Új privát üzeneted érkezett!

Vius, mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rég nem voltam, a lányom nem hagy esténként gépezni, mert ő játszik. Ezt annyira nem bánom, mert az egerezéstől elég jól fejlődik a kezecskéje, bár a kanállal evés még mindig borzasztó.

Hétfő-kedden meg Levivel voltunk a Heim Pálban SIDS szűrésen, volt 7 nagyobb, oxigéneséssel járó, meg 37 kisebb légzéskimaradása, de ez mind olyan, amit egy légzésfigyelő ki sem mutatott volna, mert nem tartott tovább 10 másodpercnél. Viszont refluxos elég rendesen, meg valószínű tejallergiás, tele van ekcémás kiütéssel az összes végtagra.

De azért be szoktam ám kukkolni, hátha látok egy-két (vagy még több) kétcsíkos tesztet :lol: Nagyon drukkolok ám nektek!!!

Ja, és a H1N1-ről írtam a másik topicban, mi nem oltatjuk magunkat sem, meg a gyerekeket sem, mert a férjem keresztapja az oltás után egy héttel meghalt. És nem is akarták kideríteni, hogy attól volt-e, a halottkém teljesen elzárkózott a boncolástól.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm!
Sajnos ma reggel nem tudtam elmenni az akupunktúrára. NA nem baj, majd kedden!

Viusnak nagyon szurkolunk továbbra is! Sok kitartást kívánok!

Linácska!
Levike már milyen nagy! Miért mentetek erre a szűrésre? Észrevettél valamit, vagy csak a biztonság kedvéért?

Tegnap, azaz ma éjszaka már 1-kor itthon voltam! Hosszabbra számítottam, de így sem tudtam 10 előtt felkelni.

rodina74
 
 

 
 

Sziasztok!

Ki merre van?


Rodi!
Írtam privit.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Ment válasz!

rodina74
 
 


A barátnőd hova jár akupunktúrára?

Én a lombik akupunktúrával topikot olvastam, és ott említették, hogy a Váci úton van egy kínai orvoslás, ahol csinálnak akup-t. Igaz, régi hozzászólások, mert 2003-asok többségében - ha jól emlékszem -, így elmentem megnézni, hogy működik-e. A neten is megtaláltam, és kiderült, hogy az Eöry Ajándok is ott dolgozik. Nem tudom, hogy ismerős-e nektek a név, de egy időben sokat szerepelt a tv-ben is. Na nem hozzá járok, mert csak december közepére tudtam volna időpontot kapni, hanem a Wang doktornőhöz járok. Nagyon kedves nő, és a görcsösségemre mindenképpen jó hatással van.
Szóval tetszett, bár mikor a fülembe szúrt, az kicsit kellemetlen volt, de csak egy pillanatig.

rodina74
 
 


Lányok, merre jártok?

rodina74
 
 


Rodina,
igazából nem volt semmi különös, de azért sokat bukott Levi, a széklete sincs rendben, szóval igazából valahogy az emésztés nem teljesen ok, meg ugye lehet, hogy tejallergiás is.
Apukám úgy fogalmazott, hogy megyünk Levivel a nagygenerálra, de kb. olyan is, jól átnézik a babát. És megnyugtató, hogy igazából semmi nagy gond nincs, ezt a refluxot meg majd kezeljük.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Örülök, hogy akkor minden rendben. Már megijedtem, hogy valami furcsát, szokatlant vettél észre Levinél, és azért vitted a "nagygenerálra". Így legalább teljesen megnyugodhatsz, hogy minden rendben.
Ha majd lesz időd, örülnénk Levi újabb képeinek!

rodina74
 
 


Na, letöltöttem az Aviva tornának mindkét kötetét. Majd holnap áttanulmányozom!

Látom, mindenki csicsikál már!
Lassan én is megyek!

Jó éjt!

rodina74
 
 


sziasztok most beszéltem viával volt uh minden rendbe a bébivel az ő orvosa ügyel és mondta neki hogy holnap beszélnek rola a tanárurral meg a proffal valamiféle bizottság ˙(több ész többet tud) remélem kedd lesz a befutó. :) további szép napot vius anyuja

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina
ma fényképeztem.
Kép
Kép

Vius anyukája,
nem csak azért ülnek össze ennyien, hogy végre engedélyezzék a császárt??? Itt nálunk is nem tudom milyen főmufti engedélye kell hozzá. Most egyik ismerősöm már vagy 9 órája szenvedett, nem tágult, de otthon a kanapé elől nem engedélyezte a főorvos, így még 1,5 órát szenvednie kellett, mire végre megengedte, pedig ott sem volt, hétvége volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska gyönyörü ez a gyerköc... nem tudom ugy tudom a szülés meginditása végett készülődünk megyunk viushoz

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


sziasztok lányok!

Itt vagyok én is, demostanában nem érem utól magam, de sokat gondolok ám rátok! Még nem olvastam vissza, csak éppen beugrottam, most szabad volt a gép. :)

Remélem mindenki jól van, próbálom majd behozni a lemaradásomat.
Velünk semmi különös, azon kívül, hogy megjött piri csütörtökön. Most ez a hónap és szerintem a következő is teljesen spontános lesz, mindenféle gyógyi nélkül. Nem bízom benne hogy így sikerül, de majd meglátjuk. Mostanság nem is foglalkozom a témával letettem róla. Ha jön a baba, jön, ha nem akkor nem. Félek ettől a hülye influenzától is, nem lenne jó most ha terhes lennék szerintem.

Puszilok mindenkit, és nézzétek el nekem ha csak időnként toppanok be. Kép

viusnak: továbbra is nagyon drukkolok!

linácska: Nem semmi amit írtál az oltásról. :shock: Nekem apukám beoltatta magát vele, én az oviban aláírtam, hogy nem kérjük. Még mindig nincs elegendő infóm, arra vonatkozóan, hogy be merjem e adatni ezt az oltást.

Kép
babicsek
 
 


Linácska!

Nagyon gyönyörű Levi baba! Látszik rajta, hogy annyira kiegyensúlyozott, és jókedélyű! Nagyon szerencsés vagy! :lol:

BAbicsek!
A spontán hónapot se add fel! Én is azt hittem, hogy tüszőm se lesz, aztán mégis lett egy gyönyörű! Majd meglátjuk mi lesz belőle, de nem görcsölök! HA összejön, akkor nagyon örülünk, ha nem, akkor majd a jövő évben a doktor bácsik majd összehozzák!

Natikám!
Hogy vagy? Hogy érzed magad?

Vius Anyu!
NAgyon szurkolunk Viusnak, remélem a legjobb döntést hozzák meg Viusnak, és nem hagyják feleslegesen szenvedni! Nagyon drukkolunk!

rodina74
 
 


Látom, ma sincs senki itt!
Végre van egy kis időm, és sehol senki! :? :cry: :shock:

rodina74
 
 


Rodi: Én itt vagyok. Bár megint csak beugrottam egy pillanatra! Nem adom fel a spontánt, hátha lesz belőle valami. Azt mondták a kaáliba, hogy most végül is jól felvan turbózva a szervezetem a hormonos cuccokkal és hátha sikerünk lesz. Neked mikor is kell tesztelni? Most jársz félidő körül?

Kép
babicsek
 
 


Na csá csajok!

Most értem haza, Pesten voltam.

Reggelre volt egy csepp vérem. De nekem a 32-35 nap körül szokott megjönni. És ma csak a 26. napon vagyok. A mellem szétszakad és tele van a t...köm.

Szerintetek? Holnap megyek dokihoz, mert kezd elegem lenni.

Ja, amúgy tök jól vagyok, jó volt Pesten. Holnap kiváltom a Gynevac-ot és amint lehet, be is adatom.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Te beágyazódsz! :shock: :lol: Most komolyan! Éreztél pé-t? Mérsz hőt?
Miért mész dokihoz?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

Én nem hiszek már a beágyazódásban. Éreztem peteérést, az nekem mindig van, de most korábban volt, mint szokott.
Hőt nem mérek, a leszarom tablettát szedem rendszeresen. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dokihoz azért megyek, mert rendszeresen visszatérő fertőzésem van mostanában. Gynevacot akarok feliratni és megbeszélem vele a petevezeték átjárhatóságot is.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!

Pedig tényleg könnyen lehet, hogy beágyazódsz! De jó is volna! :lol:
Neked még nem volt átjárhatóságid?
A gynevac jót fog tenni!


