Új privát üzeneted érkezett!

Ja bocsika! Bunkó voltam! Szofi! Köszi a linket is, és a vendéglátást is!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hát köszönöm a bíztatást lányok.Hát nem semmi egy hónap lesz. Riki, + esetleg baba+ államvizsga. Panndi, Te fogsz eszemben járni.
Remélem így lesz. Na megyek, fekszem, meg próbálok fejni.Azért hátha elfogadja még a tejet. Ha már szopizni nem is akar.Azért próbálkozom, mert nagyon fáj a szívem, hogy elválasztódik manócska teljesen. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Kutyafülr, GRATULÁLOK! Ez tuti az. Miért lenne méhen kívüli? Szerintem jelentkezz be tényleg mihamarabb a dokihoz!
Dani mit szólt????

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


jajj ezek a kölkök ,látom új szerelmek köttettek :lol: ennyi babakütyüt, nagykert lehetett volna nyitni :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Talis fotókat feltettem blogba :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


na kocc csicsizni, puszi, jó kelésmentes iccakát!

Kép
Kép
mniki84
 
 


mozza is eltűnt :( :)

én még fejek :), nem bírom abbahagyni :)

azán megnézem a képeket

férjem még nem ért haza, és azért ment ma kocsiva., hogy 9-re hazaérjen, én meg ezért rohantam 2 gyerekkel az egész városon keresztül gyalog az esőben :(, most pipa vagyok ám :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ezt már szeretem. 1 este 2 oldal! Látom nem hagytok olvasnivaló nélkül. :lol:

Kutyafüle tesztjéig jutottam pill. :shock: :shock: :shock: Hát gratulálok! :lol: :lol: :lol:

Olvasok tovább...

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ildi, hát ha rádtört a fejhetnék, ne állj ellen neki!

Gyöngyi, Annus, nagyon rendik vagytok, hogy máris vannak képek!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


gépíró létemre, egyre rosszabbul írok :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Reny, mondtam már, hogy tök dögös az avatarod? Milyen kép ez??

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi benne van a napirendemben, és Lara tejcsit evő pofikája mindig erőt ad :), főleg ilyen mennyiségek utánl, amit vacsira megevett :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mennyit evett?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hát meglepődött. Ezt most nem tudtam úgy elmondani neki, ahogy azt még korábban elképzeltem, mert pár perccel azelőtt csináltam tesztet,hogy megjött. És álltam a szoba közepén, lebénulva, kezemben a teszttel.Örült, de mérsékelten, mert olyan furán jött az egész.
Na holnap másik teszt, hétfőn meg bejelentkezem dokihoz.Bár látni még tuti nem fog semmit, de a múltkor hormon kellett, ha most is kell, nehogy későn legyen.
Na fejtem, kész vagyok, megyek feküdni.Jó éjt!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szofi! Nem mondtad még, de köszi. :lol: Mindjárt felrakom az eredetijét a blogba. Azért nem ide, mert a férjem is rajta van és hm.. kicsit kótyagos. Augusztus 20-án készült a barinőm szülinapján. Első esti kiruccanásunkon Mira születése óta.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szofi!
Te már megint udvarolsz vkinek :lol: :lol: Amúgy a pöttyös labda végül is jó jel volt nekem,hiszen Izus meg pöttyös felsőben volt! :wink:

Edua!
Férjednek virtuális fejebverés :lol:

annus11
 
 


Na felraktam. És most megnézem a talis képeket.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny, de, Szofi szeme már egyszer megakadt az avatarodon, meg is dicsérte. Emlékszem :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Rá kell kattintani a képre amit felraktam, mert így kicsiben eléggé összenyomorított fejünk van. :wink:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tök jó a fotó!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gyöngyi akkor ez nekem kimaradt. Pedig ha dicsérnek nem szoktam elfelejteni. Mostanában nem sűrűn történik. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jaj lányok, nagyon jók a képek!

Tündériek a gyerekek, és olyan izgis, hogy most már pajtiznak is egymással :lol: Azért láttam én már ott a liliomtiprásra való hajlamot is, khömm, meg ott van a szerelmi háromszög, meg a tesókát árusító cukipofa, és vasgyúró Áron, a tornász kutyusLilla, Pötyike, Zebrás huncut, hajasBogyó és még sokan mások... :lol: :lol: :lol:

Hát Csongit sajna nem láttam köztük :(


Kutyafüle, hajráhajrá!!!! Azért ez nem semmi!! :shock: :shock: :D :D

KépKép

Kép
hase
 
 


Hazaért 10 perce, mondom neki, erre a válasz: jó akkor legközelebb nem megy kocsival :)

szofi 160-at evett, de már napok óta nem evett meg pancsi után ennyit és főleg nem egyszerre :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


He-he Petyának töj jó a bodyja. :D Lilla valóban hamarosan elmászik. Iza nekem most nagyot nőtt hirtelen, és nagyon szép azon a képen, amihez az van írva, hogy szééééép. :lol: Marcinak a zsiráfos gatyája nagyon tecccccik, vicces, hogy hason fekve mindig egyensúlyoz, mint egy kis mérleghinta. :lol: Azt a mindenit, vőlegényünket meg se merjük közelíteni szerintem. Áron hatalmas!!! Léna ruhája ismét nyerő, Csaninak nagyon huncut a mosolya. Az "új csaj" is cuki, és Blanki ahogy rág haláli. Bogyó meg annyira karakteres ezzel a séróval.
Na elküldöm mielött elszáll.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na húztam aludni...a fiúk már lefeküdtek :shock: pedig ők szoktak még ilyenkor sörözni...holnap meg leszaladok a boltba a húzós szatyorral és bevásárolok egyedül!Addig Iza boldogítja az apját,tehát remélem h holnap nem alszik majd vissza a reggeli után :lol: :lol: :wink: :arrow:

annus11
 
 


Sziasztok!

Először is :D

Szofi!
Nagyon köszönjük a vendéglátást, szuper volt a buli, meg nagyon fini volt a kaja is. :D
Sajna Léna megint nem tudott részt venni nagyon a buliban, de most ürügye is volt az alvásra, mivel babauszi volt, meg vásárlás, jóóóó fáradtan érkezett :wink: :P

Kutyafüle!
Gratulálok a zebrásodáshoz!!! :D :D
Nem is gondolj semmi rosszra, miért lenne baj??? Minden ok lesz és kész :wink:

Reny!
Jaj, ne haragudj, de csak most kapcsoltam be a gépet ma és olvastam a privit :( :(
Mi lett a másikkal?
Természetesen nincs hír az overálról....... :evil: :evil:
Majd holnap megkérdezem az eladót, hogy mikor postázta.
Egyébként nekem is a Te avatarod tetszik a legjobban, olyan szép vagy rajta :wink: :D

Panndi!
Jobbulást a csajoknak!

Tinu!
Te gyerkőceidnek is!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Képek:

Lilla nagyon ügyi, Bogyó, Izus, Blanki és Léna nagyon csini, Áron nagyon husiiiiiiiiii :), Csani, Petya és Marci pedig nagyon édi :), Janka pedig nagyon ari :), jajj remélem nem hagytam ki senkit :)

jajj a szopis képek még mindig felkavarnak :( egy kicsit, lehet nekem is kellene egy harmadik gyerkőc :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Reny, nagyon szép az a fotó!!! Max melléretusálsz egy másikat a férjedről és mehet fel a falra :D

Én is elteszem magam holnapra. Holnap Bodajk, keresztelős hittanóra..tapptarappp...megint lábunkban lesz a bugi. Na, jók legyetek.

Ja és Vanninak köszönjük a kúszósmotiválós tippeket. Hétfőre kúszunk :D Reszkess Csongi :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Végre én is be tudok jelentkezni, eddig vacsikészítés-vacsoráztatás-mosogatás, etetés, játék-fürdetés-fektetés volt a műsoron. :)

Szofi! Köszönöm szépen a vendéglátást, szuper volt minden, finom volt a kaja, jól éreztük magunkat. :)

Kutyafüle! Jól bedobtad a bombát ide. :D Hatalmas gratula! Nagyon jó, hogy ilyen hamar összejött a kistesó.

Most megnézem a képeket, mert hallottam hírét, hogy fent vannak már. :)

Réka

rekap
 
 


jajj, lányok, el is pirulok! Nagyon szívesen, gyertek máskor is!

Én is akarok avatart csinálni, de hogy kell olyan picire csinálni???

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Lyányok irulok-pirulok :oops: :oops: köszi. Gyöngyi azt hittem hirtelen, hogy egy másik férjet retusáljak mellé. :lol: :lol: Ez a szmájli nem igazán fejezi ki ahogy itt röhögök a gép előtt. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja Barbi semmi gond. Nem licitáltam rá, mert nem tudtam mi a pálya. 3300-ért ment el.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Megyek én is aludni

Lilla tényleg napokon belül felül egyedül :)

Jó éjt!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Én meg Szökést nézek, mindjárt kezdődik. Aztán még jövök, reszkessetek. Persze lehet, hogy közben is benézek. 8)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Én eddig szenvedtem avatarkészítéssal4 Olyan kicsi kép a világon nincs!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Kutyafüle,
azta, gratula! Biztos minden ok lesz :)
Na majd reggel gyere az újabb csíkos fotóval :)

Még nekem sem jött meg amúgy, hál ' istennek. Remélem még egy fél évig nem is látom piroskát...

Talis képeket majd sztm már csak holnap nézem meg.

Szofi,
én paint-ben kicsinyítek, nyújtás/döntésnél. Ha gondolod, megcsinálom Neked szívesen.

Gyöngyi,
jó utat holnapra!

Még egy kérdés, korábban már feltettem, hátha vkinek van infója: a H1N1 elleni oltás a tejen keresztül nem megy át a babába?

emese1979
 
 


Sziasztok! Na, sikerült a mai 2.sz. babatalinkról is hazakeverednünk. Gyerekek mindegyszálig alszanak, én is lassan...

SZofi! Naagyon jó volt a tali. Csak a kávén kéne még javítanod egy kicsit :wink: :D :D :D
Na nem viccelek: Szupi volt minden, nagyon köszi!!!

Anita! Megpróbálom +an megközelíteni a dolgot: Milyen jó, hogy nem akkor derült ki ez az egész, mikor már felcuccoltatok gyerekestül. Mindenesetre egy nagy szemét a fickó...

Kutyafüle! Gratulálok! Remélem, minden ok. lesz! (Megj.: nekem még soha nem volt +tesztem... és négy gyerekem van... :D )

Emese! Az a nagy helyzet, hogy információim szerint még soha senki nem vizsgálta a H1N1 elleni oltás hatásait. Mindenesetre amikor én azt olvastam a lányom által a suliból hozott papíron, hogy lehetséges mellékhatásai -a másik tizenvalahányon kívül -a maradandó idegrendszeri bénulás- úgy döntöttem, hogy nem kérjük. Ezt vissza is írtam az iskolának.
Erre ma este, mit olvasok? A bp.i, kerületi önkormányzattól -ahová a lányom jár - a saját e-mail címemre -amit én NEM adtam meg, csak az iskolának- érkezett egy agitáló levél, a polgármester aláírásával(!) konkrétan begurultam, és visszaírtam egy cirkalmas mondatot. Megjegyzem, nem tudtam olyan szépen fogalmazni, mint Szofi a babaúszásos levelében...
:oops:

Na mentem aludni, mára ez kicsit sok volt már...

Kép
szkitty
 
 


Nagyon jók a képek, nagyon jó volt visszanézni őket. Közben mutogattam és magyaráztam a férjemnek, hogy melyik baba kicsoda. :) Köszi Annus és Gyöngyi!

Szofi: Az avatart nekem is a férjem csinálta meg, én túl béna vagyok hozzá.

H1N1: Mi úgy döntöttünk, hogy nem adatjuk be. Kész, most már homokba dugom én is a fejem. Az idegrendszeri mellélhatásokról jut eszembe, hogy érdemes megnézni ezt a videót...

http://www.youtube.com/watch?v=mScGC7nFDxM

Igaz, ez szezonális influenza védőoltás mellékhatása.

Na, megyek aludni, jó éjszakát!
Réka

rekap
 
 


Na akkor én is elvonulok aludni. Van valami amit már napok óta meg szeretnék osztani veletek, de most már úgyis mindenki alszik, úgyhogy elnapolom. Holnap nem tudom jövök e, mert Baba-mama expo van, utána meg a Nagyim szülinapja (75 éves), úgyhogy majd jövök amikor itt leszek. :lol: :lol:

Jó éjszakát!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na, először is, most elsírtam magam örömömben-meglepetésemben, és nagyon örülök, hogy mégis idekeveredtem!!! Kutyafüle, nagyon gratulálok teljes szívemből! :D Hú, kíváncsi vagyok, mi lesz holnap, de ez a teszt nagyon is pozitív!!! :lol: :lol: :lol:

Boldog félévet Balázsnak, Gábornak és Áronnak is!

Jaj, Reny, most felcsigáztál, de látod, nem alszik ám mindenki... :)

Nagyon sajnálom én is, hogy nem jutottam el a talira... :cry: :cry: :cry: Írtam a blogba.

Nagyon jók a képek!!!! A csinik, a husi, az ügyik, a kacagós, a mosolygósak, a szépek mind-mind nagyon édesek! Köszi a képeket!

Jaj, ne ijeszgess, Réka! Nálunk ma (tegnap) tragikus hirtelenséggel megjelent a háziorvosunk asszisztense, és gyorsan mindenkit, aki itt volt a gyerekeken kívül, végigoltott. Végülis mi így döntöttünk a gyerkek miatt, mert itthon az 5 aktív korú emberből 4 pedagógus. Szóval szükségesnek láttuk. És remélem, nem mi leszünk, akiknek ilyen mellékhatás fog jelentkezni... Mennyi idő múlva jön elő egy ilyen mellékhatás?

Már nem tudom, mit akartam még, szóval most nem is írok többet, hanem lefekszem. Mert a tennivalókon kivételesen már túl vagyok. :)

Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Azt hittem, mire ideérek, itt lesz kutyafüle mééég pozitívabb tesztje, de akkor még várok erre :)

Talis képek nagyon jók, hihetetlenül nagyok lettek a babák :)
Vendég
 


namá NIki :D :D nem tudom összesen hányan vagyunk, de én már lerágtam a körmöm! :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!
De aranyosak vagytok, köszönöm a drukkot. Bocs, csak Riki evett(szerencsére szopizott is, ill a tegnap este lefejt anyatejet megette szó nélkül). Szóval ez még erősebb második csík lett. Majdnem olyan erős,mint a kontroll csík.
De a képet azért nem teszem fel. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na végre, ez jó hír :)

Viszont valószínű szegény gyerekem éhezett pár napja.. .nagy erőszakkal 170 grammot tudott enni, és utána még 100 gramm tápszert is leküldött. Ugye ő nem 150-170-es adagokhoz van szokva reggel :oops:
Vendég
 


Panndi, én dettó így jártam egy hete. Akkor vettem tápit. Riki is ilyen 270-300 körüli adagokat nyomatott, erre egy hete olyan 140-100 körül jön csak. Nem tudom fenn tudom-e még tartani a tejet így.
Na ma nagy főzőcskét rendezek. Csinálok fagyóba gesztenyét, céklát és salátát. Meg elkezdjük ma enni a meggyet. Kiváncsi vagyok mit fog szólni hozzá.
Igaz elköszöntem, de annyira izgatott lettem, hogy tutira jönni fogok.MAjd próbálok lavírozni a dolgok között.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

en most csak Niki miatt jottem, tegnap mar nem volt erom irni,de vartam a megpozitivabb tesztet:) ugyhogy gratulalok Niki ;) minden rendben lesz, ne izgulj annyit es vegulis ugy alakul ahogy szerettetek, ez a legfontosabb! :)

tok izgatott lettem :lol:

na megyek, szet szakad a fejem ket napja :( es ma is rengeteg dolog var ram itthon..

Netti
Kép
maumau
 
 


Fruzsinak + Csonginak utolag boldog fel evet :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Kutyafüle!
Na ez tök jó!!!Nem csatlakozol a 2010es júliusi topikhoz?Legalább már az elején megismered a csapatot! :wink:

Na ma már megjártam a boltot,fel kéne mennem mamámhoz,de nem sok kedvem van...viszont megígértem h felviszem Izust....szóval ha nem kezd el esni,akkor ebéd után megyünk!

Mindenkinek kellemes hétvégét!!!

annus11
 
 


Netti, köszönöm, de nagyon aranyos vagy!!!
Tényleg, én is elnézést kérek. Minden babának,aki mostanában múlt fél éves, boldog szülinapot! Felesszülinapot!!
Klasszak a képek a blogban. Lilkó hogy mászik már!! :shock:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?