoz! A ciszta meg monnyon le :twisted: Reméljük a legközelebbi uhun már nem lesznek ott :D
Csoki-vanilia: köszönöm, jól vagyok, tanul(gat)ok, csak annyira lusta vagyok hozzá :lol:
Bridget: drukk a mai vizsgálathoz és hajrá spontán action :wink:

Ha minden jól megy, lehet ma meg is jönnek a tesztek :twisted: Remélem péntekig kibírom :lol: Egyébként ma éjjel azt álmodtam, hogy pozitív lett :D de nem csak nekem, hanem még valakinek, és az övé erősebben, az enyim halványabban, de + és az a lényeg :wink: Éjszaka felébredtem megint 2x, egyszer pipilni, egyszer meg mert félrenyeltem :shock: ez az elmúlt hónapokban már 2-3x előfordult :( cickók még fájdogálnak, változóak, hasim néha mensisen fáj, a puffadtság szinte állandó.. Hát nemsokára kiderül.. :)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Szisztok!

Szezsó,köszi :D kicsit dilemmáztam,de már nem :wink:

Tücsi,cisztákat sajnálom :( de örülök,hogy KicsiMázli szépen növöget :D

Kis-csillag,Brizó,Csomee drukk!!!! :wink:

Bridget,hú,mindjárt mész haza.Nem tudom min akadtál ki,ide nem másolod be?Hajrá spontánbébi :D
Vendég
 


Szezso!
Nálunk már megverik a labdát, majd csodálkozva néznek, hogy elgurult, meg az összes csörgő kap, ha elérik. :lol: Dirr-durr van rendesen. :lol:

Tücsök!
Örülök, hogy minden rendben van! :wink:

Brizó!
4 baba???? Húúhhhaaa. :lol: Drukkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kis*!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csomee!
Neked is szorítok!!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?