Új privát üzeneted érkezett!

jajj a lényeg: annyi mindent hagytok hátra a talikon, hogy lassan egy egész babafelszerelés összejönne :lol:

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Én mondjuk nem ájulnék el,de szeretném ha megjönne szépen...igaz most nem tom mi volt hét közepén...vagy peteérés,vagy beágyazódás!De szerintem csak peteérés,és 35napos ciklusom lesz! :wink: Nekem csak akkor lett volna 28 napos mikor Iza fogant,szóval a 35 nap az általános!

Niki!
Szupi h issza,semmi gond!Nagyon ügyi!

annus11
 
 


NIKI!!!! Kép GRATULÁLOK! Kép ez dejó!!!!szipp-hüpp-jajjjjj, meghatódtam!

talisok képet most! Kép Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

Kuty
Reggel tegyél félre 1dl-nyi friss pisit és abból csinálj tesztet.

Kép
Kép
incike
 
 


Na nálunk meg nagyon fogy a tej.. pár napja még 220 grammot tudott enni este, most már csak 140-et.
Vendég
 


annus mostanában te nem teszteltél?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Én meg nagyon szeretnék ilyen tesztet, de a statisztikám szerint majd ha megjön, akkor a harmadik hónapban :)
Vendég
 


Gyöngyi, igen, vettem másik tesztet is hogy majd amikor tényleg esélyes lehet,akkor.... Megcsinálom a reggeli elsőből.
Hétfőn bejelentkezek a dokihoz.Tudom még nem fog látni semmit csak félek nehogy méhen kívül legyen. Azt meg már láthatja. Vagy annak vannak tünetei?
Most meg semmi tünetem sincs. Egyedül annyi talán, hogy Riki pár napja elutasítja a tejet.Eszik ugyan, de nem szívesen.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nem,minek?3 hete jött meg,teljesne ráérrek! 8)

Niki!
ja én is pépesre csinálom,tehát nekem nem folyik,de nem is beton kemény!

Hát nem tom,szerintem ha elég idős,mondjuk már 8 hetes,akkor délután is erősebb!Nekem pl mindig a délutáni volt erősebb,nem tom mért....

annus11
 
 


panndi, most akkor hogy táplálkozik Fruzsi?

Larának 6-kor lement 80 pép, most meg 160 tejcsi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


jajj panndi sajnálom...pedig volt hogy 330at evett nem? nem tudod sürübben ciciztetni te sem kiasszonyt, ugy mint én , ugye jól emlékszem...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Kuty
Akkor megváltozott az íze. A babák ameiket szoptatják az úgy reagál az újjab terhességre, hogy nem igazán fogadja el vagy teljesen elutasítja az anyatejet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.11.06 20:44-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Na szóval reggel szopi (de ez is egyre kevesebb...), délelőtt gyümölcs, vagy gyümölcs rizsnyákkal, délben főzelék, uzsonnára sinlac gyümölccsel, vacsira szopi. De irattam tápszert, mert elkezdett fogyni is, mióta fogy a tej :roll:
Vendég
 


niki csak hoyg megnyugatassalak nekem sosem volt ilyen erős :oops: pedig az eslő+ után 2 hétig minden 2. nap pisiltem egyet...ez a gyerek ott van!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Panndi!
Nekem nincs statisztikám :lol: :lol: Én már azon meglepődtem h megjött!!!!

Niki!
Nem baj h nincs még tünet,ráér 1 hét múlva is rókakoma kopogtatni!Méhen kívülinek amúgy nem feltétlen van tünete,de mért lenne az????

annus11
 
 


Niki én 100 ml vízhez szoktam 4 evőkanálnyit keverni, ez elég Larának :)

Annus te tudod, mikor esedékes, csak érdeklődtem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Háááát, nem egy cici-fan, ő kanállal eszik a legszívesebben, a 140-et is úgy erőszakoltam ki belőle, hogy állandóan visszadugtam a mellem a szájába...

Egyik szemem sír, a másik nevet amúgy. Én szerettem őt szoptatni, meg rossz, hogy vége lesz, de közben meg az ezzel járó szabadság azért jó :wink: Háát, kettős érzéseim vannak.
Vendég
 


Áááá, Annus max 2,5 hetes lehet. Mi ugyanis 6 hónapig vigyáztunk, mert a csaszis seb miatt azt mondta a doki,az ajánlott.
És nemhogy délután, alig egy órája csináltam.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jajj, Niki, picit irigy-irigy, de jó lesz Neked/Nektek :D
Vendég
 


méhen kívüli tünetek: vállfájdalom, éktelen görcs... :shock: asszem, de nemaz tuti!

Kép
Kép
mniki84
 
 


panndi emlékszel még azokra az időkre, mikor nem mérted a szopikat? :), jól bírod a mérlegeléseket :)

Nekem még nem jött meg :lol:

Lara ma 2x evett sárgarépa-krumpli-almát :), 2x tejpépet, igaz reggel csak pár kanállal, tejcsit meg 3x ivott :), rendszer nem nagyon van :), igény van a kajára, és én ennek örülök :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


edua, az a vicces, hogy Zsófinál egyszer sem mértem :lol:
Vendég
 


niki a nagy örömre betoltam fél doboz Tofefe-t , de csak miattad, hogy tudd :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Panndi!
Igen,nekem is megvolt ez a kettős érzés!!!De most h már csak 1szer szopizik,a többi kanalazás,már nem olyan rossz!Csak elsőre sokkolt...de már megszoktam! :wink:

annus11
 
 


Niki de azért igaz nem fogsz itthagyni minket?, sajnálnám, ha szétszakadna a társaság, pedig azért sokan szeretnének még babásak lenni :), és akkor újabb topikokba fognak átmenni

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Én Zsófinál is így voltam, de szerintem ez természetes. Vagy nem tudom.
Annus, Iza miket eszik egy nap?
Vendég
 


Én Zsófinál is így voltam, de szerintem ez természetes. Vagy nem tudom.
Annus, Iza miket eszik egy nap?
Vendég
 


Niki,a vállam az fáj, de az az oltás óta. És a hasam is picit.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kuty
Folsav!!!

Kép
Kép
incike
 
 


Nekem sem jött meg :(
Vendég
 


niki nekem is volt hasi fájdalom, olyan mensis, de mégis valahogyan másabb 5 hetesen :)

Unokatesóm is már csak novemberben dolgozok, aztán pihizhetnek otthon pockosan :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Panndi, engem is meg fog viselni, érzem :-( De a te Fruzsi lányod olyan régóta tudja mit akar, kis öntudatos :-) Nem sokára majd a harmadik szopizik :-)

Niki, nagyon kíváncsi vagyok a holnapra :-)

Csilla, neked akartam még írni... Nem-nem Marcinak vettem a csajos fuszeklit. Hármat akartam Marcinak (alkudtam :-)) de aztán kiderült, hogy a brit spinének nincs 80-asból több, így gondoltam kérek olyat, amit el is tudok adni. Így lett nekünk rózsaszín csíkos bárányos szupercuki harisnyánk :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Panndi
Talán te leszel a következő babás? :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.11.06 20:56-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


mármint dolgozik :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kutyafüle!

A méhen kívüli terhességnél hasi görcsök, vérzés van! Nekem hetekig élénk piros volt, mintha mensiztem volna, csak a görcsök sokkal erősebbek!

Ez egy gyönyörű, NORMÁL terhesség, uh GRATULÁLOK!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Hát reggel ugye szopi,tízóraira v öles pép+gyümi,vagy főzelék +gyümi.Ebédre főzelék+gyümi,uzsonna pép+gyümi v főzelék+gyümi és vacsora vaníliás pép.1 nap most már kétszer kap főzeléket.Jelenleg krumpli,brokkoli,sütőtök amit már evett,pár nap múlva jön a répa,aztán nem tom mi :lol:

annus11
 
 


Larának nem ízlik a frutapura alma-banán :)

holnap Lara gesztenye-krumplit fog kapni, a sárgákból most elég (sütőtök,sárgarépa) :)

husikockákkal is fel kell már vértezni magunkat :)

Valaki szokott fagysztott zöldfűszereket venni a sparból?

mau hová lettél?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus aztán a husiiiiii!!!!! végre kapnak valami ízt is :D ma kiváltottam a Hippes dobozt, aszonyga ez a 2es, de én nem kaptam/láttam 1est :shock: de egy 3 évesnek való poló van benne... :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jujj Niki gratulálok, de jó lesz nektek!!!Minden rendben lesz nyugi.

Én pedig egy nutellas kenyeret vágtam be :oops: .

Hol vannak már a talis képek?

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Lehet nekem is a gesztenye jön majd,de még sose csináltam...na egyszer el kell kezdeni....meg lehet h cékla,de vmi miatt nekem az olyan izé...tényleg én is csak savanyúnak eszem,pedig nagyon egészséges!!!!

annus11
 
 


jaj én is vettem fruttapruutát vagy mit... :lol: almás-körtést, de az istennek se tudom beleimádkozni, Lili ugy döntött ő HIPP bácsit gazdagítja, mert csak azt eszi meg (se Nestlé, se Kecskeméti, még a DM-s ugy ahogy de a HIPP a király) 8) :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Már töltöm őket,csak nem a blogba mert 5séve most nincs időm...
De mndjárt doboma linket a blogba h hol vannak!!!!

annus11
 
 


Panndi
Az én statisztikám alapján akkor még 1x ennyi idő míg újra lesz babó. :lol:

Niki
Jó lesz a póló majd nyárra hálóingnek Lilkóra. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.11.06 21:11-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


aki tud angolu plíz : megkérdeztem a csaj íbéjen hogy postázza e Mo-ra és ha igen mennyi lenne a ptk, erre ezt kapom : I am happy to but the price is £27.99 and based on our postal service in the UK. ( egy alapból 3 fontról induló valami lett volna) :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


incike: :) Nekem mindkét lány a harmadik hónapban sikerült :)
Vendég
 


Niki a sárgarépa ma bio dm-es volt, ezt kevertem a hazaiba :)
ízlett neki :)

annus cékla macerás és tényleg furi a színe, de ízre jó, csak én sem tudom sokszor mivel keverjem :), bár a krumpli mindennel jó :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus neked dokinéni nem mondta, hogy meddig és mennyit írhat fel a pépből? a mennyit egy hónapra gondoltam :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Én hallottam egy jó tippet céklára: megpucolt, feldarabolt céklát, almát és sárgarépát kis vízzel, fólia alatt sütőben megpárolni, aztán botot neki. Szerintem jól hangzik :D

Nekem sem jött még meg.

Ezt lehet, hogy nem ugyanebben a kommentben kellett volna... :roll:

Kutyafüle, ha csak 3X...khmm, akkor Dani fog mint a ződ festék :lol:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na a blogban van a link!

Nekem nem mondott semmi ilyet!Ezt 1 éves koráig eheti nyugodtan,azt mondta.Meg most azt h napi 2 a főzelékből mehet,mert a péptől csak hízik!

annus11
 
 


annus köszi :)

Esztó is tanul?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?