Új privát üzeneted érkezett!

Na elég már a laptetőkből :lol: :lol:

annus11
 
 


Kutyafüle!!Gratulálok!!!!!!!!!!!!!De jó!!!!

Még nem olvastam vissza,csak átfutottam.Majd a képeket is nézem.
Hát elég necces az élet 2 beteg picivel.
Hanna alig kap levegőt,nem sokat alszunk.
Megyek iszom kv.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát Annus szerintem még nem. Azért várok egy szívhangot. Meg úgysem lesz időm menni a vizsga miatt.Lehet majd beköszönök azért.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Gratulálok Kutyafüle!!!!! Mi még nem tervezzük Hanna tesóját.
:D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Kutyafüle, akkor ez már hivatalos! Gratulálok én is mégegyszer!

Anita, juobbulást a picúroknak, neked meg kitartás!

Annus, ma mi is megyünk-anyós-családiebéd.

este jövök!

Jah, és RENY!!! Én vagyok a világ legkíváncsibb embere, és ilyet tenni velem, hogy majd elmondok vmit, de nem most, és lehet, hogy holnap nem is jövök, hát ettől totál idegbeteg lettem!!!! Ilyet SOHA többet!!! :lol: :lol: :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Én is leginkább Niki miatt :wink: És látom, az eredmény még pozitívabb!! Gratula! Eltervezni és megvalósítani: így kell ezt :lol: :lol: :lol:

Reni, csatlakozom Szofihoz: ez nem fair!!! :roll: :roll: Vajh mit lehet majd megtuhudnihihiííí??
:P :P :lol: :lol: :lol:


Na mindenkinek szép hétvégét, jó sétálást, nagy alvást, férjurak és család általi kényeztetést!
Betegeknek pedig mihamarabbi gyógyulást!! :D

KépKép

Kép
hase
 
 


Netti, remélem, semmi gáz. Majd azért gyere, jó? :)

KépKép

Kép
hase
 
 


Reny!
Na igen...nagyon gyanus ez a mondani akarok vmit!Ha a lottón nyertetek akkor légyszi gondolj ránk csórókra :lol: :lol:

Na apa ugye megint felújít...köv hétvégén meg készenlét,kezdek besokallni :? De állítólag karácsonytól már nem dolgozik!De hol van még dec 24??????


És jelentem vettem egy overált!!!Remélem a köv héten megérkezik! :wink: ez volt az első ilyen vásárlásom,elindultam a lejtőn én is 8) :lol:


Netti!
jaj mi a baj?Beteg vagy?Vagy megkaptátok az oltást és attól?Remélem semmi komoly!


Mozza???Hogy vagytok?Gondolom kiélvezed h apa otthon van :wink: helyes!!!!

Na megyek,robotolok a konyhában...aztán irány a anygi a hegyekbe!!!!Aztán este a holnapi kaját kéne megcsinálnom.....meg a beígért sütit megsüti és még varrnom is kéne,de holnap 2re meg talim is van.....be vagyok havazva!!!Nem is kell nekem hóesés! :wink:

Persze közben itt jártatom a számat!Nehéz nekiindulni..... :lol:

annus11
 
 


Na Csilla!
Az utolsó előtti mondatodat szeretném ha vki megvalósítani!!!!!!Mármint nekem :wink: :lol:

annus11
 
 


Netti, remélem, semmi gáz. Majd azért gyere, jó? :)

KépKép

Kép
hase
 
 


Jaj nincs semmi gaz lanyok es nem is kaptunk meg oltast,sztem az ido vagy meg fog jonni.. aztan nem a legjobb igy 8)

Panndi! ferjed nem setalgat Zsofival?

Netti
Kép
maumau
 
 


Fontos kerdes, karifat mennyire kell felteni? vagyis a gyereket a fatol? ha maszni fog addigra??? nekunk sose volt kis fank... es magasra se szeretnem tenni :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,én is azt hittem baj van!
Karácsonyfa:Hát mi nem változtattunk.Földtől van plafonig.De nekem Grétike soha nem piszkálta. :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


en se szeretnek valtoztatni,remelem nem is lesz gond.

Csak a fejem .. semmi baj nincs, remelem :)

Boroka krumpli gesztenyet eszik, hat nagyon bejon neki.....

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, elkezdtem visszaolvasni, de ezt rögtönazonnalmost le kell írnom:

Kutyafüle, NAGY-NAGY-NAGY GRATULA!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem (nem is remélem, TUDOM, hogy) minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!
(méhen kívülinek egyébként tünetei: erős görcs, barnás, kávézaccos "vérzés" - nálam legalábbis ez volt) :cry:

Folytatom az olvasást, aztán jövök!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Na, végeztem az olvasással!
Képeket még nem sikerült megnéznem, talán estefelé eljutok a blogba...

Kutyafüle,
hát akkor még 1x, a második zebrához is gratulaaaaaa!!!!!

Netti,
a fejem nekem is szétszakad, szerintem front van!

Karácsonyfa... Úristen, nekem még arról sincs fogalmam, h hol fogunk karácsonyozni idén... :shock: Na, ezt át kell gondolnom.

Avatar: ja, valaki velem is megoszthatná, hogy lehet ilyen pici képet kreálni! Nekem mindig 1 kilobájtocskával a határ fölött marad, akárhogy igyekszem! :roll: :roll:

K láza este felment 38,3-ra, majd egy kúp után lement 38,1-re :!: :!: :!: Síkidegbeteg voltam. Éjszaka aztán nyugisan telt, ma reggel 37,4-gyel ébredt (ez 3. napja a legalacsonyabb!), de sztem megint felment neki (most alszik). Egyéb tünet még mindig nincs. :?: :?: :?: Tinu, nagyon várom a pöttyöket és/vagy fogakat!!! :roll: :roll: Nem tom mi lesz, ha nem jönnek... :roll: :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


hello csajok,

este már nem jöttem, gondolván úgyse történik semmi; mindenki a talin van...

Erre majdnem leestem a székről, amikor olvastam Niki történetét! :shock: A hideg is kirázott! Gratulálok!!! :lol:

Netti, a karifán már én is gondolkodtam, nekünk is plafonig ér... :roll:

Az oltásról: nekünk a dokker azt mondta, h a H1N1 elleni önmagában gyakorlatilag sza*t sem ér, be kell adatni a szezonális influ ellenit is.

Tegnap elmentem AM dokijához, mert ma viszi András úszni és igazolás kell, h egészséges és mit látok? Ki volt plakátolva, hogy a ennek a bizonyos védőoltásnak a beadása nem háziorvosi teendő, ezért 1000 pénzt kell fizetni oltásonként :shock: Szóval valszeg Netti neked is erre céloztak... :?

Na :arrow: készítem a ebédet!

Kép

Kép
adraci
 
 


Ja, csajok, nekem is fájt a fejem a héten többször. :? Telihold is volt, viszont amióta elmúlt, olyan hihhhetetlenül jól alszok, hogy reggelig egyszer sem ébredek és nagyon kipihentnek érzem magam.

Zsüci, a dokker nagyon gáz! Jó ötlet, h elgondolkodtál a cserén. Egy jó gyerekorvos nagy kincs! Remélem megtaláljátok a magyarázatot a lázra!

Szerintem a tesóm H1N1-es. Hétfő óta magas a láza és tüdőgyulladás szerű tünetei vannak (köhög, fáj a háta) Hétfőn kell mennie a dokkerhez, csütörtökön vettek vért tőle, de sztem H1N1-et nem néztek... Szerencsére nem találkoztunk vele csak a múlt hét elején... :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adri, igen az azota tisztazodott,de a doki most azzal jon h csak azoknak ingyenes akik mar betegekes o nem is olvasta se hallotta h 6honal fialatabb babakkal egy haztartasban eloknek is ingyenes.. nem is akart utana nezni, a masik doki ott pedig mondta h persze h ingyenes.. mondta h hivatkozzak vmi 16os kodszamra?! hat de olyan ciki komolyan,o a doki,raadasul ha ejjel hivom 20p alatt jon barmikor.. tok birom.. kedves megbizhato,de miert fizessek ha ingyenes?

Netti
Kép
maumau
 
 


Remelem Kammilanak kijon egy foga vagy tiszta potty lesz hamarosan :roll: de lehet harom napos laz is, nem?

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, a 12 hónaposnál fiatalabb babákkal egy háztartásban élőknek ingyenes. Ott van az Antsz honlapján a közleményekben. Nyomtasd ki neki és vidd el! :roll: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Szegény Kamilla.Én úgy tudom,h a 3 napos láz pöttyekkel végződik.Nem???

Adri,tesódnak jobbulást.Hát ez igazán nem hangzik valami jól :?

Hannika is jobban van.Vagyis most elvan a földön Grétivel.Ilyen napok óta nem volt :roll:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, majd hétfőn derül ki mi van vele. Ez csak az én diagnózisom. :roll:

Jaaaa, értem már miért pöttyöztök itt Kamillával kapcsban! :idea:

Kép

Kép
adraci
 
 


Igen, a 3 napos láz 4 napnyi pöttyel végződik, ezért írtam, h várom a pöttyöket. Vagy a fogakat. Nekem mindegy, csak derüljön már ki, h mi a szösz van a gyerekemmel!!!

Netti,
oltást illetően: én úgy tudom, h a háziorvos a beadásért akkor is kérhet pénzt, ha maga az oltás ingyenesen jár.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Fúú, szegény Kamilla! És szegény Te!
Én még sosem hallottam a 3napos lázról (sem a pöttyökről...), ez mi a szösz? És mitől van??

KépKép

Kép
hase
 
 


Zsuci, igen, azt tudom mar h az 1000ftot mire fel keri,de o nem latta se hallotta meg h ingyenes lenne holott mar 3x mondtam neki es mindig elmagyarazza h NEM :) cikimarkomolyan..
tudom h 12honapnal fialatabb babok,csak elotte 6honal volt,de o arrol is lemaradt ezek szerint..

Netti
Kép
maumau
 
 


Írtam már neketek, miért van ez? Talán, ha elmondod, nem fog már aggályoskodni, Netti. Azért változott 12 hósra a dolog, mert 1 éves kor alatt nem engedélyeztáék a vakcinát, szóvalaz 1 év alatti gyerekek nem olthatók. Pedig nekik ingyenes lenne, hosszen 14 év alattiak. Így úgy oldják meg a dolgot, hogy a körülöttük élőknek biztosítják az ingyenes oltást. Na, erről van szó, ezért ingyenes az oltás az 1 év alatti babákkal közös háztartásban élőknek.

Adraci, jaj, szegény tesód! Hétfőn majd mondd el, mi van vele, légyszi!

Egész eddig nagyon izgultam, mi van veled, Kutyafüle, csak nem jutottam géphez. Hát, sok szeretettel gratulálok még 1x. Miért nem teszed fel a képet??? Csak időhiány, mert az megértem. De sztem szívesen megnézzük ám, ha azt gondolod, hogy talán nem... :) Hú, és aztán mesélj nekünk nagyon sokat!!! Te leszel a mi pocakosunk!!! :) NAGYON ÖRÜLÖK! :)

A láz+pöttyös betegség egy vírusbetegség, ilyne piciknél gyakori, és semmi komoly, semmi teendő igazában, csak ki kell várni, hogy elmúljon. Az én nagyfiamat tulképpen meg sem viselte 1x sem, pedig volt vagy 3x ilyen beteg.
Várom én is nektek a pöttyöket vagy a fogakat, Zsüci, jó?

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szofi, köszi a választ, olvastam a blogban, legalább nem vagyok egyedül! :D :lol: Én is sokszor mosolygok, meg nevetek a dolgon, tegnap csak nagyon pattanásig voltak sztem feszülve az idegeim... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Netti, de, sparban voltak, meg apa irodájában, mi meg Fruval dm-eztünk :)
Vendég
 


Gkjjk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hase 2009.11.19 00:13-kor.

KépKép

Kép
hase
 
 


Csilla, nagyon szépek vagytok! :-) A mókakacagós Gergő nagyon cukker.

Kutyafüle, még egyszer nagy-nagy gratula. :-) Barátkozol már a gondolattal, vagy inkább megvárod mit mond a doki? :-)

Netti, az én fejem is fáj ma, jövő hétre 16-17 fokot mondanak. Nem csoda, hogy úgy érezzük nagy lufi a fejünk.

Zsüci, remélem Kamilla már jobban van. Nagyon megviseli a láz? Ingerlékenyebb vagy aluszékonyabb? Enni eszik rendesen?

Bodajkról hazafelé jövet be akartunk menni az IKEA-ba, de megláttuk a parkolót és azon nyomban satufék, fordulás vissza. Bakker biztos ingyen osztogatták a björnbi klippen kanapékat, vagy a rénszarvas hotdogot...vagy mittomén :roll: Trilliócsillióan voltak.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


na mi is megjártuk a dédit!
Igaz kissé gyorsan vezetett a sofőr...ez mondjuk az Istenhegyi úton,ami tele van kanyarokkal,kátyúval és k*va meredek nem volt oly vicces :evil: Igaz Iza aludt,én meg majdnem rókáztam mikor leszálltunk!Amúgy nagyon jó ksi busz ez,mert felvisz mamámhoz átszállás nélkül!!!!És még babakocsival is fel tudok szállni a buszra! :wink:
Picit köd volt odafenn,de nagyon jó levegő volt!!!És mamám káposztás kockával várt,a tészta természetesen házi,meg fini ragu leves volt és sör 8) :lol:

Na megyek és eszek vmit,meg Izussal játszunk!


Ja tegnap meg ma is tök keveset evett ő is...szerintem a foga,mert folyton a keze a szájában,vagy rág vmit és ömlik a nyála...újabb fogzás hullám...... :roll: :arrow:

Ja Gergő de helyes pasi!!!!!És édi jegesmaci :wink:

annus11
 
 


Na anyósom most hívott,20 perc múlva itt van.Hurrá! 8) :arrow:

annus11
 
 


Ja, akartam írni, hogy akinek gondja van az avatar készítéssel, szívesen segítek. Dobja át a fotót a gyongyi_kabaikukacyahoo.co.uk-ra a képet.

Annus, téged aztán nem hagynak unatkozni :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok Lányok!

Engem még nem ismertek, de be kell valljam töredelmesen, én Titeket már igen jól :oops: .

Én és a kislányom is a májusi babázók táborát szerettük volna gyarapítani, ezért már a topik indulásakor is akartam írni, de sajnos régbeli dolgok (ezeke ide nem írnám le) babonáiból és a tavalyi év folyamatos tragédiái miatt nem volt sem bátorságom, sem időm, kedvem írni. De olvasgatni olvasgattalak Titeket, sokszor vidámságot és megnyugvást okoztatok.

Kislányom végülis úgy döntött, hogy május vége-június eleje helyett február végén születik meg, és az összes ezzel járó szörnyűség is szegény kincsem nyakába zuhant. 4 hónap kórház és számtalan műtét után júniusban kerültünk haza, persze azóta is műtétek, kontrollok, vizsgálatok, stb.

De ha láttatok már vidám, mosolygós babát, én biztos vagyok benne, hogy kismiska Hanihoz képest :P . Ilyen erős baba a világon nincsen.

Na, hogy ne legyen kisregény, nagyon szívesen csatlakoznék így utólag is hozzátok, mint tiszteletbeli májusiak, ha nem bánjátok.

További boldog babázós, urazós, pihizős szombat estét, én megyek, megnézem, mit csinál ez az álomszuszék :).

Bangla
bangla
 
 


Most látom csak, hogy még az elején valami cicis témában mégiscsak írtam ide :D
bangla
 
 


Bangla, üdv közöttünk! Sajnálom a nehézségeket, de szerencsére túl vagytok rajta!

Niki, hatalmas gratula a zebrádhoz!!!! :lol:

Szofi, Neked még1x köszönet a vendéglátásért, szuperül éreztük magunkat! Blanki azóta kutyázik ezerrel, csak elleste Lillától! :P

Annus, Gyöngyi, jók a fotók! Köszönjük!

Éjszakánk nem volt jó, na de majd ma alszunk! :D
Voltam ma 1 órás thai masszázson, kicsit ellazított. Viszont folyamatosan félreütök, szal a fáradtságot nem űzte el!

Kamillának és többi betegnek gyors gyógyulást, sok gyógypuszit!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anita, nem sikerült visszaolvasnom, csak azt látom, h nem jött össze a meló, Gyöngyi sünöket küldözget. Hamarosan találtok vmit, kitartás és szorítunk!

Ildi, biza jót sétálhattatok az esőben, még jó, h nem nagyobb a város! :lol:

Csilla, Gergő-fiú cukipofa, ő bezzeg nem fagy le a fotógép előtt! :)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Gyöngyi, elfelejtettem rákérdezni vmire- esetleges közös ismerős. Sebaj, NEXT time.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Bangla,de jó h Te is előbújtál!Hozol képet a lánykáról?Gratulálok hozzá!Örülök,h már minden rendben!Gyere sűrűbben!!!!!!

Anikó,hát igen,sünök azok jöhetnek!Postázom majd!

Sírás van...menek! :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Most nézem,Gergő milyen cuki!Mutizom is Hanninak azt a gyönyörű mosolyt!

Néztem a talis képeket is!Hogy minden baba h mennyire mozog!Csúcs!Kár h Csongi nem volt,bizti sétált volna közöttük! :)

Ma tök sokat játszottunk a földön,de még nem mászik :lol: Pedig de jó lenne!
Ja,meg ha nem lát nyafizik.De a betegségtől ragadós lett a csaj.

Este,h ne kelljen állandóan ki-be rakni az ágyból,így mellettem aludt!Apát leküldtem a földre :lol: Ma is így lesz!

Szép estét!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Akkor itt is egy kép :)
Kép Útban művészi tornára Kép Mindig vidám Kép
bangla
 
 


Szia bangla, üdv köztünk, örülök, hogy előbújtál :)
Kislányod ügyes baba!
Vendég
 


Nagyon szép kislányod van Blanga!Mennyivel született?Nekem Grétike 36 hétre jött 1950gr-al.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ó, Anita, akkor Grétike egy óriás volt :)
Hani 27. hétre született, 950 grammal, 780-ra fogyott vissza, és 10 hét múlva is még csak 1000 g volt... És ezalatt volt egy szívműtétje, aminek következménye lett egy 3 hétig tartó nyirokvérzés, ami miatt nem lehetett táplálni, és 1 agyműtét...
bangla
 
 


Bangla!
Tényleg picike volt!De minden jó,ha a vége jó!Hisz,olyan aranyos,mosolygós kicsi lányka!Nem látszik rajta,h mennyi mindenen keresztül ment!Ezt gondolom,köszönheti Nektek,a szüleinek is!A szeretet csodákra képes!!!
Hannának hívják???Most hány kg?Cm?

:arrow: locsiznak a lányok!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szia Bangla!
Hát gratulálok a pici lányhoz!!!Nem semmi amin átmentetek!!!!!Remélem h egészséges azért és az is marad!!!!Tényleg nagyon erős baba ha mindezek után így tud vigyorogni!!!Gyönyörű szép szemei vannak!!!!!


Nekemis gondom van az avatarral,pedig ezt is vhogy lekicsinyítettem...de többször nem sikerült,mindig nagyobb a megengedettnél.....De egyenlőre nincs aktuális amire váltanám....

annus11
 
 


Szia Bangla!

Üdv itt! Ha valaki, akkor én tudom mit jelent a tehetetlen düh, amikor a gyermekedért aggódsz, és semmi egyebet nem tehetsz, mint hogy mellette vagy, és fogod a kezét! DE! Nálatok hála Istennek még ha lesznek is nehézségek, és aggódások bőven, a jó irányba haladnak a dolgok! Belőle egy erős, egészséges nagylány lesz! Ahogy a képeket elnézem, igazán szépen halad! Pár év, és hidd el, csak rossz emlék lesz ez az időszak! Sok-sok erőt, és kitartást kívánok Nektek! És gyere légyszíves sűrűbben, hogy tudjuk hogyan álltok!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nagyon köszönöm a kedves szavakat, tényleg nagyon-nagyon jól esnek. Egy kicsit el vagyunk szigetelődve, táársa (melléírtam, és nem tudok törölni, ez miért van?!) szóval társaságunk sajnos nem nagyon van, mert nem mehetünk még nagyon, a kórházi pajtik meg azért mégiscsak más...
Igen, Anita, ő i s Hanna :)
Most 5390g és 58 centi. Egyébként 34 centivel született.
Jaj, úgy örülök, hogy végre írtam, olyan jó - ha csak virtuálisan is - de végre kommunikálni egy kicsit :D
bangla
 
 


Na, ennek fontos volt laptetőre keülnie (még mindig nem tudok törölnik, elütni viszont igen :oops: )

Trixi, ha nem akarod, nem kell leírni (még1x), Veletek mi volt? Erről épp lemaradtam :).

Anita, hát Grétike aztán csodásan utolérte magát, ő biztos nagyon gyorsan kapkodta a kilókat, ugye? Gyünyörű (ö-vel) nagy csajci!
bangla
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?