Új privát üzeneted érkezett!

detty
a köldököm körül nekem is nagyon fájt az előző terhességemnél, meg ki is jött, de nekem kiderült utánna, hogy köldöksérvem volt,mert állítólag csak akkor jön ki. szülés után kilenc hónappal meg is műtöttek,nem volt vészes. és a mostani terhességemnél semmi bajom.

Kép
kispötty10
 
 


Köszi Anikó
aranyos vagy nagyon. mindenképp utánajárok.

Kép
kispötty10
 
 


detty,
nekem is baromira fáj és már vagy 1 hónapja kint van. De én inkább úgy érzem, hogy a bőr fáj. Néha azt "várom" hogy most tuti kettérepedek ott.

Húúú milyen sörénye van Alexának!!! :D tök kis nyugis gyereknek tűnik a képeken! :D

A tejpépet csináld akkor kanalazós állagúvá. Az se nem szilárd se nem cumisüveg.

kispötty,
amikor tudod , tedd fel a lábad valahova!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a kedves szavakat csajok! :D

Anicca:Én is felkelek kb.2x éjjel pisilni.Utána nehezen tudok visszaaludni.
Viszont a fiamnál álomkóros voltam az utolsó hónapig.Az utolsó hónapba ülve aludtam mert csak úgy volt kényelmes.

Csézjang:Aranyos nevet választottál. :D
Miért nem jegyzetelsz és akkor mindenkinek tudsz válaszolni???!! :D
(én is azt teszem már egy ideje)

Honey:Ha hűvösebb az idő akkor kevesebbet mozog a törpi a pocakomban.Így is nagy pocakod volt,és most még egy nagyot is nőtt???Jesszusom akkor most mekkora,tegyél fel képet légyszives. :D

Dizzy:Feltétlen írj uh után.

Detty:Nagyon helyes a kislányod.A tortát te sütötted???

Én azt szeretném tőletek kérdezni,hogy nekem olyanokat csinál a hasam,hogy megrémülök,komolyan.Általában akkor ha hirtelen elfordulok balra vagy jobbra.Ha pl.vasalok,vagy a gyereket rakom tisztába.Hirtelen éles fájdalom a hasamba,olyan érzés mint amikor egy idegszál becsípődik.Egyik este felakartam állni,hirtelen éreztem ezt a fájdalmat és visszarántott a kanapéra.De ez csak 2 pillanat.Utána meg szédülök de az is csak egy pár másodperc.
Mi a frász lehet ez????

Készültök a karácsonyra????

Na lépek,ledőlök egy kicsit míg alszik a kis kópém.

További szép napot

Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Szilvi!
Igen, én sütöttem a tortát (Alexa a tojás miatt még nem ehet boltit), azért voltam annyira fáradt - hajnalban tudtam csak csinálni. A tésztája kicsit kemény lett, de a túrókrém jó volt. Persze, Alexa nem evett belőle, így totál feleslegesen csináltam. Az utolsó jó nagy szeletet egyébként most dobtam ki a kukába.

Kispötty!
Nem hiszem, hogy sérvem lenne, bár indokolná a fájdalmat, mert Alexával is ugyanez volt, és a szülés után szépen visszament a köldököm. Vagy attól még lehet sérv?

Honey!
Nekem inkább belül fáj, néha alig bírok egyenesen állni, annyira. De a szétrepedek érzés megvan.
Igen, Alexának jó nagy haja van, most épp folyton söpröm el a szeme elől. Sajnos nem hagyja, hogy eltűzzem, vagy csattot tegyek bele, ezért jövő héten a fodrászom megpróbál kezdeni vele valamit. Persze, csak ha hagyja.
Igen, a képeken mindig nyugisnak és vidámnak tűnik, de csak mert a hatalmas hisztiket senki nem akarja megörökíteni. Ma valahogy eszembe se jut elővenni a fényképezőgépet.
Azt hiszem, a mai délutánra 3/4 óra alvás jutott. Mi lesz itt kora este?????

Kép
Kép
detty74
 
 


Detty, nagyon aranyos a kiscsaj! Hú de megennék most egy szelet túrótortát! Nyami! Biztos fincsi volt!