Igen, én ma vagyok a 15. nap. Feszül a mellem, és érzem a petefészkeimet, és egy kicsit a méhemet is, mintha görcsölgetnék. Bár ezt az utóbbi érzést nem annyira értem. No, sebaj! Holnap megint megyek kukucsra, remélem tüsző nem lesz sehol sem. A mai Lh tesztem már gyengébb lett, mint a tegnap reggeli. Holnap remélem, hogy már csak sárgatestet látunk. Olyan jó látni, hogy magamtól is jól működök most! :lol:

rodina74
 
 


Sziasztok!

már itthon vagyunk,jól vagyunk,van bőven tejcsi,Gréta jó baba,csak eszik,meg alszik!
komplikációk voltak, a szüléskor is meg most is. már többször meg kellett nyitni a sebet mert bevérzett. (az átkozott injekció mellékhatása). Remélhetőleg nem kell újra műteni,bár ez csak szerdán derül ki. most 2 naponta nyitogatnak,meg csapolnak...
Mindenkinek köszönöm,hogy gondoltatok ránk a nagy napon!

Bikfy
neked külön köszönet,hogy informáltad a többieket!

Mindenkinek megy a drukk ezerrel,és mielőbbi babásodást kívánok!

Gréta babó:
Kép Kép Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Írtam Neked iwiw-re, de itt is gratulálok, nagyon szép a kisbabád. Csodásak vagytok így együtt.
A fene egye meg ezt a bevérzéseket. Szúrod még magad, ugye?

Rodi!
Én már nem hiszek a csodákban. Olyan fura, tiszta lemondó lettem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!

Nézz Grétára és látod a legújabb csodát! Higgy benne! Egyszer, nem is olyan sokára - lehet, hogy hamarabb mint gondolnád - lesz egy saját csodád! Lemondani sosem lehet! Az lehet, hogy nem központi kérdés a babaprojekt, de lemondani azt sosem szabad! Egyszer mi ránk is ránk talál a CSODA! Higgy nekem!

Dy!
Gyönyörű Gréta! Te is nagyon jól nézel ki! Nem úgy nézel ki, mint aki alig egy hete szült! Sajnálom a sok műtétet, remélem már szerdán nem kell! Nagyon gratulálok nektek! Továbbra is sok tejcsit is boldogságot kívánok nektek! :lol:

rodina74
 
 


Dy,
mi volt a gond? Milyen injekció mellékhatása???
Gyönyörű lányod van, gratulálok még egyszer itt is!!! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok, szép reggelt!

Munka előtt gondoltam bekukkantok, van-e valaki.

Lina!
Dy-nek trombózis hajlama van, ezért kellett vérhigítót szúrnia a terhesség elejétől fogva, ha jól emlékszem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Voltam ma reggel tűsző kukucson, a tüszőm kezd ősszeesni, mert már csak fele akkora volt, és jól látszódott, hogy elmosódott a széle, kiszabdult már belőle a pete. Szóval a hétvégén megrepedt, és a dokinő szerint a sárgatest látszott. Szóval tök hepi vagyok, mert ha nem is lesz belőle semmi, akkor is tudom, hogy működöm! Ma még apával biztos, hogy rádolgozunk! Nagyon jó kedvem van!

Linácska!
Bikfy jól mondja, Dy-nak végig szúrnia kellett magát vérhigítóval.

Natikám!
NAgyon eltűntél! Hol vagy? Várunk!

rodina74
 
 


Sziasztok lányok!
Bocs, hogy kicsit eltüntem, de a hétvégéim általában nem gépközelben telnek.

Dy!
Mi még nem találkoztunk, új vagyok itt, gratulálok a gyönyörűséges kislányodhoz! Gréta baba csodálatos, és nagyon jó a közös képetek is. Megkönnyeztem az SMS-ed, amit Bikfyn keresztül küldtél nekünk, nekem pont aznap volt az inszeminációm, gondoltam rátok. (Már olvastalak benneteket, de még nem szántam rá magam, hogy írjak.) SAjnálom a komplikációkat, remélem, hamar rendbejössz!

Linácska!
Levi baba is olyan aranyos! Annyira jó látni, hogy már van, akiknek sikerült babásodni, és már meg is született sok-sok baba, ezért nem szabad feladnunk! Szeretnélek követni abban, hogy a negyedik inszeminációval sikerült Levinek megfogannia egy átjárhatósági vizsgálat után, mert pont én is így vagyok most, ez a 4. inszeminációm, és nagyon reménykedem.

Rodina, Babicsek!
Remélem, ez a ti hónapotok, és most spontán sikerül, lehet, hogy jót tesz egy kicsit lazítani, és közben befészkeli magát egy-egy baba!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Ne add fel, hisz Te vagy itt a merő optimizmus, annyira megérdemelnéd már a sikert! REmélem, mond valami okosat ma a doki, ami előrébb visz titeket! Fel a fejjel!

Beze!
Köszi a bíztató szavakat! Ti hol tartotok? Tervezitek a második babát, vagy még csak elméletben? :wink: Lexike annyira szép!

Nati!
Drukkolok nagyon, az az egy tüsző is elég! Írtad, hogy te szereted ezt a pihenős két hetet, akkor kívánok Neked boldog két hetet, amit még 36 boldog "terhes" hét kövessen, aztán meg az élet hátralévő részében már lehet boldogan babázni, gyereket nevelni! :D

Vius, Viusanyu!
Döntöttek a dokik, holnap lesz a nagy nap? Kitartást, addig már csak egy éjszaka! Sokan fogunk rátok gondolni holnap, hogy minden rendben legyen!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodina!
Most látom, egyszerre írtunk. Nagyon jó hír, hogy kiszabadult a pete! Gyógyszer nélkül is megy minden a maga útján! :)

Én számolgatom, hogy hányat kell még aludnom a tesztelésig. A dokim azt mondta, hogy szombat reggel teszteljek, de elutazunk barátokkal hétvégére, és 20 emberre lesz 3 fürdőszoba, így nem biztos, hogy ott magamra zárhatom az ajtót 10 percre... Még nem tudom, mi lesz. Viszont képzeljétek, azt álmodtam hétvégén, hogy teszteltem, és két csíkos lett! Alig várom, hogy végre a valóságban is történjem velem ilyen! :) Furcsa, semmit sem érzek, semmi tünetet. De nem is keresem őket, valahogy ettől függetlenül annyira bízom ebben a hónapban!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


sziasztok,
vagyok, csak a hétvége mindig sűrű, meg valahogy megint csapkod a depi szele :cry: de mindig elfújom, csak a fránya mindenit, valahogy mindig visszajön :wink:

Kikinda,
mikor is volt az inszemed??? Pont kérdezni akartam, hogy ha tavasszal váltottatok, akkor mi az oka, hogy csak most volt az inszem??? S a párod problémáját a sote-n nem derítették ki?????????? Én a "nincs semmi tünet" párti vagyok, de Rodi pedig a görcsökre esküsziki :P . Nekem Bencussal semmi de semmi tünetem nem volt, innen is gondoltam, hogy baba van a dologban, mert nekem egy héttel mensi előtt már érezni szoktam. 2 éve pedig semmit sem érzetm, inszem után 12. naptól fájtak a cicibimbók és húzódtak a méhszallagok, de ezek mámorító érzések voltak. S 11. nap már halovány második csíkom volt!!!!

DY,
annyira, de annyira szépek vagytok!!!!!!!!!!!!!!! Sajnálom a komplikációkat, drukkolok, hogy most már minden rendben legyen!!!!!!!!!!!!!! De látom, könnyedén veszed az akadályokat!!! Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!

Rodi,
ez aztán a fantasztikus hír!!!!! Örülök, hogy ilyen simán megy minden, s hátha neked most ez meghozza a gyümölcsöt!!!! Az antsz-ben a doki kiröhögött a zárt méhszájam miatt. Azt mondta, hogy ahol a mensi távozik, ott a spermák simán feljutnak. Szóval már én se tudom mit gondoljak... Drukkolok nagyon!!!!!!!!

Beze,
még mindig csodaszép gesztenyeszemű lánykád van!!!! Mi is küzdünk a fogacskákkal, Bencusnak most jött ki a 15, alul a 3-mas, de a másik 3-masnak semmi híre...
Ma kapta Bence a 15. hós oltást, egy hangja nem volt. Remélem megússzuk mellékhatások nélkül!!!!

Babicsek,
hogy vagytok? Készülődtök karácsonyra??? Elfoglalod magad? Mit tanítasz??

Bikfy,
mi volt a dokinál? Nem ám a miki zsákjába teszed az optimizmusod!!!!!!!!

Linácska,
örülök, hogy Levinél nincs semmi komoly!!!! Gyönyörűen fejlődik!!!! Büszke lehetsz a gyerkőceidre, csudaszépek!!!!

Vius, Viusanyu,
drukkolunk innen a háttérből, reméljük holnap eggyel több boldog anyuci lesz közöttünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi jól vagyunk, nálam sincs még semmi tünet - ennek örülök, de még csak 4. nap, szóval ebből még nem vonok le semmilyen következtetést - . Most csak 2 duphastont szedek, erre is nehezen szántam rá magam.... sokat iszom és sok fehérjét eszek, remélem segít!!!! Ha nem, akkor meg 23-án megbeszéljük a kaáliban hogy hogyan tovább.

Holnap megyek az antszbe a leletért, remélem nem lett semmi sem.

Olvaslak ám benneteket, csak néha olyan nehéz rászánni magam, hogy rendeset írjak, egy egy szót meg nem szeretek.
Vendég
 


Natikám!

Örülök, hogy minden rendben veletek! Kölcsönzök neked egy kis tüdőkapacitást, hogy minél messzebb tud fújni a depi szelét!

Végül is pontosan milyen vizsgálaton is voltatok az ÁNTSZ-ben apával? Ha van időd írj már erről kicsit részletesebben, mert engem nagyon érdekelne!

A zárt méhszájam - megjegyzésemen már volt, hogy rajtam is röhögtek, de minimum nagy bamba szemekkel :shock: néztek rám. Pedig Czeizel bácsi mondta, sőt írta a nők lapja egyik számába, hogy ilyen létezik. Szóval még az orvosok sincsenek egy véleményen!

Nagyon drukkolok neked! Kívánom neked is tiszta szívemből, hogy most végre sikerüljön, mert olyan szép kis ajándék lenne ez a mi számunra is!

Kiki!
Itt is leírom, hogy nagyon drukkolok a sikeretekhez! Olyan jó lenne, ha így év végére egy kis boldogságot csempésznétek a topik lakóinak életébe!

MAgy a szurkolás!

Vius Anyu!
HA lesz egy kis időd, mindenképpen tájékoztass minket, hogy mit döntöttek az orvosok! Viusnak pedig holnapra nagyon sok erőt, kitartást kívánunk!

rodina74
 
 


Bikfykém!

Mesélj mindenképpen, hogy mi volt a dokinál! Sikerült felíratni a vakcinát? Remélem már a popsidban is van!

rodina74
 
 


Szia Nati!
Igazából márciusban volt a 3. inszeminációm, mikor az nem sikerült, és dokim megint nem ért rá (minden inszemináció után kimaradt egy hónap, mert hol beteg volt, hol konferencián ... stb.), akkor kértünk időpontot a Kaáliba, ahova azt hiszem június elején jutottunk el. Ott mondta a doki, hogy ő szeretne egy laparoszkópos vizsgálatot, mert az mondja meg tényleg, hogy van-e petevezeték elzáródás vagy nincs (és kiderült, hogy tényleg nincs, pedig a HSG azt mutatta, hogy van), meg más is kiderülhet, illetve a férjemet elküldte genetikai vizsgálatra. Az már a Sotén is kiderült, hogy nem lehet gyereke, csak az oka nem (lehet nem egyértelműen fogalmaztam a múltkor), illetve a Sotén felajánlottak a biopsziát, amibe nem mentünk bele, viszont a Kaaliban az is kiderült, hogy jól tettük, mert nem lett volna értelme. A laparoszkópiát július legvégén csinálták, aztán megvártuk az első normális ciklust, akkor vérvétel, és a következő ciklusban kezdtük az inszeminációt, ami múlt héten pénteken volt, mármint az inszem. Sajnos a ciklusaim elég hosszúak, így amiatt is csúsztunk.
Hát, igen, engem az akasztott ki, hogy a Sotéra májusban jelentkeztünk, és egy év alatt a kivizsgálások mellett csak 3 inszemináció fért. És nem azt mondta a doki, hogy biológiailag jobb, ha kimarad egy hónap, mert azt jobban megérteném, csak sosem ért rá, más doki meg rám se nézett... Ez főleg akkor volt rossz, mikor rettegtem, hogy van-e cisztám, mert az első inszem után volt 3 db 3-4 cm-es, és senki nem volt hajlandó megvizsgálni, hogy van-e megint a következő inszem után... :roll:

Köszönöm Lányok a drukkokat, igyekszem a pozitív teszttel utat mutatni, és gyertek, kövessetek minél hamarabb. Legyen megint babainvázió! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Rodi remélem, hogy pozitiv teszt lesz ebből.

Bikfy és mindenki
Ha van kedved és érdekel nézz utána a neten az anionos betétnek. Nekem ma jött meg a betét, elkezdem használni, remélem lesz tényleg hatása.

Dy
Nagyon szép Gréta, gratulálok. szorítok, hogy most már rendbe jöjj.

És mindenkinek mielőbbi babásodást és semmi idegeskedés. (Még én beszélek :lol: ) Ma megyek először női jógára, olyan izgatott vagyok, hogy meg is jött a bajom. Mint egy első randi.

timejka
 
 


Sziasztok!

Dy, nagyon szépek vagytok, még egyszer gratulálok. :D Remélem, a műtétet megúszod. Drukkolok!!!

Rodi, ez nagyon jó hír volt, csak így tovább!!! Hátha jön a spontán baba!

Bikfy, ez valóban lehet beágyazódás, nagyon szorítok!!! Hozz egy pozi tesztet, aztán jönnek a többiek is. Kikinda, Nati, Rodi, Timejka...

:D

Nati, köszönöm. Bence egy kis hős volt, remélem, nem lesz semmi utóhatás. :wink: Megy a drukk ezerrel!!!!!!!!!!!

Kikinda, Lexi a 4. inszemnél fogant. :wink: Tervezzük a kistesót, de majd csak jövőre.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Itt vagyok Csajok! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én még ilyent nem pipáltam!!!

Annyira durva volt a dokinál, Jézusom....................

Mindjárt megírom.

KépKépKép
bikfy
 
 


Azt hittem ma egész nap, hogy meg fog jönni, mert többször olyan érzésem volt. De nem jött, viszont a cicim egyre jobban fáj. De nyugi, nálam ez mensi előjel. Mondjuk én még így is örülök, mert a term. gy. hatására úgy tűnik a ciklusom a 35 napról 28-ra csökken.

Na mindegy, lényeg a lényeg. Azt gondoltam, most már elmúlt a gomba, mensi megjön, nem megyek nőgyógyászhoz, mert az megint csak 10.000 Ft. Gondoltam a szurit a háziorvos is felírja, majd a 17-i endokrinológus után elmegyek a nőgyogyimhoz.

Házidoki olyant flegmázott velem, hogy csak na.

Azt kérdezte, mit gondolok magamról, ez a betegség nem vicc, már rég egy meddőségi központban lenne a helyünk, ez így össze-vissza kapkodás, nem normális. Mit képzelek az 500 mg Meforalról? Az ilyen szar cukrot majd megoldja? Ki mondta ezt a hülyeséget? ( Csendben megjegyzem, legutóbb ő is. ) Most felírt egy más gyógyszert, az eredeti 3x-osát. Ugye tudjátok, hogy ezt nem fogom beszedni? Értetlenkedett, hogy miért nem haladunk előre. Gondoltam azért, mert mindenhol falakba ütközünk. Az ilyen ordítós orvosok miatt. Még ezt a megaláztatást. És mindenhol így járok. Minden orvos azt gondolja, nála jobban nem ért hozzá senki, amit az egyik mond, azt a másik lefikázza, én meg basszus egy helyben toporgok.
A szurira azt mondta, nekem felírja, de nem tudja, egy férfit lehet-e ilyennel "bántani". Majd ha egy nőgyógyász javasolja.
Na ekkor gondoltam azt, hogy .............na nem is tudom, értitek. Mi az, hogy egy pasit bántani? Miért, ha egy nőt bántanak, az nem baj?


Őszintén csajok, most mi a teendőm? Már a házidokimat is váltsam le? Miért van az, hogy én mindenhol falakba ütközök? Senki nem ért a betegségemhez és mégis mindenki velem ordít?

Kijöttem és csak röhögök. Hát nem én fogom szégyellni magam. És még amiket mondott, nem is írom le. Nagyon dühös vagyok. :twisted:

KépKépKép
bikfy
 
 


Megkérdezte még, miért ehhez a diabetológushoz mentem? Miért nem xy-hoz? És mindezt fennhangon.

Hát azért, mert a beutalóm nem hozzá szólt. Meg mert ő sehova nem küldött, mindössze a nődokim próbált meg segíteni.

És az a furcsa, hogy ahogyan leírom, egyre jobban bemérgelem magam. Nehogy holnap visszamenjek hozzá. De azt bizony nem rakja zsebre.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
nagyon sajnálom a mai esetet. Ez a doki sem normális, az tuti!!!! Ha ismerné a gynevacot, tudná, hogy általában mindkét félt kezelik. Akárcsak a gombával vagy egyéb dolgokkal. Ez egy f.sz.. már bocsánat. Azért tartunk ott ahol tartunk, mert ezek a dokik csak okoskodnak, ahelyett, hogy alázattal állnának velünk szembe.. ahh, nem is folytatom, mert csak én is felhergelem magam... sajnálom!!!!

Rodi,
köszi a szelet, már jobb is!!!!! Drukk, a spontánkodáshoz!!! Holnap írok többet az antsz-ről, ha meglesz a lelet!!!!

Beze,
köszi a drukkokat!!!!!!!!

Kikinda,
akkor most már minden világos :wink: És mind a 4 inszem donorspermával történt?? Nagyon drukkolok!!!! DY vonalzója alapján holnap leszel a 10. napon inszem után. Szerintem nyugodtan tesztelhetsz már csütörtök-péntek tájban. Eddig hogy csináltad? Vagy mindig vérvétel vagy uhu volt?

Jó éjt csajok, én most megyek és nézem majd az ncis-t. pusza
Vendég
 


Bikfykém!

Hát ez a doki tényleg nem semmi! Nagyon sajnálom, hogy így kikészített! Hát én sem értem, hogy mit magyaráz neked, ha semmiben nem próbált neked segíteni.
Mennyi egyébként a cukrod? NAgyon magas?
Nem mondtad a dokinak, hogy akkor adjon az ő általa preferált diabetológushoz beutalót?
Egyébként férfit is lehet bántani vele, Natiéknál is, ha jól emlékszem, a férje is kapta!
lehet, hogy neked is egy rendes, normális orvost kellene szerezned. NA ez az, ami nem könnyű!
Végül miben állapodtatok meg a dokival?

rodina74
 
 


Abban állapodtunk meg, hogy kérjek a nőgyógyásztól javaslatot arra, hogy a férjem is megkaphassa a szurit.

Nálatok kapja a férjed?

Ez olyan durva, most megint rám van hárítva a felelősség. Ahelyett, hogy utána nézett volna, hogy férjeknek ajánlják-e, most megint én vagyok mindennek a felelőse, majd ha nem úgy jön össze, akkor az oka.

Rodikám, nekem most a f....szom kivan.

KépKépKép
bikfy
 
 


Én most is pozitív vagyok, csak nagyon mérges. Ha nem lenne net, nem tudnék utána nézni a terápiáknak, nekem sose lenne gyerekem.

Csak magamra számíthatok. Tud nekem valaki egy jó és megbízható dokit ajánlani? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
nyugi... amúgy én 3x1000 Meforalt szedtem, mikor végre sikerült Levi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska!

Okés, de tudom, hogy neked volt túlsúlyod, legalábbis ezt mondtad.
Én 44 kg voltam még 1 hónapja is, most 46 vagyok. Nem tudom, mennyi az a max adag, amit én még elbírok. Azért bekómálni sem szeretnék. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
persze, én nem 44 kiló voltam, de szerintem a met nem feltétlen a súllyal, hanem a cukorértékekkel van összefüggésben. A férjem 124 kiló, mégis kevesebbet kapott, mert neki a cukorértéke még jó, csak az inzulin nem.
Nem akarnál már elmenni a Mensmentisbe???
Én alig várom, hogy Levi már ne szopizzon (persze csinálja csak addig még szeretné), és újra szedhessem, mert már megint 73 kiló körül vagyok. Megint kezdődik ez a havi egy kiló plusz szülés után, mint Lilinél volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Dehogynem!!!!!!!!!!!!! Csakhogy még a nyár végén, vagy szept. elején kértem időpontot a Tüű doktorhoz, és november 17-ére kaptam.
Azt mondtam, mindegy mennyi idő, de nekem Tüű kell, nagyon remélem, hogy tudni fog segíteni rajtam is.

Most viszont már csak ennek az időpontnak élek. Jövő héten lesz, de már úgy érzem, nem is bírom kivárni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
november 17 tuti időpont, nekünk akkor fogant Levi :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: