Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, kinek milyen tapasztalata van a Református ovival, Kisfaludy utcai ovival, bölcsivel (bár a várólista alapján azt hiszem, ez utóbbival úgysem fogunk megismerkedni). Ha van kedvetek írni, a többi ovi is érdekel, de most főleg ezt a kettőt látom esélyesnek. Ha esetleg ez már volt téma, annak is örülök, ha megmondjátok, mikor, de 223 oldalt képtelen vagyok végigolvasni! :) Előre is köszi a válaszokat!
hetszinvirag
 
 


Judit, most délután jöttek anyósék, és itt lesznek csüt. reggelig. A csüt. délután már jó nekünk, illetve a jövő kedd és péntek is(szerdán tom jones-ra megyünk, előtte- utána átjáróház lesz nálunk, jön a rokonság is)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Ok, akkor lehet, hogy inkább a jövő hét marad, mondjuk a kedd. Majd addig még egyeztetünk.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Kata,
várunk Titeket is szeretettel!


Szombaton délelőtt usziba megyünk Levivel, ott olyan dél körül végzünk, aztán Levi alszik kb 2 és fél órát, így ha 3 körül jöttök, az már nekünk jó.

Emőke, Kata,
nálatok mikor van alvás idő? Jó lesz a 3 óra?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Szia Orsi!

Biztosra inkább a fél 4-et mondom. Jó lesz úgy, hogy hívlak mielőtt indulunk? (már ha privátban megkapom a számodat :-) )

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Orsi, nálunk minden nap hektikusan alakul, nem nagyon tudom kiszámítani, hogy melyik mikor alszik :). De majd jelentkezünk kora délután, hogy egyáltalán el tudok-e velük indulni, jó?

Judit, OK, legyen a jövő hét!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!
Ma dokinál jártunk, mert Ati köhécsel, de állítólag semmi... Úgy emlékszem, hogy ti tudtok csodaszert, ami erősíti az immunrendszert. Eláruljátok nekem mit vegyek, hogy tuti ne betegedjen le a fiúcska? :-) Cebion + ????
Kata, te mondtad, hogy Marcinak adni szoktál Bérest. Melyiket pontosan?

Még 12 nap!!! Hihetetlen, egy éve ilyenkor már nagyon türelmetlenek voltunk :-)
almi
 
 


Reni,
- oscillococcinum fél 1 ampulla/hét
- Influenzikum ch 30
- Vincetoxicum 1x3
- én naponta 10 csepp béres cseppet adok neki (van többféle is??? én az általános, zöld feliratút szoktam venni)
- ehhez adok 10 csepp cebiont (1csepp/kg)
- és kapja a flavon lekvárt (tavasz óta adom neki, azóta egyszer sem volt beteg - koppkoppkopp)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


a fél1 ampulla az fél ampulla... és sok gyógypuszi!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata, köszönöm! A flavon lekvárt hol lehet beszerezni?
almi
 
 


kérdezd Szandrát :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra!!! ????

A Bérest azért kérdeztem, mert a vasútállomáshoz közeli patikában azt mondták, hogy ilyen kis korban még nem ajánlott :? :?:
almi
 
 


nekem a gyerekorvosok javasolták (Marci koraszülöttes dokija is azt mondta, hogy napi 10 cseppet kaphat)

és erről a lekvárról van szó: http://flavon-max.hupont.hu/3/termekek-flavon-kids

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Sziasztok!

Emőke, Kata!
Egész délután ráérünk, akkor jöttök amikor tudtok!
Küldöm priviben a telefonszámom :-)

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Reni!
Én egy Flavon lekvárt is tudok neked vagy bárkinek rendelni, mert nálunk a Zoli belépet. Az ára szintén 8750/üveg, ami kb egy hónapig elég (kb. 290, - Ft/ nap). Mi szeptember óta adjuk a Dórinak a Béres cseppel (adagolás, mint Katáéknál) együtt, és szerencsére Dóri is jól van, pedig azóta már foga is kibújt, és korábban ilyenkor mindig csupa nátha volt, és hetekig kellett orrszívózni, még sokáig köhécselt. Most már Levi is eszi, és ő is jól van.
Ha bővebben érdekel péntek délelőtt szabadok vagyunk, szívesen elmondok róla neked mindent.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Emőke,

Jól rémlik, hogy Nektek van Recaro (STM) babakocsitok?
Leszedtem a huzatát kimosni, 1 órája küzdök a visszarakással, de van egy rész, amire nem jövök rá hogy van és nem lehet tőle becsukni a kocsit:(
Néztem a recaro weboldalán is képet, de ott meg már újabb modell van fent, ami nem ugyanolyan, mint a mienk.
Vendég
 


Sziasztok!
Bocs, hogy így idegenként megjelenek, úgy látom, ti már nagyon összeszokott társaság vagytok. Azért ha nem gond, felteszem még egyszer a kérdést, hátha valaki tud válaszolni, ha esetleg nem is saját tapasztalatból, de hallomásból.

Érdeklődni szeretnék, kinek milyen tapasztalata van a Református ovival, Kisfaludy utcai ovival, bölcsivel (bár a várólista alapján azt hiszem, ez utóbbival úgysem fogunk megismerkedni). Ha van kedvetek írni, a többi ovi is érdekel, de most főleg ezt a kettőt látom esélyesnek. Ha esetleg ez már volt téma, annak is örülök, ha megmondjátok, mikor, de 223 oldalt képtelen vagyok végigolvasni! Smile Előre is köszi a válaszokat!
hetszinvirag
 
 


Adri, köszi! Ha Ati mindent jól csinál, akkor úgy alszik délelőtt, hogy át tudunk robogni. Remélem ez a gusztustalan eső sem fog nagyon esni :-)

Oviról mi még nem tudunk nyilatkozni :wink: De a Reformátust nekem eddig mindenki dicsérte, csak úgy tudom nehéz bekerülni.
A bölcsiről lemaradtunk, mert Ati 5 hónapos korában már akkora volt a várólista, hogy tuti nem kerül sorra. Így marad a munkahelyhez közeli, vagy a kistesó :-) :roll:
almi
 
 


Hétszínvirág, sajnos ebben én sem tudok segíteni. Csak annyit tudok, hogy mindenhova nehéz bejutni! :?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Nem Judit, nekünk nem recaro babakocsink van.

Hétszínvirág, én sem tudok több információval szolgálni, még mi is csak hallgatjuk a "nagyobbak" beszámolóit.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Valakit szoktam látni a lakóparkban Recaro babakocsival sétálni...totál meggyőződésem volt, hogy Emőkét...de akkor nem tudom:(

Emőke,

Amúgy hogy érzed Magad? Azóta minden oké?

Én már nagyon kivagyok, brutál nagyot nőtt a hasam, most ekkora;

Kép
Vendég
 


hetszinvirag,

Zorka a Toldi oviba fog járni (már, ha elkészül az új épület amíg még óvodáskorú...) de még sem arról, sem más oviról nem tudok semmit mondani. Csak, amit a többiek is elmondtak. A Toldiban most talán kicsit jobb lesz a helyzet, az idén minden jelentkezőt felvettek, bővítik.
A bölcsit, ha még várólistán sem vagytok akkor nyugodtam felejtsd el, minimum másfél év a várakozás...
Vendég
 


Szandra!
Bocsi, de azt hittem a hsz-ed alapján, hogy a sogórnőd van benne, és ezért ajánlottam fel. :oops: :oops: :oops: :oops:

Hétszínvirág!
Minket sem érint még az ovi, de én is csak annyit tudok, hogy mindkettőbe elég nehéz bejutni.

Reni!
Oké!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Nem, nem Judit, az nem én vagyok :-) Én sajna hónapok óta nem sétáltatom Ábelt, néha velük tartottam még a kórház előtt, de azóta már nem. :-(
Köszi, most lekopogom minden ok. Sokat pihenek. Lassan 2 hete bármit meg bírnék enni, amit csak látok :-) A pocakom is sokat nőtt 1 hét alatt, de ezek a szokásosak :-)
Valóban jóval nagyobb a pocakod, mint a legutóbbi fotón. De ugye most van a zsírtartalék felhalmozás időszaka a kicsi leányotoknál :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke,

Nem is mostanában láttam az illetőt, hanem még régebben:)
Mi sem nagyon sétálunk mostanában, Zorka utál sétálni. A motort 2 perc után megunja és hozhatom én...aztán meg nyüglődik, hogy éhes-szomjas-pisilni kell-menjünk haza-stb:)
No mindegy, majd résen leszek:)
Vendég
 


Lányok, köszi a hozzászólásokat, bár okosabb nem nagyon lettem. :) Judit, nektek miért pont a Toldi? Az van közel, vagy más megfontolás? Zorka nem volt bölcsis, ugye?
hetszinvirag
 
 


Adri!
Nem gond, hogy felajánlottad nem azért írtam. A sógornőm eddig mindig elhozta ha kellett de már nem akar vele foglalkozni így megadta egy másik emberke számát aki kihozza ide. Ennyi.
Félre ne érts, én nem akarok ezzel foglalkozni, nyugodtan dílerkedj :wink: :lol: .

Hétszínvirág!
Nekünk is a Toldy de nemes egyszerűséggel azért erre esett a választás mert ez a körzetis ovi és így is nehéz az oviba való bejutás hátha az ember még szemezgetni is szeretne a telt házas ovik között.

Judit!
:shock: , nem semmi :)

Emőke!
Csak így tovább!!!! :)

szandrakiss
 
 


hetszinvirag,

Nem, Zorka nem volt bölcsis, itthon voltam/vagyok vele.
Nekem nincs kocsim, nem vezetek, azért a Toldi. Meg amúgyis oda tartozunk és ahogy Szandra is mondta, örülünk, ha a körzetis oviba felveszik a gyereket:)
Vendég
 


Adri, sajnos Ati most aludt el! Sejthettem volna, hogy kibabrál velem. Itt ülök felöltözve, mert úgy voltam vele, hogy ha 10-ig nem alszik el, akkor már ne is tegye. Felöltöztem, és amikor az ő cipőjét húztam elkezdett zokogni és kidörgölte a szemét. Végül beszédült az ágyába. Hihetetlen gazember, máskor nem így szokta, főleg mivel 6kor kel.
Délután meg szintén az a gond, hogy fél4körül alszik el, amikor más normális gyerek már felébred, így megint kimaradunk mindenből. 5körül felébred, kinéz a fejéből, és azt mondja: "pa-a-pa" :-) Szóval így vagyunk, és még néhány hónapig biztos így is marad.
almi
 
 


Most ébred...
almi
 
 


Sziasztok!
Szívesen bandáznék én is, de sajna tanulnom kell...
Viszont ha már ennyien összegyűltök és mivel nagyon közel van, beszéljetek már a MIKULÁSról. Anikóval bármit szívesen, csak kezdjetek hozzá :D A Kolpinggal megbeszéljük, dec. 7. hétfő délután mindenkinek jó? De a legfontosabb ki legyen a Mikulás???? Dóri apukát már gondolom megismerné a kislánya :)
Köszi, jó bulit! :cry: :D (van akit még nem is láttam, pedig már mekkora :( , jó tudom rajtam is múlik...)

Hétszínvirág,
ezekről az oviról én sem tudok semmit, de ha majd időm engedi szívesen rákérdezek ismerősöktől.

Anita
putyu
 
 


Anita,

Hát én Mikuláskor már nem biztos, hogy egyben leszek, úgyhogy nem-igen tudok érdemben résztvenni a szervezésben...
Tegnap voltam dokinál, csöppségem 2700 gr:)) És minden rendben.
Vendég
 


Judit,
még egyben leszel :lol: szervezned nem kell, csak részt vennetek :wink:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Sajnos a mai "bulin" végülis megcsappant a létszám, mert Katáék és Emőkéék sem tudtak végül jönni, így maradt a Dóri, a Zéti és persze Levente. Édesek voltak együtt, de azért majd hamarosan megpróbálunk újra összehozni valamit nagyobb létszámban is :D

Emőke,
remélem jól vagytok, és nem lesz komolyabb baja Ábelnek!!!!

Anikó,
Nálatok mi újság, ezer éve nem hallok felőletek, pedig Ákos és Levi szerintem lassan egy "súlycsoport", jó lenne összehozni Őket :roll:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Anita,
a Mikulás témában ha kell segítség, én nyitott vagyok, csak egyeztetssünk hogy mit kell csinálni :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Emőke, Ábelnek gyógyulást!

Akkor a következő kérdésekről Mindenki nyilatkozzon :)

Mikulás: -december 7 hétfő délután?
-gyerekenként az összeg?
(amit szerintem előre adjon oda mindenki, szegény Anikó
futott egy-két kört tavaly ez miatt, de a nevében
mondhatom, hogy a csomagkészítést vállalja idén is)
-ki legyen a Mikulás?
Orsi vagy Reni nem ismerem a férjeiteket, nem vállalná be vki? A többi apukát már sanszos, hogy felismeri a gyermeke, vagy kell találnunk egy külsőst.....

Anita
putyu
 
 


Orsi, sajnálom, hogy nem tudtunk menni. Délután egy germicid kúppal is csak a 38,5-öt tudtuk állandósítani, estére már nurofent és germicidet is kapott, így jól aludt. Most is hőemelkedése van :-( Egyébként semmi más tünet nincs.

December 7 jó, lefoglaljuk a Mikulásnak :-) Nem tudom mennyiből lehet egy normális csomagot kihozni, 500-1000?

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Mi is benne vagyunk a miku partyban. Szívesen segítek akár a bevásárlásban, akár a csomag összeállításban. Elvileg gyerektelen leszek.

Emőke!
Nálunk is nagyon ilyen volt a csajok betegsége, 1 nap alatt el is vágták a lázat. Igaz utána jött a torok fájás és az orrfolyás. Remélhetőleg nálatok nem így lesz. Jobbulást kívánunk.

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

A mikulás buliban benne vagyunk, de a Zoli idén nem tud már "mikuláskodni", mert Dóri a hangjáról is felismeri. A csomagok összeállításáról már Évivel is beszéltünk, mi is szívesen segítünk összerakni.
Mi egy gyerekesek lévén akár az 1000,-Ft-ban is benne vagyunk, mert mi még csokit nem nagyon eszünk. De nem tudom, hogy ez az összeg, ahol már két gyerkőc van, nem sok-e???

Emőke!
Jobbulást Ábelnek!

Judit!
Szép nagy már a te pocakod is, reméljük a Mikulást még várja a picurka.

Anita!
Tényleg nagyon rég láttunk már titeket is. Mi ebben a remek időben többnyire itthon vagyunk, így ha esetleg pihenni szeretnél a sok tanulás között, gyere nyugodtan!

Szandra, Gyöngyi, Anett!
Veletek is jó lenne már találkozni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Anita, sokkoltam a férjem a kérdéssel :shock: A legnagyobb baj, hogy a munkahelyén a hétfők igen bizonytalanul szoktak alakulni, és általában ilyenkor későn szokott jönni. Annyit mondok: GE, az ember félti a seggét :? Pedig jó Miki lenne :lol:
almi
 
 


Adri!

Én magunkat már kétgyerekesnek számolom :wink: A Zéti is kapott csomit pocaklakó mivoltában, így most a Borkó is fog :D Nekünk jó az időpont és az 1000 Ft/fő is.

Hú, Csajok!

Annyi mindent és annyi mindenkinek tudnék írni, de én olyan, de olyan lusta vagyok :oops: Inkább talizzunk már valamikor... :!:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Adri, nagyon-nagyon tervezem, hogy holnap elindulunk felétek! Atinak nem mondom, mert akkor megint kiszúrna velem. Meglátjuk így hajlandó-e a menetrendet tartani :-) De mindenképpen felhívlak előtte, hogy ne legyünk váratlanok.
almi
 
 


Sziasztok!

Jó hír:
A férjem, Zoli azt mondta, hogy Ő bevállalja, hogy Mikulás legyen, már csak azon múlik, hogy a főnökével meg tudja-e beszélni, hogy aznap ne dolgozzon - mert Ő általában este 6-tól melózik - ami viszont gáz, hogy az, hogy tényleg megkapja-e dec. 7.-ét szabadnapnak, csak az előtte való héten derül ki.... :roll: de reméljük a legjobbakat, szóval egyenlőre olyan 70% esély van rá, hogy tudna Mikuláskodni :-)

A december 7.-e egyébként jó nekünk, és mivel Levi is egyedül van, nekünk is belefér még az 1.000 Ft :P

Emőke,
Ábelnek jobbulást kivánunk, remélem hamar kilábaltok!!!

Reni,
mindenképp hívd Adrit mielőtt jönnétek, mert mennek délelőtt oltásra Dórival!!!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Reni!
Ahogy Orsi írta, holnap délelőtt oltásra megyünk, de tizenegy után már biztosan itthon vagyunk. Utána bármikor jöhetsz, ha Atinak éppen jó. (Dóri kb egy és három között alszik.)

Évi!
Tényleg, most hogy írod, már emlékszem. És Boróka még idősebb is, mint Zéti volt! :lol: :lol: :lol: :lol:


Hogy egyszerűbb legyen összesíteni, csinálok egy táblázatot:


Név....................dec.7. ..........1000,-/gyerek.................megjegyzés
Dóra....................jó....................oké................................. -
Levnte ................jó.....................oké...........................talán Mikulás
Zéti, Boróka ........jó......................oké
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jul24 2009.11.08 23:01-kor.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Anita, nagyon megköszönném, ha alkalomadtán rákérdeznél az ismerőseidnél az ovikra! Egyébként az én kislányom is Bogi, de ő még csak a másfél év felé közelít. :)
hetszinvirag
 
 


Hétszínvirág!
Nézz vissza egy oldalt, mert közben beraktam egy táblázatot a Mikulás bulival kapcsolatban. Ha érdekel gyertek!

Dóri is most lesz egy bő hét múlva másfél. Bogi mikor született?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri, Orsi és minden anyuka akit itt van!

Gyors közvéleménykutatást folytatnék, lehet már volt itt téma, de nincs sok időm visszaolvasgatni. Ti hogy álltok a H1N1 oltáshoz? Van aki beadatta vagy be fogja adatni a babájának? Balo még a 15 hós oltáson sincs túl, de érdekelne a véleményetek. Kinek mit mondott a doki, védőnő, sogor-rokon-jóbarát, nagyon benfentes ismerős?

Bocsi ha már tényleg kiveséztétek a témát csak kezdek kicsit idegeskedni hogy a nyakunkon a szomszédban az nifluenza:S Rmélem csak a Tv fujja fel:S de azért aggódom Baló miatt.

Válaszotikat előre is köszöszönöm.

Mesi

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Elfelejtettem a vonalzóm:(((((((

ADRI, ORSI KÉRLEK-KÉRLEK-KÉRLEK ne mondájok senkinek se, még senki nem tud róla( rajtatok kívül mostmár:S) főleg ne anyukátoknat, decemberig nem szeretnénk elmondani, még szívhangot se láttunk ( bár nagyob remélem hogy lesz és ha már tudjátok szorithattok is akár:)) de komolyan , hamár én ilyen lökött voltam:(((((((

Mesi

UI:bocsi hogy itt személyeskedek, Adri és Orsi a férjem unokatesói csak hogy érthető legyen miért irtam ide ezt...

Ui2: az előző kédésemre azért várom a válaszoket, köszi.

KépKép

KépKép
msi22
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?