Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Vius, Viusanyu!
Sokat gondolunk Rátok, ügyesek legyetek! +++

Timejka!
Milyen volt a jóga? Tetszett?

Bikfy!
Sajnálom, hogy ilyen orvosokat fogsz ki, remélem sikerül találni olyat, aki végre komolyan vesz és segít. Már csak egy hét van 17-ig! Mindjárt itt van!

Nati!
Megvan az antsz-es eredmény? Remélem, minden rendben nálatok.
Időbe telt, míg leesett, hogy miért nézed velem kapcsolatban Dy vonalzóját... :lol: Igen, donoros volt minden inszemináció.
Eddig sosem kellett tesztelnem, mert nem kaptam semmi gyógyszert az inszem utánra, és így szépen megjött a 13-14 napon. Most viszont szedek Duphastont, így nem fog megjönni magától.

Ma egy kicsit leeresztettem, és alább hagyott a lelkesedésem... Mindig van egy ilyen nap, amikor hirtelen elvesztem a hitem abban, hogy sikerült. :?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfykém!

NAgyon sajnálom, hogy ilyen mérges lettél, bár teljes joggal.
A Tüű rendbe fog tenni hidd el, ő róla nagyon sok jót írtak, és korrekt dolgokat hallottam. Szerintem - remélem - ő lesz a te embered! A 17-e pedig mindjárt itt van! Én aznap megyek Dévai bácsihoz konzultációra! Szóval aznap este mindent megdumálunk!

Vius!
Nagyon szurkolunk nektek a mai naphoz! Izgatottan várjuk a híreket!

Kiki!
Mindenkinek a 2 hét alatt van ilyen leeresztős időszaka. Nekem is mindig a 6-7. nap körül szokott jönni. De aztán túlteszem magam rajta, és mindent a véletlenre bízok! (Bár eddig ez nem nagyon jött be!) Szóval kitartás, fel a fejjel! És bízni, bízni!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Kikinda, nem akarlak elkeseríteni, de a duphaston, és az utrogestan sem akadályozza meg a menstruációt, ha akar, megjön. De nem szabad elveszíteni a reményt, én végig bíztam. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Bikfy, az orvosod nagyon durva!!! :evil: :evil: :evil: Lehet, hogy máshova kellene menned. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok ma nem fért be a via mos ugy néz ki holnap... fojamatosan drukkoljatok ha lesz valami Bikfyt fogom zaklakni további szép napot vius anyuja

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius anyu, a drukkokon nem fog múlni! De jó, hamarosan babázhat Vius! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszönjük a híreket!
NAgyon drukkolunk Viusnak továbbra is!
Reméljük, hogy ezt a várakozást jól viseli!
Pusziljuk és sok kitartást továbbra is!

NAtikám!
Várjuk ám a beszámolódat, és a jó eredményt a vizsgálatról!

Bikfykém!
Megnyugodtál?

Beze! HOgy vagytok?

rodina74
 
 


Rodi, köszönjük, jól. Csak fáradtan...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok, látom mindenki "pihen" és sorra járjuk az orvosokat :lol: :lol: :lol:

Vius,
drukk-drukk-drukk!!!! Holnap már babázhatsz!!!!

Rodi,
nem is modtad, hogy a Dévai intézet lett a nyerő!!!!! jajj, várom nagyon a beszámolódat!!!!

Kiki,
fura, hogy nem kaptál gyogyit inszemek után :shock: . Persze duphastontól is megjöhet, csak később... Miért engedtél le??? VAn valami jele???? Mikor tesztelsz???

Beze,
hogy vagytok???? Nem jártok fehérváron valamikor???

Bikfy,
17-e tényleg már itt van, hamar elmegy az idő addig!!!!

Linácska,
én visszahíztam szopi alatt ami lement a szülésnél. :shock: szőrnyű.. most meg két hete alig eszem szénhidrátot, s híztam 2 kilót. Pedig fogyás céljából hagytam el :shock:

Antsz:
clamidia negatív, ureoplasma Apánál van :shock: , nálam azt mondta a doki, hogy nincs, de lelet nincs róla, szóval lehet, hogy nem is nézték. Apa most teljesen ki van akadva, hogy mi a sz..rért nem nézik ezt meg az elején, lehet, hogy emiatt nem sikerült eddig???!!! :shock: Kaptunk gyogyeszt, nekem majd csak akkor kell elkezdeni, ha nem sikerült az inszem. Most utánaolvastam, de hát csajok, hogy mi minden akadályozhatja a teherbeesést :shock: . Félelmetes. És kb a tizedét néztük meg eddig... de bízok a legjobbakban, remélem összejön!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nati!

Hát nekem utána kellett nézni, hogy mi ez pontosan! :shock:
Tőlem még a leszálló földönkívülieket is hívhatták volna így! :lol:

Ki mondta, hogy ezt vizsgálatot érdemes levégeztetni? Vérből mutatták ki? És ez megakadályozhatja a gyermekvállalást?
Bocs, hogy ilyen sok kérdéssel rohantalak le, de nagyon érdekel!

NAtikám, hát én is ezért megyek lassan minden nap valami kivizsglásra, vagy orvoshoz, vagy vv-re, mert mindenféle vizsgálatot most megcsináltatunk! Az egyetlen szabad napon a csütörtök, holnap 3-om helyre is megyek! Szóval, ha minden kivizsgáláson túl leszek, én leszek a legegészségesebb ember! :lol:

Nem, még nem biztos, hogy a Dévai a befutó. VAn időpontotm a Forgácsba és a BMC-be is. Mindenhol konzultálok adokival, hogy mi volt eddig, és kiváncsi leszek, ki mit javasol.NA aza alapján fogok dönteni. Tudom, hogy ez most pénzkidobásnak hangzik, de másgi súlyos tízezreket sporolhatók meg a későbbiekben!
A KAáliba még azt sem nézték meg hogy Rh+ vagy - vagyok, pedig a szüleim Rh összeférhetetlenek, és én márciusban a kórházban nem is gondoltím, hogy talán anti D kellene. Szerencsémre kiderült, hogy rh+ vagyok, mert mindenkit halomragyilkoltam volna, ha a párommal ilyen hülye, oda nem figyelés miatt, nem lehetett volna babánk! KÉpzelhetitek, mígy kiderül milyen idegbeteg voltam! Ez az élmény is az utobbi 3 hét "élményei" közé tartozik!

Kiki!
A duphastontól és az utrótól is megjön a mensi, ha nem történt meg a csoda. Csak kicsit később, de megjön.

rodina74
 
 


Sziasztok!

Még mindig bocs, hogy ritkán jövök. :cry: :oops:
Meló még mindig rengeteg, de már csak 5 hét, aztán a tanításnak vége, és újra lesz egy csepp időm. :)

Drukkjaim azért hozom:+++++++++++++++++++++++++++

Vius!
Hajrá holnap!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Rodina,
szerintem tuti tudták a vércsoportodat, anélkül nem is műtöttek volna meg. Vagy nem műtöttek, már nem emlékszem???

Én Rh- vagyok, és a vetélésnél kaptam anti-D-t, mert még nem volt megállapítható a baba vércsoportja.
A két szülésnél nem, mert mind a két gyerekem negatív.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nati, idén már biztosan nem, elvileg januárban kellene mennem, de szerintem elhalasztom. De ha megyünk, szólok. :wink:
Köszönjük, jól, nyűgösen, fáradtan, alig alvósan. :cry:
Bencus és te hogy vagytok? Jó, hogy megnézettétek magatokat, bár az ureoplasma-t én se tudom, mi. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ciao!

Itt vagyok, jól vagyok, lenyugodtam. Újra happy vagyok.

:lol:

Most nemrég SMS-eztem Viuskával, röcög a popsija (fél) szerintem, de legalábbis izgul. Holnap reggel megindítják a szülését. Szorítsatok neki nagyon!!!!!!!!!!!!!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindjár írok még mindenkinek, de gyorsan eszem pár falatot.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lina!

Én is nagyon bízom 17-ében. Remélem szerencsét fog hozni.

Rodikám!

Nagyon kíváncsi vagyok, melyik intézet mellett teszed le a voksodat. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!

Hát ezen az ueroplasma-n én is meglepődtem, de már hallottam róla. Érdekes, mennyi mindennek kell klappolnia a babásodáshoz.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!

Az hazudik, aki azt mondja, hogy nem szokott elgyengülni. Szerintem lehetetlen mindig erősnek lenni. Szorítok neked nagyon.

Beze, Bumi olyan ritkán vagytok, pedig hiányoztok ám. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Viuskának holnapra +++++++++++++!

bikfy: remélem mgtömted a pocakodat! :)

nati: ureoplasma???? :shock: Megáll az eszem.

Rodi: Hajrá a vizsgálatokkal! Akkor nem unatkozol. És akkor nem is dolgozol a héten?

Puszi nektek!

Kép
babicsek
 
 


Örömmel jelentem, a pocakom tele. :D

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok... holnap reggel 4-kor indulunk pécsre vius ma kapott este véralvadás gátlo szurit, reggel borotválás beöntés,negyed hétkor bekötik a kanult vagy mit a gerince mellé és infuziot meglátják hogy tágul hogy simán vagy császárral fog szülni. most egy utso kép egyben ma készült a korhában majd irunk sms-t sziasztok vius anyuja Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Babicsek!
Jaj, rólad is milyen rég hallottunk, vagy csak én jövök ritkán!
De dolgozom, és mellette orvosokhoz rohangálok! Szerencsére a főnököm megértő, és elenged mindenhova. Már mondta, hogy ne is szóljak neki, mert ha látja, hogy nem vagyok, úgyis tudja, hogy dokihoz megyek. De azért én mindig jelzem neki. Holnap is reggel gasztroeneterológus, aztán istenhegyi út vv genetikai illetve kromoszóma vizsgálathoz, majd délután az epidemiológiai intézetbe megyek 3 vizsgálatot megcsináltatni. Szóval ha szerencsém van, csütörtökön végre eljutok ismét akupunktúrára.

Ja és egyébként most értem haza!

Bikfykém!
Remélem szép kerek a pocid, és híztál legalább 2 kilót!

Viuskám nagyon- nagyon szurkolunk! Holnap mindenki neked drukkol! Küldjük a pozitív energiákat és az erőnket!
Tudod, hogy holnap már ANYA leszel! Kitartás! Ezerszer puszilunk!

Linácska! Vasárnap este műtöttek, és a vérvételi és egyéb leleten a vizsgálati időpontom, hétfő reggel 9 óra. Szóval úgy műtöttek, hogy még a vércsoportom sem tudták, de anti d-t be lehet adni 72 óráig. Tudod, azért bizonytalanodtam el, hogy vajon megnézték-e, mert már műteni akartak vinni délben. Még egy utolsó eligazításra bejött a dokim, és mondta, hogy gyorsan fog menni, mert nem kell tágítani, mert van már gyerek. És jönnek mindjárt visz is a műtős srác. Én meg mondtam, hogy bocsika, de nekem nincs gyerekem. Akkor mondta a doki, hogy őt így informálták, viszont akkor mégsem megy a műtét csak este 7-kor, mert tágítót kell felrakni. És akkor nem ettem már 24 órája, mert éjszaka mondták, hogy ne egyek, mert délelőtt műtenek! Szóval nem voltak a helyzet magaslatán! Ezért is aggódtam utólag annyira, mert a zárójelentésem mellé nem kaptam meg a vv eredményét sem. Azt vagy 2 hete szereztem be. Bocsi hosszúra sikeredet!

Bumi!
Várunk vissza, nagyon!

rodina74
 
 


Vius!

Gyönyörű nagy pocid van! Egy időre vegyél búcsút tőle, majd a tesókánál ugyanilyen szép lesz! Nagyon szorítunk neked!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Sajnos az este nem nagyon tudok egyelőre jönni. Pedig látom, hogy ilyenkor van élet!

Vius!
Gyönyörű szép a pocakod! Látod, idáig is sikerült eljutni, hogy már csak egyet kell aludni, és megszületik Darinka! Puszi nektek, kitartást, gondolunk rátok sokan holnap, meg addig is!

Bikfy!
Örülök, hogy jobb a kedved! Én is jobban vagyok, csak ma a munka is sok volt, meg nem is tudom. Semmi tünetem sincs, semmi nem változott, úgyhogy nincs is nagyon oka, hogy miért kedvetelenedtem el, de már én is megint pozitív vagyok... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jó reggelt Mindenkinek! :wink:

Vius Bébi!

Nagyon szép vagy, de remélem, ma már a kezedben tarthatod a kislányodat. Nagyon várom anyud hívását. Szorítok. Puszi. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius,
veletek izgulok!!!!!!!! S saját tapasztalat, hogy gondolom volt csúszás reggel, de azért már 10 óra :shock: :shock: . Várjuk a híreket!!!!!

Rodi,
megírnád (akár priviben), hogy milyen vizsgálatok vannak most neked és mivel mit derítenek ki!! Köszi!!!!!!!

az ureoplasma a dokim szerint nem befolyásolja a termékenységet, csak később cseppfolyósodik a spermium. És tényleg, most 2 óra kellett neki, de csak azt kérdezték, nem beteg-e a párom, azt nem, hogy van-e valamilyen fertőzése (pl ureop.) :shock: szóval érdekes, de már nem is izgatom magam rajta, fent úgyis tudják, mikor jöjjön a kistesó, sajnos ezeket az akadályokat megelőzni nem tudjuk, csak leküzdeni :wink:

Kiki,
én annyira izgulok érted!!!!!!!!!! Most már 12 napja volt az inszem :shock: :shock: . Én ennél tovább még sose bírtam teszt nélkül. Rodi nagyon ügyes, ő csak a 14-en tesztel!!

Bikfy,
örülök, hogy újra a régi vagy :P :P :P

Beze,
akkor Ti sem alszotok túl jól... hát, mi se :cry: . Ez a hülye szél és eső kész horror Bencusnak. De majdcsak vége lesz már egyszer...
Vendég
 


Sziasztok!

Vius, megy a drukk! Hamarosan a kezedben tarthatod Darinkát. Nekem viszonylag könnyű szülésem volt, neked is simát kívánok!

Bikfy, de aranyos vagy, puszi neked! Igyekszem jönni. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csajok, még semmi hír róluk, pedig folyamatosan figyelem a telefont. Még klotyeszra is viszem magammal, nehogy pont akkor keressenek és lemaradjak Viuska öröméről. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati, ez a nemalvás borzasztó, nem tudom, mikor lesz vége... :cry: Ha 3 éjszaka jól alszik, persze 1 keléssel, a 4. tuti csapnivaló lesz. :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
A dokim szombatot mondott a tesztelésre, viszont, mivel nem leszünk itthon hétvégén, így szerintem pénteken reggel fogok tesztelni egyet. Már annyira szeretnék két csíkosat látni!
Nati!
Sajnálom a szelet, ma engem is majdnem elfújt, mikor jöttem dolgozni, pedig nem vagyok azért pehely könnyű!
Az ueroplasmával mi a teendő? Kaptok rá gyógyszert?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati, most latom, hogy kaptatok gyógyszert. Tényleg furcsa, hogy mennyi minden közbejöhet, és ehhez képest alig néznek valamit a dokik. Már szinte azon csodálkozom, hogy ezek mellett van olyan ember, akinek spontán összejön a baba!

Beze!
Miért nem tudtok pihenni? Lexikét is az idő borítja ki?
Bumi! Mindig ilyen sok a munkád, vagy csak most ez az év megterhelő?

Vius!
Nagyon várjuk a híreket!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati!
Persze megírom privibe! MAjd a blogomba úgyis meg akarom írni, de semmi időm nincs. MA reggel gasztron voltam, aki rögtön elküldött vv-re, majd 26-án megyek helicobaktérium szűrésre. Utána felmentem a géndiagnosztikai központba cytogenetikai tesztet csináltatni. 3 hét múlva lesz eredmény. Ugyhogy a melóhelyre is fél 11 kor estem be. DEélután munka után még megyek az Epidemiológiai Intézetbe, ahol szintén vér vesznek, ma már harmadszor, mert onnan is kell vizsgálat. Egyébként azokat a vizsgálatokat csinálom végig, ami Dr. Fülöp Vilmos honlapján van a habitu.extra.hu-n. Csak mindenhova kétszer kell menni, mert egyszer megvizsgálnak és felírják a vizsgálatot, aztán majd az eredményekkel vissza, értékelni azokat. Szóval eléggé be vannak osztva a napjaim!

Viuskám!
Minden erőnk veled van! Remélem egy gyönyörű élménnyel leszel gazdagabb, bár pár napig biztos nem így fogod gondolni! Ma már ANYUKA leszel! :D :lol: Nagyon szorítunk!

Kiki!
A pénteki zebrás teszthez is nagyon drukkolok! Hitesd már el velünk, hogy ebben a topikban is jöhetnek még zebrás tesztek! LÉgyszi, légyszi, légyszi! :wink: :lol:

Beze! Nati!
Nem ettől a hülye időjárás változástól nem tudtok aludni? Jönnek mennek a melegfrontok, és az eső felhők. Remélem a ma éjszakátok már nyugodt lesz!

Bikfykém!
MA milyen napod van? Nagyon várjuk a jelentkezésedet Viussal kapcsolatban. Azért a kloba be ne ejtsd a mobilod! :lol: :oops:

rodina74
 
 


Rodi, Kikinda, az idő is közrejátszhat, de alapvetően Lexi mindig is pocsék alvó volt, újszülött korától kezdve. Az alvás neki büntetés. Én bezzeg tudnék...

Kikinda, drukk-drukk-drukk.

Rodi, ennyi vizsgálat remélem, meghozza az eredményt és lesz egy gyönyörű babátok!

Nati, én egyszer sem teszteltem inszemek után. Jól bírtam. :oops:

Vius vajon vajúdik még? Én 6 óra alatt túl voltam a szülésen.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Viuskám!

Remélem már túl vagy rajta! Nagyon drukkolunk és egész nap csak rád gondolunk!

rodina74
 
 


bikfyt megelőzve....... hazaérkeztünk.... darinka 2009 11.11-én 9ora 25perckor megérkezett 3850gr 50 cm császár amit muszály volt altatásba. baba mama jol vannak Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius! És Vius családja!

Szívből gratulálok, gyönyörűséges a baba! Köszönjük a képeket!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Lányok, bocsi, de csak most értem haza. 11. 30 -ig vártam Viusék hívását, akkor el kellett mennem itthonról. Persze a telefonom is ma ment tönkre, konkrétan bekapcsolni sem lehet, úgyhogy még felhívni sem tudtam senkit a nagy hírrel.

Vius és Zoli!

Tiszta szívemből gratulálok Nektek, mától igazi család vagytok. Azt sem tudom, hogy az sms-emet megkaptátok-e, de inkább még 1x mondom, GRATULÁLOK!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

KépKépKép
bikfy
 
 


Férjem telójába áttettem a kártyám, de így megírom, mit kaptam tőlük:

Megszületett kislányunk, Darinka. 3850 gramm, 50 cm. Császárral született. A baba és a mama jól vannak, üdv.: Via és Zoli

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius, sok szeretettel gratulálok, sok tejecskét, boldogságot, és kitartást kívánok! Szépek vagytok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nézzétek már meg csajok, Darinka tiszta apja. Nem?
Hát Zoli ez a gyerek nem lett elcserélve, bizti a tiéd. :lol:

Hozz nekünk majd még képeket! Amennyit csak tudsz. Okés?

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok!

Merre vagytok? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius és Zoli,
tiszta szívből gratulálunk Nektek Darinka születéséhez. Nagyon sok boldogságot, jó egészséget, mielőbbi hazamenetelt, felépülést és sok-sok tejcsit kívánunk!!!!!!!!
Vendég
 


Vius és Zoli,
őszinte szívvel gratulálok Nektek! Nagyon sok boldogságot kívánok, és bőséges tejcsi áldást! Darnika, köszöntünk ebben a gyönyörű világban! Ma egy újabb csodával lett több! GRATULÁLOK!
Darnika, gyönyörű!

rodina74
 
 


Most értem haza! És milyen jó híreket kaptunk! Annyira-annyira jó érzés ezt látni!

rodina74
 
 


Rodikám!

Mi volt ma? Újabb vizsgálatok? Már nagyon vártalak haza. Mesélj, a többiek megint lustiznak.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lehet, kicsit később majd visszanézek, most elmegyek megint enni. Ma kacsatepertőt sütöttem. Lett isteni kacsazsírom, meg finom töpim is. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok jelentem via kialudta magát :D darinka volt anyuját meglátogatni és cicire is rakták egy idő után bemérgesedett és sirt gondolom éhes volt rá rakták vius hasára akkor megnyugodott de mikor elvitték ujra sirt.. bikfy ..... te is észre vetted akkor biztos már hogy nem csak mi beszéljük be hogy apujára hasonlit.....zoli meg is lepődött hogy magát látja benne szohoz sem jutott na meg persze a meghatottságtol ....ha minden jol megy vasárnap jöhetnek haza.. udv mindenkinek és köszönik a gratuláciokat és a szurkolást ha még lesz kép rakunk fel bocsi a sok irásért vius anyu

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Helló Vius Anyu!

Neked is gratulálunk, hiszen nagymama lettél.(újból) :D

Örülök, hogy Vius kialudta magát, de csak nézek, mint a luki nyúl, hogy már vasárnap jöhetnek is haza.

Na ugye megmondtam, hogy tiszta apja? Pedig nem is teljes a fotó a babáról, de olyan mint Zoli tükörképe. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt!

Lexi is tiszta apja volt újszülöttként, most már látom magam benne, de még mindig a férjemre hasonlít inkább. Ő is Zoli. :lol: Lehet, hogy Zolikra hasonlítanak a kislányok? :lol:

Bikfy, imádom a kacsazsírt és a töpörtyűt. :oops: :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: