Új privát üzeneted érkezett!

nem tudom ki hogy van a babacucc vásárlással... mert én már nagyon nehezen fogom vissza magam

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Az oltás okozhat autoimmun beteséget így ahogy Honey írta. Viszont, a betegség maga nem biztos, hogy veszélyt jelent a babára.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


honeymon ezt nem értem mit ne vegyek sértésnek?

Kép
Kép
20100310
 
 

 
 

hááát, az agykárosodás a magas láztól, meg a sok gyógyszer amit nyomatsz, h ne legyen lázad... na ezek sem túl jók, a babára nézve..

KépKépKép
dongó
 
 


de asszem egyelőre én sem merem beadatni. még infót gyűjtök. addig kálcium, c vitamin, meg elevit meg imádkozom, h ne kapjak el semmit.
ja és nekem is fáj a torkom.

KépKépKép
dongó
 
 


Szép estét mindenkinek!

Hát oltás ügyben még nem döntöttünk, de eléggé hajlok a beoltatás felé. A háziorvosomat még nekem is meg kell kérdezni, meg a védőnőre is rákérdezek, mit mond. Bár ő korábban nem nagyon javasolta.

Anikó!
Már tényleg nagyon kíváncsiak vagyunk, de amúgy mindegy, mi lesz, csak az a lényeg, hogy egészséges legyen. Első megérzés lány volt, aztán 12. héten 75%-ra fiút mondtak, azóta próbáltam azt elképzelni, mostmár nem tudom. Majd kiderül... :)

Szabccsi!
Gratula a buborékokhoz! :)
A kislányhoz meg pláne! :) Újabb rózsaszín csík, hurrá!
Remélem nem leszel beteg! Jobbulást!

Vivi!
Javaslat, hogy ne felejtsd el, mit akarsz írni: két ablakban nyisd meg a topicot, egyikben írsz, másikban visszaolvasod az előző oldalakat. Mostanában már én is így csináltam. Gyorsabb és kényelmesebb, mint a jegyzetelés. (Csak 1 tipp volt.)

Dongó!
Neked is jobbulást!

Na jó éjt Csajok!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Hű mamik!

Nem győztem alaposan visszaolvasni elég felületes voltam... én is gyötrődöm, de beadatni jobban félek mint nem beadatni... EGYENLŐRE ÍGY ÁLLOK. kedden megyek a nőgyógyászomhoz és megkérdezem őt is.

az a szomorú ebben az egészben, hogy mindenki csak manipulálni akar a tényeket elferdítve próbálják a maguk malmára hajtani a vizet te meg próbálj dönteni..
azért az, hogy felmerült az autoimmun betegség is, nagyon durva!!! Na én pl ilyenektől tartok... hogy majd akár egy évtized múlva kiderítik, hogy az oltás ilyen vagy olyan betegséget okozott ennél a generációnál! :(

Béres cseppel is ehet erősíteni! Én adom a gyerekeknek!

Bandim megint kezd lebetegedni... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


És egy kis karácsonyi hangulat, hogy jobb kedvünk legyen:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Mézeskalács házikó cukor ablakkal.
Kép

Kép



Kép


Kép

Kép


Első karácsonyfánk! Ágakból kötöztük.
Kép

Ezek a fenyők tavaly készültek az ajándékok mellé adtam. A fán cukorgyönggyel díszített hópehely mézesek voltak. A rajzolás kicsit macerásabb így gyerekek mellett! :)

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Halva
Készülhet szezám magból, vagy napraforgóból. Tulajdonképpen az olajgyártás mellékterméke amit mézzel, vagy cukorsziruppal kevernek. Roppant gusztustalan és nagyon finom! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


mamacka!

Gyönyörű, amiket csinálsz, álomszépek a munkáid! Mézeskalács-házikót én is szoktam, idén bepróbálkozom a mézeskalács vonattal is (ennyi vonatmániás fiú mellett muszáj lesz)!
Megtennéd, hogy prviben elküldesz nekem , számodra minden fontosnak tartott infót az istvános dokidról? Van egy nagyon jó barátnőm, aki mindenképp az István kórházban szülne, de nincs támpontja, hogy kit válasszon?
És, ha tudsz valamit Varsányi Hajnalkáról, azt is megköszönném, ha átküldenéd! Amit a neten lehet róla találni, azt már megnéztem!
Előre is köszi, ha lesz rá időd!

Honey!

Mi, illetve a férjem kikötjük a fát damillal a nappali kül. pontjaihoz! Alulra meg csak mézeskaláxsot, szaloncukrot, szalma- és fadíszeket rakunk! És működik, tavaly sem borult fel! :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Honey
Nekem van egy sokgyerekes ismerősöm ők a plafonról lógatták le a fát! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Elképzelem ahogy leleményes gyerekek alá tolnak egy széket és himbálóznak rajta! :) :) :)

Erről eszembe jutott, hogy nagypapám tavasszal megtiltotta a gyerekeknek, hogy leszedjék zölden az almát. Anyukám alá tolt egy kisszéket és lerágta amit elért! :lol: :lol: :lol: :lol: mire papa hazajött tele volt a fa almacsutkával! :) Ő biza nem szedte le! :)


Mi egyszerűen csak kikötjük és a törékenyebb dolgok magasabban vannak!

Márta küldöm! és örülök, hogy tetszik! Majd leírom a receptet meg a trükköket a mézeshez! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mamacka 2009.11.07 00:18-kor.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Holnap leszek félidős!
Kezdődik a visszaszámlálás! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka gyönyörűek a munkiád. Bárcsak nekem lenne ilyenhez türelmem.
Ma reggel képzeljétek arra ébrettem, hogy pocaklakókám rugdossa a ház oldalat, de nem is akárhogy, még apa is érezte.
Annyira jó érzés! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Na ezt akartam feltenni, főleg első babásoknak:
http://www.squidoo.com/nontoxicbabybottles

Nagyon nem mindegy ki milyen cumisüveget vesz!! Mindenképp BPA menteset vegyetek - már ha vesztek...

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Itt a Szent Imre szülészetének álláspontja a H1N1-ről:
Aki Szent Imrés, annak felesleges is megkérdezni a dokiját szerintem, valszeg ugyan ez lesz a véleménye.

http://imreszul.neologik.hu/


Heni,
ja csak arra írtam, hogy jószándékból tetted fel a linket, én meg mondtam, hogy olyan demagóg, hogy 2 perc után kikapcsoltam.....

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


szabcsi,
GRATULA A RÓZSASZÍN CSÍKHOZ A TÁBLÁBAN!!! :wink:
És a rugdosáshoz is!! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


de honey, ez akkor íródott, amikor mlg nem volt kifejlesztve a vakcina és a cirkusz sem kezdődött el!


szabccsi: GRATULA A KISLÁNYHOZ!!!!!!!!!éljenéljenéljen!!!!!!!!

KépKépKép
dongó
 
 


szabccsi! Gratula a kislányhoz. Tábliba a nevet is beírhatom?

honey! én nagyon próbálom tartani magam babacucc-vásárlás terén.
Eddig babakocsit és hordozót vettem csak, semmi mást, de már alig bírom! :-)

Lányok, nektek szokott olyan előrodulni, hogy tüsszentéskor az alhasban szúrást éreztek? Olyan igazi nyilallás, mintha 3-4 tűvel megszúrnának. Ha fogom a pocakom, akkor nincs...

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Sziasztok!

Én is beköszönök.
Szabccsi, gratulálok a kislányhoz!
mamacka, gyönyörűek a munkáid. Azokat a képeket hogy csinálod?

Mi még nem vettünk semmit. Édesanyám szerint babonából a 28. hétig nem lehet semmit vásárolni. de már én is nehezen bírom. Bár addig meg összegyűjtögetjük a pénzt.

Jaj, lányok, annyira kétségbe vagyok esve. szinte hetente jön fel rám plussz egy kiló. Kb. 50 kilósan kezdtem a terhességet. októberben, amikor 56 kiló voltam, a védőnő már ingatta a fejét. Hétfőn megyek hozz, de ma vagyok 59 kiló. És nem tudom, mit csináljak, mert nem eszek többet mint szoktam. Ja, és nem is vizesedek. Szerintetek ez normális?

Kép

Kép
anuwen
 
 


anuwen: sztem aki kisebb súllyal kezdi a terhességet, annál tök oké, h többet hízik! nyugi!

babacuccok: nekünk ne nagyon kell venni semmit :)

KépKépKép
dongó
 
 


anuwen ne aggódj! Nagyon vékonyan kezdted! Simán le fogod adni!
Én majdnem hetven kilóval kezdtem! :( :oops: :oops: :oops:


Örülök, hogy tetszenek a munkáim!

Azokat a képeket hogy csinálod?


Melyik képekre gondolsz?

Most nézem, hogy Rebekáink szinte napra pontosan egy idősek! :) én március 26.!

Szabcsi gratula a nuncishoz! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Köszi, hogy próbáltok megnyugtatni. Csak túl gyorsnak érzem a súlygyarapodást. Mindegy, jövő héten védőnő, meg doki. majd mondanak valami okosat.

Hát pl. arra az anya-gyerek képre gondoltam. Bocsi... :oops: nem tudom, nekem az olyan mint egy kép.

Kép

Kép
anuwen
 
 


sziasztok

megint csak beköszönök
nálam még tart a felújítás, így anyukámnál vagyok itt meg elég lassú a gép, meg alig van időm így csak az uccsó oldalt olvastam vissza
mamacka tényleg nagyon szépek a kalácskák
látom nagyon megy az oltás téma
én még mindig unalmas vagyok, semmi bajom, nem hízok, csak picit, de az is a baba
persze mozgunk meg minden
jól vagyunk, semmi panasz
voltam szülésfelkészítőn, nagyon jó volt

gratula a kislányokhoz kifiúkhoz!

puszik!

Kép
yilonne
 
 


Szabbcsi!
Kislány, éljenéljen! :D

Yilonne!
De jó hogy benéztél :)

Különben megint olyan sokat írtatok, hogy nem tudok lépést tartani. Tegnap egész nap tolmácsolni voltam vidéken, így nem is voltam gépközelben. Oltás-témára annyi hogy én sem tudom mi legyen, úgy vagyok mint sokan közületek: egyelöre nem merem beoltatni, de nem zárom ki hogy késöbb be fogom. De inkább már nem is olvasok semmit ezzel kacsolatban, mert csak idegesít, bebizonytalanít az összes cikk/hír.

Kaptam 2db ingyenjegyet a Baba-Mama expóra, de nem n
tudom menjek-e. Volt valaki? Annyira nincs kedvem menni, de hátha tök hasznos. Mondjuk sok mindent már nem kell vennünk, mert ugye barátnömtöl kaptunk egy vagon babaruhát, autósülést stb. Igazából babakocsit kéne venni, de azt is valszeg használtan vesszük.

Kép
anicca
 
 


Köszönöm lányok a gratulációkat.

Igen Viggi már beírhatod, ha közben megfütyisedne majd átszínezzük! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


honeymoon írta:Heni,
ja csak arra írtam, hogy jószándékból tetted fel a linket, én meg mondtam, hogy olyan demagóg, hogy 2 perc után kikapcsoltam.....


Honey, nézd meg még egyszer, azt nem Heni tette fel!! Hanem csinxi....azért sem érti szegény.

Kép

Kép
ktouch
 
 


sziazstok végre sikerült ide jutnom:)

na jó kifejtettéke a témát a h1oltásról most már végképpen nem tudom mit csináljak Bálinttal meg magammal:( attól aggódom, hogy nálunk éppen hárman otthon betegek hárman meg dolgoznak náthásan, a közelembe, és tök sokan náthás taknysan járnak be, ráadásul reggel óta én is érzem, mintha beteg lennék:(

Detty: hogy áltok az evéssel? Bálint valamelyik nap a szó szoros értelmében egész nap semmit nem evett, mikor este kért csokit már adtam is neki, legalább az legyen egy kis enegria neki:( ilynekor úgy elkeseredek, de másnap meg evett egy csomót.

tüsszentés: én már kb 1 hónapja érzem ezt, meg szoktam fogni a hasam alját vagy ha fekszem akkor oldara fekszem olyankor és nem fáj annyira:), amúgy a pocaklakóm nagyon aktív, kézeljtek tegnap ültem a melóba és a szó szoros értelmében sikítottam egyet, mert olyan érzés volt, mintha a húgyhólyagomat húzgálta volna.

Kép

Kép
andrea001
 
 


Mamacka nagyn nagyon ügyes vagy én is akarok ilyeneket csinálni
küldesz nekem recit?

Kép

Kép
andrea001
 
 


mamacka :)
nagyon jók a lapok! Sajnan nekem nincs ilyen jó kézügyességem, úgyhogy én csak GIMP-el szoktam karácsonyi háttérre tenni a gyerekek képét (vagy családit)

andrea :)
Ááááá, Csongi is szokott ilyet csinálni, vagyis ennyire durván nem, de mindenből csak kb 2 falatot eszik, estére meg kivagyok ettől. Viszont ma annyit zabált...

szabccsi :)
gratu a kislányhoz :wink:

20 hetes pocikép:
Kép

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Köszönöm mamik de végülis nekem ez a munkám! Gondolom mindannyian jók vagyunk valamiben! :)

A receptet amint meglesz felteszem! :)

Yilonne
De jó, hogy benéztél! Hallottam ám már rólad! ;)

Minyu
Nagyon csini vagy! :)

Anuwen
Azok papírporcelánból készülnek, magas tűzön égetem őket!
Csak azért kérdeztem rá mert vannak akvarellek is, illusztrációk egyebek...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Bandim megint fullad! :( :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


viggi,
nekem is szokott ilyen lenni. Ha tudod , húzd fel a lábad, vagy görnyedj össze. Az sokat segít!!

Mamacka,
szegényke! :( Jobbulást neki!!

ktouch,
igen, igazad van. Visszaolvastam. Heni, akkor nem neked szólt! :wink:

Most van a hiradóban az a kismama akiről beszéltem... :cry:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ez megint olyan dolog, ha nem tudtam volna előre... és nem meséltem volna nektek róla, akkor megint az lenne az érzésem (és sokan másoknak is ) , hogy a "média kamuja, hogy rávegyék a kismamákat"

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


minyu,
de szééép vagy!!! Nagyon jó a kép is!!!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Melyiken van a kismama?
Én a tv2-t nézem, de ott csak az ózdi kislány van!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Én ezektől a hírektől azért nem ilyedek amúgy meg, mert nem tudjuk, hogy a betegséget elkapott terhes kismama, és kislány is, milyen körülmények között élt.
Mert mondjuk, ha rossz körülmények között él, nincs a lakásába fütés, és nem jut elég vitaminhoz, akkor szerintem azért kár magunkhoz hasonlítani.
Minden halálesetnél azt mondták, hogy ebbe haltak meg, aztán kiderült, hogy mindegyik, már az előző 6 betegségébe is meghalt volna.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk meg a Baba-Mama expóról. Nekem nagyon bejött. Alexának vettü nk egy pár puhatalpú kiscipőt (már régóta akartam neki venni, de féltem a netről rendelni), és nekem egy kord kismama nadrágot 4800 Ft-ért. Nagyon klassz, csak fel kell hajtanom az alját.

És a lényeg! Egy baba van és tuti, hogy kisfiú. Majd teszek fel képet róla, de most menni kell fürdetni.

Kép
Kép
detty74
 
 


szabcsi mindkettőn ez volt a kezdő hír. de az RTL tovább boncolgatta a témát, mint a TV2.

detty,
HURRRRRRRRRRÁÁÁÁÁ!!!! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Én a rádióban hallottam, ott is beszéltek erről a hírekben.

Honey!
Köszi! Mi is megkönnyebbültünk! És nagyon jó a DVD is! Még a MDK-énál is jobb.

Andi!
A zabkását nem eszi meg Alexa, és hát válogat, de azért olyat nem csinál, hogy egész nap semmit nem eszik. Ki is akadnék, az tuti. Te hogy bírtad azt a napot?
Tegnap csináltam sütőtökkrém levest, és most két napig azt ette. Ma 3 merőkanálnyit tüntetett el, jó nagyot néztem. Bár azt eddig is tudtam, hogy imádja a sütőtököt. A reggeli és a vacsi még mindig gondot okoz, de igyekszem arra koncentrálni, hogy ha éhes, úgyis enni fog. Meg elég jó súlyban is van, így talán nem kell aggódnom emiatt.

A tesó közben szétrúgja a hasam. Bezzeg az UH alatt szinte semmi mozgás nem volt, egyszer rúgott csak egyet.

Kép
Kép
detty74
 
 


GRATULÁLOK DETTY!!!!!!!!

minyu nagyon jó a kép!!!

itt a kismamás cikk:
http://www.origo.hu/itthon/20091107-h1n ... smama.html

lányok én nagyon félek! gyerekek között dolgozom 2 teljes napot! reggeltől estig!

KépKépKép
dongó
 
 


Dongó!

Én is nagyon félek! :(

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Elolvastam a cikket, én csak egyet nem értek. Azt írják, hogy Magyarországon még nem éri el a 20.000-et a beteg száma.
ÁNTSZ szerint (hivatalosan) 319-en betegettek meg a kismamával együtt.
Akkor most melyik igaz?!

Ukrajna:

Az is érdekes amit a Vivi írt, de ha csak abba gondolok bele, hogy a háziorvosom azt mondta, hogy a normál szezonális infulenza halálozási aránya 1%, akkor az Ukrán 1800000-ból 135 ember 0,0075, nincs egy század százalék. Persze senki nem akar a 135 ember közé tartozni, csak kicsit érdekesek ezek a számok.
Akkor a normál infulenza ellen miért ne oltassuk magunkat be???

Én sem tudom mit csinálja, mert mikor eldöntöm, hogy oltatok és elolvasok egy ilyen cikket, egyből bizonytalan leszek.

Amúgy szerintem a politikának is jót tesz, hogy nem beszél a tv és rádió másról, mint az új influenzáról. Addig nem beszélünk sikkasztásról, végkielégítési botrányról, stb...

Azt a nézem még mindig tartom, hogy jó lenne tudni, hogy az az egészséges kismama, mennyire volt az, és tényleg milyen körülmények között élt.
Hozzáteszem, az első kismama aki szegény meghalt, ott is ezt mondták két napik, aztán kiderült, hogy utolsó stádiumi rákos, aki éppen kemoterápiát és sugárkezelést kapott, tehát nem volt immunrendszere.

Jó lenne, ha valaki elmondaná már az igazat!!!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


A politikai szemétségek elsikkadása az influenza mellett nekem is feltűnt. Gondolom, a kormánynak érdeke, hogy nem sokkal a választások előtt most ne ők legyenek a középpontban. De mindegy, nem akarok politizálni, mert semmit nem utálok annyira, mint a politikát és a politikusokat, párttól függetlenül.

Tegnap a rádiós hírekben (a TV-t már nem nézem, de a kocsiban hazafelé szólt a rádió) azt mondták, hogy az új influenza olyan erős, hogy elnyomja (a pontos szóra nem emlékszem) a szezonális influenza vírust. Ettől függetlenül én eddig mindenhol azt olvastam, hogy aki oltat, mindkettővel oltassa be magát, mindegy, hogy kismama-e, vagy sem.

Szerintem az igazat soha egyik hírról sem fogjuk megtudni. Én kezdek arra hajlani, hogy beoltatom magam, mert utána legalább ez a bizonytalanság érzés elmúlik. Engem ez borít ki leginkább. De a kérdés még mindig az, hol oltassak, mert a háziorvosom szerintem továbbra sem fogja megtenni.

Kép
Kép
detty74
 
 


tegnap volt a hírekben: ukrajnában h1n1 van. londoni laboratóriumok tesztelték ki. és:

" (ukrajnában) múlt hét csütörtökön körülbelül 38 ezren fordultak influenzaszerű tünetekkel orvoshoz, közülük 951 beteget kellett kórházban ápolni és a vírussal összefüggő halálesetek száma hivatalosan 30 volt. Egy héttel később november 5-én a betegek száma már meghaladta a 633 ezret és közülük több mint 28 ezret ápoltak kórházban, a halottak száma pedig 95 volt."


nocomment

KépKépKép
dongó
 
 


ha angol nyelvű siteokon rákeresel, akkor ugyanezt lvasdod. meg azt, h szlovákia lezárta az ukrán határt már.
ízelítő:

WARSAW, November 7 (RIA Novosti) - Slovakia will close on Sunday all border crossings with Ukraine, except for the car checkpoint in Vysne Nemecke, amid fears of spreading the A/H1N1 virus, the Slovakian interior minister said on Saturday.

As of November 6, a flu epidemic had left 135 people dead and over 871,000 infected in Ukraine, the ex-Soviet country's Health Ministry said on its website on Saturday.

However, Robert Kalinak said Bratislava was not currently considering sealing off the border with Ukraine.

"Our border guards may deny entry to the Schengen zone to foreigners with flu symptoms," Kalinak said.

Earlier in the day, the Slovakian Foreign Ministry advised nationals against travels to neighboring Ukraine over a flu epidemic.

Ukraine's Prime Minister Yulia Tymoshenko said on Saturday she saw no need for declaring a state of emergency in the country over the epidemic, while Ukraine's National Security and Defense Council (NSDC) chief, Raisa Bohatyryova, said on Friday there were 'constitutional prerequisites' for that.

According to Slovakia's Health Ministry, 12,000 people had contracted flu over the past week, with the number of those infected with swine flu rising to 200 people.

KépKépKép
dongó
 
 


sztem kicsit túl sokat gondolunk a saját kormányunk összeesküvés eleméleteiről. közben a világban is u.a. a hírek mennek.

itt egy kijevi -magyar srác blogja:
http://kijeviblog.blogspot.com/2009/11/ ... pdate.html

KépKépKép
dongó
 
 


Minyu!
De szép a pocakod! :)

Detty!
Hurrá!!! De jó hogy végre biztosra tudod hogy csak egy baba és a fiúhoz is gratula!! :D

Oltástéma: no comment. Ehhez már semmi újat nem tudok hozzáfűzni.

Mi lassan készülünk uszodába, egy kis sport remélem jót tesz...

Kép
anicca
 
 


na, sztem is jegeljük a vírus témát :)

anicca:
jó úszást!!!! de szuper!

anikó:
nagyon jó a luxos kép! csinos vagy!

heni:
nem vagy könnyű helyzetben! tudósíts, h hogy döntöttél!

szabccsi:
fédra: akkor már tuti?? tök szuper! irigy :)

mamacka: jobbulást a kisfiadnak!!! hogy van??? gyönyörűek a mézeskalácsok és a fátok is meseszép volt! nagyon klassz kis hangulat lehet nálatok karácsonykor!!! gratula a FÉLIDŐHÖZ!!!!

yilonne:
jó, h benéztél! pihizz többet!!

viggi: nekem ilyen tünetem nincs. nem tudok okosat mondani.

detty: alexa nagyon szép kislány!!! gratula még1x a szülinaphoz!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dongó 2009.11.08 10:17-kor.

KépKépKép
dongó
 
 


kispötty, honey: a köldököm nekem is rémes, lehet, h szülés után műteni kell? sokszor szúr és fáj, meg kiáll.

ktouch
és veletek mi van?

dizzy:
örülök, h a dokinál minden rendben volt!

KépKépKép
dongó
 
 


Sziasztok Kismamik!
Szeretnék csatlakozni ha lehet én most a második babánkkal vagyok várandós és már tuti hogy kisfiú:-)
böbus82
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: