Új privát üzeneted érkezett!

kamilla,röpcsi
Nekem nem kértek méhtükrözést.Pedig nelünk lombik lesz.
Csak hsg volt.Most akkor nekem is kell majd?
Csak azért mert én jövőhéten megyek a profhoz,és
én szeretném ha elkezdhetnénk már az egészet.
És ha nekem is kell méhtükrözés akkor már idén nem
is kezdhetkük az egészet :?: :?: :?: :?: :?:
Jaj ne már :!: :!: :!: :!: Akkor nagyon rossz kedvem lesz. :cry:
krisztike54
 
 


Mzso:milyen lett a férjed eredménye?

nekünk Kopa Zsolt mondta, hogy a férjem eredménye csak lombikra lesz jó. (Megjegyzem ugyanilyen eredménnyel voltam biokémiai terhes inszemmel 2 éve!!)

Röpcsi: még hezitálunk. Talán megpróbálunk mégegy inszemet az 5 lombik után a kaáliban, ha nem sikerül, vagy rossz lesz apa eredménye, akkor irány a Sote lombikra, de előtte lehet, hogy végigcsinálom Fülöp vizsgálatait, mert tavasszal jártunk nála, de aztán nem kezdtünk bele. Helyette sikertelen lombik lett.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó,
azt mondták,1,2 milliót tudtak felhelyezni és ez szerintük kevés.

Kopa küldött titeket vizsgálatokra,hogy miért ilyen rossz a férjed eredménye?Én arra lennék kíváncsi,hogy mitől romlott le ennnyire,mert januárban még elvileg spotánra is elég lett volna!

Ha már volt 5 lombikotok a Kaáliban,hogyan tudtok a Sotén is lombikozni?Kifizetitek,amire már nincs támogatás?
Vendég
 

 
 

mmzsó
Remélem ez az inszem kezelésetek sikeres lesz és két hét múlva nem a kövi inszem kezdésre, hanem egy picur uh vizsg-tal való megnézésére jelentkeztek majd be! :D :wink:
Egyik SOTE-n megismert ismerősöméknél, a csajnak jó a férjének viszont nem valami jó eredményei voltak és ők is inszemeztek. A csajnak egyetlen egy tüszője lett, ami meg is termékenyült, a terhesség létrejött és 9 hónap múlva gyönyörű egészséges kislányuk született :!: :D Remélem és ezt kívánom Nektek is!!! :D
Ha esetleg nem sikerülne, amellett, hogy beállok én is melléd a fentieket, a Jóistent kérni, hogy most sikerüljön, akkor szorítok, hogy lombik helyett még egy inszemre ebben az évben mennyetek még el:!: :!: :!: :D :wink:


Kriszti
Most már célegyenesben vagytok :!: :D
Jajjj, már lassan kezdek én is a lombikprogram kezdés hatása alá kerülni. :D Annyira elszeretnénk már kezdeni, hogy ahogy igent mond a Prof. úgy fogunk a gyógyszertárba megérkezni, mintha puskából kilőtt golyók lennénk :!: :D :lol:
Nekem nemsokára névnapom lesz, aztán két héttel később a szülinapom, ami egybeesik a mikulásnapjával, majd két héttel később itt lesz a Karácsony is, amire, sőt mindegyikre egyetlen egy dolgot kértem! Nem nehéz kitalálni......lombikprogram kezdést! :D Ez lenne most számomra a leggyönyörűbb ajándék :!:

A méhtükrözéssel kapcsolatban, amikor bent feküdtem a klinikán, a kórteremben, egy, a tanulóknak előadást tartó nőtől hallottam, hogy ez a vizsgálat a jövő vizsgálata, evvel a vizsgálattal sok mindent észre lehet venni és nagyon sok mindent meg is lehet gyógyítani :!: :D
Kriszti nem hinném, hogy nektek most emiatt a vizsgálat miatt nem indítaná el a programot, hiszen nálatok minden rendben van, nem?
Persze erre sem lehet alapozni, mert nálunk is minden rendben volt. Ha végig vesszük a lehetőségeket (mindjárt írom), akkor szerintem Ti kiestek ebből és ezért így most biztos, hogy ez a kezdésnek nem lesz akadálya! :wink:
Ditkének úgy volt, hogy eltávolítják mindkét petevezetékét, aztán végül azthiszem valami elváltozást találtak nála.
Adrinál, a párjának jó volt az eredménye, Adrinak viszont mindkét oldalon lezárt petevezetéke volt. Endot találtak nála.
Nálunk minden eredmény jó volt, de mint tudod az én hsg vizsgálatom "érvényességi ideje" lejárt, ezért meg az ismeretlenség miatt (hátha most találnak valamit, ami miatt nem sikerül a baba) kellett elmennem erre a vizsgálatra.
Babaimadónál, ha jól emlékszem a babák elmenése miatt csinálták meg a vizsgálatot.
Vendég
 


luna81
Egy napon mész Krisztivel dokihoz, de izgi :!: :D
Remélem, a csütörtöki uh vizsgálatkor, gyógyszer nélkül is lesznek majd szép nagy tüszőid :!: :D :wink:
Nemsokára, ha jól olvastam 1 hónap múlva kell a párodnak kontroll vizsgálatra visszamennie, ugye? Van valami mellékhatása ennek a vitaminnak? Érez valamit? Tényleg jókat írnak arról a vitaminról! :D

Melyik meddőségi klinikán lesz, ha lesz az inszem kezelésetek :?:
-SOTE I. sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika Asszisztált -Reprodukciós Osztály
-Szent János Kórház Budai Meddőségi Központ
-Budapesti Kaáli Intézet
-Forgács Intézet
-Nyírő Gyula Kórház – Meddőségi és Asszisztált Reprodukciós -Központ
-Dévai Klinika Ambuláns Nőgyógyászati Centrum
-CIRIS Budapest Nemzetközi Reprodukciós Intézet
-Róbert Károly Magánklinika

Tavaly még volt a Péterfy utcai kórházba is meddőségi kivizsgálás, kezelés, de most néztem a honlapját és most már nincs.
Mondjuk tavaly csak alap és inszem kezelés volt, lombik nem.

luna készülj fel, mert ha mégis inszemetek lesz, a fent felsorolt intézmények mindegyikénél kérni fognak nálatok egy-egy teljes körű kivizsgálást. Egy, két leletet elfogadnak, de a fenti meddőségi központok mindegyike kér még valamilyen vizsgálatot, valamelyikőtöktől vagy mindegyikőtöktől, nem elég nekik a nőgyógyász által kért lelet.
A fent felsorolt meddőségi központok mindegyike nagyon jó, azthiszem, de nem vagyok benne biztos, hogy mindegyik klinika foglalkozik inszemmel és lombikkal is egyaránt.


Zsu
Nagyon szorítok, hogy jó benyomást keltsen benned Bokor doki és amilyen gyorsan csak lehet előjegyezzen a műtétre, hogy minél előbb tovább tudjatok lépni :!:
Vendég
 


Mmzsó!Én voltam az aki miatt kellett várnotok a Murber dr.ra!Pontban 11 kor mentem be a mütőbe és háromnegyed 12 ig tartott.
Ma bent voltam a zárójelentésemért szerintetek megkaptam?Nem!Meg volt irva csak az osztályvezető orvos pecsétjére vártam 2 órát,utánna feladtam...Volt ott vagy 5 doki de egyik sem tehette rá a pecsétet csak a Dr. Rudi :twisted: Ez hülyeség!
Hát persze hogy feladtam főleg hogy megyek dolgozni rohantam.
Lányok bocsássatok meg de nagyon sürüek a napjaim ha nem tudok olyan gyakran irni azért bocs,mindig gondolok rátok!
Puszi!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,
á,jól sejtettem én :wink: szegény,rémes,hogy időnként milyen vonalas a klinika.

Röpcsi,
nagyon ari vagy!Én is szorítok nektek,hogy elkezdhessétek!Mikor is mentek Urbancsekhez?
Reggel felhívtam Katiékat,hogy szeretnék Murberrel beszélni,de azt mondta,ezen a héten nem lesz bent.Jövő szerda fél 1-re kaptam időpontot.
Inszem után mikor érdemes tesztelni?A mensi várható napja már jó,ugye?25-ös teszttel szerintem 10-essel nem érdemes.
Vendég
 


Sziasztok!

Ma bejelentkeztem a klinikára, Urbancsek prof.-hoz, lombikprogramra:!: :D Szeptember 17-én (kedd) 9:30-ra megyünk :!: 8) Jövő hét utáni hét eleje! :) :D Szívem szerint már ebben a percben elkezdeném a programot! :D :lol: Szerintem most már minden vizsgálat, lelet megvan, minden jó lesz, így kezdhetünk :!: :!: :!: :D :wink:
Vendég
 


röpcsi
szept 17 :?: :?: :?: Hát már november van.Nem nov 17 :D
luna 81 velem jön egy napon a dokhoz??
röpcsi nekem december 21-edikén van a szülinapom.
Egy babókát kértem a pocimba a Jézuskától.
Nagyon boldog lennék. :D :D
krisztike54
 
 


Óóó, bocsika :oops: , köszike, igen november 17-én kell mennem! :lol:
Igen, luna81 is aznap megy dokihoz, de nem a SOTE-ra!
Látom Te is leadtad már a rendelést a Jézuskának! :D :wink:
Vendég
 


Röpcsi, akkor hajrá babásodás!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


röpcsi
semmi baj.Igen leadtam a rendelést.Főleg hogy ma idejött
hozzám a főnököm és közölte hogy megszünik a cég és
mennyi végkielégítést kapok stb...
Januárig még biztos vagyok aztán utána bármikor elküldhetnek.
Jó mi?Hát szóval mostmár azt mondom sikerülnie kell a beültinek.
Mert már munkahelyem sem lesz. :cry: Ez van.
krisztike54
 
 


Kamilla
Sajnálom, hogy nem kaptad meg a záródat!:( :evil:
Megértem, hogy csak az osztályvezető orvos adhatja ki a zárókat, de akkor miért kell ennyit várni, amikor ha jól emlékszem délután 1,2 körül is ott van még az osztályon és Te akkora már felébredhettél az altatásból nem? És akkor odaadhatta volna!
Az orvosok, akiket láttál nem lehet, hogy tanoncok voltak, mert sok tanulót hoztak akkor is oda, amikor én bent voltam.
Pénteken, amikor hazajöhettél a klinikáról, akkor miért nem adták oda a zárójelentésedet:?:
Egyébként érdekes ez az egész, mert a műtéti leírásomat én olyan hamar megkaptam, a zárómra meg 2 órát kellett várnom, pedig az osztv. végig bent volt a nővérszobában.

Zsu
Már Bokor dokinál van a rendelőben, remélem jó benyomása lesz a dokiról és a rendelőről! :D

Babaidmado
Köszike :!: :D
Értem. Az 5. lombik után ha átjöttök a SOTE-ra, akkor nem kell fizetni a lombikért?
Fülöp vizsgálatai mivel kezdődnek?

Twist, ma voltál uh vizsgálaton, gyere mesélni! :D
Olvastam a naplódban, hogy voltál! :)
Ha pihentél és nem vagy fáradt teszel majd fel friss pocakfotót és Dorkáról most készült uh képet :?: :!:


Adrinak még nem jó a számítógépe!:(
Mindenkinek drukkol és mindenkit puszil! :D
El van, még kicsit érzékeny a hasa, 7-én kell megjönnie a mensijének és utána megy majd Ő is Urbancsekhez, hogy hogyan lesz tovább?! :roll:
Vendég
 


Röpcsi:nekünk úgy volt az 5, hogy 4 oep-re ment, de volt egy fagyasztott embriós beülti, ami ugye sokkal kevesebbe kerül és azt kifizettük. Megpróbálok előtte sok mindnet, mire az utolsóba belevágnék.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na, nem jelent meg semmi az aláírásomnál! :(
Vendég
 


Na, megvan a gólya is, de vajon miért megy a gólya balra, a mackó meg jobbra? :roll:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Jaj, nagyon jó olvasni, hogy haladtok a dolgokkal, úúúúúgy drukkolok nektek!!!!!+++++++++

Kamilla, túlvagy a méhtükrözésen, gratulálok! A záródért meg hát sajnos be kell menned újra, ez szívás. De hát sajnos a SOTE-n gyakran sokat kell várni. Ez az egyetlen hátránya az állami intézményeknek. Eredményed jó lett?

Röpcsi, november 17 Urbancsek? Juhéj!!!:) Most már aztán muszáj indulnia a lombikkal, minden papírt hoztatok, megtettetek mindent, eredmények rendben, még idén jöhet a baba, ahogy írtad, Karácsonyfa alatt lehet a zebrás teszt:) Remélem, ikrek lesznek!

Baba, kíváncsi vagyok, hogy fogtok dönteni, inszemi, vagy lombik. Az jó, ha intézményváltáson töröd a fejed, nekem is az hozta meg a sikert, teljesen új környezet, a változás néha jó :wink:

Krisz, de rossz, hogy megszűnik a cég nálatok:-( De remélem, hogy nem így lesz. Ha meg mégis, akkor meg jó sok végkielégítést kívánok neked! Akkor hajrá babásodás még idén gyorsan! (amúgy is hajrá!)

Mmzsó, inszemi után 14 nappal javasolt tesztelni, nagyon drukkolok neked is! Nekem a 10-es nem jött be, mindig szellemcsíkos volt. Azt is mutatja, ha elkezdődött valami, aztán lehet, hogy mensi idején megjön, mert pl.biokémiai terhesség. Jobb inkább a 14. napon és 20-25-össel, az már biztosabb. Nekem amúgy a lombiknál már a 8. naptól a 25-ös teszt halványan kimutatta és 2 naponta erősödött. De én fanatikus tesztelő voltam és türelmetlen és állandóan teszteltem. Ez szerintem hülyeség volt.

Ja, igen, tegnap iszonyú sok helyen voltunk a férjemmel. Azért tök jó, ha így elkísér mindenhova, könnyebb, jobban telik az idő stb.
A Péterfyben kezdtünk, UH-on. Sajnos nem 4D-s volt. Dorka bébi aludt szépen, nem zavarta az UH. A végén könyörögtem, hogy kapcsolják be a 4D-t, mert szerettük volna látni az arcocskáját, meg is tették, de természetesen úgy aludt, ahogy szokott, mindkét keze az arca előtt volt és semmi nem látszott belőle. Midnig ez van:) Régebben, amikor jobban elfért, akkor még a két lába is az arca előtt volt, 4 végtag takarta az arcát:) SZégyenlős.
Szépen fejjel lefelé fordult már, nagyon ügyes csajszi:)
Na, hát a cukorbajom miatt picivel nagyobb lett, mint amennyinek kéne lennie, 1,5 kg helyett 1,795 kg jelenleg. De hát 3 hete vették csak észre a cukorproblémámat, szóval, ha még végig diétázom, akkor minden okés lesz. Bár nem tudom, mert a férjem 4,6 kg-os baba volt, tehát lehet, hogy akárhogy diétázom, ilyen szép nagy babám lesz. Én nem bánom amúgy, mert legyen nagy és egészséges és nem kis törékeny koraszülött baba, inkább egy stramm kölyök:)
De persze diétázom ezerrel, ahogy előírták nekem.
Sajnos emiatt csütörtökön megint be kell mennem, most a terhesgondozóba, ott megint megvizsgálnak és nem tudom mi lesz még, talán még kapok néhány tanácsot a diétához. Már 3 ember diétáztat, kicsit soknak találom....
Újabb UH 3 hét múlva és meglátják, hogy mennyire tudom a diétával karban tartani a cukromat. Nagyon fontos dolog ez, mert nagyon figyelik.
Az a poén, hogy csak kicsit magasabb a cukrom mint kéne, 7,8 helyett 8,1 és érdekes, hogy már ez a kis különbség is minimálisan, de nagyobbra növesztette a babát és picit több magzatvizet okozott. Mi lehet azokkal, akiknek 15-ös cukruk van?

Ja, amúgy a szülészet tök jó volt, jó a hangulat, mindenki boldog:) A legjobb hely, imádtam:)
Vendég
 


twist
Jaj nagyon örülök a babádnak,hogy ilyen szépen fejlődik.
A cukrod is bizti megoldódik majd.Ha diétázol rendben lesz.
Annyira édes lehet a kiscsajszi ahogy írtad. :D
De jó érzés lehet kismamának lenni.
Remélem mi is megtudjuk itt mindannyian.
Szívből kívánom neked,hogy szép nagy és egézséges kislányod
szülessen.
krisztike54
 
 


Twist,
nagyon örülök,hogy szépen fejlődik Dorka baba,és tök jó,hogy már befordult!
Én is úgy tapasztaltam,hogy a cukor-ügyet nagyon komolyan veszik.Biztosan rendben lesz minden!A babák ilyenkor már elég eltérő méretűek ám,gondold el,más 7 hónaposan egy olyan baba,aki 2,6 kg-val fog születni és megint más,aki 4,2-vel.

Röpcsi,
nagyon örülök!Látom te is,mert a nagy extázisban szeptembert írtál :lol:
Ezek szerint long protokoll lesz,ugye?Mensi 20.napján kezditek?

Kriszti,
sajnálom a munkahelyedet!Gyorsan be kell babásodni!
Vendég
 


Köszi, drága Twist, aranyos vagy :!: Ikrek, simán jöhetnek :!: :!: :!: :D :lol: 8)
Nagyon jó, hogy ennyire odafigyelnek rád a cukorproblémád miatt! :D Biztos szépen, folyamatosan ellenőrzik majd és a szülésnél minden a legnagyobb rendben lesz :!: :D :wink:
Én mondjuk bele se merek gondolni, hogy nálam mi lesz, amikor nekem a többszöröse volt az éhgyomi érték, min Neked! :oops:
Nagyon ügyes Dorka baba, hogy már szépen meg is fordult! :D Hallottam, hogy valakinél 30. hét körül megfordul, valakinél meg a szülés előtti hetekben, valakinél meg valamiért nem tud! :roll:
Szerencséd van, hogy még Dorka érkezése előtt és a szülés előtt is észrevették, hogy az értéked feljebb ment, így a diétával és az odafigyelésükkel szerintem semmi baj sem lesz! :wink:

mmzsó
Igen, long protokoll lesz (ez a hosszabbik, ha jól emlékszem :roll: ), a 20. napon, amikor megyünk indul a kezelés.
Vendég
 


Kriszti
Már csak 2 nap :!: :D Mennek a drukkok!!!

Zsu
Gyere majd mesélni, hogy milyen volt Bokor dokinál, mit mondott, milyen tapasztalatod van?! :D
Vendég
 


röpcsi
Jaj én már annyira izgulok :D :D
Nagyon várom már de félek is tőle nagyon.
Tegnap barátnőmmel csináltunk ingás jóslást.Tudjátok
lánc,gyűrű??És nekem egy kisfiút mutatott.Eddig a családban
mindenkinek bejött.Hát remélem nekem is befog.
Nagyon drukkolok neked is.De jó lenne egyszerre babásodni :D :D
mmzsó
Igyekszem bebabásodni.Már itt bent is mindenki mondja,hogy
el kell mennem.Ha ilyen egyszerű lenne.
krisztike54
 
 


Lányok mindenkinek nagyon, nagyon:

Kép :!: :!: :!: :D :wink:
Vendég
 


Nahát Kriszti, remélem az ingás jóslás bejön és az első kezeléssel meg is érkezik hozzátok a kis trónörökös! :D

Te is a ciklus 20. napján mész? Nekem is néztek a ciklus elején FSH-t és LH-t? :D
Vendég
 


Twist
Nem lehet, hogy Dorka kislányotok jó alvó lesz, a jelek szerint nagyon szeret aludni, nem!? :D

Zsu
Csak nem kellett már máris bemenned a klinikára?
Gyere, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi volt Bokor dokinál! :D Remélem minél hamarabb meggyógyít!!! :D
Vendég
 


Sziasztok drága lányok leendő anyák!
Fantasztikusan akarjuk a babákat,annyira érzem ahogy olvasom a soraitokon,szinte átáramlik az a nagy akarás felém,főleg Röpcsi Te nagyon nagyon várod már.Én is,és nagyon kivánom hogy sikerüljön mindannyiónknak.
Nagyon vártam a mostani peteérésemet,mert hogy méhtükrözés után optimalizálódik az esetleges beágyazódás és képzeljétek nagyon tartok attól hogy peteérésem volt ugyan de egyenlőre a tüsszőm nem repedt meg,14. napon vagyok de a hőm lent van máskor már ilyenkor magas.Meg érzem hogy feszit a jobb petefészkem mint amikor ciszta lett a tüsszőmből.
Bárcsak nem igy lenne.Borzasztó stresszes napokon vagyok túl,évek óta nem voltam ilyen állapotban mint most szerintem ez is befolyásolja a tüsszőrepedést.Ez a szemét stressz :evil:
Lejár a megelőlegező szocpolom ebben a hónapban és a bébit önhibámon kivül nem tudom felmutatni amire 4 évvel ezelőtt igéretet tettem,hiába bizonyitom hogy mindent megteszek ez ügyben a prof. pénteken igazolást is adott hogy lombik kezdődik

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


egyszerűen nem foglalkoznak vele ugyhogy megyek a fiók vezetőhöz és méltányossági alapon türelmi időt fogok kérni,nem hagyom annyiba ha kell biróságra megyek ugyanis múlt héten telefonon hivtak a bankból hogy menjek be a kórházi papirokkal mert türelmi időt kapok a lombikkezelések idejére erre mire bementem meggondolták magukat.Felháboritó ami most körülöttem megy.Talán valakinek közülünk van ilyen szocpolja és érti miről is beszélek.
Nem hagyom annyiba elővetettem velük a rögzitett telefonbeszélgetést ahol ajánlatot tettek a türelmi időre és megmondom nekik amennyiben nem tartják be azt amit a telefonba igértek megyek a PSZÁF-hez.Azoktól most nagyon félnek a bankok a szankciók miatt!Aki ilyen cipőben jár kérem irjon!
Szerintetek még ne féljek attól hogy nem reped?Ugye még megrepedhet?Megyek UH. ra a munkahelyemen csütörtökön.
Annyira de annyira vártam a spontán peteérést,mindig megreped szépen rendben de amint stresszelek besül a drága :cry:
Sziasztok,irjon aki tud valami biztatót mondani!Puszi!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,
a szocpolhoz nem értek,de nagyon drukkolok,ne hagyd magad!
Viszont a tüszőrepedés miatt ne izgasd magad!Nekem most szerdán és csütörtökön fájt mindkét oldalon és amikor csütörtökön megvizsgált Murber,2 szép tüszőt látott,mondta is,hogy azért feszül a petefészkem.Szóvalmeg fog az repedni holnao vagy holnapután,az biztos!A hő meg csak utána megy fel 1-2 nappal,úgyhogy nyugi!
:wink:
Vendég
 


röpcsi
Igen a ciklus 20-adik napján kellett volna mennem,de mivel
az pont szombatra esik ezért kell mennem csütörtökön
gondolom én.Jaj már nagyon várom :!: :!: :!: :!:
Nekem a 3-adik napon a menszeszemnek volt vérvétel.
Remélem elindítja nekem a prof a lombikot.
krisztike54
 
 


Mmzsó!Nagyon köszönöm és is bizom benne hogy megreped csak később!Puszillak

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


KAmilla, mi pont ezért nem emrtünk szocpolt felvenni :cry: . Nagyon drukkolok Neked, ne hagyd magad!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kamilla
Igen nagyon-nagyon várom már a nov. 17-ét, a gyógyszereket, az injekciókat az uh vizsgálatokat, a vérvételeket, altathatósági vizsgálatot, hogy hogyan nőnek meg és mennyi tüszőm lesz, a leszívás napját, aztán a betelefonálást, hogy mennyit sikerült leszívni, megtermékenyíteni, mikor mehetünk értünk, a megkapás érzését, utána a várakozást, hogy sikerül-e stb. Ezt az egészet nagyon várom, a pörgést és a minél több babáért való tevést :!: :D

Olvastam a szocpolos dolgot. Mi sem vettük fel a szocpolt, de ha felvettük volna és dolgok úgy történtek volna mint most nálad, biztosra veheted, hogy mi is kivágtuk volna a balhét, hogy egyszer ezt, másszor meg azt mondják :!: :!: :!: Ne, hagy magad, szerintem menjél be a papírokkal a bankba és mond meg, hogy "ön hibádon" kívül nem jön össze a baba, Te mindent megteszel érte, de ha egyszer orvosi segítség nélkül nem jön össze, akkor orvosi segítség kell hozzá, amivel Te élsz is és kezelésed is volt, arról se Te, se a dokik nem tehetnek, hogy nem sikerült eddig a baba, ezt a klinika, prof. által írt papírt el kell, hogy fogadják :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Kriszti
Nem is tudtam, hogy hogyha a cik. 20. napja hétvégére esik, akkor más napon is lehet menni.
Én is nagyon remélem, hogy nálam is és nálad elindítja a programot :!: :D

Babaimado, hogy vagy?

Kamilla, mmzsó jól mondja a tüszőrepedéssel kapcsolatos dolgokat! :wink:

mmzsó
Jövő héten szerdán mész konzira Murber dokihoz?
Hogy vagy? Hogy vagytok?
A 25-ös teszt nagyon jó, én is avval akarok majd tesztelni! :D
Vendég
 


Olyan álmos vagyok, de annyira boldog, optimista és büszke vagyok most, hogy a SOTE-ra járok :!: :D Tegnap késő este láttam Urbancsek dokit a tévében, úgy megörültem, hogy azt az orvost látom és hallom a tévében, akinek az osztályára és persze akihez járunk :!: :D 8)
A műsor alatt 1,2 percre rossz volt az adásvétel, mert a költözésünk miatt csak egy kisszoba antennánk van most, aminek elég egy kis távoli hang, bezavarás és nálunk máris, mikor máskor ha nem a számunkra fontos adáskor megy el a kép jó esetben csak 1,2 percre! :evil:
Vendég
 


Jó Reggelt!

Kép

Édi, ugye?
Vendég
 


Sziasztok!
Kamilla, lehet még szocpolt felvenni, van még ilyen? Igaz, hogy mi használt házat vettünk, de talán régen arra is volt valamennyi pénz, félszocpolnak hívták aszem. Van még ilyen?
Drukkolok hogy méltányossági alapon megkapd a határidő módosítást!
Én úgy tudom, hogy akkor reped a tüsző, amikor leesik a hő, és ha már fent van, akkor túlvagyunk rajta. Ha jól emlékszem, akkor én drukkoltam magamnak mindig, hogy inszemiknél még lent legyen a hőm, amikor történik. Ha másnapra felment ahőm, akkor nyugis voltam, hogy pont kiszabadult a tüsző, és találkozott a kiskatonákkal.

Röpcsike, indulhattok a lombikkal? Juhéj!
Vendég
 


Röpcsike, Dorka akkor szeret aludni, amikor UH vizsgálat van:))) Egyszer volt csak, hogy nem lehetett követni, annyira rugdosott, Dr. Hajdú Krisztina doktornőnél volt ez, mivel éppen zuhogott az eső és hidegfront volt és arra nagyon érzékeny a manócskám.
Amúgy alszik nagyon aranyosan és úgy kell bökdösni, hogy keljen fel.
Akkora kéne időzíteni az UH_okat, amikor fent szokott lenni:)
Vendég
 


Röpcsi,
melyik adón volt az Urbancsek,mi volt a műsor címe és hánykor?Utánanéznék az interneten,csomó dolgot meg lehet nézni utólag!
köszi,jól vagyunk.nehéz a várakozás,de igyekszem elfoglalni magam.Szerdán 1 hét múlva fél 1-re megyek Murberhez.

Ditke hol van?Tényleg nagyon eltűnt!Hallod,Ditke?
Vendég
 


mmzsó
Az RTL Klub XXI. század - Így hat a Hold a Földön élőkre című műsorában volt:
http://www.rtlklub.hu/video/74529

Nagyon érdekes az egész riport, Urbancsek dr. a vége fele beszél. :D
Vendég
 


Zsu merre vagy :?: :?: :?:

Ditke, Rena, Kriszti????
Vendég
 


röpcsi
Bocsi ha nem vagyok,de dolgozom,és bolondokháza
van itt.Később jelentkezem ha tudom.De holnap
mindenképp.

Puszi mindenkinek :D
krisztike54
 
 


Köszönöm, jól vagyok és drukkolok Nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kriszti
Nov. 5-ke, a van :!: :!: :!:
Nagyon szorítok és drukkolok, hogy a klinikán jó híreket kapjatok és elkezdjétek a lombikprogramot :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D :wink:
Vendég
 


Hű,Kriszti,ma mentek?Drukk és gyere a hírekkel!

Röpcsi,
köszi a linket!Megnéztem.Úgy örültem,hogy azt mondta Urbancsek amit,mert én is hülyeségnek tartom ezt a Jónás-módszert.És szemfényvesztésnek.Gondolom a pasi nem ingyen csinálja.Jellemző,hogy még statisztikát sem vezet.Én is jobban szeretem az igazolt dolgokat.
Vendég
 


Kriszti jelentkezz :!: :!: :!: :D
Annyit gondoltam ma Rád, annyira szurkoltam Neked/Nektek, alig várom, hogy jelentkezzél a klinikán történtekkel :!: :D

Luna, mi volt a mai ultrahang vizsgálatkor :?: :?: :?:

Twist, a leszívás napja előtt meddig lehetett enni? Altatásba csinálják ezért kérdezem, hogy hogy volt ez nálad?

mmzsó
Szívesen :!: :wink: Urbancsek szerintem is jól beszélt :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Sziasztok csajok!!
Megjöttem :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Szombattól szuri :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Nagyon boldog vagyok!!
Mindjárt leírom a napomat!Ugyanis most értem haza.
Gondolhatjátok milyen napom volt.
krisztike54
 
 


Szóval fél 11-re volt időpontom.Mondanom sem kell
fél egykor kerültem be.Urbancseken nagyon kiakadtam.
Akik pénzt adnak neki az mindjárt bemegy,aki nem az
órákat ülhet.Ráadásul mondom neki:Mondja már el nekem
hogy mennyi az a kevés sperma,meghogy pontosan mi
a baj vele,mert legutóbb nem mondta.Azt mondja:De legutóbb
megbeszéltük.Mondom neki nem.Erre ő:de igen.
Mondom nem.Szeretném tudni.Erre ő:Akkor kinyomtatom
magának.Gondoltam köszönöm,most aztán tudom akkor mi van.
Nem is tudok elmenni a leleten.
Szóval csalódtam a profban.De nem érdekel csak csinálja
jól a kezelést aztán nem érdekel.
Kijöttem tőle lementem az altatóorvoshoz.Hát ott aztán
volt jó nagy muri.
krisztike54
 
 


A belgyógyász doki ott sztriptízelt előttem.Nem volt semmi.
De megkaptam a papírt.Aztán átmentem kiváltani a decapeptilt
a gyógyszertárba.Azt mondja a gyógyszertárba a nő,hogy
sajnos nincs ilyen injekció.Nézzem meg máshol.De mondom hol??????
Körbejártam Pestet mindent körbetelefonáltam sehol semmi.
Visszamentem a klinikával szemközt:azt mondta a nő.hogy
menjek vissza holnap mert rendelnek lehet hogy lesz.
Nagyon kiakadtam.Mi az hogy lehet???Nekem mondja tutira.
Azt mondja ne haragudjak de ez a magyar egézségügy.
Hát mi van itt :?: :?: :?: :?: :?:
Az előbb hívtam a gyógyszertárat mehetek holnap lesz.
Úgyhogy holnap reggel mehetek az injekcióért.
krisztike54
 
 


Nagyon aranyos volt a Kati mellett aki van asszisztens
megmutatta hogy kell beadni az injekciót.Jaj annyira
örülök el sem hiszitek,hogy már idáig eljutottunk.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ja és megismertem egy nagyon aranyos csajt akivel
egyszerre lesz a kezelésünk.Tök jó!
Meg egy másik csajszival akinek a 3-adik lombik lesz.
Az első kettő is sikerült neki.Két gyereke van és most
szeretne harmadikat.Az egyik lombikot Urbancsek csinálta
a másikat Murber.Mindkettő sikerült.Ez adott egy kis erőt.
Úgyhogy nekünk is sikerülni fog csajok!!!!!!!!
krisztike54
 
 


Röpcsinek és mindenkinek aki szorított nekem nagyon
köszönöm.
Van itt valaki?
Röpcsi,twist,mmzsó :?: :?: :?: :?: :?: :?:
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?