Nekem is szokott hirtelen nyilallás, szúrás lenni és azt érzem sűrűn, hogy mindjárt szétrobban a hasam, úgy feszül, de a köldökömnél nem fáj, és még a helyén van. :)

Kép
aniko20
 
 


Szívesen, Kispötty. Remélem nem ijesztettelek meg nagyon.
Az jó jel, ha nem fáj a feszítésnél! :)

Kép
aniko20
 
 


Hú tényleg sokat írtatok!
Honey köszi!én most voltam kozmikusnál kaptam olyan nyomkodást hogy nagyon fájt!és érezhetően a mini is elég keményen reagált!
Neveknél mi a lánnyal lettünk volna bajban!a Vince nevet már rég megálmodtuk!De gondolkodtunk a fehérke és a péter neven is! azuram vezetékneve Fekete :lol: !
Detty szép a kislányod!
bettiny22
 
 


Detty!
Nagyon édes a kislányod!! :D

Kép
anicca
 
 


Anikó
nem,dehogy! csak segítettél. :wink:

Detty
persze,hogy nem biztos hogy köldöksérved van,csak írtam hogy nekem az volt, és évekig nem volt vele semmi panaszom,csak terhesség alatt fájt,meg hát nem volt túl szép. szülés után sem fájt nekem,csak azért műtöttek meg,mert a doki szerint ilyenkor a hasfal izomzata van egy kicsit szétcsúszva,és jobban megterheli a derék izomzatát,hogy a hasfal nem tud úgy tartani,meg zavart is engem,hogy kiáll. egyébként nem lett volna életbevágó a műtét mig nem fáj.

Kép
kispötty10
 
 


Kispötty!

OK, megnyugodtam. Korábban nem volt köldöksérvem, ezért remélem, hogy csak a méh növekedése okozza ezt a fájdalmat. Egyébkén, ha ilyenkor lefekszem, pár perc alatt elmúlik.

Köszönöm a bókokat, átadom Alexának. :D

Kép
Kép
detty74
 
 


Szilvi,
juj ez nagyon rosszul hangzik! Nem tudom mi lehet! :shock: dokidat kérdezted már?

A hasam most akkorát nőtt, hogy.... hm... hogy is mondjam... már csak tükörböl megy a borotválkozás... :oops:

detty,
tudom milyen bosszantó, ha nem alszik a gyerkőc!!! :evil:
Flóra ma kegyes hozzám, mert 3 órája nyomja...és önmagát meghazudtolva nem ébredt fel a szomszéd falfúrására.
Én is szunyáltam 1,5 órát. :D

Ma megyünk 1,5 év után színházba újra!!!! :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!
Most jöttünk haza megint Debrecenből nekem ott kezelik az immun deficite miatt!
Elkezdett oviba járni és baromi nem bírja max 1 hetet tud menni rögtön beteg lesz állandóan lázasodik és antibiotikumot kap!
Most is beteg ma 1 hete folyamatosan lázas és ott vizsgálták ki mi is lehet ez!
A vérképe jó lett csak a fehérvérsejtje emelkedett de az az immundolog miatt van!
Vírusos nyavajája van sűrű zöld trutyi jön az orrából középfül gyulladása van majd meg fullad a trutyitól!
A sok antibiotikumtól vékonybél és vastagbél gyulladása is van!
Nem lehet most semmit adni neki!
Várni kell, hogy magától helyrejöjjön!
Már teljesen kivagyok!


Név: Nekünk eddig a Maximilian volt de mostmár nem tudom senkinek nem tetszik így lehet hogy Donát lesz!De ez majd elválik!



Tesók: Én 26 éves leszek most decemberben és van egy 9 és 11 évvel idősebb nővérem!
Szerintem nagyon jól megvagyunk nincs semmi gond a kisebbik itt lakik egy pár lépcsőházzal odébb így minden nap talizunk együtt járnak a gyerekek az oviba is 1 csoportba!



A pocaklakó sokat csuklik és nagyon aktív! Sokat fáj a csípőm és a derekam és megkérdeztem hgy mitől lehet és azt mondta a doki hogy nyúlnak a szalagok ami készül folyamatosan a szülésre.
Ha szeretnétek én is teszek fel képet a "nagyfiamról".

Kép
Kép
20100310
 
 


Kismamik ha valaki szereti a Halvát a Lidliben lehet most kapni!
Én alapvetően nem vagyok édesszájú és mégis ezért az émelyítően édes édességért élek-halok!

Azért írtam mert hátha van sorstárs!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Heni
Nekem a Donát jobban tetszik! ...bár ez tök lényegtelen! :) Amúgy is szeretem ha a tesók neve hasonlít kicsit!

A betegséget sajnálom! :(

Én amúgy is jobban szeretem a kevésbé különleges neveket! Ne áruljátok el senkinek és akkor nincs ki befolyásoljon! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Csak az a baj hogy a nagyfiam Dominik és Dominak hívjuk a kicsi meg ha Donát lesz akkor Doninak lehet szólítani :?

Kép
Kép
20100310
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a szülésfelkészítésről, 2 óra volt kb. Hát érdekes volt, de a doki természetesen az új infulenzáról kezdett el beszélni.
Azt mondta, hogy minden nap amelyen nem vagyunk beolvatva, veszélyt jelent, de így is csak 1-2 kismamát tudott rábeszélni, a többséget nem.
Viszont most már a férjemet is elbizonytalanították, pedig ő nagyon ellenezte. Most megint nem tudom mit csináljak.

Amúgy érdekes volt, ezen kívül! :) 5 alkalom lesz havi egy és március 8.-án lesz az utolsó. Ha belegondolok, hogy mindjárt itt van és szülünk! Húú. :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Detty nagyon édes a kislányod!

A Donát szerintem is nagyon jó név! Nekem a Dorián is nagyon tetszett mikor fiú nevet kerestünk!
Tegyél fel te is a kisfiadról képet, én kíváncsi vagyok! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Ez az én "Nagyfiam"
:lol: Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
20100310
 
 


Sajnos a Doriánt nem tudom már adni mert az már foglalt nálunk mert tesómnak a 2 éves kisfiát így hívják :lol:

Kép
Kép
20100310
 
 


Ők pedig tesóm gyermekei Hanna és Dorián!
Olyan különbözőek hogy el sem lehet mondani! :lol:
Kép

Kép
Kép
20100310
 
 


Nagyon helyes a kisfiad, olyan igazi "rosszcsont", így ránézésre.
Persze ezzel nem akarlak megbántani! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Nem bántasz meg vele dehogyis mindenki ezt mondja mondja pedig nem olyan csak fiú :lol: :roll:

Kép
Kép
20100310
 
 


valaki ment ma ulrahangra nem ?
bocsi de nem emlékszem

Kép
Kép
20100310
 
 


Heni szerintem becenevet lehet kreatívan keresni, variálni! :) én lehet nem is becézném! :)

Amúgy férjem büdös kolbásznak hívja a fiaimat! :) :lol: :lol: :lol: de már ezer néven szólítottuk őket! :)



Mamik ha valakit érdekel lehet kapni nálam karácsonyi képeslapokat!


http://krumplinyomda.blogspot.com/

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


szuperek a képeslapok :lol:

Kép
Kép
20100310
 
 


Sokan írtátok a hasi bőrhúzódásról. Nekem sokszor viszkedett a hasam ahogy nyúlott a bőr. Találtam egy nagyon jó krémet, már egy hete használom, és nagyon jó.

A neve Ziaja (kakaó testápoló vaj). A DM-ben lehet kapni, 1400 Ft körül van. Tényleg jó! Aki gondolja próbálja ki!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Egy nyári kép a fiaimról:

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól, szerencsére minden ok! :)
Méhszáj teljesen zárt, babóka szépen fejlődik.

UH nem volt, mert a dokimnál a magánrendelőben csak hüvelyi van, azzal meg már nem vizsgál. Majd 28. héten lesz, de kb. 2 hét múlva megyünk 4D-re, már nagyon várom, hogy megtudjuk a baba nemét.

Hát nem tudom, mitévő legyek, nagyon elbizonytalanodtam én is oltás témában. Pedig azt hittem, senki és semmi nem fog változtatni a véleményemen.
Megkérdeztem a nőgyógyászomat, hogy oltassunk vagy ne, és teljesen meglepődtem a véleményén, azt mondta, ez nem kérdés, halaszthatatlanul igen! Azt mondta, nem is érti ezt az egész hisztit ekörül, csak akkor árthatunk magunknak, ha nem adatjuk be, mert kismama létemre bele is halhatok, ha elkapom. Viszont a vakcina teljesen ártalmatlan a babára nézve. A dokim nagyon elismert, jó szakember, és adok a véleményére, ezért elbizonytalanodtam. De még nem tudom, hogy döntünk az ügyben. Mostmár tényleg tanácstalan vagyok, mivel teszek jót. :oops: :roll:

Kispötty!
Én szedem a Femibiont a terhesség elejétől. Eleinte a 800-ast, most a 400-ast. Én nagyon meg vagyok elégedve vele.

Detty!
Köszi a gratulációt! :)
Nagyon aranyos a kislányod, és Te is csini vagy a képen! Nem is látszik, hogy fáradt vagy!

Mamacka!
Lehet, hogy hülyének néztek, de mi az a Halva? Még sosem hallottam róla. De ha édesség, akkor már eleve nem lehet rossz. :) Én is elég édesszájú vagyok.

Heni!
Szegény kisfiad jó beteg lehet! Gyógyuljon meg minél hamarabb!
Aranyosak a képek róla! Egyébként a Donát név nekem is jobban tetszik. De a Domi és Doni tényleg lehet, hogy furi együtt...

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Mamacka!
Cukik a fiúcskák!

Na én elteszem magam holnapra, kivételesen korán kelek... :cry:

Várom ám a válaszokat mindenkitől! Remélem nem hiába írtam annyit! Legalább Nektek is lesz mit visszaolvasni! :D

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
dizzy
Pócsmegyer
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a betolakodásért, csak szeretném figyelmetekbe ajánlani a kisfiam által kinőtt ruhákat 0-6 hó. Nagyon szép állapotban vannak, mert vigyáztam rájuk és nem szakadtak foltosak és bolyhosak, ha használtabb leírom!A lényeg,hogy szép és nem drágák!
Katt ide, ha megszeretnéd nézni őket!
http://ruhaparadicsom.gportal.hu/gindex.php?logout=1

Kép

Kép
gabka7926
 
 


sziasztok
A héten délutános voltam a munkahelyen, aztán este gyors bevásárlás, majd BÁlint fürdetés és altatás, ezért nem jöttem, de már kezdek kibukni a munkaehlyemen. Illetve nem a munkával van a baj, hanem hogy van egy két olyan lógos ember hogy fejen tudnám úgy vágni hogy csak nyekkenjen::(

Hasfájás nekem is van, sőt egyre jobban keményedek, ami nem tetszik, hiába szedem a magneb6ot már 6db ot egy nap nem nagyon használ
visszaolvasni képtelenség, de a gyerekek nagyon édessek:)

fiam minden nap kiabáll a kistesónak jöjjön már ki, olyan édes, egy hete van, hogy felmászik a lábamra felhúzza a polómat és beszélget neki, hoz neki enni, meg cumit is ad neki és nagyon nagyn szeretgeti, volt olyan, hogy megrugta a fejét a tesó, úgy megijedt, hogy elkezdett vele kiabállni, hogy fejezze be

detty: fiam iszonyat rossz evő volt, meg kell találni amit szívesen eszik, nálunk egy időbe a párizsi kockázva volt a menő, aztán a virsli most a májkrám tojás vajaskenyér, de ezen kívül semmnit nem eszik meg reggelire. Bálint például sosem evett tejpétep tejbegirzt meg ilyeneket kiköpte aztán meg már a száját sem nyitotta ki.

nektek mikor kell menni védőnőhöz?

Kép

Kép
andrea001
 
 


Sziasztok!

Hát én ma voltam védőnőnél! Teljesen el vagyok keseredve. Már 8 kg-ot híztam.

Dizzy
Az oltástól én már teljesen kikészültem. Nem tudom mi tévő legyek! Ma már ezen is bőgtem. Nem akarom, hogy a picúrnak baja legyen, de azt sem, hogy nekem.
Az anyukám az előbb hívta a háziorvost, ő nem dolgozik, de az aszisztens azt mondta, hogy már nagyon sok embert oltottak de kismamából még egyet sem. És szerinte nem is fog.

Én megörülök ettől! :cry:

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Andi!

Köszi, hogy ezt leírtad a kisfiadról, megnyugtattál! Tegnap este kipróbáltuk a zabkását gyümölccsel. Háááát, nem volt nagy sikere. Evett belőle, de mivel tápszert nem adtam neki előtte, attól féltem, éjjel kelni fog, mert éhes lesz. Ehhez képest, nem hogy éjjel nem volt éhes, de reggelizni is alig akart. Nagyon remélem, kistesó jóevő gyerek lesz, mert meg fogok hibbanni két válogatós kölökkel.

Oltás ügyben úgy döntöttem, hogy megvárom a nőgyógyászom véleményét, és arra fogok hagyatkozni. Ha ő azt mondja, kell, hát legyen. Csak akkor találnom kell valakit, aki beadja, mert a háziorvosom szerintem nem fogja.

Kép
Kép
detty74
 
 


Jó reggelt csajok!

Honey: jót mosolyogtam a tükrös borotválkozáson, attól félek, lassan én is így járok... :D
Milyen volt a színház? Mit néztetek? Itt Bcsabán most extra rossz lesz a felhozatal ebben az évadban, csupa elvont darab.

Heni! Anyukám is Debrecenbe jár dokihoz az immunbetegségével. Mielőbbi gyógyulást a kisfiadnak! Ja, és nekem is jobban tetszik a Donát név, de persze ti döntetek! Milyen érzés az, ha csuklik a baba? Mert én is többféle mozgást érzek odabent, de csuklást még nem tudtam még megkülönböztetni.
Nekem is sokat fáj a derekam. :(

Szabcsi, Dizzy! Engem is már megint megingattak oltás ügyben, úgy döntöttem, nem várom meg a következő uh-t, felhívom a nőgyógyászomat, kíváncsi vagyok a véleményére.
Szabccsi! Én a Rossmanban vettem saját márkás terhességi testápolót, én is jónak találom, a dm-es is biztos jó.

Heni, Mamacka: édesek a gyerkőcök! :D

Dizzy! Örülök, hogy minden ok volt a vizsgálaton, már biztosan nagyon kíváncsiak lehettek a nemére is. Mit szeretnétek jobban?

Andi! Nagyon aranyos amit a kisfiad csinál a kistesóval! Olyan jót nevettem rajta! :lol:
Én ugye már túl vagyok a cukorterhelésen, tegnap voltam másodjára fogászaton is (szerencsére minden ok), a védőnőket is csak akkor akarom legközelebb meglátogatni, ha ismételni kell a toxoplazmát, kb. 2 hét múlva! Addig nyugi van.

Kép
aniko20
 
 


Detty! Egyetértek, egyetértek!
Én is megkérdezem a dokimat, ha azt mondja, mehet, akkor menjen, de akkor nem tudom mit csinálok, ha ő is rámbízza, mint a másik doki a tanácsadóban. :roll:

Kép
aniko20
 
 


anikó!
a csuklás olyan hogy egyenketesen ugrál a pocakodba a bébi teljesen olyan mintha te csuklanál könnyű felismerni és nekem átlag 15 percet minimum csuklik :?

Kép
Kép
20100310
 
 


Köszi Heni, akkor majd biztos felismerem, ha ilyen lesz.
Most én vagyok olyan, mint egy kisbaba, sokat csuklok és büfizek, gondolom a gyomorsav miatt. :?

Kép
aniko20
 
 


Jó reggelt!
Nem is tom hol kezdjem!
Lányok,nagyon édesek a fiúk!
Honey milyen volt a színház?mit néztetek?Borotválkozás?Nekem nég hála Istennek megy tükör nélkül! :oops: :lol:
A kakaó vajas krém az tök jó!Nekem is olyan van,barátnőmtől megörököltem (megmaradt neki)Ő Londonból kapta!De a milupának is használtam a terhes krémjét!Apa dolga minden este bekenegetni! :D
Mielőbbi gyógyulást a betegeskedőknek!
Nekem minden vizsgálat után mennem kell a védőnőhöz!Most 16-án megyünk nőgyógyászhoz és utána való hétfőn védőnéni!
Hát éjjel megint sikeresen felébredtem órákig forgolódtam persze a mini is fölkelt! Azután azért nem tudtam aludni!Van vkinek olyan alvós párnája?milyen?Hú ez hosszú lett bocsi
bettiny22
 
 


Bettiny!
Nekem van olyan párnám, bár most töltet kell bele, mert leereszett, de most hétvégén mindenképp veszünk, mert nekem nagyon sokat segített tavaly. Igaz, a páromat kicsit zavarja, mert susognak benne a golyók, ha megmozdulok éjjel, de pár nap alatt megszokja.
Nekem tavaly bejött a milupa krémje, és mivel nagyon kevés kellett belőle, més van benne annyi, hogy most is elég lesz.

Honey!
A borotválkozás nekem is már csak tükörből sikerül, kb. egy hónapja ezzel szenvedek, pedig Alexánál csak az utolsó 2 hónapban kellett ehhez folyamodnom. Elég kényelmetlen művelet, az biztos.

Anikó!
Biztos fel fogod ismerni a csuklást, nagyon vicces egyébként. Teljesen ütemesen, 2-3 másodpercenként lehet érezni az "ugrást". Alexa miatt rendszeresen felébredtem éjjelente, mert rá sokszor akkor jött rá. :) Ha beszéltél a nőgyógyászoddal oltás ügyben, megírnád, mit mondott?

Heni!
Jobbulást a kisfiadnak!!! Mit csinálnak vele egy ilyen vizsgálaton?

Kép
Kép
detty74
 
 


Megnyugtatásként, ezt egy topiktársunk írta, aki külföldön él...talán nem haragszik, hogy átmásoltam...

"Most lábalunk kifelé a doki szerinti ÚJ vírusból , ha jó volt a diagnózis, akkor no para senkinek, mert tényleg ledönt a lábadról, de semmi extra...
Kristóf kezdte egy hete, hívtak a suliból, hogy menjek érte, majd én folytattam (nekem összvissz 2x2 óra napközbeni fekvés jutott), sajnos Marcust is ledöntötte szombat estére, vasárnap nagyon szarul volt, még hétfőn sem evett egy falatot sem (inni szerencsére ivott), s tegnap már evett, ivott, játszott remélem, hogy ennyi volt..Apuka vár még, azt mondta megvárja még lesz aki ágyba hozza neki a mézes teáját
Nem ettünk semmilyen gyógyszeret, max. paracetamol, lázcsillapító, izzadás.....
Remélem, hogy egy kicsit megnyugtattalak Benneteket!"

Danyu
danyuci
 
 


levettek neki 13 kémcső vért ebbe minden benne van és voltunk fülészeten meg hasi ultrahangon éhgyomorra
még 2 hét múlva kell menni ismét vérvételre és akkor foják az immundolgokat levenni mert azt csak egészségesen lehet

Kép
Kép
20100310
 
 


Köszönöm Danyu, engem megnyugtatott! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Heni,
jaj annyira sajnálom a kisfiadat!!! Mielőbbi jobbulást neki!!!
Tényleg nagyon kis zsivány feje van! :wink:


aniko,
Madáchban voltunk "És mennyi szerelem" darabot néztük meg. A darab jó volt, vicces, szerelmes... csak szerintem ez a Csányi Sándor kritikán aluli színész. ( bocsi, ha valakinek ő a kedvence )
Nyilván kellett a szerephez egy ügyeletes szépfiú... de olyan monoton hangon és hadarva mondja a monológokat, mintha felolvasná.

szabcsi,
megértem az oltással kapcsolatos hezitálásodat és félelmeidet.

