Új privát üzeneted érkezett!

Vanni: én tápit adnék, mert az a tejhelyettesítő a cici után. De nyilván van, aki nem így gondolja.

KicsiLili szupiügyi!

Mi teljesítménytúrán voltunk: Tescóban sötétedés után, ősszel egy 20 éves Skodával. 8) Asszem magasabb fokozatba léphetek, mert én vezettem oda és vissza is úgy, hogy alig láttam ki az ablakon, hátul egyáltalán a pára miatt. Visszafelé durvább volt, mert jobban be volt párásodva és hiába fuvattuk a levegőt az ablakra. Közben Csongor végigordította az utat, úgyhogy muszáj volt elindulnom. De megoldottam a helyzetet. És tényleg szuperek a tescós ruhák. De nem vettem semmit. Végignéztem a játékosztályt is.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ahoj,

Tinu, gratulálok, hogy a második szintű nehezített pályán sikeresen átjutottál. Tényleg sikerült végül eljutni turiba?

Lara, Lili is nagyon ügyibébik. Még jó hogy itt van Csongi, aki megmenti a férfi nem becsületét, mert kétségtelen, hogy a lányok viszik a prímet egyelőre :-)

Reny, jobbulást, remélem férjed már otthon van és tud segíteni.

Vanni, sajnálom a rossz éjszakát. Én is úgy tudom, hogy a nyálzás-orrzás-fogzás együtt jár. Ha úgy veszed észre, hogy zavarja Marcit az alvásban, evésben, akkor szívd szerintem. De ha áttetsző, akkor ez nem beteg taknyi, így talán nem tud gyulladást okozni.
Aranyos a hozzátápis eredménytáblázat. :-) Gesztenye? Az most több babának is bejött. Esetleg cékla? Hihetetlen, hogy Marci mindjárt 7 hónapos lesz. Jöttök csütörtökön?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jaj, Annus, nagyon drága vagy, hogy felajánlottad a segítségedet takaró ügyben, de úgy tűnik Zili közbenjárásával talán megoldódik a dolog.
Zili, mindjárt küldök pü-t.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Sziasztok!

Üdv Zsuzska közöttünk. Képet is kérünk ám. :roll:

Bangla
Végigolvastam az 1. felyezetet és elbőgtem magam. A másodikat is elfogom csak idő kérdése. Én nagyon örülök, hogy ennyire bízik anya és baba egymásban és így támogtjátok egymást Hannival lélekben. Nagyon ügyes 3-mast alkottok apával együtt. Látszik, hogy nálatok a szeretet áll mindenek felett. Még 1x gratulálok ehhez a hihetetlen erős kiscsajhoz.

Tinu
A gyerekeid, ha a babaképüket nézzük lehetnének egymás altaragói is. Nagyon cukik. Tücinek nagyon szép szme van, Csongi meg nagy csibész lesz és jóképű pasi már most is. A csajoknak tényleg végük lesz, mint a botnak. :lol:


Emese
Bogi milyen kis szépséges csajszi. Édes a sörösüveggel. :D

Esztókám merre jársz? Helyzetjelentést kérünk. Meggyógyultál már? Álmi jól van?

Annus
Reméljük Jézuska hallotta a kívánságodat. :lol:

Vanni
Marci lehet csak a foga miatt nem eszik olyan nagy kedvel. Tápit ajánlom én is anyatej után.

Barbi
Sajnálom, hogy Lénus is kajasztrájkot tart. Biztos neki is a fogacska a ludas. Azért próbálkozz, hátha sikerül rávenni kis hamizásra.

Gyöngyusz
Mindíg dőlök a röhögéstől a beszólásaidon. Látod-látod csak nem a földön kell a vendégeket fogadni. Jót röhögtem a férjed ablakos mizériáján és a te gettós hordódon a szoba közepén. :lol: Tudom nked éppen akkor nem volt vicces, de mókásan fogalmaztál.

Akit kihagytam bocsi.

Ja és már nincs ciccmicc, délután elvitte a szomszédom. Ali is túlélte az állatorvost, de még nem teljesen éber az altatástól. Remélem mostmár nem lesz baj a fülével.

Kép
Kép
incike
 
 


Anikó, most néztem csak a fotókat a blogban. Nagyon jók, szép nagy család vagytok ti is :-) Látom, Blankát nagyon érdekelte a nálánál kicsivel nagyobb baba :-)

Kérdés. A GYED igénylés mellé az eredeti szül. anyakönyvi kivonatot postáztátok, vagy csak másolatot?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi
Szlovákban nyomod?
Ahoj poplacsek! :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Már sül a rántottcsirke comb. Nyami-nyami. :roll:

Kép
Kép
incike
 
 


Incike, szegény Ali. :-( Mi okozta a problémát? Miért kellet felszúrni a fülét? Na örülök, hogy a cicc gazdára talált.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na, sikerült befejeznem a bőgést Bangláék történetén! :) Folytasd minél előbb, jó?

Csani alszik, halleluja. ittem baracklét, laktoherbet meg holstein aplle-t várom a hatást! :D

Jajj, nem jut eszembe semmi se...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Köszönjük Incike! Alinak csak nem valami genya toklász ment a fülébe ?!
bangla
 
 


Gyöngyi
Már több mint 1 éve orvoshoz jártam vele, mert időnként (2 hetente) begyulladt a füle. A mi orvosunk, mint kiderült felslegesen gyógyszerezte és nem vette észre, hogy toklász fúródott a dobhártyájába. Elvittük a baráttal az ő dokijukhoz(3 kutyájuk van) és lám, kioperált belőlle egy jó nagy toklászt, ami okozta a bajt. Most kapott injekciót és gyógyszert is a gyulladásra. Hétfőn vihetm megint ellnőrzésre. Kemény 21000.-be került ez a műtéti beavatkozás.

Kép
Kép
incike
 
 


szopi, hol lehet ilyen holsten applet venni?

Kép
Kép
mniki84
 
 


szofi , bocsi Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki
Tesco, Auchan ilyen nagyobb bevásárlóközpontokban lehet beszerezni.

Kép
Kép
incike
 
 


Niki! :lol: :lol: :lol: Madaras tecsó!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Zili
Őszinte részvétem. Pedig bíztam benne, hogy meggyógyul a nagyid.

Tinu
Neked is őszinte részvétem.

Kép
Kép
incike
 
 


Csajok! kedves és megbízható kolleginám elkezdte eladogatni a kisfia babacuccait nagyon olcsón. (Gyöngyi, Szigetszentmiklóson!)
Ha valaki szeretne mazsolázgatni, itt a honlapja! (Sok unisex ruha, és más dolgok is vannak, tehát lányos anyák is benézhetnek).

http://www.kominerva.gportal.hu/

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Reny!
Jaj, sajnálom a betegséget, jobbulást! :(

Mozza!
Igen, én is tuszakolom bele a kaját, max. kicsit nehezen megy.....

Niki!
Azta, de ügyes Lilkófilkó is!!!!!!

Vanni!
dehogy fejek, arra már semmi energiám nem lenne a 3 gyerek mellett......

Egyébként én nem tudom, hogy fog-e, de du. meg este végre szopizott aránylag normálisan, meg este megevett 150 gr pépet egy hang nélkül.......
Erre már nem is emlékszem, mikor volt példa, hogy az esti pépet hiszti nélkül megeszi.
Szóval most kicsit nyugodtabb vagyok.....

Bangla!
Na mindjárt megyek a blogba olvasni.
Lénát én is így próbáltam szopiztatni, hogy ringatom a fenekét folyamatosan, de ma reggel meg de. ez sem jött be......Most du. meg este igen. Ki érti ezt??

Tinu!
Gratula a szuper vezetéshez :D

Szofi!
Ja, nem is mondtam, hogy olyan next nacit vettem Csaninak, hogy csak na.....:D:D:D Majd csütörtökön elviszem, oks?

Annus!
Csütörtökön akkor vigyelek Gyöngyihez?

Inci!
Örülök, hogy van helye a cicusnak :D
Alinak jobbulást!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Höhöhö!!! Barbi, már alig várom, hogy levizuálhassam!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Reni
Gyógyuljatok meg hamar.

Tinu
Tök kafa, hogy kezdesz újra belejönni a vezetésbe, de kínában ki ne próbáld! :lol: Azok nem tudják mi a kresz a gyakorlatban, életveszélyesek. :shock:

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Én is megvagyok,vagyis mi is. :lol:
Ma apa gépezett,én meg takarítottam,na meg beteg is vagyok.

Reny,jobbulást!

Lilkó és Lara nem semmik!!Én gyerekem miért nem mozog ennyire???Nem baj??

Tinu,ügyes vagy!!!Tünci és Csongi pedig mintha ikrek lennének!Édesek!

Vanni,lehet fogzás,Grétike minden fogánál folyt az orra.Cukkinit próbáltad már?Hanna imádja!

Zili,Tinu,részvétem!

Esztó,Böbi????Többiek??

Zsuzsi üdv itt!!!Hozz képeket!!!

Szofi összeraktad a széket?Szereti Csani?

Pumukli,örülök h jöttél!Milyen ott lakni?A doki aranyos volt?

Annus az én levelemben is megemlítem a kérésed a Jézuskának!

Bogi nagyon ari a képen!Mekkora szemei vannak!!

Zsüci,örülök,h kiderült mi is volt a baj Kamilla babával!

Annyi mindent akartam még de szita a fejem!Ja!Mutattam Apának Larát,Csongit és Lilit!Erre nagy komolyan rám néz és ezt mondja:"Hát Anya,mi valamit kihagytunk ebből a gyerekből!!"
:lol:

A lányok már jobban,csak szívni kell az orrukat.Most csak apa és én vagyunk dögrováson.

Szép álmokat mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Köszönöm Bogi nevében a dicséreteket. Ma eddig 3x altattam vissza...

Gyöngyi,
én csak másolatot küldtem a GYED igényléshez. Te sem kapkodod el (én is pénteken adtam fel...).

Reni,
reméljük hamar kilábaltok a betegségből!!!

Tinu,
megy ez Neked, mint a karikacsapás! :)

Incike,
srácokkal mizu?

Barbi,
lehet csak kajasztájk.. estére már megéhezett a lelkem :) :) meg front is van / volt ma.

Szofi,
szopik után fejjél- ha nem jön semmi, akkor még 2 percet. (azt nem mondom, h rakd 2 óránként Csanit cickóra, mert én se tenném, örülök, hogy beállt a rend és fegyelem :)

Na meg persze Lili és Lara :shock: :shock: nem semmi kis erőművészek ők sem :)

emese1979
 
 


Dobok Lénáról két tegnapi képet, mc donald's-os szülinapi buliban voltunk, ott csinálta apa, de csak iphone-al, szóval a minősége nem túl jó.........

Kép

Ujjszopós :P
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na, először is, jó éjszakát. :lol:

Aztán: Léna nagyon dögös, Bogi gyönyörű a szemeivel.
Tuti csak nem volt kedve enni Lénának. Látod, estére megjavult!

Inci, jó, hogy kiderült a toklász. De mi az???

Kutyafüle, tanulj, légyszíves! Meg kell mihamarabb csinálni azt a diplomát, azért ha reálisan nézed, most van rá esélyed, 2 pici mellett nehéz lesz! Szóval hajrá, akármennyire is utálatos! Mi drukkolunk! Én meg lehet, hogy szolidaritásképp szintén nekifogok vmi tanulásnak, egyre jobban úgy érzem, szeretnék egy orvosi diplomát is. Ne nézzetek hülyének, má régóta jár ezen az agyam... :oops: Kicsit fura, mert a zenei pálya ellen beszéltek anno a szüleim, hogy csináljak jogász vagy orvosi diplomát, mert nem hitték el, hogy vagyok annyira tehetséges, hogy felvegyenek a Zeneakadémiára. Az orvosiban, jogiban biztosak voltak. Én döntöttem a zene mellett, és, ha úgy látnám, hogy tutira meg fogunk tudni ebből élni hosszútávon is, akkor nem gondolkoznék, de sjanos, ahogy látom a helyzetet, nem biztos. Az orvoslás pedig nagyon érdekel, nem mellesleg eléggé egészségügyi környezetben vagyok nap mint nap, nem tartom elképzelhetetlennek. De azért jól bele kéne húzni, hogy felvegyenek valaha... Meg hát, hogyan finanszíroznánk még tanéveket??? Meg azt sem tudom, persze, hogy mikor tanulnék, ha fel is vettek... Na, ez most kijött. Nem tudom, mi lesz ebből.

Tinu, ügyi vagy a vezetéssel!

SzopiSzofi! :lol: Sajnálom, hogy Csaninál nem jön be a trükk, csak olyan mérges voltam magamra, mindig elfelejtettem megírni. Azért csak lesz neki elég tej, és hát ezek szerint ő sem nagyon akarja ezt a hozzátáplálás ügye ilyen hamar. Semmi gond! :)

Csajok, nektek a gyermekegészségügyi kiskönyvben nincs hozzátáplálós ajánlás??? Mert nekünk van, és sztem az is egy jó táblázat. Vagy nem???

Reny, jaj, jobbulást! Azért remélem, hogy nem vagy influenzás!! Orvoshoz nem mész? És remélem, hogy hagyják a lányok, hogy segítsen anyud!

Adraci, tesódnak is jobbulást!

Anita, jó, hogy a lányok jobban, mostmár elmúlhatna a takony is!

Vanni, azért sztem szívd az orrát, ha szörcsög, hogy kapjon rendesen levegőt!

Lili és Lara ügyesek!

Na, azért mi is beszállunk a fiúk védelmébe! Csak én nem tettem fel képeket, mert gonosz vagyok. :lol: Dani irtózatosan sokat kutyázik, szinte egész nap négykézláb áll, időnként kilövi magát előre, így halad a kitűzött cél felé. Van, amikor 1-2 mászómozdulat is van már, csak azért még nem tudja összehangolni a dolgot, ezért előre bukik. Háromszögelés is megy (lásd Lara), mellécsücsülés időnként véletlenül, és olyankor úgy meglepődik, hogy egyből kiterül a hátára. :) Amikor Dani kutyázik, akkor Samu mondja: "Dani vau-vau". És mivel Dani egész nap ezt csinálja szinte, a bátyjának egész napra ad közölnivalót. :lol: Ja, és megfigyelésem: pucéran sokkal ügyesebb Dani, mint ruhában. Nyilván a bőre nem csúszik annyir, mint a ruha, könnyebb hozzátapadni az éppen aktuális "talaj"hoz.

Na, elég volt, megyek, mert azért aludnék is, fejés után.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Dóri!
Már megint váltalak!Megjött ahajnli műszak,bár nekem ez már reggel!Izus 6kor evett és alszik is már!Hurrá!!!
Nagyon szép elképzelésed van amúgy!!!Én meg a csecsemős nővéren gondolkodtam el,de nem tudom h mennyire illene ez hozzám....


Barbi!
Természetesen elvihetsz Gyöngyihez 8) :lol: De akkor te ne hozz semmit,majd én veszek a nevetekben is üdítőt meg rágcsát,oké?!!!!És Léna!!!!Istenem de kis dögös!!!Nagyon bejön ez a szerkó!És a múltkori is nagyon tetszett!!!Annak a szine is bejött,h olyan sötétebb volt(nem tudom a szakkifejezést rá... :oops: )Remélem h Lénus csak épp erősen gondolkozott vmin s azért nem evett!Vhogy megértem h nincs időd fejni :roll:


Emese,Gyöngyi!
Nekem már meg is jött az első GYEDem!Vagyis a 8 nap TGYÁS mellé a maradék GYED!És mindkettő a bankszámlára jött,pedig eddig a tgyás postán érkezett,de úgy látszik így egyszerűbb volt az utolsó pár napot kiutalniuk...(az más kérdés h azt is a bankszámlára akartam,de vhogy nem sikerült nekik oda küldeni :evil: )

Tinu!
Lassan fekete öves leszel,már ami a vezetést illeti 8) :lol: Gyertek a talira!!!Csongit látni akarom!!!!! :wink:

Vanni!
Micsoda dolgokkal próbálkoztál Marcinál!Vmit nem kérdeztél tőlem?Na majd visszaolvasok mindjárt....

Gyöngyi!
Oké,ha mégis el kell hozni akkor szólj!Tesómék is arra laknak,szóval "útba" esik nekem is :wink:

Inci!
Kutyusnak jobbulást!Amúgy nagyon édes kutyu,örülök h a macsek elkerült egy jó helyre!

Na visszalapozok!

Oh és köszi h szóltok a Jézuskának,de akkor még pár dolgok hozzáírok a listámhoz :lol: :lol:

annus11
 
 


na megvan!
Vanni! :wink:
Szóval örülök h tetszett a hajam...utoljára apa vágta le 8) de már le van nőve és muszáj mennem melíroztatni,mert szerintem karácsony körül nem lesz rá időm...na meg így is fél3ra megyek,kb 20-30 percet Izus is velem lesz,aztán jön apa haza és elviszi!Igazság szerint Trixihez akartam volna menni,de az már nem fér bele az időbe h utazzak is :( Így is remélem h fürdésre hazaérek.....na meg apa bármikor leszeladhat vele ha anyahiánya lenne :roll: ez lesz a második alkalom h több órára apára marad...az első alkalomkor is fodrásznál voltam 8) Na sikerült jó hosszan reagálni 1 hajról :wink: :lol: :lol:

Bangla!
Oh,ne vegye kedved a tegnapi gesztenyés eszmefuttatásom!Elég hisztis napom volt,szerintem egy vajas kenyér elkészítése is gondot jelentett volna 8) (ennek ellenére még ott él pucolatlanul a többi....)

annus11
 
 


Ja és képzeljétek.Tegnap 27 fok volt idebenn,úgy h nem is fűtök!!!!!!! :shock:

annus11
 
 


Dóri: nahát te jól titkoltad, hogy Dani milyen ügyi kutyás! :wink:
Nekem van egy ismerősöm, aki akkor döntötte el, hogy mégis orvos lesz, mikor már majdnem a zsebében volt két bölcsész diploma. JElentkezett, felvették, és azóta már orvos! Mondjuk én nem csináltam volna végig a helyében, de ő nyilván nagyon akarta és biztos vagyok benne, hogy neki megérte. De gyerekek mellett ráadásul neked... Hát merész vállalkozás. Bár ilyenről is tudok amúgy, szóval nem lehetetlen.

Lénának milyen rucijai vannak, mindig lehalok! :lol: De az ujjszopi se semmi. :wink: Erről jut eszembe, hogy tegnap a tescoban láttam egy halálfejes rózsaszín masnis pénztárcát gyerekeknek. Nagyon tetszett. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


A kis genyabébi sajtkukacomról a mai betevő képmennyiség :) :
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


A fürcsizős képnél már megint későn kattintottunk, mert sokkal jobban "állt" a gyerek, csak mire jött a fotómasina, addigra feldőlt és újrakezdte. Én meg csak támasztom a kezemmel, nehogy előre lefejelje a csempét, de amúgy CSongor két kézzel kapaszkodik a kád szélébe. :shock: Basztikuli, már nemhogy öltöztetni, pelenkázni nem tudom, de már fürdetni sem, mert mindent vizslat. Ja, már értem, hogy miért vizsla a vizsla. AMúgy tényleg olyan, mint egy kölyökkutya. Mindent fel kell fedeznie, megnéznie, egy percre nem áll le. Tegnap este is fél 11 volt, mire le lehetett gyűrni egy kis szopival. Pedig előtte kb. 5 percet aludt a kocsiban hazafelé, ugye, előtte legalább 20 percet üvöltött. Aztán itthon fürdés, próbáltam volna elaltatni, mert már vagy fél 9 volt, de csak szendergett a cicin, ahogy letettem az ágyába, már fenn is volt.
Nem mintha Tücit nem kéne kényszeríteni az ágybafekvésre, de ő nem ilyen korán kezdte (igaz, az éjszakai ébredéseket sem). Biztos CSongi már úgy döntött, van előtte kitaposott út, már nem fogok annyira kiakadni, ha kicsit hamarabb csinálja a dolgokat. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:45-kor.
Vendég
 


Jó reggelt!
Léna nagyon cuki, és micsoda ruhácskája van kérem szépen!!!!!
Dórikám, tanulok én, csak mivel nagyon útálok, ilyenkor olyan vagyok, mint egy hisztis kölök. Illetve csak akkor ha nagyon száraz, unalmas dolgot kell tanulnom. Mint pl. a mikro és a makró anno. Alig másztam át 2-eskével, és a szigorlatom is úgy lett 5-ös, hogy kb. 4 tételt sikerült rendesen megérteni és elsajátítani, hát kihúztam belőle 2-t. Na mondjuk egy számvitel....Hmmm az más, azt szeressem. De ezt,amit most kell??Fúúúúj!!!! De Te pedig tanuljál!!!! Ha érzel magadban igazi vágyat és a sürgetést, hogy szeretnél egy álmot megvalósítani hallgass rá!!!Mondjuk az orvosi az nagyon kemény dió. Eddig is tiszteltelek, de ha annak nekifogsz 2 baba mellett, hát én komolyan fejet hajtok. Barátnőm minden vizsgaidőszakot végighányt, és nyugtatón élt. Mondjuk ő azért kicsit más természet, mint Te, de nem az az idegbeteg fajta, mint én.
Annus, csecsemősnővér??Hmmmm. Szép foglalkozás nagyon!!!És ha már máshogy csinálnád, mint akik itt vannak mondjuk Szolnokon, Te lennél az ász!!!!
Ez a Csongifiú Tinu, nagyon ügyes!!!! Tutira sportoló lesz!!!!!!
Tegnap beszélt anya az infektológusával, akihez jár, ő egyébként a megyében a legelismertebb szakember, és azt mondta, ha a kismama az első vagy a harmadik trimeszterben kap oltást, az nem gáz, a másodikban nem ajánlja. A médiában meg nem ezt hallani. :roll: Most legyen az ember okos. De én bízom a főorvosnőben, mert anyát úgy tűnik szépen meggyógyította.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt!
Hát kíváncsi vagyok mi lesz ebből, Marci totál összekavarodott a szétköltözés után. Ma pl. kihagyta a hajnali szopit. Éjfélkor evett, aztán 7-kor kelt. Szerintem még pár nap és talán kialakul az éjszakai forgatókönyv. Amit aztán a fogzás majd jól összekutyul megint :-)

Barbi, csodacsini Léna. Ujjszopi...na persze...fogadjunk, hogy a mekis Barbecue szószt nyalogatja a két középső ujjáról :D

Emese, igen-igen kicsit lemaradtam GYED intézés terén :oops: Köszi az infót.

Dóri, örülök, hogy kisebbik fiad megmenti a férfibecsületet. :-) Esetleg egy-két fotót tehetnél megint a blogba. Szép terv az orvosi, de lehet, hogy egy eü főiskola kivitelezhetőbb talán, nem? Az orvosi nagyon kemény két-három gyerek mellett. Bár a te fegyelmeddel és elszántságoddal, akár még ez is mehet.

Annus, én is idegbajt kaptam, hogy BÁRMIT csináltam (szóban, írásban) nem voltak képesek számlára utalni a TGYÁST. Most nagyon odafigyeltem, hogy minden erre irányuló rubrika ki legyen töltve, be legyen jelölve stb.

Anita, jobbulást nektek továbbra is. Esetleg ágyas pálinka segítene rajtatok (ágy+pálinka) :lol: Ne aggódj, Hannába mindent (apait-anyait) beleadtatok, nincs elkésve semmiről. :-)

Megyek szaros jóskát kipucolom a pelenkájából.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Zsuzska: küldj egy püt az e-mailcímeddel Annusnak és ő elküldi az engedélyt a blogbalépéshez. És gratula a foghoz! Amúgy milyen influs gyerek van sok? Szezonális vagy H1N1?

Gyöngyi: de jó nektek, hogy így rendeződött az éjszaka! Irigy-irigy vagyok.

Tüci itt magyaráz az egyik plüssfigurának, hogy "most nem mész babatalira, mert betegek a gyerekek". :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Tünci :lol: :lol: :lol: Megzabálom!!!!

Dóri!
Igen képet Danóról!!!!!

Zsuzska!
Dobj emailt akár priviben is nekem és máris intézkedem!!!!


Gyöngyi!
na ez azért tök jó!Szerintem jókat fog aludni Marci,ne aggódj!!!

Kutyafüle!
Hát én totál el tudom magam képzelni ilyen helyen...mert akármennyire is szarul fizetnek ,meg szarok a munkakörülmények,én tuti nem a kismamákon vezetném ezt le....A 100ezredk babónál/mamánál is olyan lelkesedéssel tudnék mesélni meg segíteni! :oops: :lol:

Csongi!
na én már nem mondok semmit! :shock: Várom a szaladgálós videót! 8)


Ma jól haladok,Iza még alszik.Lassan kész a gombás currys rizotóm meg egy kolbászos húsos káposzta!!!És túl a reggelin ,a kávén!Juppi!!!

annus11
 
 


Sziasztok!

Férjem kórházban, hajnalbal rosszul lett.
Most vizsgálják, infúzión van. Anyum jön vigyázni Lilire és tűzök. Most megöl a tehetetlenség, itt toporgok......
:cry: Ki kellett írnom magamból..... :cry:
Drukkoljatok kérlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Sziasztok

bangla,remelem ma lesz folytatas :oops:

Csongi csucs!!! mar furdetni se lehet "normalisan" :lol:
Boro azert ott nyugiba van,csak rug kapal es csapkod,meg kiterul :lol:

Boginak nagyon tuti volt a soros kepe 8)

hat es Lenus... extra csinibe nyomja 8) az az ujjszopi technika .. kesz :D
Boro addig rugdos amig le nem esik a csizmije,ha ugy nem megy akkor felemeli a labat es leszedi :(

Gyongyi, Marcipanod lehet elhaggya az ejfeli hamit is! :roll:
nagy fiu lett, egyedul alszik :D

Netti
Kép
maumau
 
 


ja es Panndi????????? hol vagytok? :roll:

Viki ++++++++++++++++++

Netti
Kép
maumau
 
 


reggelt/reggelit :D

tegnap olyan jóóóó napunk volt, el sem hiszem... 8) ma meg úgy de úgy zuhog az eső hogy nem hiszem h ki tutudnk menni ha nem áll el.

Éjszakaánk 10/5ös, óránként, tea,cumi, simi... :shock: 4kor szopi, alvás7ig, annyira nem rossz de lehetne jobb is.

CSongi meg mostmár járjon :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Mozza, drukkolok. Kimerültség? Minden rendben lesz meglátod, jól megvizsgálják és ti is tudjátok legalább mire kell odafigyelnie.
Sajnálom, biztos nagyon ijesztő. Szorítok.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Köszönöm a többieknek is, Barbi, Szofi, Adraci, Kutyafüle, akit kihagytam neki is.

mniki, ugyanilyen a kanapénk:)
De sok mozgalmas baba van már, és megállapítom, hogy a májusi babák a legszebb babák :lol: :lol:

Reny, jobbulást.
Gyöngyi írtam püt.
Dóri, tegnap találtam n is a gyerekoltás könyv közepén a táblázatot:)

Kép
Kép
zili
 
 


jaj mozza mi történt???? drukkdrukkdrukk

Kép
Kép
mniki84
 
 


Csongitól az agyam elszáll. Szerintem nem járni fog egy évesen, hanem repülni :-) Tünci meg édes ezzel a beszólásával. Olyan simulékonynak láttam a múltkori talin (ahogy Aminát is ölelgette), el se hiszem hogy hisztizni is tud :P

Netti, veletek mi van? Borónak kint van már a bölcsesség foga? :D
Milyen kabátot vettél?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


MOzza: drukkkkkkkkkkkkk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++! Aztán ha már itthon és tudsz valamit, akkor tudósíts, mi van! Vagy dobj már egy sms-t valamelyikőnknek!

Kép
Kép
tinu
 
 


Gyongyi :D
magamnak v Boronak? :lol:
amugy most B is jobban lekot, menni kell utana,meg kicsit alakitgattuk a konyhat pl, mostmar van olyan pult ahova leulhet ha fozok pl.. akkor kozel is van,kesobb is jo lesz, rajzolhat ehet ott ha en nekem a konyhaban van dolgom stb..
meg varjuk az uj kanapenkat!
ugyhogy ez a hetvege is pakolos lesz.. mar kivagyok :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza!!+++++++++++++++++++++++++++
mi történt???Atya ég!!!!Remélem h tényleg "csak" kimerült a sok meló miatt...talán egy jel h lassítson :roll: Az egészség mindennél többet ér!!!!!!Lilinek meg sok puszi addig is,biztos jól viselkedik anyudnál Te meg addig ápolhatod apát!

annus11
 
 


Jajj Viki!!!!Nagyon- nagyon- nagyon drukkolok!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jajj, nagyon ijesztő lehet. Tényleg írj valakinek, ha megtudod mi a baj.Addig is küldjük a pozitív energiát!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Mozza, mennek a drukkok!

Niki, mikor mész dokihoz?

Majd írok magunkról is, most csak két kép :)

Kép

Kép
Vendég
 


Panndi!! azert errol meselhetnel!! Fruzsi csuuuuuucs :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Pandi: :lol: , asszem ha felébred CSongó, hozom a monitorhoz, hogy mintát vételezzen. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?