Új privát üzeneted érkezett!

Bogica kis tündér, látom megy a vagányítás!

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok! Szombaton egész napos buszos kiránduláson voltunk. Hugom kölcsönadta a meitai-t. Bogyónak nagyon bejött. Nagyon rendi volt egész nap! Még a borkóstoló alatt is tök jól elvolt, végig apa kabátjában feküdt az asztalon :) Na, én azért nem ittam, csak egy-egy kortyot...
Vas. családi progi volt.

Ma meg a 8 évest ápolgatom, mert szegénykém futkos aWC-re hajnal óta....
SZóval mai progik lefújva.

Bogyó 2 órája a babakocsiban alszik, kint...

Üdv. az ÚJAKNAK! :)

Kép
szkitty
 
 


Na, a kúszóverseny győztese kap egy túró rudit...meg egy-egy felmosó mopot kötünk rájuk, hogy valami hasznom is legyen belőle :lol: 8)

Annus, semmi különös, sima kék 3 személyes Ektorp kanapé (persze szürke huzatot szerettem volna, de az csak 6 hét múlva lesz...)
Nem ez az álomkanapém, de ahogy itthon mondani szoktuk, a mackósajtot belekenni ez is tökéletes lesz :D

Bogit kérem azonnal ide egy megzabálásra :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Gesztenye: meg kell főzni, és akkor könnyen lejön a héja. Bár, én is a már megtisztított, mélyhűtött változatot favorizálom. Bogyó még nem kapott...

Kutyafüle! Minden rendben lesz, ne izgulj!!!

Bogyó most abban a fázisban van, hogy forog, beakad a lába a kiságyba, és elkezd ordítani, hogy nem tudja kihúzni..
Elővettem a habtapinkat. Kicsit röhejesen néz ki. A 30 nm-es lakásunkba, anno ez jó volt, de itt mintha a nagy semmi közepén lenne egy zsebkendő...

Kép
szkitty
 
 


Bogi irtójólnézkiazzalazüveggel! :)

Kép
szkitty
 
 


Böbi, a hétmeganyócát! Blogba írogatunk, ide meg nem jövünk? Járulj elénk egy anyai pofonért! 8) :lol: Mi van veletek, minden OK?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Basszus, annyi mindent akarok, tuti a felel lemarad.

Na! Kutyafüle, szerintem anyukáddal ne beszélj, amig nem voltál orvosnál! Én kb. 10 db testvérpárt tudok kapásból felsorolni, akik közt kevesebb a korkülönbség, mint 15 hó. Majd aggor izgulj, ha lesz miért, addig csak mérgezed a pocaklakót a stresszel!

Gyöngyi, tök jó ötlet, én imádom a libazsíros kenyeret!
A problémám megoldásáról mindjárt írok megjegyzést a blogba! Ott látod, hogy hogy döntöttem!

Zsuzska, nagyon örülünk neked, üdv köztünk!

Bangla, alig várom a sztorit a blogon! Tutira ordítva fogok sírni!

Zili, nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry: Lélekben veled vagyok.

Bogi gyönyörű, Csongi gyerök is egyre szebb lesz csak! Én azt látom, hogy tök egyformák Tüncivel, csak az egyiken látszik, hogy fiú, a másikon meg hogy lány!

Csani nem eszi a köményteás almalét se. Megpróbáltam cumisüvegből, hogy legalább az ízét szokja, nem kell úgy se. Szerintem tartunk egy hét pihenőt, aztán reszelt alma, hátha a pép jobban bejön a leveknél.

Amúgy bakker Csani fél hatkor kelt, azt hittem meggajdulok, aztán tesóm fél 9-kor átvette, én meg aludtam 11-ig, haha!!!

Pumukli, de jó, hogy jöttél! örülök, hogy jól érzitek magatokat!

Dóri, ma melegen adtam neki a teásalmalét... Na majd meglátjuk, de köszi a tippet, igyekszem a hőfokra is figyelni.

Na asszem ennyi, ha bárkit bármit kihagytam, ne haragudjatok...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi: mi van a babauszisokkal?

Kép
Kép
tinu
 
 


Kutyafüle
Anyud még nem tudja?

Szofi
hugod egy angyal, jól jött volna nekem is fél 7-kor :-)
pumuklii
 
 


Nem lakik valaki véletlenül a XIII. kerületben, a Raoul Wallenberg utca közelében? Aki jönne csütörtökön a találkozóra is. Elkészültek a névre szóló miskás és bercis takarók a keresztelőre, de egyszerűen halvány lila gőzöm sincsen, hogy nyitvatartási időben hogyan zavarhatnám oda a Zuramat.

Tinu, ne tagadd meg attól a jóembertől a bájaidat. Különben is a keksz tök jól fogyaszt 8)

Kitty, jó kis mozgalmas hétvégétek volt. A borkóstoló miatt irigy vagyok. Nem készült kép Bogyóról a nagykabátban? :-)

Pumukli és felderítettétek már Etyeket?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Produkcióóóóóóóóóóó

Kép Kép Kép miheztartásképpen!!!

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na Lara is jól belehúzott :shock:
Bogi gyönyörű!!!!!Igazi csajszi már most! :wink:

Gyöngyi!
Mindjárt megnézem hol ez az utca,mert lehet megoldható!

Gyöngyi!
Az jó kis kanapé,macisajtnak meg pláne!Egy szava nem lehet majd 8)

Kitty!
8évesnek jobbulást!Könnyen lejön a héja,de sokáig tart vele bíbelődni.....na majd ha egyszer higgadtabb napok lesznek....

annus11
 
 


Gyöngyi, pü ment...

Kép
Kép
zili
 
 


Lara is nagyon ügyes!!!Sok sok puszi neki.

Zsuzska, üdv itt neked is!

Vagyogatok én is de csak olvasó üzem módban megy a főzés ezerrel, amig Ármin alszik.
Mert mikor ébren van csak úgy jó neki ha szórakoztatva van nagyon látszik lent a két fogacska már....ép nincs áttőrve még.Mert tuti az fájhat neki, néha játszik szépen és csak a semmiből el kezd visitva orditani.Én is ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ja és ma éjjel aludtam egybe 8 órát :P .Kopp-kopp

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok!

Bangala!
Üdv a topicban, olvastam Hanna történetét a blogban és sírtam:(:(
Nagyon büszke lehetsz magatokra, erre a kicsi lányra, hogy ilyen nehéz kezdés után ilyen szépen rendbejött!!! Nagyom felnézek Rátok!

Zsuzska!
neked is üdv, kérünk képet:)
Ja a kép max. mérete 650x450 megapixel lehet, csak úgy tudod feltölteni!

Annus, Reny!
Sajnálom a sz..r éjszakát, kitertást!:(

Reny!
Tesódnak gratula a bébihez!

Zili!
Részvétem :(:(

Niki!
Húúúú, neked se lehetett egyszerű az éjaszaka.......

Niki!
Ne izgulj, nekem 16 hónap van a fiaim között és ugye csaszis volt mind a kettő.......Semmi probléma nem volt, dokinál fel sem merült, hogy nem tarthatom meg a babát, sőt, nálam se :D
Ja és a két fiú között volt egy jó kis gerincműtétem is, mégse paráztam emiatt, hogy baj lenne. Te se tedd!!!

Tinu!
Csongi nagyon vagyányan ül a 6 hós képeken!

Susy!
Gratula a keresztelőhöz, várom a képeket!

Emese!
Bogi nagyon cuki és menő is :D

Ildi!
Azta, Lara is jól nyomja, nagyon ügyi :shock: :shock: :D

Na én gyerekem viszont se a kanalat, se a pépeset, se a cicit nem szereti :evil: :evil: :evil:
Komolyan mondom, sík ideg vagyok, mert SEMMIT nem akar enni :(
Ma reggel kezdte, hogy 13! óra alvás után nem kell a cici.....majd a táp se.
1/2 12-kor újra próbáltam a cicit, megint totális kudarc, 2-3-at szív és kiköpi. Most már mérges is volt, hogy mit akarok én ezzel, hát nem értem, hogy nem kell!
Ha akkor gyümi, abból valamit evett, de nem volt túl nagy a lelkesedése.....azóta meg alszik.
Most mi a fenét csináljak vele????? Meddig lehet éheztetni egy 5,5 hónapos gyereket?????
Egyébként meg jókedvű, játszik egyedül, kiegyensúlyozott, addig, amíg nem kezdem el piszkálni, hogy kajaidő van.......

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Hű, Lara de ügyi!!!
Kivagyok!Én úgy úúúútááááálooook tanulni.Persze számomra dögnehezek a tételek, amúgy is nehezen tanulok, és a fut a lakás, mert Dani megcsinál mindent, csak szájába kell rágni mit és hogyan kell.Magától ohne. Így áthívtam anyumat, hogy segítsen. Ő takarít(illetve inkább csak rendet rak, én meg tanulok.Na megyek is. :arrow:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:45-kor.
Vendég
 


Barbapapa köszi!De jó, szeretem nagyon az ilyen biztatásokat.Ellensúllyozzák a család negatív hatásait. Bennem sem fordult meg,amíg anyum nem mondta. :?
Na tényleg húzok tanulni.Amúgy most felváltva parázhatok.Hol ezen, hol ezen az átok államvizsgán.Juhéj!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.11.01 17:45-kor.
Vendég
 


Lara is kis ügyike!

Barbi: szerintem fog lehet nálatok, akkor nem esznek a babók. Próbáld meg bekenni az ínyét és utána kajáltatni! Állítólag bejön.

Kép
Kép
tinu
 
 


Halihó!

Még eszembe jutott: f.ancsi, köszi szépen a biztatást! Ha kelleni fog doki elérhetősége, akkor mindenképpen szólok!

Lara de ügyi!

Jajjj, Barbi, megértelek, én is halálra parázok. Csani szopik legalább, de nekem meg kevesebb lett a tejem, most vedelem a laktoherb teát. Tejen kívül semmi nem kerülhet a szájába, még cumisüvegből se. De hát előbb utóbb csak eszik Léna is valamit! Szerintem ha 1-2 napig sztrájkol, de mellette jól elvan, az nem gáz. de ha a hét második felében nem juttok dűlőre, hívd fel a gyerekorvost...

Tinu, nem reagáltak a babauszisok semmit! Lehet, hogy belehaltak a sünszülésbe! :lol: Na mindegy, ma vagy holnap megy a következő, durvább hangvételű levél.
És engedj a csábításnak! Marha nehéz nekiállni, de aztán már tök jó lesz!!! 8)

Na puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na lányok éreztem én reggel, hogy valami nem stimmel. Lázas vagyok. :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu, Annus válaszoltam a blogba, hogy miért nem vette fel... :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Reni: csak nem influ? Magas láz? Amina hogy van???

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu! Nem tudom mi ez, influ szerű tünetek, hátfájás, végtagfájdalom, fejfájás, ég a szemem, nehéz a fejem, jártányi erőm sincs és el kéne látnom a két gyereket. Király. Még nem olyan magas, kereken 38°C. Szerintem veszek be egy Algopyrint.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja, Aminát kihagytam a nagy önsajnálatban. :oops: Folyik az orra, nem kap levegőt, de nem lázas és a kedve is jó, bár kissé rapszódikus, de az nem újdonság. Meg tüsszög. Ennyi.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, jobbulást, pihenj sokat(!), van segítséged?

Kép
Kép
zili
 
 


Zili! Anya ma itt volt, de csak délig, mert rohannia kellett, holnap megint jön. Csak a gyerekei kicsit érdekesek: Amina nem engedi, hogy más akár csak megsimigassa, ha épp rossz napja van, Mira mindenkinél ordít, szóval ha holnap is ilyenek lesznek, akkor hiába a segítség, nekem kell ugrálni. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Nos jelentem én meg beoltattam magamat!Mindkét oltást megkaptam!Tök gyorsan végeztem!És teljesen ingyen volt! :wink: Remélem megússzuk mostmár a 2 hét alatt...

Reny!
Mielőbbi gyógyulást!Remélem h gyorsan túl leszel rajta!

annus11
 
 


Hali!

Csak ezt az oldalt tudtam v.olvasni...sűrű napunk volt...de Lilivel elintéztünk mindent....egy hang nélkül....édes jó kislányom. :D

Barbi!
Lilinek a betegségnél volt ilyen....sztem nektek fog lesz....
Szóval én is beparáztam, mert nem akart enni...semmit....
Ez most kicsit drasztikus, de kanállal meg lehet etetni tápival, mégha nem is kéri...
Nagyon lassú...én kb. 1 órán át kanalaztam Lilibe a 200g tápit....közben tolta vissza én meg lapátoltam vissza....küzdöttünk, de így tudtam csak megetetni. Érdekes módon a melegített HIPP almás-csipkebogyós kész bio teát cumiból is itta.....
Szóval sztem azért ne hagyd, hogy totál kajasztrálkoljon....azért ha keveset is, de enni kell!!!!!
Szépen, lassan, türelmesen, de 'tuszmákolj bele' némi kaját! :roll:

Kép
mozza
 
 


PRODUKCIOJE CSAJE!!!

Kép
Kép

olvasok..majd jövök...

ma 2-5ig sétáltunk olyan jó idő volt, ezalatt lili 1ó aludt 1et nézegetett 1et aludt 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!!!!! :D
Druszánk nagyon-nagyon ügyes....és megacukiiiiiii!!!!! :lol:
A fenti kép címe lehetne A mozgás öröme.......
Megzabálom!!!! :lol:

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Sajnos rossz a gépem,ezért nem fogok tudni jönni jó pár napig, de a csütörtöki randira elvileg megyünk! Gyöngyi,majd hívlak,hogy mi a helyzet!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


reny jobbulás!

Kicsilili nagyon ügyes! :)

Lara is ma melléült egyszer csak éppen nem úgy ahogyan Lili csinálta, de gyakorlat teszi a mestert :)

Mi lementünk sétálni, hogy nem esett az eső, de nem aludt el a babakocsiban, hazajöttünk benyomott 140 tejcsit és bealudt, persze féjrem porszívózott, Édua énekelt, szóval gyerek ha fél órát aludt akkor sokat mondok, azóta meg egyfolytában mondja a magáét :), mostéppen a takaróját vizslatja :)

Köszi lányok :)

annus mi ma kaptuk meg az oviban a papírt, végül csak beoltatom Éduát, férjem a suliban megkapja én meg elmegyek a házidokihoz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Reny, jobbulást!!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Barbi mi meg mióta kanalazunk, egyre többet eszik, vagy csak úgy érzem :), de pl fél 2-kor evett vagy 180 g főzit, 4-kor 140 tejcsit, és most lassan meg pépet kap :), kell az energia :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


AndrisMarci azt mondja heööö-eööö-brrrrr-pfffff! a tegnapi köszöntésekre! :D

Nem tudtam ma jönni, mert a férjem nem dolgozott ma (sztem a héten csak 1 napot fog) így aztán csinálta a programot nekünk: 2 óra erdőséta, 1 óra itt nem messze, jöttek hozzánk, stb, stb. (pozitívum, hogy elszabadultam a Tally Weijl-be és vettem egy überkirály kockás inget! :D )

Reni, gyorsan gyógyulj meg! Meg a többiek is!

Csani meg Lénus igenis egyen! :D

Gyöngyi, remélem örültök az új szerzeményeteknek!

Zili, nagyon :( ! Remélem hamar túl leszel ezen a dolgon! Tudom, nagyon rossz, nekem nagyon sok idő volt...

Hello Zsuzska, a férjemnek nem messze tőletek volt egy lakása, szóval tudom hol laktok! :D

Netti, jól lefoglal Boró!

A kis mutatványosok nagyon ügyesek ám! :P

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

De ügyesek a babák!

Kutyafüle, gratulálok!

Reni, jobbulást kívánok!

Barbi,
Kívánom, hogy Léna étvágya visszatérjen! MOst fejsz, hogy ne legyen kevesebb tej?

Marci is fogzik... éjjel 2-szer kelt, 2,5 és 1 órákra, alig szopizik, tápi úgy ahogy, gyümit semmit ma. a holnap is ezt csinálja fejek 1-szer 2-szer. Amikor éjjel felsírt, a textil pelenka a szájába volt, és úgy támasztott ki. Ilyet még nem csinált, tuti az ínye viszkethet, vagy fájhat. És folyik az orra, azaz szörcsög, én meg próbálom etetések előtt leszívni. Folyhat az orra így a fogzástól, vagy meg is van fázva szerintetek?

Annus,
tényleg mész fodrászhoz?M Épp meg akartam dicsérni a frizurás a talin, olyan jó volt! Mit fognak vele csinálni?
vanni
 
 


... akarom mondani: frizurád....
vanni
 
 


Vanni, az orrfolyás a fogzás tünete. :?

No, tesóm nem H1N1-es hanem valami vírusfertőzése volt, ami már elmúlt. Akkor is szerencse, hogy nem találkoztunk azalatt vele :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adriaci,
Oh, köszi... És meddig fog folyni neki szerinted? És ugyanúgy szívni kell sokszor naponta? Csak mert olyan víz szerű ami folyik, és nincs bedugulva a nózija, csak szörcsög.
vanni
 
 


Folytattam a kisregényt a blogban, akit érdelel :D . És nagyon köszönöm lányok a kommenteket, de higyjétek el, bár sose lesztek hasonló helyzetben, én biztos vagyok benne, hogy Ti is ugyanígy csinálnátok. Mert nincs más út. (Bár van, akinek van, rengeteg magárahagyott babát láttunk sajnos a kórházakban, rettentő emberek és anyának nem nevezhető lények élnek).

Annus, én pont holnap gondoltam kipróbálni a gesztenyét, de lelkes beszámolód erősen elgondolkoztatott… :lol:

Susycat, Hannád nem piskóta, 8 kilo???

Emese, Bogi szemei… durván csábi… szegény pasik…

Kutyafüle, barátnőm rögtön a szülése utáni ciklusban lett terhes, és ma a napsütésben együtt tologattuk a csöppségeket, úgyhogy no para!

Lara is nagyon gyilkosul nyomja, kis akrobata

Barbapapa, köszi a nagyon kedves szavakat! Léna nem fog éhenhalni, ne aggódj, Haninak is volt ilyen időszaka, üvöltött, ha mellre akartam tenni, nagyon klassz érzés volt. Sétálva, énekelve, rángatózva volt hajlandó szívni egy pár kortyot, nem mondom megerősödtem, de pár nap múlva túllendült a hülyeségen. Azért esténkéntre néha még előszedi :)

Zsuzska, a sztori a blogban van. Annus a meghívó-felelős.

Szofi, tudom, nem egy diétás megoldás, de nekem az őszilé annyi tejet csinált, hogy sok idő után először újra arra ébredek hajnalonta, hogy ázik az ágynemű (nem bepisilek, természetesen :lol: ). Tudom ajánlatni az új Sió prémiumot, vagy a Tesco-s 50%-ost.

Reny, jajj ne, gyógyulj-gyógyulj

És Lilkó is. Berosálok.
bangla
 
 


Sziasztok!

Emese! Nagyon jó a kép Bogiról és a sörösüvegről.
Hanna is ismerkedett vele tegnap. Csak ő be is kapta az üveg száját. :lol:
Majd teszek róla képet!

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Üdv Bangla:)
vanni
 
 


Tinu,
Ismét szuprt képeket készítettél Csongiékról!
Neked is van ám szókincsed:) Csongi genyáskodik... :)

Hozzátápi: eddig sorrendben, akit érdekel:
almalevet- kiköpi, iszonyatos grimaszok közepette
sárgarépalevet- pár kanállal megeszi
főtt sárgarépapürét: először kiköpte, másodszor kb 50 gr megevett
sütőtök: elejétől fogva imádja, 100 grammokat simán megeszik, dehát nem lehet mindíg csak azt enni:
almát párolva- kiköpi többször próbáltam...
banánt: 2cm-t villával összetörve: simán lecsúszott
ma ismét banánt akartam adni,de ma már turmixolva sem kellett, ezen kívül a sárgarépapürét, kiköpte.
MOst akkor mit csináljak? Csak szoptassam, úgyse eszik semmit szinte, akkor legalább a cicit ürítse ki, nem Tinu?
vanni
 
 


Vanni: hát igen, szoptass, meg ugye adsz tápit, aztán próbálkozz másokkal is (rizspép, őszibari, krumpli almával stb.).

Kép
Kép
tinu
 
 


Na, megyek, kissé felborult a napunk a fogzás miatt, csak émn érek rá netezni most... 3 órát aludt fél 3-tól Marci, úgyhogy csak most viszem fürcsizni, gondolom mindenki most etet- fürdet stb... Majd jövök remélem hamar...
Puszi: Vanni
vanni
 
 


Tinu,
persze mást is adok máskor, csak most, hogy nem eszik, akkor első a cici legyen, ugye? És másodikra mivel próbálkozzak szerintetek? A tápi vagy a gyümi- zöldség fontosabb, amíg keveset eszik?
vanni
 
 


Hozzátápi: mielőtt keveset kezdett el enni, az almát kiköpte akárhogyan készítettem el neki... Rizspépet szerettem volna, de a doki 7 hós kora előtt nem ajánlja neki, nem tudom miért.
vanni
 
 


Most már tényleg megyek...
Puszi mégegyszer, jó éjt mindenkinek!
vanni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?