Most én is nagyon elbizonytalanodtam... a másik topicban az egyik lánynak a keresztanyukája infektológus az egyik klinikán. Tegnap hívta SOS a topictársunkat, hogy azonnal oltassa be magát, mert bent fekszik náluk egy bizonyítottan H1N1-es , 21 hetes kismama és haldoklik!!!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Én azt hiszem most azonnal felhívom a nőgyógyászomat!
Majd megírom, ha sikerült elérnem, hogy mit mondott.
Mostmár nagyon beparáztam!

Kép
aniko20
 
 


danyuci,
a "külföldön élő topictársunk" azt jelenti, hogy közülünk való, ő is babás?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Már sikerült is beszélnem vele. Azt mondta, hogy csak a saját véleményét tudja elmondani, mert nekik sincs aki egyértelmű felvilágosítást tudna adni. Szerinte nagyon felfújják ezt a dolgot, és semmivel sem másabb, mint egy eddigi influenza járvány. Mindig is voltak és lesznek olyanok, akik belehalnak az influenza szövődményeibe. De elhallgatják az olyan információkat, ami ellenvéleményt tartalmazna, meg például azt is, hogy a szolnoki kisfiú, aki meghalt, nemcsak asztmás, hanem leukémiás és AIDS-es is volt!!!

Kép
aniko20
 
 


nekem is azt mondták hogy a kisfiamat oltassam be mert mivel eleve beteg a tüdeje nem tudják hogy ütközne ki rajta!
én most nem is tudom anikó te mit fogsz csinálni?

Kép
Kép
20100310
 
 


Sziasztok!

Bocsanat hogy igy ismeretlenul irok,a vedooltas vita engem is nagyon erdekel mert en marcius 1-re varom a masodik babamat, a kislanyom 19 honapos.
Szoval en tegnap voltam a nogyogyaszomnal es o jol ramijesztett hasonlo tortenettel mint amit Honeymoon is irt egy kismama paciense kapta el a mult heten....
Eddig en is ellene voltam de tegnap ugy beijedtem hogy gyorsan beoltattam magam.....Nem fajt es most is csak az oltas helye sajog egy kicsit.A ferjem is beoltatta magat meg tegnap este neki meg az oltas helye sem faj, es a kislanyunkat is be fogjuk oltatni.

Ja es az oltaskozpontban egy csomo pocakos kismama volt plusz egy csomo kisgyerek szoval itt komolyan veszik...
En senkit nem akarok rabeszelni ez csak egy kismama velemenye.Nem szeretnek marciusig rettegni..(Persze mindketten eleg nemzetkozi kozegben dolgozunk,kollegak repkednek ide oda,plusz kislanyunk bolcsodes)
Ja es a hely Luxemburg
Mindekinek problemamentes pocakosodast kivanok :lol:

Kép
petitpois
 
 


Heni! Ahogy olvastam Honey hozzászólását, az első reakcióm az volt, azonnal megyek oltatni...de a telefonhívás után, megint nem tudom...megkérdezem még a háziorvost is. De ha nem oltatok, akkor kivárok, és ha szaporodnak a betegek, megyek táppénzre. A párom egyébként jövő héten beadatja magának az oltást, legalább ő ne hozza haza!

Petitpois! Köszi a véleményt! Az ottani védoltás kicsit más, nem?
Luxembourg?????? :D :D :D
A nyáron voltunk arrafelé, de nem a fővárosban, Luxembourgban, hanem La Rochette, Vianden, és Bourscheid településeken.
Lenyűgözött az ország! Mindenképpen vissza szeretnék még oda menni még 1x legalább! És az emberek!!! Hihetetlen hogy váltanak se perc alatt az angol/francia és német között!
Bocsi az OFF-ért, de nagyon felvillanyozott a dolog! :oops: :D

Kép
aniko20
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: